Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige hullemad firmade kodulehed siia! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nick
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.01.2005 19:25:47 vasta tsitaadiga

DeathCommando kirjutas:
http://www.icearena.ee/
6,1mb index leht (opera andmetel ml) icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif


eks *.bmp failid tee oma töö.
nt: http://icearena.cma.ee/pics/main/Panter_Valk_160455.bmp (484.92 KB)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 04.01.2005 21:47:31 vasta tsitaadiga

selliseid lehti ma siis ei hakka yldse startimagi (krdi dial upi otsas istu.... tehnika võidukäik metsa sisse ei ulatu icon_evil.gif , isegi siis kui raha oleks)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 04.01.2005 22:40:47 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
selliseid lehti ma siis ei hakka yldse startimagi (krdi dial upi otsas istu.... tehnika võidukäik metsa sisse ei ulatu icon_evil.gif , isegi siis kui raha oleks)


"Kesse elab metsa sees,suure metsa sees?urri elab metsa sees,suure metsa sees..."
icon_biggrin.gif
no offence
icon_razz1.gif

a see leht seal...
kui bmp asemele oleks jpg...siis ju täitsa thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.01.2005 00:46:08 vasta tsitaadiga

päris pons leht jah. thumbs_up.gif ikkagi cma töö... 8)
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 05.01.2005 03:22:45 vasta tsitaadiga

Krt õde vaatas mingit Dynaminti kodulehte ja .bmp pildid olid, päris aeglane thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 05.01.2005 10:58:00 vasta tsitaadiga

mnjah.... tegelt on suht hea metsa sees elada...
igati privaatne elu, kohati isegi liigagi....
kuid jah... küll kord ka kõikvõimas internet maale, metsa sisse ära eksib...
ja siis võtan sest viimast 8)
senix... 5 kasti beer_yum.gif ja kuum saun icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 06.01.2005 01:33:31 vasta tsitaadiga

/me elab ka metsa sees, kuid minuni on kiire interneti võimalused juba jõudnud
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 06.01.2005 12:28:01 vasta tsitaadiga

näikse et asukohax Saue märgitud...
e. siis mets keset sauet icon_biggrin.gif
hetkel siin metsas käib usin töö et saaks miskut kiiremat kui haloo internet...
samas... kui nyt hakataxe ajujahti "netipiraatidele" pidama siis milleks see kiirem nett...
aeg-ajalt oleks isegi mõne filmi tirind vms 8) a kus sa nüüd,
nyt kui sellise vea peaks tegema, siis traff liisingusse ja beer_yum.gif enam osta ei saa icon_neutral.gif
nii et pangas maxete tegemisex ja HV lugemisex on sest "vali ülesse" netist küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.01.2005 16:39:32 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/toru/

on ka tore:)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 14.01.2005 17:37:33 vasta tsitaadiga

http://www.defender.com/

mul selle firma klaver. tahaks softile update teha, aga hui kuskilt leiad üldse midagi selle kohta, et see firma klavereid tootnud on icon_mad.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 17:43:41 vasta tsitaadiga

Smir kirjutas:
http://www.defender.com/

mul selle firma klaver. tahaks softile update teha, aga hui kuskilt leiad üldse midagi selle kohta, et see firma klavereid tootnud on icon_mad.gif


http://www.defender.ru

See õige....sa külastasid mingit geoloogide lehte icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 16.01.2005 22:34:32 vasta tsitaadiga

sireli.ee on ka suht fun leht. Kas pole mitte ilus kollane värv, sööbib mõnusasti näkku kinni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ra001
HV kasutaja
ra001

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.01.2005 23:07:45 vasta tsitaadiga

siin viimased pole eriti pahad
noh põhimõtteliselt need firmad ei taha 1-5k'd välja käia mingi kodulehekülje eest
see pole neile tähts

_________________
Kui viitsid kilkka siia, siis saan gangsta waris veits pappi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2005 23:37:06 vasta tsitaadiga

