Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS2] Gran Turismo 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eskim0
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2005 18:08:26 vasta tsitaadiga

Seletage mulle ära ,kas on võimalik neid 24h sõite lühemaks panna vms või peabgi 24 h s6itma ?Või saab kuskil vahepeal savema?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 16.03.2005 09:36:41 vasta tsitaadiga

heh, Scart, mis Sa nii vaidled siin icon_smile.gif
Konsooli mängud on ikka loodud selleks, et diivanil rahulikult lösutada ja mängida, ei olegi üldse mõeldud teha mingit ülimat physicsit icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 16.03.2005 11:30:53 vasta tsitaadiga

RudiTurbo kirjutas:
Konsooli mängud on ikka loodud selleks, et diivanil rahulikult lösutada ja mängida, ei olegi üldse mõeldud teha mingit ülimat physicsit icon_smile.gif

see on muidugi hea et sa oma peas niimoodi arvad ja seda ise ka usud thumbs_up.gif

Gamespy: "easily the best racing sim of recent memory"

Gamespot: "the fourth iteration of GT captures the feel of tires gripping pavement like no other game in the business"

Firing Squad: "GT4 continues to have a superb physics engine"

Benoit Treluyer (prof.võidusõitja): "I think the game is incredibly realistic. It's just like my real car in the JGTC"

Ricardo Divila (NiSMO): "Having worked in data analysis for over 30 years, I can readily assert this is an incredibly realistic product"
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kamui
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 16.03.2005 23:12:18 vasta tsitaadiga

Ei noh ma sain ka siis selle mängu kätte see oli laupäev. Niih aga minu hinne on 9 punkti kui ma võtan seda 10 palli piires. 9 p. on selle pärast et kui sa tahad autot proovida niisama siis sa pead selle endale ka jättma, et see tähendab seda : Kui sa ostad auto ja sa tahad selle autoga sõita siis pead sa savema muidu sa uut autot ei saa valida ja see on see halb asi sellel mängul aga muidu teised asjad on ikka SUPPER head (eriti graafika) ja GT 4 juhitavus on minuarust parem kui GT 3.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 23:27:53 vasta tsitaadiga

kes on mänginud PS2 peal neid kõiki. kuidas on võrreldavad: WRC4, RBR ja GT4? juhitavuselt, auto käitumiselt jne. ehk siis milline ehedaim?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 23:42:58 vasta tsitaadiga

RBR ja GT4 oleks vast need 2 head ja parimat....WRC4-s polnud midagi sellist mida kogesin näiteks RBR-s...samas rbr PC-l hea mitte ps2-l imho...ja jutt üldse eri stiilis rallides ja mängudes üldse....kindlasti ostan veel uuesti ps2 omale et läbida GT4 beer_yum.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 23:47:58 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
RBR ja GT4 oleks vast need 2 head ja parimat....WRC4-s polnud midagi sellist mida kogesin näiteks RBR-s...samas rbr PC-l hea mitte ps2-l imho...ja jutt üldse eri stiilis rallides ja mängudes üldse....kindlasti ostan veel uuesti ps2 omale et läbida GT4 beer_yum.gif

stiilid stiilideks, ma ju küsisin juhitavuse jne poolest, mille poole need 3 kõik püüdlevad
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2005 00:22:51 vasta tsitaadiga

on saanud ka seda nüüd peaaegu juba nädal mängitud ja mis muud kui ikka väga hea asi... võib nii öelda et siiani olen kohanud aint kahte head mängu Colin Mcrae Rally ja Gran Turismo icon_wink.gif GT4 The Real Driving Simulator mis siin ise ikka pikalt enam lisada asi thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif mäng ise ikka nii jõhkralt asju täis topitud et annab ikka 100% seda läbi mängida aga 24h GT4 lahendab üsna kiiresti selle probleemi icon_smile.gif üks pull asi asja juures veel et kui oled mängind GT3 100% läbi siis saad GT4-jas stardiraha 100 000.- icon_smile.gif ise olen siis kõiki osasid sellel mängul mängid 1-4 ja loodan et tuleb ka lisa kunagi veel icon_rolleyes.gif ja rajad ka osad samad veel mis olid esimeses osas aga neid lisandub iga uue osaga alati juurde jne.... nu sellest mängust võib üsna kaua rääkida thumbs_up.gif
_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2005 09:47:43 vasta tsitaadiga

