Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Diskussioon piraattarkvara teemal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui suureks hindad piraattarkvara osakaalu oma arvutis
0% (piraattarkvara puudub)
6%
 6%  [ 118 ]
kuni 25% (mõned üksikud väikesed programmid)
10%
 10%  [ 192 ]
kuni 50% (suuremad rakendusprogrammid, mida pidevalt kasutatakse)
11%
 11%  [ 208 ]
kuni 75% (enamus, mõned üksikud legaalsed programmid)
36%
 36%  [ 660 ]
100% (veendunud piraat, legaalne tarkvara praktiliselt puudub)
33%
 33%  [ 606 ]
hääli kokku : 1784

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ra001
HV kasutaja
ra001

liitunud: 23.12.2004




sõnum 18.02.2005 17:31:53 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
ra001, heh kuidagi mäda jutt on see.Nimelt kui sa kasutad just neid hirmkalleid profiprogesid mis maksavad poes palju niimoodi, et otseselt kasutad ka kõik nende võimalused ära, siis sellisel tasemel selliste progedega töötamise eest peaks kuskilt ka sissetulek olema.Niisama kodukasutajana ei ole vaja nii kalleid ja suurte võimalustega programme.A'la selleks, et pilti heledamaks teha, värve muuta ja teravust panna ei ole vaja tingimata miskit über proffessional photoshop max ultra ultimate latest edition'i icon_wink.gif


Keegi pole kasutamisest rääkinud ma kasutan ainult photoshopi ogat osa aga max'i hakkan ma alles õppima
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 18.02.2005 17:45:08 vasta tsitaadiga

Kui sul illegaalne versioon masinas ega siis seda kasutama peaks, et illegaalne oleks. Illegaalne on ta juba iseenesest icon_smile.gif
Ja see viimane nimetus oli sarkasm icon_wink.gif

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.02.2005 00:18:06 vasta tsitaadiga

see mis kadakal ja laevaterminalide juures toimub on vanakooli piramine icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmwturbo
Kreisi kasutaja
bmwturbo

liitunud: 30.10.2004




sõnum 19.02.2005 00:34:13 vasta tsitaadiga

absoluutselt kõik tarkvara mis arvutis on, on 100% piraat isegi win. Enamus proged crackitud, sorry küll aga ei ole soovi raha programmide eest makst, Eestis niikuinii keegi ei kontrolli sinu tarkvara.
icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2005 20:37:28 vasta tsitaadiga

Väga julged avaldused icon_confused.gif icon_lol.gif ...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ra001
HV kasutaja
ra001

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.02.2005 00:43:21 vasta tsitaadiga

puhastasin oma arvutit piraat tarkvarast mõtlesin et peaks selle siia ka kirjutama
_________________
Kui viitsid kilkka siia, siis saan gangsta waris veits pappi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 20.02.2005 00:58:52 vasta tsitaadiga

Kahjuks enamik inimesi ei tea, et enamikke piraatprogramme saab tegelikult asendada tasuta või lausa avatud koodil tarkvaraga, mis teeb sama töö ära. Alternatiive on palju. Aga noh keelatud vili on juba magus ja eks see mõnes mõttes pikendab ka virtuaalriista, kui saad oma piraatsoftiga uhkeldada.
Elagu vaba tarkvara!

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 02:00:27 vasta tsitaadiga

Vabavara ei pruugi alati sama hästi seda teha (mida iganes nad sis tegema peavad) kui need programmid mille eest tuleb maksta (piraattarkvara).
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmwturbo
Kreisi kasutaja
bmwturbo

liitunud: 30.10.2004




sõnum 20.02.2005 02:01:59 vasta tsitaadiga

praat ikka parem kes sul kodus vahib seda mis tarkvara sul on, kontoris teine asi.....
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 02:09:15 vasta tsitaadiga

ja kontorisse üldjuhul ei pea seda ise ostma kah, kuigi tean ühte firmat kus 70% tarkvarast on piraat ainult raamatupidamis proged ja antivirus ja serveri OS on ostetud
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 14:53:18 vasta tsitaadiga

kust see tarkvara sinna kontorisse siis saab? icon_rolleyes.gif
Bill annab ise, ilma ostmata? icon_eek.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 16:59:21 vasta tsitaadiga

jah, bill toodab ainsana maamuna peal tarkvara. respekt talle selle eest.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 17:17:05 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kust see tarkvara sinna kontorisse siis saab? icon_rolleyes.gif
Bill annab ise, ilma ostmata? icon_eek.gif


