Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.12.2004 21:35:46 vasta tsitaadiga

mnjaa... tahaks endalegi neid TCCD mälusid, aga hetkel jälle kitsas käes tänu DVD-kirjutaja ostule... eks peab sünnipäevaks omale kinkima ja loodetavasti on siis veebruaris ka DFI plaadid saadaval icon_wink.gif Täna peaks proovima uuesti Abiti piinata, 4MB ATI arvutisse ja siis saab katsetada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 21:58:30 vasta tsitaadiga

show me teh last page 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 27.12.2004 23:20:48 vasta tsitaadiga

Nii et, Voltc, oled oma Epox 9NDA3+ üldiselt rahul? Võib siis seda julgelt soovitada?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 23:32:01 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Nii et, Voltc, oled oma Epox 9NDA3+ üldiselt rahul? Võib siis seda julgelt soovitada?

suht rahul jah aga volte võiks rohkem anda lasta...
muidu vmod väga kerge nii, et see pole ka eriline probla icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 27.12.2004 23:36:50 vasta tsitaadiga

ma plaanisin algul ka seda Epoxit osta.. kuid see nõrk voldiasi sundis siiski MSI poole vaatama...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 28.12.2004 00:44:13 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Eriti hea kino on muidugi see, et emaplaat viskab ette selliseid "error koode" mida manualis pole icon_biggrin.gif


Mul oli sama keis kui asju kokku panin, ei läinud kohe üles, kuid veateate nr oli selline mida
manualis polnud kohe kindlasti. Tegelt oli minu väike näpukas, aga ikkagi... icon_confused.gif
Oleks õige veateade olnud oleks kohe asjale pihta saanud.

Pole veel klokkida jõudnud, teen enne jahutuse korda/võimsamaks, siis.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 28.12.2004 00:52:59 vasta tsitaadiga

njaa, def. voldiga jookseb minu oma 8*300, kannatab mängimist, pi'd, hexust jne - prime annab aga errorit.

nüüd siis ei tee incognito prose ka 2.7ghz, dunno mis juhtus. huvitav oleks teada paljud siit üldse 2.7ghz stabiilset saanud on? kui ainult voltc ja jaani siis see seletaks paljutki (550W Antecid) icon_razz1.gif

edit: ta kiskus CDROMi tagant ära ning ketta teise molexi taha ja sai 2.7ghz benchida... 15A 12V toitel, minu 16A vastu (peak 20A)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.12.2004 03:29:32 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
njaa, def. voldiga jookseb minu oma 8*300, kannatab mängimist, pi'd, hexust jne - prime annab aga errorit.
mnjaa... teeks vahetust, ma annan sulle prime'i stabiilsuse 330 peal, sa mulle vastu stabiilsuse mängudes icon_razz.gif
Tegelt on huvitav lugeda, et nii seinast-seina probleeme on icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 28.12.2004 04:01:09 vasta tsitaadiga

sain ka prime stabiilseks @ def. volt - määrasin käsitsi voldi, by startup andis mulle 1.33-1.36V, määrasin 1.425V mis annab siis 1.360-1.408V icon_razz1.gif

imelik on see, et inco'l annab "By startup" täpselt samad voldid mis minul 1.425...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 09:12:52 vasta tsitaadiga

Razor, kuda memtestiga on vitesta stabiilsus? Igatahes viimane stabiilne (100%) sagedus on mu mäludel (2x512 MB) 285 Mhz ja 3-4-4-8 sätetega, see kõik siis 2,85 V juures. Näiteks CL2.5 annab memtest veateated. Muidu nigu ei saanud aru, aga mängude ajal tegi masin lambist restarte (lisaks draiveri probleemile).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 28.12.2004 10:20:09 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Razor, kuda memtestiga on vitesta stabiilsus? Igatahes viimane stabiilne (100%) sagedus on mu mäludel (2x512 MB) 285 Mhz ja 3-4-4-8 sätetega, see kõik siis 2,85 V juures. Näiteks CL2.5 annab memtest veateated. Muidu nigu ei saanud aru, aga mängude ajal tegi masin lambist restarte (lisaks draiveri probleemile).


