Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Kas ei saaks lisada emoticot 0_o jaoks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.02.2005 17:45:59 Kas ei saaks lisada emoticot 0_o jaoks? vasta tsitaadiga

Minu arust see on nii lahe ikoon thumbs_up.gif

icon_razz.gif võiks üldse ära kaotada ja jätta ainult icon_razz1.gif . ( icon_razz.gif näeb välja rohkem naerva näo moodi kui keele näitamisena)

tühjale kohale võiks panna siis 0_o ikooni...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 05.02.2005 20:20:03 vasta tsitaadiga

Ja milline see välja peaks nägema?
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.02.2005 20:40:11 vasta tsitaadiga

Midagi sellist
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.02.2005 20:44:40 vasta tsitaadiga

mida selline emotikon väljendab?
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 05.02.2005 20:56:17 vasta tsitaadiga

Hämmeldust, kulmu kergitamist.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 00:53:03 vasta tsitaadiga

Pigem siis juba ainult icon_razz.gif jätta ja icon_razz1.gif ära jätta, kuna tegemist on mikropehme odava cräpiga icon_evil.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 01:00:56 Re: Kas ei saaks lisada emoticot 0_o jaoks? vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
Minu arust see on nii lahe ikoon thumbs_up.gif

icon_razz.gif võiks üldse ära kaotada ja jätta ainult icon_razz1.gif . ( icon_razz.gif näeb välja rohkem naerva näo moodi kui keele näitamisena)

tühjale kohale võiks panna siis 0_o ikooni...

täitsa nõus, kuigi pisiasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 01:07:48 vasta tsitaadiga

üsk neist oleks päris normaalne...



või siis...

Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 06.02.2005 01:19:33 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
See on lahe 8) Invision Boardi default vist.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 02:08:52 vasta tsitaadiga

mida see emoticon siis näitab?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 02:13:29 vasta tsitaadiga

NxP kirjutas:
mida see emoticon siis näitab?

silmadest välja ei loe ?
icon_eek.gif < veidi kergem variant sellest siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 06.02.2005 02:20:20 vasta tsitaadiga

<- hoopis see emoticon on hädavajalik .. ma ei tea kuidas selleta hakkama saadakse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 02:55:41 vasta tsitaadiga

lol , hoopis see on hädavajalik icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 03:05:22 vasta tsitaadiga

hardi_k, väga leet emoticon icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 03:05:56 vasta tsitaadiga

kus krdi kohas ta sul vajalik on?
Kui ma palju norida tahaks, siis ütleks ka seda, et HV võiks olla ikka objektiivne, ning mittelasta ennast Mikropehmest mõjutada.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 03:09:12 vasta tsitaadiga

võtame kasutusele sellised emotikonid, nagu tevalos on. kõige ilusamad üldse. siin on ainult minig kandilised junnid.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.02.2005 03:30:53 vasta tsitaadiga

NxP kirjutas:
mida see emoticon siis näitab?


[OT]
Eelmine laupäev oli ETV's mingi saade, kus räägiti inimese aju arengust.
Seal tehti lastega katse. Oli kaks gruppi - 10 aastased ja nati vanemad (need kellel oli puberteet just alanud).
Mõlemale grupile näidati inimese näo pilti ja nad pidid ära arvama, mis emotsiooni see kirjeldab.

Katse tulemused näitasid, et 10 aastased arvasid kiiremini ja tegid vähem vigu kui need, kellel oli puberteet pihta hakanud.

Nii, et võta aeg maha ja vaata seda ikooni rahulikult, küll see lõpukskohale jõuab. (Või küsi mõne 10 aastase käest nõu icon_razz1.gif )
[\OT]
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 18:26:45 vasta tsitaadiga

Kas kirjavahemärkidega ei ole siis võimalik enam oma jutu sisu rõhutada, need lõustad on nii üliolulised?!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 06.02.2005 18:33:01 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Kas kirjavahemärkidega ei ole siis võimalik enam oma jutu sisu rõhutada, need lõustad on nii üliolulised?!

