|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
26.01.2005 12:24:14
|
|
|
krt, Paganarh, ajasid jälle raamtulugemise isu peale - aga nõiasült lahe asi ei tea mismoodi see mängus tehtaks/väljenduks... raisakotkas, või kes see tüüp oli, vist lärtsatas lõpupoole sinna sisse
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.01.2005 13:59:38
|
|
|
peaks ka kodus ringi vaatama - vanavanemate juures on räige raamatuarsenal, äkki leiab sealt miskit huvitavat
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
26.01.2005 14:05:50
|
|
|
See raamat on Eesti keeles ka ?
Ja mis täpne nimi on ,lasen tuua omale ehk.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
26.01.2005 14:08:18
|
|
|
| OCUser kirjutas: |
et te vahepeal oodates peast päris lolliks ei läheks lugege vendade Strugatskite "Väljasõit rohelisse"
ps. oli mul kunagine lemmikraamat  |
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
26.01.2005 15:42:39
|
|
|
| OCUser kirjutas: |
krt, Paganarh, ajasid jälle raamtulugemise isu peale - aga nõiasült lahe asi ei tea mismoodi see mängus tehtaks/väljenduks... raisakotkas, või kes see tüüp oli, vist lärtsatas lõpupoole sinna sisse |
Raisakotkas läks jah. Nõiasült sulatas tal jalaluud üles niiet neid oleks saand kasvõi sõlme keerata. Mängus oleks see suht lihtne- kraavis või mingis süvendis on lihstalt mingi vedelik. Sisse astud, korras. Nõiasüldi ümber vist helendasid öösiti virvatulukesed ka kui õieti mäletan.
Raamat on tegilikult Mirabilia sarjast, pealkirjaga "Miljard aastat enne maailmalõppu". Seal kaks jutustust, enne on see "Miljard aastat..." ja teine "Väljasõit rohelusse". Esimest lugu soovitan ka lugeda, kuigi seda on suht keeruline lahti hammustada, nagu ka "Inetud luiged", aga asi on seda väärt.
Raamat tegelt mitmeti päris julm... kuidas noori lolle stalkereid võetakse kaasa ainult selleks et nad Lihamasinast läbi läheks....sest et Lihamasin on selline anomaalia mis ühe inimese ära hävitades laseb teise läbi...
Kurat, kuis mulle meeldib Strugatskite looming Ma olen paari aastaga suutnud kokku koguda kõik raamatud mis neilt eestikeeles välja ilmunud on ja ka mitmed venekeelsed. Mõningaid andis jahtida.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TitaNiuz
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2003
|
26.01.2005 21:20:16
|
|
|
Paganarh, .
Huvitav, kas mängus öösiti ringi hulkudes on siis (mingi relva) taskulambis "patarei" kah? (romaanis on see igavene vooluallikas, millega näiteks Richard Noonan oma autot käivitas. Kes ta oligi, muide? Peategelase sõps küll, aga ametilt?) Õigustaks end väga minu meelest.
Spekuleeriks, et kas mäng lõpeb "kuldse ringi" leidmisega, või mitte, kuigi lõppusid paistab mängul olevat palju.
Igatahes on anomaaliate ja muude efektide kujutamisel directx 9 minu meelest väga suur abimees. Toob pildi ette raamatust.
Muide, kes pole veel lugenud romaani, rünnake keskraamatukogu.
_________________ Meet my two friends: Smith & Wesson... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
26.01.2005 22:01:43
|
|
|
Saan ka esmaspäeval raamatu
vartsi uudistes ,et "Stalkeri" raamatu hullus on lahti läind
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
26.01.2005 23:10:38
|
|
|
| Ega see väga võimatu ei ole jah, et noored vana raamatut nõudma hakkavad, et ennast asjaga paremini kurssi viia. Ise leidsin ka selle raamatu kodunt, varem pole huvi pakkunud, aga nüüd...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
27.01.2005 06:45:56
|
|
|
davai, andke aga tuld Stalkeriks saamise ootajad, hääletage stalkeri poolt ning mine sa tea, mis pinge veel enne mängu välja- laskmist, tegijaid tabab. Ehk vaatavad, et nii paljud loodavad ja siis lükkavad vel edasi hehe, ei sellist asja kll ei juhtu, kuid hääletage ikke, just 4 fun.
Hääletage siin
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
27.01.2005 10:04:19
|
|
|
| TitaNiuz kirjutas: |
Paganarh, .
Huvitav, kas mängus öösiti ringi hulkudes on siis (mingi relva) taskulambis "patarei" kah? (romaanis on see igavene vooluallikas, millega näiteks Richard Noonan oma autot käivitas. Kes ta oligi, muide? Peategelase sõps küll, aga ametilt?) Õigustaks end väga minu meelest.
