Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  MA OLEN LOLL märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 01:15:14 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
rlf kirjutas:
tsitaat:

Teinekord targem! icon_razz.gif thumbs_up.gif


jah, eks ikka õpime oma vigadest...Kõige ilmelikum oli minupuhul see, et ma sain sõbraga veel pärast kõvasti nalja, seda toitekat oli suht naljakas juhtmetest mööda hoovi laiali lennutada! Teemaalgataja peaks seda kah proovima 8)

Vaevalt tal see toitekas 2 aastat pärast juhtunut veel olemas on icon_wink.gif


neid saastasid300w codegene ikka liigub, pole seal rasket midagi korra lüliti valesse asendisse ja kapsapõllule palli mängima! beer_yum.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 01.02.2005 01:30:57 vasta tsitaadiga

minagi mitu korda kahlenud ja siis silmad kinni arvuti tööle pannud ja lootnud,et õige "asend" oli klõps nupul.. icon_smile.gif

siis hakkavad igast meeletud loogikad tööle: et kas 220 on siis kui nr on näha või just ei ole näha icon_smile.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 09:48:34 vasta tsitaadiga

Mida võib toide endaga kaasa viia?
Omal ajal proovis väike õde (tglt minust 2a vanem), mida punane nupp arvuti tagaküljel teeb. Miskine 486 oli siis. Pilti ette ei võtnud enam. Noh, sai kaitse ära vahetatud, siis tegi sisse lülitamisel väikese paugu. Hiljem proovides selgus, et läbi olid emme, prose ja üks mälu.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 10:37:28 vasta tsitaadiga

... võib kaasa võtta kõik, mis toitega mingil viisil ühendatud on. Point on lihtsalt selles, kaugele lühis või ülekoormus jõuab enne, kui toiteahel katkeb. Ise olen näinud masinaid, kust peale toite surma polegi midagi suurt päästa (kuigi tänapäevased toited ei tohiks reeglina seda enam juhtuda lasta) ja ka ühte sellist, millel nimet' lüliti vale asendi tõttu, väikse tulekahju põhjustas, kuid peale toite (mis õnnestus kah lõpuks ühe nokitseja poolt ära remontida) ja tahmase korpuse, polnudki rohkem kadusid ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 22.02.2005 13:58:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 01.02.2005 11:30:58 vasta tsitaadiga

Kõvemad mehed klokkavad niimoodi. Voltidega.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 11:40:54 vasta tsitaadiga

Üldiselt pole uuematel arvutitel või toidetel enam neid voltide vahetasime nuppe peal. Teemaalgatajal soovitan täpselt sellise toite osta kus seda pole icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 13:11:17 vasta tsitaadiga

ehhehe, mul sõber ka lasi nõnda (minu süü tõttu) sai talle nalja viluks räägitud et oh siis läheb masin 2x kiiremaks ja puha, kuna tegu oli suht dumbjuuseriga siis ei oskan arvata et vend oma 17k masina peal midagi näppida julgeb. läks mööda päev kaks kui siis tuli jälle minu juurde, midagi kilekottis, alguses ei jagand matsugi kui et koti suu avanedes vänget laki vingu tuli. siis sai lugu räägitud et ta olevat sõbraga colin2 pelind kui teema arvuti võimsuseni oli jõudnud. aga nagu öeldakse kaks dumbjuuserit ei anna veel ühte smartäss välja icon_razz1.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.02.2005 16:14:27 vasta tsitaadiga

irww....sai sõbraga proovitud 250W atx toidet niisama töö pealt ümber lülitada thumbs_up.gif
meil käis üks mats ainult sees kaks suurt kontekat olid ribadeks ja mähisest alles must plönn icon_lol.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 17:28:09 vasta tsitaadiga

mina oleks Tbitile lõuiga andnud sellise asja eest. Kõik ei peagi teadma mis on elekter ja mis on vahelduvvool ja mis on pinge...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 17:55:51 vasta tsitaadiga

Peaks ka proovima kui vinge paugu teeb.icon_razz.gif Tahakski uut arvutit.icon_biggrin.gif Aga mitte veel, enne mobla, siis arvuti.

