|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
clint
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002
|
22.01.2005 15:25:16
|
|
|
| clint kirjutas: |
| High-Q kirjutas: |
see on see, et meil on 3 modemitüüpi (gadline, com21, xrosstech), mis ei oma enam mingit tootjapoolset tuge (ei parandata, ei tehta draivereid või firmwarereliise) ja lähevad põmst mahakandmisele. Kindlasti on neid isendeid, mis töötavad täiesti korrektselt, kuid need jäävad juba vaikselt ajale jalgu toetatud featurede ja omaduste poolest.
ei, kindlasti sa ei pea vahetama, kuid kui soovid uue (või uuema põlvkonna) vastu oma modemi niisama tasuta ära vahetada, siis saad seda teha. |
Ma pole modemit ära vahetanud. Aga siiani oli ka kõik korras. Nüüd nagu hakkas Starman mind vist kiusama. Igatahes 1 Mbiti asemel
on kiirus ca 120 kbit/s. Hommikul tuli 300 kbit ringis. |
Täna vahetasin Starmanis selle ringi Motorola vastu, ja probleemid kiirusega
kadusid nagu nõiaväel.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
22.01.2005 21:10:35
|
|
|
njaa... mul ka tirides on kiirus selline kõikuv.
10kb/s - 120kb/s.
aga seda tirides ainult eesti ftp-st.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clint
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002
|
23.01.2005 13:53:12
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
njaa... mul ka tirides on kiirus selline kõikuv.
10kb/s - 120kb/s.
aga seda tirides ainult eesti ftp-st. |
ma rääkisin kbittidest.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
23.01.2005 13:55:02
|
|
|
aga ta kõigub ju ikkagist.
kas see võib tõesti modemi süü olla?
mul see webstar modem.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
23.01.2005 13:56:59
|
|
|
njaa... mul ka tirides on kiirus selline kõikuv.
10kb/s - 120kb/s.
aga seda tirides ainult eesti ftp-st.
----------------->
See kõige olulisem muidugi jäetakse märkimata, mis paketti kasutatakse
Olenevalt rajoonist- siin rajoonis on ühendus väga hea
Hind tegelikkuses võiks veelgi soodsam olla eks
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
23.01.2005 14:11:19
|
|
|
sry.
starman kodu. männikul
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dokk
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2003
|
23.01.2005 14:18:55
|
|
|
Mul kulus kolm aastat, enne kui Starmaniga lõpuks leping sõlmitud sai. Maksin selle kolme aasta jooksul ka kuutasu (kuna pilte ju erinev edukusega ju nägin) ... Starman viitas, et selle alusel olen ma nagu lepingu juba sõlminud jne. Ma väitsin, sarnaselt Starmanile, et tegu oli minupoolse heast tahtest firma sponsoreerimisega ning kas Starman on seda näidanud maksuametile (lisaks delikaatsete isikuandmete loata kasutamine)? Tarbijakaitseametiga koos tõmbasin vasaku käega Starmanile koti nii pähe, et Starman maksis viivistena kogunenud võla omast taskust kinni. Pärast kogu seda jama sõlmisin ka millegipärast neti lepingu, sain seda sitta ja lonkavat teenust kasutada mingi paar kolm kuud, siis läksin üle Uninetile, siiani viimasega rahul (kodus kasutamiseks parim, erinevatel töökohtadel ju niikuinii 8 ja 10 megane yhendus).
_________________ üks väike ei tee paha ... |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clint
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002
|
24.01.2005 11:42:54
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
aga ta kõigub ju ikkagist.
kas see võib tõesti modemi süü olla?
mul see webstar modem. |
seda peaks Starmanist keegi siis uurima.
Aga üks asi on ju, kui ftp kiirus kõigub, ja teine asi, kui kiirustest annab kõikuvaid tulemusi.
Mul Starmani webilehe kiirustest just näitas kord 100 kbitti, kord 300 kbitti. Nüüd uue modemiga on iga test > 1Mbit.
Ftp kiirused kõiguvad ikka rohkem sellest, et kõik tirivad sealt , ja lihtsalt ilmselt ei jaksa server välja anda.., on
minu arvamus.
Ajah, huvitav tähelepanek: kui vanasti klienditeeninduses telefonile vastas neiu hääl, ja edasi suunati Interneti-osakonda, kus meesterahvad
asjaga edasi tegelesid. Siis nüüd on asi vastupidi..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
25.01.2005 17:56:25
|
|
|
Ma tuletaks teile meelde, et kui keegi veel mäletab siis oli Starman just see firma kes kunagi telekakaableid käis paneelmajades läbilõikamas. Ja see komme pole neil mitte kadunud, küll aga on nad hakanud eraldi korterite omi läbi lõikama. Nimelt kui kunagi sai Starmani kaabeltv paketist loobutud,siis tuldi ja lõigati nii minu kui ka naabri kaablid läbi.
