Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakad juhtumised mängudest. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 16:18:58 vasta tsitaadiga

Vice city omad olid head thumbs_up.gif
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.02.2005 17:07:57 vasta tsitaadiga

ZerOZer05 kirjutas:
Kuidas mootor alles jäi icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif ?

PS:tippkiirust testi testtracil icon_wink.gif


mootor jäi alles kuna ei lennanud eriti esiotsaga vastu maja icon_lol.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 12.02.2005 17:28:20 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/parem/cs/ <- st väike bug winni minnes ja siis edasi mängides... heli läheb kah ära siis. muidu nagu väga tore mängida nii icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.02.2005 18:57:58 vasta tsitaadiga

hahahaaa....nii saaab ju teisi hästi OWNIDa icon_lol.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 19:01:32 vasta tsitaadiga

Burnout 3: Takedown-is juhtus just selline asi, et panin autoga nii kõva crashi maha, et mu masin lendas kaarega mingi maja rõdule ja jäi sinna püsima. kahju, et videot ega screenshotti teha ei saa Playstationiga. suht koomiline oli see masin seal rõdul. icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 19:06:54 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
http://www.zone.ee/parem/cs/ <- st väike bug winni minnes ja siis edasi mängides... heli läheb kah ära siis. muidu nagu väga tore mängida nii icon_razz.gif

aka wallhack? icon_lol.gif thumbs_up.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 12.02.2005 19:53:28 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
mad kirjutas:
http://www.zone.ee/parem/cs/ <- st väike bug winni minnes ja siis edasi mängides... heli läheb kah ära siis. muidu nagu väga tore mängida nii icon_razz.gif

aka wallhack? icon_lol.gif thumbs_up.gif icon_razz1.gif

ma ei tea... pole kunagi wallhacki näinud (A) ja aga noh.. tegu on "originaal"versiooniga mängust, niiet kõik on võimalik...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 20:00:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aka wallhack? icon_lol.gif thumbs_up.gif icon_razz1.gif

nvidia graafikakaartidega on endalgi olnud kogemusi et cs 1.6 es viskab seinad läbipaistvaks, nii et täiesti legaalne wallhack, tuvastamatu, kuid mängu rikub ära.
muidu CS Sources on kah täielik legaalne wallhack olemas, kui kõiki tekstuure pole siis lihtsalt need kohad paistavad läbi või modelite asemel on 3d ERROR kiri millest näed läbi ja lased läbi, nii et mõnes tasemes sai kenast vaadata läbi majaseinte ja -äärte kuidas terrod sinu poole ronivad ja siis õigel ajal kuuli lasta. muidugi kogu see tekstuuride puudumine ajas silmad valutama (kuna sel juhul on tekstuurid asendatud mingisuguse imagega - must taust valged täpid)

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 12.02.2005 20:36:11 vasta tsitaadiga

Hmmm...
kahju et pilti ei saanud teha, aga lihtsalt linnas kihutades, NFSU2's lendasin just like 2F2F' üle teise auto, kusjuures võistleja oli icon_rolleyes.gif

NFSU 1's juhtus seda pidevalt, kahes pole ennem kohanud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 20:44:52 vasta tsitaadiga

http://www.123.pri.ee/gta.jpg

Kusjuures ma ei läinud taha talle andma, ma spawnisin nii.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 12.02.2005 20:51:33 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
http://www.123.pri.ee/gta.jpg

Kusjuures ma ei läinud taha talle andma, ma spawnisin nii.
ära otsi vabandusi icon_razz1.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.02.2005 22:22:56 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif Gta Owns......
tsitaat:

http://www.123.pri.ee/gta.jpg

Kusjuures ma ei läinud taha talle andma, ma spawnisin nii.