seda siis 1T või 2T ?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 28.12.2004 10:25:52 vasta tsitaadiga

jube kahtlane... kas tõesti undervoldib siis nõnda palju ning kõigub... või on mingi toite kala ? ...
Inc, cl2,5 peal näiteks minu mälu muutub 300mhz juures kergelt ebastabiilseks.... aegajalt paneb pange vms

njah...probleeme aina tekib juurde.....panin ööseks prime käima aga vend neeger oli monitori välja lülitanud vahepeal kui ma magasin niiet ma hommikul arvasin et mul lihtsalt pildi taskusse visanud ja teginkohe restardi icon_sad.gif .... selle 2h jooksul mis ma nägin, paistis prime 8x300 tasemel stabiilne olevat.. mängud jpm jooksevad ka ... vähemalt need mida mu 4mb Matrox välja veab icon_razz.gif

EDIT: +12V undervoldib kuni 0.5V millegipärast ka ... icon_sad.gif enamvähem hüppab 11,5-11,7V vahel sellest võib ka minupoolsete probleemide põhjust näha??? kusjuures sama undervoldi pulli tegi ka Abit NF7 plaadil.. mis tõttu pidin NF7le 230W Enligthi külge panema ... kahtlane

EDIT2:nüüd sõi mingi viirus windowsi ka katki ning superpid ei anna üldse käima panna... nüüd just läks IE ka maha... olen netis hetkel teise arvutiga kui MSI võrku jagab icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 11:37:42 vasta tsitaadiga

Ikka 1T! Ehk nii nagu cpu-z mälu SPD spetsi annab, nii ta töötab! See on lausa anekdoot icon_lol.gif
Spets ütleb 3-4-4-8 (1T) töötab 285 Mhz! Kontrollitud memtestiga, töötab 100%
286 Mhz 3-4-4-8 (1T), memtest annab jupi aja pärast rea vigu.

Veel täpsemalt on tehasel raske oma toodet optimeerida.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 12:28:22 vasta tsitaadiga

nu minu prose laseb vabalt 2700mhz-i peal aga ega ta soojaga üle selle minna tahagi..
kahtlane tegelt - 2700mhz on rock stable aga 2722 hakkab kalama juba icon_biggrin.gif
tegelt kindlalt selle 1,6v pärast aga naljakas ikkagi
varsti peaks oma radeonile vesijahutuse ploki kätte saama ja modi ära tegema
siis üritaks 3dmark 01se wr-i järele minna 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 28.12.2004 16:54:17 vasta tsitaadiga

Le Inc, ei ole vaevunud memtestiga jamama - praeguse seisuga on masin 2 päeva 8*300 olnud, 1:1. prime andis errori peale 1h ja 20 minutit, kuid masin jooksutas eile 4h Vampire Bloodlinesi, 1h Warcraft 3'e ja pisut ka quake'i nii, et mina loeks asja stabiilseks.

sa pulki eraldi oled proovinud?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 18:00:08 vasta tsitaadiga

Njah, see on nii ja naa. Igatahes Americas Army ei talunud rohkem kui 30 min mängimist üle 285 Mhz mäluga. BF 1942 viskas umbes tunnikese pealt masinal pildi kotti .. olenes täitsa mängust. Aga noh ma enne rahu ei saa kui kõikvõimalikud testid näitavad 99,99999999999% stabiilsust icon_lol.gif
Kui masin ei tembuta, siis lase aga julgelt. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 28.12.2004 20:28:42 vasta tsitaadiga

Palju, siis keegi on stabiilselt kätte saanud oma 3000+ist ja inboxist ?
Testide järgi tundub, et 2300Mhz tuleb täiesti lõdvalt isegi volte tõstmata icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.12.2004 20:35:42 vasta tsitaadiga

kle ma proovin siis veel täna ära palju inboxiga saan icon_wink.gif
nigunii varsti panen H6'e tagasi icon_razz.gif

edit: hetkel divx->MPEG-2 tegemise ajal ajab inboxi tembi igatahes 51C peale... ei tea, kas radikas kehvasti peal icon_confused.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 20:48:36 vasta tsitaadiga

sul mingi kala vast
mul ei läinud 3200+ @ 2500mhz / 1,44v inboxiga kordagi üle 48C
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.12.2004 20:51:00 vasta tsitaadiga

ei tea jah... soojuse ülekanne muidu tundub ok olevat...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 28.12.2004 22:06:19 vasta tsitaadiga