Aitäh sulle Starman
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
25.01.2005 19:16:25
|
|
|
noh aga sa ju loobusid!?
või naabrile pidi alles jääma?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.01.2005 19:25:51
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
noh aga sa ju loobusid!?
või naabrile pidi alles jääma? |
Hea arusaam sul, et kui juba üks loobub, siis kõik üle parda
Huvitav, kui kuskil juhtuks terve maja loobuma, siis sama loogikaga peaks vist kogu linna ühendused katki lõikama
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
25.01.2005 19:38:04
|
|
|
Loogika on selles, et ettevõtte enda asi peaks olema, kuhu ta oma kaablit paigaldada soovib!
Tõenäoliselt veetakse ühendus sinna kus ka on potentsiaalseid kliente
Keegi tundis huvi kus rajoonis siis Mustamäel, mitte eriti kaugel Starmani kontorist Akadeemia tee 28,
Levi suhtes! Signaal mida edastatakse ei ole lihtsalt piisavalt tugev... (põhjuseid ei pea kaugelt otsima)
Väga palju sõltub sellest kus asud ja ka sellest, kui korralikult on sinna võrk paigaldatud.
Teadmiseks, et võib ka olla see-
mõnelpool võib olla kaabli vigastus ja see annab juba märgatavalt märku teenuse kvaliteedis
Need kokkuvõtted siis,
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zsz
HV kasutaja
liitunud: 25.09.2004
|
26.01.2005 11:34:51
|
|
|
| Stärmän kirjutas: |
njaa... mul ka tirides on kiirus selline kõikuv.
10kb/s - 120kb/s.
aga seda tirides ainult eesti ftp-st. |
proovi mõnda serverit, millel ei ole testimise ajal peale sinu mitte ühtki kasutajat ja mis lubaks andmeedastuskiirust üle 1 Mbit/s. Testimise ajaks pane kõik mittevajalikud programid (ka brauser) kinni. Vaata, kui palju siis ühenduse kiirus kõigub.
Mina olen oma Starman Kodu ühendusega rahul, siiani olen oma megabiti ikka kätte saanud, vahel isegi natuke rohkem . Kuna mul Starmani kontor suht lähedal, käisin kohapeal rääkimas, et ühendust tahan. Sai aeg kokku lepitud paar päeva hiljema peale.
Kokkulepitud ajal tehnikut polnud näha kuskil, ming ipool tundi pärast kokkulepitud aega mõtlesin, et lähen küsin, kus see tehnik on - sain sellesama tehnikuga koridori peal kokku. Kaablid-modemi pani mees mingi 5 minutiga paika, töö kiire ja korralik.
Siiani olen ühenduse/teenindusega rahul, vähemalt Starmani poolt pole mingeid probleeme olnud.
_________________ Seven dolphins were harmed in the process of making this post. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
26.01.2005 14:30:34
|
|
|
| ardo112 kirjutas: |
Ma tuletaks teile meelde, et kui keegi veel mäletab siis oli Starman just see firma kes kunagi telekakaableid käis paneelmajades läbilõikamas. Ja see komme pole neil mitte kadunud, küll aga on nad hakanud eraldi korterite omi läbi lõikama. Nimelt kui kunagi sai Starmani kaabeltv paketist loobutud,siis tuldi ja lõigati nii minu kui ka naabri kaablid läbi.
Aitäh sulle Starman  |
nunuh seda on küll esimest korda kuuldud.
vb sa ajasid midagi sassi, aga ALATI võetakse RF kaabli ots jaotuskapist lahti, mitte ei panda näpitsaid külge. NEVER ei lõigata. Kui pärast taas liitud (teine korteriomanik, või soovid uuest vms), siis ei ole just väga tore kaablit F-ema/ema/-F süsteemiga jätkata, võtab mõttetult 5 minti rohkem aega. Kapis lihtne, otsal number küljes, kruvid õigesse jagurisse ja rahu majas. neid maju, kus jaotuskapp on kuskil päraspõrgus, võib tegelt näppudel üle lugeda. Tavaliselt ikka korralikult trepikojas seinale kinnitatud, lihtsustab oluliselt tehnikute tööd.