Ise kah nüüd tükk aega asja tagund ja samuti ütleks kiidusõnu.Kiiruse tunnetus on ikka väga mõnus, juba 200+ kilti tunnis on kiirusetunnetus väga hea, ikka kiire on kuramus icon_smile.gif Autosid on jah palju aga kuigipalju on ikkagi pettumust, oleks tahtnud näha rohkem tavamudeleid erinevatelt firmadelt mitte ühe mudeli sada eri varianti icon_mad.gif a'la vähemalt 50 skyline'i on mingi eri touring autode värvides, muidu täitsa samad samas kus teistel firmadel levinud tavaautosid pole üldse (näiteks volkswagen paheton, touraeg, honda accord ja neid on veel palju mida tänavapildis palju aga mida seal pole).Väga positiivne on selliste autode sinna panemine nagu audi pikes peak maastur ehk siis tulevane Q7, cadillac cien 8) , mersu SLR McLaren ja veel mõned mis kohe pähe ei tule.Kahju, et cadillac sixteen'i polnud, see oleks rokkind 8) ja samuti pole bugatti veyron'i icon_sad.gif .Sõite on tõesti päris hulgi aga sellegipoolest vist vähem kui GT2'es icon_confused.gif Muidugi julm asi mis on on litsentside sõidud ja ma ei räägi ärategemisest vaid kullapeale sõitmisest icon_smile.gif Selles suhtes jään ma ikkagi enda arvamusele kindlaks, et rallisõidud oleks võind olemata olla.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 24.03.2005 13:12:22 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Lagi värk ikka icon_biggrin.gif ...kaalun juba taas ps2 ostu...ja piisaks vast modefitseerimata ja gt4 org pelast....kas hakatakse andma uue konsooliga seda kaasa või mitte?....ostaks kohe uue pisikese ps2-e siis kui see kaasa tuleks thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

tänases ONOFFi reklaamlehes on see olemas hinnaga 2997.-

(mälukat vist karbis pole)


ise mänguga alles suht alguses kuna asi tuli UK'st paar nädalat lubatud nädalapäevade asemel icon_confused.gif
hetkel alles B ja A litsentsid kullale tehtud ja hakkan IB'd tegema icon_razz.gif

mäng ikka väga tasemel, kuigi asju mille kallal norida on küllaga on tegu ikkagi hetke parima autosimuga - isegi madalaresolise nõrga PS2 graafikaga on GT4 oma sujuva kaadrivahetusega tunduvalt fotorealistlikum kui teised automängud thumbs_up.gif

Driving Force Pro 900-kraadine rool tõstab ikka sõiduelamuse lakke - soovitan icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 13:49:10 vasta tsitaadiga

Sa Kaniyodrift, ka selle süsteemiga mängid, et algul litsentsid kullale ja siis alles hakkad otseselt mänguga pihta ve icon_biggrin.gif Endal kõik tehtud ja nu 3 asja on täielikud kirved.Üks labürindis cone'dega ja mõlemad nürnburgid eriti viimane icon_evil.gif Oleks paar aastat tagasi siukest nbu**i näinud, siis vist oleks PS mitu korda jalaga saand ja ka pult üsna kehvas seisus, praegu õnneks stabiilsem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 24.03.2005 14:57:57 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Sa Kaniyodrift, ka selle süsteemiga mängid, et algul litsentsid kullale ja siis alles hakkad otseselt mänguga pihta ve icon_biggrin.gif Endal kõik tehtud ja nu 3 asja on täielikud kirved.Üks labürindis cone'dega ja mõlemad nürnburgid eriti viimane icon_evil.gif Oleks paar aastat tagasi siukest nbu**i näinud, siis vist oleks PS mitu korda jalaga saand ja ka pult üsna kehvas seisus, praegu õnneks stabiilsem icon_biggrin.gif

indeed, ise küll füüsiliseks ei lähe aga võin üksi viibides verbaalselt vali ja inetu olla - aga kõik suht kontrolli all ja toast kaugemale see ei levi kuna mängin nii et telku neljast kõllist tuleb mootori hääl ja arvutikõllidest kõva TRANCE muss - GT enda soundtrack on ikka paras käkerdis, samuti intro video - kuskil eelmistel lehtedel on ka ära toodud japsiversa intro mis palju kenam; GT3 euroversa intro oli küll tasemel imo icon_rolleyes.gif

