|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.12.2004 21:35:46
|
|
|
mnjaa... tahaks endalegi neid TCCD mälusid, aga hetkel jälle kitsas käes tänu DVD-kirjutaja ostule... eks peab sünnipäevaks omale kinkima ja loodetavasti on siis veebruaris ka DFI plaadid saadaval Täna peaks proovima uuesti Abiti piinata, 4MB ATI arvutisse ja siis saab katsetada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.12.2004 21:58:30
|
|
|
| show me teh last page 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
27.12.2004 23:20:48
|
|
|
Nii et, Voltc, oled oma Epox 9NDA3+ üldiselt rahul? Võib siis seda julgelt soovitada?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.12.2004 23:32:01
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Nii et, Voltc, oled oma Epox 9NDA3+ üldiselt rahul? Võib siis seda julgelt soovitada? |
suht rahul jah aga volte võiks rohkem anda lasta...
muidu vmod väga kerge nii, et see pole ka eriline probla
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
27.12.2004 23:36:50
|
|
|
| ma plaanisin algul ka seda Epoxit osta.. kuid see nõrk voldiasi sundis siiski MSI poole vaatama...
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
28.12.2004 00:44:13
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Eriti hea kino on muidugi see, et emaplaat viskab ette selliseid "error koode" mida manualis pole  |
Mul oli sama keis kui asju kokku panin, ei läinud kohe üles, kuid veateate nr oli selline mida
manualis polnud kohe kindlasti. Tegelt oli minu väike näpukas, aga ikkagi...
Oleks õige veateade olnud oleks kohe asjale pihta saanud.
Pole veel klokkida jõudnud, teen enne jahutuse korda/võimsamaks, siis.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
28.12.2004 00:52:59
|
|
|
njaa, def. voldiga jookseb minu oma 8*300, kannatab mängimist, pi'd, hexust jne - prime annab aga errorit.
nüüd siis ei tee incognito prose ka 2.7ghz, dunno mis juhtus. huvitav oleks teada paljud siit üldse 2.7ghz stabiilset saanud on? kui ainult voltc ja jaani siis see seletaks paljutki (550W Antecid)
edit: ta kiskus CDROMi tagant ära ning ketta teise molexi taha ja sai 2.7ghz benchida... 15A 12V toitel, minu 16A vastu (peak 20A)
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.12.2004 03:29:32
|
|
|
| razor kirjutas: |
njaa, def. voldiga jookseb minu oma 8*300, kannatab mängimist, pi'd, hexust jne - prime annab aga errorit.
|
mnjaa... teeks vahetust, ma annan sulle prime'i stabiilsuse 330 peal, sa mulle vastu stabiilsuse mängudes
Tegelt on huvitav lugeda, et nii seinast-seina probleeme on
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
28.12.2004 04:01:09
|
|
|
sain ka prime stabiilseks @ def. volt - määrasin käsitsi voldi, by startup andis mulle 1.33-1.36V, määrasin 1.425V mis annab siis 1.360-1.408V
imelik on see, et inco'l annab "By startup" täpselt samad voldid mis minul 1.425...
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
28.12.2004 09:12:52
|
|
|
| Razor, kuda memtestiga on vitesta stabiilsus? Igatahes viimane stabiilne (100%) sagedus on mu mäludel (2x512 MB) 285 Mhz ja 3-4-4-8 sätetega, see kõik siis 2,85 V juures. Näiteks CL2.5 annab memtest veateated. Muidu nigu ei saanud aru, aga mängude ajal tegi masin lambist restarte (lisaks draiveri probleemile).
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
28.12.2004 10:20:09
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Razor, kuda memtestiga on vitesta stabiilsus? Igatahes viimane stabiilne (100%) sagedus on mu mäludel (2x512 MB) 285 Mhz ja 3-4-4-8 sätetega, see kõik siis 2,85 V juures. Näiteks CL2.5 annab memtest veateated. Muidu nigu ei saanud aru, aga mängude ajal tegi masin lambist restarte (lisaks draiveri probleemile). |
seda siis 1T või 2T ?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
28.12.2004 10:25:52
|
|
|
jube kahtlane... kas tõesti undervoldib siis nõnda palju ning kõigub... või on mingi toite kala ? ...
