Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2005 22:15:16 vasta tsitaadiga

ära siis võta masinast välja icon_lol.gif

millal seda siis veel proovida kui mitte praegu?
suvel rannas päikest võttes paned arvuti kõrvale
benchima? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 22:44:37 vasta tsitaadiga

oleks tore kui keegi paneks siia mõne abistava lingi kuidas 6600GT'l pliiatsitrikki teha 8)
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 03.03.2005 22:45:12 vasta tsitaadiga

sinu hurjutamise peale tegin ära, aga core sain ainult +20MHZ ja markis mingi 30 lisapunni. Ei peab ikka kellelgi selle tinutamise ära laskma teha
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 04:23:23 vasta tsitaadiga

Niih tahab keegi minust üle teha? icon_biggrin.gif
Tegin siis väikese testi... mälu pole volt modditud veel.

15, 394p http://service.futuremark.com/compare?2k3=3763538

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 04.03.2005 12:25:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Niih tahab keegi minust üle teha? icon_biggrin.gif
Tegin siis väikese testi... mälu pole volt modditud veel.

15, 394p http://service.futuremark.com/compare?2k3=3763538




Arvad ,et 16k tuleb ära?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 13:21:12 vasta tsitaadiga

pliiatsitriki õpetust ei viitsi keski üles visata? Netist leidsin R8500 pliiatsitriki.

PlatoonSgtElias...go go go thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 04.03.2005 16:17:27 vasta tsitaadiga

Gainward 6600GT PCIe pliiatsi mod. Peaks teistele 6600GT kaartidele ka sobima.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 04.03.2005 16:43:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Gainward 6600GT PCIe pliiatsi mod. Peaks teistele 6600GT kaartidele ka sobima.

Nad sa´id seal ikka kuidagi v2he skoori 2005 margis peaks ikka vabalt üle 4K tulema
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 04.03.2005 17:09:05 vasta tsitaadiga

tõesti vähe jah
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 04.03.2005 18:16:12 vasta tsitaadiga

Selles ülevaates ei selgu millist driverit on kasutatud. Ilmselt saaks 75.90 versiooniga nendel kelladel selle 4K kätte vabalt.
See ju 17. jaanuaril tehtud ülevaade.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 04.03.2005 18:21:47 vasta tsitaadiga

nende kelladega peaks tegekt kuskil 4,7k küll saama
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mad BLS
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2003




sõnum 05.03.2005 01:09:54 vasta tsitaadiga



Ilma kellamiste ja vägistamisteta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 14:10:55 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3767943

peedistasin oma 9800xt-st viimast, rohkem kellad ei lähe ka (vähemalt ilma voltmodideta mitte - ise kasutasin akenlahtimodi)
oleks parem prose ja üks mäludest parem siis tõstaks skoori veel icon_smile.gif aga praegune prose üle 2,3 ei klokku kahjuks...

muide Futuremargis kolmas tulemus - athlon xp/radeon9800xt/FM approved WHQL drivers/win xp sööma

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 18:31:51 vasta tsitaadiga

mul profiilis oleva arvutiga tehtud ja millegi pärast 2400p või ongi normaalne, ei tia öelda. ja veel icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif irw kust teil seda pappi niipalju sisse voolab, et nii võimsad systemid kokku aetud. icon_wink.gif icon_wink.gif
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 18:41:56 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:

kust teil seda pappi niipalju sisse voolab, et nii võimsad systemid kokku aetud.

mõni käib ise tööl, mõne vanemad kulutavad arvuti peale rohkem raha jne, võimalusi mitmeid...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 07.03.2005 18:45:18 vasta tsitaadiga

profiilis oleva arvutiga 8306
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 07.03.2005 19:32:47 vasta tsitaadiga

5672 @ profiil
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 21:45:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

5672 @ profiil


Pigista sellest 9800PRO st rohkem v2lja icon_smile.gif Kuskil 6600 oleks normaalne juba

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 07.03.2005 22:10:55 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
tsitaat:

5672 @ profiil


Pigista sellest 9800PRO st rohkem v2lja :) Kuskil 6600 oleks normaalne juba


=) vähese ram'i viga :>
imelik, et mälud on kuidagi tulised :P st näppu jõuab peal hoida, aga suht kuumad siiski..
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 07.03.2005 22:15:12 vasta tsitaadiga

DarknezZ kirjutas:
neoman kirjutas:
tsitaat:

5672 @ profiil


Pigista sellest 9800PRO st rohkem v2lja icon_smile.gif Kuskil 6600 oleks normaalne juba


=) vähese ram'i viga icon_arrow.gif
imelik, et mälud on kuidagi tulised icon_razz.gif st näppu jõuab peal hoida, aga suht kuumad siiski..

see nüüd küll rolli ei mängi, kas sul on 256, 512 või giga mälu...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 22:16:55 vasta tsitaadiga

mmh mõnisada punkti ikka, olen proovinud sama konfiga 256 vs 512 ja 512 sai u. 300 p rohkem kui mu mälu mind ei peta icon_wink.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 22:55:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui mu mälu mind ei peta

just icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
igatahes, oma tubli fx5600-ga sain ilusad 420punkti: icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 23:00:01 vasta tsitaadiga

T6esti ainult 420 punkti ? icon_razz.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 23:01:30 vasta tsitaadiga

täpselt, tore oli seda slideshow-d passida, meeletult kaua tegi ka.Pahatihti oli FPS-i juures ilus ümmargune 0 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 23:06:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

igatahes, oma tubli fx5600-ga sain ilusad 420punkti:

selle vastu aitaks driveri uuendus http://www.msfn.org/comments.php?shownews=11988 nvidia`le thumbs_up.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 23:07:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tsitaat:

igatahes, oma tubli fx5600-ga sain ilusad 420punkti:

selle vastu aitaks driveri uuendus http://www.msfn.org/comments.php?shownews=11988 nvidia`le thumbs_up.gif

no proovime, ega üle 1 punkti tõusu ma ei looda icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 01:23:16 vasta tsitaadiga

No kurask, olen ikka idioot. 420punni tuli 3dmark05-es. icon_lol.gif icon_lol.gif
3dmark03-es tuleb ikka 3.2k ära
icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 08:11:05 vasta tsitaadiga

Seda minagi icon_razz.gif m6tlesin ,et mis jama on ainult 420 puntki :O siis vaatasin ORB i ja n2gin ,et seal peab midagi m2da olema icon_smile.gif nice scoor thumbs_up.gif

EDIT: Futuremark ORB istis on fx5600 esimene vend saanud 3500 punkti icon_razz.gif Lase enda scoor ylesse ja saad teiseks thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.03.2005 09:34:50 vasta tsitaadiga

kas see 3500 on non-ultra kaardiga? ma oma ultraga sain 3650pts'i
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 08.03.2005 09:35:57 vasta tsitaadiga

Andke link kust saaks vaadata neid ORB-i scoore (recordeid erinevate kaartidega)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 09:51:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Andke link kust saaks vaadata neid ORB-i scoore (recordeid erinevate kaartidega)

http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectsearch
aga jah, ilma proset piinamata, 256mb mäluga ja unise peaga sain 3124:
http://www.itcollege.ee/~hsandre/eints/3124.bmp
t
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
existanz
HV vaatleja
existanz

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 09:54:49 vasta tsitaadiga

nu vaadates mis teised siin "o3" saanud on on ikka väga madalad..
saime 2.8p4 2048mb 3200 uue canadast toodud 6600gtga kätte mingised 6500 icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 10:03:15 vasta tsitaadiga

klokkimata ju normaalne summa täiesti
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 08.03.2005 11:06:03 vasta tsitaadiga

