Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.01.2005 15:36:52 vasta tsitaadiga

Küsiks siis niipidi: Kes oleks käpp icon_biggrin.gif

madedog kirjutas:
tsitaat:

Ma polnud enne HL2 väljatulekut ühtegi HL osa mänginud ning pärast HL2 läbitegemist hakkasin ka eelnevaid osasid mängima, et saada teada mis toimub. Tegelikult mulle täitsa meeldis see pakett nagu Blue Shift ja Counter Strike, samas keskkonnas mängid erinevaid osasid. HL2 võiks samasugused lisad välja tulla, võitleks siis nüüd vabadusvõitlejate vastu! Üks mäng ise ei olnud minu arust mingi eriline stoori, kuid kõik need kokku andsid välja ülihea komplekti thumbs_up.gif Ehk ongi HL2 puudus selles, et järjed pole veel ilmunud, äkki saaks asjast asja?

Ega's midagi icon_biggrin.gif Võtame HV seltskonna kokku, kes oskavad Source'ile mappe, modeleid jms asju teha, ning paneme "Opposing Force 2" kokku icon_smile.gif
Edit:
"I can voluenteer for mapper icon_wink.gif"

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.01.2005 15:57:02 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Küsiks siis niipidi: Kes oleks käpp icon_biggrin.gif
Ehk siis paneksid mingi esialgse tegevusplaani(story) kirja ning teeks ka paar proovikaarti. Kui midagi on juba ette näidata küll siis ka rahvas abistama hakkab. Pole veel näinud projekti kus keegi hüüab let's do it! ning mingi aja jooksul väljub täisväärtuslik tulemus.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.01.2005 16:32:18 vasta tsitaadiga

Ma seda mõtlengi icon_biggrin.gif
Aga probleem on selles, et pole veel elusees ühtegi modi teind HL-ile icon_biggrin.gif ning kuna "hetkel" icon_wink.gif pole veel ka Visual Studio .Net-i, ning 2005 beta ei suuda ära kompileerida asja, siis annab proovikaart natuke oodata icon_smile.gif
Tekstuuridega saab hakkama, kuna millalgi veebruari alguses peaks digika kätte saama ja siis saab ka kusagilt reaalsemaid tekstuure välja võluda.
Eks story kah tuleb vaikselt... kui "Opposing Force 2" icon_razz.gif siis ikka väga tõenäoline et herr Vabameest ei näe. Ja arvata võib et asi saab kusagilt sealtsamast alguse kust HL2-gi.
Olin lihtsalt huvitatud palju inimesi oleks "nõus" asjaga tegelema hakkama, kui arvesse võtta seda et sellisesse asja on tarvis programmeerijaid, mappereid ja modelleerijaid. Tõenäoliselt ka väga hea kvaliteediga mikrofoni icon_smile.gif
Aga jah... vaikselt üritan sellega tegelda, ning isegi kui sest midagi välja ei tule on vähemalt ennastki natuke edasi arendatud icon_smile.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.01.2005 16:48:53 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Küsiks siis niipidi: Kes oleks käpp icon_biggrin.gif

madedog kirjutas:
tsitaat:

Ma polnud enne HL2 väljatulekut ühtegi HL osa mänginud ning pärast HL2 läbitegemist hakkasin ka eelnevaid osasid mängima, et saada teada mis toimub. Tegelikult mulle täitsa meeldis see pakett nagu Blue Shift ja Counter Strike, samas keskkonnas mängid erinevaid osasid. HL2 võiks samasugused lisad välja tulla, võitleks siis nüüd vabadusvõitlejate vastu! Üks mäng ise ei olnud minu arust mingi eriline stoori, kuid kõik need kokku andsid välja ülihea komplekti thumbs_up.gif Ehk ongi HL2 puudus selles, et järjed pole veel ilmunud, äkki saaks asjast asja?

