Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2005 14:58:09 vasta tsitaadiga

konsooli net_graph 1 või net_graph 2 või net_graph 3 , no extra progrs needed
mingi oli veel , kas cl_showfps 1 või midagi

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 04.01.2005 22:59:58 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
konsooli net_graph 1 või net_graph 2 või net_graph 3 , no extra progrs needed
mingi oli veel , kas cl_showfps 1 või midagi


Kle jorss, kas veel pikemat allkirja ei saanud panna?

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2005 23:42:08 vasta tsitaadiga

asi ei ole tema allkirjas vaid zvuula tühikuteta postis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 00:48:35 vasta tsitaadiga

Linnavurle, vaataks enda keelekasutust enne veidi. siin alusetult lahmida võib sulle peale minu halvakskiidu ka kaela tuua
AM staatuse. nii et keelekasutust soovitaks kontrollida

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taivo112
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2003




sõnum 05.01.2005 02:59:24 vasta tsitaadiga

Suht tore mäng on minu arust, kuid üks suuremaid miinuseid on see et on ainult olemas üks kasutaja, kahekesi natuke halb mängida ja praegu olen ma arvatavasti mängu kergemas kohas tupikus, pean neid kärbestega palle üle aia viskama kuid ei saa aru mida peab tegema icon_smile.gif kuna siin õpetada ei tohi siis eks ma nuputan edasi, olen juba 2 päeva nuputanud thumbs_up.gif
Viskaks siis paar skriini ka:
-->>>>>http://www.zone.ee/verinetulevik/<<<<<--
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
htonik
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2004




sõnum 05.01.2005 03:46:42 vasta tsitaadiga

sa ikka tead mille jaoks need "kärbestega pallid" on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 04:19:43 vasta tsitaadiga

omg...kustutage selle krdi zvuula post ära ja taivo112, kasuta paar Enteri klahvi...
see krdi riba on mingi 2km...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2005 04:21:06 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/amd4ever/irw.JPG

Kärvake zombid raisad icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 05.01.2005 10:03:53 vasta tsitaadiga

Kust need subtiitrid sinna alla saab?
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 05.01.2005 10:26:32 vasta tsitaadiga

options->audio->captions vms
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 06.01.2005 08:02:55 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Linnavurle, vaataks enda keelekasutust enne veidi. siin alusetult lahmida võib sulle peale minu halvakskiidu ka kaela tuua
AM staatuse. nii et keelekasutust soovitaks kontrollida


Staatusega ähvardamine on nõrk. Kui oled mode, teed märkuse kasutajale või kustutad posti,
mitte ei tee sama moodi kui tema. icon_neutral.gif

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 13:16:12 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

need pildid juba läbi käinud? icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 13:28:20 vasta tsitaadiga

ütleks et see on väga andekas
http://www.dslreports.com/r0/download/741797~fe5df232cafa4c4e0f1a0294418e5660/7.jpg
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 14:55:22 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
ütleks et see on väga andekas
http://www.dslreports.com/r0/download/741797~fe5df232cafa4c4e0f1a0294418e5660/7.jpg
icon_biggrin.gif


ja kuidas see HL2-ga seostub ? icon_lol.gif icon_eek.gif

edit: nüüd juba hl2 teemaline pilt ees, enne oli mingi Lilla olevus icon_lol.gif


viimati muutis lehm 06.01.2005 15:16:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 06.01.2005 14:59:18 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
painkillah kirjutas:
Linnavurle, vaataks enda keelekasutust enne veidi. siin alusetult lahmida võib sulle peale minu halvakskiidu ka kaela tuua
AM staatuse. nii et keelekasutust soovitaks kontrollida


Staatusega ähvardamine on nõrk. Kui oled mode, teed märkuse kasutajale või kustutad posti,
mitte ei tee sama moodi kui tema. icon_neutral.gif


milleks sa ohid siin ma ei saa aru. icon_evil.gif

lehm kirjutas:
project kirjutas:
ütleks et see on väga andekas
http://www.dslreports.com/r0/download/741797~fe5df232cafa4c4e0f1a0294418e5660/7.jpg
icon_biggrin.gif


ja kuidas see HL2-ga seostub ? icon_lol.gif icon_eek.gif


no aga samas pole nagu millestki muust rääkida ju ,kõigil mäng läbi ja muljed jagatud ,hoitakse teemat elus icon_rolleyes.gif vähemalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 06.01.2005 15:13:46 vasta tsitaadiga