7,7K tavalise GF6600`ga sis thumbs_up.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3772941
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkxs
Kreisi kasutaja
sharkxs

liitunud: 10.03.2003




sõnum 08.03.2005 12:51:03 vasta tsitaadiga

tegin väikse avastuse et püsin http://service.futuremark.com/compare?2k3=3729629 selle skooriga 39 kohal
kaardile saab järgmine nädal korralik jahutus pandud ja koht esi kümnes olemas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 15:01:58 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3778378
ma siis 2.kohal
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 15:37:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas see 3500 on non-ultra kaardiga? ma oma ultraga sain 3650pts'i



See oli tehtud 5600 tavalisega . 5600Ultra top score on ORBis 3796 punkti icon_smile.gif Kella oma kaarti v2he rohkem ja 2kki saad esimeseks icon_wink.gif thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.03.2005 16:22:04 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
tsitaat:

kas see 3500 on non-ultra kaardiga? ma oma ultraga sain 3650pts'i



See oli tehtud 5600 tavalisega . 5600Ultra top score on ORBis 3796 punkti icon_smile.gif Kella oma kaarti v2he rohkem ja 2kki saad esimeseks icon_wink.gif thumbs_up.gif
mu ultra andis väga vana xp installi ning nvidia viimaste ametlike draiveritega (66.11?) kenad 3650pts'i mis peaks mind paigutama kõigi fx5600u tabelis kena kolmanda koha peale kõikide draiverite arvestuses. Kui kellata kusagilt veel 27pts'i juurde saaks teisele kohale. Peaks vist mõnipäev asja käsile võtma
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 16:33:49 vasta tsitaadiga

No yrita jah icon_smile.gif oleks tore n2ha HV last sellisel kohal thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.03.2005 17:05:13 vasta tsitaadiga

see võtab paar päeva aega tõenäoliselt. kellelgi soovitusi on kuidas paremat skoori saada ilma et peaks videokaarti eriti juurde kellama? 350/700@415/825 on enam-vähem viimane piir kus ilma pangestumiseta veel jookseb, ka prose on viimasel piiril ehk siis 2.8@3.3.

väike küsimustik siis mis asja parandaks:
Wini reinstall? Mis versioon? kas/mis SP'd peale? mis draiverid? mis optionid draiveris(default?)?

Ootan kommentaare. Kui aega saan siis täna peale 20 või 21 hakkan tegutsema
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2005 17:07:09 vasta tsitaadiga

pane puhas xp millel on sp2 integreeritud ja drivereid proovi viimaseid ja eelviimaseid
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 09.03.2005 00:48:03 vasta tsitaadiga

ti4600 -> http://service.futuremark.com/compare?2k3=3779784
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
käbi
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003




sõnum 11.03.2005 15:53:06 vasta tsitaadiga

6751 P
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3667601
vaikse õhujahutuse kohta enam vähem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2005 16:29:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

6751 P
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3667601
vaikse õhujahutuse kohta enam vähem.


Hea tulemus sa l6id mu endise 5900XT scoori 140 punktiga yle icon_wink.gif thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 15:26:39 vasta tsitaadiga

x300 wr

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3791659
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 19:17:12 vasta tsitaadiga

aise hea scoor icon_smile.gif respect thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2005 20:12:19 vasta tsitaadiga

tra päris räme kaart on see X300SE ikka
kohe näha, et 128 bit icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 12.03.2005 20:16:52 vasta tsitaadiga

No ma arvan et Aise-l on ikka lihtsalt X300 mitte SE 128bit jep see ikka hull skoor mul aga X300SE 64bit sellega ole saanud ainult 2600 punkti
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 20:18:04 vasta tsitaadiga

128bit on kaart aga ikkagi x300SE nime kannab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 20:41:54 vasta tsitaadiga

serz47 kirjutas:
No ma arvan et Aise-l on ikka lihtsalt X300 mitte SE 128bit jep see ikka hull skoor mul aga X300SE 64bit sellega ole saanud ainult 2600 punkti

serz47, tead sa sellistest ajsadest, nagu kirjavahemärgid midagi? Tead kui halb on lugeda, kui kirjavahemärke ei kasuta icon_confused.gif
See aise x300se ikka julm püss thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.