|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.01.2005 15:36:52
|
|
|
Küsiks siis niipidi: Kes oleks käpp
| madedog kirjutas: |
| tsitaat: |
Ma polnud enne HL2 väljatulekut ühtegi HL osa mänginud ning pärast HL2 läbitegemist hakkasin ka eelnevaid osasid mängima, et saada teada mis toimub. Tegelikult mulle täitsa meeldis see pakett nagu Blue Shift ja Counter Strike, samas keskkonnas mängid erinevaid osasid. HL2 võiks samasugused lisad välja tulla, võitleks siis nüüd vabadusvõitlejate vastu! Üks mäng ise ei olnud minu arust mingi eriline stoori, kuid kõik need kokku andsid välja ülihea komplekti thumbs_up.gif Ehk ongi HL2 puudus selles, et järjed pole veel ilmunud, äkki saaks asjast asja?
|
Ega's midagi Võtame HV seltskonna kokku, kes oskavad Source'ile mappe, modeleid jms asju teha, ning paneme "Opposing Force 2" kokku
Edit:
"I can voluenteer for mapper " |
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.01.2005 15:57:02
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Küsiks siis niipidi: Kes oleks käpp  |
Ehk siis paneksid mingi esialgse tegevusplaani(story) kirja ning teeks ka paar proovikaarti. Kui midagi on juba ette näidata küll siis ka rahvas abistama hakkab. Pole veel näinud projekti kus keegi hüüab let's do it! ning mingi aja jooksul väljub täisväärtuslik tulemus.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.01.2005 16:32:18
|
|
|
Ma seda mõtlengi
Aga probleem on selles, et pole veel elusees ühtegi modi teind HL-ile ning kuna "hetkel" pole veel ka Visual Studio .Net-i, ning 2005 beta ei suuda ära kompileerida asja, siis annab proovikaart natuke oodata
Tekstuuridega saab hakkama, kuna millalgi veebruari alguses peaks digika kätte saama ja siis saab ka kusagilt reaalsemaid tekstuure välja võluda.
Eks story kah tuleb vaikselt... kui "Opposing Force 2" siis ikka väga tõenäoline et herr Vabameest ei näe. Ja arvata võib et asi saab kusagilt sealtsamast alguse kust HL2-gi.
Olin lihtsalt huvitatud palju inimesi oleks "nõus" asjaga tegelema hakkama, kui arvesse võtta seda et sellisesse asja on tarvis programmeerijaid, mappereid ja modelleerijaid. Tõenäoliselt ka väga hea kvaliteediga mikrofoni
Aga jah... vaikselt üritan sellega tegelda, ning isegi kui sest midagi välja ei tule on vähemalt ennastki natuke edasi arendatud
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
25.01.2005 16:48:53
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Küsiks siis niipidi: Kes oleks käpp
| madedog kirjutas: |
| tsitaat: |
Ma polnud enne HL2 väljatulekut ühtegi HL osa mänginud ning pärast HL2 läbitegemist hakkasin ka eelnevaid osasid mängima, et saada teada mis toimub. Tegelikult mulle täitsa meeldis see pakett nagu Blue Shift ja Counter Strike, samas keskkonnas mängid erinevaid osasid. HL2 võiks samasugused lisad välja tulla, võitleks siis nüüd vabadusvõitlejate vastu! Üks mäng ise ei olnud minu arust mingi eriline stoori, kuid kõik need kokku andsid välja ülihea komplekti thumbs_up.gif Ehk ongi HL2 puudus selles, et järjed pole veel ilmunud, äkki saaks asjast asja?
|
Ega's midagi Võtame HV seltskonna kokku, kes oskavad Source'ile mappe, modeleid jms asju teha, ning paneme "Opposing Force 2" kokku
Edit:
"I can voluenteer for mapper " |
|
mina istun siis kõrval ja mölisen 8)
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
servechill
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004
|
25.01.2005 16:51:47
|
|
|
Mina olen valmis mappima !
