|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
10.01.2005 00:42:11
|
|
|
ise uuendades on samuti kõik alles jäänud.
Hoolduses lasti uuesti fw25 peale, st see juba mul oli.
Üks küsimus on backup/restore'i kohta veel - on seal ka vahe, mis fw on? Mul on üks backupi-fail, mis on tehtud fw12 ajal, tahaks toda proovida, aga igaks juhuks küsin üle, kas tasub.
Edit: teistlaadi küsimus takkaotsa - kas keegi on proovinud mõnda S65 theme'i installida? Mulle hakkas S65 originaal-teema, Cover, meeldima, kuid installimine ei õnnestu ("Viga, aktiveerimine ebaõnnestus").
Edit2: hakkan juba vaikselt taipama miskit.. nimelt fw25-lt tehtud backup on ca 3,5mb suur. Päev varem tehtud fw12 backup aga 6mb. Seal need puuduolevad asjad vast ongi...
Nüüd jõuangi taas olulise küsimuse juurde - kas tasub fw12 backupi fw25-le peale lasta?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
10.01.2005 03:21:55
|
|
|
| tsitaat: |
Nüüd jõuangi taas olulise küsimuse juurde - kas tasub fw12 backupi fw25-le peale lasta?
|
Ei tohiks vahet olla. Võib peale lasta küll.
| tsitaat: |
Edit: teistlaadi küsimus takkaotsa - kas keegi on proovinud mõnda S65 theme'i installida? Mulle hakkas S65 originaal-teema, Cover, meeldima, kuid installimine ei õnnestu ("Viga, aktiveerimine ebaõnnestus").
|
Kui ta viga annab, siis minul on aidanud algseadete taastamine. Peale seda on õnnestunud themesid installida. Kusjuures viga on andnud CX enda themed.
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
11.01.2005 12:10:17
|
|
|
| ma käisin ka hiljuti tarkvara uuendusel, kõik tehti tyhjaks, samuti pandi peale algasjad sw25-le uuendasin siis
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KopsY
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2004
|
12.01.2005 22:55:34
|
|
|
| oskab keegi öelda, et kust saab selle telefoni kõige soodsama hinnaga uuena osta? madalaim hind, mida seni ise olen näinud ja ka asja käega katsunud oli 2650 eeku. Kui keegi teab mõnd parema hinnaga paika, siis info teretulnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
12.01.2005 22:57:06
|
|
|
| KopsY kirjutas: |
| oskab keegi öelda, et kust saab selle telefoni kõige soodsama hinnaga uuena osta? madalaim hind, mida seni ise olen näinud ja ka asja käega katsunud oli 2650 eeku. Kui keegi teab mõnd parema hinnaga paika, siis info teretulnud. |
Tuttavaid ei tööta firmas kus töötelefoniks on tele2? Tele2 suurkilentidest firmad saavad suht hea hinnaga telefone, ise ostsin juba suve lõpus selle 2390 eest.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ziggurat
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2004
|
15.01.2005 11:31:35
|
|
|
suutsin telefonikoodi 3 korda valesti sisse peksta, nüüd on lukus. Kuidas selle lahti saab?
_________________ Ride bikes |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
15.01.2005 12:57:00
|
|
|
| ziggurat kirjutas: |
| suutsin telefonikoodi 3 korda valesti sisse peksta, nüüd on lukus. Kuidas selle lahti saab? |
telefoni koodid või pin koodi?
pin koodi puhul kasuta PUK koodi.
telefoni koodid ei tohiks niimoodi lukustada
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
15.01.2005 14:39:04
|
|
|
| Simpelman kirjutas: |
| ziggurat kirjutas: |
| suutsin telefonikoodi 3 korda valesti sisse peksta, nüüd on lukus. Kuidas selle lahti saab? |
telefoni koodid või pin koodi?
pin koodi puhul kasuta PUK koodi.
telefoni koodid ei tohiks niimoodi lukustada |
Lukustub ka telefon. Selle saab lahti teeninduses või siis oskaja mehe juures.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
17.01.2005 19:40:57
|
|
|
| Tripp kirjutas: |
Kui te csd seaded ära kustutate siis ei alustata csd kõnet, vaid läheb ikka läbi gprs-i. Kui aga tahate sellest teatest lahti saada, siis tehke nii:
1. Käivitage wap-browser
2. Vajutage Lisavalik-> Seaded
3. Valige Sirvija
4. Otsige üles Andmeside sektsioon ja seal aktiveerige Koheselt.
Enam ei tohiks seda gprs katkemise jura ajada  |
ei viitsi tervet teemat läbi kammida, aga on siis kindel et läbi grps läheb asi, mitte läbi data ? ? gprs KB counter jookseb kyl muidu, telefon c65 ...
