Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui kiiret interneti kasutad?
512kb/s või väiksem
0%
 0%  [ 0 ]
1Mbit/s
0%
 0%  [ 1 ]
2Mbit/s
2%
 2%  [ 5 ]
5Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
10Mbit/s
7%
 7%  [ 17 ]
12Mbit/s
6%
 6%  [ 16 ]
20Mbit/s
14%
 14%  [ 34 ]
50Mbit/s
19%
 19%  [ 44 ]
100Mbit/s
22%
 22%  [ 51 ]
150Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
300Mbit/s
10%
 10%  [ 23 ]
400Mbit/s
2%
 2%  [ 6 ]
Üle 400Mbit/s
5%
 5%  [ 12 ]
hääli kokku : 229

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 06.01.2005 03:23:23 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
Kaska kirjutas:
Elioni 2MB alla ja 512 KB üles! Olen rahul thumbs_up.gif

Mis pakett see sihuke on?

icon_redface.gif Tegin vea 2MB alla ja 256 KB üles! Kodulahendus 3 ühesõnaga!
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 15:04:24 vasta tsitaadiga

mõnel tüübil siin ühendus 10-20MB...ei tea mis firma sellist asja pakub ja mis see ka maxta võiks? icon_eek.gif
käisin elionis vaatlus praktikal.....seal küsisin et kui kiire ühendus on, tüüp läks suvalise arvuti taha ja mingile välismaa lk-le ja tulemus 96MB downloadi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 17:09:47 vasta tsitaadiga

Üldiselt võiks inimesed välja kirjutada kas bit või bait.
Nagu mina aru olen saanud siis bait`i tähistatakse rohkem suure tähega (B) ja vaevalt, et siin just 20MB/s ühendusi on icon_smile.gif Vast ikka 20Mbit/sec, isegi 2MB/s on natukene liig vast icon_biggrin.gif
(või olen mina millestki valesti aru saanud)


viimati muutis lammas 06.01.2005 19:10:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 18:05:11 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
Üldiselt võiks inimesed välja kirjutada kas bit või bait.
Nagu mina aru olen saanud siis bait`i tähistatakse rohkem suure tähega (B) ja vaevalt, et siin just 20MB/s ühendusi on icon_smile.gif Vast ikka 20Mbit/sec, isegi 2MB on natukene liig vast icon_biggrin.gif
(või olen mina millestki valesti aru saanud)


seda minagi..... icon_confused.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesilased
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004




sõnum 06.01.2005 18:18:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vaevalt, et siin just 20MB/s ühendusi on

aga miks mitte?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 19:03:44 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
isegi 2MB on natukene liig vast icon_biggrin.gif


2MB yhendus on ju täiesti tavaline icon_confused.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 19:08:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

2MB yhendus on ju täiesti tavaline


st siis 2MB(Bait)/sec ühendus on tavaline?
ok siis olen mina ajast ikka tublilt maha jäänud ja oma 4Mbit/sec ühendusega päris luuser icon_sad.gif
samas võibolla mõledakse hoopis 2MB ühenduse all 2MB/h ? icon_eek.gif

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stereo2121
HV kasutaja
Stereo2121

liitunud: 02.03.2003




sõnum 06.01.2005 19:09:47 vasta tsitaadiga

Maj@Net ja 3Mbit/sec
_________________
Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2005 20:28:57 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
tsitaat:

2MB yhendus on ju täiesti tavaline


st siis 2MB(Bait)/sec ühendus on tavaline?
ok siis olen mina ajast ikka tublilt maha jäänud ja oma 4Mbit/sec ühendusega päris luuser icon_sad.gif
samas võibolla mõledakse hoopis 2MB ühenduse all 2MB/h ? icon_eek.gif


ok, ma olen ise kah nüüd segaduses icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 07.01.2005 21:26:55 vasta tsitaadiga

Üks bait on 8 bitti. Seega kiirus 2MB(bait)/s on tegelt 2*8=16Mbit(bitt)/s. Ja 2Mbit(bitt)/s on 2/8=0.25MB(bait)/s.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinti
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2004




sõnum 07.01.2005 21:31:19 vasta tsitaadiga

Hetkel 1031.3 kbit/s
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 07.01.2005 21:31:40 vasta tsitaadiga

2.1mbit/s tegin just www.ruuter.ee testi,ühendus on mingi StV kõnts icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcfine
HV kasutaja
mcfine

liitunud: 01.02.2004




sõnum 07.01.2005 21:43:29 vasta tsitaadiga

1mbit/s peaks olema alla ja ühendus Elion kodulahendus 2
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madeinussr
HV kasutaja


liitunud: 03.02.2004




sõnum 08.01.2005 02:21:53 vasta tsitaadiga

linnas ühikas starmani 1mb 8) ja kodus on 2mb nett jagatud läbi 3-4 ruuteri 30 arvuti vahel piiratud kuni 512 kb (suht saast icon_sad.gif )
_________________
"Trying is the first step towards failure." -Homer J. Simpson
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2005 12:52:02 vasta tsitaadiga

ja siin ETC 2005 Talv võrgupeol on 10 Mbit/s ühendus
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taimps
HV vaatleja
Taimps

liitunud: 17.12.2004




sõnum 08.01.2005 14:51:30 vasta tsitaadiga

minu Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 1.3 kuni 1.5 Mbps.
andmed: Elion

