Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Sirtauri profiilis olev videokaart :D märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 11:53:04 Sirtauri profiilis olev videokaart :D vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/busi06/v2.jpg

Ma olen sõnatu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_eek.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 12:06:16 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif no ei ole võimalik! aktiiv passiivi otsa istutatud thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 13:24:59 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif paistab nigu aktiiv all, siis passiiv ja siis jälle aktiiv.
krt piltidelt ei saa aru, mis tal seal kõige all on, aga näikse default cooleri moodi. Pole midagi öelda, vinge OWERclockija. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wolfe
HV kasutaja
wolfe

liitunud: 01.07.2004




sõnum 06.01.2005 13:56:24 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Tahaks ise kah midagi säherust aretada, topin oma SiS 305'le vana CPU cooleri (5000 rpm) või hoopis mobole, int. graafika tarvis. icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 14:04:30 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif ei tea kui suur see "kasu" on.... alumine ventukas ei saa ju halligi kätte, mida radikale puhuda.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 06.01.2005 14:08:20 vasta tsitaadiga

keegi võiks Sirtaurile veidi soojusjuhtivuse põhimõtteid seletada icon_rolleyes.gif
aga noh, mis me ikka mõnitame, kõik oleme noored ja mitte just kõige targemad olnud.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 06.01.2005 14:25:11 vasta tsitaadiga

Killer mode icon_biggrin.gif
No jah ei mõista kuidas see lahendus teda rohkem jahutab .
Vaadata tuleks nt seda lehte : http://myweb.hinet.net/home2/xpcmods/ati9700promod.htm
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 14:27:59 vasta tsitaadiga

wolfe kirjutas:
icon_biggrin.gif Tahaks ise kah midagi säherust aretada, topin oma SiS 305'le vana CPU cooleri (5000 rpm) või hoopis mobole, int. graafika tarvis. icon_razz.gif

hakkad Sa jantima.. osta pigem suur toaventilaator ja pane see vastu korpust puhuma icon_wink.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.01.2005 14:28:05 vasta tsitaadiga

lahe jah icon_biggrin.gif aga jahutus vist halvem kui niisama stock kuuleril... icon_lol.gif
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 06.01.2005 16:58:55 vasta tsitaadiga

olen sõnatu icon_eek.gif (kas tegemist on mingi naljatilgaga?)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 17:10:31 vasta tsitaadiga

IRW selle aasta parim kild icon_lol.gif

viimati muutis Terror 06.01.2005 17:32:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 06.01.2005 17:11:46 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
IRW selle asta parim kild icon_lol.gif
Ja esimene aprill on ka kaugel icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 20:33:44 vasta tsitaadiga

Peaasi on teadmine, et tema videokaarti jahutavad mitu ventilaatorit. mida rohkem seda uhkem icon_wink.gif

õhuvool siia mõttemaailma ei mahu icon_lol.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 06.01.2005 20:43:52 vasta tsitaadiga

Igatahes super kui leidlik võib mõni olla icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 06.01.2005 20:47:11 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

tra isegi minu sitt tuju läks natuke paremaks icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
muhaha Pane samamoodi edasi!
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2005 20:50:36 vasta tsitaadiga

ta võiks prosele samamoodi teha
paneks mingi teise radika koos vendiga esimese peale ja oleks fun
vähemalt senikaua kuni alumisel radikal mune praadida saab ja prose tossama hakkab

igatahes nice - hea leiutus - sirtauri võiks k salongi platoonile abiliseks minnakoos nad
suudaks midagi veel paremat korda saata icon_lol.gif

kaa saluuni tehnikute triim tiim
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 20:55:09 vasta tsitaadiga

