|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
gerli2311
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2004
|
06.03.2004 19:36:19
Hijacker |
|
|
| Mul on selline vastik probleem. Pole võimalik muuta interneti alguslehekülge. Viskab ikka ette mysearchnow.com. Olen proovinud seda kõikvõimalike programmidaga eemaldada. Äkki saaks keegi aidata ja täpsemalt õpetada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
06.03.2004 19:41:03
|
|
|
Hmm... mis programmidega sa täpselt oled proovinud? Ad-aware peaks leidma küll mingi jubina ja võimaldama sul selle maha lasta. Ka tasub tööle lasta SpyBot ja ette võtta "BHO's" leht ning sealt kõik tundmatud vidinad ära keelata.
PS! Ega probleem juhtumisi tekkinud peale MSN Plusi installimist?
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
06.03.2004 19:42:28
|
|
|
ma sain sellest lahti spy sweeperiga ja siis võtsin veel registrist maha !!! see on igati loll ja tülikas asi kui sa niisama
remove teed siis tuleb ise kohe tagasi
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gerli2311
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2004
|
06.03.2004 19:51:33
|
|
|
Nii Ad aware leiab kenasti üles selle, kuid järgmisel korral on juba jälle olemas.
Ma katsetan siis spy sweeperit.
Ps! Vist tuli jah msn plus- ga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marx115
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gerli2311
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2004
|
06.03.2004 20:10:27
|
|
|
"Ette võtta "BHO's" leht ning sealt kõik tundmatud vidinad ära keelata."
Kuda???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
06.03.2004 20:18:20
|
|
|
Esmalt, kui veel ei ole, lülita Spybot Advanced resiimi (Mode=>Advanced Mode), siis valid vasakult Tools=>BHOs. Seal valid välja sellised millel puuduv roheline linnuke (nood on kasulikud vidinad mida ka SB tunneb) ja mis ka endale tundmatud on (näide: kui juhtud Google toolbari kasutama siis võid Google Toolbar Helperi rahule jätta, kui on aga mingi WinActive siis võid tolle ära märkida) ja vajutad üleval olevale Toggle nupule.
Mida veel võiksid teha on sealtsamast vasemalt võtta Browser Pages ja siis kõik mysearchnow'd google'ks (või millekski analoogseks) muuta.
Ja lõppeks, kuna juba asjaga tegeled, võiksid vaadata System Startup lehele. Minu koopia MSN Plusist genereeris sinna AutoUpdater ja bolt default nimelised sissekanded millelt linnukese eest ära kiskusin. Nüüd veel alglaadimine ja asi *peaks* korras olema (ja kui ei ole siis võid *veelkord* Ad-Aware'iga üle lasta).
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gerli2311
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2004
|
06.03.2004 20:48:26
|
|
|
Paistab, et ka sellest ei aita. Nii... browser pages all pole isegi märkigi mysearch ist.
Äkki oskate veel midagi soovitada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
07.03.2004 00:46:34
|
|
|
ma vaatan, et see mysearchnow on mingi asi, mis korraga kõikidel pead vaevama on hakanud (vähemalt neid teemasid siin tekkinud omajagu).
Tõmba netist säherdune asi nagu Hijackthis ja copy-paste'i scan'i tulemus siia... äkki saab sealt kaudu jälile.
Või siis tsekka BHODemon'iga, mis loom see mysearchnow selline on...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2003
|
07.03.2004 01:54:23
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| uninstalli msn plus ja tõmba siis uus korralik versioon sellest |
See MSN plus on üleüldse üks mõttetu jublakas, no ta lisab ju M$ MSN messengerile lisa funktsioone, kuid peale selle installimist on kõik p****s.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
droz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
07.03.2004 02:46:12
|
|
|
| clocker kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| uninstalli msn plus ja tõmba siis uus korralik versioon sellest |
See MSN plus on üleüldse üks mõttetu jublakas, no ta lisab ju M$ MSN messengerile lisa funktsioone, kuid peale selle installimist on kõik p****s. |
teinekord ära pane igale poole linnukest kus on kirjas "Yes, I do want to install spyware" ja töötab ilusti. MSN Plus on muideks väga hea asjandus ja sisaldab palju selliseid funktsiooni mida M$ võiks ise MSNile sisse kirjutada
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
07.03.2004 08:54:35
|
|
|
Siinkohal märkus: kuna eesmärk oligi mysearch masinasse saada siis eriti hoolega ei vaadanud, a kus krdi kohas see "Do not install sponsorprogram" koht üldse oli? Otse silma ta küll ei jäänud... Või ei tulegi seda "Custom" (või mis iganes see nimi oligi) installi puhul ette?