See seostub HL2-ga niimoodi, et HL2 objektidega on see loodud icon_biggrin.gif
Ei ma ei või... tirisin endale ka Garry's Modi... kuratlikult raske on neid paika saada õieti... ikka väga raske. Aga nalja sai kui palju icon_lol.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inf3rnO
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 06.01.2005 22:22:31 vasta tsitaadiga

sitaks k6va m2ng ise p2ris palju m2nginud icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
soovitan!! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 23:24:35 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
ütleks et see on väga andekas
http://www.dslreports.com/r0/download/741797~fe5df232cafa4c4e0f1a0294418e5660/7.jpg
icon_biggrin.gif

http://www.pbs.org/wlae/barney.gif
thumbs_up.gif

barney icon_biggrin.gif


kle see link pmst vigane
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 23:35:12 vasta tsitaadiga

enne käid siin siis töötavad
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 07.01.2005 00:28:27 vasta tsitaadiga

jah hea mäng on tõesti , täna sai kah see peale panduid , kõik meekdus , see osa mis tuleb peale seda "hõljuki osa , kus ta lääp tagasi black mesasse on julm .. eriti selles vanal linnas tõllerdamine .. mul ei taha kuulid kunagi kaua püsida .....

ega keegi ei te kust neid laule saaks mis seal vahepeal mängima pannakse ..... suht lashe on neid kuulata ja pleada thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 00:31:13 vasta tsitaadiga

See garrysmod on ikka megafun icon_biggrin.gif siukesi naljakaid poose saab teha icon_lol.gif võtab naerukrambid peale kohe 8)
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2005 03:20:28 vasta tsitaadiga

Ja neid naljakaid poose, muuseas, mida darkplayr teeb, ei taha me keegi näha icon_razz1.gif
Ei tegelikult müts maha modi tegija ees.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 03:23:43 vasta tsitaadiga

kellelgi infi pole selle kohta kas half-life 2 death matchis on lagi jama parandatud ?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 03:29:01 vasta tsitaadiga

sõbra pool pelasime korra (originaali muidugi), suht normaalne oli , enamustel ping oli 100, mõnel 300. ei ütleks et väga metsikut laggi oli, aga eks natuke teda ikka oli. lagg kaotab grav guni mõtte ära :/ lased radikaga vastu pead aga mees ei saagi dammi...
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 03:54:51 vasta tsitaadiga

just seda ma mõtlesingi, ikkagi suht rõve lag siis seal alles!
isegi püssiga ei saa raiskadele pihta ...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 04:04:50 vasta tsitaadiga

link :: Ratas




the best thumbs_up.gif


viimati muutis gansta 07.01.2005 04:06:37, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 04:04:51 vasta tsitaadiga

püssiga tappis kenasti ära, grav guniga kah, aga enamasti siis läks raskeks kui tegu oli 300-pingiste vendadega
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 11:08:29 vasta tsitaadiga

Lets go with the flow...

Pimp My Ride thumbs_up.gif
Disco Inferno 1 thumbs_up.gif
Disco Inferno 2 thumbs_up.gif
I Dont Need Godmode thumbs_up.gif

EDIT: Lisasin weel beer_yum.gif


viimati muutis siLc 07.01.2005 13:19:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 07.01.2005 13:01:24 vasta tsitaadiga

icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gifthumbs_up.gif
Väga hea pilt on... oot... kohe mõtleme ka midagi välja...

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 07.01.2005 13:31:00 vasta tsitaadiga

ja siis pilte kah veel :
http://www.garry.tv/img/sa/mymod/sims1.jpg
http://www.garry.tv/img/sa/mymod/charriot.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v221/Hilltopper3339/gm_construct0017.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v512/devil_monkey471/gm_construct0002.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v512/devil_monkey471/gm_construct0003.jpg
http://image.com.com/gamespot/images/2005/01/dlx/dlx_6115610_20050105_screen001.jpg
http://image.com.com/gamespot/images/2005/01/dlx/dlx_6115610_20050105_screen002.jpg

_________________
Fotoblogi / Flickr


viimati muutis hmekk 07.01.2005 13:48:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 07.01.2005 13:34:09 vasta tsitaadiga

hmekk, muuda oma postituse algust KOHEKOHEKOHEKOHE. seda küsimust on selles teemas küsitud VÄHEMALT 20 korda ja alati on sellele üks ja ainus vastus.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 07.01.2005 13:36:44 vasta tsitaadiga

