Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kas SINU arvutil on vesijahutus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas SINU arvutil on vesijahutus?
On
8%
 8%  [ 29 ]
Ei ole, ega kavatsegi muretseda
67%
 67%  [ 218 ]
Ei ole, aga muretsen kindlasti
21%
 21%  [ 71 ]
On, koos peltier- elemendiga
0%
 0%  [ 3 ]
Kasutan peltier- + õhkjahutust
1%
 1%  [ 4 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
goodrom
HV vaatleja
goodrom

liitunud: 31.01.2003




sõnum 18.02.2003 03:30:25 Kas SINU arvutil on vesijahutus? vasta tsitaadiga

Teeks selgeks tegeliku vesijahutuse kasutajate arvu......
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 03:36:29 vasta tsitaadiga

ja kohe kohe on valmimas 2 veeringiga, "soojusvahetiga" sys
vaesemehe chiller :P
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goodrom
HV vaatleja
goodrom

liitunud: 31.01.2003




sõnum 18.02.2003 03:40:38 vasta tsitaadiga

kui palju võimsust kahe veeringe vahele kavatsed panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 04:05:09 vasta tsitaadiga

goodrom kirjutas:
kui palju võimsust kahe veeringe vahele kavatsed panna?

ei tule pelti 2 veeringi vahele
tuleb selline "radikas" http://www.hot.ee/boc/pic/chi01 (mis on veel momendil poolik)
õues mingi zil-i või volga radikas ja see "soojusvaheti" saab olema case sees,
torudes saab voolama "väljast" tulev vesi ja torude ymber siseringi vesi mis siis cpu, gpu jne jahutab
yhtlasi oleks see soojusvaheti ka veepaagi eest
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 08:46:11 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=21461
... siit teemast peaks üsna hea ettekujutuse saama, kui
palju vesijahutuse omanikke HV Foorumis liigub ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 11:10:31 vasta tsitaadiga

Võib-olla oleks äkki tore teha selline ilus pic-thread?
nagu see siin: http://www.hardforum.com/showthread.php?s=&threadid=538496
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 18.02.2003 11:49:00 vasta tsitaadiga

Jaa, see juba on üks pildikogu icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kahju, et osad oma pildid juba ära on koristada jõudnud, terve hulk tühje ruudukesi oli eriti alguse osas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goodrom
HV vaatleja
goodrom

liitunud: 31.01.2003




sõnum 18.02.2003 13:43:01 vasta tsitaadiga

Kuna digifotokate aeg pole eestisse veel jõudnud (täie rinnaga mitte) ja kuna mina veel häbenen enda lohakat ja algelist vesijahutust siis piltidega kiirustama ei hakka....... icon_smile.gif Muide, mulle jääb selgusetuks, mis mõte on arvutit jahutada väljast tuleva veega, see tähendaks et arvuti tuleb nurka seisma panna ja sinna unustadagi? Ja kas teise veeringe kavatsed läbi juhtida külmkapist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 15:49:48 vasta tsitaadiga

ma pakun, et see "chiller" asub elama õues icon_smile.gif
mingi suveni kindlalt kasutegur sees.. kui aga suvel 30C+ jälle viskama hakkab, läheb windows kummuli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 19.02.2003 02:28:59 vasta tsitaadiga

Kaeva suve jaoks mingi jupp torustikku maa sisse. Saad hulga ühtlasema temperatuuriga primaarringe.
Viimaks pole sekundaarringlust vajagi? Sõltub muidugi, kaugel see arvuti sul maapinnast asub.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goodrom
HV vaatleja
goodrom

liitunud: 31.01.2003




sõnum 19.02.2003 11:12:53 vasta tsitaadiga

Njah..... Külmkapist on vist lihtsam läbi viia.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 28.08.2004 02:44:52 vasta tsitaadiga

Loe allkirja;)
_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 28.08.2004 11:57:50 vasta tsitaadiga

kuna kellamisega ei tegele (mis ma sellest Linux-box'ist ikka kellan) siis õhkjahutus on minu jaoks küll... siiski igast huinjaad oma arvutisse ikka ei pane, high-preformance pure-copper on minu eelistus
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 28.08.2004 13:06:07 vasta tsitaadiga

paranoid kirjutas:
Loe allkirja;)

Aga kui aasta-paari pärast mõni järgmine kaevur avastab su allkirja teistsuguse olevat ? icon_razz.gif

Aga vett ei ole, võibolla tuleb ...
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 13:08:25 vasta tsitaadiga

Ei tunne selle vastu eriti hvui ja arvuti on niigi ära jahutatud icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 31.08.2004 12:48:16 vasta tsitaadiga

Hetkel olen rahul oma tava jahutusega ..
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 31.08.2004 13:29:33 vasta tsitaadiga

ei ole kuna pole vaja ja tavaline jahutus on palju odavam ja temaga on vähem nussi.
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 19:26:40 vasta tsitaadiga

mul ka siis tavaline ja ei kavatsegi muretseda vesi jahutust kuna õhk jahutus ajab juba asja ära... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutti
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2004




sõnum 08.01.2005 22:48:58 vasta tsitaadiga

ei ole .. see suht selline spetsiifiline asi ... iga tola ei viitsi sellega nii palju ka tegeleda...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2005 01:07:42 vasta tsitaadiga

ei ole vesijahutust, pole probleeme ka õhuga praegu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 09.01.2005 01:09:54 vasta tsitaadiga

peltier icon_rolleyes.gif ?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 09.01.2005 19:51:14 vasta tsitaadiga