Sai täna kilu söödud ning maitses hea ja mõtlesin, et piiluks ka nende lehele icon_smile.gif
http://www.marwel.ee
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 18:31:02 vasta tsitaadiga

raal kirjutas:
sireli.ee on ka suht fun leht. Kas pole mitte ilus kollane värv, sööbib mõnusasti näkku kinni icon_biggrin.gif

fu*k...my eyes icon_mad.gif brightness on kaht suht põhjas mul...väga "lahedad" on taolised lehed...silmad pööravad mitte vähe ära icon_biggrin.gif
võiksid vähemalt mingi maheda tooni panna...mitte painti default colori icon_neutral.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 17.01.2005 20:26:06 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
raal kirjutas:
sireli.ee on ka suht fun leht. Kas pole mitte ilus kollane värv, sööbib mõnusasti näkku kinni icon_biggrin.gif

fu*k...my eyes icon_mad.gif brightness on kaht suht põhjas mul...väga "lahedad" on taolised lehed...silmad pööravad mitte vähe ära icon_biggrin.gif
võiksid vähemalt mingi maheda tooni panna...mitte painti default colori icon_neutral.gif


irwe, tahetud vist mee värvi panan, aga mesi pole ka nii sita värviga icon_biggrin.gif Järeldus toodavad sitta import mett kusagil aafrika kõrbest
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 20:45:32 vasta tsitaadiga

raal kirjutas:
Mafka kirjutas:
raal kirjutas:
sireli.ee on ka suht fun leht. Kas pole mitte ilus kollane värv, sööbib mõnusasti näkku kinni icon_biggrin.gif

fu*k...my eyes icon_mad.gif brightness on kaht suht põhjas mul...väga "lahedad" on taolised lehed...silmad pööravad mitte vähe ära icon_biggrin.gif
võiksid vähemalt mingi maheda tooni panna...mitte painti default colori icon_neutral.gif


irwe, tahetud vist mee värvi panan, aga mesi pole ka nii sita värviga icon_biggrin.gif Järeldus toodavad sitta import mett kusagil aafrika kõrbest


Mida pruunid töömesilased eritavad... icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 20:51:47 vasta tsitaadiga

http://www.differo.ee/eesti/index.html
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 21:57:02 vasta tsitaadiga

birgit123 kirjutas:
http://www.differo.ee/eesti/index.html

See tundub üsna normaalne olevat veel thumbs_up.gif

Edit: Kirjavigu ei pannud tähele.


viimati muutis WerteX 17.01.2005 21:58:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 21:57:59 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
birgit123 kirjutas:
http://www.differo.ee/eesti/index.html

See tundub üsna normaalne olevat veel thumbs_up.gif


kirjavead icon_razz.gif metsikud icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 16:39:44 vasta tsitaadiga

birgit123 kirjutas:
http://www.differo.ee/eesti/index.html


Mis need "mehhanizmid" ikkagi on? "Siseruumide sisutus", "Ühe sõnaga, leiutame ja vajaduse korral saagime tükkideks, lõikame, õmbleme..." Ma tahaks ka, et minu vanal diivanil algaks uus elu. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ra001
HV kasutaja
ra001

liitunud: 23.12.2004




sõnum 18.01.2005 16:58:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Edit: Kirjavigu ei pannud tähele.

tsitaat:

Müüme ka pehmemööbli komponente: mehhanizme, raame ja mööblikangaid.
Toodangut realiseerime nii sisseturul kui ka ekspordil. Pehme mööbli tootmises kasutame erinevat kvaliteetset furnituuri ja mehhanizme.

s'de asemel z'd

_________________
Kui viitsid kilkka siia, siis saan gangsta waris veits pappi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 17:10:26 vasta tsitaadiga

ra001 kirjutas:
tsitaat:

Edit: Kirjavigu ei pannud tähele.

tsitaat:

Müüme ka pehmemööbli komponente: mehhanizme, raame ja mööblikangaid.
Toodangut realiseerime nii sisseturul kui ka ekspordil. Pehme mööbli tootmises kasutame erinevat kvaliteetset furnituuri ja mehhanizme.

s'de asemel z'd


No siis võiks juba kohe kõik 'z' tähed panna, oleks segadust vähem. "Toodangut realizeerime nii zizzeturul kui ka ekzpordil. Pehme mööbli tootmizez kazutame erinevat kvaliteetzet furnituuri ja mehhanizme." icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.01.2005 19:31:51 vasta tsitaadiga

