Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mu-online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2005 23:08:05 vasta tsitaadiga

officalis ütles ju
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2005 23:31:15 vasta tsitaadiga

hmm...officialis on 0.99z versioon?peaks nagu siis +11 kasvõi teha saama?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 22.01.2005 00:32:22 vasta tsitaadiga

officialis on +11+16 max
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2005 00:41:06 vasta tsitaadiga

seda asja sa naljalt ei näe officalis.. (no võib olla xiiterid teevad)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 22.01.2005 01:58:15 vasta tsitaadiga

neid dupe-itud asju on päris päris palju. varsti tuleb mingi suurem puhastus
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2005 02:24:06 vasta tsitaadiga

irw...nagu yhes servus oli...kõik kartsid pool paljaks peale puhastust jääda icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
System
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004




sõnum 22.01.2005 15:34:32 vasta tsitaadiga

Officialis pelasin ma üle aasta tagasi. +7 oli max siis.
Isegi selle jaoks tuli ime summa magama panna.

_________________
Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 00:03:49 vasta tsitaadiga

käisin seal JanisK poolt mainitud 0.99 versiooniga vene/ingl. servus...suht kabe...+13 armor ja relvad poodides olemas...ja nagu alati chaos jewel on räige haruldus ja ainuke asi millega midagi head saab osta icon_biggrin.gif ...
btw...icarus on ikka väga jõhkraks muutunud...peab metsikult treenima et mitte surma saada icon_eek.gif icon_razz1.gif
http://www.zone.ee/zmaster/mo/Screen(01_23-22_18)-0056.jpg
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 24.01.2005 00:28:10 vasta tsitaadiga

Kas keegi võiks mulle seletada, kuidas Icarusse saada? icon_redface.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 01:04:44 vasta tsitaadiga

höhöhö.... icon_razz1.gif icon_smile.gif
/move losttower7 siis lähed edasi mööda teed...kytad koguaeg paremale...siis yle luukere "silla" ...ja sealt otse rohelisse teleport väravasse...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FireDawg
HV vaatleja


liitunud: 13.10.2002




sõnum 24.01.2005 05:02:34 vasta tsitaadiga

Pelasin seda global servudes dets03 -juuni 04. Lvl 150+ blade knight ja lvl 90+ dark wizard. See pela ainult siis hea kui on väga lahedad tuttavad kellega koos expata, kuna üksi mängides viskab ainult huntimine üle. Hetkel mängib mu dark knighti 1 endine klannikaaslane ja see peaks olema lvl 230+. Dark wizardit vahest harva mängin, see on lvl 110+ ainult.

Edit: olen mänginud ka paljudes piraservudes, kuid jube suur exp ja drop rate = imo pask. Vbla "normaalne" pira servu oleks see kui drop rated tavalised ja exp x2. icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 16:08:51 vasta tsitaadiga

irw....ma just ei viitsi miski 1-2 aastat yhtesama peli taguda icon_razz1.gif ...suure rate/dropiga servudes on ka tegelet tegemist...kui ekonoomia paigas on.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FireDawg
HV vaatleja


liitunud: 13.10.2002




sõnum 24.01.2005 16:10:21 vasta tsitaadiga

no enamus piraservudes on liiga palju asju poes müügil (k.a. box'id ja muu sitt)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 17:46:01 vasta tsitaadiga

ma ise mängin praegu just ühes serveris, kus on ikka väga raske chaost saada.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 19:05:43 vasta tsitaadiga

jajah,chaosed on haruldused icon_biggrin.gif...boxid suht *ohhui icon_biggrin.gif ...neid peab megalt ostma et midagi head saada...ja itemid ple ka parimad..
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 24.01.2005 20:01:07 vasta tsitaadiga

