Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige hullemad firmade kodulehed siia! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kix007
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004




sõnum 01.02.2005 22:05:59 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/kodukasonlahe/download.htm
kas need pole mitte gamelandi adminnid kes need failid sinna lisanud ?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2005 17:08:40 vasta tsitaadiga

kuldne börss on kuulutuse sisestamise poolelt täiesti mõtlematult ehitatud...

Mul lähevad kruvid sassi kui iga liigutuse peale refresh toimub... Soovis on kuulutuse sisestamine tunduvalt loogilisem.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 02:08:46 vasta tsitaadiga

postimehes oli üks huvitav bänner, mida miskipärast ära ei blokitud, nii et klõpsasin sinna peale. esimene mulje, mis jäi, et tegemist on pornolehega, väga sarnane ülesehitus ja välimus oma kirjute meelate piltidega. pole küll vist päris firma, aga mingi FIE vist
http://www.timoteder.ee/

üritasin ka seda valget teksti mustal taustal lugeda, all servas kirjud pildid ja paremal vilkuv reklaam "vastan meelsasti" - ei suutnud, silmad hakkasid vett jooksma
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 09.02.2005 03:09:07 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
postimehes oli üks huvitav bänner, mida miskipärast ära ei blokitud, nii et klõpsasin sinna peale. esimene mulje, mis jäi, et tegemist on pornolehega, väga sarnane ülesehitus ja välimus oma kirjute meelate piltidega. pole küll vist päris firma, aga mingi FIE vist
http://www.timoteder.ee/

üritasin ka seda valget teksti mustal taustal lugeda, all servas kirjud pildid ja paremal vilkuv reklaam "vastan meelsasti" - ei suutnud, silmad hakkasid vett jooksma



Aga tekst on hea thumbs_up.gif
Kuigi ise pajatab halbadest kodulehtedest seal ja enda lehe disain on jube icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 07:40:14 vasta tsitaadiga

Timo Teder on see mees, kes rääkis Maalehes, et Linux on üks jube sitt asi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 09.02.2005 09:27:07 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Timo Teder on see mees, kes rääkis Maalehes, et Linux on üks jube sitt asi


MIs sellel linuxil nüüd viga on O_o
PEan oma sõnad tagasi võtma, kõik tekstid seal ikka head ka nüüd pole. Ennem olin ainult kaht asja lugenud sealtt. Enamus mingi haige pläma ju O_O
MA ei saa lehe mõttest yldse aru, on see http://cns.cns.ee/ reklaamiks tehtud ve ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 10:03:39 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Timo Teder on see mees, kes rääkis Maalehes, et Linux on üks jube sitt asi


Lugesin sisuhaldustarkvarast, paras imelik jutt oli. See mis ta seal lõpus välja tõi küll kaasaegne pole. See artikkel on vist 4 aastat tagasi kirjutatud või cns on ajast maha jäänud icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 09.02.2005 13:30:32 vasta tsitaadiga

Muig, pange googlesse timo teder ja lugege artikleid ja kommentaare. Hirnu herneks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 13:41:55 vasta tsitaadiga

aga mulle meeldis väga ta kodulehe disainimise artiklist ennast läbi kerides (nii vertikaalselt kui horisontaalselt) lugeda näpunäidet:

tsitaat:

Väldi kerimist. Meetritepikkuste kerimisribadega kodulehed ei toimi, keskmine klient ei jõua end infost läbi närida. Halvimal juhul tuleb olulisem info lihtsalt panna ülespoole.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 14:58:35 vasta tsitaadiga

raal kirjutas:
Muig, pange googlesse timo teder ja lugege artikleid ja kommentaare. Hirnu herneks


Ei ole olemas sellist inimest icon_eek.gif
Seoses Timoga tuleb siin üks varasem nali ka meelde ,seoses vist mingi filmide vaatamisega ja tõmbamisega icon_smile.gif
Hakka või uskuma, et kui kuskil nimi Timo siis meelelahutuse saamiseks peaks jälgima icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 15:40:45 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
raal kirjutas:
Muig, pange googlesse timo teder ja lugege artikleid ja kommentaare. Hirnu herneks


