Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2005 17:54:55 vasta tsitaadiga

kahju icon_cry.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2005 13:18:26 vasta tsitaadiga

Prose saan homme. Video pole tulnud, vähemalt saan proset testida ja üldse DFI-ga mässata beer_yum.gif 8)
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 18:14:53 vasta tsitaadiga

ohsa püha kull icon_eek.gif

Winchester 3200+ @ 10x250 / 1.4v
2 x Adata PC4500 @ 250mhz 2.5-3-3-7 1T
Aopen Geforce 4 Ti 4200 @ default

mingi vigane Aopeni Geforce 4 Ti 4200 ja skooriks 3DMark Score 14653
oi issand mis püss see on icon_biggrin.gif thumbs_up.gif vahepeal viskab pildi mustaks jne

Stock kuuleriga ei töötanud üldse, VGA out on surnud(DVI aint töötab ja see ka kalab vahel)
igatahes asjal vesi peal ja saab näha mis ta klokkimisest arvab icon_lol.gif

link kah: http://service.futuremark.com/compare?2k1=8424608
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 18:18:50 vasta tsitaadiga

Sellepeale ütleks et päris vihane asi icon_biggrin.gif
Muidu jah, 65 nature fps, aga kooslus annab ikka sellise käraka, et mainimata ei saa jätta thumbs_up.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 19:03:08 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ 9x300=2700mhz / 1.6v
2 x Adata PC4500 @ 300mhz 2.5-4-3-7 1T
Aopen Geforce 4 TI 4200 @ default

3DMark Score 14939
sellised klokid pole mu masinale mingi probla aga üle selle on juba suur probla
isegi külmaga icon_lol.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8424653
15k kaarti klokkimata on suht norm imho icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

edit:

Winchester 3200+ @ 9x300=2700mhz / 1.6v
2 x Adata PC4500 @ 300mhz 2.5-4-3-7 1T
Aopen Geforce 4 TI 4200 250/513 @ 315/620

3DMark Score 17426
nu latsekesed kes järgi teeb? icon_lol.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8424682
18k peaks maybe isegi kuidagi ära tegema, mem rohkem ei lähe aga
gpu maybe küll icon_lol.gif

im da 128bit king..
kaardil 4ns samsungi mem
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 12.02.2005 19:06:38 vasta tsitaadiga

kekeke ma sain klokkimatta juba 16k kätte icon_smile.gif

ilus skoor sellegipoolest icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 19:16:24 vasta tsitaadiga

mis draiveritega? icon_biggrin.gif

Winchester 3200+ @ 9x300=2700mhz / 1.6v
2 x Adata PC4500 @ 300mhz 2.5-4-3-7 1T
Aopen Geforce 4 TI 4200 250/513 @ 337.5/620

pilt puhas ja skooriks 3DMark Score 17798
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8424715

väike vmod ei teeks paha + tweakid jne icon_razz1.gif

edit: päris räige gpu klokk...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.02.2005 20:03:04 vasta tsitaadiga

hehe, mul ka üks vigane GF4 TI4200 siin, core on omal ajal kahjustada saanud ja eraldab _väga_ palju kuumust. mem kannatas 600 ära, ka 4ns Samsungid. eks näis mis ta veega teeb, sest alla vee ei kannata temaga isegi stockis 3dmarki jooksutada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 20:03:57 vasta tsitaadiga

mul samasugune, et küttis stockiga nii mis jube a veega paistab funkavat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.02.2005 20:07:12 vasta tsitaadiga

tundub, et sellel kaardil oli kunagi stock jahutus kehvasti kinnitatud - kinnitades sinna ise suvalise radika panin tähele, et gpu ja radika kokkupuude olid minimaalsed. lappisin core ära ja kinnitasin liimiga Volcano 10 radika - Vampire muutus mängitavaks, kuid 01 viskas ikka kinni. nüüd, viskasin 5900XT stock radika kruvidega peale ja kasutan seda ainult windowsis idlemiseks, veebis surfamiseks. täna Vennaskonna kontserdile, vast homme proovin vett. (mul niivõinaa Duron praegu, eks ma alles järgmisel nädalal pakun sulle konkurentsi)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2005 13:37:10 vasta tsitaadiga

ohsaa vana karu, selle TI4200 gpu läheb 350+mhz icon_eek.gif
igatahes just proovisin @ 350mhz ja lasi puhtalt 3dmarkid läbi...
õhtul teeb 18k ära ka vast 8)