Inc, cl2,5 peal näiteks minu mälu muutub 300mhz juures kergelt ebastabiilseks.... aegajalt paneb pange vms
njah...probleeme aina tekib juurde.....panin ööseks prime käima aga vend neeger oli monitori välja lülitanud vahepeal kui ma magasin niiet ma hommikul arvasin et mul lihtsalt pildi taskusse visanud ja teginkohe restardi .... selle 2h jooksul mis ma nägin, paistis prime 8x300 tasemel stabiilne olevat.. mängud jpm jooksevad ka ... vähemalt need mida mu 4mb Matrox välja veab
EDIT: +12V undervoldib kuni 0.5V millegipärast ka ... enamvähem hüppab 11,5-11,7V vahel sellest võib ka minupoolsete probleemide põhjust näha??? kusjuures sama undervoldi pulli tegi ka Abit NF7 plaadil.. mis tõttu pidin NF7le 230W Enligthi külge panema ... kahtlane
EDIT2:nüüd sõi mingi viirus windowsi ka katki ning superpid ei anna üldse käima panna... nüüd just läks IE ka maha... olen netis hetkel teise arvutiga kui MSI võrku jagab
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
28.12.2004 11:37:42
|
|
|
Ikka 1T! Ehk nii nagu cpu-z mälu SPD spetsi annab, nii ta töötab! See on lausa anekdoot
Spets ütleb 3-4-4-8 (1T) töötab 285 Mhz! Kontrollitud memtestiga, töötab 100%
286 Mhz 3-4-4-8 (1T), memtest annab jupi aja pärast rea vigu.
Veel täpsemalt on tehasel raske oma toodet optimeerida.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.12.2004 12:28:22
|
|
|
nu minu prose laseb vabalt 2700mhz-i peal aga ega ta soojaga üle selle minna tahagi..
kahtlane tegelt - 2700mhz on rock stable aga 2722 hakkab kalama juba
tegelt kindlalt selle 1,6v pärast aga naljakas ikkagi
varsti peaks oma radeonile vesijahutuse ploki kätte saama ja modi ära tegema
siis üritaks 3dmark 01se wr-i järele minna 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
28.12.2004 16:54:17
|
|
|
Le Inc, ei ole vaevunud memtestiga jamama - praeguse seisuga on masin 2 päeva 8*300 olnud, 1:1. prime andis errori peale 1h ja 20 minutit, kuid masin jooksutas eile 4h Vampire Bloodlinesi, 1h Warcraft 3'e ja pisut ka quake'i nii, et mina loeks asja stabiilseks.
sa pulki eraldi oled proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
28.12.2004 18:00:08
|
|
|
Njah, see on nii ja naa. Igatahes Americas Army ei talunud rohkem kui 30 min mängimist üle 285 Mhz mäluga. BF 1942 viskas umbes tunnikese pealt masinal pildi kotti .. olenes täitsa mängust. Aga noh ma enne rahu ei saa kui kõikvõimalikud testid näitavad 99,99999999999% stabiilsust
Kui masin ei tembuta, siis lase aga julgelt.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woody
Bännitud
liitunud: 27.12.2004
|
28.12.2004 20:28:42
|
|
|
Palju, siis keegi on stabiilselt kätte saanud oma 3000+ist ja inboxist ?
Testide järgi tundub, et 2300Mhz tuleb täiesti lõdvalt isegi volte tõstmata
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.12.2004 20:35:42
|
|
|
kle ma proovin siis veel täna ära palju inboxiga saan
nigunii varsti panen H6'e tagasi
edit: hetkel divx->MPEG-2 tegemise ajal ajab inboxi tembi igatahes 51C peale... ei tea, kas radikas kehvasti peal
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.12.2004 20:48:36
|
|
|
sul mingi kala vast
mul ei läinud 3200+ @ 2500mhz / 1,44v inboxiga kordagi üle 48C
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.12.2004 20:51:00
|
|
|
| ei tea jah... soojuse ülekanne muidu tundub ok olevat...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woody
Bännitud
liitunud: 27.12.2004
|
28.12.2004 22:06:19
|
|
|
Ega üle 50C eriti ei tahagi ja ei tohi AMD prosesi lasta
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.12.2004 22:34:45
|
|
|
mul küll kuni 60C-i rock stable... üle pole temp lihtsalt läinud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.12.2004 22:44:25
|
|
|
hmm... ise pole proovinud kuidas see A64 termokontroll töötab, igatahes erinevalt minu eelnevast thortonist kannatas Winchester ilusti 65C... thorton lihtsalt jooksis kokku
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
28.12.2004 23:08:08
|
|
|
| nojah te saate vähemalt temperatuure vaadata .... me MSI poisid peame seal pidevalt liitma- lahutama...