_________________
The Power of Dreams
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 12.01.2005 22:59:39 vasta tsitaadiga

Mul kodu 2 pakett ja käib küll icon_wink.gif alati muidugi võiks parem olla icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 12.01.2005 23:05:34 vasta tsitaadiga

mul näitas mingi üle mega aga tunda pole üldsegi. saitte teeb ikka aeglaselt lahti ja muul on üli aeglane. milles viga.
see test on jama icon_exclaim.gif icon_evil.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 16:56:35 vasta tsitaadiga

Ruuter.ee räägib nii:
a mida see tähendab seda ei tea. icon_rolleyes.gif

Kulunud aeg - 0.636 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti

10954203.8 bit/sec
10697.5 Kbit/sec
10.4 Mbit/sec
1337.2 KB/sec

EDIT: Elioni kodukal olnud kiirusetest rääkis sellist juttu:

Kiiruse mõõtmine
10%
20%
30%
40%
50%
60%
70%
80%
90%
100%


Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 100.3 kuni 120.4 Mbps.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 13.01.2005 17:48:09 vasta tsitaadiga

Ikka kirjutatakse 1MB jne icon_evil.gif
Starman Kodu = 1Mbit/s
Elion Kodu = 1Mbit/s
Elion Kodutöö = 2Mbit/s
Elion Kodulahendus 1 = 512Kbit/s
Elion Kodulahendus 2 = 1Mbit/s
Elion Kodulahendus 3 = 2Mbit/s

Ma ei usu, et kellelgi on 2MB/s ühendus kuna siis peaks tulema 700MB film teile 350 sekundiga ehk 5 ja natuke peale minutiga mis on utoopiline kiirus

Minul on Elion Kodulahendus 3 ehk mu maksimaalne allalaadimise kiirus on 2Mbit/s ja üleslaadimise 256Kbit/s
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 13.01.2005 17:52:26 vasta tsitaadiga

2MB/s eeldaks kiirust 16Mbit/s mis tegelikult polegi nii väga utoopiline. Firmades ja näiteks Rootsis täiesti võimalik.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 14.01.2005 23:52:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elion Kodu = 1Mbit/s


kas see mitte 512Kbit/s pole http://www.elion.ee/wwwmain?screenId=html.citizen-profile.5316&locale=et
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 15.01.2005 00:08:18 vasta tsitaadiga

Minu Starmani kodulahenduse interneti ühendus jääb 1.1 -1.3 Mbit /sec valdavalt...
Kiirus on ühesugune igalpool nii siin kui ka mujal internetis olles thumbs_up.gif

Kulunud aeg - 6.197 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti

1124082 bit/sec
1097.7 Kbit/sec
1.1 Mbit/sec
137.2 KB/sec

See tuleb läbi ruuteri kokku on kaks arvutit taga, olgu või rohkem-...
Niiet see ühe inimese jutt 512 on laest võetud või tõesti ei toimi ühenduse värk icon_exclaim.gif

Tihti ei märgatagi, et milles põhjus on

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver88
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 00:14:09 vasta tsitaadiga

Endal ka ikka ADSL Kodutöö.
Internetikiirus on küll jagatud, aga ikkagi piisavalt kiire icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 15.01.2005 00:51:59 vasta tsitaadiga

PHT kirjutas:
tsitaat:

Elion Kodu = 1Mbit/s


kas see mitte 512Kbit/s pole http://www.elion.ee/wwwmain?screenId=html.citizen-profile.5316&locale=et
Valeinfo seal lehel icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 15:12:29 vasta tsitaadiga

pokk kirjutas:
PHT kirjutas:
tsitaat:

Elion Kodu = 1Mbit/s


kas see mitte 512Kbit/s pole http://www.elion.ee/wwwmain?screenId=html.citizen-profile.5316&locale=et
Valeinfo seal lehel icon_wink.gif

Elion Kodu on 512kbit/s ja Elioni lehel on täiesti õige inf.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 15.01.2005 15:26:17 vasta tsitaadiga

Mul ennem endal oli ka see kodu pakett ja siis oli küll see 512kbit/s nii et peaks ikka õige olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 23:54:32 vasta tsitaadiga

mul nüüd 2 mbit/s ja olen 4 korda rohkem rahul kui kodu adsliga
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 16.01.2005 12:48:29 vasta tsitaadiga

ma sain sellise kiiruse ükskord kätte icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 13:02:19 vasta tsitaadiga