Spekuleeriks, et kas mäng lõpeb "kuldse ringi" leidmisega, või mitte, kuigi lõppusid paistab mängul olevat palju.
Igatahes on anomaaliate ja muude efektide kujutamisel directx 9 minu meelest väga suur abimees. Toob pildi ette raamatust.
Muide, kes pole veel lugenud romaani, rünnake keskraamatukogu.  |
Pole juba mitu aastat raamatut lugenud ja nii ei tule ka kõik detailid Noonani kohta meelde, aga minuarust oli ta lihtsalt üks artifaktiärikas kes siis hiljem oma biznesi natuke legaliseerida sai.
Mängu lõpp? Njaa. Mängutegijad hoiavad seda ikka kõva kalevi all. Täiesti arusaadav ka
Aga vabalt võib mäng kulmineeruda mingi eriti hullu artefakti leidmisega, kasvõi sellesama Kuldse Kera. Samas pidi mängu lõpus teada saama mida tähendab täheühend S.T.A.L.K.E.R.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.01.2005 10:20:21
|
|
|
erm ehk siinmaal lõpetaks selle raamatust jahumise .Viimased paarkümmend posti on täis postitusi a'la "ma tahan ka eri 1337 olla ja pean vist ka raamatu riiulist välja otsime ehe ehe" või "ehe ehe ma juba loen ja seal on nii ja naa".Kel huvi see sai piisavalt infi ja see ka loeb ja pole vaja enam jahuda ja teavitada kõiki, et "mul ka see raamat kuskil pööningul olemas".
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reginald3
HV vaatleja
liitunud: 18.12.2004
|
27.01.2005 17:02:42
on väljas |
|
|
| Juhtusin teie arutelu lugema ja leidsin et mäng on müügis. http://www.playerone.fi/. Huvitav millal Eestisse jõuab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
27.01.2005 17:09:14
|
|
|
mis ongi - 48 euri
kuidas krt, mais pidi tulema ju
vbolla võtavad lihtsalt tellimusi vastu
edit: nojah ma soome keelt ei oska niipalju ja see seal servas peidus niimoodi
_________________ !!
viimati muutis renx09 27.01.2005 17:23:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
27.01.2005 17:21:38
|
|
|
minu soomekeel küll kehvavõitu, aga kõrval on kirjas:
| tsitaat: |
| JULKAISUPÄIVÄ 31.08.2005 |
mis mina pakun, et tähendab väljalaskekuupäeva...
edit: mida ka üks online sõnastik kinnitas....st et tegu on ikka eeltellimusega ja mäng tuleb välja (või siis müüki) antud kuupäeval....
viimati muutis eix666 27.01.2005 17:28:56, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
27.01.2005 17:23:18
|
|
|
imelik....äkki tuli ootamatult välja...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
27.01.2005 17:44:29
|
|
|
miks karbist pilti pole
HL2 müüdi ka varem
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
27.01.2005 19:09:32
|
|
|
kõik mängud myyakse ka varem. see et seda saab ettetellida pole mingi uudis.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
28.01.2005 01:36:32
|
|
|
Must see video Stalkeri fännidele :
<<<tõmba siit>>>
päris sünged ja samad kohad tulid ette nagu screenidelgi olema näha võinud.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirves
HV kasutaja
liitunud: 23.10.2004
|
28.01.2005 02:25:00
|
|
|
| Video alguses kus taskulambi tuld oli näha pani mind mõtlema kas mängus ka see nii tasemel on? Eriti helid ja kollide AI. Päris karm ju kui kõnnid taskulambiga nii pimedas ringi ja järsku tuleb mingi koll nurga tagant.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
28.01.2005 03:22:16
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
Must see video Stalkeri fännidele :
<<<tõmba siit>>>
päris sünged ja samad kohad tulid ette nagu screenidelgi olema näha võinud. |
heli oli võetud resident evili filmist aga see täitsa sobis sinna. 8)
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
28.01.2005 10:42:09
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
Must see video Stalkeri fännidele :
<<<tõmba siit>>>
päris sünged ja samad kohad tulid ette nagu screenidelgi olema näha võinud. |
täitsa atmosfäärikas koduvideo jah
tehtud küll kuskil suvalises mahajäetud tööstushoones aga eks teeb enamvähem sama välja. Meil peaks ka selliseid kohti leiduma, eriti arvestades fakti et film Stalker vändati just Eestis
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
28.01.2005 16:20:59
|
|
|
mis te ajate, on kll koduvideo kuid klipid on Ternobõlist pärit küll ja paigad on ikka üsna sarnased nendele, mis ametlikult kodukalt screenide juurest näha võib