Ega üle 50C eriti ei tahagi ja ei tohi AMD prosesi lasta icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 22:34:45 vasta tsitaadiga

mul küll kuni 60C-i rock stable... üle pole temp lihtsalt läinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.12.2004 22:44:25 vasta tsitaadiga

hmm... ise pole proovinud kuidas see A64 termokontroll töötab, igatahes erinevalt minu eelnevast thortonist kannatas Winchester ilusti 65C... thorton lihtsalt jooksis kokku icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 28.12.2004 23:08:08 vasta tsitaadiga

nojah te saate vähemalt temperatuure vaadata .... me MSI poisid peame seal pidevalt liitma- lahutama...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 28.12.2004 23:30:02 vasta tsitaadiga

minu oma nt jookseb kokku juba 50 kraadi juures 2,5Ghz peal
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.12.2004 23:57:53 vasta tsitaadiga

incognito kirjutas:
nojah te saate vähemalt temperatuure vaadata .... me MSI poisid peame seal pidevalt liitma- lahutama...

irw icon_razz.gif
nujah samas ma saan ka arvuti "kellast" käima panna icon_wink.gif tegelt need lisavidinad täiesti kõrvalised/kasutud, kui klokkimine on ikka müstika icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 29.12.2004 00:46:46 vasta tsitaadiga

serz47 kirjutas:
minu oma nt jookseb kokku juba 50 kraadi juures 2,5Ghz peal


Sul profiilis ju 2800+ ehk siis s754, see on küll suur saavutus, kui selle 2,5ghz peale oled saanud icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 29.12.2004 01:13:38 vasta tsitaadiga

minu prose siis: 16A 12v liinil jääb vist väheks

300*8 = 2400mhz 1.375 (stock?) stabiilne
310*8 = 2486mhz 1.4V stabiilne
315*8 = 2540mhz 1.45v stabiilne
325*8 = 2600mhz 1.52v stabiilne
330*9 = 2644mhz 1.6v ei ole stabiilne, suurem volt muudab asja ainult hullemaks

max htt oli 371, mälu 166 peal
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.12.2004 01:26:35 vasta tsitaadiga

kuidas saab 16A väheks jääda? prose võtab vähem voolu, aga samas tahab suuremat voolutugevust?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 29.12.2004 01:31:12 vasta tsitaadiga

well dual mem bandwith @ 620mhz 1:1 1 T pole 9k lähedalegi icon_razz.gif

http://www.hot.ee/pipboy/8.1kunbuffered

mem @ 618 tegi 8164 vms, pilti ei teinud...

stock kooler pwn!
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 29.12.2004 01:55:37 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
minu prose siis: 16A 12v liinil jääb vist väheks

300*8 = 2400mhz 1.375 (stock?) stabiilne
310*8 = 2486mhz 1.4V stabiilne
315*8 = 2540mhz 1.45v stabiilne
325*8 = 2600mhz 1.52v stabiilne
330*9 = 2644mhz 1.6v ei ole stabiilne, suurem volt muudab asja ainult hullemaks

max htt oli 371, mälu 166 peal

pull selles, et samade settingutega on mul kah täpselt sama stabiilne htt- 371 icon_razz1.gif
mängides taimingutega sain ka 375-l stabiilseks, kuid 380-ga jooksis kokku. seda siis httx2,5 biossis.
tegin ka huvipärast võrdlust, et kas siis ikka mõjutab htt kiirust või mitte.
mul ei mõjutanud. 220x5 oli 2M- 1:28:140, x3 oli 1:28:187, x2 oli 1:28:281- seega tulemused võib võrdseks lugeda.
mida oligi oodata.
Muidu max HTT mul on ca 1130MHz, kusjuures x2 ja x1 on se piir oluliselt madalam millegipärast icon_confused.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.12.2004 02:50:15 vasta tsitaadiga

loomulikult ei mõju see võimas HTT number icon_wink.gif 1 prose puhul pole tegelt sellest HTT suurest reitingust mingit kasu...
isegi sai siin mingi aeg tagasi seda katsetatud... mina sain muidu nii 1X kui 2Xfsb/HTT-ga praktiliselt sama tulemuse... üle 342 ei saa mingi nipiga icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 29.12.2004 02:57:18 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
kuidas saab 16A väheks jääda? prose võtab vähem voolu, aga samas tahab suuremat voolutugevust?