Mudeleid kahjuks vorpida ei oska
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.01.2005 16:52:58
|
|
|
| tsitaat: |
mina istun siis kõrval ja mölisen icon_cool.gif
|
Nõu thänks bob
Äkki suudad 3ds maxiga midagi teha? Ehk siis modeleid või äkki tunned natuke HL-i mappimist? Kõik sellised "propertyd" on teretulnud
Kuna mul on natuke probleeme fantaasiate üleskirjutamisega (ehk siis stoori loomisega 8)), siis võiks keegi selles osas ka oma kätt pakkuda
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
servechill
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004
|
25.01.2005 17:03:24
|
|
|
Ma võin aidata ka stoori poolt
Endal on olnud mappimiskogemust muus mängudes palju, aga eks õpib ka selle ära...
Muide kas on juba planeeritud Opposing Force 2 Valve poolt teha?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.01.2005 17:07:55
|
|
|
Ei ole, aga niipalju kui ma aru saan, on www.opposingforce2.tk tegemas midagi sarnast, ainult et ta ei tule midagi muud kui OF 1 Source mootorile lihtsalt ümber porditud. Seega - stoori ei tule mitte mingil kombel HL2-e tegevuspaikades.
http://mods.moddb.com/4260/
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
25.01.2005 17:09:13
|
|
|
| Sellist nime te nagunii kasutada ei saaks, nagu Opposing Force 2, imo
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.01.2005 17:09:54
|
|
|
Üks vend juba kasutab
Ei... minu plaan oli hoopis
"Half-Life 2: Opposing Force"
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.01.2005 17:10:58
|
|
|
Kui uusi relvi ning erineva AI'ga monstereid ei tee siis pole mingit kompileerimist vaja (vähemalt HL1's polnud). Ühesõnaga, kaartide tegemist kompileerimise võimetus ei sega.
Kunagi sai isegi üritantud HL1'le väikest MOD'i progeda. Pidi tulema miski pocketcannon(lühike jahipüss) mida oleks siis SP's ning MP's kasutada. Kahjuks jäi asi olematute c++ oskuste taha kinni.
Modeleid olen üritanud kunagi MilkShape's teha, 3dmax tahab natuke sügavamat uurimist(skeleton animation). Valve tegi minuteada modeleid miskis XSI nimelises proges mis pidavat kunagi tasuta saadavale tulema.
Kaarte olen HL1 MP'sse mitmeid teinud. Midagi erilist polnud kuid kuna seal oli asi reaalsest kaugel siis DM funni jätkus päris mitmeks päevaks.
Kui asi tõsiseks läheb ning keegi mulle VS2005 hangib (veelparem, gcc peale koodi pordib )võin progejaks hakata, hädapärast ka mapper/modeller. Enne muidugi tehke mingi plaan ning kaardid valmis, siis vaatame mis edasi saab.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
servechill
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004
|
25.01.2005 17:19:38
|
|
|
Äkki jagaks msn-i laiali või saaks kusagil kokku....
Siis saaks arutada stoorit ja kokku leppida kes mida teeb !
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.01.2005 17:21:30
|
|
|
Niiet hetkel võib juba päris mitme inimesega "arvestada" siis... eks kui asi "official"iks läheb saab ilmsesti uus teema tehtud selle jaoks kus kõike arutatakse selleteemalist
Uusi relvi tekib kohe kindlasti. Näiteks tuleks OF1-st ümber tuua nii mitmedki relvad + natuke featuure juure panna
Võimalik et saab ka ilma kompileerimata - pole proovind
Jah... valve tõesti teeb XSI-ga, eksisin
VS2005 Expressi beetat saad pisipehme lehelt ametlikult tasuta kätte Raskemaks läheb asi aga 2003 puhul, kuna 2005-ga ei taha ära kompileeruda, aga 2003-ga tõenäoliselt seda teeb... (oeh... 3 giga tõmbamist muulast... )
Aga jah... uurib seda asja veel
EDIT: servechill pani ette juba msni kaudu jah võib ka minu oma te kõik teate... 