| tsitaat: |
| According to our point of view, a new movie by the Russian fan SOKOL depicts the atmosphere of Chernobyl very well. He himself visited the deadly Zone and gathered some photos and footage that were mounted together to one video. |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003

|
28.01.2005 20:59:00
|
|
|
| Kirves kirjutas: |
| Päris karm ju kui kõnnid taskulambiga nii pimedas ringi ja järsku tuleb mingi koll nurga tagant. |
kõlab nagu doom3
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
28.01.2005 23:06:03
|
|
|
| Zoig kirjutas: |
| Kirves kirjutas: |
| Päris karm ju kui kõnnid taskulambiga nii pimedas ringi ja järsku tuleb mingi koll nurga tagant. |
kõlab nagu doom3  |
kõlab nagu parastamisena mis see doom 3 siia puutub ?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003

|
28.01.2005 23:47:51
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| Zoig kirjutas: |
| Kirves kirjutas: |
| Päris karm ju kui kõnnid taskulambiga nii pimedas ringi ja järsku tuleb mingi koll nurga tagant. |
kõlab nagu doom3  |
kõlab nagu parastamisena mis see doom 3 siia puutub ? |
lihtsalt see vastas 100% doom3 kirjeldusele
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
29.01.2005 01:31:02
|
|
|
| njah, ainult stalkeri tagapõhja uurinud foorumlased teavad, et see mäng kohe kindaslti mitte doom 3-e moodi tule ning samuti ka minge mjuu suvalise fps-i järgi, tegelikult tuleb see ainulaadne...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003

|
29.01.2005 01:37:16
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| njah, ainult stalkeri tagapõhja uurinud foorumlased teavad, et see mäng kohe kindaslti mitte doom 3-e moodi tule ning samuti ka minge mjuu suvalise fps-i järgi, tegelikult tuleb see ainulaadne... |
seepärast selle teksti sarnasus doom3 olemusega mind naerma ajaski
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
29.01.2005 02:03:21
|
|
|
Nii, et kui doom3=Stalker räägite siis viige ennast teemaga kursi ennem
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003

|
29.01.2005 02:25:06
|
|
|
| ardo112 kirjutas: |
Nii, et kui doom3=Stalker räägite siis viige ennast teemaga kursi ennem  |
oeh, mind ajas naerma see, et kirve postitatud teksti fragment tahtmatult meenutas mulle kohe Doom3-e, mitte ma ei aja mingit stalker=doom3 juttu
kahju kui inimesed naljast aru ei saa
_________________ Et oleks raskem!
viimati muutis Zoig 29.01.2005 03:44:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirves
HV kasutaja
liitunud: 23.10.2004
|
29.01.2005 03:36:17
|
|
|
Ma mõtlesin rohkem, et kui üksinda pimedas metsas jalutades kuuled mingid sahin põõsastes, mõtled ähh ei olnud see midagi, kõnnid mingi aeg edasi ja siis kuuled uuesti seda sahinad. Lähed põõsale lähemale ja järsku näed ühte erlilist rõvedust otsa vahtimas Seda ma mõtlesin helide ja AI all Doom 3 nagu eriti selline küll polnud või kuidas? Pole seda eriti mängida saand
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003

|
29.01.2005 03:40:15
|
|
|
| Kirves kirjutas: |
| Doom 3 nagu eriti selline küll polnud või kuidas? |
ega polnud jah, doom oli rohkem:
| Kirves kirjutas: |
| kõnnid taskulambiga nii pimedas ringi ja järsku tuleb mingi koll nurga tagant. |
ok, nüüd vist aitab OT-st juba
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
29.01.2005 18:48:34
|
|
|
Mingi uus video lõik .mov formaadis. Oletatavalt siis tsoonist, kuid ei pruugi olla, ei tea kahtlane naer käib filmijalt läbi, mõttetu....
<<<vot see>>>
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
29.01.2005 22:31:20
|
|
|
link :: S.t.a.l.k.e.r. release date counter
Mina otsustasin igal juhul hakata päevi lugema
rääkimata sellest, et sain lõpuks tiba asjalikuma kodulehekülje endale
võib-olla tekitan sinna kunagi veel stuffi... kui viitsin
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirves
HV kasutaja
liitunud: 23.10.2004
|
29.01.2005 23:33:14
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
Mingi uus video lõik .mov formaadis. Oletatavalt siis tsoonist, kuid ei pruugi olla, ei tea kahtlane naer käib filmijalt läbi, mõttetu....