Ega's midagi icon_biggrin.gif Võtame HV seltskonna kokku, kes oskavad Source'ile mappe, modeleid jms asju teha, ning paneme "Opposing Force 2" kokku icon_smile.gif
Edit:
"I can voluenteer for mapper icon_wink.gif"

mina istun siis kõrval ja mölisen 8)

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 25.01.2005 16:51:47 vasta tsitaadiga

Mina olen valmis mappima !
Mudeleid kahjuks vorpida ei oska icon_sad.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.01.2005 16:52:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mina istun siis kõrval ja mölisen icon_cool.gif

Nõu thänks bob icon_biggrin.gif
Äkki suudad 3ds maxiga midagi teha? Ehk siis modeleid icon_wink.gif või äkki tunned natuke HL-i mappimist? Kõik sellised "propertyd" on teretulnud icon_biggrin.gif
Kuna mul on natuke probleeme fantaasiate üleskirjutamisega icon_biggrin.gif (ehk siis stoori loomisega 8)), siis võiks keegi selles osas ka oma kätt pakkuda icon_smile.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 25.01.2005 17:03:24 vasta tsitaadiga

Ma võin aidata ka stoori poolt
Endal on olnud mappimiskogemust muus mängudes palju, aga eks õpib ka selle ära...
Muide kas on juba planeeritud Opposing Force 2 Valve poolt teha?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.01.2005 17:07:55 vasta tsitaadiga

Ei ole, aga niipalju kui ma aru saan, on www.opposingforce2.tk tegemas midagi sarnast, ainult et ta ei tule midagi muud kui OF 1 Source mootorile lihtsalt ümber porditud. Seega - stoori ei tule mitte mingil kombel HL2-e tegevuspaikades.
http://mods.moddb.com/4260/

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 25.01.2005 17:09:13 vasta tsitaadiga

Sellist nime te nagunii kasutada ei saaks, nagu Opposing Force 2, imo
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.01.2005 17:09:54 vasta tsitaadiga

Üks vend juba kasutab icon_wink.gif
Ei... minu plaan oli hoopis
"Half-Life 2: Opposing Force"

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.01.2005 17:10:58 vasta tsitaadiga

Kui uusi relvi ning erineva AI'ga monstereid ei tee siis pole mingit kompileerimist vaja (vähemalt HL1's polnud). Ühesõnaga, kaartide tegemist kompileerimise võimetus ei sega.

Kunagi sai isegi üritantud HL1'le väikest MOD'i progeda. Pidi tulema miski pocketcannon(lühike jahipüss) mida oleks siis SP's ning MP's kasutada. Kahjuks jäi asi olematute c++ oskuste taha kinni.

Modeleid olen üritanud kunagi MilkShape's teha, 3dmax tahab natuke sügavamat uurimist(skeleton animation). Valve tegi minuteada modeleid miskis XSI nimelises proges mis pidavat kunagi tasuta saadavale tulema.

Kaarte olen HL1 MP'sse mitmeid teinud. Midagi erilist polnud kuid kuna seal oli asi reaalsest kaugel siis DM funni jätkus päris mitmeks päevaks.

Kui asi tõsiseks läheb ning keegi mulle VS2005 hangib (veelparem, gcc peale koodi pordib icon_lol.gif )võin progejaks hakata, hädapärast ka mapper/modeller. Enne muidugi tehke mingi plaan ning kaardid valmis, siis vaatame mis edasi saab.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 25.01.2005 17:19:38 vasta tsitaadiga

Äkki jagaks msn-i laiali või saaks kusagil kokku....
Siis saaks arutada stoorit ja kokku leppida kes mida teeb !
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.01.2005 17:21:30 vasta tsitaadiga

Niiet hetkel võib juba päris mitme inimesega "arvestada" siis... eks kui asi "official"iks läheb saab ilmsesti uus teema tehtud selle jaoks kus kõike arutatakse selleteemalist icon_biggrin.gif
Uusi relvi tekib kohe kindlasti. Näiteks tuleks OF1-st ümber tuua nii mitmedki relvad + natuke featuure juure panna icon_wink.gif
Võimalik et saab ka ilma kompileerimata - pole proovind icon_biggrin.gif
Jah... valve tõesti teeb XSI-ga, eksisin icon_biggrin.gif
VS2005 Expressi beetat saad pisipehme lehelt ametlikult tasuta kätte icon_biggrin.gif Raskemaks läheb asi aga 2003 puhul, kuna 2005-ga ei taha ära kompileeruda, aga 2003-ga tõenäoliselt seda teeb... (oeh... 3 giga tõmbamist muulast... icon_eek.gif)
Aga jah... uurib seda asja veel icon_biggrin.gif
EDIT: servechill pani ette juba icon_biggrin.gif msni kaudu jah võib ka icon_smile.gif minu oma te kõik teate... icon_wink.gificon_wink.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 25.01.2005 17:28:44 vasta tsitaadiga