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
servechill
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004
|
25.01.2005 17:28:44
|
|
|
| Kuidas oleks selle kokku saamisega, sest tegelt võiks nii ära näha, et kes mida teha oskab?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.01.2005 17:35:26
|
|
|
Ma kaldun arvama et MSN on selleks hetkel kõige parajam koht...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.01.2005 17:42:17
|
|
|
tegelikult on ka miski 2003 kompilaatori(ilma IDE'ta) versioon m$ saidilt ametlikult tasuta saadaval. Krdi jama et HL2'l pole linuxi porti. Kuidagi ei tahaks winis oma asju enam ajada
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.01.2005 17:50:06
|
|
|
See on tõesti üks - asjale. Mind ei hoiaks enam ka miski väevõimuga Windowsil, kui Steam töötaks ametlikult linuxil pordina.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
25.01.2005 18:58:59
|
|
|
| tsitaat: |
Ega's midagi Võtame HV seltskonna kokku, kes oskavad Source'ile mappe, modeleid jms asju teha, ning paneme "Opposing Force 2" kokku
Edit:
"I can voluenteer for mapper "
|
Kui ma õieti mäletan,siis originaal Opposing Force lõpus "palgati" Shepard samamoodi G-mani poolt, nagu Freemangi, nii et lugu on nagu olemas.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
25.01.2005 19:23:56
|
|
|
| Sheppard jäieti minu arust mingile planeedile lihtsalt...ise vaatab mis teeb : P
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
25.01.2005 21:14:01
|
|
|
minuarust palgati kah? blue shifti lõpus jäeti ta sinna maale edasi vms
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.01.2005 21:29:55
|
|
|
Blue Shifti lõpus ei toimunud midagi... Barney pääses koos professoritega minema autos.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
25.01.2005 21:35:10
|
|
|
| madedog kirjutas: |
| Blue Shifti lõpus ei toimunud midagi... Barney pääses koos professoritega minema autos. |
nu ma mõtlesingi et vb mõeldigi seda? krt ma tegin just paar nädalat hiljem kui hl2 välja tuli selle of läbi ning muarust oli lõpus samamoodi g-man ja miskit ta seal rääkis kahm see on see kuldkala mälu
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
26.01.2005 00:05:23
|
|
|
| limp kirjutas: |
| madedog kirjutas: |
| Blue Shifti lõpus ei toimunud midagi... Barney pääses koos professoritega minema autos. |
nu ma mõtlesingi et vb mõeldigi seda? krt ma tegin just paar nädalat hiljem kui hl2 välja tuli selle of läbi ning muarust oli lõpus samamoodi g-man ja miskit ta seal rääkis kahm see on see kuldkala mälu  |
Ma tegin HL1 mingid lisa levelid mis oli CS-iga kaasas. Tegevus toimus mingis Hiina mägedes vist. G-Man rääkis alguses mingi üle 5 minti teksti ja lõpus ka veel sama palju , siis vahepeal oli mingi lõbustuspark ka
limp võib-olla mõtled neid leveleid?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
26.01.2005 09:13:26
|
|
|
See mida 486 mõtleb on "Absolute Redemption". Seal oled sa jälle Gordon Freeman, ei tea isegi kelle poolt see mod tehtud on... mis kuradi moodi sealt suurelt katuselt edasi pääseb kus ühe aia taga on uks Ma pidin noclippi kasutama et edasi pääseda
Aga jah... Blue Shiftis alustad nagu Gordongi, ainuke vahe on selles, et nats eespoolt. Sa näed alguses kus mingi turvamees uksele prõmmib (HL1-s siis), ning see turvamees oledki sina BS-is
Blue Shiftis puudub GMan täielikult IMO...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
26.01.2005 09:50:25
|
|
|
| tsitaat: |
Blue Shiftis puudub GMan täielikult IMO...
|
G-man täiesti olemas,alguses sõidab rongiga mööda,rohkem kohtumisi meelde ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
26.01.2005 11:03:35
|
|
|
ahh jaa... õigus küll.. tuleb meelde
Kirjale tuli ilusti vastus: tehakse küll OF2-e, mängija on Combine, ning vahepeal on miski muu kamm seal ka... ei tea aint kas HL2-e stooriga ka kokku läheb.