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
17.01.2005 19:42:29
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
| Tripp kirjutas: |
Kui te csd seaded ära kustutate siis ei alustata csd kõnet, vaid läheb ikka läbi gprs-i. Kui aga tahate sellest teatest lahti saada, siis tehke nii:
1. Käivitage wap-browser
2. Vajutage Lisavalik-> Seaded
3. Valige Sirvija
4. Otsige üles Andmeside sektsioon ja seal aktiveerige Koheselt.
Enam ei tohiks seda gprs katkemise jura ajada  |
ei viitsi tervet teemat läbi kammida, aga on siis kindel et läbi grps läheb asi, mitte läbi data ? ? gprs KB counter jookseb kyl muidu, telefon c65 ... |
suht kindel et läheb
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
17.01.2005 21:31:09
|
|
|
| tsitaat: |
ei viitsi tervet teemat läbi kammida, aga on siis kindel et läbi grps läheb asi, mitte läbi data ? ? gprs KB counter jookseb kyl muidu, telefon c65 ...
|
100% kindel. Mul pole datat seadistatudki
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
17.01.2005 21:39:48
|
|
|
| nu jälgi siis dünaamilisi tulesid. kui vilguvad siis alustati DATA kõnet kui ei vilgu siis GPRS sessioon
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
17.01.2005 21:42:59
|
|
|
| Simpelman kirjutas: |
| nu jälgi siis dünaamilisi tulesid. kui vilguvad siis alustati DATA kõnet kui ei vilgu siis GPRS sessioon |
Seda siis ikka juhul, kui tuled on kõne ajal vilkuma pandud.
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
17.01.2005 21:48:15
|
|
|
| nu kui ta seadeid muutnud pole siis tehase poolt vaikimisi on nad aktiivsed
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
17.01.2005 21:57:58
|
|
|
c65 ei näe eriti yhtegi tuld, peale klahvi omade
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
17.01.2005 22:02:56
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
c65 ei näe eriti yhtegi tuld, peale klahvi omade  |
nu siis oled veidi vales teemas või mis ?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
17.01.2005 22:04:14
|
|
|
No selles suhtes õige, et grps murele sain lahenduse ....
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
17.01.2005 22:08:50
|
|
|
sisult nad enamvähem samad jah
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahu
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2004
|
18.01.2005 17:24:33
|
|
|
| Kas kuskilt on võimalik nahkkotti ka sellele moblale osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
18.01.2005 18:48:12
|
|
|
| rahu kirjutas: |
| Kas kuskilt on võimalik nahkkotti ka sellele moblale osta? |
Kuskil Prisma või CityMarketi TeleMarki tarvikute riiulis ma sellist asja alles hiljuti nägin.
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahu
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2004
|
19.01.2005 00:32:12
|
|
|
| Kas keegi annab hüva nõu. Mul oli enne irDa ühendus läpakaga olemas, kuid eile purjus peaga üritasin pildistamise heli "open disciga" maha võtta, siis küsis datakaabli ühendust (kahjuks ununes datakaabel maale, seega plnud seda võtta) ning ma ei mäleta mis jama ma arvutiga tegin, kuid igastahes hetkel puudub mul irDa ühendus mobla ja läppari vahel. Seega kuidas ma saan taastada selle ühenduse, mis ma valesti võisin teha. Palun ärge kirjutaga, et tee restart kas läpakale või moblale, sest seda tegevust olema ma mitu korda teinud ning moblal on seadistus ka korras kuna proovisin teise läppariga sain ühenduse. Palun andke hüva nõu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ziggurat
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2004
|
19.01.2005 16:57:33
|
|
|
Tahan MMS-i saata, ühendab ära, saadab ka justkui aga siis ütleb, et MMS vigane--->saadetud 0 MMS-i. Milles võiks viga olla? MMS sisaldab pilti ja mõnda sõna.
_________________ Ride bikes |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reso
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2004
|
20.01.2005 11:19:38
|
|
|
äkki keegi kommenteeriks, miks need usb irda-d nii tundlikud on. varem ühe arvuti peal töötas (wireless lingi lõi kohe ette) teise peal mitte. nüüd enam ei tööta kusagil. mis tolle jullaga siis juhtuda võib (erinevad ülesütlemise võimalused ja põhjused).
krt IR nii hea ja mugav asi loodan, et täitsa läbi pole läinud veel.
palju need otsikud maksavad (ilma kaablita)?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahu
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2004
|
21.01.2005 23:04:40
|
|
|
| Kas DCA-540 datakaabliga on ka võimalik softi uuendada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
22.01.2005 00:50:19
|
|
|
| rahu kirjutas: |
| Kas DCA-540 datakaabliga on ka võimalik softi uuendada? |
Kahjuks mitte
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
22.01.2005 02:33:29
|
|
|
olen ise proovinud ja päris hea
kuigi nokia on parem
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
22.01.2005 02:41:50
|
|
|
| prints kirjutas: |
| kuigi nokia on parem |
nokia kui firma või pead mõnda konkreetset mudelit silmas?
