Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2004 13:44:29 vasta tsitaadiga

Endal siis mingi 3x50 kõllid (NIMETUD icon_lol.gif )
ja Režiiver ka siis siin : www.hot.ee/kkp2/reziiver.jpg
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2004 14:22:54 vasta tsitaadiga

ei tea, mul on SA-EX100 ,mis on stereovõimendi koos selle kasutaja Reixi võimendiga koos seal kasutusjuhendis. Nad vist nagu samast aastast ma pakun.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 30.12.2004 19:07:35 vasta tsitaadiga

mnjah, igatahes mul dolby PR Logic 5.1 sees
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2004 20:20:01 vasta tsitaadiga

Reixx kirjutas:
mnjah, igatahes mul dolby PR Logic 5.1 sees


Mul endal kah 5 kõlarit järel ja laseb panna "surround" heli, aga väljundeid on ikka ainult 4... icon_cry.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 30.12.2004 23:38:22 vasta tsitaadiga

imelik, mul küll 5+sub
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx
Kreisi kasutaja
erx

liitunud: 29.12.2001




sõnum 15.01.2005 15:28:51 vasta tsitaadiga

Kõlariks 91a tehtud 35AC-021-1, millel bassiks Audese kärg. Helineelde materjali sai ka sisse panna ning uued juhtmed filtrile.
http://www.zone.ee/ergoh/audio/0461602459c872.jpg?2
Võimendiks 15U-120S, leegid peal ning suur osa lüüte uued.
http://www.zone.ee/ergoh/audio/04872383757be1.jpg?2
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 15:31:49 vasta tsitaadiga

erx, võimendi ilus thumbs_up.gif

Edit: Endal mingine vana philipsi keskus, kunagi sai võidetud. Wall Streedi kleepsudega icon_razz1.gif 2x25rms -> ning King Audio 8" juust subwoofer , mida toidab selline asi -> http://www.zone.ee/slayer212/v6im <-- 2x100 vene watti, voolu võrgust 400W täis koormusel, bändikas, eraldi trafo vahel enne kõlarit mis paneb pinge paika, väljund minge sadades voltides, et otse ei tasuks k6lli j2rgi panna kui just lahti ei taha asjast saada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taimps
HV vaatleja
Taimps

liitunud: 17.12.2004




sõnum 15.01.2005 15:41:08 vasta tsitaadiga

nii icon_exclaim.gif mul siis 2x S-90 B RADIOTEHNIKA (25-25000 Hz ja 90W) ning
võimendix Pioneer - audio/video multi-channel receiver VSX-409RDS Digital Signal Processor
hetkel rohkem andmeid vist pole icon_wink.gif

_________________
The Power of Dreams
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
upper
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001




sõnum 15.01.2005 15:45:37 vasta tsitaadiga

15 ac 220 kõllid ja raiotehnika võim.kokku hind 120eek.odav ja naabrid kaebavad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2002




sõnum 15.01.2005 20:00:31 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:


Edit: Endal mingine vana philipsi keskus, kunagi sai võidetud. Wall Streedi kleepsudega icon_razz1.gif 2x25rms -> ning King Audio 8" juust subwoofer , mida toidab selline asi -> http://www.zone.ee/slayer212/v6im <-- 2x100 vene watti, voolu võrgust 400W täis koormusel, bändikas, eraldi trafo vahel enne kõlarit mis paneb pinge paika, väljund minge sadades voltides, et otse ei tasuks k6lli j2rgi panna kui just lahti ei taha asjast saada icon_razz1.gif


tegemist siis tavalise nn translatsiooni ehk 100voldi võimendiga. seda kasutatakse suurtes süsteemides muidu naga näiteks mitmed kooliraadiod käisid kunagi nendepeal.kui kõlar otse selletaha ühendada saab nalja icon_lol.gif ise järgi proovitud icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 15.01.2005 20:31:18 vasta tsitaadiga

2x vist on 7,5W Defenderi kõllid... 450 eeq, töötavad hästi icon_biggrin.gif naabrid ei oska kaevata kuna valju muusika kuulajaid on palju icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 20:37:48 vasta tsitaadiga

omal Creative SoundBlaster Audigy 2 ZS + Creative Inspire 5.1 T5400 ........... kokku 74W RMS ...... kokkuvõttes superb sound thumbs_up.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 15.01.2005 20:39:45 vasta tsitaadiga

parimad ikka S90-ned icon_biggrin.gif, mida toidab Technics SA-EX310 receiver icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 20:41:54 vasta tsitaadiga