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
07.03.2004 09:33:16
|
|
|
ekd ta sealsamas on, kus sa oled harjunud nägema
Yes I accept conditions
No, I disregard them vms
käsi väänab automaatselt linnukese Yes algavasse kasti ja voilaa oledki acceptinud sponsorprogrammi installi oma arvutisse
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
07.03.2004 10:27:20
|
|
|
Kusagil ju väideti, et Plusi installimisel saab *otseselt* ära keelata nuhkvara masinassepaneku (ma laisk, ei viitsi MSNi ja Plusi uuesti installima hakata ).
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gerli2311
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2004
|
07.03.2004 12:36:32
|
|
|
Nii..... siin on siis hijackthis scan tulemused.
Logfile of HijackThis v1.97.5
Scan saved at 11:35:35, on 7.03.2004
Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000)
Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\PROGRA~1\STOREG~1\Extra itch.exe
C:\WINDOWS\System32\msiexec.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe
C:\Program Files\Norton AntiVirus\navapsvc.exe
C:\Program Files\Norton AntiVirus\SAVScan.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CCPD-LC\symlcsvc.exe
C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
C:\PROGRA~1\DAP\DAP.EXE
C:\Program Files\WinRAR\WinRAR.exe
C:\DOCUME~1\Priit\LOCALS~1\Temp\Rar$EX00.692\HijackThis.exe
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = mysearchnow.com
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.neti.ee
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://www.neti.ee
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page = C:\WINDOWS\System\blank.htm
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page = C:\WINDOWS\System\blank.htm
R3 - Default URLSearchHook is missing
O2 - BHO: NAV Helper - {BDF3E430-B101-42AD-A544-FADC6B084872} - C:\Program Files\Norton AntiVirus\NavShExt.dll
O3 - Toolbar: Norton AntiVirus - {42CDD1BF-3FFB-4238-8AD1-7859DF00B1D6} - C:\Program Files\Norton AntiVirus\NavShExt.dll
O4 - HKLM\..\Run: [junk flaw] C:\PROGRA~1\STOREG~1\Extra itch.exe
O4 - HKLM\..\Run: [ccApp] "C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [NAV CfgWiz] C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CfgWiz.exe /GUID NAV /CMDLINE "REBOOT"
O4 - HKCU\..\Run: [msnmsgr] "C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe" /background
O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
07.03.2004 12:44:56
|
|
|
Esimene eemaldatav rida: R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = mysearchnow.com
See "Extra itch.exe" jubin on samuti kahtlane...
Võid vast ka selle ära parandada: R3 - Default URLSearchHook is missing
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gerli2311
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2004
|
07.03.2004 12:52:06
|
|
|
| Mysearchnow ja exstra itch.exe tulevad aja möödudes jälle tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gerli2311
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2004
|
07.03.2004 12:54:45
|
|
|
Aga nortoniga on kah midagi korrast ära ja BHODemon leidis säänse värgi ainult. (Mysearchnow- d ei leidnudki)
Details for BHO C:\Program Files\Norton AntiVirus\NavShExt.dll
----------------------------------------------------------------------------------------
CLSID: {BDF3E430-B101-42AD-A544-FADC6B084872}
File Size (bytes): 103592
Time Accessed: 2004/3/7 0:0:0
Time Modified: 2003/8/18 1:34:14
Time Created: 2003/8/18 1:34:14
Drive Number: 2
Comments:
CompanyName: Symantec Corporation
FileDescription: Norton AntiVirusNAVShellExt Module
FileVersion: 10.00.109
InternalName: NAVShellExt
LegalCopyright: Norton AntiVirus 2004 for Windows 98/ME/2000/XP Copyright (c) 2003 Symantec Corporation. All rights reserved.
