Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 28.12.2004 22:53:43 vasta tsitaadiga

A2100 kirjutas:
Mille kuradiga te testite? Tahaks ka oma pilli skoori vaadata icon_biggrin.gif

Loe teema pealkirja paar korda uuesti.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 28.12.2004 22:55:52 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
A2100 kirjutas:
Mille kuradiga te testite? Tahaks ka oma pilli skoori vaadata icon_biggrin.gif

Loe teema pealkirja paar korda uuesti.
Pole kuulnud lihtsalt varem, vabndan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 22:56:33 vasta tsitaadiga

A2100 kirjutas:
Mille kuradiga te testite? Tahaks ka oma pilli skoori vaadata icon_biggrin.gif

Su skoor midagi 4000 juures ma pakun. icon_razz1.gif
Teistele niipalju, et Jaan ja mina plaanime Maailma Rekordiks hetkel 8)

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 28.12.2004 22:59:34 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
A2100 kirjutas:
Mille kuradiga te testite? Tahaks ka oma pilli skoori vaadata icon_biggrin.gif

Su skoor midagi 4000 juures ma pakun. icon_razz1.gif
Teistele niipalju, et Jaan ja mina plaanime Maailma Rekordiks hetkel 8)
Kus seda võtad? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 23:05:22 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 28.12.2004 23:12:30 vasta tsitaadiga

Eks siis jah kui asjatundjad ytlevad et umbes 4000 siis 4000 icon_biggrin.gif

Arvutiks siis:

Amd Duron 1,6Ghz
Elitegroup socketX K7S5A
128MB DDR RAM @ 333MHz
17" Microlink flatron monitor - 1600x1200, 32bpp @ 85Hz (selgelt üle pakutud, nii võib ta otsad anda icon_biggrin.gif)
Club 3D ATi Radeon 9200SE 64MB
System: XP Proffesional jne jne
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 23:22:52 vasta tsitaadiga

Profiilimasinaga 12800 icon_lol.gif icon_lol.gif isegi vana hea Radeon 9800SE @ Pro sai 14600 icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 28.12.2004 23:39:12 vasta tsitaadiga

" kahtlemata ametlik,rekord "
icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif



PlatoonSgtElias kirjutas:
A2100 kirjutas:
Mille kuradiga te testite? Tahaks ka oma pilli skoori vaadata icon_biggrin.gif

Su skoor midagi 4000 juures ma pakun. icon_razz1.gif
Teistele niipalju, et Jaan ja mina plaanime Maailma Rekordiks hetkel 8)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.12.2004 00:00:06 vasta tsitaadiga

mis rekordist siis jutt? võimalusi ju lõpmatult nn "WRi" teha icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 29.12.2004 00:34:40 vasta tsitaadiga

üldse 01-e parimat scoori?
kle meel muutus uudishimulikuks...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 00:37:11 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
üldse 01-e parimat scoori?
kle meel muutus uudishimulikuks...

icon_lol.gif
mwhahaha kui nad seda üritaksid siis nad peaks väikesed bill gates-id olema...
ma pakun et jutt mingist klassist siiski..
oleneb videost muidugi
Jaani prose läheb jaheda õhuga juba 2900mhz rääkimata siis lämmastikust
aga tal ajaga hetkel kitsas

igatahes edu! toome kõik rekordid eestisse 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 29.12.2004 00:59:27 vasta tsitaadiga

palju rekord siis on , kui kõik sellest räägivad ?
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 01:03:05 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
palju rekord siis on , kui kõik sellest räägivad ?

3dmark 01se rekord üldse on praegu üle 42k ja seda ei too ilma LN2, FX55 ja Radeon x800XT PE-ta never eestisse icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 29.12.2004 01:17:00 vasta tsitaadiga

nuh jah
aga meie . eestlased , oleme kõvad mehed
teeme sisi muid rekordeid icon_biggrin.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 29.12.2004 02:26:34 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
...Teistele niipalju, et Jaan ja mina plaanime Maailma Rekordiks hetkel 8)

