Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  GTA poelettidest ära koristada? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 18.02.2005 17:04:40 vasta tsitaadiga

ivarkr kirjutas:
ma ka ei sa aru kus nad need relvad saavad aga kui nad toesti arvavad et nad suudavad sama moodi toime tulla nagu mangus ja parast kuuliga saamist arkavad haigla ees ules siis edu neile ma ise olen 12 mangisin seda mangu ka mulle see kull midagi ei teinud ja see on ikkagi vanemate syy nemad ju ostsid selle mangu


Kas just nemad ostsid selle mängu neile. Pigem ikka viga kasvatuses jne. Kuid jah, eks see Ameerika ole selline imelik manner. Mis teha, elu on kord selline...
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 18.02.2005 17:41:18 vasta tsitaadiga

kunagi näitas ETV peal mingit dokumentaal filmi, kus eestlased olid mingi 2 perekonnaga laskmas, mingi tydruk (mingi 8-10aaastane) , oli päris normaalne relva ekspert..-ma mõtlen, et käsitles relva nagu mingi sõjaväelane..
Siis mingi väike laps nuttis seal, et anna mulle ka revolvrit. Siis see tydruk õpetas üht eestlast revolvriga laskma.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  GTA poelettidest ära koristada? mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.