esimeses Gran Turismos käisid litsentsid ikka täiega ajudele ja arvasin et selline jamps võiks üldse olemata olla, hiljem sai sellest mängu lemmikosa 8)
GT3s on imo kõige nauditavam asi Time Trial nr.10 kus tuleb RUF'i tuunitud 911ga Complex String'il aja peale ring sõita icon_razz.gif

litsentsid ikka imo täiega fun (vähemalt seni kuni oskuste lagi vastu ei tule icon_lol.gif) ja ega litsentsi kuldade eest antavad masinad ka papist ole - ei taha küll mängu alguses miski kasutatud parsaga end vaeseks teha vaid esmanuts hoopis tuusematele autodele uute juppide tarvis panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 15:03:38 vasta tsitaadiga

Kaniyodrift kirjutas:
ja ega litsentsi kuldade eest antavad masinad ka papist ole


S-license kulla eest saadava masina puhul ma poleks nii kindel icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 24.03.2005 17:20:51 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kaniyodrift kirjutas:
ja ega litsentsi kuldade eest antavad masinad ka papist ole


S-license kulla eest saadava masina puhul ma poleks nii kindel icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

icon_confused.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2005 15:37:40 vasta tsitaadiga

Kaniyodrift kirjutas:
Auron kirjutas:
Kaniyodrift kirjutas:
ja ega litsentsi kuldade eest antavad masinad ka papist ole


S-license kulla eest saadava masina puhul ma poleks nii kindel icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

icon_confused.gif


Vukken vankriratastega mingi 1914 fordi saad icon_lol.gif


Enivei vinguks kah nats siis icon_razz1.gif Nimelt naeruväärne on kui mingi superüber sportsviperiga või mis iganes autoga ei keera mingi 50 kraadist kurvi kah 50'ga välja ilma, et kummid all röögiks ja stabikas vilguks.Samuti on autod imelikult ebastabiilsed mingi 200 kildi juures.Üldse autod keeravad kuidagi jube sitalt väikeste kiiruste juures.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2005 15:44:03 vasta tsitaadiga

Eile pandi Rimisse (Linnutee ja Sõpriuse pst. nurgal) letti - 999.- thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2005 16:44:15 vasta tsitaadiga

Stockman-is kah see pakett müügil (PS2+GT4) mäng eraldi 999.-
Paketi hinda ei mäleta

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2005 08:40:09 vasta tsitaadiga

sai eila tlntripil on-offist läbilipates ostetud see gt4+ps2, mälukat pole tõesti kaasas ja välise gt karbi sees on tavalises slimps2 karbis komplekt, kuhu on lisatud gt4.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2005 09:39:13 vasta tsitaadiga

Kaniyodrift, palju selline asi kah maksab?

tsitaat:
Driving Force Pro 900-kraadine rool tõstab ikka sõiduelamuse lakke - soovitan
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 26.03.2005 09:57:13 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Kaniyodrift, palju selline asi kah maksab?

enamikes kohtades ikka veel mingi lamp 2k ringis või mõnisada eeku vähem - ise sain HVst 1100ga.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2005 11:16:46 vasta tsitaadiga

endal on ka järgmine asi poodi tagasi 900° rooli järele, hoobadega on väga puine mingit sõidumõnu pole. enne panin pleikari projektori järgi ja vaatasin kas tasub jamama hakata, igatahes isegi 800x600 1,65m lai pilt on täiesti ok.
kas kellelgi on s-video kaabel ja kas on saanud proovida 1024-i pilti ka?
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 26.03.2005 11:36:39 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
endal on ka järgmine asi poodi tagasi 900° rooli järele, hoobadega on väga puine mingit sõidumõnu pole. enne panin pleikari projektori järgi ja vaatasin kas tasub jamama hakata, igatahes isegi 800x600 1,65m lai pilt on täiesti ok.
kas kellelgi on s-video kaabel ja kas on saanud proovida 1024-i pilti ka?