nüüd sügisel oli meie võrgus miski 30-40 korda, kus lasnamäel kivila/linnamäe/läänemere osas olid pätid kaableid lõiganud (konkurent seda vaevalt tegi, sest kehvasti lõigati, keegi ""sitt-ping" pissed-off tatikatekamp" niikuinii). Sellist asja küll enda mehed ei tee.
on tõesti võimalik olukord, kui majas jooksis paralleelselt nii endise tele2 kui starmani võrk, siis võeti üks neist ära (tavaliselt eemaldati see, mis on vanem, halvemini hallatav või kui oli ilmne kliendiarvu ülekaal, siis võeti väiksem maha). siis võis tõesti läbilõikamist olla, aga siis pidi iga klient ikka endaoma tagasi saama.
mingi keiss oli, kus inimene sai eraldi tele2 KTV-d ja starmani netti (tuppa jooksis 2 eraldi kaablit) ja nüüd kui tele2 välja võeti, siis plaks, pilt puudu aga nett olemas, sellisel puhul pidi tehnik koju tulema ja jaguri netikaablile vahele panema ja TV-ga ära ühendama. Aga selliseid olukordi oli üksikuid. tehnikut ka tegelt süüdistada ei saa, sest tema vaatab jaotuskapist, õige numbriga kaabel ilusti krutitud ja ühendatud. korteri sisse ta ju ei näe, kaablid tihtipeale jooksevad seinte seest ja lagede alt.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.01.2005 14:47:21
|
|
|
Üks võimalus on, et tegemist oli järjekordselt Starmani Kuulsate Haltuura-meestega kes ennast lehtedes reklaamivad ja siis millegagi hakkama ei saa.
Saan tuua reaalse näite - telliti lehereklaami põhjal (telefoninumber) telekapilt väljaspoole Tallinnat tsooni kus on kättesaadav nii Tallinn kui Pärnu. Mehed tulid - Starmani-kirjadega ürbis seljas - Tallinnast suudeti udupilt kätte saada, siis suure lärmi peale tuldi paar päeva hiljem tagasi ja krutiti antenn Pärnu peale ja saadi sama udune pilt ja siis öeldi, et ah paremat pilti ei saa ja pole vajagi. Rohkem me enam tagasi ei tule
Siis sai aega leitud minna vaatama, et mis toimub ja miks pilt udune on - kohapeal selgus väike tõsiasi - võimendiks oli kusagilt mahakruvitud kutu magistraalvõimendi (eeldatavalt äikesekahjutus)
Ja tulemus rahaliselt: esmane summa 1800EEK-u kasvas meeste mitmekordsel käimisel 3600-le + hilisem uue antennivõimu ost 400EEK-u
---------------
Ja kaabled on Starmani-mehed juba vanal ajal kaablisõdades üksjagu läbi lõiganud, nii et STV plaanis kunagi oma kaablid terastorusse paigaldada 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaiowas
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
27.01.2005 10:30:09
|
|
|
| Sellise avaliku laimamise eest võiks nii mõnelegi mehele siin reaalse kohtukeisi kaela lasta, ehk oleks parem mõelda enne kui sitta suust välja laotama hakatakse.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.01.2005 10:58:07
|
|
|
Mina võin oma näitele veel selle lisada, et antud antennitegijate number jooksis pikka aega (või isegi jookseb veel praegugi) "Maalehes" ja reklaamitakse "odavat" antennisüsteemi ja "korralikku pilti"
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaiowas
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
27.01.2005 15:51:44
|
|
|
| Starman teadaolevatel andmetel SAT ja lokaalantennide paigaldusega ei tegele, enne kui lahmima kukud vii ennast asjaga kurssi, muidu võib selline asi päris valusalt kätte maksta, nagu ka kõik muu siin ilmas. Btw, kui mul on seljas Elioni kirjaga tunked, kas see tähendab automaatselt, et ma töötan Elionis või on Elion kuidagimoodi vastutav selle töö eest mida ma kusagil teen ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.01.2005 20:32:52
|
|
|
| kaiowas kirjutas: |
| Starman teadaolevatel andmetel SAT ja lokaalantennide paigaldusega ei tegele, enne kui lahmima kukud vii ennast asjaga kurssi, muidu võib selline asi päris valusalt kätte maksta, nagu ka kõik muu siin ilmas. Btw, kui mul on seljas Elioni kirjaga tunked, kas see tähendab automaatselt, et ma töötan Elionis või on Elion kuidagimoodi vastutav selle töö eest mida ma kusagil teen ? |
kusjuures tähendab...
