Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Driv3r märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2005 23:41:46 vasta tsitaadiga

link :: COMING MARCH 15, 2005

...................

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 23.01.2005 00:18:31 vasta tsitaadiga

Oi kus märts tuleb alles hea kuu icon_smile.gif
BF2, SC: Chaos Theory, Driv3r jne!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 23.01.2005 22:15:39 vasta tsitaadiga

Paras vaheldus enne gta osa
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 22:45:38 vasta tsitaadiga

omfg icon_biggrin.gif can't wait March. Siis juba A64 ja X800XT PE PCI-e kah olemas icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2005 03:31:19 vasta tsitaadiga

Yeah baby icon_biggrin.gif http://www.gamershell.com/news/19821.html
PC pildid ka üleval icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2005 18:15:20 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Yeah baby icon_biggrin.gif http://www.gamershell.com/news/19821.html
PC pildid ka üleval icon_biggrin.gif


looks like shite icon_wink.gif

"For those put off by Driver 3's almost universally lackluster reviews, Atari is touting several new features included in the PC version. Besides the inclusion of a bonus mission called "The Hit," the game will feature unspecified "enhanced graphics engine capable of creating massive photorealistic environments." To help run said engine, Atari also announced it has forged a "marketing relationship" with Nvidia to help tout the GPU-maker's GeForce 6 Series-based graphics cards as Driver 3's preferred graphics hardware." - kõva mäng tuleb icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2005 18:19:27 vasta tsitaadiga

Driv3r pole multiplayer toetust?
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.03.2005 13:56:42 vasta tsitaadiga

Keegi pc demo kohta ei oma täpsemat infot - kodulehel on lihtsalt "soon"?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 18:05:49 vasta tsitaadiga

gamespotis on 22. märts kirjas http://www.gamespot.com/pc/action/driver3/

OT: battlefield 2 lükati juuniks http://www.gamespot.com/pc/action/battlefield2/
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2005 00:35:44 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
gamespotis on 22. märts kirjas http://www.gamespot.com/pc/action/driver3/

OT: battlefield 2 lükati juuniks http://www.gamespot.com/pc/action/battlefield2/

Ataris on 15 märts ja driv3r offical lehel on 18 märts. Igatahes see kuu tuleb :=)

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 16.03.2005 00:56:31 vasta tsitaadiga

olen nüüd natuke aega seda mängu mänginud..

Ütleme nii et True Crime oli hullem, graafika on ikka mõnusalt kandiline. Buge on ka päris parajalt. Mängitavus on vist otse üle võetult PS2 versioonilt. Vend on nii kuradi jäik et isegi hiire ja klaveriga tekib raskusi, ei tea kuidas PS2 puldiga seda mängiti. Autode damage on suht normaalne , ning autode juhtimine on täiesti mõeldav. Mootorratastega on aga juba raskem, korra pöörad teed kohe 90 kraadi. Driver 1 oli ikka juhitavuselt tunduvalt parem.. Story kohta ei oska midagi öelda.

Fännidele tunnen kaasa.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 09:10:44 vasta tsitaadiga

... tavaliselt pole mul kombeks ühtegi mängu ette maha teha, kuid kuna suuremat pettumust, kui Driv3r, pole minu jaoks juba pikka aega ükski mäng valmistanud, siis lihtsalt ei suuda vait olla. Kui teiste mängude kohta saab öelda, et miskit oleks võinud siit-sealt vähe parem olla, siis Driv3r'i puhul ei oska kust otsast üldse arvustamist alustada. Kogu mäng mõjub sellisena, nagu mängiks seda mingi emulaatori vahendusel, lubatud PC optimeeringust, pole haisugi. Lausa uskumatu, kuidas võib ühe tohutu potentsiaaliga mängu lihtsalt ära raisata icon_sad.gif kuid eks te ise proovige ja otsustage ehk suudab keegi sealt midagi leida, mida minu aistingud tabada ei suutnud ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 14:28:39 vasta tsitaadiga

okei... tiitellehel on aastaks 2004... seal peaks olema vist aasta 2000, siis oleks tegu väärt asjaga... kohutav icon_eek.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 16:14:25 vasta tsitaadiga

ma ootasin mängust palju. mõnes mõttes veel ootan siiani. saan täna õhtul ka kätte siis proovin ja kommenteerin ka. kas tõesti saab olla nii hull kui räägitakse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 16:38:42 vasta tsitaadiga

sai kah pilk peale visatud... hea et ma seda mängu ei oodanud suure põnevusega, muidu oleks must masendus peal hetkel
jube graafika... ja üleüldse oleks rohkemat oodanud 5gigaselt installilt icon_mad.gif
... või on asi minu vanas Ti4200's icon_question.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 16.03.2005 16:42:26 vasta tsitaadiga