S-Video kaabel progressiivset signaali ei kanna, samuti HDTV resosi - ja ega GT4 euroversal polegi mängu algul 480p ja 1080i valikuid - kuigi olen täheldand et ka Eesti poodides juba paarikümnetonniseid suuri 1080i HD projektsioonikaid leidub icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 19:43:13 vasta tsitaadiga

Fakk,plää.Sai nüüd niipalju tehtud, et näitas mingil imelikul põhjusel lõpivideo ära.Kurat täheldan GT4'as samat asja mis GT2'es oli, et on tehtud palju mõttetuid sõite, et mängu kõvasti pikemaks venitada ja see rikub üheltmaalt mängimisrõõmu ära icon_sad.gif Näiteks tooks igast firmade enda sõidud mida osadel on üsna mitmeid ja mida peab sõitma erineva selle firma masinaga.Selline asi kohustab sind sõitma igast sõite mitu korda, et ajada kokku raha, et osta sellelt firmalt üks auto ja üles tuunida, et saaks sõidu ära teha.Peale seda jälle sama mats aint teise mudeliga.Väga tüütu.Nii ja siis on igavene pe*etäis selliseid sõite kus on nagu champioship sõidud mida on kokku 10 ja millest igat sõitu pead sõitma kuskil keskmiselt 15 ringi.Maakeeli öeldes kulub üle poole päeva, et ühtainsat championshipi läbi teha.Kokkuvõte on selline, et see algne entusiasm hakkab kiiresti kahanema kui lõpuks selgeks saab kuipalju kulub aega ja närvi, et mõnda puuratastega icon_biggrin.gif vankrit lahti saada.Kardan juba ette endurance sõitudest mingit 99 lap nordschleife'i icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 20:07:09 vasta tsitaadiga

^^^^^

Kurb tegelikult. Lõhnab kangesti GT3 lõputult pikkade sõitude järele. Ise kardangi, et kui GT4 ostan, siis võib sarnaselt GTA:SA hetkeline vaimustus asenduda üsna kiirelt üldise pettumusega. Neljas kord ei viitsi küll GT ette võtta ja läbi tegema hakata. GT3 siiani lõpetamata, mingi 92%... Aga kas see lõpuvideo tuli ilmselt peale Arcade mode' läbimist nagu varasemateski GT'des? Mäng on ikka siis läbi, kui 100% käes.
Kas uued rajad, graafika ja autod on üldse mängu ostmist väärt, kui eelmised osad on nähtud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 10:05:15 vasta tsitaadiga

Mäng ostmist on väärt ikka aga championship sõidud on osad liiga pikad.Kuna neid ju seivida ja quittida ei saa, siis ühe läbimiseks kus 15 sõitu võta kohe päeav vabaks.Raha tuleb liialt vähe sisse, et neid firmade enda sõite oleks nauditav teha, sest high level tuunimine on sigakallis.

PS:See ending movie koos intro movie ford GT LM variandiga tuleb peale professional sõitude ärategemist.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lambinick
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2004




sõnum 29.03.2005 14:52:08 vasta tsitaadiga

Enduurod saab h2sti B-speciga l2bi teha ju, ma tegin k6ik need director modeis 2ra. Yhe n2dalaga, p2rast oli yle 2 miljardi raha (jaapani versioon). Ostsin need 4 blackbirdi ka 2ra, alles yle 500 milli icon_razz.gif. P2rasts k6ikide enduurode tegemist (ennem seda olid k6ik teised hallid tehtud) hakkasin tasapisi manufacture s6ite tegema ja niisama autosi ostma/tuunima ja nurbil s6itma. 100% juures oli yle 150milli alles (merc slr = 66milli, racecarid ~450milli, wrc masinad ~200milli vms, ei m2leta enam t2pselt icon_razz.gif, u. 2 kuud m66das kui viimati n2ppisin). thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 16:23:23 vasta tsitaadiga

Olen isegi seda B-Spec'i kasutand aga aega läheb ikka julmalt.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nightlight
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2005




sõnum 29.03.2005 16:33:54 vasta tsitaadiga

krt v6iks juba midagi sellist arvutile kah leiutada 8)
_________________
3Dmark2003= 10 021p
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2005 08:54:21 vasta tsitaadiga

kuigi gt4 pole online toega on mängimine läbi pc netivõrgu täiesti võimalik

http://gamesradar.msn.co.uk/features/default.asp?pagetypeid=2&articleid=35062&subsectionid=1635
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2005 09:12:36 vasta tsitaadiga

nightlight kirjutas:
krt v6iks juba midagi sellist arvutile kah leiutada 8)


PC peale võiks asi kasvõi port olla, sest toetab niikuinii HDTV'd(iseasi kas monitor lubab)ja FSAA peale pannes oleks ikka üsna kabe.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 12.04.2005 15:47:15 vasta tsitaadiga