Kah väike panus - peaks olema soliidne firma Haapsalu Restauraator, aga kodukas icon_biggrin.gif

http://www.hr.ee/index.php?page=4
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 19:33:02 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Kah väike panus - peaks olema soliidne firma Haapsalu Restauraator, aga kodukas icon_biggrin.gif

http://www.hr.ee/index.php?page=4

nagunäha on leht alles poolik mitte saast
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 19:50:52 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Kah väike panus - peaks olema soliidne firma Haapsalu Restauraator, aga kodukas icon_biggrin.gif

http://www.hr.ee/index.php?page=4

nagunäha on leht alles poolik mitte saast


Ta võib ju poolik olla, aga mina küll sellist jama üles ei paneks.
Btw., uus wrc.com on kah jama. Sellega läks veel racing-live.com kah kaasa ning nüüd polegi enam ühtegi normaalset lehte, kust tulemusi saaks.
Mis värk üldse on, et kõik selle aastavahetusega oma lehti uuendavad? Huvitavalt halvemuse poole.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 23.01.2005 19:52:45 vasta tsitaadiga

lahjad.ok.ee


seal päris palju neid.

Ärge sellele "No kamoon" lingile klikkige :-p

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 20:18:22 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
Ärge sellele "No kamoon" lingile klikkige :-p

ma muidugi klikkisin, ei leia lehte.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 23.01.2005 21:33:00 vasta tsitaadiga

Krt...see link on ära soperdatud.
Muidu adre oli selline:
http://juhann.hollosite.com/google/google.htm

Ütlen üle:Ärge sinna minge...eriti kui teil on brauseriks IE... icon_razz1.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 21:44:37 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
Krt...see link on ära soperdatud.
Muidu adre oli selline:
http://juhann.hollosite.com/google/google.htm

Ütlen üle:Ärge sinna minge...eriti kui teil on brauseriks IE... icon_razz1.gif

mul Mozilla nii et proovin icon_lol.gif mis see ikka tegi, brauseri aken hakkas lihtsalt mööda ekraani ringi sõitma aga Alt+F4 ei halastanud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramli
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2004




sõnum 24.01.2005 10:19:16 vasta tsitaadiga

www.hot.ee/relback

Küsimus: mis programmiga on see koduleht tehtud? icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nick
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.01.2005 11:19:05 vasta tsitaadiga

ramli kirjutas:
www.hot.ee/relback

Küsimus: mis programmiga on see koduleht tehtud? icon_wink.gif


Nii head lehte polegi näinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 11:27:35 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Konturo kirjutas:
Krt...see link on ära soperdatud.
Muidu adre oli selline:
http://juhann.hollosite.com/google/google.htm

Ütlen üle:Ärge sinna minge...eriti kui teil on brauseriks IE... icon_razz1.gif

mul Mozilla nii et proovin icon_lol.gif mis see ikka tegi, brauseri aken hakkas lihtsalt mööda ekraani ringi sõitma aga Alt+F4 ei halastanud. icon_wink.gif

Endal firefox, ka midagi ei olnud, siis proovisin IE'ga, sama lugu. Lõpuks killisin IE'l popup blockeri ära ja siis läks lõbusaks icon_lol.gif , task manager aitas hädast välja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 11:52:20 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif http://www.hot.ee/niceshot/kodulehe_tellimine/


http://www.scifi.pri.ee/transarate/ icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martkomp
HV kasutaja
martkomp

liitunud: 13.10.2003




sõnum 24.01.2005 16:26:20 vasta tsitaadiga

ramli kirjutas:
www.hot.ee/relback

Küsimus: mis programmiga on see koduleht tehtud? icon_wink.gif


Micrsoft Word document
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 24.01.2005 18:06:59 vasta tsitaadiga

nick kirjutas:
ramli kirjutas:
www.hot.ee/relback

Küsimus: mis programmiga on see koduleht tehtud? icon_wink.gif


Nii head lehte polegi näinud icon_smile.gif


Muig see on hea, aga samas väga informatiivne thumbs_up.gif.
Samas oleksid nad ju võinud laiendit vahetada ja paar rida kirjutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 26.01.2005 14:35:42 vasta tsitaadiga

Märgiks ära ka http://www.seve.ee/ Disain ei ole jube aga kasutamine on ikka katastroof. Keri neid pisikesi tobedaid ruudukesi üles-alla. Püüdke lugeda ka alajaotust "majade ehitamisest" ... Äärmiselt ebamugav... jätsin info otsimise sealt pooleli.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 26.01.2005 18:18:21 vasta tsitaadiga

kk kirjutas:
Märgiks ära ka http://www.seve.ee/ Disain ei ole jube aga kasutamine on ikka katastroof. Keri neid pisikesi tobedaid ruudukesi üles-alla. Püüdke lugeda ka alajaotust "majade ehitamisest" ... Äärmiselt ebamugav... jätsin info otsimise sealt pooleli.