Kui sa oled firma ametlikus töörõivastuses kusagil, siis loetakse sind ka vastava firma töötajaks.
Konkurendi rõivaid kandes võib endale paraja kohtu case kaela tuua...
Sellepärast peabki tööandja hoolitsema, et tema tööriided väljapoole ei koa.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaiowas
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
27.01.2005 23:28:13
|
|
|
| Ohoo, härra sprott on vahepeal uusi seadusi välja mõtlema hakanud, või äkki viitaks mõnele olemasolevale ? Politseivormi kandes võib jah jama kaela saada, aga elioni tunkedes mööda õue patseerida ei keela teadaolevalt küll ükski seadus.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
28.01.2005 21:27:57
|
|
|
Sellise avaliku laimamise eest võiks nii mõnelegi mehele siin reaalse kohtukeisi kaela lasta, ehk oleks parem mõelda enne kui sitta suust välja laotama hakatakse.
------------->
See on Demokraatia, siin peaks kehtima sõnavabadus
Muuseas, tea seda et pahatihti see kõige suurem laimaja saab ise ükskord selle p-sa kaela
Muretsemiseks pole põhjust- see on mitteametlik igalüks lähtub enda kogemustest
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
28.01.2005 21:46:21
|
|
|
| kaiowas kirjutas: |
| Ohoo, härra sprott on |
Antud lõiku võtan isikliku solvanguna...
| kaiowas kirjutas: |
| vahepeal uusi seadusi välja mõtlema hakanud, või äkki viitaks mõnele olemasolevale ? Politseivormi kandes võib jah jama kaela saada, aga elioni tunkedes mööda õue patseerida ei keela teadaolevalt küll ükski seadus. |
Ja kui sa arvad, et teise firma tunkedes ringi aelemine mingit karistust kaasa ei too, siis eksid. Esimese asjana Elioni juures kaubamärgi väär kasutamine ja moraalse kahju tekitamine.
Samuti lihtsalt teise firma tunkedes tööd tehes (eelnevalt kirjeldatud Starmani juhtum) läheb aga sellise pragarahvi alla:
§ 209. Kelmus
(1) Varalise kasu saamise eest tegelikest asjaoludest teadvalt ebaõige ettekujutuse loomise teel - karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.
Kõik sõltub advokaatidest...
Ja mina firma omanikuna, kui keegi võõras on kusagil käinud firma ametlikes töörõivastes mingit tööd tegemas ja sellega veel tugevasti firma mainet kahjustanud, annaks asja politseisse.
Võibolla väljendasin ennast tõesti esialgiu valesti - jah sa võid käia Elioni töötunkedes ringi, kuid sa võid ka selle eest saada üsna kõva karistuse.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaiowas
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
28.01.2005 23:00:44
|
|
|
Jah, karistatav on tõendusdokumentide võltsimine, ning ilma arveta tehtud tööd liigituvad seaduse silmis niivõinaa haltuuraks. Sa kõigepealt hakka firma omanikuks, siis tee nii nagu ütsid ja seejärel tule siia rääkima
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.01.2005 13:15:53
|
|
|
| kaiowas kirjutas: |
| Sellise avaliku laimamise eest võiks nii mõnelegi mehele siin reaalse kohtukeisi kaela lasta, ehk oleks parem mõelda enne kui sitta suust välja laotama hakatakse. |
huvitav, äkki annaks starmani kohtusse, kuna tolad ei suuda ennast spewsi bläkklistist välja saada? ei hakka isegi arvama, kui palju saasta selle tõttu kaela sadanud on
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
31.01.2005 14:41:11
|
|
|
Juhtum elust:
Sügisel vahetas pakette, nii telku kui internets.
Internets vahetati kohe, telku paari päevaga.
Jama ainult telku pilt nii sitt, et mõningaid kanaleid
pea et ei näegi.Mina siis telefon kätte ja kliendi teenindusse
kõllama, seal näitsik seletab miskit kapi tõstmisest ja et
varsti saab korda.Ja nii 2 kuu jooksul.Keskelt läbi 2 kõnet
kliendi teenindusse nädalas.Lõpuks tuli kaablisell kohale, vaatas
pilti, jorises miskit omaette ja pani miski testri kaabli külge.
Siis küsis, et kas nett ei kuku küljest, signaal pidavat nii sitt olema.
Ronis siis kiiresti jagamis kasti juurde, kruvis seal miskit ja
näe imet, pilt nagu prillikivi, ilus ja särav.Siis küsis, et kes seda paketi
vahetust teostas, vaatas kviitungi pealt nime, pobises omaette:"tak ja i dumal"
ning tõmbas uttu.