Nganasan, ehk siis oma 10 MB sekundis. see on päris hea kiirus tõesti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 13:05:09 vasta tsitaadiga

jah seda näitab iga kiirustest kui veidike refreshida icon_wink.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 17.01.2005 17:14:15 vasta tsitaadiga

no proovi kas näitab, see pole igatahes refreshiga saadud, olen ka üle 100 Mbit saanud a see ei saaks nagu ju nii kiire olla, kuna võrgukaart ainult 100Mbit toetab, põhjus see, et päringu edastab ja saab ilmselt server, mis meil ühenduse ees on ja sellel on vähe kõvem võrgukas ning minu arvutisse kuvatakse serveri tulemus. Asi selles ka, et starmaniga meil siin selline otseühendus kui nii võib öelda, mujal ikka näitab sinna 30 kanti, olenaval testilehest.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 23:43:19 vasta tsitaadiga

ei leia seda starman'i kiirusetesti üles icon_redface.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 23:47:55 vasta tsitaadiga

www.zone.ee/kevade

seal on ka hea kiirusetest.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 18.01.2005 01:09:53 vasta tsitaadiga

link :: Sarmani kiirusetest

rundll kirjutas:
ei leia seda starman'i kiirusetesti üles icon_redface.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zercs
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2004




sõnum 19.01.2005 19:47:37 vasta tsitaadiga

Uninet oneline.
Down 512kbit/s
up 256kbit/s

kvaliteet on hea... probleeme vääga harva.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2005 15:58:45 vasta tsitaadiga

Download'i näitab RUUTER.EE 528Kbit/s ja uploadi 486Kbit/s.
Stv Saturn Basic
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2005 03:44:10 vasta tsitaadiga

Olen juba hääletanud, kuid tänaseks on minu internetikiirus kasvanud 4 korda ja võimalik et ma ei ole ainus, nii et need testid ei näita enam õiget statistilist keskmist. Kiirus kasvab kogu aeg...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mesilased
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004




sõnum 23.01.2005 12:05:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

www.zone.ee/kevade

kas seal tulemuses ´mitte kilobittid ja kilobaidid vahetuses pole?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorp
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2002




sõnum 23.01.2005 19:13:00 vasta tsitaadiga

Kodus:
Down-615228.7 bit/sec
600.8 Kbit/sec
0.6 Mbit/sec
75.1 KB/sec

Up-131.2 Kbit/sec
16839.1 B/sec
16.4 KB/sec
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 24.01.2005 02:28:59 vasta tsitaadiga

kui te siin juba mingit müstiliste kiirustega ISP Sõda peate siis väike skriin ka minu sõjavoolikust icon_razz.gif

149.- Telester/Uninet ja üldsegi mitte refreshitav kiirusetest vaid reaalne download 8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 04:09:43 vasta tsitaadiga

2mbit/s download
640kbit/s upload

Elion Ärilahendus 2 pakett
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 24.01.2005 08:12:02 vasta tsitaadiga

On alles ühendus krt....
http://www.juhan.pri.ee/pildid/speed.jpg

Vaadake cd2-e kiirust 8) icon_lol.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 24.01.2005 08:56:45 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
On alles ühendus krt....
http://www.juhan.pri.ee/pildid/speed.jpg

Vaadake cd2-e kiirust 8) icon_lol.gif

bah ära tegid rohkem kui 200 megabittiga icon_cry.gif icon_mad.gif
millisele ISP'le/paketile siit punkt kirja läheb? icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2005 09:04:58 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
On alles ühendus krt....
http://www.juhan.pri.ee/pildid/speed.jpg

Vaadake cd2-e kiirust 8) icon_lol.gif

Hea P2 sul ikka icon_biggrin.gif

Ruuter.ee:

Download:
Kulunud aeg - 0.182 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

38290983.5 bit/sec
37393.5 Kbit/sec
36.5 Mbit/sec
4674.2 KB/sec

Upload:

Kulunud aeg - 0.344 sek
Faili suurus - 468.1 KB

10885.6 Kbit/sec
1393308.1 B/sec
1360.7 KB/sec
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.01.2005 13:38:31 vasta tsitaadiga

Ma vaatan et päris head ühendused on mõnel siin olnud... icon_eek.gif ikka 40 mega sekundis, ja 7 mega sekundis... whoa
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 26.01.2005 21:12:07 vasta tsitaadiga

Hetkel on mul 1,2 mB ühendus. Uninet. Üsna rahul, ei kao ära, väga stabiine. Soovitan uninetti. icon_wink.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aigar
HV kasutaja


liitunud: 06.11.2001




sõnum 01.02.2005 13:01:25 vasta tsitaadiga

tavaliselt 2-3Mbit/s vahel... pühade aegu sain ka elioni 10mega testiga 4,9-5,6Mbit/s
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2005 23:53:37 vasta tsitaadiga

Kõige suurem hindajate arv e. siis 1MBit
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Siilike-
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2004




sõnum 05.02.2005 07:31:48 vasta tsitaadiga

Dial-Up mul, ehk siis 1KB/Sec - 3KB/Sec Elion ju ei raatsi siia kaableid panna, muudkui lubab ja lubab icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.