Platoon ja tema jutt...
maailma rekord 2001-s on vist hetkel 42466 punni by Overclokk (norra kutt)
Kellel uni silmad kinni ajab, vaadake tema "masinat", õigemini annab seda sealt pildilt leida icon_lol.gif pilt siis
Mul sellist veel pole icon_biggrin.gif aga suund on sinnapoole küll icon_wink.gif
Kui üldse midagi saavutada saaks, siis vast omaklassis WR, õhkjahutusega winchester+ X800,
se vist ca 35K praegu. Selleni võib jõuda küll, olen juba oma masinaga saanud korra 33xxx scoori näha tglt.
eks näib, mina ei plaani midagi, kui platoon oma uue videokaardi toob (loe ohvri icon_biggrin.gif ),
siis võib ju proovida seda jahedas õhus minu süsteemiga, see kannatb 3d-d 2,9Ghz-ga testida küll.
Väga palju aga sõltub sellest, kui hästi se tema kaart kellab.
Noh, kui viitsimust ja raha üle jääb, võib lõpuks ka LN2 proovida, aga se ei juhtu selle aasta sees kohe kindlasti mitte.
Muidu LN2 "torustik" valmis nii a64-le, kui x800-le.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 29.12.2004 02:29:43 vasta tsitaadiga

päris ilus asi isikul siis icon_biggrin.gif

tsitaat:

siis vast omaklassis WR, õhkjahutusega winchester+ X800,


aga kui teha mingi uber vesijahutus
mingi mega plokk + ull pump ja reka radikas jäävanni icon_biggrin.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 29.12.2004 02:47:14 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8332519
jälle sammukese edasi .. kuid jah... WR on veel kaugel... icon_razz.gif
nagu vanasõna ütleb... icon_razz.gif ära savaget winxp peal jooksuta.. testid on tõelised silmaimed xp draiveritega ja mitte vaid effepeessi poolest... äkki keegi aitab leida mulle mingisugused driverid millega winxp või win2k peal ka 3d3 supordi õieti tööle saab... eiviitsi eriti win98 peale panema hakata icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.12.2004 10:06:08 vasta tsitaadiga

afaik peaks kellata ka saama seda saasta.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 13:53:05 vasta tsitaadiga

/dzr/ kirjutas:
3dmark2001se
23860

mis ülejäänud masin peale video oli?
ma sain suht sama tulemuse kellamata masinaga X800XT PE + A64 3200+@2200MHz + PC3200 CL2,5 T1
23658 marki (sry for .bmp)

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.12.2004 15:14:38 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
...Teistele niipalju, et Jaan ja mina plaanime Maailma Rekordiks hetkel 8)

Platoon ja tema jutt...
maailma rekord 2001-s on vist hetkel 42466 punni by Overclokk (norra kutt)
Kellel uni silmad kinni ajab, vaadake tema "masinat", õigemini annab seda sealt pildilt leida icon_lol.gif pilt siis
Mul sellist veel pole icon_biggrin.gif aga suund on sinnapoole küll icon_wink.gif
Kui üldse midagi saavutada saaks, siis vast omaklassis WR, õhkjahutusega winchester+ X800,
se vist ca 35K praegu. Selleni võib jõuda küll, olen juba oma masinaga saanud korra 33xxx scoori näha tglt.
eks näib, mina ei plaani midagi, kui platoon oma uue videokaardi toob (loe ohvri icon_biggrin.gif ),
siis võib ju proovida seda jahedas õhus minu süsteemiga, see kannatb 3d-d 2,9Ghz-ga testida küll.
Väga palju aga sõltub sellest, kui hästi se tema kaart kellab.
Noh, kui viitsimust ja raha üle jääb, võib lõpuks ka LN2 proovida, aga se ei juhtu selle aasta sees kohe kindlasti mitte.
Muidu LN2 "torustik" valmis nii a64-le, kui x800-le.
Kuule see ei ole enam arvuti :S
Üldse ma ikka aru ei saa, pole selle asjaga enne kokku puutunud, pean selle testimise eest midagi maksma vms? Seletage natuke, huvi tekib...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 15:26:18 vasta tsitaadiga

lihtsalt paned download, midagi maksma ei pea, aga võib icon_wink.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.12.2004 15:30:36 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
lihtsalt paned download, midagi maksma ei pea, aga võib icon_wink.gif
Lõpuks lühike ja mõistlik seletus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 29.12.2004 15:36:53 vasta tsitaadiga

http://www.peliplaneetta.net/download/?id=526&url=/muut/hyotyohjelmat/3DMark2001SE_b330.exe

tirid ära, installid ära ning paned käima... siis klickid benchmargi peale.... oootad......ootad veel kuni testid(erinevad mängud hakkavad jooksma) ära teeb... ja siis hüppab sulle ette skoor palju said...
nii lihtne ongi icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.12.2004 18:28:06 vasta tsitaadiga