Ahheron kirjutas:
jube graafika... ja üleüldse oleks rohkemat oodanud 5gigaselt installilt icon_mad.gif
... või on asi minu vanas Ti4200's icon_question.gif


vahet pole mis graafika kaart sul on , ikka on kõik kandiline. Sai proovitud seda 6 seeria GF peal ,millel ometigi pidi olema nende modelite toetus aga mina silmaga küll seal mingit vahet ei näinud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 16:43:14 vasta tsitaadiga

Ot mida kas PC variant väljas juba või?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.03.2005 16:45:03 vasta tsitaadiga

paar päeva tagasi tuli välja jah


See kui on mingi videokaardi toetus ei tähenda et see siis kohe ilusam peaks välja nägema. Q2 toetab ka 6800 seeria kaarte kuid olen suht kindel et kui see panna kõrvuti gf2 seeriaga siis seal mingit vahet pole
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 16.03.2005 16:47:23 vasta tsitaadiga

kas demot on sellele mängule??
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 17:03:10 vasta tsitaadiga

Hendry kirjutas:
kas demot on sellele mängule??

hetkel veel ei ole... mõne päeva jooksul peaks ilmuma ... hoia silm peal @ http://www.atari.com/driv3r
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 17:06:26 vasta tsitaadiga

ei nojah. muusika on nagu mingi 5sec midi mida üle ja üle kogu aeg kedratakse icon_neutral.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 17:20:02 vasta tsitaadiga

jube mäng, aeglaselt liigub, odavad tekstuurid ja nõme liikumine.

gf6600/6800 based on kaartidel peaks kiiremini töötama.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 17:25:02 vasta tsitaadiga

CnZ, 6600/6800 omanikud võiksid mitte vaevuda sellise jama muretsemisega. mäng on pettumus. läheb true crimega samasse patta
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.03.2005 17:58:20 vasta tsitaadiga

http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r01.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r02.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r03.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r04.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r05.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r06.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r07.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r08.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r09.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r10.jpg


http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r11.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r12.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r13.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r14.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r15.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r16.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r17.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r18.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r19.jpg
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 18:19:13 vasta tsitaadiga

Igav ja unine mäng. 'Story mode' on täielik läbikukkumine, missionite tegemine tõeline piin. Liialt palju pisivigu, mis moodustavadki vigase terviku. Juhitavus on tundlik ja järsk, rattad laperdavad all nagu pidalitõbised. Laupkokkupõrkel istub Tanner autos nagu istme külge liimitud. Kahju, et Flatout hiljem välja tuli, Reflections oleks võinud sealt mõndagi õppida. Kõik sõidukid lagunevad ühtemoodi, paljulubatud kere deformeerumisest pole jälgegi. Tüüpilised akende-tulede purunemised, keremõlgid ja uste-kapotikaante ärakukkumised. Kusjuures autol on võimalik ära kaotada ainult üksainus esimene ratas. Asi seegi icon_lol.gif .
Vaatamata kõigele on võimalik leida ka midagi positiivset, Sõidukid näevad väga head välja, graafika on GTA:SA võrreldes teravam, selgem ja realistlikum, juhitavus on Driveri seeriale omaselt tasemel, kihutamisfilmide fännidele mõeldud originaalne'Film Editor' ja 'Free Ride' mode on minu puhul lausa hädavajalikud. Ilma nendeta poleks sel mängul mõtet.
Kui Driver 4 peaks kunagi ilmavalgust nägema, siis 1) peaks Reflections unustama praeguse a la 'gone in 60 seconds' story ning palkama professionaalse stsenaariumi kirjutaja, 2)arendama mängumootorit, et damage veelgi realistlikkumaks muutuks 3) asendama jõhkardist macho-Tanneri tavalise undercover politseinikuga, kes tegutses esimese osas ja viimaks lugema foorumeid ja lugejate arvustusi, et siis nende abil kas just kõik, aga enamus pisivead kaotada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 18:23:58 vasta tsitaadiga

IRW.asi näeb välja nagu mingi 98 aasta emuleeritud pleikari mäng millele ise FSAA peale suratud aga mille olematu detailsus ja pilt ikkagi reedavad, et tegu saastaga.Hmm icon_biggrin.gif huvitav kui meie ofissial driv3r fänn platuun oma arvamusega on icon_razz1.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 19:01:59 vasta tsitaadiga