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 13.02.2005 13:13:59 vasta tsitaadiga

Mul on päris kõvasti juhtunud niimoodi Wallhack nagu siin näidati icon_biggrin.gif
Päris hea tegelt... icon_biggrin.gificon_biggrin.gif sai kohe skoori kasvatatud tublisti icon_biggrin.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 13.02.2005 13:59:49 vasta tsitaadiga

netis mängides oleks sellest kasu old, aga ma aint bottide vastu pelasin kunagi seda ... aga mingid maailmad, kus kastide taga olid tüübid ja läbi kastide sai lasta oli see tõesti vääääga hea...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.02.2005 16:16:40 vasta tsitaadiga

mäng: GTA Vice City.
ääääääääääääääääääääääää
masin, mis jäi serva peale sesima ja hakkas mootorist juppe välja viskama. icon_razz.gif
ääääääääääääääääääääääää
on keegi kunagi mõelnud milline lennuk seestpoolt välja näeb? icon_biggrin.gif
ääääääääääääääääääääääää
suht lahe, ronisin mingi maja katusel ja kukkusin maa sisse. icon_biggrin.gif lõpuks jõudsin ikka tänavalt välja. icon_razz.gif

ving-ving-ving.

_________________
ayo one two one two


viimati muutis pistong 13.02.2005 21:01:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2005 19:29:37 vasta tsitaadiga

Dawn of Aces (software graafika, lahja arvuti oli): missugune näeb välja inimene.
GTA Vice City: vesilennuki pontoonil...
Midtown Madness 2:
1. Teineteise lähedus on neile politseinikele vist väga oluline...
2. Võmmid ees ja taga..
3. Väike suplus..

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 13.02.2005 20:26:32 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Dawn of Aces (software graafika, lahja arvuti oli): missugune näeb välja inimene.
IRWW...yks parimaid pilte minuarust icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 13.02.2005 20:35:14 vasta tsitaadiga

kes7 kirjutas:
clickå hår
clickå hår
clickå hår


Ise ka tead mida kirjutad?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2005 20:41:47 vasta tsitaadiga

zilwer kirjutas:
kes7 kirjutas:
clickå hår
clickå hår
clickå hår


Ise ka tead mida kirjutad?

Translation of: hår


Swedish entry word
hår [hå:r] håret noun
tunna strån som växer på kroppen (särskilt på huvudet)

English translation
hair


Examples
rött hår---red hair
tvätta håret---wash one's hair

Idiomatic phrases
med hull och hår ("fullständigt")---hook, line and sinker
på håret ("mycket nära att (något skulle inträffa)")---within an ace of (nvery close (to sth. happening)n)

Compounds
löshår---false hair
hår|spray -en---hair spray
hår|strå -et---hair
hår|frisörska -n---hairdresser


icon_lol.gif beer_yum.gif
http://www-lexikon.nada.kth.se/skolverket/swe-eng.shtml

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 13.02.2005 20:42:58 vasta tsitaadiga

tean-tean, huvitav, kas tema ka?
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.02.2005 20:51:18 vasta tsitaadiga

zilwer kirjutas:
kes7 kirjutas:
clickå hår
clickå hår
clickå hår


Ise ka tead mida kirjutad?

ei tea, aga aitähh, nüüd sain teada. icon_wink.gif
midagi pidi ju kirjutama. icon_razz.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 13.02.2005 21:00:03 vasta tsitaadiga

äkki on eesti keel alternatiiviks? Kirjelduse oleks võinud lingiks panna.
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 12:33:00 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

no comments icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 22:44:52 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
http://www.zone.ee/parem/cs/ <- st väike bug winni minnes ja siis edasi mängides... heli läheb kah ära siis. muidu nagu väga tore mängida nii icon_razz.gif

SÜgavalt kahtlen et see mingi juhus on , kuna see ongi wallhack. Tean selliseid juhuseid , et kui keegi msn tuleb kaob vahest mõni kast ära ,kuid nii noway
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.02.2005 01:04:41 vasta tsitaadiga

www.hot.ee/mardo530/Mootor
Jälle see SLR ja oma kõige sügavamat bugi välja näidates
selline näeb välja minu auto mootor icon_lol.gif

EDIT: Sai sis veel möllatud selle SLR ja tulemused:
http://www.hot.ee/mardo530/MHH
http://www.hot.ee/mardo530/Mhh2

JA üks videoklipp kah(suuruseks 1Mb):
www.hot.ee/mardo530/Flatout/Lax2.rar

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 16.02.2005 18:54:28 vasta tsitaadiga