ütleme ausalt, QTEC ei ole just parim toide A64 jaoks - pinged on sobilikud just socket A jaoks, kus oli vaja 5V, 939 vajab aga 12V tugevat liini. minu QTECi 12V on 16A (peak 20A), incognito 300W Aopenil 15A (ja peak peaks pisut kõrgemgi olema kui minu QTECil) ja temal aitas näiteks CDROM'i eemaldamisest ja PCI kaardi kasutamisest et saada kõrgemat klokki icon_razz1.gif

kirjad toitel:

3.3V - 18A (peak 33A)
5V - 30A (peak 40A)
12V - 16A (peak 20A)

imho anteci 550W toitel oli 12V ka 30A vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 29.12.2004 08:25:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sul profiilis ju 2800+ ehk siis s754, see on küll suur saavutus, kui selle 2,5ghz peale oled saanud icon_eek.gif

Kas tqesti on hea saavutus v2 mina tahaks ikkagi saada 2,7Ghz sellega aga mitte kuidagi ei saa stabiilseks panna ma arvan et tegu m2ludes vqi temperattuuris kuna see tquseb 50 kraadini ja teeb kohe restarte homme vqi ülehomme proovin Hynix D-43 kiviga ja vaatame kuhu maani saab tqsta icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 09:17:10 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
loomulikult ei mõju see võimas HTT number icon_wink.gif 1 prose puhul pole tegelt sellest HTT suurest reitingust mingit kasu...
isegi sai siin mingi aeg tagasi seda katsetatud... mina sain muidu nii 1X kui 2Xfsb/HTT-ga praktiliselt sama tulemuse... üle 342 ei saa mingi nipiga icon_razz.gif

no 5X HTT vs 3X HTT vahe samadel kelladel superpis oli ikka suht tuntav icon_wink.gif
ju siis ikka mõjub - vähemalt minu Epox-iga

ps: alates tänasest on mul 128mb pc2100 mälu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 09:18:46 vasta tsitaadiga

Paistab, et esimesed winchesterid jooksevd pea 100% 1,5V ja 2,6 GHz. Üle selle on juba õnneasi, et just kellele on parem isend trehvanud. Sealjuures ei paranda ka kobe ülevolt kellatavust. Lihtsalt tuleb piir ette.

Kas keegi nendest MSI temperatuurinäitudest on aru saanud? Näituseks lasen Prime käima hüppab temp. 45 C paari sekundiga 54 peale. Kui programmi kinni panen langeb kohe 10 C madalamale. Täitsa sürr, nagu jahutil soojusmahtuvus täitsa puuduks (mis muidugi pole nii icon_wink.gif ). Kas tuleb lahutada mingi X väärtus näidust maha? Krt emaplaadil on miskine monitooringu & kellamise imevidin Core Cell ja nihukese elementaarse asjanduse nagu temperatuuri anduri on nad p****e keeranud.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 29.12.2004 11:15:53 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Paistab, et esimesed winchesterid jooksevd pea 100% 1,5V ja 2,6 GHz. Üle selle on juba õnneasi, et just kellele on parem isend trehvanud. Sealjuures ei paranda ka kobe ülevolt kellatavust. Lihtsalt tuleb piir ette.

Kas keegi nendest MSI temperatuurinäitudest on aru saanud? Näituseks lasen Prime käima hüppab temp. 45 C paari sekundiga 54 peale. Kui programmi kinni panen langeb kohe 10 C madalamale. Täitsa sürr, nagu jahutil soojusmahtuvus täitsa puuduks (mis muidugi pole nii icon_wink.gif ). Kas tuleb lahutada mingi X väärtus näidust maha? Krt emaplaadil on miskine monitooringu & kellamise imevidin Core Cell ja nihukese elementaarse asjanduse nagu temperatuuri anduri on nad p****e keeranud.