Loo moraal: kliendi teeninduse tibid valetavad klientidele, et kiiremini
oma lemmiktegevuse juurde tagasi pääseda(solitaire)
Osad töömehed(see kes paketti vahetas) on teada ja tuntud "halturtikud"
Tänu sellele, et TzigaLind suhtus asjasse rahulikult ja ei karjunud-sõimanud,
oli TzigaLinnul 2 kuud telkupilt sitt.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Realist
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2001
|
31.01.2005 15:12:51
|
|
|
Endal oli nett vana Xrosstechi modemiga kehv käis maha pidevalt(mõtlesin et nii vist peabki olema ), nüüd Webstariga jookseb nagu kulda. Pildikvaliteet on ka aegajalt kõikunud aga siis on piisanud mõnest telefonikõnest teenindusse ja mingi aja pärast on korda nokitsetud.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
31.01.2005 19:13:51
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| ardo112 kirjutas: |
Ma tuletaks teile meelde, et kui keegi veel mäletab siis oli Starman just see firma kes kunagi telekakaableid käis paneelmajades läbilõikamas. Ja see komme pole neil mitte kadunud, küll aga on nad hakanud eraldi korterite omi läbi lõikama. Nimelt kui kunagi sai Starmani kaabeltv paketist loobutud,siis tuldi ja lõigati nii minu kui ka naabri kaablid läbi.
Aitäh sulle Starman  |
nunuh seda on küll esimest korda kuuldud.
vb sa ajasid midagi sassi, aga ALATI võetakse RF kaabli ots jaotuskapist lahti, mitte ei panda näpitsaid külge. NEVER ei lõigata. Kui pärast taas liitud (teine korteriomanik, või soovid uuest vms), siis ei ole just väga tore kaablit F-ema/ema/-F süsteemiga jätkata, võtab mõttetult 5 minti rohkem aega. Kapis lihtne, otsal number küljes, kruvid õigesse jagurisse ja rahu majas. neid maju, kus jaotuskapp on kuskil päraspõrgus, võib tegelt näppudel üle lugeda. Tavaliselt ikka korralikult trepikojas seinale kinnitatud, lihtsustab oluliselt tehnikute tööd.
nüüd sügisel oli meie võrgus miski 30-40 korda, kus lasnamäel kivila/linnamäe/läänemere osas olid pätid kaableid lõiganud (konkurent seda vaevalt tegi, sest kehvasti lõigati, keegi ""sitt-ping" pissed-off tatikatekamp" niikuinii). Sellist asja küll enda mehed ei tee.
on tõesti võimalik olukord, kui majas jooksis paralleelselt nii endise tele2 kui starmani võrk, siis võeti üks neist ära (tavaliselt eemaldati see, mis on vanem, halvemini hallatav või kui oli ilmne kliendiarvu ülekaal, siis võeti väiksem maha). siis võis tõesti läbilõikamist olla, aga siis pidi iga klient ikka endaoma tagasi saama.
mingi keiss oli, kus inimene sai eraldi tele2 KTV-d ja starmani netti (tuppa jooksis 2 eraldi kaablit) ja nüüd kui tele2 välja võeti, siis plaks, pilt puudu aga nett olemas, sellisel puhul pidi tehnik koju tulema ja jaguri netikaablile vahele panema ja TV-ga ära ühendama. Aga selliseid olukordi oli üksikuid. tehnikut ka tegelt süüdistada ei saa, sest tema vaatab jaotuskapist, õige numbriga kaabel ilusti krutitud ja ühendatud. korteri sisse ta ju ei näe, kaablid tihtipeale jooksevad seinte seest ja lagede alt. |
Tuleta pisut meelde
Suurem lõikamine käis just siin Lasnamäe kandis, kus see linnaosa ära hakkab lõppema.
Kahjuks ei suutnud hetkel kah andmeid leida selle asja kohta.
Ja läbi lõigati see kaabel mis majja sisse tuleb. Kohati oli ka nii, et nemad lõikasid ja siis pakkusid ennast parandama (ega's siis kõik elanikud teadnud, kes neeb kaablid läbi lõikas).
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
01.02.2005 21:56:20
|
|
|
ardo112, vaata, mina juhendan neid brigaade, kes kaableid taoliste avariide puhul parandamas käib. Konkreetselt sellised suuremad rikked meie kohustuseks. Teades oma töötajaid väga hästi, ütlen kohe, et nemad küll halturtsikud ei ole. Korralikud ja tehniliselt taiplikud eesti noormehed (8st inimesest 7 eestlast ja üks noor vene poiss), kusjuures spetsiaalselt välja valitud. Ja raha selle eest kelleltki ei võetud, sest see on nende avariitöö ja materjal firma taskust.