Arvutiks siis:

Amd Duron 1,6Ghz
Elitegroup socketX K7S5A
128MB DDR RAM @ 333MHz
17" Microlink flatron monitor - 1600x1200, 32bpp @ 85Hz (selgelt üle pakutud, nii võib ta otsad anda icon_biggrin.gif)
Club 3D ATi Radeon 9200SE 64MB
System: XP Proffesional jne jne

Tegin siis testi kolm korda:

Esimene kord: 4234p.
Teine kord: 4230p.
Kolmas kord: 4232p

Nii et suht võrdsed tulemused tulid.
Jube lahedad testid olid, eriti game 4 - nature, seal oli ikka mega graafika, fps kah kohe kõikus seal 20 piiril icon_biggrin.gif aga noh mis teha, arvuti mul juba suurem asi pole icon_razz.gif. Üldse kas sellise skooriga arvuti kõlbab ka kuskile, ise mängin cs icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 29.12.2004 18:46:01 vasta tsitaadiga

nats rami ja asi oleks suht norm uuematel mängudel.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.12.2004 19:13:38 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
nats rami ja asi oleks suht norm uuematel mängudel.
Ise jah ka mõelnud, et varsti vist 256MB peale minek icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 19:44:11 vasta tsitaadiga

emm, uuematel mängul probleeme juba 512MB rammuga jooksmisel icon_razz1.gif
ja sellest videost ma üldse ei hakka rääkimagi icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 19:48:26 vasta tsitaadiga

videoks ti4200 ja 256rammi juurde ja täitsa välja kannatatav masin, ise kah pea sama configa+kerge klokk icon_biggrin.gif
12k sain punne icon_biggrin.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 19:53:49 vasta tsitaadiga

A2100, kui tahad, võin sulle R9100 müüa, 250/500 def. kellad icon_wink.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sokimeez
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 20:10:27 vasta tsitaadiga

r9800pro@XT, amd 2500+ defauldis ja kõik nagu klokkimatta.. 15186 punkti..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.12.2004 20:17:38 vasta tsitaadiga

Sokimeez kirjutas:
r9800pro@XT, amd 2500+ defauldis ja kõik nagu klokkimatta.. 15186 punkti..


mis drivud?
natuke lahja nagu
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 29.12.2004 20:55:52 Club 3D R9800SE vasta tsitaadiga

Sokimeez kirjutas:
r9800pro@XT, amd 2500+ defauldis ja kõik nagu klokkimatta.. 15186 punkti..

Jube lahja see Teie r9800pro@XT, minu Club 3D R9800SE 128MB CGA-S988TVD (380/340) tava skoor 14365 3D marks .
Vaatasin seda teemat ja proovisin kui palju minu arvuti igapäeva skoor ka on, jätsin ka kõik postitused ja programmid käima ja oh üllatust, kui võrrelda seda eelmise postitajaga siis milleks seda R9800prood osta kui ta on SE-ga võrdväärne icon_sad.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 21:00:29 vasta tsitaadiga

vahe tuleb prosest + sellest, et siinikiirus 166 vs 200
jne-jne-jne kuigi skoor võiks tõesti tiba suurem olla icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 29.12.2004 21:36:33 vasta tsitaadiga

ok ma asin enda kaarti klokkama , 120 mm vent puhuma , mälu radikad peale , klokk kah ja läheb icon_biggrin.gif
aga enen vaatan totaalse muutumise ära

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.12.2004 21:47:45 vasta tsitaadiga

jah... 01SE-ga ei maksa videokat võrrelda, pigem näitab see üldjõudlust icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 21:50:07 vasta tsitaadiga

sain enda profiili apastraadiga miski 18,5k aga krt ikka ei saa publisheda, cpu speed variation icon_mad.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 21:53:56 vasta tsitaadiga