Piltide pealt küll kõvasti kenam kui mingi GTA seeria.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.03.2005 19:03:13 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Piltide pealt küll kõvasti kenam kui mingi GTA seeria.
vanusevahe ka neil päris korralik
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 19:10:12 vasta tsitaadiga

10 minutit mängu ja mängu saatus oli shift+delite.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 19:12:16 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Piltide pealt küll kõvasti kenam kui mingi GTA seeria.
vanusevahe ka neil päris korralik

Möh? Driver tuli ju minuarust enne GTA VC välja

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.03.2005 19:14:00 vasta tsitaadiga

mitte PC versioon icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 19:15:47 vasta tsitaadiga

Vahet neil pole ju graafiliselt peale reso
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 19:28:40 vasta tsitaadiga

IMO on graafika jumalal korras ju :?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 19:42:23 vasta tsitaadiga

NxP kirjutas:
IMO on graafika jumalal korras ju :?
pildid on petlikud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 19:48:17 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
NxP kirjutas:
IMO on graafika jumalal korras ju :?
pildid on petlikud icon_rolleyes.gif


äkki ta on mänginud seda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 20:04:55 vasta tsitaadiga

ma ootasin seda mängu ja tõesti arvasin et tuleb midagi head! peale mängu töölepanemist sain vaid kahe käega peast kinni hoida! icon_confused.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heixs
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2003




sõnum 16.03.2005 20:11:54 vasta tsitaadiga

kuna ma ise eriline driveri fänn pole kunagi olnud, siis ma seda mängu väga ei oodanud. Aga proovisin just ära ja peab ütlema, et minumeelest on päris kõva mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 20:26:40 vasta tsitaadiga

imelikud on ka default controls. olen ma ainuke kellel peale installi näiteks ei olnud üldse auto juhtimiseks nuppe paigas? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 20:30:33 vasta tsitaadiga

nägin venna arvuti peal asja.parem ikka kui gta wc aga enne peab ikke ise asja ärap proovima icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 20:35:13 vasta tsitaadiga

graafika piltide järgi on jah selline,et tugev AA on peale pandud, aga peen detailsus on olematu. Kõik tundub küll selge ja puhas... justnimelt PUHAS.. st pole detailsust, vaid on pläraki midagi kuhugi pandud. tänavapostid... hm kus on varjud? http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r02.jpg autol ja muudel asjadel on varjud, aga kõik postid tänaval on ilma varjutada ja näevad väga kahtlased välja.
põõsad on vähemalt pildi peal täiesti neljakandilised... seal tuleks kasuks AA maha võtta ja saaks rohkem asja põõsastest icon_lol.gif
http://img.photobucket.com/albums/v92/holysin/full/driv3r/Driv3r17.jpg mis krt see on icon_eek.gif kui nüüd auto sealt pildilt välja jätta, siis meenutab kogu taust ja muu seal pildi juures midagi NeedForSpeed II sarnast asja beer_yum.gif
kõiki pilte saaks siin detailsuseni maha jutusatad, aga ma ei viitsi seda kindlasti mitte teha. midagi konkreetset ma ütlema ei hakka kuna need on vaid järeldused piltide põhjal.. mis siiski on tehtud max detailidega.. selge ja kirgas ta ju olla võib, aga detailne ja loomutruu küll mitte thumbs_down.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 23:32:36 vasta tsitaadiga

Driv3r on selleks hea, et vana hea Vice City viskab juba üle ja oleks hea pela enne San Andreast :=) Tore, kui keegi vähemalt miskeid huvitavaid mänge teeb. Enda mängu veel pole, aga kohe on :=)
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 16.03.2005 23:36:27 vasta tsitaadiga

