Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakad juhtumised mängudest. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 18:47:43 Re: FlatOut vasta tsitaadiga

g3n1us kirjutas:
Sai siis ka natukese flatouti tehtud ja juhtus selline asi siis, mulle meenus seda pilti salvestades Final Destination 2 kus tibil oli autos istudes ora pea taga, tuletõrjujad lõid miski kangutamismasina ukse vahele, PLAKS! hüppas õhkpadi lahti ja tibil ora kuklas kinni.

ouch
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 26.02.2005 22:57:41 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
....

ja tehke see järgi: http://www.zone.ee/margusser/Movie.wmv


Väga hea video, hakkasin ka proovima...

1. katse (3.02MB) Mitte päris see, aga ka suht lahe.

2. katse (2.04MB) See juba peaaegu, aga maandumine jäi poolikuks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 02:47:04 vasta tsitaadiga

yeah...colini bugid yle kõige thumbs_up.gif ...kahju et ma uniinstall panin juba sellele icon_razz1.gif btw...see Final Destination 2 oli jah hea,suht räiged õnnetused toimusid seal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 27.02.2005 10:47:50 vasta tsitaadiga

pilt

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

!warning! extreme porn!


viimati muutis K_ 27.02.2005 21:17:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 11:40:44 vasta tsitaadiga

irw...mis hoimo mäng see veel on? icon_eek.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 27.02.2005 12:54:43 vasta tsitaadiga

Paistab, et mängu nimi on 3DSexVilla (Stardiriba.), eks uurige järgi kui julgete, mina igatahes ei julge. icon_lol.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 13:06:23 vasta tsitaadiga

irw...vaatasin lähemalt seda scr shotti...paistab et saab ise genereerida inimese ja igast jubinad juurde ja pilti teha thumbs_up.gif aga antud pilt on autori enda tehtud vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nitrobread
HV vaatleja
Nitrobread

liitunud: 08.07.2004




sõnum 27.02.2005 16:04:20 vasta tsitaadiga

@ K_

Sellise asja ette võiks naq mingi hoiatuse panna vms. Klikkisin seda hetkel kui vanemad ja väiksem vend olid samas toas icon_evil.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 17:20:36 vasta tsitaadiga

Nitrobread kirjutas:
@ K_

Sellise asja ette võiks naq mingi hoiatuse panna vms. Klikkisin seda hetkel kui vanemad ja väiksem vend olid samas toas icon_evil.gif icon_lol.gif


Ei vea, kui kiire nett.. icon_razz1.gif
Endal mega aeglane ja õnneks pildi nimest oli näha, mis ees ootab. Muidugi oli see siin lehel kah näha, kuid kes seda enam vaatab.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 27.02.2005 18:17:28 vasta tsitaadiga

hmm... eestis vist kahjuks myygil ple 3DSexVilla't icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.02.2005 19:43:47 vasta tsitaadiga

Sai natuke FlatOuti pelatud ja niimõnigi koht tuleks siia ülesse panna icon_lol.gif
Peaaegu nagu margusser, ainult et mind rammiti õhus icon_biggrin.gif :
http://www.zone.ee/mardoo/k1

http://www.zone.ee/mardoo/k2
http://www.zone.ee/mardoo/k3
http://www.zone.ee/mardoo/k4
http://www.zone.ee/mardoo/k5
http://www.zone.ee/mardoo/k6
http://www.zone.ee/mardoo/k7
http://www.zone.ee/mardoo/k8
http://www.zone.ee/mardoo/k9
http://www.zone.ee/mardoo/k10
http://www.zone.ee/mardoo/k11
http://www.zone.ee/mardoo/k12
http://www.zone.ee/mardoo/k13
http://www.zone.ee/mardoo/k14