Kuidas oleks selle kokku saamisega, sest tegelt võiks nii ära näha, et kes mida teha oskab?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.01.2005 17:35:26 vasta tsitaadiga

Ma kaldun arvama et MSN on selleks hetkel kõige parajam koht...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.01.2005 17:42:17 vasta tsitaadiga

tegelikult on ka miski 2003 kompilaatori(ilma IDE'ta) versioon m$ saidilt ametlikult tasuta saadaval. Krdi jama et HL2'l pole linuxi porti. Kuidagi ei tahaks winis oma asju enam ajada icon_neutral.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.01.2005 17:50:06 vasta tsitaadiga

See on tõesti üks - asjale. Mind ei hoiaks enam ka miski väevõimuga Windowsil, kui Steam töötaks ametlikult linuxil pordina.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 25.01.2005 18:58:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ega's midagi Võtame HV seltskonna kokku, kes oskavad Source'ile mappe, modeleid jms asju teha, ning paneme "Opposing Force 2" kokku
Edit:
"I can voluenteer for mapper "

Kui ma õieti mäletan,siis originaal Opposing Force lõpus "palgati" Shepard samamoodi G-mani poolt, nagu Freemangi, nii et lugu on nagu olemas.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 25.01.2005 19:23:56 vasta tsitaadiga

Sheppard jäieti minu arust mingile planeedile lihtsalt...ise vaatab mis teeb : P
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 25.01.2005 21:14:01 vasta tsitaadiga

minuarust palgati kah? blue shifti lõpus jäeti ta sinna maale edasi vms
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.01.2005 21:29:55 vasta tsitaadiga

Blue Shifti lõpus ei toimunud midagi... Barney pääses koos professoritega minema autos.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 25.01.2005 21:35:10 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Blue Shifti lõpus ei toimunud midagi... Barney pääses koos professoritega minema autos.

nu ma mõtlesingi et vb mõeldigi seda? krt ma tegin just paar nädalat hiljem kui hl2 välja tuli selle of läbi ning muarust oli lõpus samamoodi g-man ja miskit ta seal rääkis kahm icon_biggrin.gif see on see kuldkala mälu icon_confused.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.01.2005 00:05:23 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
madedog kirjutas:
Blue Shifti lõpus ei toimunud midagi... Barney pääses koos professoritega minema autos.

nu ma mõtlesingi et vb mõeldigi seda? krt ma tegin just paar nädalat hiljem kui hl2 välja tuli selle of läbi ning muarust oli lõpus samamoodi g-man ja miskit ta seal rääkis kahm icon_biggrin.gif see on see kuldkala mälu icon_confused.gif


Ma tegin HL1 mingid lisa levelid mis oli CS-iga kaasas. Tegevus toimus mingis Hiina mägedes vist. G-Man rääkis alguses mingi üle 5 minti teksti ja lõpus ka veel sama palju thumbs_down.gif, siis vahepeal oli mingi lõbustuspark ka thumbs_up.gif
limp võib-olla mõtled neid leveleid?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.01.2005 09:13:26 vasta tsitaadiga

See mida 486 mõtleb on "Absolute Redemption". Seal oled sa jälle Gordon Freeman, ei tea isegi kelle poolt see mod tehtud on... mis kuradi moodi sealt suurelt katuselt edasi pääseb kus ühe aia taga on uks icon_biggrin.gif Ma pidin noclippi kasutama et edasi pääseda icon_razz.gif
Aga jah... Blue Shiftis alustad nagu Gordongi, ainuke vahe on selles, et nats eespoolt. Sa näed alguses kus mingi turvamees uksele prõmmib (HL1-s siis), ning see turvamees oledki sina BS-is icon_biggrin.gif
Blue Shiftis puudub GMan täielikult IMO...

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 26.01.2005 09:50:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Blue Shiftis puudub GMan täielikult IMO...