MElomaanid myyge mulle nüüd m6n iok ressiiver ve muidu hea stereo v6im vms icon_smile.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 21:50:54 vasta tsitaadiga

endal on AIWA muusika keskus pc taga. võimas ja tümüsub magusalt, bass on nulli keeratud, et naabreid minimaalsel segada 8)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 21:54:56 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
endal on AIWA muusika keskus pc taga. võimas ja tümüsub magusalt, bass on nulli keeratud, et naabreid minimaalsel segada 8)

Sama siin aga kuna naabreid pole siis bass ka nulli pole keeratud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 23:44:29 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
endal on AIWA muusika keskus pc taga. võimas ja tümüsub magusalt, bass on nulli keeratud, et naabreid minimaalsel segada 8)


huvitab missugused muusikakeskused need "Mõnuslt tympsuvad " nendega tavaliselt selline lame bassi laadne moodustis kostub aint icon_razz1.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx
Kreisi kasutaja
erx

liitunud: 29.12.2001




sõnum 16.01.2005 13:22:20 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:

huvitab missugused muusikakeskused need "Mõnuslt tympsuvad " nendega tavaliselt selline lame bassi laadne moodustis kostub aint icon_razz1.gif


6-70Hz peale on tekitatud helis räme boost ja see ongi kogu teie mõnus tümps.
Tavalised keskused on nii tehtud,et igasugune muusika oleks neist kuulatav, seetõttu on heli totaalselt istmikus.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 16.01.2005 18:12:14 vasta tsitaadiga

Kõllideks Defender SPK P2.1(2x5W +15W), heli pakub Audigy LS.
Supper head kõllid 375.- eest!

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2005 15:27:13 vasta tsitaadiga

KÕLLID: http://www.zone.ee/matt/audes.jpg
VÕIM: http://www.kieskeurig.nl/nl/product.nsf/0/51879C138CD8B826C1256AE8007A882C/$file/51879C138CD8B826C1256AE8007A882C.jpg
SB Live 5.1 8)
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sentinel
HV vaatleja
sentinel

liitunud: 08.12.2004




sõnum 22.01.2005 19:38:26 vasta tsitaadiga

2.1 system
Creative Inspire P380, pidi olema v2ga hea valik oma hinnaklassis, ma ei kurda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.01.2005 14:35:39 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
KÕLLID: http://www.zone.ee/matt/audes.jpg
VÕIM: http://www.kieskeurig.nl/nl/product.nsf/0/51879C138CD8B826C1256AE8007A882C/$file/51879C138CD8B826C1256AE8007A882C.jpg
SB Live 5.1 8)


omfg icon_biggrin.gif
omas majas elad?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 14:49:16 vasta tsitaadiga

vahet pole kas oma maja või kortermaja, seinad laseb ühtmoodi laiali icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.01.2005 15:02:23 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
vahet pole kas oma maja või kortermaja, seinad laseb ühtmoodi laiali icon_razz.gif


seda küll aga vahe on selles ,et kui tümpsu paned kas siis näed paljast naabrit või kui majas elad siis hakkaks külm
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 16:20:24 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
arm2004 kirjutas:
vahet pole kas oma maja või kortermaja, seinad laseb ühtmoodi laiali icon_razz.gif


seda küll aga vahe on selles ,et kui tümpsu paned kas siis näed paljast naabrit või kui majas elad siis hakkaks külm


icon_biggrin.gif ega eramajas ka palju laamendada ei saa icon_evil.gif naabrid kutsuvad lihtsalt mendid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 17:42:38 vasta tsitaadiga

kortermajas ikka icon_razz.gif a noh mul suht m6istvad naabrid icon_biggrin.gif yeah right
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 17:43:44 vasta tsitaadiga

kortermajas ikka icon_razz.gif a noh mul suht m6istvad naabrid icon_biggrin.gif yeah right
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 19:06:32 vasta tsitaadiga

reimers66, Aa kui naabrid elavad kaugel ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 21:04:48 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
reimers66, Aa kui naabrid elavad kaugel ? icon_biggrin.gif


sorry ma ei oska sellele vastata ma ei ela metsas icon_biggrin.gif mul naabermajad lähedal ja aknad lahti ei saa musa kuulata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 01:14:14 vasta tsitaadiga

mnjah, ma olen oma profiilis olevate köllidega suutnud 2 korda mendid majja meelitada icon_redface.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 01:28:24 vasta tsitaadiga

erx kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:

huvitab missugused muusikakeskused need "Mõnuslt tympsuvad " nendega tavaliselt selline lame bassi laadne moodustis kostub aint icon_razz1.gif


