Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2005 17:46:56 vasta tsitaadiga

tomacce kirjutas:
skoor 13655


See kaart kohe minu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2005 17:59:45 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
See kaart kohe minu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

varsti icon_razz1.gif

kui sa 16k ära ei tee siis ära enam tööle tule 8) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2005 18:03:44 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
See kaart kohe minu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

varsti icon_razz1.gif

kui sa 16k ära ei tee siis ära enam tööle tule 8) icon_biggrin.gif


irw, nats raske pole vist õhuga? icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2005 18:05:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
irw, nats raske pole vist õhuga? icon_lol.gif

elu peabki raske olema - muidu pole ju huvitav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 23.02.2005 21:08:16 vasta tsitaadiga

mis 16k.... 20 vähemalt icon_razz.gif

jaksad nii ulme juppe osta, osta siis viimaks endale üks korralik jahutus icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2005 21:10:03 vasta tsitaadiga

ole õnnelik et veel pole icon_lol.gif muidu tekib suur masendus korraga icon_lol.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2005 23:15:38 vasta tsitaadiga

20 k ta hui teeb icon_razz.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2005 23:31:46 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
20 k ta hui teeb icon_razz.gif

muidugi ei tee... kui ta 16k saab siis respect 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 24.02.2005 02:28:21 vasta tsitaadiga

PPriit kirjutas:
tomacce kirjutas:
skoor 13655


Owned me by 15 points! icon_mad.gif
Minu skoor allkirjas.

Aga nagu tiba vähe jah sellise püssi kohta.
Vaatan, et emake looduses paneb Ati pika puuga Nvidiale, samas kui trollikoopas ja proxycon'is saab lutti.


Aru ma ei saa , mis drivereid te kasutate???
Millest tekib sinna see tekst (mingid moditud driverid?)
NOTE: This project has not been run with Futuremark approved drivers, or the status of the drivers can not be determined. The accuracy of the results can not be guaranteed. For more information on how to get a valid and comparable result, please refer to this page.

mul saab ehk 3dmarki vähem samas on 5dmarki skoor suurem ka siis kui ma ei klokanud
NOTE: This project has not been run with Futuremark approved drivers, or the status of the drivers can not be determined. The accuracy of the results can not be guaranteed. For more information on how to get a valid and comparable result, please refer to this page.

Mul savi mida keegi kasutab ja võidu ka ei tee aga et oleks adekvaatne ülevaade võiks kasutada ikka futuremarki poolt heakskiidetud driverireid, mitte nuditud editud jne. Lihtsalt et teada mis te kaart teeb samade driveritega mis ka teistel.

Ehk siis et oleks mõlemil FM Approved, mitte nii WHQL - FM Approved Non WHQL - Not FM Approved

_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 24.02.2005 04:04:13 vasta tsitaadiga

ati puhul tähendab see sõna "omega" väljajätmist?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2005 10:17:17 vasta tsitaadiga

mul näiteks miskid techpowerup'i driverid, kuna Omega'tega ei õnnestunud ATI Multimedia Center'it ja Remote Wonder'it peale lasta icon_rolleyes.gif
ja softmod'i oli nagu vaja...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2005 19:14:22 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
tsitaat:
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3728521

bäh, riputasin siis lõpuks ühe üles kah icon_razz1.gif

6800 kohta kuidagi nõrgavõitu, a tegu vist LE-ga

Kustotsast ta nõrk siis on? Kaarti ei klokkinud mitte karvavõrdki icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 24.02.2005 20:28:53 vasta tsitaadiga

nojah defoult LE kohta kärab küll icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2005 20:59:20 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
nojah defoult LE kohta kärab küll icon_wink.gif

see ei ole LE, see on vanilla 6800
LE on 8 piibuga aga see kaart seal 12 piibuga icon_razz1.gif
muidu norm skoor icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 20:14:38 vasta tsitaadiga

AXP1800+ (1,53GHz) ja 9800 Pro
6043
Kaardi kellad 435/385 (rohkem vist ei lähe ka)
Defauldis oli ~800 punkti vähem
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.02.2005 20:54:29 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=1766444
proffiil
sai kunagi kui masin esimest korda käes klokkatud natukene
eks ta vähe ole selle confi kohta aga mängudes töötab

