Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.03.2005 13:48:38 vasta tsitaadiga

pff, aprillis-mais afaik. ei tea mis mul mõttes oli.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 14:52:31 vasta tsitaadiga

ATI mobot tahaks...
ja made by DFI-d 8)

ja mida varem seda parem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.03.2005 15:34:43 vasta tsitaadiga

keegi võiks ikkagi öelda, mis seal ATi's nii head on, või lihtsalt tegemist fänlusega icon_razz.gif

ma küll midagi asjalikku sealt ei ole leidnud. sarnaneb nagu rohkem SiS'ile. kiip ammu väljas, aga keegi selle baasil plaate ei tooda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 15:40:41 vasta tsitaadiga

no kui macci ütles, et tegu väga lubava asjaga siis peab ika hea olema 8)
oc plaat ikkagi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 02.03.2005 15:57:25 vasta tsitaadiga

fanboyde asi see ATI värk imo
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 16:04:39 vasta tsitaadiga

incognito kirjutas:
fanboyde asi see ATI värk imo

kindlasti icon_lol.gif
põhimõtteliselt kui plaadist mitte kottigi ei tea siis võiks ennem uurida ja siis fleimida
nforce x saab endale tõsise int vga-ga konkurendi
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.03.2005 16:07:26 vasta tsitaadiga

kuigi mitte midagi uut too ATI plaat endaga kaasa ei too, performance jääb samasse kategooriasse kui NF4 ja NF4 on juba praegu saadaval - ei näe just erilist põhjust ootamiseks (v.a. see ATI fanboylisus icon_razz1.gif)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 02.03.2005 16:12:09 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
no kui macci ütles, et tegu väga lubava asjaga siis peab ika hea olema 8)
oc plaat ikkagi icon_razz1.gif


Tea mida ta oleks pidanud ytlema,siis peale Texasest tulekut? Tahaks vast ikka teinekord ka minna.
Money talks icon_wink.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 16:51:45 vasta tsitaadiga

nf4 on sul nii bugine ja mõttetult kallis(normid plaadid)
et seda küll kellelegi ei soovitaks icon_lol.gif

ja 123 - money talks küll aga macci on küll viimane vant keda raha kottima peaks icon_biggrin.gif
ja üle 9k 3dmark 05-es ei ole kaugeltki naljaasi ati moboga...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.03.2005 17:05:25 vasta tsitaadiga

btw. naljakas oli see, et ati insener sai neist kõigist seal rohkem opp.'i masina peal icon_razz1.gif icon_biggrin.gif

tegemist oli niikuinii promoüritusega, nvidia plaate/kaarte ju ei lubatud kasutada icon_razz.gif 2k5's platvorm niikuinii mängib väikest rolli ka.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 02.03.2005 17:21:33 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
... 2k5's platvorm niikuinii mängib väikest rolli ka.

Just.
Seda enam, et tänu a64 sisseehitatud mälukontrale on üldse vähe võimalusi kiibistikuga midagi kõvasti paremaks/si*emaks teha.
Võrreldes nf3/nf4/ati chipsettidega emaplaatide võrdlusi on näha, et vahe kiirustes on ju pea olematu- kui midagi ka on, siis tavaliselt on saavutatud mingite taimingute kiiremaks muutmisega by default.
Ja kui A64tweekeriga/vms neid samaks panna, siis se vahe üldse kaob tavaliselt.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 17:24:40 vasta tsitaadiga

niih homme tulevad ati plaadiga
superpi
pifasti
3dmark04
tulemused icon_smile.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.03.2005 17:32:19 vasta tsitaadiga

topelt

viimati muutis Arvo Cobrietti 02.03.2005 17:41:51, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.03.2005 17:34:41 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
niih homme tulevad ati plaadiga
superpi
pifasti
3dmark04
tulemused icon_smile.gif

ja et oleks rekordid olla siis, muidu on kogu haip tyhja icon_razz1.gif mis mälu sul on?


viimati muutis Arvo Cobrietti 02.03.2005 17:42:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 17:49:03 vasta tsitaadiga

tal on mu Hynix aga jah, see MSI mobo on tal plokkar
maybe moditud biosiga asi paraneb - saab varsti näha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.03.2005 17:59:58 vasta tsitaadiga

ega ma ka midagi näha ei looda icon_razz.gif
tal 3000+ prose ka, nii et jääb vaid loota, et emaplaat seedib kordajat 9X üle 280 minnes icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 18:09:19 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tal on mu Hynix aga jah, see MSI mobo on tal plokkar
maybe moditud biosiga asi paraneb - saab varsti näha icon_biggrin.gif

peab fuggerilt bullheadi biosi küsima
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 18:10:38 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
peab fuggerilt bullheadi biosi küsima

loodame parimat ja ootame huviga icon_biggrin.gif

äkki on see MSI ka norm aga vaevalt..
MSI ikkagi ju icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 18:19:39 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
msi-d ma küll kunagi ei osta

kunagi ütlesin umbes niimoodi icon_lol.gif , aga loodan et asi osutub heaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 02.03.2005 21:46:51 vasta tsitaadiga

Siin üks võrdlustest Asus A8N-SLI deluxe vs. DFI LanParty UT nF4 SLI-D .