6-70Hz peale on tekitatud helis räme boost ja see ongi kogu teie mõnus tümps.
Tavalised keskused on nii tehtud,et igasugune muusika oleks neist kuulatav, seetõttu on heli totaalselt istmikus.

eks ta nii ole jah... aga ajab asja ära... kui vajan hüppan elutuppa sony võimu, supaka, mässif kõllide ja 5.1 heli taha.


naabrid olen ka ümberharjutanud, võib ka veits valjumalt kuulata...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 02:08:00 vasta tsitaadiga

rogue kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
4x130w Audes icon_biggrin.gif

e võim ka olemas on või??? icon_rolleyes.gif
mul on 2x brig-001 olemas aga üks paar 130W audeseid puudu jälle icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziksimees
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 24.01.2005 16:10:41 vasta tsitaadiga

Mul võimuks Yamaha AX-396. Kõlariks esialgul veel 12" king audio kräpp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 17:17:32 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
raido357 kirjutas:
reimers66, Aa kui naabrid elavad kaugel ? icon_biggrin.gif


sorry ma ei oska sellele vastata ma ei ela metsas icon_biggrin.gif mul naabermajad lähedal ja aknad lahti ei saa musa kuulata icon_biggrin.gif


ma ka ei ela icon_razz.gif suhteliselt icon_razz.gif aga naabrid no nii 300-500 meetri raadiuses icon_razz.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 17:43:52 vasta tsitaadiga

selle naabrite värgiga tuleb meelde aeg kui mitte eramajas elasin, nimelt ühe vanakooli JVC võimuga, võimsusega 2x25W icon_lol.gif ,ajasin ülakorruse naabrid pidevalt nii närvi, et tuldi alla ja öeldi "pane oma tümbu vaiksemaks"
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DmX
HV kasutaja
DmX

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 18:30:36 vasta tsitaadiga

mul sõbral naaber peksab kogu aeg vastu seina nii et suvel tehtud remondist juba krohv lahti icon_lol.gif
aga endal korteris elades pole hullu sest kõrval käiakse väga harva ja alla samamoodi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 23:20:03 vasta tsitaadiga

Mul siis selline tagasihoidlik süsteem arvuti taga, icon_razz1.gif .Tagakõllidest ei viitsi pilti teha.Üks on näha arvutilaua pildi peal teises teemashttp://web.starman.ee/mar456/IMG_0491.JPG
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 23:29:16 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Mul siis selline tagasihoidlik süsteem arvuti taga, icon_razz1.gif .Tagakõllidest ei viitsi pilti teha.Üks on näha arvutilaua pildi peal teises teemashttp://web.starman.ee/mar456/IMG_0491.JPG


"tagasihoidlik" icon_razz1.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drdoom
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2004




sõnum 24.01.2005 23:34:49 vasta tsitaadiga

Kasutan Pioneeri 110W aktiivwoofrit. Kõrgeid mängivad veel trusti junnid
Loodan et mitte kauaks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2005 08:43:50 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Mul siis selline tagasihoidlik süsteem arvuti taga, icon_razz1.gif .Tagakõllidest ei viitsi pilti teha.Üks on näha arvutilaua pildi peal teises teemashttp://web.starman.ee/mar456/IMG_0491.JPG


Räägi hinnast.. icon_wink.gif
Btw., subwoofer mängib korralikult?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2005 10:09:35 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Mul siis selline tagasihoidlik süsteem arvuti taga, icon_razz1.gif .Tagakõllidest ei viitsi pilti teha.Üks on näha arvutilaua pildi peal teises teemashttp://web.starman.ee/mar456/IMG_0491.JPG