G-man täiesti olemas,alguses sõidab rongiga mööda,rohkem kohtumisi meelde ei tule.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.01.2005 11:03:35 vasta tsitaadiga

ahh jaa... õigus küll.. tuleb meelde icon_biggrin.gif

Kirjale tuli ilusti vastus: tehakse küll OF2-e, mängija on Combine, ning vahepeal on miski muu kamm seal ka... ei tea aint kas HL2-e stooriga ka kokku läheb.
Mul on tunne et mõistlikum oleks hoopis Blue Shift 2 teha icon_smile.gif Hea et HL2: OF kuhugi arenenud pole (see meie variant icon_wink.gif)
Olgugi et siis peaks playeri "suust" kostuma päris palju asju... ning skriptimine läheks lausa liiale. Aga noh... jah.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.01.2005 11:10:58 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
ahh jaa... õigus küll.. tuleb meelde icon_biggrin.gif

Kirjale tuli ilusti vastus: tehakse küll OF2-e, mängija on Combine, ning vahepeal on miski muu kamm seal ka... ei tea aint kas HL2-e stooriga ka kokku läheb.
Mul on tunne et mõistlikum oleks hoopis Blue Shift 2 teha icon_smile.gif Hea et HL2: OF kuhugi arenenud pole (see meie variant icon_wink.gif)
Olgugi et siis peaks playeri "suust" kostuma päris palju asju... ning skriptimine läheks lausa liiale. Aga noh... jah.

Jälle saab Barney-t mängida? icon_razz1.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.01.2005 11:59:31 vasta tsitaadiga

irw icon_biggrin.gif tuleta meelde kui palju barney rääkis HL2-s icon_biggrin.gif ja siis vaatame kui hästi asi välja peaks tulema icon_biggrin.gif kes meist on barney häälega? icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Ma kaldun arvama et pigem peaks miski uue modi välja mõtlema... näiteks Redemption järgnes ju HL1-le... seal kah Gordon Freeman... võibolla siis Redemption 2 icon_biggrin.gif
Aga see Blue Shift tegelt on suht hea idee... icon_exclaim.gif icon_idea.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.01.2005 12:03:53 vasta tsitaadiga

Hääled peaks sisse lugema sellise eestlastele kohase räige aktsendiga, kus on sõnad "aaam, eeem" jne sees ja samuti erri põristada icon_lol.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.01.2005 13:40:31 vasta tsitaadiga

HL1's rääkis Barney, HL:Blue Shiftis Barney ei rääkinud....
Niiet ei ole tal üldse häält vaja
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2005 13:40:35 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
ahh jaa... õigus küll.. tuleb meelde icon_biggrin.gif

Kirjale tuli ilusti vastus: tehakse küll OF2-e, mängija on Combine, ning vahepeal on miski muu kamm seal ka... ei tea aint kas HL2-e stooriga ka kokku läheb.
Mul on tunne et mõistlikum oleks hoopis Blue Shift 2 teha icon_smile.gif Hea et HL2: OF kuhugi arenenud pole (see meie variant icon_wink.gif)
Olgugi et siis peaks playeri "suust" kostuma päris palju asju... ning skriptimine läheks lausa liiale. Aga noh... jah.

Ei tea kui palju nüüd aru sain aga Combine`na Gordoni ja Barney vastu pelada oleks üpris phun!
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2005 14:42:04 vasta tsitaadiga

Nii et paljud olid minuga nõus, stoori on poolik kui ta ei koosne mitmest mängust ning kohe mängude komplekti koostama icon_smile.gif Kui keegi tahab õpetada, siis võin aidata, ise eisalgu progeda ei oska, aga õppimishuvi on olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.01.2005 14:48:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HL1's rääkis Barney, HL:Blue Shiftis Barney ei rääkinud....
Niiet ei ole tal üldse häält vaja

HL1-s ei kuulnud sa seda "õiget" barneyt mitte kusagil rääkimas icon_biggrin.gif "õiget" Barneyt näed sa siis kui sa alustad selle "rongikesega" sõitu HL1-s ja möödud ühest uksele prõmmivast turvamehest - vot seesama oled sina Blue Shiftis icon_wink.gif
Ja HL2-s rääkis barney, järelikult on tarvis häält icon_wink.gif
tsitaat:

Nii et paljud olid minuga nõus, stoori on poolik kui ta ei koosne mitmest mängust ning kohe mängude komplekti koostama icon_smile.gif Kui keegi tahab õpetada, siis võin aidata, ise eisalgu progeda ei oska, aga õppimishuvi on olemas thumbs_up.gif