Vahest on väga raske aru saada, mis alatooniga on kirjutatud tekst kirjutatud. Kuigi alul tundusid need lõustad mulle samuti üsna veidrad siis peab tunnistama, et siiski on need suhteliselt kasulik lisa vahest.
Emotsioone suudavad väljakirjutamata oma tekstiga esitada üsna vilunud sulesepad .. ent ka vähemvilunumad tahavad vaäljendada vahest teatavaid emotsioone. Kuigi vahest läheb tõesti emoticonide kasutamine absurdseks. icon_eek.gif icon_lol.gif (tp)
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 11.02.2005 15:04:14 vasta tsitaadiga

ja

midagi taolist võiks ka olla

_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2005 15:21:13 vasta tsitaadiga

atu1234 kirjutas:
ja

midagi taolist võiks ka olla


See esimene on küll jumala thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2005 15:47:36 vasta tsitaadiga

atu1234 kirjutas:
ja

midagi taolist võiks ka olla

mix? icon_rolleyes.gif
minumeelest pointless icon_razz1.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 11.02.2005 17:06:53 vasta tsitaadiga

selle saab väga hästi ostu-müügi foorumis mõne müüdava asja hinda iseloomustada icon_razz.gif
_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2005 18:12:59 vasta tsitaadiga

atu1234 kirjutas:
selle saab väga hästi ostu-müügi foorumis mõne müüdava asja hinda iseloomustada icon_razz.gif

Kah mõte icon_razz.gif

Woozy Tegelt on see lihtsalt niisama lahe ju 8)
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 00:45:06 vasta tsitaadiga

atu1234 kirjutas:
selle saab väga hästi ostu-müügi foorumis mõne müüdava asja hinda iseloomustada icon_razz.gif



Näiteks asendada sõna "kirves" selle pildiga icon_biggrin.gif

"See hind on haige ju!"
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 00:49:52 vasta tsitaadiga

"võiks siis kõik sõnad emoticoniga asendada ?" icon_confused.gif

muig
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 12.02.2005 01:16:16 vasta tsitaadiga

r3nx, üldiselt pole vaja kellegi pakkumist kommenteerida.
Kui hind sobib siis sobib aga kui ei sobi siis on vähe.

Imelik on vaadata müügifoorumis kui kodanikud ajavad paskapuheta e. virisevad hinna kallal, praegugi.
Pigem oleks vaja "alghind" kuidagi välja tuua, kuna suur hulk kodanikke seda sõna ei tunne.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 11:18:07 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
r3nx, üldiselt pole vaja kellegi pakkumist kommenteerida.
Kui hind sobib siis sobib aga kui ei sobi siis on vähe.

Imelik on vaadata müügifoorumis kui kodanikud ajavad paskapuheta e. virisevad hinna kallal, praegugi.
Pigem oleks vaja "alghind" kuidagi välja tuua, kuna suur hulk kodanikke seda sõna ei tunne.

... oma isiklikus teemas võid hinda kiruda nii palju kui jaksad, kuid teiste kasutajate teemade kohta on jutt õige ja minu kõhutunne ütleb, et seda kirveikooni hakataks ohtralt kuritarvitama ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2005 19:50:57 vasta tsitaadiga

DigeBeni, thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 19:53:54 vasta tsitaadiga

Kaevan teemat, ei hakka uut tegema.

Meil on olemas bold, italic ja underline.
Aga võiks ka olla selline asi nagu STROKE e. joon läbi sõna.

Ei oska eriti põhjendada, aga abiks oleks see vahest icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 20:05:32 vasta tsitaadiga

näiteks müügifoorumis, kui on müüja näiteks ühest asjast lahti saanud ja saaks muuta seda "joon läbi sõnaks" et asi on läinud vms.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 03.03.2005 20:17:27 vasta tsitaadiga

vana hinda ka hea märkida, kui müük edeneda ei taha
_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2005 16:19:33 vasta tsitaadiga

emoticonide valik võiks jah veits vingem olla, lisab värvi foorumile
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2005 16:24:28 vasta tsitaadiga

uuis emoticone võiks lisada küll, kuigi vaatama peaks nende sobivust praegustega
need orginaalid on ikka ülimõnusad thumbs_up.gif
tevalo foorumi omad on samas alla arvestust imo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2005 19:46:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tevalo foorumi omad on samas alla arvestust imo

just vastupidi. seal on head. siin on sellised kuivad ja tavalised.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 08.07.2005 20:10:39 vasta tsitaadiga

Aga mul on idee icon_evil.gif, äkki koristaks üldse kõik need kuradi värvilised ja kirjud emootikonid ära ja laseme kõik tähtede peal nagu vanadel headel aegadel (ja ircus). Siis on vast rahu majas! Mis te ilgute nende emootikonide kallla, nad on nagu on ja kui administraatorid muuta soovivad, eks siis nad muudavad ka! Seniks aga äkki jätaks vingumise.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 27.10.2005 21:43:30 vasta tsitaadiga

Ei hakanud uut teemat tegema, tegemist pisikese asjaga..

