Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 22:12:50 vasta tsitaadiga

1456 profiili arvutiga
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 04:24:49 vasta tsitaadiga

Väike test siis icon_wink.gif Mälu pole volt modditud ja mäludel pole radikaid peal isegi icon_razz1.gif ning volte andsin lambist icon_razz.gif multimeetrit pole.

7,551p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=640296

See 8,000p õhuga ei tundu üldse raske olema icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 07:44:20 vasta tsitaadiga

8k õhuga sa ei saa elusees
kui sa kõrgemale saadki siis oled õnnega koos icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 08:47:34 vasta tsitaadiga

Ega jah , xtremesystemis saavad vennad 7,9 k kuskil veega. No kui sa saad 8k 6huga siis ma ei tea icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 10:21:47 vasta tsitaadiga

ma pakun, et platvormo(platuuni uus hüüdnimi icon_biggrin.gif ) laeks jääb 7.7k
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 04.03.2005 13:57:21 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
8k õhuga sa ei saa elusees
kui sa kõrgemale saadki siis oled õnnega koos icon_lol.gif

korralik vask radikas+kõva pakane+ hea lisavolt nii mälule, kui gpu-le, natuke mängimist video mälu taimingutega,
mingi winchester@2,9+GHz+ BH5, tweegitud windows ja tuleb se 8K ära. icon_biggrin.gif
Seda võiks proovida isegi, minuteada pole 8K õhuga veel keegi teinud.
(aga Platoon oli vist see, kes 8K õhuga tegi 2003-s oma 9800PRO-ga- ajalugu tuleb korrata icon_lol.gif )
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.03.2005 14:03:54 vasta tsitaadiga

irw... nujah... hullem isu asja ribadeks klokkida + veel väljas külmetada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 14:16:51 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
(aga Platoon oli vist see, kes 8K õhuga tegi 2003-s oma 9800PRO-ga- ajalugu tuleb korrata icon_lol.gif )

ja ma tegin 7,7k ilma vmodita 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 14:28:25 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Jaan kirjutas:
(aga Platoon oli vist see, kes 8K õhuga tegi 2003-s oma 9800PRO-ga- ajalugu tuleb korrata icon_lol.gif )

ja ma tegin 7,7k ilma vmodita 8)


Nii ma sain ka sellistel kelladel mis max enne vmoddi olid! Ma ei teinud ju mälule vmoddi ära icon_wink.gif skoor oleks kenasti veel tõusnud.
Amm jah.. Jaan sa panid täitsa pihta icon_biggrin.gif 8k mulle meeldib icon_razz1.gif 16k ka icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 14:39:20 vasta tsitaadiga

16k läheb raskeks kuna catalyst 4.8 ei tunnista x850-t
need aga parimad draiverid 03-e jaoks icon_razz1.gif

ja 8k ikkagi ei usu
7.7-7.8k max vast 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 15:06:24 vasta tsitaadiga

Einoh, mis ma sulle ütlen nüüd vastu? Ainuke asi, et!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja teen ära ka icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 15:11:58 vasta tsitaadiga

kahtlaed postid sul plaaton mingi nigel skoor ja siis 10 vabandust et miks nii sitt icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mad BLS
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2003




sõnum 05.03.2005 01:07:26 vasta tsitaadiga

Jällegi kellamiste ja muu selliseta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 07.03.2005 18:47:05 vasta tsitaadiga

3218 3dmarki profiilis oleva arvutiga
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 07.03.2005 19:39:55 vasta tsitaadiga

huvitav icon_rolleyes.gif , isegi defoult kelladega saan ma 300punni rohkem ja seda ka WHQL heakskiidetud driveritega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 07.03.2005 19:45:23 vasta tsitaadiga

mis draiverid need on?? oleks väga huvitav teada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 07.03.2005 19:46:56 vasta tsitaadiga

71.90
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 09.03.2005 19:34:33 vasta tsitaadiga

2191 profiiliga :<
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu2
HV kasutaja
innu2

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 01:14:55 vasta tsitaadiga

1060
Kas Celeroni ja 9600pro kohta on normaalne tulemus?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.03.2005 10:20:49 vasta tsitaadiga

innu2, jah! 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 11:37:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1060
Kas Celeroni ja 9600pro kohta on normaalne tulemus?


P2ris OK icon_smile.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 15:25:24 vasta tsitaadiga

x300 wr 2085p

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=667731

kusjuures x600 rekord on 2103 icon_lol.gif palju puudu pole, selle peaks ilusti lööma icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2005 18:10:20 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
x300 wr 2085p

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=667731

kusjuures x600 rekord on 2103 icon_lol.gif palju puudu pole, selle peaks ilusti lööma icon_razz1.gif


OMG icon_eek.gif See kaart paneb sul 9600pro/xt-le ka ära ju icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 19:16:29 vasta tsitaadiga

Peabki panema ju icon_rolleyes.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 20:19:45 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Peabki panema ju icon_rolleyes.gif
eip peaks imho x300se on orig bull shit kuna x600xt =r9600XT samad kaardi aga noh skoorid on karmid
edit: @aise sitast on raske saia teha aga paistab et said hakkama ja väga edukalt icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2005 21:08:47 vasta tsitaadiga

No jah siis on ta küll k6va töö 2ra teinud icon_wink.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu2
HV kasutaja
innu2

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2005 18:02:46 vasta tsitaadiga

1167 klokkisin natuke icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2005 20:19:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
pinTero kirjutas:
Paistab, et Catalyst 8.07 andis oma 100 pointi juurde thumbs_up.gif
>2475
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=43102


mul tõstis minimaalselt, nüüd 1646 icon_rolleyes.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=44035