Põhjenda ka.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
22.01.2005 02:44:09
|
|
|
sevenhugs, nos sa proovi nokia 2m kõrguselt lahti lasta ei juhtu midagi
aga proovi siemens 2m pealt lahti lasta vaata mis juhtub
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
22.01.2005 02:55:04
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
loe, selles mammutteemas on kuskil mainitud :p
Edit:
Mobitec Service OÜ, Gonsiori 31a, Tallinn |
Peab meelde jätma kui seda hankima lähen:)
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
22.01.2005 02:57:42
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| prints kirjutas: |
| kuigi nokia on parem |
nokia kui firma või pead mõnda konkreetset mudelit silmas?
Põhjenda ka. |
Sõber pakkus CX65 1500 eest, norm hind kasutatud pilli jaoks?
Sellega sarnane on Nokia 3220, hind Tele2s sama.
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
22.01.2005 03:10:39
|
|
|
| paranoid, kui 1500 siis soovitan ära võtta
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
22.01.2005 03:13:26
|
|
|
| prints kirjutas: |
| paranoid, kui 1500 siis soovitan ära võtta |
Järgmine kuu saan raha:D
Sõpsul värske kasutatud moblade äri, praegu püüab mitte miinusese minna lihtsalt:D
Nii et hea aeg võtta:D
Mingi Nokia 3510i oli 600eek, ideaalses korras:)
See kah konkurent:
http://www.tele2.ee/handsets.phtml?manuf=nokia&model=6610i&t2page=mobiil_telefonid_nokia
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
22.01.2005 10:20:00
|
|
|
| prints kirjutas: |
sevenhugs, nos sa proovi nokia 2m kõrguselt lahti lasta ei juhtu midagi
aga proovi siemens 2m pealt lahti lasta vaata mis juhtub |
muuseas mu CX65 sai juba õhulennu käest piki betoonpõrandat. ei ole häda midagi ja ei suutnud ühtegi kriimu ka leida
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
22.01.2005 12:00:50
|
|
|
| prints kirjutas: |
sevenhugs, nos sa proovi nokia 2m kõrguselt lahti lasta ei juhtu midagi
aga proovi siemens 2m pealt lahti lasta vaata mis juhtub |
Vau, see otsustab asja. Keda huvitab, et CX on sama hinnaklassi Nokiatest omaduste ja eriti ekraani poolest üle - iga normaalne telefoniomanik viskab paar korda päevas oma telefoni maha, lihtsalt et tõestada, et Nokia on parem.
Kui sa ei suuda oma telefoni kukkumast hoida, miks sa siis midagi tugevamat ostnud kui 5140, näiteks M65 oleks ideaalne "kukkumistelefon". 8)
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanster01
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
22.01.2005 12:33:20
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
| prints kirjutas: |
sevenhugs, nos sa proovi nokia 2m kõrguselt lahti lasta ei juhtu midagi
aga proovi siemens 2m pealt lahti lasta vaata mis juhtub |
Vau, see otsustab asja. Keda huvitab, et CX on sama hinnaklassi Nokiatest omaduste ja eriti ekraani poolest üle - iga normaalne telefoniomanik viskab paar korda päevas oma telefoni maha, lihtsalt et tõestada, et Nokia on parem.
Kui sa ei suuda oma telefoni kukkumast hoida, miks sa siis midagi tugevamat ostnud kui 5140, näiteks M65 oleks ideaalne "kukkumistelefon". 8) |
ega cx65 ka paha pole endalgi õhelende teind aga kahemeetripealt vastu muru on ka lennand ega midgai ei juhtund aga betooni peale küll ei julgex aausalt öeldes lasta
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
22.01.2005 14:27:29
|
|
|
| prints kirjutas: |
sevenhugs, nos sa proovi nokia 2m kõrguselt lahti lasta ei juhtu midagi
aga proovi siemens 2m pealt lahti lasta vaata mis juhtub |
Nokia all mõtled siis enda 5140? Selle analoog on M65, mitte CX65. M65 kohta on oma teema. Isikliku arvamuse kohaselt teeb M65 5140-le ära.
PS! Mul on olnud mitmeid "mitte-põrutuskindlaid-siemenseid", nagu 3xC35i, C55 jmt. Korduvatele õhulendudele (muidugi kogemata, mitte tahtlikud loopimised) pidasid vastu küll.