Muide? Ei ole kellelgi mõnda head nõuannet kuidas lihtsalt moblast lahti saada, nii et väliseid vigastusi pole?icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 01.02.2005 18:03:17 vasta tsitaadiga

Mul ka kunagi juhtus siuke jama vanal arvutil, vanaisa midagi nokitses 10 minti ja nüüd töötab siiamaani icon_lol.gif Olin lihtsalt huvitatud et mis see lüliti seal teeb . Jaa ja suitsu tuli ka ja pauk oli ka kõva.
icon_lol.gif

_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 19:20:13 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Peaks ka proovima kui vinge paugu teeb.icon_razz.gif Tahakski uut arvutit.icon_biggrin.gif Aga mitte veel, enne mobla, siis arvuti.

Muide? Ei ole kellelgi mõnda head nõuannet kuidas lihtsalt moblast lahti saada, nii et väliseid vigastusi pole?icon_razz.gif



tule tallinna, ma "varastan" ära icon_lol.gif
või ütle et kaotasid ära
või ütle, et ei võta enam pilti ette, et vist mingi viirus tulnud sisse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 01.02.2005 20:20:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõik ei peagi teadma mis on elekter ja mis on vahelduvvool ja mis on pinge...

Kui, ei tea, ära näpi, kas pole lihtne?

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tHE maD
HV kasutaja
tHE maD

liitunud: 01.08.2004




sõnum 01.02.2005 21:00:30 vasta tsitaadiga

Mõnel määral ta kindlasti mõjutab edaspidist mobo tööd isegi kui kaitse on peal,tuttvakgi juhtus selline asi ja hiljem oli küll emaplaat enamvähem ok aga üks mälupesa ei töötanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 21:31:54 vasta tsitaadiga

mina lasin ühe AT toiteka läbi. arvutiga ühenduses ei olnud. lihtsalt panin režiimi 115V peale ja ise särava näoga toitekat uurides lülitasin sisse. KÕMM sädemed ja suits. ema paanitseb, õde ärkas üles. endal käed värisevad. vedas, et otse näkku seda sahmakat ei saanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2005 15:53:16 vasta tsitaadiga

Kas garantii petturite vastu mingit seadust pole ?

Et kui tuuakse garantiisse ning paranduses selgub, et kasutaja keeras lollusest tuksi ja tuli lolli nägu tegema. Töökoja aeg on ju raistaud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2005 16:11:36 vasta tsitaadiga

Carl, loe teema pealkirja MA OLEN LOLL, mis viitab sellele , et lolli nägu polegi vaja teha. Kas saab lolli selle eest karistada, et ta loll on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2005 17:18:16 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
...Kas saab lolli selle eest karistada, et ta loll on?

lolli enda lollus karistabki lolli loll olemise eest icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2005 19:21:21 vasta tsitaadiga

siin jagati korduvalt soovitusi, et vii garantiisse ja ütle, et läks rikki.
küsimus käis sellekohta.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 23:22:37 vasta tsitaadiga

sain täna eriti lolli asjaga hakkama icon_sad.gif
tegu oli 150W Enlighti mikrotoitega.
proovisin siis põrgulärmi tegevat jahust vahetada,
asi aga lõppes sellega et 12V toitejuhe läks võrgulüütide juures asuvate radikate vastu
ühesõnaga - sekundaarpool sai kokku võrgupoolega icon_razz.gif
hea et riistavara toiteka küljes polnud icon_confused.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võrgujuhe
Kreisi kasutaja
võrgujuhe

liitunud: 09.06.2003




sõnum 05.02.2005 23:52:23 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif nagu mina väiksena, asjast midagi ei jaganud ja siis mõlesin et kui panna toiteplokk 110v peale, ja seinast tuleb 220v, et siis arvuti ei tea, icon_biggrin.gif
et kaks korda kõvemat toidet saab ja läheb kaks korda kiiremaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shift
külaline






sõnum 14.02.2005 05:20:58 vasta tsitaadiga

vähemalt teemal on õige pealkiri icon_lol.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 14.02.2005 05:38:27 vasta tsitaadiga