LegalTrademarks:
OLESelfRegister:
OriginalFilename: NAVShExt.dll
PrivateBuild:
ProductName: Norton AntiVirus
ProductVersion: 10.00.109
SpecialBuild:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
07.03.2004 13:07:59
|
|
|
Norton ei peagi leidma
HBODaemon leidis NAVi kuna too on end IEsse integreeritud.
Kui sa räägid Extra Itch.exe mahavõtmisest siis kas see hõlmas ka toda mälus istuvat osa? Kui mitte siis tappa esmalt too maha (Ctrl-Alt-Del => processes => valid Itchi => end process) ja lase *siis* uuesti HijackThisiga üle. Muuda algusleht ära. *Tee alguslaadimine*. Tuleb ikka veel tagasi? Siis muuda uuesti algusleht ära. Nüüd peale brauseri sulgemist-taasavamist *peaks*olema ees see algusleht mille ise panid (oehh...)
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gerli2311
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2004
|
07.03.2004 13:19:06
|
|
|
No igatahes on nüüd 10 min juba õige algusleht olnud.
Ja suured tänud kõigile, kes aitasid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
07.03.2004 13:25:55
|
|
|
noo juhuks kui kellelgi see tagasi tuleb, siis mina minul oli ka täpselt sama asi ja lahti sain väga lihtsalt - uuendasin ad-aware'i ja spybot'i ning lasin uuesti nendega arvuti üle...
ilusti leidid üles ja enam pole probleemi ka
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomek
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2001
|
08.03.2004 13:15:00
|
|
|
Lõpp hea - kõik hea... kuni MSN Plus! uuenduseni. Siis jälle automatic install ja masin saasta täis.
Järgmisel uuendamisel valige "Custom install" ja seal siis "Ära paigalda sponsorprogrammi". Igatahes ei kaota te selle läbi midagi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri333
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2004
|
12.04.2004 16:17:09
|
|
|
| otsi registris yles ja tee kõik võimalikud un installid mul on ka see asi sees olnud aga ma sain registtri abi selelst lahti 8) proovi kaa aga see on täiega jama asi
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri333
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2004
|
12.04.2004 16:17:46
|
|
|
| ja veel on ka abiks ad ware võta too ka too puhastab ka kõik ära
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.04.2004 08:06:55
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
noo juhuks kui kellelgi see tagasi tuleb, siis mina minul oli ka täpselt sama asi ja lahti sain väga lihtsalt - uuendasin ad-aware'i ja spybot'i ning lasin uuesti nendega arvuti üle...
ilusti leidid üles ja enam pole probleemi ka  |
Ja ma räägin kogu aeg, et kõige lihtsam on selliseid asju maha lasta registri abil. Oli kord endalgi, ei teagi, kuidas ta sinna sattus. Register lahti, F3 ja sellest ühekordsest ülekäimisest piisas. Senini pole tagasi tulnud. Program Files kaustas seejärel kaust Mysearch(mis iganes ta nüüd oligi) ka kustutada (seal oli vist isegi uninstall.exe või unwise.exe), aga registrist on ikka kindlam IMHO.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
13.04.2004 10:42:31
|
|
|
Kindlasti, aga RegEditiga parandamisel peab ka ettevaatlik olema: mõni kord ei tule mitte kogu stringi maha lasta vaid ainult osa ära kustutada. Kui lisada siia fakt, et spykillerid võivad asjaga tegeledes avastada ka muud kraami (mille masinas elutsemisest sul aimugi ei olnud) ja et LSP hijackerite kallale minemisel võivad kohati üpris kurvad tagajärjed olla siis soovitaks keskmisele arvutikasutajale iga kell need lisaminutid ohverdada ning käsitsi häkkimise asemel parandamiseks ettenähtud programme jooksutada.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
14.04.2004 18:19:37
|
|
|
Http://search-town.com tuleb avaleheks
Tundub mingi uuem asi olevat. Kui see kedagist siin juba vaevab siis lingilt peaks abi saama
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri333
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2004
|
14.06.2004 17:50:35
|
|
|
ad-ware tegelt ei võta nagu ära aga selline asi nagu Cwshedder on ka olemas ja too peaks vist ära näitama kuhu on spyware ennast registrisse peitnud no ja sis seal nagu teada on ju kolm asjaRegistry value:
Registry value: WWW Prefix (should be http://) [www] http://
Registry value: Mosaic Prefix (should be http://) [mosaic] http://
Registry value: Home Prefix (should be http://) [home] http://
need muuda registris selliseks ja läheb vähem aega kui uue winni pealepanekuga mina sain hakkama
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
15.06.2004 22:54:04
|
|
|
| spysweeperi nimelisel programmil on mingi lisa : browser homepage shield. äkki on sellest kasu?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri333
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2004
|
16.12.2004 20:42:57
|
|
|
tõma endale CWshredder ja Hijakthis ja siis safe mode alt tööle (Bootimisel F8) no scannid üle ja ongi
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
16.12.2004 20:46:06
|
|
|
| henri333 kirjutas: |
tõma endale CWshredder ja Hijakthis ja siis safe mode alt tööle (Bootimisel F8) no scannid üle ja ongi  |
Head kaevurite päeva!