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
28.12.2004 23:30:02
|
|
|
| minu oma nt jookseb kokku juba 50 kraadi juures 2,5Ghz peal
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.12.2004 23:57:53
|
|
|
| incognito kirjutas: |
| nojah te saate vähemalt temperatuure vaadata .... me MSI poisid peame seal pidevalt liitma- lahutama... |
irw
nujah samas ma saan ka arvuti "kellast" käima panna tegelt need lisavidinad täiesti kõrvalised/kasutud, kui klokkimine on ikka müstika
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woody
Bännitud
liitunud: 27.12.2004
|
29.12.2004 00:46:46
|
|
|
| serz47 kirjutas: |
| minu oma nt jookseb kokku juba 50 kraadi juures 2,5Ghz peal |
Sul profiilis ju 2800+ ehk siis s754, see on küll suur saavutus, kui selle 2,5ghz peale oled saanud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
29.12.2004 01:13:38
|
|
|
minu prose siis: 16A 12v liinil jääb vist väheks
300*8 = 2400mhz 1.375 (stock?) stabiilne
310*8 = 2486mhz 1.4V stabiilne
315*8 = 2540mhz 1.45v stabiilne
325*8 = 2600mhz 1.52v stabiilne
330*9 = 2644mhz 1.6v ei ole stabiilne, suurem volt muudab asja ainult hullemaks
max htt oli 371, mälu 166 peal
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.12.2004 01:26:35
|
|
|
| kuidas saab 16A väheks jääda? prose võtab vähem voolu, aga samas tahab suuremat voolutugevust?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
29.12.2004 01:55:37
|
|
|
| razor kirjutas: |
minu prose siis: 16A 12v liinil jääb vist väheks
300*8 = 2400mhz 1.375 (stock?) stabiilne
310*8 = 2486mhz 1.4V stabiilne
315*8 = 2540mhz 1.45v stabiilne
325*8 = 2600mhz 1.52v stabiilne
330*9 = 2644mhz 1.6v ei ole stabiilne, suurem volt muudab asja ainult hullemaks
max htt oli 371, mälu 166 peal |
pull selles, et samade settingutega on mul kah täpselt sama stabiilne htt- 371
mängides taimingutega sain ka 375-l stabiilseks, kuid 380-ga jooksis kokku. seda siis httx2,5 biossis.
tegin ka huvipärast võrdlust, et kas siis ikka mõjutab htt kiirust või mitte.
mul ei mõjutanud. 220x5 oli 2M- 1:28:140, x3 oli 1:28:187, x2 oli 1:28:281- seega tulemused võib võrdseks lugeda.
mida oligi oodata.
Muidu max HTT mul on ca 1130MHz, kusjuures x2 ja x1 on se piir oluliselt madalam millegipärast
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.12.2004 02:50:15
|
|
|
loomulikult ei mõju see võimas HTT number 1 prose puhul pole tegelt sellest HTT suurest reitingust mingit kasu...
