Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  ROHKEM NAISI SIIA FOORUMISSE !!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Rohkem naisi siia foorumisse??
Jah!
70%
 70%  [ 68 ]
Ei!
10%
 10%  [ 10 ]
Naisi? Mis need veel on?
18%
 18%  [ 18 ]
hääli kokku : 96

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:01:26 ROHKEM NAISI SIIA FOORUMISSE !!! vasta tsitaadiga

8) 8) 8)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:04:02 vasta tsitaadiga

8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 05.02.2005 21:04:31 vasta tsitaadiga

8) icon_lol.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:06:46 vasta tsitaadiga

8)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 05.02.2005 21:07:16 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif icon_wink.gif 8)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:08:25 vasta tsitaadiga

HALLOO!
Ma mõtlen jumala tõsiselt!
Olukord on väga nadi - isegi kriitiline.

Ettepanekuid?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:09:02 vasta tsitaadiga

Palju siin N liikmeid on 2? icon_razz.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:11:07 vasta tsitaadiga

kunnar kirjutas:
Palju siin N liikmeid on 2? icon_razz.gif

Mina tean ainult 3'e. icon_cry.gif


viimati muutis voyager_est 05.02.2005 21:12:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:11:19 vasta tsitaadiga

mingi laupäevaõhtune spamm?
aga jah, naisi ja rohkem icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 05.02.2005 21:12:13 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
kunnar kirjutas:
Palju siin N liikmeid on 2? icon_razz.gif

Mina tean 3'e.


Nõrk oled 8)

armsake, birgit ja Keevitaja naine + anna icon_biggrin.gif


viimati muutis Format 05.02.2005 21:16:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotsepp
Kreisi kasutaja
hotsepp

liitunud: 22.10.2002




sõnum 05.02.2005 21:13:04 vasta tsitaadiga

Ei mul pole naiste vastu midagi, olen kahe käe ja kolme jalaga poolt 8)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 05.02.2005 21:14:42 vasta tsitaadiga

3 N vastu 13274 M..... icon_eek.gif
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:15:14 vasta tsitaadiga

kesine värk jah. ma pidin oma naise lausa siia foorumisse kaasa võtma.

kuid ma käin rates. seal on mõnevõrra rohkem naisi beer_yum.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.02.2005 21:16:31 vasta tsitaadiga

Irv mida te ajate niigi läbu palju icon_biggrin.gif
Kui veel naised tulevad siis teate ise jne.
Nii vast oleks nõus kui möla jaoks alafoorum aga see on mõttetu ,mõni läheb oma posti arvu sinna koguma.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:18:30 vasta tsitaadiga

margusser, rohkem mehi?
Panid "EI" jah?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2005 21:18:54 vasta tsitaadiga

mida me naistega teeme? sigade revolutsioon? milleks? icon_lol.gif
ilusaid naisi on vaja 8)
mida rohkem seda parem ja kes tuleb see addigu mind msn-i ja jagagu pilte icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:19:56 vasta tsitaadiga

Aga on vaja tarku naisi, mitte ratest siia lohistada, muidu ajavad sellist mula välja 8) icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.02.2005 21:20:22 vasta tsitaadiga

Irv päris karm oleks ju mingit vajalikku infot teemast kätte saada kui mingi täielik möla on vahel icon_biggrin.gif
Mina olen nõus ,kui ma ainult "kustuta" nuppu ei pea klõpsutama
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2005 21:22:58 vasta tsitaadiga

kunnar kirjutas:
Aga on vaja tarku naisi, mitte ratest siia lohistada, muidu ajavad sellist mula välja 8) icon_lol.gif icon_biggrin.gif

poh see tarkus, peaasi, et ilus on 8) küll ta ajapikku muutub targaks siinset foorumit sirvides thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:24:00 vasta tsitaadiga

voyager_est, kas sa oled lolliks läinud


ma usun, et suudan ennustada, mis toimuma hakkab sel juhul:

1) HV meesliikmed ei suuda end kontrollida ja panevad, nagu juba praegu, kõigile naisliikmetele ainult positiivseid kommentaare AINULT SOO PÕHJAL, samas tuleb meeles pidada, et HV ei ole rate, hinnata tuleks siiski kasutajat, mitte kasutaja sugu

2) tekib suur hulk naiste algatatud läbuteemasid (teemadeks astroloogia jmt.), millega keegi (peale mõne vähese kasutaja) ei julge midagi teha, sest iga hinna eest tahetakse vastassoole meeldida ja boonuspunkte koguda nende silmis

3) ja lõppude lõpuks hakkab kõige selle tagajärjel täiesti läbinähtavalt HV foorum paistma nagu üks suur kiimaste it-meeste foorum


viimati muutis dvd vader 05.02.2005 21:24:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:24:50 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
kunnar kirjutas:
Aga on vaja tarku naisi, mitte ratest siia lohistada, muidu ajavad sellist mula välja 8) icon_lol.gif icon_biggrin.gif

poh see tarkus, peaasi, et ilus on 8)


et, ma ei saa küll su jutust s*****i aru, aga peasi et nägu on ilus ex ole icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:25:17 vasta tsitaadiga

Teemast on siis raske midagi aru saada, oletame et räägib grafodest ja siss mingi jutt vahel, kas mu huulepulk on ikka hea või kas ma olen ikka endiselt ilus 8) icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 05.02.2005 21:25:43 vasta tsitaadiga

ma olen ka naine icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 05.02.2005 21:26:23 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
aga tglt delfi naistekas jne võiks promo teha icon_wink.gif
beer_yum.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:27:17 vasta tsitaadiga

icon_confused.gif tahate naisi (näha, katsuda, saada...), minge arvuti tagant ära, nagu välja toast!!! icon_lol.gif

arvutid ei ole naiste ala, sitt jopp! pealegi, mind näiteks eriti ei koti, kas ma arutan mingit pc alast probleemi mees või naissoost isikuga, eriti kui see toimub läbi mingi foorumi. ja kui ikka ka foorumis istudes on vaja nii väga õrnema sugupoole arvamusi lugeda, siis tuleb vist paraleelselt HV'ga lahti võtta ka mingi "perefoorum" või iganes selle nimi oli (päris koomilist arutelu lugesin mingist sellisest kunagi icon_lol.gif )

mind kindlasti ei häiriks, kui siin rohkem naissoost kasutajaid oleks, aga samas puudust ma neist küll ei tunne HV's! peab neid naisi tõesti IGALPOOL olema?

muide voyager_est, mäletan, et käid vist ttü's? iga loengute või muu koolitööga sisustatud päev, kui vahetunnil sealt koridorist läbi jalutan, on selline tunne, et olen paradiisis icon_lol.gif ilusaid tydrukuid on igal sammul nii palju, et kõigile ei jõua järele vaadata! vali ainult välja, tee tutvust ja anna minna 8) thumbs_up.gif mis neist neidudest kuskilt arvutiteadlaste foorumist ikka otsida icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 05.02.2005 21:28:33 vasta tsitaadiga

ttü's on tüdrukud kut roosinupud
isegi loengutes silm puhkas thumbs_up.gif

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:30:49 vasta tsitaadiga

Teema mõte on?
Kuidas see teema aitaks kaasa naiste sissevoolule?
Tundub, et see on läbuteema ja vajab lukustamist... icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 05.02.2005 21:31:58 vasta tsitaadiga

hiid ikka peab kõik huumori ära keelama
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 05.02.2005 21:32:08 vasta tsitaadiga

teemaalgatajale AM icon_exclaim.gif icon_lol.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.02.2005 21:32:38 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Teema mõte on?
Kuidas see teema aitaks kaasa naiste sissevoolule?
Tundub, et see on läbuteema ja vajab lukustamist... icon_rolleyes.gif