Kus toitekatel see ümberlülitus värk asub muidu ? Ega ilma lahti kruvimata vist ligi ei pääse või mõnel pääseb ?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noface
HV kasutaja
noface

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 11:39:02 vasta tsitaadiga

võrgujuhe kirjutas:
icon_biggrin.gif nagu mina väiksena, asjast midagi ei jaganud ja siis mõlesin et kui panna toiteplokk 110v peale, ja seinast tuleb 220v, et siis arvuti ei tea, icon_biggrin.gif
et kaks korda kõvemat toidet saab ja läheb kaks korda kiiremaks icon_lol.gif

Testisid ka või icon_lol.gif beer_yum.gif

_________________
TYU
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võrgujuhe
Kreisi kasutaja
võrgujuhe

liitunud: 09.06.2003




sõnum 14.02.2005 16:57:17 vasta tsitaadiga

noface kirjutas:
võrgujuhe kirjutas:
icon_biggrin.gif nagu mina väiksena, asjast midagi ei jaganud ja siis mõlesin et kui panna toiteplokk 110v peale, ja seinast tuleb 220v, et siis arvuti ei tea, icon_biggrin.gif
et kaks korda kõvemat toidet saab ja läheb kaks korda kiiremaks icon_lol.gif

Testisid ka või icon_lol.gif beer_yum.gif


panin toite juhtme taha ja pauk käis icon_razz.gif icon_biggrin.gif ja ise samal ajal vahtisin toiteploki ventika vahelt sisse icon_biggrin.gif sädemeid lendas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.02.2005 16:59:26 vasta tsitaadiga

mul oli nii et vajutasin sis lüliti ümber......aga siis mõtlesin et
arvuti jääb niimodi aeglasemaks....et 220 on 2 korda suurem arv
lülitasin tagasi icon_lol.gif .........ja siis kui sain HV-st teada mida see
nupp tegelt teeb......siis oli icon_redface.gif
olin nii 13aastane vms. icon_biggrin.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 20:58:45 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
mul oli nii et vajutasin sis lüliti ümber......aga siis mõtlesin et
arvuti jääb niimodi aeglasemaks....et 220 on 2 korda suurem arv
lülitasin tagasi icon_lol.gif .........ja siis kui sain HV-st teada mida see
nupp tegelt teeb......siis oli icon_redface.gif
olin nii 13aastane vms. icon_biggrin.gif


vedas sul icon_lol.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 00:05:07 vasta tsitaadiga

hm ja ma just mõtlesin kahte uut toite plokki nähes et kus kohas see lüliti on millega seda pinge vms jura vahetada saaks. Nagu 220 to 110 polegi enam. Nüüd seal kleebisega kaetud auk.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pH
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2004




sõnum 21.02.2005 10:35:57 vasta tsitaadiga

ega jah, uutel sellist asja enam eriti ei kohta. Minu omal polnud mingit kleepsu ega auku kah... beer_yum.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2005 17:48:38 vasta tsitaadiga

Mul on see nupp, vanal toitekal polnud. Räme kiusatus on icon_lol.gif
Ma teibin selle augu kinni, äkki mõni dumbuser saab ligi vms.

http://123.pri.ee/hihi.jpg
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 18.04.2005 16:06:36 vasta tsitaadiga

Sama lugu juhtus mull icon_lol.gif kena paugu tegi küll arvuti icon_lol.gif Pildi võtab ette uue toitekaga ,aga emaplaat on vist läbi,ei teagi õigelt,! kuda kindlaks teha ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 18.04.2005 19:13:35 vasta tsitaadiga

atu1234 kirjutas:
Nii, mul ka tüdruk otsides kohta kuhu lan kaablit torgata, proovis järgi mis see 110->220v nupp teeb. Pauku olevat teinud.
On siis muidu enam vähem kindel, et pääseb vaid toiteka vahetusega, ülejäänud raud jääb üldjuhul sellise eksperimendi käigus terveks? Arvutiks mingi vanem Compaq brand kasti sees PentiumIII, ATX toitega

Mul aitas toite vahetus thumbs_up.gif

_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.04.2005 22:57:39 vasta tsitaadiga

MA TAHAN KA LOLL OLLA! mis ma selleks tegema pean?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 23:05:05 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
MA TAHAN KA LOLL OLLA! mis ma selleks tegema pean?