Aaaga palunn! icon_biggrin.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2005 15:05:59 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
tsitaat:

HL1's rääkis Barney, HL:Blue Shiftis Barney ei rääkinud....
Niiet ei ole tal üldse häält vaja

HL1-s ei kuulnud sa seda "õiget" barneyt mitte kusagil rääkimas icon_biggrin.gif "õiget" Barneyt näed sa siis kui sa alustad selle "rongikesega" sõitu HL1-s ja möödud ühest uksele prõmmivast turvamehest - vot seesama oled sina Blue Shiftis icon_wink.gif
Ja HL2-s rääkis barney, järelikult on tarvis häält icon_wink.gif
tsitaat:

Nii et paljud olid minuga nõus, stoori on poolik kui ta ei koosne mitmest mängust ning kohe mängude komplekti koostama icon_smile.gif Kui keegi tahab õpetada, siis võin aidata, ise eisalgu progeda ei oska, aga õppimishuvi on olemas thumbs_up.gif

Aaaga palunn! icon_biggrin.gif


kuidas ei kuulnud? hl1 barney on sama vend, kes teeb häält ka hl2's
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.01.2005 15:21:00 vasta tsitaadiga

Möhh? Kas me räägime ikka samast tegelasest? icon_biggrin.gif
Kus sa kuulsid esimeses osas seda "õiget" barneyt rääkimas? Teises osas küll, aga esimeses ei ole küll "õige" barney kusagil kohas rääkimas icon_biggrin.gif Esimeses osas olid need teised barneysarnased vennad hoopiski teised vulvarid... aga noh, kokku nad ei puutunud nagu omavahel (Gordon ja Barney, vastavalt siis esimestes osades)... jällegi - väljaarvatud see üks kord, seal alguses, kus vend vastu ust prõmmis.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 26.01.2005 15:27:55 vasta tsitaadiga

Oleks ise ka selles modis kaasalöömisest huvitatud, kuid kardan, et teadmisi jääb napiks icon_confused.gif Programmeerimis oskust eriti ei ole ning pole varem mingi mängu modimisega ka tegelenud. Kuid olen kiire õppija ning tavaliselt saan koodist aru, olenemata eriti mis keeles see kirjutatud on. Praegu üritan CS:S 'le üht mapi teha, Hammeris põhilisi asju tean ja oskan.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.01.2005 15:33:42 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Möhh? Kas me räägime ikka samast tegelasest? icon_biggrin.gif
Kus sa kuulsid esimeses osas seda "õiget" barneyt rääkimas? Teises osas küll, aga esimeses ei ole küll "õige" barney kusagil kohas rääkimas icon_biggrin.gif Esimeses osas olid need teised barneysarnased vennad hoopiski teised vulvarid... aga noh, kokku nad ei puutunud nagu omavahel (Gordon ja Barney, vastavalt siis esimestes osades)... jällegi - väljaarvatud see üks kord, seal alguses, kus vend vastu ust prõmmis.

minuarust oli barney kuskil seal luku taga esimese osas ja oli kuulda teda, kuid ma täpselt ei mäleta ka icon_confused.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.01.2005 15:39:24 vasta tsitaadiga

Kuule sa ajad juba hirmu nahka icon_biggrin.gif Tahad et ma hakkaks jälle neid mõlemaid mänge läbi tegema w icon_biggrin.gif
To: nitro
Ega's midagi... kui midagi ikka oskad siis miks mitte icon_smile.gif Võid MSNi kaudu ühendust ju alati võtta... kõigepealt tuleb meil sobiv stoori välja mõelda asjadele...
edit: selles teemas 100s post icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.01.2005 16:32:08 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
selles teemas 100s post icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

rohkem nagu 3287s post oli sul...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.01.2005 17:05:58 vasta tsitaadiga

ei ei... minul selles teemas oli 100s post ma mõtlen icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.01.2005 17:13:57 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
ei ei... minul selles teemas oli 100s post ma mõtlen icon_biggrin.gif

icon_lol.gif mul jääb 24 puudu icon_razz1.gif
selel postiga siis 23 icon_biggrin.gif aga aitab ot-st icon_smile.gif
samas võiksid nad juba miskit asjalikku välja ka lasta ei oleks kodus enam nii igav icon_wink.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.01.2005 17:24:49 vasta tsitaadiga