Mõtlesin rohkem seda, et töötajad ei pea selle pärast muretsema vaid tööandja icon_wink.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 17:22:46 vasta tsitaadiga

mati_p kirjutas:
jah, bill toodab ainsana maamuna peal tarkvara. respekt talle selle eest.

tahed maitsevad head, et neid narid?
Voi oleksin pidanud koik tootjad yles markima? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 23:59:51 vasta tsitaadiga

Windowsi all on asi mul kaheks jagunenud, piraattarkvara (10%) thumbs_down.gif ja freeware tarkvara (90%). thumbs_up.gif
Linuxis on 100% freeware. thumbs_up.gif
Üritan ikkagi võimalikult palju freeware kasutada, piraat on ainult siis kui freewareis midagi asemele pole head.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit0
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004




sõnum 22.02.2005 01:49:59 vasta tsitaadiga

100% originaal tarkvara(Windows XP, Office 2003). Lisaks veel vabavara.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2005 21:59:24 vasta tsitaadiga

tiit0 kirjutas:
100% originaal tarkvara(Windows XP, Office 2003). Lisaks veel vabavara.


100% piraattarkvara(Windows XP, Office 2003). Vabavara ei kasuta
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pH
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2004




sõnum 24.02.2005 22:54:10 vasta tsitaadiga

heh. inimesed võiksid muutuma hakata. Legaalne tarkvara on ju hea. Linux, openoffice, gimp.... saab hakkama ka ilma X-astronoomilise hinnaga märgitud "võimsate" progede kasutamiseta. Aga jah, maitse asi. Muidugi võiks arvata, et olen 100% piraatse tarkvara kasutaja, kuid tegelikult ei ole. Iga kuu teen formatit ja trialid uuesti peale thumbs_up.gif (Täitsa legaalne tegevus)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 24.02.2005 23:16:33 vasta tsitaadiga

100% piraat ja ei häbene seda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 25.02.2005 01:12:26 vasta tsitaadiga

pH kirjutas:
heh. inimesed võiksid muutuma hakata. Legaalne tarkvara on ju hea. Linux, openoffice, gimp....[...]

Asi algab pihta sellega, et oleks legaalne OS. Linuxi peale üleminek on ikkagi täiesti avestatav muutus Winni kasutajatele, seega ei tasu ka imestada kui enamik ei lähe üle. Aga kui juba OS on illegaalne siis milleks enam rakendusprogedega jännata?
Kokkuvtlikult on asi ikkagi selle taga, et piramine on liialt lihtne. Kui masinal jookseb mulle tuttav OS ja sellele saan (tuttavad) pirarakendused pea sama lihtsalt kui ausa softi, siis vaevalt hakkan ma mingeid legaalseid alternatiive otsima.

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 01:32:45 vasta tsitaadiga

pealegi on UNIX ikka algajale liiga keeruline kui ollakse harjunud Winniga icon_neutral.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.02.2005 14:21:42 vasta tsitaadiga

olen näinud ka win mingeid 180 day tral versioone.
Kas neid ei anna kuidagi "äratuskella moodi uuesti üles kruvida"?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 26.02.2005 15:43:29 vasta tsitaadiga

alati annab prooviversioone uuesti kasutada kui teha reinstall ja süsteemi puhastab enne installi installwatch taoline proge.
Kuigi jah see töötab siiski windowsis töötavate prooviversioonide korral, mitte win enda.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 11:39:35 vasta tsitaadiga

Aga mina nüüd pea neli kuud juba piraatlusest puhas thumbs_up.gif
100% legaalne tarkvara kõigil arvutitel kodus 8)

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 03.03.2005 21:27:04 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Aga mina nüüd pea neli kuud juba piraatlusest puhas thumbs_up.gif
100% legaalne tarkvara kõigil arvutitel kodus 8)

äkki teed väikse nimekirja siia? icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 10:46:03 vasta tsitaadiga