<<<vot see>>> |
Mõttetutd videod! Ma võin sama hästi ka Paldiskisse minna ja sama näha
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nightmare
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2005
|
30.01.2005 04:37:42
|
|
|
Jaaa... Seda mängu ootan põnevusega!!
_________________ Nightmare will haunt u! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
31.01.2005 03:13:13
|
|
|
| Kirves kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
Mingi uus video lõik .mov formaadis. Oletatavalt siis tsoonist, kuid ei pruugi olla, ei tea kahtlane naer käib filmijalt läbi, mõttetu....
<<<vot see>>> |
Mõttetutd videod! Ma võin sama hästi ka Paldiskisse minna ja sama näha |
Ma nägin paldiskis seda mitu aastat
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Serio
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
31.01.2005 19:01:14
|
|
|
| Kirves kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
Mingi uus video lõik .mov formaadis. Oletatavalt siis tsoonist, kuid ei pruugi olla, ei tea kahtlane naer käib filmijalt läbi, mõttetu....
<<<vot see>>> |
Mõttetutd videod! Ma võin sama hästi ka Paldiskisse minna ja sama näha |
Pole siin midagi mõtetut Erksxx püüab teemat lihtsalt üleval hoida , mida paljud meist lihtsalt ei viitsiks ja ei oskaks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
31.01.2005 21:52:15
|
|
|
Muuseas vaatasin äsja just seda vanemat trailerit kus mängu nimi oli veel "obvilion lost". See on see trailer kus tuumajaama ventilatsioonikorstent näidates sujuvalt reaalsus mänguks läheb. Igastahes tuleb sellelst videost välja just selline mäng nagu mina seda tahaks Jätab kõige reaalsema mulje 8)
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
31.01.2005 23:12:59
|
|
|
| keytron kirjutas: |
Muuseas vaatasin äsja just seda vanemat trailerit kus mängu nimi oli veel "obvilion lost". See on see trailer kus tuumajaama ventilatsioonikorstent näidates sujuvalt reaalsus mänguks läheb. Igastahes tuleb sellelst videost välja just selline mäng nagu mina seda tahaks Jätab kõige reaalsema mulje 8) |
ma usun, et see on exactly their point. Tundub, et vähemalt mõnele kasutajale on nende reaalsuse jutt artiklites mõjuma hakanud. ...
keegi andekas tegelane joonistab stalkeri teemal joonistusi lühikese ajaga ning suht kenasti... tegu siiski kunstiga ning Eiii ole mõtet kritiseerida seda
| tsitaat: |
| finest masterwork |
'i.
finest masterwork
finest masterwork2
finest masterwork3
Veebruari kuuks kalender seinale.
(vaadake aint neid puid, tra kui reaalselt väljanägevad puud, eriti kuused kõik samblaga kaetud oksad allpool ja puha...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirves
HV kasutaja
liitunud: 23.10.2004
|
01.02.2005 15:51:15
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
Veebruari kuuks kalender seinale.
(vaadake aint neid puid, tra kui reaalselt väljanägevad puud, eriti kuused kõik samblaga kaetud oksad allpool ja puha... |
Yo sulle võib vist tetrise ka müüa ja sa ikka ütled wow, millised kuubikud kuuuol
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
01.02.2005 18:28:07
|
|
|
imo need puud on küll täiesti pandavad. Kui on kasvõi öö ja kahtlane liikumin ekäib ümberrinhi + vääga spooki muss, siis vaatad küll neid puid nagu reaalseid
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nightmare
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2005
|
01.02.2005 18:31:40
|
|
|
Ja erinevalt teistest nõab mäng vähe ressursse!!
_________________ Nightmare will haunt u! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
01.02.2005 18:38:08
|
|
|
| Mis selle maximum nõuded oleks, et saaks HEA graafikaga mängitud täiesti puhtalt?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
01.02.2005 18:40:44
|
|
|
| Nightmare kirjutas: |
| Ja erinevalt teistest nõab mäng vähe ressursse!! |
Ega ikka ei nõua küll. Oskad Sa mulle anda miinimumnõuded? Seda, mida naised saunas rääkisid ei pea kohe siia tulema rääkima. Juttude järgi tuleb mängule selline mootor, mis on väga paindlik st., et läheb tööle natuke lahjema arvutiga kah, aga siis jääd Sa ka paljust ilma. Kui tahad mängu ikka korralikult mängida, siis tuleb ikka high-end arvuti kasuks. Nii arvan mina juttude põhjal, mida naised saunas rääkisid..