Tee veel palju sellesarnaseid postitusi erinevatesse teemadesse, küll sa siis loll oled. Vähemalt teiste arust icon_rolleyes.gif

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 10:45:05 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
MA TAHAN KA LOLL OLLA! mis ma selleks tegema pean?


Mis mõtet on tahta midagi, mis sul juba nagunii olemas? icon_eek.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.04.2005 11:06:36 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
margusser kirjutas:
MA TAHAN KA LOLL OLLA! mis ma selleks tegema pean?


Mis mõtet on tahta midagi, mis sul juba nagunii olemas? icon_eek.gif
Aga selles seisundis ei saa ta aru, et olemas icon_wink.gif ja peab igalt foorumlaselt kinnituse saama, et tegelikult probleemi polegi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 19.04.2005 11:56:16 vasta tsitaadiga

minu n2gu oli umbes selline kui sama asja tegin ----- icon_eek.gif -------
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.04.2005 13:19:52 vasta tsitaadiga

Endalgi oli väikse nolgina ilge soov järgi proovida, mida too toiteploki 2. lülit' teeb. Kahjuks ei mäleta kas otseselt sai proovitud tollal.
Aga nüüd : mõtlesin veidi coolerit puhastada ja vendid re-organiseerida. Kuna uue süsteemi järgi jäi üks vent teistest valjem, siis mõtlesin et vähendaks volte vmt.
tavaline 90mm vent, otsas 3 juhtmega otsik, mis kinnitub emaplaadile, kui alul olid juhtmed nii : [ | | | ], sai katse-eksitus meetodile kindlaks jäädes, pandud [ | | | ] (Olen piisavalt laisk, et mitte uurida, kuidas asjad tegelikult käima peavad. Vähemalt enne seda kui asjad suitsu välja ajama hakkavad)
Arvuti loomulikult juba AknadXP's sees - panen siis tolle vendi juhtme emaplaadi külge. Mingi jama, vent ei liigu (tunnen käega, et õhk paigal) heidan pilgu vendi suunas : korralik valge pilv vendi kohal, suitseb teine mehiselt. icon_smile.gif
Tõmbasin igaks juhuks siis vendi juhtme emaplaadi küljest ära, kuna tuba hakkas põleva plastiku haisu üsna täis saama.

Ühendasin nüüd : [ | | | ], proovisin - töötab.
Aga küsimus oleks selline - mitu volti võis ta selga saada, või milles võis asi olla, et kohe rämedalt suitsema hakkas ? Ning kas on mõtet toda uuesti proovida normaalselt kasutada ?

P.S. Tuba ikka seda rämedat haisu täis icon_confused.gif

Edit : Ei ole mõnda targemat inimest ? icon_confused.gif ... Panin vendi siis järgi, eks näis kas hakkab edaspidi suitsema. Õhk mis vendist läbi käib, omandab plastiku vms. haisu ikka icon_smile.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.04.2005 21:12:57 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

kollane on ju RPM info
ja punane 12V
ja must grnd

miks sa lasid ventika rpm juhtmesse 12V :S ?

see ei ole isegi naljakas enam
pigem kurb

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.04.2005 02:22:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

miks sa lasid ventika rpm juhtmesse 12V :S ?

miks mitte icon_rolleyes.gif
õhtu sai vähemalt põnevam icon_smile.gif
eino teinekord vast uurin ikka enne juhtmetega mässamist, kuhu vool enda aruga suundub
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 26.04.2005 22:22:53 vasta tsitaadiga

Need punased nupud on nii ahvatlevad, arvatavasti pannakse need sinna nimelt, et inimesed rohkem ostaksid icon_razz.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2005 22:47:21 vasta tsitaadiga

lollid minge magama, saate targemaks

tegelt ei saa aga lootus on lolli lohutus icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  MA OLEN LOLL mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.