Intel Pentium 4 3.0 GHz
RADEON 9500 PRO

videokaart nüüd 9800 PRO ja skoor Catalyst 5.3 ja default klokkidel 2365

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.03.2005 20:51:12 vasta tsitaadiga

Keerasin prose 3200+-ks ja tulemus paranes icon_biggrin.gif

2500+, 9800XT def. kellad - tulemus

3200+, 9800XT def. kellad - tulemus

EDIT: typo


viimati muutis weasel 15.03.2005 09:20:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2005 22:11:48 vasta tsitaadiga

K6va 20 punkti icon_smile.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2005 22:12:29 vasta tsitaadiga

puhas videotest ka ju, prose suurt ei loegi siin
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2005 22:24:52 vasta tsitaadiga

No ei tea , kuidas v6tta . Mul andis 3.2 keeratud 3,8 GHz peale pea 150 punkti juurde , v6i isegi rohkem icon_wink.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2005 22:32:51 vasta tsitaadiga

6600GT defaul kelladel (500/900) 3199
kelladel 585/1220 sai 3805
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arendaja
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2004




sõnum 16.03.2005 00:52:30 Tavaline P4 2,8 ja R9800pro vasta tsitaadiga

Sai ka 3Dmark05 sikutatud. Tava confis tuli 2470 punkti.
Kas seda on parasjagu või vähe ei oska ise öelda. icon_smile.gif

Oskab mõni kommenteerida?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.03.2005 00:55:54 vasta tsitaadiga

kui teaks mis masinaga tegu oskaks ka kommenteerida. Saaks ma enda fx5600u'ga sellise skoori oleks väga võimas maailmarekordi omanik icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2005 01:43:56 vasta tsitaadiga

Kummaline, olen tähele pannud, et suht tagasihoidlike configa masinatega saadakse nii kõrgeid skoore (näiteks kasutaja olc). Samas, a64 configa samad numbrid...
Ja kui palju üldse annab juurde 100 MHz mälule (6600GT)? Endal üle 1140 ei lähe (vähemalt ei lase panna), aga mõnedel lõdvalt üle 1200. Põhiline performance siiski core'i taga.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arendaja
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2004




sõnum 16.03.2005 09:29:05 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
kui teaks mis masinaga tegu oskaks ka kommenteerida. Saaks ma enda fx5600u'ga sellise skoori oleks väga võimas maailmarekordi omanik icon_rolleyes.gif



Masin P4 2.8, 512 rammikest ja videoks 9800 pro tavaconfis
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.03.2005 00:28:42 vasta tsitaadiga

Minu Leadtek ainult 3720p ja seda 565/1140 kiirustel 2,6ghz A64 ja mälu 262(524)mhz peal.Varsti 9800xt vennad püüavad mu kinni...
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 00:39:43 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Ja kui palju üldse annab juurde 100 MHz mälule (6600GT)? Endal üle 1140 ei lähe (vähemalt ei lase panna), aga mõnedel lõdvalt üle 1200. Põhiline performance siiski core'i taga.


kusjuures, mingist hetkest mälu clock enam erilist(loe: annab väga vähe) mis boosti ei anna. core on ikka see mis annab tubli lisa
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 17.03.2005 12:41:47 vasta tsitaadiga

Leadtek GF6600GT 128 mb
3832p (520/1030)
4137p (570/1160)

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 15:45:17 vasta tsitaadiga

Platoon, sulle midagi, mida ületada icon_biggrin.gif http://www.theinquirer.net/?article=21902
_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 15:53:20 vasta tsitaadiga

arvan et xtreme ikka üle asjast on http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=56374
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 17.03.2005 16:47:56 vasta tsitaadiga

1904 .. :'(

9800 pro on vist alajahutatud mul

Mis drivereid soovitate btw.?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.03.2005 20:07:40 vasta tsitaadiga

z@ke kirjutas:
1904 .. :'(

9800 pro on vist alajahutatud mul

Mis drivereid soovitate btw.?


Cat 4.12 pidid 9800prole hästi meeldima.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 20:17:19 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Cat 4.12 pidid 9800prole hästi meeldima.


Siiani parim. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rochefort
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2004




sõnum 19.03.2005 21:02:54 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, kas asi on minu arvutis aga
AMD 64 3200+
1 GB RAM
Club 3D X800PRO

ja skoor on 2615

et, skoor peaks ju palju suurem olema.
ega see ju ei muuda, kui mul on catalystist kõik graafika maksimumi pandud.

_________________
Roch.™®
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.03.2005 21:04:24 vasta tsitaadiga

aa ja af tirivad kõvasti allapoole skoori
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.03.2005 21:04:40 vasta tsitaadiga

muidugi muudab icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2005 21:07:45 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
No ei tea , kuidas v6tta . Mul andis 3.2 keeratud 3,8 GHz peale pea 150 punkti juurde , v6i isegi rohkem icon_wink.gif

siinikiiruse tõstmine tõstab ju reeglina ka mälu ja videokaardi jõudlust, või olen millestki valesti aru saanud? icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2005 21:10:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
siinikiiruse tõstmine tõstab ju reeglina ka mälu ja videokaardi jõudlust, või olen millestki valesti aru saanud? icon_rolleyes.gif

aint mälu kiirust tõstab + hästi tiba tõstab ka prose jõudlust(ma ei mõtle prose üldist mhz-i)

aga videole ei anna küll miskit juurde
st AGP/PCI sagedused tasub igatahes lukus hoida
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.