Peaks jätkuma vaatamist kauaks ajaks icon_lol.gif

EDIT:Lingiod korrastatud ja kohe peaksid kõik uuesti üleval olema icon_razz.gif

_________________
TEL.:56477545


viimati muutis M!nA 27.02.2005 20:20:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 19:54:17 vasta tsitaadiga

mäng oli siis lineaege2 kus seen pani puud..kuid kahjuks ei jõudnud pilti teha
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 20:04:04 vasta tsitaadiga

lennuk2 oli hea thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 27.02.2005 20:06:03 vasta tsitaadiga

paljusi videosi mai näinud. hallid pildid olid. mingid värvilised ruudud käisid ka sees. mitmed lingid olid ka vigased aga siit sai kõik n.ö. tööle. need mis töötasid mul, olid päris head. PS! täpitähed linkides ei tööta!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.02.2005 20:11:29 vasta tsitaadiga

krt.....ei pannud neid tähelegi........eks järgminekord teeb natu paremini icon_redface.gif

yboy kirjutas:
paljusi videosi mai näinud. hallid pildid olid. mingid värvilised ruudud käisid ka sees

see et sa osasid videosid ei näinud peaks olema tingitud Codekitest icon_wink.gif
mina näen kõiki......ja korralikult icon_razz.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hind@est
Bännitud
hind@est

liitunud: 19.12.2004




sõnum 27.02.2005 23:29:26 vasta tsitaadiga

target kirjutas:
woozy kirjutas:
no pelasin CSi ja kui kribasin /rank siis tuli selline arv killisi

www.hot.ee/woozh/cs.JPG icon_razz.gif



see serveri viga icon_biggrin.gif


M2ngin ise ka Counter-Strike .... Praegu küll 1.6 Steam aga ikkagi...
see /rank asi pole mingi severi viga vaid server on lihtsalt sellisena tehtud,et ta n2itaks k6igile m2ngijatele yht ja sama /rank*i

_________________
Puu müügiks http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2334380#2334380
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hind@est
Bännitud
hind@est

liitunud: 19.12.2004




sõnum 27.02.2005 23:31:27 vasta tsitaadiga

3D sex villa 8)
k6va m2nf icon_lol.gif
kui keegi seda m2ngu ka proovib siis vaadaku www.torrentspy.com

_________________
Puu müügiks http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2334380#2334380
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 28.02.2005 16:21:39 vasta tsitaadiga

K_ kirjutas:
pilt

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

!warning! extreme porn!


icon_lol.gif icon_lol.gif hull teema icon_biggrin.gif ....kes küll sellise väla mõtles icon_smile.gif

_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.02.2005 16:54:59 vasta tsitaadiga

Video
Mäng: Colin McRae Rally 2005
Põhjus: Ei tea, kas seda võib ka bug'iks nimetada, kui kapott teeb vägitükke icon_razz.gif
Video suurus: 0.4Mb

Video2 Video3
Põhjus: Õnnestus suhteliselt kõrge hüpe teha Rootsis.
Video suurus: 0.4Mb

EDIT: Korras...


viimati muutis ajuNolk 28.02.2005 17:27:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 28.02.2005 17:15:19 vasta tsitaadiga

Video ja Video2-l on üks ja sama link taga. kapotil on jah... jõud taga icon_lol.gif
see hype2 oli kah suht hea. põhimõtteliselt püstisest seinast viskab taguotsa ülesse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 28.02.2005 20:20:34 vasta tsitaadiga

RBR'is saab austraalias teha eriti vinge hüppe icon_wink.gif
_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2005 20:48:03 vasta tsitaadiga

ee kas abi saaks. kas ilma kodulehe omamiseta saab ka siia oma pilte panna.et võiks keegi mulle privada siis.

edit:enam ple abi vaja
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.02.2005 22:54:13 vasta tsitaadiga

Video
Mäng: Colin McRae Rally 04
Põhjus: Seekord mänguks Colin 04 ja auto hoopistükis läks kaladele külla. Kahjuks lõppes seiklus kusagil maa all.
Video suurus: 0.3Mb