Sa pead lihtsalt harjuma sellega, et prose temperatuur võetakse õigest kohast- prosest, mitte nii, nagu enamasti vanadel Athlonidel oli.
Siis se asi nii käibki, Inteli omanikud on sellega vist juba harjunud.
Prose kristalli ja radika vahel on veel igasuguasju, mis seda soojusülekannet takistavad lihtsalt. Ka ei ole täpselt vist teada,
kus kihis ja kohas see termodiood asub seal.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.12.2004 11:28:29 vasta tsitaadiga

kuidas see msi seda tempi võtab, esimeste biossidega pani küll imo pange icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.12.2004 11:32:32 vasta tsitaadiga

Abiti'l oli sama lugu... isegi hetkel ei tea kui palju seda näitu võib usaldada... Abiti kui firmaga on üldse kehv lugu - läheb vist pankrotti või vähemalt suurtes võlgades on...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 29.12.2004 11:34:25 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Abiti'l oli sama lugu... isegi hetkel ei tea kui palju seda näitu võib usaldada... Abiti kui firmaga on üldse kehv lugu - läheb vist pankrotti või vähemalt suurtes võlgades on...


Lugesin ka mõni aeg tagasi seda kusagilt netist, kehva oleks küll kui ABit pankrotti läheks icon_confused.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.12.2004 11:42:06 vasta tsitaadiga

mnjaa... minu arust annab sellest isegi märku see, et Abit eelistas nf3 asemel VIA kivi kasutada... siis veel see et kuigi näiteks minu emaplaat on päris kobe rikub siiski ebastabiilsus kõik selle ära... eile mõtlesin, et panen videotöötluse ajaks powerit juurde - sain 2GHz peale ära ja siis kaotas ATI omal driverid ära, nii et 4h vaatasin slaidishow'd netis surfates icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 29.12.2004 11:50:20 vasta tsitaadiga

mbm näitab mul küll igast lahedaid asju 1. sensoriga constant 16C , teiste kahega siis järgmiselt 114C ja 126C
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 29.12.2004 12:16:49 vasta tsitaadiga

Mida see VIA K8M800 chipset endast kujutab, tahaks ühte pisikest A64 masinat kokku panna mATX plaadiga, kas AGP/PCI lukk toimib selle chipsetiga?

http://www.dfi.com.tw/Product/xx_product_spec_details_r_us.jsp?PRODUCT_ID=3060&CATEGORY_TYPE=MB&SITE=US
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.12.2004 12:45:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Abit eelistas nf3 asemel VIA kivi kasutada...

mjah, eks neil oli selle nf2 kurb kogemus, mis liiga palju saba andsid.
tsitaat:

Mida see VIA K8M800 chipset endast kujutab, tahaks ühte pisikest A64 masinat kokku panna mATX plaadiga, kas AGP/PCI lukk toimib selle chipsetiga?

ma kardan küll, et see peaks olema selle vana kt880 baasil, mitte uuema pro baasil.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 29.12.2004 12:47:27 vasta tsitaadiga

serz47 kirjutas:
tsitaat:

Sul profiilis ju 2800+ ehk siis s754, see on küll suur saavutus, kui selle 2,5ghz peale oled saanud icon_eek.gif

Kas tqesti on hea saavutus v2 mina tahaks ikkagi saada 2,7Ghz sellega aga mitte kuidagi ei saa stabiilseks panna ma arvan et tegu m2ludes vqi temperattuuris kuna see tquseb 50 kraadini ja teeb kohe restarte homme vqi ülehomme proovin Hynix D-43 kiviga ja vaatame kuhu maani saab tqsta icon_wink.gif



s754 klokkimiseks on oma teema ka icon_wink.gif
Mina sinu asemel parem seda nii kõrgeks ei ajaks, kuna tegu ei ole winchester corega. Kui sa 2300mhz stabiilseks saad, siis peaksid ka täiesti rahul olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 29.12.2004 12:51:29 vasta tsitaadiga

serz47, kui klokkida tahad, siis müü 2800+ ja epoxi plaat maha, ning osta s939 ning mingi korralik plaat. Ma vaatasin, et sul päris korralik jahutus (Zalman) ning toide (Thermaltake 420W) olemas. S939 ajad kindlasti 2600mhz peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 29.12.2004 12:53:20 vasta tsitaadiga

no kas on mqtte minna praegu üle s939 vqi ootaks nForce 4 2ra icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 13:17:05 vasta tsitaadiga

serz47, oota ennem nforce 4 ära , sellel juba pci-e
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 29.12.2004 13:22:40 vasta tsitaadiga

jah ootaks nForce 4 2ra aga kas siis selline küsimus et kas minu prose kohta on see hea overclock nagi 2,4Ghz nagu Woody r22gib icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 13:40:49 vasta tsitaadiga

serz47, suht norm , minu prosest on saadud 2.5 GHz
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.