Mul on tunne et mõistlikum oleks hoopis Blue Shift 2 teha Hea et HL2: OF kuhugi arenenud pole (see meie variant )
Olgugi et siis peaks playeri "suust" kostuma päris palju asju... ning skriptimine läheks lausa liiale. Aga noh... jah.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
26.01.2005 11:10:58
|
|
|
| madedog kirjutas: |
ahh jaa... õigus küll.. tuleb meelde
Kirjale tuli ilusti vastus: tehakse küll OF2-e, mängija on Combine, ning vahepeal on miski muu kamm seal ka... ei tea aint kas HL2-e stooriga ka kokku läheb.
Mul on tunne et mõistlikum oleks hoopis Blue Shift 2 teha Hea et HL2: OF kuhugi arenenud pole (see meie variant )
Olgugi et siis peaks playeri "suust" kostuma päris palju asju... ning skriptimine läheks lausa liiale. Aga noh... jah. |
Jälle saab Barney-t mängida?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
26.01.2005 11:59:31
|
|
|
irw tuleta meelde kui palju barney rääkis HL2-s ja siis vaatame kui hästi asi välja peaks tulema kes meist on barney häälega? 
Ma kaldun arvama et pigem peaks miski uue modi välja mõtlema... näiteks Redemption järgnes ju HL1-le... seal kah Gordon Freeman... võibolla siis Redemption 2
Aga see Blue Shift tegelt on suht hea idee...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
26.01.2005 12:03:53
|
|
|
Hääled peaks sisse lugema sellise eestlastele kohase räige aktsendiga, kus on sõnad "aaam, eeem" jne sees ja samuti erri põristada
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
26.01.2005 13:40:31
|
|
|
HL1's rääkis Barney, HL:Blue Shiftis Barney ei rääkinud....
Niiet ei ole tal üldse häält vaja
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
26.01.2005 13:40:35
|
|
|
| madedog kirjutas: |
ahh jaa... õigus küll.. tuleb meelde
Kirjale tuli ilusti vastus: tehakse küll OF2-e, mängija on Combine, ning vahepeal on miski muu kamm seal ka... ei tea aint kas HL2-e stooriga ka kokku läheb.
Mul on tunne et mõistlikum oleks hoopis Blue Shift 2 teha Hea et HL2: OF kuhugi arenenud pole (see meie variant )
Olgugi et siis peaks playeri "suust" kostuma päris palju asju... ning skriptimine läheks lausa liiale. Aga noh... jah. |
Ei tea kui palju nüüd aru sain aga Combine`na Gordoni ja Barney vastu pelada oleks üpris phun!
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
26.01.2005 14:42:04
|
|
|
Nii et paljud olid minuga nõus, stoori on poolik kui ta ei koosne mitmest mängust ning kohe mängude komplekti koostama Kui keegi tahab õpetada, siis võin aidata, ise eisalgu progeda ei oska, aga õppimishuvi on olemas
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
26.01.2005 14:48:58
|
|
|
| tsitaat: |
HL1's rääkis Barney, HL:Blue Shiftis Barney ei rääkinud....
Niiet ei ole tal üldse häält vaja
|
HL1-s ei kuulnud sa seda "õiget" barneyt mitte kusagil rääkimas "õiget" Barneyt näed sa siis kui sa alustad selle "rongikesega" sõitu HL1-s ja möödud ühest uksele prõmmivast turvamehest - vot seesama oled sina Blue Shiftis
Ja HL2-s rääkis barney, järelikult on tarvis häält
| tsitaat: |
Nii et paljud olid minuga nõus, stoori on poolik kui ta ei koosne mitmest mängust ning kohe mängude komplekti koostama icon_smile.gif Kui keegi tahab õpetada, siis võin aidata, ise eisalgu progeda ei oska, aga õppimishuvi on olemas thumbs_up.gif
|
Aaaga palunn!