Nimelt selline vastupidine probleemike, et on paar sümbolikombinatsiooni, mida laustekstis sageli pruukida tuleb, kuid mis häirivalt emotikonideks pööratakse. Need mis mind häirivad on:

8 ja ) kokku kirjutatult ehk siis 8) mida tihti tech.spec'ides ette tuleb.
( ja b ja ) kokku kirjutatult ehk siis beer_yum.gif mida loendite a,b,c,d ridade ees kasutatakse.

Kas oleks mingi lahendus?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 27.10.2005 22:12:32 vasta tsitaadiga

ja võlu
_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2005 22:32:10 vasta tsitaadiga

Alati võib postitades panna linnukese "keela Smiley-id selles postituses" ette ju ;)

võlu

8)

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 28.10.2005 05:08:18 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Alati võib postitades panna linnukese "keela Smiley-id selles postituses" ette ju icon_wink.gif


Ahjaa, tänud... Tõesti, siis kui vajutan "tsiteeri", siis tuleb selline kirjutamisaken, millel on vastav valikukoht allservas olemas. Aga kui vastata niisama teema jätkuks teema sabas olevas kastis (ilma tsiteerimata), siis seal akna juures neid valikuid pole?

Tegelikult mind rohkem häirib see 8 ja ) kombo just teiste postitusi lugedes, kus reeglina pole viitsitud seda ära keelata. Näiteks DVD-RW parameetrite juures (8 x 4 x 8). Kusagil oli veel ilmekam näide aga hetkel ei leia üles.

Aga olgu, pole oluline teema...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 28.10.2005 05:09:01 vasta tsitaadiga

8 kirjutas:

Tegelikult mind rohkem häirib see 8 ja ) kombo just teiste postitusi lugedes, kus reeglina pole viitsitud seda ära keelata. Näiteks DVD-RW parameetrite juures (8 x 4 x 8)

Mina olen selle DVD seadete juures 8 ja ) vahele tühiku tekitanud, muidu tekib sinna jah emotikon.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 04:13:46 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
8 kirjutas:

Tegelikult mind rohkem häirib see 8 ja ) kombo just teiste postitusi lugedes, kus reeglina pole viitsitud seda ära keelata. Näiteks DVD-RW parameetrite juures (8 x 4 x 8)

Mina olen selle DVD seadete juures 8 ja ) vahele tühiku tekitanud, muidu tekib sinna jah emotikon.

Aga see näeb jälle imelik välja.. icon_rolleyes.gif Miks ei võiks selle asemele mõne muu kombinatsiooni panna?
Ja võlu häirib samuti. OK, võib keelata emotikonid, aga kui ma postituses muid emotikone kasutada tahan?
Keegi tuli kunagi välja ettepanekuga, et õllesmailiks tuleks muuta mitte sõna "õ.lu", vaid hoopis " õ.lu" ehk "(tühik)õ lu". See kõrvaldaks paljud v õlumisprobleemid.


Ja on seda üldse vaja? Nagu ka magama, sööma, jooma jne.


tsitaat:


Mulle meenutavad need kaklusest paistes nägu. icon_biggrin.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 15.11.2005 19:03:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 12:57:46 vasta tsitaadiga

OT
.Scorps., oled mode staatuse saanud ,et mitu posti järjest teed?Tavakasutaja minuarust ei saa... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 13:00:05 vasta tsitaadiga

Incikas, mõtle parem selle teema peale: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=75933
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 13:55:36 vasta tsitaadiga

okei-okei icon_redface.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 19:03:08 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
OT
.Scorps., oled mode staatuse saanud ,et mitu posti järjest teed?Tavakasutaja minuarust ei saa... icon_rolleyes.gif

Ei ole mode, aga proovisin, siin teemas saan topeltposti ka teha. icon_rolleyes.gif Eks see ülemine topeltpost tuli kogemata, ma arvasin, et topeltpostid ei ole võimalikud ja kogemata tegin kaks tükki järjest. Vabandan, parandasin nüüd ära ka.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 05:34:12 vasta tsitaadiga

hm ,imelik-justnagu oleks maha võetud sealt icon_confused.gif
midagi sellist oli -väiksemad muidugi

_________________
---


viimati muutis alliance 28.11.2005 08:57:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 05:36:31 vasta tsitaadiga

alliance, ei näe seda pilti: "this image is only available at iconbazaar";
tee screenshot ja upi imageshacki või oma lehele kuhugi

_________________
the future sound of london


viimati muutis krr 27.11.2005 17:03:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.11.2005 13:25:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
edit:lihtsalt näide.krr sul omal midagi kalab seal
mul ka sama jama mis krr'il, ka otselingid ei tööta icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Kas ei saaks lisada emoticot 0_o jaoks?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.