Nõustuks heameelega sinuga icon_biggrin.gif
voyager vast natuke joogine 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2005 21:33:41 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
teemaalgatajale AM icon_exclaim.gif icon_lol.gif

AM60 üheks kuuks thumbs_up.gif
kahju, et mul powerit pole, muidu teeks ära...

aga mõte on iseenesest väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 05.02.2005 21:34:39 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

kiimaste it-meeste foorum

icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helena
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2005




sõnum 05.02.2005 21:36:07 vasta tsitaadiga

ka mina registreerisin siia sõbra palvel aga ma oskan siit foorumist ka osavõtta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:36:58 vasta tsitaadiga

...just, kuigi peab mainima, et eks seal infoteh. teaduskonna ainete loengutes pole ikkagi päris sama seis, mis näiteks majanduses koplis icon_biggrin.gif aga selleks võetakse mõni vabaaine näiteks majandusest, või minnakse lihtsalt kohale ja võetakse platsi icon_wink.gif kuigi siis on raskem seletada, et "ma tulin siia ikka ainet õppima, mitte ilusat tydrukut valima" icon_lol.gif

anyway, hääletuse valikavariantides võiks olla ka võimalus, et "jätab kylmaks" või "ei ole vahet", aga eks paneme siis selle "jee jee, rohkem naisi" ära icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 05.02.2005 21:37:03 vasta tsitaadiga

helena kirjutas:
ka mina registreerisin siia sõbra palvel aga ma oskan siit foorumist ka osavõtta

kui suure osa ja millise täpsemalt?

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 05.02.2005 21:39:00 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Voyageril on vist piss pähe löönud...icon_rolleyes.gif
Aga mina tean naistest: Kaia, JanneT, birgit, armsake, c8kaalud, firegirl...
Neid on arvatavasti mõni veel ja arvan, et nii peakski see jääma! thumbs_up.gif Dvd_Vaderil on õigus! Ei mingit rate'i ei taha HV-st teha! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:40:14 vasta tsitaadiga

Jumbu, kurat!
Ära läbusta! icon_evil.gif

Kui ma mingit läbu/nalja oleks tahtnud teha, siiis oleks see teema ka vastavas alamfoorumis.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 05.02.2005 21:42:01 vasta tsitaadiga

no jummal.. kui tahate naisi näha siis kobige kuskile üritusele.. mis kurat vahet on kelle kirjajuppe sa siin loed icon_confused.gif

(ei hääleta)

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"


viimati muutis Wilts 05.02.2005 21:44:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2005 21:42:07 vasta tsitaadiga

Kaska kirjutas:
Dvd_Vaderil on õigus! Ei mingit rate'i ei taha HV-st teha! thumbs_up.gif

sõna "naine" kuulmisel meenub kohe rate? huvitav kes meist perv on? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:42:08 vasta tsitaadiga

Ahv'id, vaadake uuesti!
Ma ei teinud seda teemat "sellesse" alamfoorumisse! icon_evil.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.02.2005 21:42:10 vasta tsitaadiga

voyager ütle millist naist huvitavad arvutid? icon_biggrin.gif
Siis oleks nad ise ammu ju kohale vajunud. Hakkame lihtsalt ratest spämmima ilusaid tüdrukuid? vms
No see teema ongi selleks ,et kes poolt kes vastu. Mina olen vastu.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 05.02.2005 21:44:52 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Jumbu, kurat!
Ära läbusta! icon_evil.gif

Kui ma mingit läbu/nalja oleks tahtnud teha, siiis oleks see teema ka vastavas alamfoorumis.

sae pekki

kui sa normaalne oleksid, siis sind ju ei mõjutaks, kas sa arutled arvutifoorumis mehe või naisega
või ma eksin?