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 15:07:00 vasta tsitaadiga

Uute 75.90 driveritega päris korralik tulemus : 9041 p
Mis siis veel 64-bitise prosega saaks...
Vaatab, kuidas mujal drivud toimivad.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 17:05:01 vasta tsitaadiga

Noniih Platoon is bäk icon_biggrin.gif

12701p http://service.futuremark.com/compare?2k3=3744953
See siis videokaart defaultis ja highest driver settingud peal

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.02.2005 17:07:11 vasta tsitaadiga

lahja PlatoonSgtElias, alla 14K skoore ära tule näitamagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 17:11:43 vasta tsitaadiga

default icon_biggrin.gif comoon icon_lol.gif have some mercy icon_biggrin.gif
Panin just Falconrock 2 tagasi icon_biggrin.gif MUHHAHA varsti termoliimi ostma kui terveks saan icon_razz1.gif mälu radikad ka tagasi icon_biggrin.gif 9800PRO is bäk, kinda icon_razz1.gif

Enne radika maha võtmist:
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20arvuti%20pildid/Arvuti_Veebruar_26.JPG?2

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.02.2005 17:14:54 vasta tsitaadiga

no kui winter sai 12 piibuga 13,9 (okei, "üsna" kõrgete klokkidega), siis sina oma 16-ga peaks küll 14 kätte saama.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 17:17:20 vasta tsitaadiga

Update icon_biggrin.gif http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20arvuti%20pildid/Arvuti_Veebruar_26_falcon2.JPG?2
Kle ära muretse icon_biggrin.gif mul ple volt modde ega mälu radikaid icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 17:28:29 vasta tsitaadiga

mem radikad ei anna midagi kuna gddr3 ei lähe sul ilma modita piisavalt soojaks

vmod ja räige pinge loeb...
ja platuuni täiesti klokkimata skoor on 2650mhz prosega? icon_biggrin.gif
mul on niimoodi 12.2k
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 18:45:49 vasta tsitaadiga

AMD 64 3000+ winchester @2425 (269*9)----Corsair Xms BH-6 PC3200 & Twinmos PC3200 stock!!!!(2.5-3-3-7)---Gigabyte K8NS-Ultra---MSI RX800pro @XTpe 668/635(watercooled)

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3726059 kuidagi liiga suured kellad ei ole (PRO versioon ikkagi)icon_neutral.gif ?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 18:46:58 vasta tsitaadiga

lehm, see on vähe, ma tean tüüpi kes sai samade kellade ja veega üle 16k icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 18:47:53 vasta tsitaadiga

tõesti siis võimalik sellised kellad saada pro-st?
edit: võtsin lõpu ära muidu keegi saaks veel kreepsu icon_lol.gif


viimati muutis lehm 26.02.2005 19:11:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 18:50:29 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
tõesti siis võimalik sellised kellad saada pro-st? sa siis nii noob icon_lol.gif häbi häbi

ma ei peaks ennast siiski n00biks - mul mem pinged kalavad sajaga, selles point

ja muidugi 16 piibu vastu ikka ei saa icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 19:01:49 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
tõesti siis võimalik sellised kellad saada pro-st? sa siis nii noob icon_lol.gif häbi häbi

mis toimub? noobid kutsuvad tegijaid noobideks icon_rolleyes.gif

mõnele satub kehvem, teisele parem kaart, mis parata, see ei tee teda veel noobiks!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 19:03:47 vasta tsitaadiga

rahu nüüd ,ega ma seda tõsiselt öelnud.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 26.02.2005 19:19:16 vasta tsitaadiga

rofl
EDIT: http://service.futuremark.com/compare?2k3=3677595 fx5700LE flashitud 5700ks ja ima OCta icon_razz.gif


viimati muutis incognito 26.02.2005 19:33:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 26.02.2005 19:20:58 vasta tsitaadiga

incognito kirjutas:
rofl


Eri lahe post onju ?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 23:40:11 vasta tsitaadiga