CX65-te pole vastu betooni lajatanud, pole tahtmistki.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk777
HV veteran
liitunud: 14.10.2004
|
22.01.2005 14:42:46
... |
|
|
Mulle meeldib see telefon väga... olen menüüga rahul... kokku ei jooke... arvutiga connectib ideaalselt... piltide ja wav failide sisselaadimine töötab suurepäraselt... kõik themed, skinnid ja muu töötab ka korralikult... olen peale laadinud ka 3gp faile...
|
|
| Kommentaarid: 222 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
22.01.2005 16:31:42
|
|
|
Sõber pakkus CX65 1500 eest, norm hind kasutatud pilli jaoks?
tahaks seda osta siis..
vahetaks hea meeleka nokia 3200 vastu..kõi värgid kaasas.võin peale ka maksta.......
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
22.01.2005 21:33:58
|
|
|
Ma ise hetkel otsustasin antukese paremate kõlerite kasuks:D
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
22.01.2005 21:50:30
|
|
|
Tekkis huvi java-mängude vastu,
aga mitte ei raatsi maksta nende eest.
Üritasin googlist otsida, kuid asjatult.
Äkki mõni teab mõnda head lehte.
Eriti hea variant oleks, kui saaks arvutisse tõmmata ja IrDa/datakaabli abil telefoni lasta.
GPRS läheb kalliks, aga võib pakkuda ka GPRS põhiseid aadresse.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
22.01.2005 23:43:14
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
Tekkis huvi java-mängude vastu,
aga mitte ei raatsi maksta nende eest.
Üritasin googlist otsida, kuid asjatult.
Äkki mõni teab mõnda head lehte.
Eriti hea variant oleks, kui saaks arvutisse tõmmata ja IrDa/datakaabli abil telefoni lasta.
GPRS läheb kalliks, aga võib pakkuda ka GPRS põhiseid aadresse. |
KaZaa ja eDonkey'ga saab üht-teist
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okpoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
23.01.2005 01:30:30
|
|
|
endalgi oli isu java mängude järgi. Netist otsides leiab nii mõndagi tasuta. Enamus töötavad, kuid jama selles ka, et CX65-l mõnusalt suur ekraan on, kuid sellised normaalseid mänge, mis nii suurt ekraani toetavad on vähe. Nokia mängud ka lipavad, kuid jah, ei ole üle ekraani. E-muul oli mul abiks mängude saamisel.
Enne aga soovitan mänge testida oma arvutil. Midp2Exe Selline programm, millega sab jar faile lahti ja arvutil emuleerida ning katsetada. Saab eelaimuse mängust enne kui moblal seda testima hakkad!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
23.01.2005 02:15:24
|
|
|
teagin täna proovi oma nokiaga ja viskasin meelega 3 koruselt alla lendas küll pilbasteks panin kokku ja töötab ikka edasi
uskuge või mitte aga ta töötab
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
23.01.2005 02:22:12
|
|
|
| prints kirjutas: |
teagin täna proovi oma nokiaga ja viskasin meelega 3 koruselt alla lendas küll pilbasteks panin kokku ja töötab ikka edasi
uskuge või mitte aga ta töötab |
sa pead ikka raha peale suht vihane olema.........
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
23.01.2005 02:32:10
|
|
|
| 5140 viskasid? No comments (loe: i*i*o*)
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
23.01.2005 07:13:48
|
|
|
mis asja see pildi "editimis" aplikatsioon endast kujutab? küsin kuna mul see annab mingi errori a la: version expired vms. (soft on mul see "16")
ja oskab keegi kommenteerida mis parimaid java pelasid hetkel liikvel on?
| sevenhugs kirjutas: |
| 5140 viskasid? No comments (loe: i*i*o*) |
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
23.01.2005 18:45:49
|
|
|
| prints kirjutas: |
teagin täna proovi oma nokiaga ja viskasin meelega 3 koruselt alla lendas küll pilbasteks panin kokku ja töötab ikka edasi
uskuge või mitte aga ta töötab |
A sa tee proovi, et pane oma Nokia taskusse ja hüppa 3 korruse aknast alla. Kas siis ka veel töötab? (kui sul muidugi siis enam läheb korda, kas telefon töötab või mitte)
Mina ei võta vastutust ülaltoodud soovituse järgimisel tekkinud kahjustuste ja vigastuste eest
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
24.01.2005 23:08:21
|
|
|
FW 41 väljas. Äkki keegi on selle juba tõmmanud ja siis on võimalus see kusagile veebi üles panna. www.allsiemens.com annab veateadet ja sealt ei saa kätte
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
25.01.2005 00:18:19
|
|
|
| Tripp kirjutas: |
FW 41 väljas. Äkki keegi on selle juba tõmmanud ja siis on võimalus see kusagile veebi üles panna. www.allsiemens.com annab veateadet ja sealt ei saa kätte  |
ma sain kätte
aint mul pole taga essugi teha. ainus ühendus arvuti ja telefoni vahel on irda
panex üles a mul pole kuskil 11,5 mb ruumi
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|