360mhz gpu-le no problemo, lükkaks korra 2700mhz prose ja prooviks erinevaid 3dmarke icon_biggrin.gif
kohe uurib palju 03-e wr on aga need seal nagunii peidetud ti4600-idega tehtud...

edit: aga ui, kalas nagu segane - mingi draiverite kala vist, ei viitsi jamada sellega icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 13.02.2005 17:23:41 vasta tsitaadiga

r9600prod proovisin 3dmarkida suht madal cpu klokk(270x9) ja kaardi kellad olid 440/730 omega 2.5.22draiverid... aga kuidagi nõrk 14600 vms punkti...
ons miskit paremat draiverit? või tõesti ati sakib 01s?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2005 17:26:28 vasta tsitaadiga

10x250 ja 500/337 kelladega sain ma 15,4k omalajal...
proovi catalyst 4.12 baasil omegaid icon_wink.gif

01se-s on jah suht lahja r9600 perekond aga 03-es ja 05-es omab vastava FX seeria räigelt ära
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 13.02.2005 17:32:23 vasta tsitaadiga

eks varsti saab proovida.... mul millegipärast 03 ei tahtnud üldse käima minna peale seda kui FXi radeoni vastu vahetasin, sellepärast eisaa 03 punkte võrdluseks tuua icon_razz.gif..
ning lõpuks kui ati draiverid maha lasin ja FX tagasi sisse panin... üllatas mind radlinker icon_razz.gif www.hot.ee/pipboy/hehe.jpg
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erikliiv
HV veteran

liitunud: 02.02.2004




sõnum 14.02.2005 10:55:56 vasta tsitaadiga

kuradi skoor raisk icon_razz.gif

Ma tõmbasin just endale 3dmark2001se ja sain 3600 punkti. Nigel masin mul ikka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deep Fury
Kreisi kasutaja
Deep Fury

liitunud: 13.12.2001




sõnum 14.02.2005 11:02:12 vasta tsitaadiga

erikliiv kirjutas:
kuradi skoor raisk icon_razz.gif

Ma tõmbasin just endale 3dmark2001se ja sain 3600 punkti. Nigel masin mul ikka icon_rolleyes.gif


Vaheta PC2100 mälude asemel midagi paremat et FSB ikka vähemalt 333 oleks. Üle 4000 peaks nii kätte saama küll.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erikliiv
HV veteran

liitunud: 02.02.2004




sõnum 14.02.2005 11:11:52 vasta tsitaadiga

Deep Fury kirjutas:
Vaheta PC2100 mälude asemel midagi paremat et FSB ikka vähemalt 333 oleks. Üle 4000 peaks nii kätte saama küll.


Aga mul on hetkel masinas kaks mälu...
1) 128MB PC2100
2) 256MB PC3200

Kas parem oleks kui ma selle 128 üldse välja kisun ja lasen teist 400mhz peal joosta?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 12:28:11 vasta tsitaadiga

jah
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.02.2005 12:40:21 vasta tsitaadiga

Eints kirjutas:
jah

Asünkroonis ?
Mis sellest kasu icon_rolleyes.gif
Või FSB 200'le applebreadiga ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 14.02.2005 13:00:18 vasta tsitaadiga

ma arvan et sul see suur plokk video mäludes mis ei kannata 32bitti välja icon_razz.gif mx420 oli minuarust veel sdrammidega icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erikliiv
HV veteran

liitunud: 02.02.2004




sõnum 14.02.2005 16:32:53 vasta tsitaadiga

incognito kirjutas:
ma arvan et sul see suur plokk video mäludes mis ei kannata 32bitti välja icon_razz.gif mx420 oli minuarust veel sdrammidega icon_razz.gif