Njha palju jutt, aga kas keegi teab siis lõpuks üht normi servut kus oleks mingi 50x exp ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 25.01.2005 14:18:10 vasta tsitaadiga

selles private serveris saab kui sa oled lv 50 panna´enda kasutajale 50000pointsi juurde (aga leveleid nendega ei tule).Üks dark wisard on teinud enda energy lv 2 000 453 aga see võttis sitax kaua aega 8) thumbs_up.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 25.01.2005 14:22:02 vasta tsitaadiga

ma ise olen lv dark knight=54 , elf=31 , dark wisard=23. Kellel on paremad icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif 8) (ma mängin seda mängi sitax tihti , soovitaks kõigile thumbs_up.gif )
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 25.01.2005 14:48:27 vasta tsitaadiga

official servus tuleb clean up. dupe-itud asjad kas võetakse ära või lähevad 3lvlit alla.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2005 18:00:33 vasta tsitaadiga

offical võiks update teha..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 25.01.2005 18:13:16 vasta tsitaadiga

yboy kirjutas:
selles private serveris saab kui sa oled lv 50 panna´enda kasutajale 50000pointsi juurde (aga leveleid nendega ei tule).Üks dark wisard on teinud enda energy lv 2 000 453 aga see võttis sitax kaua aega 8) thumbs_up.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Millises serveris?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2005 05:05:31 vasta tsitaadiga

http://www.dlmu.narod.ru/eng/
kes veel siin pelab? ja kas see autoclicker on normaalne...ma mõtlen et ei ole keylogger vms.?
http://www.dlmu.narod.ru/eng/AutoClicker.rar
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 30.01.2005 20:28:52 vasta tsitaadiga

peese mul on regamsiel selle security numberi asemel x :S
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2005 20:34:55 vasta tsitaadiga

krt...sain omale 200billionit kogutud ja nüüd on Zen -400....WTF?....teab keegi aidata? warpida ja midagi osta ma ei saa...kuna miinustes? wtf...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2005 20:42:10 vasta tsitaadiga

ütle kellelegi mängus et sul on neg. zen ja siis antakse sulle 1 zen, mis teeb asja positiivseks.

ja kui on mingi üle teatud arvu zeni siis juhtub see.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2005 20:47:58 vasta tsitaadiga

kas suvalisele või adminnile? ja kas see 2billi tagasi ei tule? icon_eek.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2005 21:29:36 vasta tsitaadiga

suvalisele...

tuleb ikka, kui hästi kokku hoiad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2005 21:41:27 vasta tsitaadiga

krt...ongi kadunud mu krdi raske töö ja vaev...2billi icon_mad.gif ...miks ta miinustesse ma aru ei saa läheb,kohti on ju...täitsa lõpp icon_neutral.gif
tänud NxP...vähemalt ple enam miinustes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 30.01.2005 21:54:53 vasta tsitaadiga

HM sooviks kah nagu sinna pelama tulla aga kisab invalid account. Kas aktiveerimist peab ootama ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2005 22:00:45 vasta tsitaadiga

ei pea...seal peab õieti juhiste/piltide järgi vaatama kui sa minu servut mõtled kus pelan icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 30.01.2005 22:03:40 vasta tsitaadiga

Jep. Regasin ilusti ära saadeti migni hiinakeelne teade kah GMi poolt või midagi sellist. Mäng peaks kah ilusti peal olema. Algul mäng, siis DK mingi asi 50mb siis luncher ja datasse localisse engpatch
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2005 22:23:45 vasta tsitaadiga

SAi kah kunagi mängitud, kuid mingi 120. lvl viskas üle icon_wink.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 30.01.2005 23:40:12 vasta tsitaadiga

Njah sai kah 2 tundi mängitud lvl 130 icon_biggrin.gif
Kas sa mafka tead kus seal servus great swordi ja dragon armorit osta saab(punast)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 01:04:41 vasta tsitaadiga

great sword? ee...kas selline on olemas? icon_redface.gif ...pmst on nii...lorencia baari yleval seal paremal on black dragon armor,mg armor,relvad +13....norias seal tagapool on elfy asjad...lorencia potion girli käest saab Darklordi asju...Devias kiriku juures seal teisel pool majas on kundun boxid...dropi neid ja chaosed/life jewelid tulevad icon_wink.gif thumbs_up.gif põhiline millega äri aetakse ongi chaos/life/blue feathers/1337 items icon_biggrin.gif siis kui lvl 1 wingse tahad siis mine lorencia north väravast välja ja kyta otse,ise veidike vasemale pöörates...siis lähed yle jõe or smt ja sealt edasi on trader...
hiina warp commandid:
/move ¿¨ÀûÂê <<-- kalima
/move Ìì¿ÕÖ®³Ç <<--- icarus
ainuke mis mulle seal servus ei meeldi et liiga palju Darkwizardeid,kuna nendega hea resette saada...ja liiga palju hispaania jms keeli kõnelevaid noobe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 31.01.2005 03:51:04 vasta tsitaadiga