Mega irw, pea asi et mees rahul on. icon_lol.gif
http://www.hot.ee/busi06/vfan.jpg
Vend vist ehitab uue põlvkonna jahutust
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pH
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2004




sõnum 06.01.2005 21:02:52 vasta tsitaadiga

ma olen ka miskit sellist proovinud, ja ütlen, et lihtsam sinna vahele panna mingi vasetükk... sest 2 radikat= raskust palju, aga effekti vähe
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 06.01.2005 21:07:47 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:


igatahes nice - hea leiutus - sirtauri võiks k salongi platoonile abiliseks minnakoos nad
suudaks midagi veel paremat korda saata icon_lol.gif

kaa saluuni tehnikute triim tiim


icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 06.01.2005 21:07:49 vasta tsitaadiga

pH kirjutas:
ma olen ka miskit sellist proovinud, ja ütlen, et lihtsam sinna vahele panna mingi vasetükk... sest 2 radikat= raskust palju, aga effekti vähe


väga tore ju!!
8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pH
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2004




sõnum 06.01.2005 21:09:39 vasta tsitaadiga

margusser, no, kui sa mõtled, et tore oli niisama jahutust seal peal hoida ja videot painutada, siis oli jah tore.... mul ei olnud alt toestust ka küljes.... õnneks nüüd läksin läpakale üle ja siukest probleemi ei teki. thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeNtSiK
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 21:31:33 vasta tsitaadiga

äge jahutus icon_lol.gif
mis järgmisena? 3kilone vasekamakas ducktapega prose kylge?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pH
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2004




sõnum 06.01.2005 21:36:05 vasta tsitaadiga

KeNtSiK, idee hea... kust saaks vasekamaka? ma prooviks ära icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2005 21:42:36 vasta tsitaadiga

mul kodus on kilone vaseplaat ja tartus peaks ~5kg plaat olema icon_lol.gif
aga nendega sellist modi küll teha ei taha - need on liiga head selle jaoks
ideaalsed radikate/veeplokkide tegemiseks
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 21:49:18 vasta tsitaadiga

njaa, mõistus ei hyya just tulles jah icon_eek.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 21:54:51 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ta võiks prosele samamoodi teha
paneks mingi teise radika koos vendiga esimese peale ja oleks fun
vähemalt senikaua kuni alumisel radikal mune praadida saab ja prose tossama hakkab

igatahes nice - hea leiutus - sirtauri võiks k salongi platoonile abiliseks minnakoos nad
suudaks midagi veel paremat korda saata icon_lol.gif

kaa saluuni tehnikute triim tiim


Nahhui mul teda vaja? icon_eek.gif
Et oskab hästi radikat teise radika peale kleepida? irw
Eks tulgu kui mina minema lähen icon_biggrin.gif Things will go bette and bette

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 06.01.2005 21:58:21 vasta tsitaadiga

göömik icon_lol.gif
See alumine radikas on minu gf2 mx100/200 peal
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 07.01.2005 04:43:30 vasta tsitaadiga

tõesti võimas värk... icon_lol.gif käisin ise ka ta profiilil ära ja mis ma märkasin, sõna "overclock" oli kirjautatud W-ga, selleasemel, et kirjutada V-ga. jätkaku samas vaimus. icon_rolleyes.gif

edit: link ka siis ta profiilile otse
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 04:51:14 vasta tsitaadiga

olen mina lollusi näinud aga see on nüüd kõikse arulagedam icon_eek.gif
tea mis ta sellega omaarust saavutas icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 07.01.2005 06:46:25 vasta tsitaadiga

Hm kunagi oli mingi garandii leht kus kutt oli koos radikaga CPU jahutuse case seinakylge kruvinud icon_biggrin.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 07.01.2005 10:47:17 vasta tsitaadiga

phahahhaha...kõige naljakam on see, et see kõik istub arvatavasti mingi 2MB TNT otsas... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 11:22:58 vasta tsitaadiga

tule jumal appi icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 12:28:50 vasta tsitaadiga

corvette, kaart on geforce 2 mx 400
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 07.01.2005 13:16:52 vasta tsitaadiga

sirtauri kirjutas:
üks asi veel ,eks igaühe enda asi mis avatari ta omale valib aga see lesbi teema käib küll nüüd pinda,nagu sa reklaamiks seda mida arvad ,


see solvas

igatahes on see videokaardi overklock küll natukene "lahe"