Ja lõigati enamasti öösiti või varahommikul. Ma tean seda keissi piisavalt hästi ja 100% et oma käpp selles ei olnud. Kui kaablikutt või asjatundja oleks kaablit lõiganud, oleks ta selle nii "ilusti" teinud, et pool päeva oleks ehitamist. seal aga nüsiti enamvähem kääridega, kohati ei suudetudki läbi lõigata või lõigati näiteks kogemata suvaline korterikaabel.
Meil on piisavalt ühtne töölispere ja "oma kodus ei situta".
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
01.02.2005 22:08:41
|
|
|
Jutt käis sellest ajast, mil Starman loodi ( 98;99? ).
EDIT: Kas siis sinu poole pöörduda murega, kui S*T*A*R*M*A*N lepingu lõpetamise peale tuli ja korterisse tuleva kaabli läbi tõmbas? Ja see oli kindlalt Starmani onu. Ja siis tuli STV onu ja pani 25.- eegu eest uue kaabli (Muidugi peale seda kui me murest neile rääkisime).
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
01.02.2005 22:39:48
|
|
|
ma foorumisiseselt mingeid keisse ei lahenda. seda tehakse tööpostil ja töövahendeid ja kanaleid kasutades.
98/99 muidugi teine ooper olla, siis võisid tõesti lood teised olla.
starman loodi tegelt ~93, kuigi teise nime all (mustamäe kaabeltelevisioon oli vist siis). siis nimed muutusid veel kord paar, kuigi paljud tolle aja töötajad (eriti just tehnikaosakonnast) on siiamaani veel palgal.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clint
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002
|
04.02.2005 10:07:03
|
|
|
| Realist kirjutas: |
Endal oli nett vana Xrosstechi modemiga kehv käis maha pidevalt(mõtlesin et nii vist peabki olema ), nüüd Webstariga jookseb nagu kulda. Pildikvaliteet on ka aegajalt kõikunud aga siis on piisanud mõnest telefonikõnest teenindusse ja mingi aja pärast on korda nokitsetud. |
ma paar nädalat olengi uue modemiga Internetti nautinud. Nüüd tulid telekapildile kerged sahinad peale. Ja Internet lännu. 1770 lubas alles 8 päeva
pärast saata tehniku uurima kaableid.
Mille pärast nii pikad järjekorrad on, pole ju praegu suurt turuhõivamise kampaaniat käimas.. ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
04.02.2005 10:09:01
|
|
|
tvpildi tehnikute järjekord on oluliselt pikem, ma ei teagi miks, neist puudust vist.
sa pigem kaeba interneti peale (et puudu), sellega läheb päev-paar max aega.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
06.02.2005 12:56:07
|
|
|
Mõned aastad Starmani klient olnud (TV & Internet) ja netiga probleeme tunduvalt vähem kui oli Elioni ADSL-ga.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
06.02.2005 22:07:15
|
|
|
tra see starman käib juba vaikselt pinda. ei tea, kas see oli High-Q, kes kanni keerab, aga juba teist korda sel nädalal net ära läinud. kõige parem oli just, kui pühapäeva õhtul kell 2030 kaob nett ära.
minu poolt üks suur "pluss" neile.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
06.02.2005 22:28:49
|
|
|
kotmarjak ega sa Jüris pole? Mul sama lugu, teist korda juba see nädal nett läinud ja telefuun ka ei funganud. Moblaga istusin 1770 30minti ja kuulasin musa, keegi ei suvatsenud vastata ei tea kas tibi oli si**le läinud või.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
06.02.2005 22:37:24
|
|
|
| kussu kirjutas: |
kotmarjak ega sa Jüris pole? Mul sama lugu, teist korda juba see nädal nett läinud ja telefuun ka ei funganud. Moblaga istusin 1770 30minti ja kuulasin musa, keegi ei suvatsenud vastata ei tea kas tibi oli si**le läinud või. |
mustamäel olen.
alatihti siin mingit paska juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shakedown
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2005
|
07.02.2005 16:25:18
|
|
|
Minu poolt suht positiivne kogemus.
Oli tarvis lepingut ümber vormistada eraisikult firmale. Alguses läksin Sõle 64 teenindusse, kuna see oli kõige lähemal. Sealt öeldi, et firmadega tegeleb ainult Akadeemia 28. (see oli miinus, sest kodulehel sellist infot ei olnud).
