Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 23.02.2005 01:04:44 vasta tsitaadiga

Krt, proovisin täna neid uusi ForceWare drivereid 75.90, aga nüüd ei lase ORB tulemust avalikustada.
Samas kui 03 testi tulemusi lubab valikustada. Imelik. icon_rolleyes.gif

Aga skooriks sain isikliku rekordina 6062. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.02.2005 11:40:38 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/margusss/3dmargid/2373.PNG
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.02.2005 12:07:50 vasta tsitaadiga

2666
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2005 22:11:49 vasta tsitaadiga

the KING is back icon_biggrin.gif

Winchester 3200+ @ 10x265=2650mhz / 1,5v
2 x Adata PC4500 @ 265mhz 2.5-4-3-7 1T
Gigabyte X800PRO 475/445 @ 621/600

3D MARK SCORE 6318 icon_biggrin.gif 8) icon_razz1.gif
http://zone.ee/x800/05.JPG

kurat masin kalab räigelt - mem voldid on väga valed
peab ikka spets voltmeetrit laenama...
14.5k oleks ära teinud küll 03-es ja siin 6,5k
aga rsk kalas

pilt täiesti puhas, lased 2x 3dmargi läbi
ja siis lambist lükkab konkreetselt vigaseks icon_rolleyes.gif
krdi mem ma ütlen...

rouge-l viimane aeg end liigutama hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2005 23:23:41 vasta tsitaadiga

Oota mind ka icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2005 23:28:26 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Oota mind ka icon_razz1.gif

ma ootan su 7k skoori icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 25.02.2005 19:49:13 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Oota mind ka icon_razz1.gif

ma ootan su 7k skoori icon_biggrin.gif


http://service.futuremark.com/compare?3dm05=615137

Ma sain selle kaardiga nii palju kui 6392, samas sain ka 6452 aga seda ei lükand üles ka enam. ma arvan et mul jääb asi mälu taha pidama. Samas ei viitsi eriti jurada ka sellega, sest UT2004 mängib nii või naa.

_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 10:51:22 vasta tsitaadiga

platuun peaks täna oma über julga kätte saama icon_biggrin.gif
paistab kas hakkab lammutama kah - kindlasti hakkab
aga huvitav kas ka ilma vmodideta teeks 6.6k? icon_razz1.gif

eks peab õhtul vaatama seda enda meme pingete asja
keerab asjad tagasi(nagu vahepeal olid)
ja kui ikka kalab siis on viga mujal icon_mad.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 11:43:04 vasta tsitaadiga

K6ik ootavad ,et Paltoon saaks 7k . Loodame ,et ta ei vea meid alt icon_razz.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 12:01:10 vasta tsitaadiga

Varem või hiljem tuleb 7k.
Selle kaardiga pidi mingi kala olema, et temp 90c icon_razz1.gif eh kahtlane... ah varsti hakkan testima icon_smile.gif
Ilma vmoddidetta 7k... noh üritan vähemalt icon_razz.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 13:33:34 vasta tsitaadiga

UPDATE:
Proovisin siis uusi 75.90: 4077

päris head tunduvad
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 21:54:39 vasta tsitaadiga

6365p tuli ära..
loodan ikka tiba rohkem saada - msn ja muu jura töötas ka praegu
aga vaatab max gpu kella icon_razz1.gif'

edit: 6397p tuli ära
msn ja muu möga jookseb endiselt taustal icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 22:03:23 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
UPDATE:
Proovisin siis uusi 75.90: 4077

päris head tunduvad

testides tundub et on jah head, kuid paljud on kurtnud et mängud jooksevad kokku icon_neutral.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 22:03:43 vasta tsitaadiga

pane aga core taevasse ja asjad kinni ( eriti ei mõjuta :p) ja tee rogue skoorile tuli alla 8)
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 26.02.2005 22:11:16 vasta tsitaadiga

krt kahju et endal 05 normaalselt ei tööta icon_mad.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 22:14:57 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
pane aga core taevasse ja asjad kinni ( eriti ei mõjuta :p) ja tee rogue skoorile tuli alla 8)


ei saa...

igatahes

Winchester 3200+ @ 10x265=2650mhz / 1,5v
2 x Adata PC4500 @ 265mhz 2.5-4-3-7 1T
Gigabyte X800PRO 475/445 @ 634/600