isegi sai siin mingi aeg tagasi seda katsetatud... mina sain muidu nii 1X kui 2Xfsb/HTT-ga praktiliselt sama tulemuse... üle 342 ei saa mingi nipiga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
29.12.2004 02:57:18
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| kuidas saab 16A väheks jääda? prose võtab vähem voolu, aga samas tahab suuremat voolutugevust? |
ütleme ausalt, QTEC ei ole just parim toide A64 jaoks - pinged on sobilikud just socket A jaoks, kus oli vaja 5V, 939 vajab aga 12V tugevat liini. minu QTECi 12V on 16A (peak 20A), incognito 300W Aopenil 15A (ja peak peaks pisut kõrgemgi olema kui minu QTECil) ja temal aitas näiteks CDROM'i eemaldamisest ja PCI kaardi kasutamisest et saada kõrgemat klokki
kirjad toitel:
3.3V - 18A (peak 33A)
5V - 30A (peak 40A)
12V - 16A (peak 20A)
imho anteci 550W toitel oli 12V ka 30A vms
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
29.12.2004 08:25:41
|
|
|
| tsitaat: |
Sul profiilis ju 2800+ ehk siis s754, see on küll suur saavutus, kui selle 2,5ghz peale oled saanud icon_eek.gif
|
Kas tqesti on hea saavutus v2 mina tahaks ikkagi saada 2,7Ghz sellega aga mitte kuidagi ei saa stabiilseks panna ma arvan et tegu m2ludes vqi temperattuuris kuna see tquseb 50 kraadini ja teeb kohe restarte homme vqi ülehomme proovin Hynix D-43 kiviga ja vaatame kuhu maani saab tqsta
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.12.2004 09:17:10
|
|
|
| Magic kirjutas: |
loomulikult ei mõju see võimas HTT number 1 prose puhul pole tegelt sellest HTT suurest reitingust mingit kasu...
isegi sai siin mingi aeg tagasi seda katsetatud... mina sain muidu nii 1X kui 2Xfsb/HTT-ga praktiliselt sama tulemuse... üle 342 ei saa mingi nipiga  |
no 5X HTT vs 3X HTT vahe samadel kelladel superpis oli ikka suht tuntav
ju siis ikka mõjub - vähemalt minu Epox-iga
ps: alates tänasest on mul 128mb pc2100 mälu
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
29.12.2004 09:18:46
|
|
|
Paistab, et esimesed winchesterid jooksevd pea 100% 1,5V ja 2,6 GHz. Üle selle on juba õnneasi, et just kellele on parem isend trehvanud. Sealjuures ei paranda ka kobe ülevolt kellatavust. Lihtsalt tuleb piir ette.
Kas keegi nendest MSI temperatuurinäitudest on aru saanud? Näituseks lasen Prime käima hüppab temp. 45 C paari sekundiga 54 peale. Kui programmi kinni panen langeb kohe 10 C madalamale. Täitsa sürr, nagu jahutil soojusmahtuvus täitsa puuduks (mis muidugi pole nii ). Kas tuleb lahutada mingi X väärtus näidust maha? Krt emaplaadil on miskine monitooringu & kellamise imevidin Core Cell ja nihukese elementaarse asjanduse nagu temperatuuri anduri on nad p****e keeranud.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
29.12.2004 11:15:53
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
Paistab, et esimesed winchesterid jooksevd pea 100% 1,5V ja 2,6 GHz. Üle selle on juba õnneasi, et just kellele on parem isend trehvanud. Sealjuures ei paranda ka kobe ülevolt kellatavust. Lihtsalt tuleb piir ette.
Kas keegi nendest MSI temperatuurinäitudest on aru saanud? Näituseks lasen Prime käima hüppab temp. 45 C paari sekundiga 54 peale. Kui programmi kinni panen langeb kohe 10 C madalamale. Täitsa sürr, nagu jahutil soojusmahtuvus täitsa puuduks (mis muidugi pole nii ). Kas tuleb lahutada mingi X väärtus näidust maha? Krt emaplaadil on miskine monitooringu & kellamise imevidin Core Cell ja nihukese elementaarse asjanduse nagu temperatuuri anduri on nad p****e keeranud. |
Sa pead lihtsalt harjuma sellega, et prose temperatuur võetakse õigest kohast- prosest, mitte nii, nagu enamasti vanadel Athlonidel oli.
Siis se asi nii käibki, Inteli omanikud on sellega vist juba harjunud.