Aga kui jõudsin kohale siis teenindaja oli väga viisakas ja meeldiv. Sain sinna kuhugi taharuumi neil, kus neil mingi kontor jne...
_________________ Kuidas müüa 74GB WD Raptorit?
Mina ka ei tea. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
14.02.2005 13:20:52
|
|
|
Kasutan Starmani TV-paketti ning ka internetti. Televisiooni poolt ei ole midagi kurta. Netiga on aegajalt ikkagi jamasid olnud ning miskipärast aegajalt on stabiilsusega väiksemaid jamasid olnud.
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shakedown
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2005
|
15.02.2005 23:11:02
|
|
|
Ohhoi. Nüüd helisatasid ütlesid, et mul on mingi eriti vana modem, et ma tulgu ja toogu neile see ja annavad uue ja parema vastu. eks näis mil aega on. Aga vähemalt ausad, ei lase vana järelmaksuga osta.
_________________ Kuidas müüa 74GB WD Raptorit?
Mina ka ei tea. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
16.02.2005 16:17:30
|
|
|
Olen starmani klient olnud juba comtrade aegadest saati. Algus aegadel see ühendus oli küll väga nigel, kuid nüüd probleeme ei ole tekkinud. Koduse väikeserveri uptime on üle 2 kuu ja samakaua ilma ühegi katkestuseta on starman ka üleval olnud. Teleka pilt kohati annab soovida aga telekat ma eniveis vaatan nädalas mõned korrad.
Mis väheke ei meeldi on see, et eraklient ei sa võtta odavama paketi juurde staatilist IP-d, vaid peab StarNetPro paketiga liituma selleks.
Elionile sõber saatis soovi ja elion tegi vastava pakkumise, eraldi tavapaketidest.
Olen rahul aga arenguruum on suur veel Starmanil:)
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
17.02.2005 00:57:04
|
|
|
16.02.2005 15:17
------------------>
See on üks mis ka mind häirib pisut... (Teine on arvemajandus, kolm korda on tulnud arveid klaarida ebatäpsuse pärast)
Arvestades kodulahenduspaketi hinda (400Eek-i kanti) võiks see sisaldada ka Staatilist IP aadressi...
Mis mind kõige rohkem häirib Starman ettevõtte juures on vene meelsus (see kajastub esmajoones TV- kanalite valikus)...
Ühenduse suhtes pole ühtki etteheidet...
Oleks minu teha siis kindlasti vaataks asjad ringi mõtleks midagi välja, et Kodulahendus paketti tuua Staatiline IP aadress+ TV kanalite valiku muudaks kapitaalselt ümber, vastavalt tegelikkusele ning Eesti tegelikele huvidele
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
17.02.2005 18:22:31
|
|
|
| mtv23 kirjutas: |
| Mis mind kõige rohkem häirib Starman ettevõtte juures on vene meelsus (see kajastub esmajoones TV- kanalite valikus)... |
Ei oska öelda.. vene kanalite kasutamine on neile ilmselt lihtsalt soodsam ja inimesed valivad üldiselt odavuse järgi. Samuti on suur osa klientidest ka venelased nii et neile on lihtsalt nii kasulikum. Ise kasutan ka starmani teenuseid - nii internet kui ka kaabeltelevisioon ja eriti peale tv kvaliteedi millegi üle kurta ei ole.
EDIT: ahjaa.. tv juures mulle isiklikult meeldiks kui iga kanal eraldi maksustada.. näiteks et üks kanal maksab 5 krooni kuus ja teine kanal 1 kroon. Sellisel juhul ei oleks üleliigseid kanaleid mida nagunii kunagi ei vaata.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaiowas
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
17.02.2005 22:05:32
|
|
|
Kui nüüd tehniliseks minna, siis üksikute kanalite tellimine analoogi puhul on praktiliselt võimatu, aga küll tuleb digi-tv ja tuleb vod, siis tellid ja vahid mida tahad.
P.S Starman edastab neid "venekeelseid" kanaleid ka ingliskeelsetena, ainuke asi, et selleks peab olema stereotelekas. Miks monotelekas venekeelt räägib ? aga sellepärast, et ülla ülla, mitte ainult venelasi pole levipiirkonnas piisavalt, vaid ka suur osa eestlasi on tunnistanud, et saab paremini aru vene kui inglise keelest. Vene keelt ei oska meil valdavalt ainult nokad kes on peale 80'ndat välja lastud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shakedown
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2005
|
18.02.2005 21:39:51
|
|
|
Mina olen peale 80-ndat välja lastud. Ja ütlen ausalt, et nii palju, kui koolis sead vene keelt õpetati, läks mul ka kõrvust mööda. Vene keelt õppisin rääkima tööl.