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.01.2005 15:05:59
|
|
|
| madedog kirjutas: |
| tsitaat: |
HL1's rääkis Barney, HL:Blue Shiftis Barney ei rääkinud....
Niiet ei ole tal üldse häält vaja
|
HL1-s ei kuulnud sa seda "õiget" barneyt mitte kusagil rääkimas "õiget" Barneyt näed sa siis kui sa alustad selle "rongikesega" sõitu HL1-s ja möödud ühest uksele prõmmivast turvamehest - vot seesama oled sina Blue Shiftis
Ja HL2-s rääkis barney, järelikult on tarvis häält
| tsitaat: |
Nii et paljud olid minuga nõus, stoori on poolik kui ta ei koosne mitmest mängust ning kohe mängude komplekti koostama icon_smile.gif Kui keegi tahab õpetada, siis võin aidata, ise eisalgu progeda ei oska, aga õppimishuvi on olemas thumbs_up.gif
|
Aaaga palunn!  |
kuidas ei kuulnud? hl1 barney on sama vend, kes teeb häält ka hl2's
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
26.01.2005 15:21:00
|
|
|
Möhh? Kas me räägime ikka samast tegelasest?
Kus sa kuulsid esimeses osas seda "õiget" barneyt rääkimas? Teises osas küll, aga esimeses ei ole küll "õige" barney kusagil kohas rääkimas Esimeses osas olid need teised barneysarnased vennad hoopiski teised vulvarid... aga noh, kokku nad ei puutunud nagu omavahel (Gordon ja Barney, vastavalt siis esimestes osades)... jällegi - väljaarvatud see üks kord, seal alguses, kus vend vastu ust prõmmis.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
26.01.2005 15:27:55
|
|
|
Oleks ise ka selles modis kaasalöömisest huvitatud, kuid kardan, et teadmisi jääb napiks Programmeerimis oskust eriti ei ole ning pole varem mingi mängu modimisega ka tegelenud. Kuid olen kiire õppija ning tavaliselt saan koodist aru, olenemata eriti mis keeles see kirjutatud on. Praegu üritan CS:S 'le üht mapi teha, Hammeris põhilisi asju tean ja oskan.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
26.01.2005 15:33:42
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Möhh? Kas me räägime ikka samast tegelasest?
Kus sa kuulsid esimeses osas seda "õiget" barneyt rääkimas? Teises osas küll, aga esimeses ei ole küll "õige" barney kusagil kohas rääkimas Esimeses osas olid need teised barneysarnased vennad hoopiski teised vulvarid... aga noh, kokku nad ei puutunud nagu omavahel (Gordon ja Barney, vastavalt siis esimestes osades)... jällegi - väljaarvatud see üks kord, seal alguses, kus vend vastu ust prõmmis. |
minuarust oli barney kuskil seal luku taga esimese osas ja oli kuulda teda, kuid ma täpselt ei mäleta ka
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
26.01.2005 15:39:24
|
|
|
Kuule sa ajad juba hirmu nahka Tahad et ma hakkaks jälle neid mõlemaid mänge läbi tegema w
To: nitro
Ega's midagi... kui midagi ikka oskad siis miks mitte Võid MSNi kaudu ühendust ju alati võtta... kõigepealt tuleb meil sobiv stoori välja mõelda asjadele...