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
16.12.2004 21:00:59
|
|
|
| ühe päevaga jäi hilljaks, muidu oleks viimasest postist siin teemas täpselt 6 kuud mõõdas olnud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kull
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2004
|
17.12.2004 23:15:01
www.searchweb2.com |
|
|
| see ajab mu hulluks, kustutad registrist ära, kustutad hijackeriga ära, kurat, ikka ronib koduleheks tagasi
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
18.12.2004 01:27:21
|
|
|
Viska HijackThisi (*viimase* versiooni, s.t. 1.99) logi siia, vaatame mis silma hakkab (kui CWShredder/SpyBot/Ad-aware (ja jutt ikka viimastest versioonidest - 2.1, 1.4beta, SE 1.05) lahti ei saa).
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kull
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2004
|
18.12.2004 16:06:37
|
|
|
| aitas selline asi, kui uninstallisin selle vigase MSN Plus´i.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
03.02.2005 14:56:50
|
|
|
Tere, tegin ka scanni ja tahaks teada, et kas mul ka siin midagi ohtliku on?
Logfile of HijackThis v1.99.0
Scan saved at 13:54:43, on 3.02.2005
Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000)
Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\System32\wuauclt.exe
C:\Program Files\Windows Media Player\wmplayer.exe
C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe
C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
C:\Documents and Settings\Lepik\Desktop\hijackthis\HijackThis.exe
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.neti.ee/
O2 - BHO: FlashFXP Helper for Internet Explorer - {E5A1691B-D188-4419-AD02-90002030B8EE} - C:\PROGRA~1\FlashFXP\IEFlash.dll
O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINDOWS\System32\msdxm.ocx
O4 - HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k
O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background
O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_01\bin\npjpi150_01.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_01\bin\npjpi150_01.dll
O16 - DPF: {6414512B-B978-451D-A0D8-FCFDF33E833C} (WUWebControl Class) - http://v5.windowsupdate.microsoft.com/v5consumer/V5Controls/en/x86/client/wuweb_site.cab?1107350463686
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
03.02.2005 15:14:12
|
|
|
Iseenesest korras, kui välja arvata see, et sul ühtegi servicepack'i/antiviirust/tulemüüri peal ei ole...
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
03.02.2005 15:59:51
|
|
|
| HacaX kirjutas: |
| Iseenesest korras, kui välja arvata see, et sul ühtegi servicepack'i/antiviirust/tulemüüri peal ei ole... |
SP2 ma lasen vast peale, aga neid tulemüüre ja aintiviiruseid ma küll ei taha tõmbab ainult masinat kokku mõttetu :p
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
03.02.2005 16:15:18
|
|
|
Selle lause najal pead vanduma, et ei tule HV'sse kunagi kurtma, et viirus pühkis kõvaketta tühjaks või et keegi tundmatu kasutab su masinat SMTP serverina spämmi laiali saatmiseks
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
03.02.2005 16:17:00
|
|
|
| HacaX kirjutas: |
Selle lause najal pead vanduma, et ei tule HV'sse kunagi kurtma, et viirus pühkis kõvaketta tühjaks või et keegi tundmatu kasutab su masinat SMTP serverina spämmi laiali saatmiseks  |
Mis sa arvad, et tulen v? kõvaketta ta võib tühjaks teha, kui tahab ega mul polegi seal midagi peale windowsi ja 3 mängu ja 3 laulu. :p
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|