äkki keegi teab kellel see mäng olemas kas seal GT3000 või jaapani nimega GTO on olemas icon_rolleyes.gif

siis tean kas osta või mitte icon_smile.gif

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 15:58:21 vasta tsitaadiga

Minu mäletamist mööda GTO twinturbo 4WD täitsa olemas.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 17:56:36 vasta tsitaadiga

Uuriks seda, eitea kas tohib ainult, et kas keegi oleks nõus Tartus laenama/kirjuatama ümber selle? Sooviks omal arvutil emuleerida asja, toksisin varem GT2 arvutil ja PS'l kokku 2a umbes icon_smile.gif . Kui võib/saab aidata keegi, siis ootaks PMi nt.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lambinick
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2004




sõnum 18.04.2005 18:00:45 vasta tsitaadiga

Ümberkirjutamine = võimatu.
Emuleerimine = võimatu.

Muidu laenaks küll.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 18:04:48 vasta tsitaadiga

Hehe, see on nagu Xpand rallyga, mida arvati, et võimatu kräkkida kuna oli maailma parima kaitsega ? icon_smile.gif
Jamasti igastahes icon_cry.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 19:36:53 vasta tsitaadiga

Tegelikult piraatlusest ei tohi siin foorumis üldse rääkida.Mis puutub emuleerimisse, siis töötavat PS2 emulaatorit niikuinii ei ole, vähemalt sellist millega igast popid mängud nagu tekken, DoA, GT'd FF'id jne.jookseks.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lambinick
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2004




sõnum 18.04.2005 19:44:27 vasta tsitaadiga

Ei see ei ole "protection on peal", pigem on asi DVD9 formaadis. (google)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 13:09:38 vasta tsitaadiga

aga küsimus lihtsalt beer_yum.gif ...ärge pirast rääkige enam...asi originaali ostmist väärt beer_yum.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 16:02:49 vasta tsitaadiga

Ühe mängi pärast PS2 + GT4 ostma eales ei hakkaks, aga mäng on muidu hea küll.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 19:36:02 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, no oli mul moditud ps2 ja kilekoti täis mänge...nagunii ei mängi icon_rolleyes.gif ...on ps2 siis ei mängi praktiliselt üldse...pole siis tahaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 19.04.2005 19:41:41 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
kilekoti täis mänge

klassika icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 19:47:24 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif icon_lol.gif icon_redface.gif ...tglt käed sügelevad gt4-ja mängida...peaks ehk raha koguma ja põdramaalt selle komplekti ära tooma kus kohe gt4 kaasas väikse ps-ga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 11:17:36 vasta tsitaadiga

sain ka eile esimest korda käpad külge, aga puldiga on ikka jama - tahaks seda vinget 900 kraadist rooli kohe
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 20:23:15 vasta tsitaadiga

Ise ostsin just GT4 pärast ps2, On/Offist komplekti (slim + gt4).
Nüüdseks olen mänginud oma 3 nädalat ja väga hea asi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 13.05.2005 07:55:10 vasta tsitaadiga

Ma mängisin playstation parima emulaatoriga Tekken 4 ja oli norm thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 20:24:50 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Ma mängisin playstation parima emulaatoriga Tekken 4 ja oli norm thumbs_up.gif


Err jutt käib siin gran turismost ja järsku jagad teistele kah siis linki PS2 emule mis nii ilusti PS2'he mänge jooksutab icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 13.05.2005 20:57:26 vasta tsitaadiga

http://www.psxemulator.prv.pl/
sealt võtke download ja sealt paremalt äärelt ePSXe

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 13.05.2005 21:00:59 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Ma mängisin playstation parima emulaatoriga Tekken 4 ja oli norm thumbs_up.gif

http://www.psxemulator.prv.pl/
sealt võtke download ja sealt paremalt äärelt ePSXe

Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 14.05.2005 08:52:46 vasta tsitaadiga

lisaks emulaatorile teil läheb paar tundi sättimiseks ,sest see tahab biost ja video driverit ja cd -romi driverit jne

Õpetus on siin: http://www.mameworld.net/easyemu/epsxeguide.htm

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 09:07:23 vasta tsitaadiga

Naljamees epsXe on tavalise pleikari emu ju ja sellega on ammu kõik paremad asjad läbi pelatud(tekken 4'ja muteada PS'i peal pole).Sättimiseks mingi paar tundi küll ei lähe, miski 15 mintsa kõige rohkem.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS2] Gran Turismo 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.