Video2
Põhjus: Juhil võis alles lõbus olla... icon_biggrin.gif
Video suurus: 0.2Mb


viimati muutis ajuNolk 28.02.2005 23:56:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2005 23:17:38 vasta tsitaadiga

ei no sul ikka juhtub icon_lol.gif ma sõidan tavaliselt mööda teed ja nii kulgeb asi suht bugivabalt
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2005 00:56:51 vasta tsitaadiga

ajuNolk, millega Sa neid videosi teed?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 01.03.2005 01:03:37 vasta tsitaadiga

Frapsiga teen video ja Virtualdub'iga teen parajaks.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 01.03.2005 08:38:34 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/margusss/programmid/FRAPS250REG.EXE

frapsi saad siit
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 01.03.2005 09:27:39 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Video
Põhjus: Ei tea, kas seda võib ka bug'iks nimetada, kui kapott teeb vägitükke icon_razz.gif


See tundus nagu katapulteerumise süsteem icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2005 15:34:09 vasta tsitaadiga

juhtus siis XPand rallys nii et kõik võimalikud vidinad kukkusid ära: http://img52.exs.cx/my.php?loc=img52&image=xpandipilt7kv.png
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2005 15:35:15 vasta tsitaadiga

juhtus siis XPand rallys nii et kõik võimalikud vidinad kukkusid ära: http://img52.exs.cx/my.php?loc=img52&image=xpandipilt7kv.png
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 02.03.2005 01:21:02 vasta tsitaadiga

päris hea pilt thumbs_up.gif ...panid kaljult alla icon_question.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 02.03.2005 03:34:50 vasta tsitaadiga

vaatan siis et see cmr 2k5 täielik buug .... icon_eek.gif
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 02.03.2005 16:00:05 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
vaatan siis et see cmr 2k5 täielik buug .... icon_eek.gif


siin teemas on seda jah nii kõvasti maha tehtud, et tekib mõte, et see cmr2k5 ongi ise üks paras bug icon_lol.gif btw, ise mänginud ei ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorzokMan
HV vaatleja
MorzokMan

liitunud: 24.11.2002




sõnum 02.03.2005 16:24:31 vasta tsitaadiga

Mänguks siis Porsche Unleashed... Kommenteerida suurt ei mõista kuna pilt tehtud väääga ammu.
http://www.pilt.ee/photo/337534/6734410/ (Kui aru ei saand siis on rattad fuuki pandud) <--puug..

IL2+Pacific
http://www.pilt.ee/photo/337534/6734488/ (kes aru ei saanud, siis on tavaliselt lennukite tiivad suti-suti pikemad...) <-- ise süüdi..

_________________
Naeratage ... homme on veel hullem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 03.03.2005 03:28:53 vasta tsitaadiga

http://www.hmekk.pri.ee/hv/irw.jpg
flatout icon_biggrin.gif
demo

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2005 04:03:31 vasta tsitaadiga

sai ka kunagi pelatud
cs pantvangitapjad t'd
flatout mees tervitab rahvast
vc gangide imelikud kombed
flatout on ikka tore
vc kõige kiirem paat

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.03.2005 13:45:47 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
http://www.hmekk.pri.ee/hv/irw.jpg
flatout icon_biggrin.gif
demo

täiesti tavaline

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 18:52:48 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
http://www.hmekk.pri.ee/hv/irw.jpg
flatout icon_biggrin.gif
demo

Teenus ajutiselt peatatud

Seoses Serverimaailma WWW serveri ümberpaigutamisega kiiremale riistvarale ning uute WWW serverite lisamisega ei ole kodulehekülg hetkel kättesaadav. Vabandame.

järjekordne kickass hosting icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 03.03.2005 19:27:13 vasta tsitaadiga

mõtlesin, et mängin nfsu2'e natukene. costumizes tuunisin infinity ära. väga võimas auto on minu arust. hüdraulika, nitro ja tugeva pedaali pressimise albil tõstis asi otsa püsti kuskil 45 kradise nurga alla, võibolla isegi rohkem. tagant ots käis vastu maad, sädemeid lendas. taguotsa vastu maad käimine viis vist auto tasakaalsut välja, kiskus viltu ja siis kukkus pläraki vastu maad ja hakkas lappama icon_biggrin.gif kui ftp'sse sisse saan lasen paar pilti ka ülesse sellest.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 03.03.2005 20:10:24 vasta tsitaadiga