edit: selles teemas 100s post 
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
26.01.2005 16:32:08
|
|
|
| madedog kirjutas: |
selles teemas 100s post   |
rohkem nagu 3287s post oli sul...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
26.01.2005 17:05:58
|
|
|
ei ei... minul selles teemas oli 100s post ma mõtlen
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
26.01.2005 17:13:57
|
|
|
| madedog kirjutas: |
ei ei... minul selles teemas oli 100s post ma mõtlen  |
mul jääb 24 puudu
selel postiga siis 23 aga aitab ot-st
samas võiksid nad juba miskit asjalikku välja ka lasta ei oleks kodus enam nii igav
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
26.01.2005 17:24:49
|
|
|
Võiks...
sama hästi võiks ise midagi teha ei oleks samuti kodus enam nii igav 
Ma mõtlen praegu miskit modi Tallinnaga seoses hoopiski... seda oleks muidugi veelgi keerulisem teha kui ükskõik millist teist modi...
Aga jah... kui Blue Shift 2-le peaks sõrmed külge saama oleks hea küll ju
Või teine võimalus - miski teine vend keda HL2-s ei näinud... või hoopis "Father Grigori"... kuule see ju veel parem idee... ainuke viga on vast selles, et mõne inimese jaoks võib liiga õudsaks minna see...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
servechill
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004
|
26.01.2005 17:45:09
|
|
|
Njah, aga muidu hea mõte
Esimene peatükk : Ravenholmi kaitse
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.01.2005 17:58:23
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Möhh? Kas me räägime ikka samast tegelasest?
Kus sa kuulsid esimeses osas seda "õiget" barneyt rääkimas? Teises osas küll, aga esimeses ei ole küll "õige" barney kusagil kohas rääkimas Esimeses osas olid need teised barneysarnased vennad hoopiski teised vulvarid... aga noh, kokku nad ei puutunud nagu omavahel (Gordon ja Barney, vastavalt siis esimestes osades)... jällegi - väljaarvatud see üks kord, seal alguses, kus vend vastu ust prõmmis. |
õige barney oli iga valvur muuseas, ei olnud seda ühte ja tõelist, just nagu olid kleinerid& vance'id 10x mängu jooksul küll rippumas ja suremas ja siis jälle elus
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
26.01.2005 18:17:19
|
|
|
Mkmm... ma arvestan "õiget" barneyt ainult sellist, kes jooksis Blue Shiftis ringi, seal oli ju ka neid teisi barneysid...
Pigem võiks olla Grigoriga selline asi:
"Chapter one: The Arrival", ehk siis see osa kus need tulnukad hakkavad tulema sinna linna ning sa pead mööda linna ringi jooksma... kuidagi üksluiseks muidugi kisuks, aga noh... see selleks
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
26.01.2005 19:57:51
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Mkmm... ma arvestan "õiget" barneyt ainult sellist, kes jooksis Blue Shiftis ringi, seal oli ju ka neid teisi barneysid...
Pigem võiks olla Grigoriga selline asi:
"Chapter one: The Arrival", ehk siis see osa kus need tulnukad hakkavad tulema sinna linna ning sa pead mööda linna ringi jooksma... kuidagi üksluiseks muidugi kisuks, aga noh... see selleks  |
jah, need teised turvad said mitmel pool surma seal, ja sa said neile ise ka kuuli pähe lasta, aga blue shiftis on üks ja ainuõige barney. Ja Blue Shiftis ilmub G-Man tõesti ainult ühel korral.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.01.2005 14:00:23
|
|
|
väga palju sellist materjali jäi mängust välja
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
27.01.2005 14:29:53
|
|
|
keegi eile "Starship troopers" it vaatas? seal olid kah sellised sõdurputukad, mis sarnanesid 99% halflife2 AntLionitega
film on tehtud enne aastat 2000 (oli 97 vist) , tundub et hl2 jaoks viksiti kuskilt maha
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.01.2005 14:31:16
|
|
|
Ka HL1's oli päris mitu vastast kes lõplikku mängu ei jõudnud. Kui õieti mäletan võis neid ~4-5 olla.
See et midagi mängu ei jõua on enamasti tingitud tähtaegade järgimisest. Kui midagi ei saa valmis, jäetakse tegemata.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|