Ei ole olemas sellist inimest icon_eek.gif
Seoses Timoga tuleb siin üks varasem nali ka meelde ,seoses vist mingi filmide vaatamisega ja tõmbamisega icon_smile.gif
Hakka või uskuma, et kui kuskil nimi Timo siis meelelahutuse saamiseks peaks jälgima icon_smile.gif



http://www.worldwide.ee/phorum/read.php?f=5&i=2180&t=2180

Mul hüppas kah kohe pähe, et äkki ongi see timo hakanud arvutimaailmas läbi lööma.. icon_lol.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=108904&highlight=timo
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 09.02.2005 17:23:49 vasta tsitaadiga

Soovitan lugeda, tyypa pannakse paika icon_biggrin.gif
http://www.php.ee/foorum/index.php?post=22239
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 10.02.2005 23:58:58 vasta tsitaadiga

http://www.sanbruno.ee/
kõva slogan esilehel kohe icon_biggrin.gif
aga muidu disaini eest ka 10 punkti 5-st, frontpage in action.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 11.02.2005 04:24:40 vasta tsitaadiga

QWhite kirjutas:
http://www.sanbruno.ee/



Et saaks pesta,et saaks kusta! Vinge icon_biggrin.gif
Aga koduleht hästi loetav tegelikult, uigi osad värvid nõmedad. Aga jah palju hullemaid asju siit läbi hypanud !
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.02.2005 19:55:01 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
väga haige lause. icon_razz.gif
nägin ükskord tänaval sõitmas ka seda, naersime krampi ennast sõbraga. icon_razz.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 20:22:23 vasta tsitaadiga

New page 2


Leht leheks, aga see new page 2 on küll naljakas
IMO
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 20:33:23 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
New page 2


Leht leheks, aga see new page 2 on küll naljakas
IMO

see, pole midagi erilist, päris mitmetel firmade lehtedel on seal, untitled või new page, jne
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 15.02.2005 12:32:19 vasta tsitaadiga

15.02.05 kylastasin siis sellist lehte: http://www.array.ee/

kuupäev lehel on/oli 25.01.05 (ja pole see seal juba tükk aega muutunud)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 15.02.2005 18:12:49 vasta tsitaadiga

kas see just kõige hullem koduleht on, kuid omapärane küll:
http://www.ambafrance-ee.org
see on siis prantsuse suursaatkonna leht eestis. ja muidu täitsa ok, kuid kui valida vasakult poolt eesti, siis eesti kohta on põhiline info otsingumootorid. et kui midagi peaks sind huvitama, kui väliseestlast, otsi ise www.neti.ee kaudu? icon_smile.gif
prantsusmaa kohta on parem juba, seal on üldinfot, riigiasutused jne olemas..

vot siis.
päris hull ikkagi
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 06.03.2005 00:36:43 vasta tsitaadiga

http://www.chronos.com.tw/
icon_lol.gif riistvaratootja koduleht.
valige näiteks products -> IEEE 1394 ACCESSORIES saate "muusikat" ja puha 8)
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 06.03.2005 03:32:32 vasta tsitaadiga

TanElofJ, natuke naljakas jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 06.03.2005 06:36:13 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
http://www.chronos.com.tw/
icon_lol.gif riistvaratootja koduleht.
valige näiteks products -> IEEE 1394 ACCESSORIES saate "muusikat" ja puha 8)


Irw thumbs_up.gif yli hea.

See heli nagu annaks vihje "krt klõpsi aken kinni ja kodui minema"

Peale 7 sek hakkas kõrvadele tugevalt D:
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 05:05:24 vasta tsitaadiga

FF-ga ei kuule midagi icon_sad.gif aga silmadele hakkas ka see leht,väga mööda kujundus.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 07.03.2005 07:53:54 vasta tsitaadiga

www.laenugrupp.ee


Vasakul võiks need nupud ära vahetada icon_confused.gif
Ning osade esemete pilte ei leia ka üles...
Aga informatsiooni poolest thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2005 08:10:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kiirus,Kindlus,Konfidetsiaalsus...