Mkmm icon_biggrin.gif Freezer ja muud pole tarviski icon_biggrin.gif Nagu Ix-ki - mis ma ikka linuximasinast kellan nii väga...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2005 19:53:57 vasta tsitaadiga

selline võimalus võiks ka olla, et oli a ei pidanud vajalikuks!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2005 19:56:20 vasta tsitaadiga

ei ole ning ei kavatse sellepeale raha kah raisata. Olen oma õhkjahutusega rahul ja mingit pumba mürinat ma kah kuulata ei taha icon_razz.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2005 22:37:28 vasta tsitaadiga

vahepeal oli aint prosel ja nüüd kavatsen ainult videole panna
meeletu raharaiskamine tõesti aga mis teha kui ta on efektiivsem kui vesi okse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2005 22:47:08 vasta tsitaadiga

sellist varianti küll ei ole välja pakutud, aga ma hääletaks "oleks, kui viitsiks ehitada".

kuna ma olen piisavalt laisk ja hardcore-kellamiseks erilist vajadust ei näe (nagu eelkõnelejad öelnud on, "mis ma sest linuxipurgist ikka kellan"), siis piisab mulle olemasolevast. ehk siis ei ole ja ei tule.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taimps
HV vaatleja
Taimps

liitunud: 17.12.2004




sõnum 10.01.2005 00:32:51 vasta tsitaadiga

heh... icon_razz.gif kui kunagi rikkaks saan siis kindlasti proovin ära icon_rolleyes.gif
hetkel muidu rahul--- kast on ventikaid täis icon_lol.gif

_________________
The Power of Dreams
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 10.01.2005 00:36:07 vasta tsitaadiga

ise kavatsen endale peltier+vesi teha .. peaks chill olema icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2005 00:43:14 vasta tsitaadiga

mul on ja sellessuhtes väga hea asi, et pole vaja seda vastikut vendivuhinat kuulata thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zeratul
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2004




sõnum 12.01.2005 13:43:49 vasta tsitaadiga

Kui kunagi mõne AMD otsa peaks kogemata komistama, eks siis kaalun seda asja icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 12.09.2005 19:44:35 vasta tsitaadiga

ei ole, ei vaja ka hetkel
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.09.2005 19:46:17 vasta tsitaadiga

Ei ole ega ei kavatsegi muretseda. Mulle ei meeldi kahjuks vesijahutused.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 12.09.2005 19:52:55 vasta tsitaadiga

Pole olnud ega ei tule ka arvatavasti icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 13.09.2005 22:10:51 vasta tsitaadiga

Onon 10 vesijahutust on.
Rammi jahutan ka veega ja monitori kaa.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2005 22:15:27 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Onon 10 vesijahutust on.
Rammi jahutan ka veega ja monitori kaa.

monitorist pritsib hiirele ka, et see päris kuivale ei jääks? 8)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 15.09.2005 21:46:36 vasta tsitaadiga

mul ei ole vesijahutust, ega kavatsegi hetkel hankida, mind rahuldab ka minu ventide jahutus
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.09.2005 21:49:14 vasta tsitaadiga

ei ole veel, aga kui raha/aega tekib, siis plaan küll üle minna.
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2005 20:52:24 vasta tsitaadiga

ei ole, aga tahaks. Suht pontless teema imo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inzman
HV vaatleja
Inzman

liitunud: 12.02.2007




sõnum 14.02.2008 21:27:50 vasta tsitaadiga

Soetan kohe endale Thermaltake Bigwater 745.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 14.02.2008 21:33:57 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mul on ja sellessuhtes väga hea asi, et pole vaja seda vastikut vendivuhinat kuulata thumbs_up.gif
Päris huvitav on kuulda sellist juttu Raptorit omava inimese suust. Mina isiklikult julgeks väita, et kõvakettast lärmakamat asja pole olemas.
Soovitan kõigile kõrvuavavat kogemust: ostke omale 2.5'' ketas ja Scythe Quiet Drive.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 22:17:23 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
arm2004 kirjutas:
mul on ja sellessuhtes väga hea asi, et pole vaja seda vastikut vendivuhinat kuulata thumbs_up.gif
Päris huvitav on kuulda sellist juttu Raptorit omava inimese suust. Mina isiklikult julgeks väita, et kõvakettast lärmakamat asja pole olemas.
Soovitan kõigile kõrvuavavat kogemust: ostke omale 2.5'' ketas ja Scythe Quiet Drive.

kettalärm on ainult siis, kui midagi suuremat loeb/kirjutab ja siis muusika summutab selle...
ja kui arvad, et kettast lärmakamat asja arvutis olla ei saa, siis ma küll ette ei kujuta kust planeedilt pärined icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kas SINU arvutil on vesijahutus?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.