_________________ Kuidas müüa 74GB WD Raptorit?
Mina ka ei tea. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
18.02.2005 21:48:53
|
|
|
| shakedown kirjutas: |
...Vene keelt õppisin rääkima tööl.  |
loodan sama tulevikus...
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
19.02.2005 13:45:16
|
|
|
17.02.2005 21:05
---------------->
Seesugune suhtumine võib minna kalliks maksma... (kunagi maksis see meie vabaduse)
Peamine mida äramärgiks,- antud mõttega on inimene oskab seda, mida talle kõige rohkem ette serveeritakse...
Juhul kui selleks on venekeel- siis pole siin kahtlust, et osatakse seda keelt ka rohkem ent etniliselt on see suhtumine me
rahvusele kahjulik
(Eriti solvaksav on juhul kui nt-ks Eestile truu kodanik kellel on Inglise keel on äraomandatud üpriski suures ulatuses, samuti Saksa keel, edastatakse tv-filmi kuhu loetakse venekeeles peale, hea kui sa saad lugeda emakeelseid subtiitreid)
Kuidas suhtud, minu jaoks on see süstemaatiline ärakasutamine, milleläbi kohalikud (venestatud kodanikud) ei kavatsegi eestlase moodi elama hakata...
Siin on näha mis juhtub... (See kõik loeb!!!) (TV, massimeedia see ongi peamine mis mõjutab olenemata sellest kas suudad end kontrollida või mitte,...)
Saa targaks
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
19.02.2005 13:49:18
|
|
|
mtv23, starman on eraettevõte, mitte riigikapitalil. eraettevõttele on tähtis raha ja kasumit saada, mitte aatelisi vaateid viljeleda.
ju siis vene kanalid müüvad hästi, siis mida siin enam küsida?
Kui sina oleksid ärimees, siis saaks mu mõttest väga hästi aru.
teine asi muidugi kanalite valik: heade kanalite kaabelvõrku edastamine maksab roppu raha, litsensid-lepingud-kaardid jne. erasatiga muidugi lihtne, ostad kompoti ja vaatajakaardi, käid nii max paar tuhhi aastas välja (kui on legaalne vaatajakaart) ja vaatad. kaabeloperaatoril nii lihtsalt värk ei käi, võrku edastamine kordi-ja-kordi kallim. siin on alati kompromiss, tuleb valida lisaks kallitele (näiteks eurosport) ka odavamaid ja lihtsamaid kanaleid, mille vaadatavus tõesti väiksem. Vene kanalid on aga sellised, mis väga kallid ei ole (võrreldes mtv-de ja eurosportidega), aga mille vaadatavus on päris korralik ja mida kliendid tahaksid vaadata: ehk siis äriliselt kasulikud (nõuavad mõõdukat investeeringut, aga toovad hästi raha tagasi).
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
19.02.2005 13:56:47
|
|
|
Loomulikult on see nii, selles ei ole siin mingit kahtlust
Eraettevõte teeb seda mis tal parem, seega kust rohkem raha saab...
Raha saab rohkem sealt kus on suurem vaatajaskond, meie maal on selleks näiteks TV3 praegult millel on vaatajaid küllaltki...
Vähemalt niipalju, et oma reklaami siia müüakse (ettevõtjad)
OK! Jääb üle vaid loota, et tulevikus hakkaks süsteem ka meie maa kasuks tööle
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaiowas
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
19.02.2005 21:49:05
|
|
|
| Wtf ? minumeelest on inglise keel ka samamoodi võõrkeel ja kaabeltv operaator ei ole koolitusettevõte.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
19.02.2005 22:34:09
|
|
|
Wtf ? minumeelest on inglise keel ka samamoodi võõrkeel ja kaabeltv operaator ei ole koolitusettevõte.
-------------->
See on sinumeelest, minu meelest ei ole Inglisekeel eriti ohtlik (see on rahvusvaheline) võrreldes selle keelega mida tänaval pead taluma...
Tuleb mõned olulised värgid enesele selgeks teha !
Muidu jah kõik juba äraöeldud, niiet ülejäänud on vastavalt kuidas keegi on arvamust kujundanud hetkeseisust!
Niiet vahet pole, saan sust ka aru oled tõenäoliselt saanud teistsugust kasvatust
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|