Oma teadmistega tean ka, et see video on sdrammidega. Aga jah... see skoor tegelikult selleks. Saan oma Mafia selle masinaga ära mängitud ja rohkem nagu polekski vaja. icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 15.02.2005 00:53:24 vasta tsitaadiga

minu kaardil on ikkagi midagi muud viga - praegu vesi peal, käega katsudes core tagumine külg jahe ja ikka viskab aegajalt pildi eest ära. homme küll ei saa aga ülehomme viskab uued kondekad peale, üks tundub punnis olevat.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 15.02.2005 01:01:07 vasta tsitaadiga

RAM768 MB PC 2700 512MB + 256 MB PC 3200
AMD ThoroughBred @ 2.08 GHz
Asus MVIDIA GeForce4 MX 440
KD7(VIA KT400-8235)
55.90 GB HDD

Pärast prose ja videokaarti kellamist, 3dmark 2001SE 6450.- punni.

Kuidas tulemus on ?
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.02.2005 01:59:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pilt puhas ja skooriks 3DMark Score 17798

natures saad ikka vähe icon_razz1.gif

mul üks 4800 muidu veel varuks, millega sind ära loodan omada 8)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 07:48:22 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
mul üks 4800 muidu veel varuks, millega sind ära loodan omada 8)

ti4800 on by default paremate mälude + suuremate kelladega icon_razz1.gif
ti4600-iga teeks küll 20k vast kuna sel 2,8ns mem ja mem oc andis ikka tunduvalt rohkem juurde
kui GPU oma icon_biggrin.gif

eniveis kaart masinast väljas(loovutas oma koha x800pro-le)
nädalavahetusel 31k jahile...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.02.2005 10:54:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ti4800 on by default paremate mälude + suuremate kelladega

mhmh, aga futuremargis 4200'ga samas kategoorias icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sharkxs
Kreisi kasutaja
sharkxs

liitunud: 10.03.2003




sõnum 15.02.2005 12:08:29 vasta tsitaadiga

sai siis ka defauldis midagi tehtud

masinaks p4 3,0 prescott
2x256 pc3200 mälud (dualis )
video his radeon 9550 icon_biggrin.gif 256m 128 bit

8.8k tulemus
sutsu lahja võitu nagu

lootsin nagu ikka 12k kätte saada aga icon_confused.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 12:33:51 vasta tsitaadiga

tjah, mul oli Radeon9100, Barton@2310Mhz, ramm 3x256 (kehvem, kui 2tk) ja sain 11xxx punni icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkxs
Kreisi kasutaja
sharkxs

liitunud: 10.03.2003




sõnum 15.02.2005 12:39:16 vasta tsitaadiga

peaks veel ära mainima et

amd xp1700 palo
256 pc2100
ja gf4 mx 440
kooslus klokitult sai 75xx punni
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 07:02:38 vasta tsitaadiga

Keegi on proovinud LOD setinguid ka vahetada ? nt 3 peale panna . See andis naturis mulle 60 fps i juurde . Eriti on soovitatud seda teha nvidia kaatide peal.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 07:55:40 vasta tsitaadiga

nohjah - see lod läheb küll 100% cheatimise alla icon_wink.gif
see ju nvidia vana performance gain trick
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 11:17:06 vasta tsitaadiga

Kus seda asja muuta saab siis kah..?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 12:39:12 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Kus seda asja muuta saab siis kah..?
rivatuner... DX settide alt, imho ma sain lod näppides 01es ca 1,5k juurde icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 15:06:24 vasta tsitaadiga

winterwind LOD i muutmine ei ole cheatimine , v2hemalt k6ik OC foorumid v2idavad nii
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 15:10:54 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
winterwind LOD i muutmine ei ole cheatimine , v2hemalt k6ik OC foorumid v2idavad nii

jajah, made for nvidia...
ega ei ole jah kui ainult nvidial see hullult juurde annab
kus see performance tuleb su arust? ikka mingi asja arvelt
ega seda performancet niisama kinni hoita
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 15:11:16 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
winterwind LOD i muutmine ei ole cheatimine , v2hemalt k6ik OC foorumid v2idavad nii
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 22:00:36 vasta tsitaadiga

HIS X300SE PCI-e
A64 3200+@2400MHz
Soga täis OS icon_razz.gif
6817p http://service.futuremark.com/compare?2k1=8432169