9779
video deafult, prose @ 3200+
võrreldes 64mb isendiga on def video ligi 500p võimsam aga kellata ei anna niipalju kui 64'st.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 22:00:20 vasta tsitaadiga

minu rekord R9100'ga oli 11k 8)
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.12.2004 22:27:49 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
A2100, kui tahad, võin sulle R9100 müüa, 250/500 def. kellad icon_wink.gif
Ma pakun, et enne läheb loosi mingi paremapoolne kõvaketas, hetkel on ju mul see hädine neljane icon_lol.gif eks see ka võtab kõvasti skoori maha, kõvaketas jääb muust tehnikast ikka kõvasti maha. Kunagi kui sai uus arvuti siis veel päris hea kokku pandud ei jätkunud raha hea kõvaketta ostmiseks aga jah eks vaatab, muidu tänud pakkumast icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.12.2004 22:29:28 vasta tsitaadiga

3dmargi ei loe kõvaketas!
ise benchisin kah mingi vaba samsubgi 4gb kettaga täpselt samad skoorid nagu 120gb maxtoriga
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 22:34:07 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8334302 17k päris hea minu setupi kohta?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.12.2004 22:49:57 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
3dmargi ei loe kõvaketas!
ise benchisin kah mingi vaba samsubgi 4gb kettaga täpselt samad skoorid nagu 120gb maxtoriga
Imelik küll, siis kui mingi game jooksis ragistas korraks kõvaketas ajusid ja fps bla 4 icon_lol.gif kindel ikka, et ei loe? icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 29.12.2004 23:50:40 vasta tsitaadiga

nii
hetkel prose
12x200@12x209
video kelald hetkel 580x965
grafa seisund : high performance
tempid :
cpu : 53
gpu : 51

_________________
Fotoblogi / Flickr


viimati muutis hmekk 29.12.2004 23:53:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.12.2004 23:53:28 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
nii
hetkel prose
12x200@12x209
video kelald hetkel 580x965

tempid :
cpu : 53
gpu : 51


mul on sinine salvokelk
scoor? icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 29.12.2004 23:53:45 vasta tsitaadiga

kohe khakkan tegema
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 23:54:17 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:

mul on sinine salvokelk

tahaks kah icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.12.2004 23:55:45 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
margusser kirjutas:

mul on sinine salvokelk

tahaks kah icon_rolleyes.gif


Osta ise endale
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2004 01:02:36 vasta tsitaadiga

irff :p mul on roolikelk( sinistvärvi) icon_lol.gif thumbs_up.gif kunagi paaraastat tagasi kimasin mõõda treppi alla ja kihutasin täiskiirusel vastu elektriposti icon_lol.gif üritan paremad mälud saada siis teen 2001 benchi ka ära.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 30.12.2004 02:19:33 vasta tsitaadiga

link :: http://service.futuremark.com/compare?2k1=8334043

Arvuti siis järgmine:

Operating System Microsoft Windows 2000
Mobo Model KD7-G(VIA KT400-8235)
CPU AMD XP 2400+ 2001 MHz
FSB 133 MHz
Memory 512 MB
Graphics Chipset ATI RADEON 9600 Series 128 MB

3DMark2001se: 10325
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 30.12.2004 11:10:06 vasta tsitaadiga

madu kirjutas:
Arvuti siis järgmine:

Operating System Microsoft Windows 2000
Mobo Model KD7-G(VIA KT400-8235)
CPU AMD XP 2400+ 2001 MHz
FSB 133 MHz
Memory 512 MB
Graphics Chipset ATI RADEON 9600 Series 128 MB

3DMark2001se: 10325

Minu sama konfiga Club 3D R9600 128MB CGA-P968TVD 10226 3D marks
A2100 kirjutas:
margusser kirjutas:
3dmargi ei loe kõvaketas!
ise benchisin kah mingi vaba samsubgi 4gb kettaga täpselt samad skoorid nagu 120gb maxtoriga
Imelik küll, siis kui mingi game jooksis ragistas korraks kõvaketas ajusid ja fps bla 4 icon_lol.gif kindel ikka, et ei loe? icon_razz.gif

Sellepärast mängude ajal teie kõvaketas ragistabki, et teil nii vähe (128MB) mälu on, pane üks 512MB mälupulk juurde ja kõvaketas ragistab siis ainult mängu, programmi käivitamisel

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.