3DMARK score 6397p
http://zone.ee/x800/055.JPG

ah mai viitsi enam jurada sellega... st mem pingeid tahaks tweakida
aga mida sa pimesi tweakid icon_cry.gif
mõni punkt oleks tulnud juurde kui mittevajaliku kinni pannud oleks icon_razz1.gif

ahjaa, see kõik oli toasoojaga tehtud, gpu pinge 1,88v ja max temp 55C
külmaga saaks vast tiba rohkem aga põhimõtte pärast ei viitsi jamada
samamoodi saaks paar punkti juurde ka sellest kui mem @ 300mhz panna..

kui kunagi tulevikus viitsimist on siis katsetab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 22:35:45 vasta tsitaadiga

nja.. järgmine nädal pidavat -30C tulema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 26.02.2005 22:36:18 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
nja.. järgmine nädal pidavat -30C tulema icon_rolleyes.gif


Kõvaketas villase soki sisse ja tuld! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 22:39:00 vasta tsitaadiga

Endal pole ka viitsimist 3dmarkida. ehk saab kui peab pcie ja ati peale minna kuigi jah ... kui ei siis aga vesipeale ja minna
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 23:37:00 vasta tsitaadiga

Hehehe, im bääk icon_razz1.gif

7035p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=624683

Saaks paremad mälud ja vmoddid icon_biggrin.gif midagi 8000p ligidale teeks ära.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 26.02.2005 23:51:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.02.2005 23:45:42 vasta tsitaadiga

peaks sulle oma TCCD DDR566 adatasid laenama (vaata et ribadeks ei kloki icon_biggrin.gif), siis vast saad veel süsi näol punne juurde (kuigi 05-s see eriti ei anna).
Aga 7k on kindlalt HVF rekord, pole küsimustki
just õpetasin oma mälud 266Mhz (DDR533) 2,5-3-3-8-1T juures dualis jooksma. vb saab gramm-rohkem neist veel pigistada, aga nii 270-275 peaks antud taimingute max olema. Kõik 2.8V juuures.


viimati muutis High-Q 26.02.2005 23:53:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 26.02.2005 23:52:47 vasta tsitaadiga

platoon artifakke terve ekraan täis? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 23:54:48 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
platoon artifakke terve ekraan täis? icon_biggrin.gif

x800 seerial ei esine artekaid eriti, rohkem lihtsalt lockupid.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 23:57:12 vasta tsitaadiga

Suht puhas oli... paar tükki käis läbi... 620MHz peal on puhas.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.02.2005 23:59:19 vasta tsitaadiga

nonii nüüd on see aeg käes kus platuun hakkab rekordeid lajatama icon_lol.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 00:00:25 vasta tsitaadiga

Nojah, kes siis veel? Voltc? icon_lol.gif
Tegelt voltcil oma seerias täitsa kobedad tulemused thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 27.02.2005 00:00:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 00:00:51 vasta tsitaadiga

no nii 7k said k2tte icon_smile.gif nagu oodata oli thumbs_up.gif edu
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 00:01:14 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
no nii 7k said k2tte icon_smile.gif nagu oodata oli thumbs_up.gif edu

8k tahaks ikka ära näha muidu viskan prügikasti varsti.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 27.02.2005 00:02:23 vasta tsitaadiga

tööl tegid või kodustes tingimustes (või ala lahtise akna mod or smth)?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 00:03:58 vasta tsitaadiga

Kodus, soojas toas. 25c toa temp.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 27.02.2005 00:04:13 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
neoman kirjutas:
no nii 7k said k2tte icon_smile.gif nagu oodata oli thumbs_up.gif edu

8k tahaks ikka ära näha muidu viskan prügikasti varsti.


võid juba kohe prügikasti visata, arvestades mis konf peab olema 8k saamiseks
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 00:09:14 vasta tsitaadiga

8000 k hmm ja see palju vist. Xtremesystemis yks lasi 7757.0 marks - fx53 x800xt 733/652 , sul parem kaart aga jah edu
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 00:16:41 vasta tsitaadiga

aa ok icon_biggrin.gif noh 7500p ehk siis icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 02:45:42 vasta tsitaadiga

3DMark Score: 7510

CPU: AMD Athlon(tm) 64 3212 MHz FX55
GPU: ATI RADEON X850 Series, 654 MHz / 690 MHz