Win Xp (kadaka turg)
adobe photoshop(netipiraatlus)
norton AV(vanaema tõi)
kidding icon_biggrin.gif ...mul enamjaolt kõik freeware icon_mad.gif installin uuesti peale igat 30-päeva 8) win xp on miski tüübi orika koopia,andis key kah...formatit ei anna enam teha aint icon_sad.gif keyd on otsas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 18:17:53 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
win xp on miski tüübi orika koopia,andis key kah...formatit ei anna enam teha aint icon_sad.gif keyd on otsas icon_biggrin.gif
e. siis ikkagi piraat
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 18:30:00 vasta tsitaadiga

hmm...maybe ongi...kuigi tema originaal plaadilt lasin peale...kuigi enam mõtet ple..20 serial key'd on otsas nüüd icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 18:30:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hmm...maybe ongi...kuigi tema originaal plaadilt lasin peale...kuigi enam mõtet ple..20 serial key'd on otsas nüüd



Loomulikult on sul pira. Ja milleks sulle 20 key´d?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 18:31:17 vasta tsitaadiga

kas see pole nagu pähe tulnud, et siin kiidate, et olete piraat, n. Mafka, ja siis mingi vastava ametkonna töötaja loeb - te põhimõtteliselt teete ise ta eest töö ära piraatide püüdmisel
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 18:31:48 vasta tsitaadiga

tehniliselt pole pira icon_biggrin.gif ...kuna tema originaal plaat ja legaalne serial key...aga ta proovis mingi aeg tagasi regada ja ei saand...kuna key'd said otsa/ei funganud enam icon_smile.gif
edit:Vader...ma ei kiida ja ma ple piraat.sõbra arvuti miskit aega tuksis kah nii et mul on originaal plaat ja legaalne serial key...sertifikaadid jms crap on kah olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 18:33:48 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
tehniliselt pole pira icon_biggrin.gif ...kuna tema originaal plaat ja legaalne serial key...aga ta proovis mingi aeg tagasi regada ja ei saand...kuna key'd said otsa/ei funganud enam icon_smile.gif


Tehniliselt/teoreetiliselt/praktiliselt jne puhas pira. Mis puutub key´de otsa saamisse siis
pakun et ta tegi midagi lihtsalt valesti
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 18:45:14 vasta tsitaadiga

hmm...mul on orikas plaat,sertifikaadid jms crap...kas see teeb minust siis piramehe? icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif kui vaja siis kysin sõbralt isegi selle tsheki kah,tal niikuinii miskit pikemat aega wini vaja ple 8)
ja btw...ettevaatuseks on olemas koopia orikast...juhuks kui orikas katki peaks minema icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 04.03.2005 18:48:00 vasta tsitaadiga

pole oluline kui originaali vms asja pealt see tarkvara installitud on
ega plaadi saad osta ju mingi 190.-

oluline on see unikaalne key mida kasutatakse vaid yhes arvutis
icon_neutral.gif
ja lõppkasutaja ei tohi oma keyd edasi anda / myya
see on litsentsi lepingus kirjas

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 18:52:46 vasta tsitaadiga

noh ongi...see unikaalne key on praegu aint minu arvutis,kuna sõbra arvuti on kaputt icon_smile.gif ja põhimõtteliselt olen mina lõppkasutaja 8)
edit:no blja...kysin cheki kah endale ja siis saan rahulikult magada icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
edit2:kõik see sertifikaadid,litsentsid jms pask on olemas mis ostuga kaasa tuli ja arvel ple kellegi nime icon_mad.gif icon_biggrin.gif
mina olen legaalne poiss...ma ei tea midagi icon_smile.gif kõik kes vastupidist väidavad,valetavad icon_razz1.gif


viimati muutis Dominus 04.03.2005 19:06:38, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 18:54:06 vasta tsitaadiga

Arve win'i ostmise kohta mis peab ka alles olema seda kindlasti ei ütle icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.03.2005 19:00:12 vasta tsitaadiga

Key vist väga ei koti. Litsents peab ikka olema.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 19:04:38 vasta tsitaadiga

Jap ja litsents antakse inimesele kelle nimi kajastub arvel.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 04.03.2005 23:45:21 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
kas see pole nagu pähe tulnud, et siin kiidate, et olete piraat, n. Mafka, ja siis mingi vastava ametkonna töötaja loeb - te põhimõtteliselt teete ise ta eest töö ära piraatide püüdmisel

Ma millegi pärast kahtlen kui tõsise põhjusena ükski kohus võtab mingit pseudonüümi all kirjutatud uhkustamist (s.t. et ametkonnad üldse saaksid loa eraisiku valdusesse siseneda).