Üsna võrdsed plaadid näivad. icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.03.2005 23:46:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üsna võrdsed plaadid näivad.

oleneb, millisest aspektist vaadata. stock kiirustel muidugi võrdsed icon_razz1.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.03.2005 07:56:23 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
tsitaat:

Üsna võrdsed plaadid näivad.

oleneb, millisest aspektist vaadata. stock kiirustel muidugi võrdsed icon_razz1.gif

täpselt icon_biggrin.gif
seda ülevaadet küll ei vaatanud, aga viimasel ajal ei ole viitsinud paljusid ülevaateid lugeda, sest enamik neist ei anna peale VS mängu/3DMarkide jooksutamise eriti muud inffi... igasugu stabiilsusega ja muude settingutega seonduv on ikka väga varju jäetud ja helist räägivad veel vähesemad
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 12:39:45 vasta tsitaadiga

Revage, kaugel tulemused on icon_razz.gif?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.03.2005 13:30:00 vasta tsitaadiga

leitz kirjutas:
Revage, kaugel tulemused on icon_razz.gif?

plaat põles nagunii maha nagu osadel MSI plaatidel on viimasel ajal kombeks olnud icon_razz.gif
aga jah tahaks tulemusi näha... kas saab ka lubatud "easy" 300+ fsb icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 13:44:58 vasta tsitaadiga

OT: revage järgmine post on ilmselt stiilis a la "õhtul teen katseid... " või "kohe hakkan katsetama vms." icon_confused.gif

enivei, härrased 939 kasutajad, kas see mälude dualis jooksutamine annab ka reaalselt mingi jõudluse märgatava kasvu või on pigem eelis siiski testi sajandikes?

_________________
Ainus, mis jääb on BEAT!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 14:11:49 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
leitz kirjutas:
Revage, kaugel tulemused on icon_razz.gif?

plaat põles nagunii maha nagu osadel MSI plaatidel on viimasel ajal kombeks olnud icon_razz.gif
aga jah tahaks tulemusi näha... kas saab ka lubatud "easy" 300+ fsb icon_wink.gif

lol icon_lol.gif Vast ta ikka midagi postitab siia. Küsiks, kaugel Jaan on icon_smile.gif?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 14:23:36 vasta tsitaadiga

prose pole veel jõudnud icon_neutral.gif ,kuigi oleks pidanud juba ammu siin olema , aga homme kindlalt
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 14:27:58 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
prose pole veel jõudnud icon_neutral.gif ,kuigi oleks pidanud juba ammu siin olema , aga homme kindlalt

Ahaaa, saa aru, mõttetud lubadused. Rahvas on niigi pinges juba tulemuste ootamisest ning sina aina lausud "homme kindlalt" icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 14:29:19 vasta tsitaadiga

homme ausalt , mehe sõna icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 14:32:39 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
homme ausalt , mehe sõna icon_biggrin.gif

Kindlasti icon_smile.gif Homme ütled, et ELS ei leidnud su maja üles vms icon_lol.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 14:37:39 vasta tsitaadiga

mis mõttega ma peaksin seda ütlema , ma isa ka suures tuhinas
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 03.03.2005 15:05:11 vasta tsitaadiga

metsaline kirjutas:
enivei, härrased 939 kasutajad, kas see mälude dualis jooksutamine annab ka reaalselt mingi jõudluse märgatava kasvu või on pigem eelis siiski testi sajandikes?


pigem ikka sekundites on see eelis...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 03.03.2005 15:19:14 vasta tsitaadiga

leitz kirjutas:
... Küsiks, kaugel Jaan on icon_smile.gif?

tööga hõivatud icon_neutral.gif
Muidu avastasin, et Hyper6 ja DFI ei käi kokku eriti- pilt- üks jalg sesab kondekatel seljas.
Saagisin selle madalamaks, teip vahele.
See seletas ja kaotas selle, et prosed kellasid kehvemini algul dfi-l ja temp. oli kõrgem.
Platoon tegi sama ära ja tal kah temp. langes igatahes.
NF4 chipset aga kütab päris kõvasti- tegin sellele uue jahutuse-
pilt 1 - radika kinnitus
pilt 2 - radikas koos vedruga
pilt 3 - radikas peal
originaal jahuti
lisainfoks niipalju, et selline täisvask radikas passivis hakkama ei saa- asi küll töötab, aga temperatuur on jube kõge.
BH5-ga töötab se plaat mul päris hästi, plussiks saavutatud kõrgemad MHz-d, miinuseks Trtw=2, ühega töötab kuni 250Mhz.
Taiminguid saab päris alla lasta, näiteks selliste taimingutega saab kuni 250MHz dualis lasta: CL1,5-2-2-0-7-0
-näitab kül CL1, aga tglt on vist? ikka CL1,5. Olen saanud kunagi ka CL1-1-1-1-0 screeni mingil 133MHz vist,
kuid tihti selliste 0/1 taimingutega ei ole mingit kiiruselisa, ilmselt on viga biossis vms.
üritan lähiajal teha mingid graafikud taimingud vs perfomance.