Räägi hinnast.. icon_wink.gif
Btw., subwoofer mängib korralikult?
Vingelt mängib.kusjuures ta pole hädavajalik,suured mängivad isegi väga madalale thumbs_up.gif .Filmide vaatamisel on abiks isegi.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2005 17:46:26 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Rajareits kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Mul siis selline tagasihoidlik süsteem arvuti taga, icon_razz1.gif .Tagakõllidest ei viitsi pilti teha.Üks on näha arvutilaua pildi peal teises teemashttp://web.starman.ee/mar456/IMG_0491.JPG


Räägi hinnast.. icon_wink.gif
Btw., subwoofer mängib korralikult?
Vingelt mängib.kusjuures ta pole hädavajalik,suured mängivad isegi väga madalale thumbs_up.gif .Filmide vaatamisel on abiks isegi.


Plärisema ei hakka? Ja räägi ikkagi hinnast palun.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kissu19
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 25.01.2005 17:58:15 vasta tsitaadiga

Heliallikas on nForce MCP-T
Kõlarid on Estonia 25AC-311
Arvutis istub ka 2x22W iseehitatud võimendi, mis teeb kuratlikult paremat häält kui estoniate võim, aga krt ei viitsi neid estoniaid ka lammutama hakata

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2005 18:44:03 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Rajareits kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Mul siis selline tagasihoidlik süsteem arvuti taga, icon_razz1.gif .Tagakõllidest ei viitsi pilti teha.Üks on näha arvutilaua pildi peal teises teemashttp://web.starman.ee/mar456/IMG_0491.JPG


Räägi hinnast.. icon_wink.gif
Btw., subwoofer mängib korralikult?
Vingelt mängib.kusjuures ta pole hädavajalik,suured mängivad isegi väga madalale thumbs_up.gif .Filmide vaatamisel on abiks isegi.


Plärisema ei hakka? Ja räägi ikkagi hinnast palun.. icon_wink.gif
ilma ressiiveritta ikka viiekohaline 8)
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2005 19:05:58 vasta tsitaadiga

kas mulle mitte järve keskuse noores tehnikus sarnased infinity'd mitte silma ei hakanud... icon_rolleyes.gif ...või oli see nüüd seal viva elektroonikas...või hoopiski mõlemas.... icon_lol.gif
kuidas asjad kõlavad muidu? millegagi võrrelda ka saanud oled?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2005 19:35:11 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
kas mulle mitte järve keskuse noores tehnikus sarnased infinity'd mitte silma ei hakanud... icon_rolleyes.gif ...või oli see nüüd seal viva elektroonikas...või hoopiski mõlemas.... icon_lol.gif
kuidas asjad kõlavad muidu? millegagi võrrelda ka saanud oled?
Sealt on pärit jah (ALPHA 50).Polkaudio omad tundusid kehvemad(kõrgete üleküllus),mis samas klassis.28kilosed Dynaudio omad ka sellist rabavat muljet ei jätnud võrreldes nendega.Niiet olen rahul thumbs_up.gif .Audese blues (vist oli)seeria oli ka suht jama.Sai üks laupäev HI-Fi klubis käidud.0-detsi peal on Infinity ikka päris hea.Suppar ja keskkõlar on Mordaunt-Short.Sama seeria Infinityd on ikka kirved<8ma mõtlen supparit ja keskmist).Ressiiver on YAMAYA RX-V1200.Ka päris normi heliga asi icon_razz1.gif Niipalju veel,et peale kõllide soetamist saad ikka aru kui sita kvaliteediga mp3 ikka on icon_biggrin.gif .Alla 320 bitratega pole üldse mõtet teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2005 20:37:08 vasta tsitaadiga

Audes blues ja jama? icon_eek.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2005 20:49:07 vasta tsitaadiga

Minu kõrvade jaoks küll icon_rolleyes.gif .Ja see kes mind sinna vedas ei meeldinud ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 25.01.2005 21:42:40 vasta tsitaadiga

Nähtavasti oli siis midagi valesti ning suure tõenäosusega kõlarid küll mitte. Blues ja Grand Blues on ikka kaks klassi kõrgem tase kui mingid alla 10k väljamaa kastid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2005 21:50:12 vasta tsitaadiga

http://www.audes.ee/index.php?id=1191&tpl=1003.Polnud seal valesti midagi.Lihtsalt ei meeldinud sound ja kõik. icon_wink.gif .Maitse asi tegelikult.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.