Pro7, no ma pole wallhacki näinud kunagi icon_redface.gif aaga kuna tegu ikkagi "originaal" mänguga, siis on võimalik, et see on enne minu kätte jõudmist juba ära "tehtud" (niiet mina pole milleski süüdi icon_biggrin.gif )
M!nA, see street legali puu-mootor - see ongi äkki nii mõeldud, et uus mootorikütus ja uus mootoriliik lihtsalt... icon_wink.gif ok... tglt street legal on vist 1 bugisemaid mänge üldse, mis kunagi välja lastud icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 16.02.2005 20:38:25 vasta tsitaadiga

NFS undergrnd2 on bugisem kui street legal, isegi pildi lisasin mõned postid tagasi sellest kuidas on võimalik läbi autode sõita nagu mittemillestki icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 16.02.2005 22:22:42 vasta tsitaadiga

ükskord mängisin nfsu2'e ja mõtlesin, et pildistaks ühe screenshoti programmiga mängu. üritasin teha oma parimatest autodest pilte iga nurga pealt ja niisama sõidu ajal ja ka sõitude replay'st. mõned näited siis, kõige andekamad:

1. iga pildi tegin ma omaarust normaalse pildiga aga osad kippusid tulema üleni mustad või poolenisti mustad nagu siin, siin, siin, siin ja
siin.
2. üks väga andekas pilt minu impreza'st.
3. minumeelest päris toredad positsioonid hummeri poolt siin ja siin.
4. väga huvitav vaatepilt kus liiklusmärgi maagiline jõud tõstis auto maast ülesse(liiklusmärk on see must pulk auto kõrval paremal).
5. õrn skooride vahe....
6. esimesed rattad tulevad varsti poritiiva plekkidest läbi mul on sihuke tunne icon_rolleyes.gif
7. väike hüpe ühe preformance'i poe ees.
8. auto tagumine ots on üleval tänu hüdraulikale(ärge seda autot tähele pange icon_wink.gif )

ja siis praeguseks vist ongi kõik.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 02:08:17 vasta tsitaadiga

normaalne thumbs_up.gif eriti meeldisid pildid Hummerist 8) imestan et keegi veel NFSU II-te pelab icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 17.02.2005 18:58:09 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
normaalne thumbs_up.gif eriti meeldisid pildid Hummerist 8) imestan et keegi veel NFSU II-te pelab icon_razz.gif
kahjuks küll,tlin just mängimast ja sõitisin yhte URL race ja panin yhele tyybile täie laxuga tagant sisse ja tyyp(koos autoga ofcourse)lendas yle raja piirde ja nii ta seal tuimalt vastu seina põkkis kuni sõidu lõpuni :S
pic

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 17.02.2005 23:46:58 vasta tsitaadiga

Video
Mäng: Colin McRae Rally 2005
Põhjus: üks kõige "bugimaid" kohti mängus
Video suurus: 3MB
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2005 00:35:19 vasta tsitaadiga

jah mul ka paar korda juhtund, et auto on spawnind silla kohal maa alla icon_confused.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 22.02.2005 17:11:38 vasta tsitaadiga

Video
Mäng: Colin McRae Rally 2005
Põhjus: On see ka päriselus võimalik? icon_eek.gif icon_smile.gif
Video suurus: 1.1MB
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 22.02.2005 18:11:54 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Video
Mäng: Colin McRae Rally 2005
Põhjus: On see ka päriselus võimalik? icon_eek.gif icon_smile.gif
Video suurus: 1.1MB
Ku9idagi kahtlane küll.. Kui mingi ILGE hoog sees oleks, siis oleks võimalik... Aga nuh mängus on kiirused ikka niin reaalsuse piirides icon_biggrin.gif Väheke ebaloogiline küll..
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-mrt-
HV vaatleja
-mrt-

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.02.2005 18:30:05 vasta tsitaadiga

Umbes nagu Märtin Argentiinas icon_biggrin.gif
_________________
A good discussion is like a miniskirt; Short enough to pertain interest and long enough to cover the subject.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2005 22:05:20 vasta tsitaadiga

-mrt- kirjutas:
Umbes nagu Märtin Argentiinas icon_biggrin.gif



Umbes icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2005 22:10:06 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Video
Mäng: Colin McRae Rally 2005
Põhjus: On see ka päriselus võimalik? icon_eek.gif icon_smile.gif
Video suurus: 1.1MB


see meenutab colin mcrae rally 1-e, seal samamoodi mingit serva või mingit muud jura puudutades lenda üle katuse nagu nalja thumbs_down.gif
ju siis pole kõigi nende aastate ja kogu selle arendustööga seda bugi fixatud icon_razz.gif