Mafka, Mis seal nagu lvl limit on Eesti klann ? Ja kuida kurat Blade Knightiks saab ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 05:50:45 vasta tsitaadiga

lvl limit klann? ple kuulnud...ja Blade Knight,osta lorencia baarist Dark Emperor book ja umm...Broken Sword? ja mine Devias vasaku värava juures see naine
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 31.01.2005 12:25:45 vasta tsitaadiga

Noh ma mütlesin kas sela nagu guild kah on ja mis lvlini saab chare arendada, tohti on nagu piirang pelal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2005 14:57:12 vasta tsitaadiga

no guilde on igasuguseid...a ei tea kas eesti omasid on...max lvl on 350,siis saab reseti kah teha.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 31.01.2005 16:43:00 vasta tsitaadiga

no kura siis 23 levelit puudu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 31.01.2005 21:06:30 vasta tsitaadiga

kus servus siis enamus rahvast mängib, ma ei saa teist midagi aru
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2005 13:38:00 vasta tsitaadiga

no mina olen seal dllmu.ru or whatever...
btw...1 mure on...saatsin yhele poolakale need kalima,icaruse warp käsud...a ta kui paste'b sinna MU-sse selle käsu siis muudab algse kirja teistsuguseks...ja warpida ei saa icon_sad.gif a kas muidu määrab kui tal teine patch kui sellel kodulehel seal?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2005 20:16:38 vasta tsitaadiga

vägagi võimalik.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 06.02.2005 19:54:30 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin ka ära proovida. tõmbasin installika, topeltklõps, tegi kõik updated ära, kuid käima ei lähe. käivotan main.exe ja ei midagi icon_sad.gif jääb lihtsalt ootama. teeb oma GameProtecti ära ja alla tuleb kiri: connecting to server ... , aga ei midagi, nagu kinni jääks.

mis ma valesti tegin? ja kui viga minus ei ole, mis ma tegema peaks, et see tööle läheks?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 06.02.2005 20:16:35 vasta tsitaadiga

muonline officiali mõtled? seal sa pead mängu ja patch failid tirima ja ära installima. seejärel teed update ära
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 06.02.2005 20:51:40 vasta tsitaadiga

Krizto kirjutas:
muonline officiali mõtled? seal sa pead mängu ja patch failid tirima ja ära installima. seejärel teed update ära


tänan, sain tööle!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
broadx
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2005




sõnum 06.02.2005 22:00:59 vasta tsitaadiga

kes mängib Pro Mu-d????? super server kuid fixitakse palju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sidrun
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2004




sõnum 07.02.2005 12:20:40 vasta tsitaadiga

linki Pro Mu-le ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 07.02.2005 12:30:08 vasta tsitaadiga

http://promu.servegame.com:8090/
eks ta see ole, aga regada seal ei saa icon_neutral.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 08.02.2005 16:24:32 vasta tsitaadiga

mul vend mängib seda(need eelmised postitused on ka tema tehtud, mul automaatne logimine kodus arvutites) ja see on ainuklene mäng mis on temperatuuri tõstnud 70C peale ja siis on arvuti ise välja lülitanud. kaks korda ka veel. 70C on kõige suurem mida ma BIOSist panna sain. ükski teine mäng pole selleni küündinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2005 08:05:50 vasta tsitaadiga

heh...olen nüüd veica aega pelanud icon_smile.gif sain oma eesmärgini jõutud icon_razz1.gif
http://www.zone.ee/zmaster/mo/Screen(02_13-05_51)-0003.jpg =keegi teab mis see Darklordi summon skill teeb? icon_smile.gif ilus on ta küll
Minu eesmärk icon_razz.gif ehk siis kõigil lvl 2 wings ja +9 või +13 gear 8)
Eesmärk with horsie icon_razz.gif
btw...see DarkLord on ikka räigelt võimas...lvl 300+ ja yhtegi resetti ja teeb minu Blade Knightile kellel on oma ~10 resetti lõdvalt ära icon_mad.gif
ainuke negatiivne asi on see et ta saab tappa korraga aint 1mobi...mitte kõiki kes läheduses on...aga muidu väga pr0 PK-machine thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mu-online mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.