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2005 22:01:37 vasta tsitaadiga

tiba kiirem kui r9200se ikka icon_lol.gif thumbs_up.gif
palju sel rondil kellad muidu on? väliselt vaadeltes r9200se koopia
aga PCIE siinile icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 00:00:13 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
HIS X300SE PCI-e
A64 3200+@2400MHz
Soga täis OS icon_razz.gif
6817p http://service.futuremark.com/compare?2k1=8432169


nõrk ma sain, 10 kilo kaarti klokkimata icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 00:47:42 vasta tsitaadiga

Irw seda küll ei usu icon_razz1.gif anna comp.
Anyway 1p rohkem uue OS-iga icon_lol.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8432417

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.02.2005 00:52:07 vasta tsitaadiga

sa platoon mõnda 6200 seeria kaarti ei saa juba piinata?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 17.02.2005 01:25:39 vasta tsitaadiga

Athlon 64 3200+ S939 2.0@2.45
Leadtek GF6600GT 128 mb 500/1000@570/1160

3Dmark2001SE - 20826.

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 01:34:42 vasta tsitaadiga

jõle vähe kuidagi icon_confused.gif
ise sain Barton@2,48 ja video@def. (380/680) üle 18k

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 01:42:59 vasta tsitaadiga

6600gt-ga ka 28000k saadud (ja niisama pläma) icon_wink.gif kuigi GLH variant.. http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=52549
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 17.02.2005 02:51:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Keegi on proovinud LOD setinguid ka vahetada



ehk seletakid natuke mulle mis see on j icon_rolleyes.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ra001
HV kasutaja
ra001

liitunud: 23.12.2004




sõnum 17.02.2005 07:20:12 vasta tsitaadiga

Athlon(tm) 1800Mhz
256 RAM
Geforce MX440 64MB

3dMark 2001 - 2808

_________________
Kui viitsid kilkka siia, siis saan gangsta waris veits pappi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 09:33:28 vasta tsitaadiga

Hmph... kui see LOD on cheat, kas siis default quality (ehk siis nV'l Quality mode draiverites) muutmine performance peale on kah sohk? Või on sohk ainult see, kui 1 saab seda muuta ja teine ei saa? icon_razz1.gif Põhimõtteliselt siis ka sohk see, et ühel saad optimisatsioone maha võtta ja teisel mitte icon_lol.gif võibolla mul lihtsalt veidi imelik mõtlemiseviis icon_razz1.gif

100% nV... ja muud asjad... mõni link? icon_smile.gif Ma ei vaidle vastu ja mitte et ma ei viitsiks ise otsida, aga jutu juurde ju võiks pista icon_wink.gif

ps. kui foorumid väidavad ühte ja 1 kasutaja teist... huvitav keda ma siis usun... go figure icon_smile.gif võibolla ajavad foorumid mäda...

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 10:34:27 vasta tsitaadiga

Mirage usu mind icon_lol.gif thumbs_up.gif
kui nvidiaga natures 60 fps-i juba ainuyksi lodi tweakimisest juurde tuli siis
tundub ta küll tiba kahtlane kuna atile ei anna see performance mitte miskit icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 10:42:41 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mirage usu mind icon_lol.gif thumbs_up.gif

icon_lol.gif ma suht umbusklik, ei kipu eriti midagi uskuma icon_smile.gif
Winterwind kirjutas:

kui nvidiaga natures 60 fps-i juba ainuyksi lodi tweakimisest juurde tuli siis
tundub ta küll tiba kahtlane kuna atile ei anna see performance mitte miskit icon_razz1.gif

hmph... tegelikult pidasin ma rohkem silmas LOD bias'e clamp'imist draiveritest, need peaks miskit sellist tegema, et kui aplikatsioon tahab omavoliliselt lisada anisotropic filtering'i, siis see keelab selle icon_rolleyes.gif või tean ma midagi väga valesti? icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 10:44:22 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
6600gt-ga ka 28000k saadud (ja niisama pläma) icon_wink.gif kuigi GLH variant.. http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=52549

ja natures paneb mu 9800pro/xt sellele 6600gtle ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.