btw, kas keegi sli-emme omanikutest on juba seda sli-s proovinud kah?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 15:47:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

250MHz dualis lasta: CL1,5-2-2-0-7-0

OT kuid icon_eek.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.03.2005 16:20:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Taiminguid saab päris alla lasta, näiteks selliste taimingutega saab kuni 250MHz dualis lasta: CL1,5-2-2-0-7-0


niih, aga mis siis lõpuks jõudlust juurde annab, kas tras 0 või tras 6-8 nagu anandtech väidab http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2358&p=2

muidugi oleneb, millega testida. superpi's ma ise usun, et 0 ikka parem, kuigi ise ma seda veel proovinud ei ole, aga esimese tulba asjad arvatavasti mida madalamad, seda paremad icon_smile.gif

tref on mulle muidu ka arusaamatu, superpi alusel minu TCCD'ga andis igatahes 133MHz/1,95u parema tulemuse

Idle cycle limit- palju see olla võiks? 0 või 256?

32 byte granularity ka vist enabled parem ja skew ka enabled + mingi arv vist parem.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 03.03.2005 17:17:34 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
...tref on mulle muidu ka arusaamatu, superpi alusel minu TCCD'ga andis igatahes 133MHz/1,95u parema tulemuse...

Selle uue Superpiga on miski kala- need numbrid lõpus hüppavad seal liiga kahtlaselt- olen üsna kindel, et see on seotud selle anticheat-ga icon_wink.gif arvatavasti seotakse tulemus ja need numbrid (kõikumised) omavahel mingi valemiga.
Hetkel testin mälu sellise progega nagu Right Mark Memory Analysez, mis on üsna pro vahend, algajale isegi liiga pro icon_biggrin.gif
Tref-i kohta ma veel 100% kindel pole, kuid ütlen kidlalt kehvad taiminguid ja kindlalt head:
kehvad- 200/3,9 200/1,95
head- 200/15,6 100/1,95
see on aga minu konfi puhul nii, teil võib asi teisiti olla.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 03.03.2005 19:37:54 vasta tsitaadiga

Mul hakkas A64 Tweaker jamama. Avades on selline http://www.zone.ee/eeroj/A64%20Tweareriga%20jama.JPG?2 pilt ees. Suuruseid saab muuta, aga kui vajutan "SET", siis lööb jälle selle jura ette.
Saan küll keelata selliste settingutega restartida ja mälud töötavad normaalselt, aga see natuke poolik lahendus.

Mida teha icon_neutral.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.03.2005 20:38:53 vasta tsitaadiga

mul ka vahest viskab seda. aga kui korra cpu-z lahti teen, sisi saab õiged väärtused kätte.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 03.03.2005 22:00:55 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
mul ka vahest viskab seda. aga kui korra cpu-z lahti teen, sisi saab õiged väärtused kätte.


Ehh, nii lihtne siis asi oligi icon_biggrin.gif

Aitäh.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2005 04:14:13 vasta tsitaadiga

offtopic, kas on mingi vahe kah mis pidi freezer peale panna, paistab nagu mõlemat pidi istub, ja kas normaalselt ongi puhumine siis alt üles, või ülevalt alla, mulle meeldiks küljepealt puhumine, äkki mul siis emaplaadil socket sedasi asetatud ?
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.03.2005 09:12:58 vasta tsitaadiga

see nii ja naa teema, kuigi mina eelistaks suunda korpusest välja, mitte toitekasse
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 10:25:45 vasta tsitaadiga

täna peaks Epox 9NDA3+ Rev 2.x mobo saama
eks näis mis sellega teha annab icon_razz1.gif

kui see üldse normilt töötab 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2005 12:42:38 vasta tsitaadiga

ega sela suurt vahet ei tohiks olla. voldid jne. vähemalt sama diapasooniga, jääb loota, et ehk stabiilsem ja kanantab rohkem kellata icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 12:44:21 vasta tsitaadiga

volte lubab rohkem anda ju icon_rolleyes.gif
vähemalt cpu oma...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2005 13:02:46 vasta tsitaadiga

a seda ma ei vaadanudki icon_smile.gif mälule igatahes ikka 2.8 thumbs_down.gif aga voltmod jullihtne icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 13:35:00 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
a seda ma ei vaadanudki icon_smile.gif mälule igatahes ikka 2.8 thumbs_down.gif aga voltmod jullihtne icon_wink.gif


Täpselt icon_razz1.gif mai saa aru miks on vaja uut emaplaati

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 04.03.2005 13:37:36 vasta tsitaadiga

tegelikult oli tollele plaadile imho ainult vmem = 3.3v mod võimalik, booster ja vmod lasevad mosfeti läbi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 14:13:39 vasta tsitaadiga

mis ma selle 3.3v-ga teeks kui juba 2,8v peal käivad mälud 330mhz peal dualis?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2005 14:35:10 vasta tsitaadiga

memtest stable?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 14:37:13 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
memtest stable?

jaa - imho oli

dualis see veel

ega see epox pole mingi ront nagu te kõik arvate icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.