Lugesin enda juttu järgi ja sain aru, et räägin endale vastu, aga las ta olla..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nightmare
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2005
|
01.02.2005 18:40:48
|
|
|
vaata nende kodukalt!
_________________ Nightmare will haunt u! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
01.02.2005 18:45:15
|
|
|
| Nightmare kirjutas: |
| vaata nende kodukalt! |
| tsitaat: |
Q: What are the system requirements of the game?
A: A touchy issue. System requirements have been changed several times. In the end, the support of video cards of the generation of GeForce2 was cancelled. Now, the minimum requirements are GeForce3/Radeon8500 and P3-1GHz. It will be possible to comfortably play on a P4 with half a gig of RAM, and a video card from the middle of the range of GeForceFX or Radeon 9xxx. The maximum appetite of the engine tends towards infinity.
30.12.2003 |
Ma küll kahtlen, et need andmed õiged on.. Nagu juba öeldud, et miinimumnõudeid muudetakse pidevalt nii, et...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
01.02.2005 22:48:28
|
|
|
| Kirves kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
Veebruari kuuks kalender seinale.
(vaadake aint neid puid, tra kui reaalselt väljanägevad puud, eriti kuused kõik samblaga kaetud oksad allpool ja puha... |
Yo sulle võib vist tetrise ka müüa ja sa ikka ütled wow, millised kuubikud kuuuol  |
mida see vel pidi tähendama ??? ma võiks sulle sama hästi öelda, et sa võid igaühe arvamuse maha laita, kes sulle vähegi meele järgi ei ole.
@nightmare - mingi mölamaafia käib, uus kasutaja, kes üritab vist iga hinna eest postid täis teha, mitu mõttetut posti järjest :
| tsitaat: |
| Õige tähelepanek!!! |
.....so what jäta endale.....
| tsitaat: |
| vaata nende kodukalt! |
....usu mind, see kellele sa suunasid oma ütlemise, teab rohkem min nõuetest kui sa oskad ette kujutada...
| tsitaat: |
| Ja erinevalt teistest nõab mäng vähe ressursse!! |
....sa pole päris kursis olnud kogu teemaga, right ?....
....see jäta enda teada, ma vel ei hakka otsimagi teemasi kus sa oled owned'itud või saad olema owned....
| tsitaat: |
| Jaaa... Seda mängu ootan põnevusega!! |
....ainus mõistlik asi mis sa siiani öelnud oled ses teemas, kuid ega eriti ei koti kll kas ootad seda või mitte, nii et keep it to yourself või siis vähemalt põhjenda miks sa seda ootad.....
ja kogu see krempel oli pandud eraldi postidena
...see oli lühidalt minu arvamus, järgmine kord põhjenda oma owned seisukohta.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xayqo
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2002
|
02.02.2005 00:07:10
|
|
|
| keytron kirjutas: |
Muuseas vaatasin äsja just seda vanemat trailerit kus mängu nimi oli veel "obvilion lost". See on see trailer kus tuumajaama ventilatsioonikorstent näidates sujuvalt reaalsus mänguks läheb. Igastahes tuleb sellelst videost välja just selline mäng nagu mina seda tahaks Jätab kõige reaalsema mulje 8) |
Teema alguse poole on sellest räägitud, aga selleks ajaks kui püsika sain ei leidnud selle video tirimiseks enam linki. Seega oleks hea kui keegi annaks selle video lingi või upiks kuhugi. Aitäh
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik46
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.04.2004
|
02.02.2005 13:58:34
|
|
|
Proovisin just demot, minule ei tundunud küll suurem asi olevat. Päris mitu bugi oli kah, läbi traataia tulistada ei saanud, surnud sõjaväelaste relvad tulistasid edasi , mööda redeleid ei õnnestunud üles ronida, AI oli vabsee olematu jne (vennad lihtsalt siblisid ringi)
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
02.02.2005 14:02:45
|
|
|
| pupsik46 kirjutas: |
Proovisin just demot, minule ei tundunud küll suurem asi olevat. Päris mitu bugi oli kah, läbi traataia tulistada ei saanud, surnud sõjaväelaste relvad tulistasid edasi , mööda redeleid ei õnnestunud üles ronida, AI oli vabsee olematu jne (vennad lihtsalt siblisid ringi) |
kui võtta arvesse, et see nö "demo" on mingi aastatetagune leak'inud alfaversioon mängu üle-eelmisest variandist, siis kindlasti tee sellest hästi kaugeleulatuvad järeldused ja unusta s.t.a.l.k.e.r. igaveseks
viimati muutis Bad Sector 02.02.2005 15:02:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|