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 05.02.2005 21:47:52 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Kaska kirjutas:
Dvd_Vaderil on õigus! Ei mingit rate'i ei taha HV-st teha! thumbs_up.gif

sõna "naine" kuulmisel meenub kohe rate? huvitav kes meist perv on? icon_lol.gif

Kas sina arvad, et Voyager tahab siia foorumisse naisi sellepärast, et nendega arvutijuttu ajada icon_eek.gif ?
Äkki laseme Tanelil siis kohe postkasti mahtu ka suurendada, sest siis saab ju PS-ide kaudu seksi teha icon_razz.gif Illge põnev!
BTW! Mul ei ole Rate.ee-s kontot ja ei plaani seda ka soetada! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:48:21 vasta tsitaadiga

voyager_est tegi lihtsalt läbuteema, kus on hea läbustada. kui ta oleks seda mõistlikult mõelnud, oleks kindlasti pidanud esitama konkreetse ürituse plaani, mitte lihtsalt karjuma, et on rohkem naisi vaja. asjal pole sel juhul ka "parema HV-ga" midagi pistmist, pigem on tegemist "ürituste foorumi" teemaga
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donRamses
HV veteran
donRamses

liitunud: 02.11.2003




sõnum 05.02.2005 21:50:42 vasta tsitaadiga

intelligentsed ja teema(IT ja arvutid) vastu huvi tundvad naised loomulikult rohkem icon_wink.gif , aga naisi ainult naiste pärast siia küll ei taha thumbs_down.gif , selleks real-life kah olemas icon_rolleyes.gif

beer_yum.gif

_________________
Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:50:58 vasta tsitaadiga

kui see kellegi unenägusid märjemaks teeb, siis laske aga käia ja värvake reidinaisi siia icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:51:01 vasta tsitaadiga

jajaa... HV's võiks olla nagu mingi idamaade stiilis haarem kus naised on eraldatud ja piiratud õigustega, siis ei teki probleemi, ja kui vaja naisi siis on kohe käepärast võtta. icon_razz1.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif 8)

...muidu need kokkutulekud suht igavaks kipuvad ju... icon_lol.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:52:36 vasta tsitaadiga

Okay!
Minu ämber.
Ei ole siia järelikult rohkem naisi vaja.
Eksisin foorumiga.

over & out
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotsepp
Kreisi kasutaja
hotsepp

liitunud: 22.10.2002




sõnum 05.02.2005 22:27:12 vasta tsitaadiga

Rahval on võim ja võimul on rahvas. Vaadake statistikat ja siis näete võimu. A mul pohh. Kui tuleb asjalik jutt siis tuleb asjalik jutt aga kui ei tule siis ei tule seda niikuinii. On olnud siin ka teemasid mis tuleks koos teemaalgatajaga jõkke visata ja kuna naisi on vähe siis tõenäoliselt on ka meie seas mehi kes postitavad lolle poste.
See kuradi Rate.ee mis iganes , määrige ... , ma üldse imestan, et kuidas te sellega nii palju kursis olete, ahh? Mõelge sellele.
Tevalo foorumis olen lugenud naiste poolt väga asjalikke poste ja saanud kasulikku teada. Arvutitega võib muidugi teisiti olla aga arvan, et on raudselt ka pärleid, kellelt õpiks isegi. Ma ei ole selline inimene, kes nulliks teiste arvamuse koheselt, kui on põhjus siis muidugi, aga vastasel juhul meie demokraatlikus vabariigis on õigus ka neil sõna võtta.

Kes ei taha, et nad siuia tuleksid siis tehke nii, et võõras seltskonnas (naiste juuresolekul) ärge rääkige HV-st aga kodus käige hästi tihedalt HV-s, sest naisel viskab ikka tõsise kopa ette sellest HV-st, vähemalt minu naisest on saanud HV-vihkaja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 05.02.2005 22:35:46 vasta tsitaadiga

gfgf
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  ROHKEM NAISI SIIA FOORUMISSE !!! mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.