Video
Mäng: FlatOut
Põhjus: Maru hästi lendas mäest alla ilma seda puutumata, ning mees lendas enamvähem katusest välja.
Video suurus: 0.8Mb

Video2
Mäng: Need for Speed Underground 2
Põhjus: See on ju äärmine jultumus mulle sirge tee peal küljepealt sisse rammida.
Video suurus: 0.6Mb
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 21:12:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Põhjus: See on ju äärmine jultumus mulle sirge tee peal küljepealt sisse rammida.

Siinkohal tuli mulle meelde LFS, mis meenutab mulle rohkem romurallit kui simulaatorit. Arvuti poolt kontrollitavad autod üritavad esimesel võimalusel mind teelt ära rammida.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 03.03.2005 21:17:42 vasta tsitaadiga

ajuNolk head videod sul... nfsu2 kommentaar on ka hea icon_lol.gif ...ega on küll nii jah.
jätka samas vaimus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 04.03.2005 19:58:14 vasta tsitaadiga

ajunolk see NFSU2 video...see yks bug,endal ka ette tulnud kus k6ik autod v6tavad suure kaarega kurvi nii et vastu seina icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2005 21:02:15 vasta tsitaadiga

ma tavaliselt sõitsin muidu teiste taga vahel keskel, et siis parem tuules liuelda, see sammuses kurvist alati esimesel kohal olev auto pani nõnda matz seina, ei tea mis variant on aga jah, see mängu bug icon_lol.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 04.03.2005 22:34:57 vasta tsitaadiga

minumeelest on see mängus just hea, et teised ei sõida ideaalselt. eksimine on inimlik.

ahh jah, teised on ju arvutid icon_lol.gif aga eks nemadki vahetevahel eksivad.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 04.03.2005 23:31:12 vasta tsitaadiga

Raid0 kirjutas:
minumeelest on see mängus just hea, et teised ei sõida ideaalselt. eksimine on inimlik.

ahh jah, teised on ju arvutid icon_lol.gif aga eks nemadki vahetevahel eksivad.
ykskord oli mul huvitav juhus kui olin viimane ja k6ik j2rjest panid sinna pange,viimaselt kohalt kohe liidriks thumbs_up.gif ,jah eksimine on inimlik. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2005 23:50:16 vasta tsitaadiga

K_ kirjutas:
Raid0 kirjutas:
minumeelest on see mängus just hea, et teised ei sõida ideaalselt. eksimine on inimlik.

ahh jah, teised on ju arvutid icon_lol.gif aga eks nemadki vahetevahel eksivad.
ykskord oli mul huvitav juhus kui olin viimane ja k6ik j2rjest panid sinna pange,viimaselt kohalt kohe liidriks thumbs_up.gif ,jah eksimine on inimlik. icon_biggrin.gif

Siin võiks öelda, et eksimine on arvutilik. icon_lol.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 01:17:53 vasta tsitaadiga

eksimine on iga ... olemuses icon_smile.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 03:01:05 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
tsitaat:

Põhjus: See on ju äärmine jultumus mulle sirge tee peal küljepealt sisse rammida.

Siinkohal tuli mulle meelde LFS, mis meenutab mulle rohkem romurallit kui simulaatorit. Arvuti poolt kontrollitavad autod üritavad esimesel võimalusel mind teelt ära rammida.
ega see compude astu sõitmine LFS-is üks naljategemine olegi, netis inimeste vastu sõitmine on ikka esmane icon_wink.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 19:28:21 vasta tsitaadiga

republic commandos jäi üks vant lakke kinni icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif : http://img177.exs.cx/my.php?loc=img177&image=commandoasi1va.png
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakad juhtumised mängudest. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.