Ise ära proovitud arvuti peal ja ega seal midagi head küll ei ole. Graafika poolest näeb gta vc palju ilusam välja ja jookseb ka paremini. PS2 graafikaga on asi täiesti. Põõsad on nagu CMR2-s. Minu süsteemi peal ei jookse kindlasti nii nagu peaks jooksma. Doom 3 jookseb kordi paremini sellega võrreldes. Nupud on ikka nii valesti pandud defauldis kui vähegi võimalik. Y-telg on defauldis inverted (lennuki sündroom). Kirgast seal ka midagi ei ole. See on selline kesine (loe: keskmine) PS2 mäng. 100% porditud. Failid on tehtud winile arusaadavaks ja kõik. Trilinear filter võtab liiga palju fps maha.
GTA VC-ga võrreldes on autot driv3ris huvitavam juhtida.
Selle poole aastase viivitamisega oleks võind tegeleda rohkem mootori ümber ehitamisega, mitte seda ühte uut exklusiivset levelit ehitada.
Arvamus mängust thumbs_down.gif
gta san andreast jään ootama ja mitte kohe ei sisusta seda aega driv3ri pelamisega!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 23:44:08 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
Ise ära proovitud arvuti peal ja ega seal midagi head küll ei ole. Graafika poolest näeb gta vc palju ilusam välja ja jookseb ka paremini. PS2 graafikaga on asi täiesti. Põõsad on nagu CMR2-s. Minu süsteemi peal ei jookse kindlasti nii nagu peaks jooksma. Doom 3 jookseb kordi paremini sellega võrreldes. Nupud on ikka nii valesti pandud defauldis kui vähegi võimalik. Y-telg on defauldis inverted (lennuki sündroom). Kirgast seal ka midagi ei ole. See on selline kesine (loe: keskmine) PS2 mäng. 100% porditud. Failid on tehtud winile arusaadavaks ja kõik. Trilinear filter võtab liiga palju fps maha.
GTA VC-ga võrreldes on autot driv3ris huvitavam juhtida.
Selle poole aastase viivitamisega oleks võind tegeleda rohkem mootori ümber ehitamisega, mitte seda ühte uut exklusiivset levelit ehitada.
Arvamus mängust thumbs_down.gif
gta san andreast jään ootama ja mitte kohe ei sisusta seda aega driv3ri pelamisega!!!


Sellisel juhul tuleb leppida Brothers In Armsiga. See võib ka olla väga põnev ja realistlik mäng vähemalt pildid jne.. näitavad seda küll. Videod on ka huvitavad olnud.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 00:10:05 vasta tsitaadiga

eino ikka juba pask on see mäng okse
see on ikka konkreetselt mingi odav GTA kloon
bugine, saast, kole, aeglane, konsoolikas...

kui mäng sai konsoolidel 5/10 siis pc peale paneks 2/10
sest asi on ikka tõeliselt KOHUTAV

graafiline pool on 0
poste ei saa pikali ajada, autod hõljuvad maakohal,
asi on räigelt bugine

ja veel sada miljon muud häda
viimase 3 aasta hullem peli imho...
atari - mis saasta te publishete? icon_neutral.gif


mootor tundub olevat küll driver ühe oma aga detaile lisaks topitud
kes ei usu siis otsigu d1 ja vaadaku ise järele...

teinekord hoiatage ennem, et tegu on sellise saastaga
raiskasin ilmaasjata aega, et sellist jurajeed installida icon_mad.gif

esimene street legal oli ka kenam, jooksis paremini ja ei olnud pooltki nii vigane icon_lol.gif
ma ei kujuta ette kuidas sellist asja nii kaua porditi? joodi aasta ja siis viimaks keegi
avastas, et oih, nädala pärast on reliis - teeks ka miskit? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 17.03.2005 00:20:45 vasta tsitaadiga

no vähemasti pole selles mõttes vigane, et kõigil vähemasti läheb see tööle ja ei crashi...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 00:21:38 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
no vähemasti pole selles mõttes vigane, et kõigil vähemasti läheb see tööle ja ei crashi...


no see veel tõesti puuduks icon_lol.gif

no driver 1 töötab siis töötab see ka - sama asi aga 5x hullem ju thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 17.03.2005 00:45:18 vasta tsitaadiga

kui asjale sada patchi ei tule siis on asi ikka piixus....

ma ootasin seda mängu sitax.... lootsin et gta tehakse maatasa aga..... läks nagu alati:P

menu on lahe:P
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.03.2005 00:52:15 vasta tsitaadiga

mis te olete tainad
oli ammu teada mis tuleb
nahhui vaja siin yle pingutada
mängitav m2ng, konsoolipordilt k2ib n2rvidele vaba savemise puudumine
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 07:55:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mängitav m2ng, konsoolipordilt k2ib n2rvidele vaba savemise puudumine


pärast sellist haipi nagu siin osad korraldasid eeldaks ikka normaalsemat asja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.03.2005 08:42:01 vasta tsitaadiga

masendav pela... täieli 0... mul küsiti automängude kohta ükspäev inffi ja ma lubasin vaadata mõned mängud läbi ja see on ikka suisa kohutav icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Driv3r mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.