Prose kristalli ja radika vahel on veel igasuguasju, mis seda soojusülekannet takistavad lihtsalt. Ka ei ole täpselt vist teada,
kus kihis ja kohas see termodiood asub seal.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.12.2004 11:28:29
|
|
|
kuidas see msi seda tempi võtab, esimeste biossidega pani küll imo pange
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.12.2004 11:32:32
|
|
|
| Abiti'l oli sama lugu... isegi hetkel ei tea kui palju seda näitu võib usaldada... Abiti kui firmaga on üldse kehv lugu - läheb vist pankrotti või vähemalt suurtes võlgades on...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
29.12.2004 11:34:25
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Abiti'l oli sama lugu... isegi hetkel ei tea kui palju seda näitu võib usaldada... Abiti kui firmaga on üldse kehv lugu - läheb vist pankrotti või vähemalt suurtes võlgades on... |
Lugesin ka mõni aeg tagasi seda kusagilt netist, kehva oleks küll kui ABit pankrotti läheks
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.12.2004 11:42:06
|
|
|
mnjaa... minu arust annab sellest isegi märku see, et Abit eelistas nf3 asemel VIA kivi kasutada... siis veel see et kuigi näiteks minu emaplaat on päris kobe rikub siiski ebastabiilsus kõik selle ära... eile mõtlesin, et panen videotöötluse ajaks powerit juurde - sain 2GHz peale ära ja siis kaotas ATI omal driverid ära, nii et 4h vaatasin slaidishow'd netis surfates
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
29.12.2004 11:50:20
|
|
|
| mbm näitab mul küll igast lahedaid asju 1. sensoriga constant 16C , teiste kahega siis järgmiselt 114C ja 126C
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.12.2004 12:45:38
|
|
|
| tsitaat: |
Abit eelistas nf3 asemel VIA kivi kasutada...
|
mjah, eks neil oli selle nf2 kurb kogemus, mis liiga palju saba andsid.
| tsitaat: |
Mida see VIA K8M800 chipset endast kujutab, tahaks ühte pisikest A64 masinat kokku panna mATX plaadiga, kas AGP/PCI lukk toimib selle chipsetiga?
|
ma kardan küll, et see peaks olema selle vana kt880 baasil, mitte uuema pro baasil.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woody
Bännitud
liitunud: 27.12.2004
|
29.12.2004 12:47:27
|
|
|
| serz47 kirjutas: |
| tsitaat: |
Sul profiilis ju 2800+ ehk siis s754, see on küll suur saavutus, kui selle 2,5ghz peale oled saanud icon_eek.gif
|
Kas tqesti on hea saavutus v2 mina tahaks ikkagi saada 2,7Ghz sellega aga mitte kuidagi ei saa stabiilseks panna ma arvan et tegu m2ludes vqi temperattuuris kuna see tquseb 50 kraadini ja teeb kohe restarte homme vqi ülehomme proovin Hynix D-43 kiviga ja vaatame kuhu maani saab tqsta  |
s754 klokkimiseks on oma teema ka
Mina sinu asemel parem seda nii kõrgeks ei ajaks, kuna tegu ei ole winchester corega. Kui sa 2300mhz stabiilseks saad, siis peaksid ka täiesti rahul olema
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woody
Bännitud
liitunud: 27.12.2004
|
29.12.2004 12:51:29
|
|
|
serz47, kui klokkida tahad, siis müü 2800+ ja epoxi plaat maha, ning osta s939 ning mingi korralik plaat. Ma vaatasin, et sul päris korralik jahutus (Zalman) ning toide (Thermaltake 420W) olemas. S939 ajad kindlasti 2600mhz peale
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
29.12.2004 12:53:20
|
|
|
no kas on mqtte minna praegu üle s939 vqi ootaks nForce 4 2ra
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
29.12.2004 13:17:05
|
|
|
serz47, oota ennem nforce 4 ära , sellel juba pci-e
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
29.12.2004 13:22:40
|
|
|
jah ootaks nForce 4 2ra aga kas siis selline küsimus et kas minu prose kohta on see hea overclock nagi 2,4Ghz nagu Woody r22gib
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
29.12.2004 13:40:49
|
|
|
serz47, suht norm , minu prosest on saadud 2.5 GHz
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|