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 11:05:48 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
Spott kirjutas:
Aga mina nüüd pea neli kuud juba piraatlusest puhas thumbs_up.gif
100% legaalne tarkvara kõigil arvutitel kodus 8)

äkki teed väikse nimekirja siia? icon_smile.gif

Ei ole vast mõtet siia kõigist installitud rpm-idest koopiat teha icon_lol.gif
Kuid võlusõnaks on Fedora Core 3 mis arvutitel jookseb....

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 05.03.2005 11:13:22 vasta tsitaadiga

Olen maailma suurim piraat : Windows XP Pro - Originaalilt ümber lastud
Photoshop 7 - serial netist leitud...
Jne jne.
Ainuke asi mis ma ostnud olen on minuteada Half Life ,ülejäänud programmid ja mängud kõik kuidagi piraatsel viisil saadud icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 05.03.2005 11:18:38 vasta tsitaadiga

Kusjuures peaaegu sama siin icon_biggrin.gif
Hetkel on arvutis piraat: opsüsteem Win XP Corp. SP2 int, Office 2k3 icon_razz.gif (igaks juhuks), Adobe Photoshop 7 + imageready, Softimage|XSI, 3ds max 6, + veel igasugust tarkvara, paar mängu vast kah...
Mittepiraat: Steami pelad (HL2, CSS, CS 1.6, CZ, CZDS...), OpFlashpoint GOTY, OOo... Linux icon_razz1.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 05.03.2005 15:20:22 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Kusjuures peaaegu sama siin icon_biggrin.gif
Hetkel on arvutis piraat: opsüsteem Win XP Corp. SP2 int, Office 2k3 icon_razz.gif (igaks juhuks), Adobe Photoshop 7 + imageready, Softimage|XSI, 3ds max 6, + veel igasugust tarkvara, paar mängu vast kah...
Mittepiraat: Steami pelad (HL2, CSS, CS 1.6, CZ, CZDS...), OpFlashpoint GOTY, OOo... Linux icon_razz1.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif



icon_lol.gif Samasugune friik nagu mina ...hl2 on veel muretsemata icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 01:40:13 vasta tsitaadiga

No hõisake veel natuke aega.
Varsti on reeglid valmis, mille alusel piraatlust propageerivate postituste tegijad Maa lähedasele orbiidile saadetakse.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 02:24:20 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
No hõisake veel natuke aega.
Varsti on reeglid valmis, mille alusel piraatlust propageerivate postituste tegijad Maa lähedasele orbiidile saadetakse.
apppi!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 03:10:45 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
No hõisake veel natuke aega.
Varsti on reeglid valmis, mille alusel piraatlust propageerivate postituste tegijad Maa lähedasele orbiidile saadetakse.


Aga selleks ongi see teema, nagu pihitool kirikus icon_biggrin.gif
Jumal andestab meile. Aamen!

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 06.03.2005 09:52:13 vasta tsitaadiga

Lol... kui Bill Gates on jumal siis ta andestab meile? :lol:mao:D
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 10:08:55 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif siin pihivad aint need kes endale BSA-d ukse taha tahavad...õige koht selle jaoks on www.pihi.net icon_wink.gif
/me legaalne poiss...Bill ownz and all that thumbs_up.gif windows is good icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 06.03.2005 10:30:20 vasta tsitaadiga

www.pihi.net see on ikka põnev asi küll jah....saad oma probleemidest lahti thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 10:36:49 vasta tsitaadiga

Hendry kirjutas:
www.pihi.net see on ikka põnev asi küll jah....saad oma probleemidest lahti thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

... ja muu rahvas saab naerda icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Diskussioon piraattarkvara teemal mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.