14, 558p http://service.futuremark.com/compare?2k3=3746348

X850XT ja AMD64 3200+ icon_razz1.gif PQI mälu rikub lõbu ära icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.02.2005 23:42:16 vasta tsitaadiga

not bad thumbs_up.gif not bad at all. hakka 15K-ks valmistuma.
HV rekord küll ei ole, aga pole kaugel (hv rekord on suts üle 15K 2x6600gt SLI masinaga)
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 26.02.2005 23:44:54 vasta tsitaadiga

Andke keegi platoonile tccd või bh-5 mälusi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 00:19:32 vasta tsitaadiga

las ta ostab ise 2xvapo ja 4x512tccd siis vaatab kui powwad jupid tgelt on icon_razz.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 11:44:15 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
not bad thumbs_up.gif not bad at all. hakka 15K-ks valmistuma.
HV rekord küll ei ole, aga pole kaugel (hv rekord on suts üle 15K 2x6600gt SLI masinaga)


SLI-le ei tee ta never ära...
SLI-ga saab klokkides pea 17k kätte(2x6600gt)
aga ühe kaardiga? never...

mõttetu võrredla SLI-d...
eriti veel kui see 3dmarkide jaoks optimiseeritud
vaata kumb mängudes kiirem on kas 6600 @ SLI või üks x850xt
icon_lol.gif

edit: 500p minust rohkem - pole paha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 11:59:48 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mõttetu võrredla SLI-d...
eriti veel kui see 3dmarkide jaoks optimiseeritud


Kas tahab see nüüd olla väide, et ATI kaardid pole üldse muidugi optimiseeritud 3Dmarki jaoks ve icon_lol.gif

PS:ega eriti ei võrdle ka 2x 6600GT ja ühe X850XT PE hinda kah või kuidas icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 12:01:38 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
PS:ega eriti ei võrdle ka 2x 6600GT ja ühe X850XT PE hinda kah või kuidas icon_wink.gif

hind räägib jah GT-de kasuks aga kiirus mitte...

no mai tea - kui 2x6600GT-d põrmustavad X850XT 3dmark 03-es aga mängudes on KÕVASTI aeglasemad
siis on ikka midagi paigast ära imho
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 12:52:19 vasta tsitaadiga

No mis teha, ju siis 3Dmark on selline asi kus tuleb hästi esile see kui hea SLI saaks olla.3Dmark polegi ju mingi ülim tõde.Mis puutub sellesse, et ühed on pea poole odavamad + veel see, et mingid low perf kaardid siis üldse tobe võrdlus ju.Kaks low endi ei peagi andma sama tulemust mis üks extreme high end super special plutonium edition.Oleks SLI kunagi varem valmis tehtud(näiteks FX seeriale) siis poleks kah kindaslti 2xFX5200 andnud sama tulemust mis üks 9800XT icon_wink.gif Jõudluse vahed on selleks ikka liiga suured.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 13:04:25 vasta tsitaadiga

poole odavamad? 2x3k = 6k
1x x850xt = 7,5k

mängudes on x850xt sada korda sellest SLI süsteemist üle
+ SLI süsteemile läheb vaja ka vastavat mobot

see 2k-ne ketassaag ei ole normaalne mobo
asus ka imeb... normaalsed mobod algavad 3k-st

lisaks korralik toiteplokk - huvitav kumb kallim tuleb?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 13:41:43 vasta tsitaadiga

IRW ikkagi on asja idu selles, et võrdled juust kaarte SLI's millel sitemad mälud väiksemad taktsagedused jne.On ju juttu sellest olnud, et esiteks SLI ei anna otseselt 2x nende seesolevate kaartide perfi ja asi on ka toorevõitu ning teiseks SLI tõeline võimsus tuleb välja alles siis kui tõesti extreme perfi vaja läheb.Näiteks jooksutades 1x ultra vs.SLI 2x ultra kasvõi farcrys, siis otsest vahet näeb alles miski 1600x1200 resoga kõik max ja FSAA max peal.Miski 1024x768 ultra/veryhigh FSAA'ga peal mingit erilist vahet pole.See tähendab lihtsalt seda, et hoiab übersettingute peal ära perfi languse mitte ei viska iga settingu peal perfi kahekordseks.Mis puutub emaplaatidesse, siis nende soetamisega ei ole ju mutret kuna siingi näha kuidas kõik sedasama asuse saeketast omale ihaldavad ja kokku krahmavad kuigi keegi neist sealt seda SLI'd ei kasuta.Korralikku toitekat on nii või teisiti kasulik omada(ega mul kah nagu praegune konf ei kasuta suuremat osa toite potentsiaali ära).
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 13:56:17 vasta tsitaadiga