Võiks...
sama hästi võiks ise midagi teha icon_wink.gif ei oleks samuti kodus enam nii igav icon_wink.gificon_wink.gif
Ma mõtlen praegu miskit modi Tallinnaga seoses hoopiski... seda oleks muidugi veelgi keerulisem teha kui ükskõik millist teist modi... icon_biggrin.gif
Aga jah... kui Blue Shift 2-le peaks sõrmed külge saama oleks hea küll ju icon_biggrin.gif
Või teine võimalus - miski teine vend keda HL2-s ei näinud... või hoopis "Father Grigori"... kuule see ju veel parem idee... ainuke viga on vast selles, et mõne inimese jaoks võib liiga õudsaks minna see...

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 26.01.2005 17:45:09 vasta tsitaadiga

Njah, aga muidu hea mõte
Esimene peatükk : Ravenholmi kaitse
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2005 17:58:23 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Möhh? Kas me räägime ikka samast tegelasest? icon_biggrin.gif
Kus sa kuulsid esimeses osas seda "õiget" barneyt rääkimas? Teises osas küll, aga esimeses ei ole küll "õige" barney kusagil kohas rääkimas icon_biggrin.gif Esimeses osas olid need teised barneysarnased vennad hoopiski teised vulvarid... aga noh, kokku nad ei puutunud nagu omavahel (Gordon ja Barney, vastavalt siis esimestes osades)... jällegi - väljaarvatud see üks kord, seal alguses, kus vend vastu ust prõmmis.


õige barney oli iga valvur muuseas, ei olnud seda ühte ja tõelist, just nagu olid kleinerid& vance'id 10x mängu jooksul küll rippumas ja suremas ja siis jälle elus icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.01.2005 18:17:19 vasta tsitaadiga

Mkmm... ma arvestan "õiget" barneyt ainult sellist, kes jooksis Blue Shiftis ringi, seal oli ju ka neid teisi barneysid...
Pigem võiks olla Grigoriga selline asi:
"Chapter one: The Arrival", ehk siis see osa kus need tulnukad hakkavad tulema sinna linna ning sa pead mööda linna ringi jooksma... kuidagi üksluiseks muidugi kisuks, aga noh... see selleks icon_wink.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 26.01.2005 19:57:51 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Mkmm... ma arvestan "õiget" barneyt ainult sellist, kes jooksis Blue Shiftis ringi, seal oli ju ka neid teisi barneysid...
Pigem võiks olla Grigoriga selline asi:
"Chapter one: The Arrival", ehk siis see osa kus need tulnukad hakkavad tulema sinna linna ning sa pead mööda linna ringi jooksma... kuidagi üksluiseks muidugi kisuks, aga noh... see selleks icon_wink.gif

jah, need teised turvad said mitmel pool surma seal, ja sa said neile ise ka kuuli pähe lasta, aga blue shiftis on üks ja ainuõige barney. Ja Blue Shiftis ilmub G-Man tõesti ainult ühel korral. icon_razz1.gif

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 27.01.2005 13:59:14 vasta tsitaadiga

http://www.planethalflife.com/screenshot.asp?src=/half-life2/screenshots/07.jpg
Mis krdi olevus see veel on? Ja kus ta mängus asub?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2005 14:00:23 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
http://www.planethalflife.com/screenshot.asp?src=/half-life2/screenshots/07.jpg
Mis krdi olevus see veel on? Ja kus ta mängus asub?


väga palju sellist materjali jäi mängust välja
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2005 14:29:53 vasta tsitaadiga

keegi eile "Starship troopers" it vaatas? seal olid kah sellised sõdurputukad, mis sarnanesid 99% halflife2 AntLionitega icon_lol.gif
film on tehtud enne aastat 2000 (oli 97 vist) , tundub et hl2 jaoks viksiti kuskilt maha icon_rolleyes.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.01.2005 14:31:16 vasta tsitaadiga

Ka HL1's oli päris mitu vastast kes lõplikku mängu ei jõudnud. Kui õieti mäletan võis neid ~4-5 olla.

See et midagi mängu ei jõua on enamasti tingitud tähtaegade järgimisest. Kui midagi ei saa valmis, jäetakse tegemata.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.