Kordame siis vastust: hangi originaalmäng
Aga nüüd pilte siis ka minu poolt:
http://www.zone.ee/madedog/hl2
Andke andeks, alles algaja sellel alal icon_razz1.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2005 14:33:57 vasta tsitaadiga

paar pilti ka minu poolt (garrymod rulezzz 8) )!!
http://www.zone.ee/acti0nb0y/ icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 08.01.2005 14:57:45 vasta tsitaadiga

irw... icon_biggrin.gif ravenholm pilt on päris hää icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2005 17:03:44 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
paar pilti ka minu poolt (garrymod rulezzz 8) )!!
http://www.zone.ee/acti0nb0y/ icon_razz.gif


Misasi SEE veel peaks olema? icon_biggrin.gif Esimesed breigisammud ve icon_question.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 08.01.2005 18:06:26 vasta tsitaadiga

Ega ilmselt midagi muud üle jää......
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 08.01.2005 18:47:06 vasta tsitaadiga

Väga tähendusrikas post sul, servechill icon_biggrin.gif mis selle mõte oli?
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 08.01.2005 18:59:11 vasta tsitaadiga

kas garrymodi jaoks on stiimi vaja?
(lihtsalt küsin, ärge hakake nuge viskama)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 08.01.2005 19:02:18 vasta tsitaadiga

Jah on küll vaja... ei hakka keegi nuge loopima...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2005 22:11:59 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Psych0 kirjutas:
paar pilti ka minu poolt (garrymod rulezzz 8) )!!
http://www.zone.ee/acti0nb0y/ icon_razz.gif


Misasi SEE veel peaks olema? icon_biggrin.gif Esimesed breigisammud ve icon_question.gif icon_lol.gif


see pilt ei tulnud hästi välja icon_sad.gif ta oli vinges asendis aga kogemata vajutasin valet nuppu icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2005 22:22:30 vasta tsitaadiga

kui ei meeldi ära vaata icon_wink.gif see mu sugulase pilt kah icon_lol.gif

viimati muutis Psych0 08.01.2005 23:28:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.01.2005 22:27:34 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
sain ühe väikse pildi veel üles http://www.zone.ee/acti0nb0y/untitled.JPG?2 icon_redface.gif


nüüd ootame 9 kuud?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 08.01.2005 23:02:10 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
sain ühe väikse pildi veel üles http://www.zone.ee/acti0nb0y/untitled.JPG?2 icon_redface.gif

Sul on haiged kalduvused !!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2005 23:38:13 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Psych0 kirjutas:
sain ühe väikse pildi veel üles http://www.zone.ee/acti0nb0y/untitled.JPG?2 icon_redface.gif


nüüd ootame 9 kuud?


ei 5 minti ja vastus käes
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2005 23:46:22 vasta tsitaadiga

servechill kirjutas:
Psych0 kirjutas:
sain ühe väikse pildi veel üles http://www.zone.ee/acti0nb0y/untitled.JPG?2 icon_redface.gif

Sul on haiged kalduvused !!!

haiged kalduvused teha sugu? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2005 23:54:27 vasta tsitaadiga

watch those pics!! icon_lol.gif
http://www.zone.ee/acti0nb0y/baby1.JPG?2
http://www.zone.ee/acti0nb0y/baby2.JPG?2
pole vaja oodata 9 kuud kui sul on garrysmod! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2005 00:15:35 vasta tsitaadiga

eks ta ole... inimestel on võimalus teha mida ainult hing ihaldab ja nemad teevad ikka pornot icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 09.01.2005 00:49:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
eks ta ole... inimestel on võimalus teha mida ainult hing ihaldab ja nemad teevad ikka pornot icon_smile.gif

eks iga inimene tee seda mis talle meeldib icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 09.01.2005 02:27:10 vasta tsitaadiga

Oh sa raks, sai kah "väheke" aega veetud selle Garrysmodiga...tulemused on siin icon_biggrin.gif

Naine vaatab pealt kuidas mehed mängivad
"Kui tantsid sa, kui tantsid sa, võõra mehe naisega..."
Lets kick you in the...
vend aitab purjus venda kodu
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 09.01.2005 09:31:53 vasta tsitaadiga

irw icon_biggrin.gif
aga nojah... eks iga inimene mõtleb ikka oma väärastumuse tasemel...

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.