Rajareits see oli naljaga mõeldud

_________________
!!


viimati muutis renx09 24.02.2005 13:42:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2005 11:35:11 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Video
Mäng: Colin McRae Rally 2005
Põhjus: On see ka päriselus võimalik? icon_eek.gif icon_smile.gif
Video suurus: 1.1MB


see meenutab colin mcrae rally 1-e, seal samamoodi mingit serva või mingit muud jura puudutades lenda üle katuse nagu nalja thumbs_down.gif
ju siis pole kõigi nende aastate ja kogu selle arendustööga seda bugi fixatud icon_razz.gif


Ei ütleks, et see bug on. Tundub ebareaalne, aga tegelt ta polegi seda eriti. Ise sellise kiirusega vastu kivi sõites peaks sarnane asi juhtuma.
Samuti võiks ju öelda, et Märtini Argentiina mats on ka ebareaalne ja tegelt on ju kah, aga bugiks seda nimetada ei saaks.. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2005 13:31:41 vasta tsitaadiga

Asi on tegelikult lihtne, kui tegelikult oleks nagu colinis - Save&load pidevalt ja kui tõesti rallisõitjad saaks terve nahaga nii teha siis oleks sellised matse pidevalt ja ma hakkaks isegi siis vist rallit vaatama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.02.2005 18:29:37 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ,et jätan täna mootori koju:
http://www.zone.ee/margusss/ahv1.jpg
Mõtlesin ,et vaatan kaugemalt seda etendust:
http://www.zone.ee/margusss/publik.jpg
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 26.02.2005 01:10:19 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Mõtlesin ,et jätan täna mootori koju:
http://www.zone.ee/margusss/ahv1.jpg
Mõtlesin ,et vaatan kaugemalt seda etendust:
http://www.zone.ee/margusss/publik.jpg


mis pela see on selline ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 26.02.2005 01:13:47 vasta tsitaadiga

http://www.flatoutgame.com/ see mäng peaks olema
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 26.02.2005 01:14:03 vasta tsitaadiga

flat out
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 26.02.2005 11:15:35 vasta tsitaadiga

Kusjuures, romuralli autodel ei tohigi olla mootor, mootoriruumis kuna muidu võib sõit kellelegi varakult või isegi kurvalt lõppeda, pigem tõstetakse mootor juhi seljataha, tagumise istme asemele.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 26.02.2005 13:30:58 vasta tsitaadiga

g3n1us kirjutas:
Kusjuures, romuralli autodel ei tohigi olla mootor, mootoriruumis kuna muidu võib sõit kellelegi varakult või isegi kurvalt lõppeda, pigem tõstetakse mootor juhi seljataha, tagumise istme asemele.



Kuule vahest ma ikka nägin seal mootorit icon_biggrin.gif

ja tehke see järgi: http://www.zone.ee/margusser/Movie.wmv
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.02.2005 13:51:34 vasta tsitaadiga

IRWWW.....hästi paned icon_lol.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 26.02.2005 14:21:19 vasta tsitaadiga

Eheheh, väga tasemel, peaks ka vahepeal FlatOuti tegema.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 15:29:57 vasta tsitaadiga

pure lotto icon_biggrin.gif suht one of a kind jump icon_razz1.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 26.02.2005 16:21:03 vasta tsitaadiga

Video1 Video2
Mäng: Colin McRae Rally 2005
Põhjus: Ja siit tuleb järjekordne COLINI bug icon_biggrin.gif
Video suurus: 0.9MB
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 26.02.2005 18:18:57 FlatOut vasta tsitaadiga

Sai siis ka natukese flatouti tehtud ja juhtus selline asi siis, mulle meenus seda pilti salvestades Final Destination 2 kus tibil oli autos istudes ora pea taga, tuletõrjujad lõid miski kangutamismasina ukse vahele, PLAKS! hüppas õhkpadi lahti ja tibil ora kuklas kinni.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakad juhtumised mängudest. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.