Hehhe lehel polekski nagu viga, kui ainult scrolliga saaks kerida seda ollust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2005 19:23:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

alajaotust "majade ehitamisest"


http://www.seve.ee/print_seve_puitmajad.htm

Printeriversioonil pole viga
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martkomp
HV kasutaja
martkomp

liitunud: 13.10.2003




sõnum 27.01.2005 10:30:41 vasta tsitaadiga

Reklaami firma www.klk.ee
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McWill
HV vaatleja
McWill

liitunud: 01.12.2003




sõnum 27.01.2005 11:07:20 vasta tsitaadiga

martkomp kirjutas:
Reklaami firma www.klk.ee


icon_rolleyes.gif Pole just disaini supernäidis, aga midagi katastroofilist nüüd küll pole. Täiesti harju keskmine ju

_________________
Head uut!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nick
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.01.2005 19:03:43 vasta tsitaadiga

http://www.tulipyhvel.tk/

Mitte IE'ga vaadata.
Keegi lehte ei soovi talt tellida????
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 27.01.2005 19:53:48 vasta tsitaadiga

nick kirjutas:
http://www.tulipyhvel.tk/

Mitte IE'ga vaadata.
Keegi lehte ei soovi talt tellida????
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itimiis
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.01.2005 00:21:36 vasta tsitaadiga

http://www.andimoobel.ee/ Projektid on kirjutatud PROEKTID linkidesse, oleme ausad disain näeb ka välja rohkem PS-i tutorialist saadud teadmiste baasil
_________________
dum dum dum
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 29.01.2005 16:26:22 vasta tsitaadiga

itimiis kirjutas:
disain näeb ka välja rohkem PS-i tutorialist saadud teadmiste baasil


so?

kujutad sa ette kui palju teadmisi sa neist tutorialitest võib saada?
mõtled PS i all ikka PhotoShopi?

mina väidan nt,et tutorialitest saab meeletult abi ja teadmisi kui sa neid läbi kammid jne !
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itimiis
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.01.2005 18:19:10 vasta tsitaadiga

Seda küll, et nendest saab hulka abi aga, nagu ma aru sain sain on kodulehe autoriks design studio siis võik midagi omanäolisemat välja mõelda. aga minu eesmärk ei olnud niivõrd nokkida seda viga, kui seda meeletut lingiviga
_________________
dum dum dum
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 29.01.2005 20:13:45 vasta tsitaadiga

McWill kirjutas:
martkomp kirjutas:
Reklaami firma www.klk.ee


icon_rolleyes.gif Pole just disaini supernäidis, aga midagi katastroofilist nüüd küll pole. Täiesti harju keskmine ju

kõik inf illusti saada, isegi loogilised menüüd jms icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 30.01.2005 11:15:25 vasta tsitaadiga

nick kirjutas:
http://www.tulipyhvel.tk/

Mitte IE'ga vaadata.
Keegi lehte ei soovi talt tellida????


tsipa jube jah, ise külls ealt ei telliks. Viimasel ajal jubedalt igasugu noored pakuvad "veebimeisterdamis" teenus, 99% nendest on ikka saast. EI tea kas keegi kunagi neist noortest nii teeninud ka on?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.02.2005 17:02:01 vasta tsitaadiga

mõni kindlasti on... tutvuste asi ikkagi. kui mõni onu või tädi tahab kodulehte, siis ta ikka küsib oma noore sugulase käest ja maksab kommiraha talle. 8)
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nick
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.02.2005 17:08:28 vasta tsitaadiga

http://www.kuuluta24.ee/detail.php?cat=160&de=9322

Äri õitseb hästi icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige hullemad firmade kodulehed siia! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.