muidugi ei tasuks ka ära unustada selle x850xt kättesaadavust... kui kaua elias oma kaarti ootas? mingid väited, et telli k-saluunist, nädala pärast on kohal, mille puhul 5 kilone 800XL muutus järsku 5 ja pooleseks, ei ole küll eriti vettpidavad väited... võrdleme hindu ja kättesaadavust siis, kui ati kaart meie riiulil olemas. ettetellimisel võiksin isegi Warthhogi endale osta, see ei tähenda, et soovitaksin seda inimestele Hummeri asemele icon_wink.gif

Auron on SLI mõttest täiesti õieti aru saanud, teemaks ei ole mitte jõudluse 2x kasv, vaid väike kasv ning sellise jõudluse hoidmine resolutsioonide tõustes. 3dmark toob välja SLI kogu jõu ja paueri, mida ykski mäng ei suuda vähemalt praegu reaalselt ära kasutada... kuidas saakski 2 x kaarti, mille kogukiirus ei ületa mängudes 6800GT oma, võistelda 850xt-pe'ga? just samamoodi, nagu tulevane ati SLI omab täpselt samu näitajaid ja probleeme... miks ei ole 2x mingit X ati kaarti sama kiire, kui see ja see nvidia kaart jne... või sellest me parema meelega ei räägi @ winterwind?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 14:55:04 vasta tsitaadiga

Eh ma ei oodanud seda kaarti üldse icon_biggrin.gif selle sain kolme päevaga... sai lihtsalt kopp ette selle X800XT ootamisest ja kuna ühel kasutajal käpp sees GNT-s siis sain sealt kolm päeva vana asja icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 15:28:30 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Eh ma ei oodanud seda kaarti üldse icon_biggrin.gif selle sain kolme päevaga... sai lihtsalt kopp ette selle X800XT ootamisest ja kuna ühel kasutajal käpp sees GNT-s siis sain sealt kolm päeva vana asja icon_razz1.gif


aga 800XT tellimisel oli see ikka ju saadaval... lihtsalt sinu jaoks ei jätkunud?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 16:18:57 vasta tsitaadiga

X800XT tellisin 123 käest, kes tellis USAst ja ütles mulle, et rohkem kui nädal ei tohiks minna irw.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2005 17:38:22 vasta tsitaadiga

no l6puks said ikkagi parema kaardi icon_razz.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smert
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2005 03:06:48 vasta tsitaadiga

Üks läpaka skoor G900
_________________
Kui te elaksite siin, siis te oleksite nüüd kodus ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 03.03.2005 22:03:49 vasta tsitaadiga

niih proovisin siis uusi 71.84 drivusi ja tulemus oli norm icon_biggrin.gif http://www.zone.ee/miko/10610.bmp?2
millalgi kui aega ja viitsimist on siis proovin selle pliiatsivärgi ka ära teha ja marki ka uuesti installida et lingi ka anda saaksin
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 22:07:06 vasta tsitaadiga

mai saa aru, kõik kardavad seda pliiatsitrikki nagu kass kardab tuld icon_lol.gif
kamoon, olete mehed või ei?

väiksed plikad - selleks asi ongi pliiatsitrikk, et seda on lihtne teha
ja isegi laps saab sellega hakkama

aga terve foorum halab, et ei klokku ja ei klokku
ei hakkagi klokkuma kui ise piidrid olete icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 03.03.2005 22:12:42 vasta tsitaadiga

ma ei karda seda, vaid ei viitsi lihtsalt kaarti masinast välja võtta.
olen selle ennem muidu juba ära proovinud. aga praegat jääb asi jah viitsimise taha
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.