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
semper
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2004




sõnum 07.01.2005 13:23:49 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
phahahhaha...kõige naljakam on see, et see kõik istub arvatavasti mingi 2MB TNT otsas... icon_biggrin.gif

2MB TNT pole olemas, nVidia TNT oli 16MB ja 32MB 64bit/128bit
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 07.01.2005 13:53:14 vasta tsitaadiga

Samas natuke pointless teema .. Kui enam kuskilt mingit nalja ei saa .. Siis hakkame omadeyle naerma ?.

PlatoonSgtElias arvan ,et sinul on ka mõned teemad olnud mis oleks vabalt võinud siin naljafoorumi all olla.
Et siis tehke Nalja foorumi alla uus teema ..HV'elase kõige parem söök on teine HV'elane ... ja andke aga tuld icon_razz.gif Kui tunnete puudust kellegi mõnitamisest
icon_neutral.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 14:00:14 vasta tsitaadiga

see ju ehtne pohhuisti videokaart icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 14:02:31 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
Samas natuke pointless teema .. Kui enam kuskilt mingit nalja ei saa .. Siis hakkame omadeyle naerma ?.

PlatoonSgtElias arvan ,et sinul on ka mõned teemad olnud mis oleks vabalt võinud siin naljafoorumi all olla.
Et siis tehke Nalja foorumi alla uus teema ..HV'elase kõige parem söök on teine HV'elane ... ja andke aga tuld icon_razz.gif Kui tunnete puudust kellegi mõnitamisest
icon_neutral.gif


Hakake siis mind mõnitma icon_lol.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=92776

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 07.01.2005 14:04:09 vasta tsitaadiga

Ega jah... võiks küll sellise teema teha icon_biggrin.gificon_biggrin.gif saaks natuke tundeid välja elada icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Aga natuke teemasisest ka... suhteliselt naljakas on see jahutus seal otsas icon_lol.gifthumbs_up.gif, vüiks enda passiivile ka sellise otsa tõmmata icon_biggrin.gif, aga jah, tubli... jätka samas vaimus beer_yum.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 07.01.2005 14:08:33 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, ei mõelnud otseselt Inimest .. Muidugi jah ega sa paigutad ka ventikad vajalikese kohtatese icon_biggrin.gif
Ja oled sa kindel ,et õlut jõid icon_biggrin.gif
Aga jah ... Klouni pilte oskab igayx teha ..

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 01:08:19 vasta tsitaadiga

Irf. Hea jahutus. Ei tea kas mu GF2-e oma ka sellega konkureerib?
Sai siis väheke nalja tehtud
http://images.koffer.ee/uploads/6f537f21d0.jpg

Ehitatud kuskil kuu aega peale (vahelduva eduga)


viimati muutis MotorHead 26.08.2010 09:35:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 01:09:25 vasta tsitaadiga

Irf. Hea jahutus. Ei tea kas mu GF2-e oma ka sellega konkureerib?
Sai siis väheke nalja tehtud
http://images.koffer.ee/uploads/6f537f21d0.jpg

Ehitatud kuskil kuu aega peale (vahelduva eduga) Default 3d2001 oli 2300 punni kuskil. Jahutus ja kellates tuli ~3600. Kahjuks sellest


viimati muutis MotorHead 26.08.2010 09:35:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 01:10:24 vasta tsitaadiga

Irf. Hea jahutus. Ei tea kas mu GF2-e oma ka sellega konkureerib?
Sai siis väheke nalja tehtud
http://images.koffer.ee/uploads/6f537f21d0.jpg


viimati muutis MotorHead 26.08.2010 09:35:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 00:16:42 vasta tsitaadiga

pole just profiil millega hiilata. aga naljasoont tal on icon_razz1.gif thumbs_up.gif selle peaks mõni suur videokaartide tootja ära patenteerima
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Sirtauri profiilis olev videokaart :D
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.