GL siis icon_wink.gif

Su prose kella järgi

3DMark Score: 7483

CPU: AMD Athlon(tm) 64 2650 MHz
GPU: ATI RADEON X850 Series, 657 MHz / 652 MHz

hetkel oled ORBis amd64 #21 8) ja all 27


viimati muutis lehm 27.02.2005 03:20:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 27.02.2005 03:09:28 vasta tsitaadiga

see 3,2ghz on prolly FX peal tehtud icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 03:19:48 vasta tsitaadiga

on jah. panin omastarust juurde et FX55 kuid jah.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 11:42:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Nojah, kes siis veel? Voltc? icon_lol.gif
Tegelt voltcil oma seerias täitsa kobedad tulemused thumbs_up.gif


sul on veel pikk maa 16 piibuliste wr-ideni icon_lol.gif
ma pole 12 piibuliste kaartidel paremaid tulemusi näinud kui mul icon_wink.gif
ja mul veel 2ns mälu - kuigi on ka olemas ju 1,6ns PRO-sid
mis ei lähe XT-deks

ilus tulemus sellegipoolest
klokid samad kui mul enam-vähem ja skoor suurem vaid tänu 16 piibule icon_wink.gif

tomz kirjutas:
x800 seerial ei esine artekaid eriti, rohkem lihtsalt lockupid.

esineb ja kuidas veel... võta vpu recover ja muu jura maha ja vaata mis juhtuma hakkab
kui veel pingetega ka mängid siis puhta pees icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 19:20:51 vasta tsitaadiga

http://img105.exs.cx/img105/500/3dmark053jl.jpg
oh ma leidsin ühe PRO tüübi kellega võistelda icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 20:23:48 vasta tsitaadiga

hehe icon_razz.gif mitmendal kohal oled ORBis ?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 20:52:39 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
hehe icon_razz.gif mitmendal kohal oled ORBis ?

ei tea, orb sakib icon_biggrin.gif

seal XT-d ka samas kategoorias
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 27.02.2005 21:11:00 vasta tsitaadiga

oh lõpuks sain endal 05 normaalselt tööle, enne andis nii klokates kui defoultis ühte ja sama skoori, ja see pole veel sugugi mitte lagi http://service.futuremark.com/compare?3dm05=627685
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2005 21:17:57 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
oh lõpuks sain endal 05 normaalselt tööle, enne andis nii klokates kui defoultis ühte ja sama skoori, ja see pole veel sugugi mitte lagi http://service.futuremark.com/compare?3dm05=627685

Täitsa hea tulemus 6600GT-ga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 27.02.2005 21:29:38 vasta tsitaadiga

iron miki tulemus on väga bro, isegi non-whql draiveritega, on tegu maailmas TOP10 single 6600GT saavutusega. Väga thumbs_up.gif tase!
minu arvutuste kohaselt 8ndal kohal.


viimati muutis High-Q 27.02.2005 21:31:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 27.02.2005 21:31:26 vasta tsitaadiga

Andke mulle kah 6600GT-d icon_biggrin.gif ma näitan kuidas klokitakse icon_lol.gif
8)
Mõnd radikat ja rauasaage vaja ainult.
Midagi taolist: http://www.zone.ee/margusss/9700pro/uued%20057.jpg
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 27.02.2005 21:42:11 vasta tsitaadiga

noh oma radikaga olen ma rahul, aga kui viitsime peale tuleb siis teen pliiatsitriki ka ära ja potentsiaalsed paarsada punni peaks ikka juurde tulema
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 22:03:46 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Andke mulle kah 6600GT-d icon_biggrin.gif ma näitan kuidas klokitakse icon_lol.gif
8)
Mõnd radikat ja rauasaage vaja ainult.
Midagi taolist: http://www.zone.ee/margusss/9700pro/uued%20057.jpg

Margusser su see jahutus nigel. Vähemalt see Volcano seal... see Volcano11? sellel olid ju need liimitud ribid... falconrock2 oli sama tempiga icon_razz1.gif
Oota kuni oma mälu radikad peale saan jälle icon_biggrin.gif mäletate küll mu 9800PRO-d icon_biggrin.gif
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20arvuti%20pildid/arvuti_oktoober_2004_pilt1.JPG?2
Nüüd mõelge hetkelisele videole ja prosele peale veel Volcano12 ventikas ja videokaardile suured mälu radikad icon_lol.gif icon_razz1.gif:

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 27.02.2005 22:07:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 27.02.2005 22:05:49 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, neen mem radikad sul küll pussud icon_biggrin.gif
Ja corele aitab küll sellest volcano11-nest icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 27.02.2005 22:08:37 vasta tsitaadiga

njah eks enamvähem piir on nüüd saavutatud 4605
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=627891 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 22:08:45 vasta tsitaadiga

Pussud? eh 9800PRO mem338@440MHz olid leiged kui v12 vent peale puhus ja kui õue panna siis jääs icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2005 22:11:32 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
njah eks enamvähem piir on nüüd saavutatud 4605
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=627891 icon_biggrin.gif

Ilus tulemus.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.