KKK icon_eek.gif icon_rolleyes.gif taust on kah mingi default paint värv icon_neutral.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2005 11:28:49 vasta tsitaadiga

http://www.fishbone.com/
www.Freeipods.com
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tif
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 28.03.2005 12:47:44 vasta tsitaadiga

http://www.alvi.ee/index2.html
_________________
Now where is that monkey? I want to shoot something!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martkomp
HV kasutaja
martkomp

liitunud: 13.10.2003




sõnum 31.03.2005 15:09:34 vasta tsitaadiga

Tellige endile sokke http://www.hot.ee/sukksokk/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 18:31:46 vasta tsitaadiga

naine näitas toredat lehekülge. Ei ole siit vist veel läbi käinud. Äkki mõni HVlane tahab ka "Hoolitsus küünlade eest" vms õppida.

http://www.hot.ee/visioonilukool/index.htm

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 18:35:11 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
naine näitas toredat lehekülge. Ei ole siit vist veel läbi käinud. Äkki mõni HVlane tahab ka "Hoolitsus küünlade eest" vms õppida.

http://www.hot.ee/visioonilukool/index.htm


tsiteerin: "Iga kooli programmi kurs võib saada eraldi." - icon_eek.gif olen mina loll või ma ei saa sellest lausest aru? icon_neutral.gif

"2. korras, sisse lähemiseks vajutage nupp "3"" icon_lol.gif


viimati muutis roostevaba 02.04.2005 18:39:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 02.04.2005 18:38:52 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
naine näitas toredat lehekülge. Ei ole siit vist veel läbi käinud. Äkki mõni HVlane tahab ka "Hoolitsus küünlade eest" vms õppida.

http://www.hot.ee/visioonilukool/index.htm

on hullemaid nähtud. aga jah..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 02.04.2005 22:07:38 vasta tsitaadiga

pole teab mis originaalne, kuid selle HV rate foorumi oleks küll siia paigutand
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 02.04.2005 23:22:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.hot.ee/visioonilukool/index.htm


kas ma olen niisama liialt rõõmsas ja joobunud tujus või lehe pealkiri tõesti liigub? icon_wink.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 23:48:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.hot.ee/visioonilukool/index.htm


Super leht ja super kool.

tsitaat:

Koolist
Kool on 10 aastat vana. Meil on katselised õpetajad. Anname dedantiilised õppevahendeid. Kooli lõpetajad on tuntud eesti visasiistid -

Lena Arno - 2005. aastal osales rahvusvahelises võistlusel Nepalis, meeskonnavisasiistina
Anetta Raja - võistluste võitja Eestis, Lätis
Paljud lõpetajad töötavad ajakirjakaanel (Avenu, Jana, Stiil, Pere ja Kodu ja teised)
Kõik kutsed litsentsinud Haridus- ja Teadusministeeriumiga. See annab võimalust töötada kaupluses, salongis.

24% kulutatud rahast tagastatakse õpetamise pärast
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 23:54:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Paljud lõpetajad töötavad ajakirjakaanel

see lause toob vägisi meelde Ernie koomiksi, kus ühes osas Ernie närib koomiksi lugejate kallal, et "teeb kadedaks, et te ise koomiksis ei tööta?!"
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 23:58:04 vasta tsitaadiga

http://www.laplar.ee/ ei tea kas sobib siia, aga ff-iga vaadates on tekst suht nähtamatu, ie-ga sai vaadatud ja heli kuulatud icon_lol.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 06.04.2005 14:18:24 vasta tsitaadiga

Pole küll firma, kuid siiski väärib mainimist... http://www.rakke.aip.ee/ (seda lehte oleks soovitav vaadata väga laia ekraaniga icon_lol.gif). Ja leht ise on ka päris sisukas... Inglise keelne variant sellest lehest on ka huvitav... icon_rolleyes.gif
Taas üks vahva lehekülg http://www.kivioli.aip.ee/raamike.html, horisontaalne kerimisriba on ikka asja eest thumbs_up.gif
No comments http://www.hiiumaa.ee/paope/ 8)


viimati muutis tramburai 06.04.2005 22:29:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.04.2005 16:42:39 vasta tsitaadiga

copyright kirjutas:

No comments http://www.hiiumaa.ee/paope/ 8)


ee...lingid on kuidagi imelikud
suunavad näiteks aadressile:
file:///hiidlane.html
icon_lol.gif

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 22:22:37 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 07.04.2005 01:48:14 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
http://www.laplar.ee/ ei tea kas sobib siia, aga ff-iga vaadates on tekst suht nähtamatu, ie-ga sai vaadatud ja heli kuulatud icon_lol.gif

http://www.laplar.ee/firmast.html
wtf? kuidas nii saab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myygimees
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 10:06:37 vasta tsitaadiga

http://www.metrotile.lv/est/?page=about

Tõlkega pole eriti vaeva nähtud, ringi liikudes tuleb ikka päris häid "pirukaid" sealt.

Metrotile firma huvesid esitleb Baltimaades, firma Metrotile Baltic.

Parast pikki aastaid tood,kompanii Metrotile omandas kuulsuse praktiliselt koikides maailma riikides.

_________________
Myygimeheks synnitakse, mitte ei õpita!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 08.04.2005 22:35:26 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
rewer kirjutas:
http://www.laplar.ee/ ei tea kas sobib siia, aga ff-iga vaadates on tekst suht nähtamatu, ie-ga sai vaadatud ja heli kuulatud icon_lol.gif

http://www.laplar.ee/firmast.html
wtf? kuidas nii saab icon_rolleyes.gif

odium ruulib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 00:13:53 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
borru kirjutas:
rewer kirjutas:
http://www.laplar.ee/ ei tea kas sobib siia, aga ff-iga vaadates on tekst suht nähtamatu, ie-ga sai vaadatud ja heli kuulatud icon_lol.gif

http://www.laplar.ee/firmast.html
wtf? kuidas nii saab icon_rolleyes.gif

odium ruulib icon_biggrin.gif


tead odiumist kedagi?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myygimees
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 13:27:32 vasta tsitaadiga

http://www.baltinfo.ee/ Firefox iga, peab vaatama. icon_biggrin.gif
_________________
Myygimeheks synnitakse, mitte ei õpita!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 12.04.2005 13:30:23 vasta tsitaadiga

Myygimees kirjutas:
http://www.baltinfo.ee/ Firefox iga, peab vaatama. icon_biggrin.gif

hohohh.. tundub, et need flash elemendid pole seal eriti õnnestunud.
Huvitav miks nad ise seda ei märka... peaks nagu ruurem sait olema?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 16:07:30 vasta tsitaadiga

http://www.lounakeskus.com

Räige valetamine

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 17.04.2005 18:07:57 vasta tsitaadiga

http://galatonbussid.ee/vitali/www.galtonbussid.ee/index.html

klimat kontrol,kum vesi apparat icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 18:24:17 vasta tsitaadiga

taic kirjutas:
http://galatonbussid.ee/vitali/www.galtonbussid.ee/index.html

klimat kontrol,kum vesi apparat icon_lol.gif


Räääige icon_lol.gif
Krt kui tahad seal infot saada siis oota lolliks enne kui info ette venib....Peale seda, et õigekiri tugevalt longab ei tunnista nad eriti ka täpitähti..."Kusige ....hinnapakkumisi" icon_lol.gif
"SAIT UUEDATAKSELE IGAL NÄDALAL" icon_lol.gif


viimati muutis madmel 17.04.2005 18:32:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 17.04.2005 18:26:36 vasta tsitaadiga

taic kirjutas:
http://galatonbussid.ee/vitali/www.galtonbussid.ee/index.html

klimat kontrol,kum vesi apparat icon_lol.gif


Tyypilised vene murjamid, vaadake hinnakirja. Kõikide vahemaade kohta valetatud ja mitte vähe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 17.04.2005 19:04:30 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
http://www.lounakeskus.com

Räige valetamine

disainil pole viga icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige hullemad firmade kodulehed siia! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.