Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Kuidas arvuti käima saada uue emaplaadiga ?!? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 17:36:00 Kuidas arvuti käima saada uue emaplaadiga ?!? vasta tsitaadiga

Sain arvuti kätte parandusest, kus vahetati ära emaplaat ja toitekas. Nüüd on selline jama, et ma ei saa arvutit tööle...n00b noh icon_neutral.gif Peale emaplaadi vahetust tekkis juurde kaks yhesugust sinist pesa, üks asub keskel ning teine all. Nendesse pesadesse peaks minema juhe, mis tuleb monitori tagant. Kui panen selle juhtme keskel olevasse pessa, siis hakkab arvuti tööle, kuid pilti ei tule ette, kui aga alumisse pessa, siis hakkab arvuti tööle ja pilti jätkub niikauax kuni lööb ette Windows XP Pro kirja ning siis teeb kohe reboodi. Kaasa sain emaplaadi plaadi ka, kuid kui selle panen CD-ROM'i, siis tuleb ainult kiri, et kuidas Windowsi minna, et kas läbi safe mode jne.
Loodan, et keegi juuresolevast textist aru sai ning oskab mind aidata...endal on juhe koos igatahes icon_confused.gif Tuleb midagi muuta BIOS's või mida teha icon_question.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 17:45:40 vasta tsitaadiga

kui ei ole sama kiibiga plaat siis format c ja windosa uuesti peale.repairi võid ka proovida aga tavaliselt see ei aiata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 17:49:01 vasta tsitaadiga

saan ma mingit moodi vaadata ka, et kas kiibid vms kattuvad ??

EDIT: mingit mõistlikumat lahendust pole ????
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 17:58:31 vasta tsitaadiga

kui emaplaat on vahetatud teise kiibiga emaplaadi vastu ala KT400 Nforce2 vastu siis peab peaaegu et alati uue wini peale laskma!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:04:04 vasta tsitaadiga

Kas see mõistatuslik "juhe monitori tagant" on VGA kaabel videokaardist -> monitori? Igatahes üleminek KT266A kivilt KT600 ei meeldinud muule raudvarale ja windows hakkas restarte harrastama. Ootamatud süsteemi kokkujooksmised küll vähenesid tublisti, kui kopeerisin uued via hyperion draiverid peale (emaplaadi draiverid siis). Siiski on tegu rohkem hädalahendusega! Aitab tõesti ainult puhas windowsi install.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:10:37 vasta tsitaadiga

see ongi nii et tööle võid wini saada kuid ebastabiilselt ja kui ma KT400A NF2 vastu vahetasin siis oli pilt must winis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:11:10 vasta tsitaadiga

endine emaplaat oli: ECS L4VXA2 Soc.478/P4X400/533/DDR/H/LAN/USB 2.0
praegune on: EPOX SiS 661FX Intel Socket 478
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:13:31 vasta tsitaadiga

ise vahetasid mobo ära? või lasid arvutifirmal vahetada?
kui firmal siis tubli töö - peale raua vahetamist ei vaadata kas masin üldse töötabki icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:38:16 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
ise vahetasid mobo ära? või lasid arvutifirmal vahetada?
kui firmal siis tubli töö - peale raua vahetamist ei vaadata kas masin üldse töötabki icon_lol.gif


Beestingus lasin vahetada...väga lahe lugu, nüüd tuleb siis format C teha ja kõik tähtsad asjad lähevad kaduma...masendav icon_mad.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:39:50 vasta tsitaadiga

Piisab, kui ainult windowsi ja programmide kataloogid maha lased.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:41:35 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Beestingus lasin vahetada...väga lahe lugu, nüüd tuleb siis format C teha ja kõik tähtsad asjad lähevad kaduma...masendav icon_mad.gif

eino erilised lambad seal icon_lol.gif
see, et firma ise vahetab tähendabki seda,et klient kas ei oska või tal ei ole aega asjaga tegeleda
ning see vahetus ei seisne selles, et pannakse uus jupp sisse ja siis see dumbuser/kiire eluviisiga inimene hakkab nuputama kuidas asja tööle saada...
imho mine kastiga poodi tagasi ja sõima neil nägu täis sest sellist teenust nad pakkuda küll ei tohi!

btw kas sa maksid selle vahetuse eest kah?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:48:24 vasta tsitaadiga

mul kõrbes emaplaat läbi ja nad panid seal uue asemele, maksin ainult emaplaadi hinna
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:49:21 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
Piisab, kui ainult windowsi ja programmide kataloogid maha lased.


mismoodi ma need maha lasen, kui ma ei saa windowsi piltigi ette icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:51:51 vasta tsitaadiga

ega ongi nii et nad vahetavad katkise osa uue vastu ja korras! see neid üldse ei koti et kas winini raal jõuab või mitte!
Ordis mitu korda mul jäetud peale plaadi vahetust garantiikorral Biose sätted paigast ära näiteks mem FSB oli kuttidel jäetud
vale (raal pani lihtsalt pange ja wini ei jõudnud)
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:53:55 vasta tsitaadiga

sa ei pea format c tegema pane win XP plaadilt asi bootima ja siis sealt vanale winile delete my documents ja muud asjad jäävad alles sul
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:54:19 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Oliver112 kirjutas:
Piisab, kui ainult windowsi ja programmide kataloogid maha lased.


mismoodi ma need maha lasen, kui ma ei saa windowsi piltigi ette icon_neutral.gif


Kui kõvaketas on FAT32, siis boodid omale kusagilt diskilt dosi. Ja dosis võid niisama kustutada või kasutada mõnd abiprogrammi nagu näiteks Volkov commander.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:55:01 vasta tsitaadiga

blääät...nüüd hakka nuputama veel, kuidas see format C käis icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 18:55:20 vasta tsitaadiga

mine oma kettaga sõbra juurde ja pane oma ketas sõbra arvutisse teiseks kettaks.
siis kopeerid oma vajalikud asjad ajutiselt sõbra kettale või lased plaadile.
teed formati ja lased win'i uuesti peale (ikka oma arvuti taga).
ja siis jälle sõbra juurde oma asjade järgi...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 19:05:50 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
blääät...nüüd hakka nuputama veel, kuidas see format C käis icon_razz.gif


no mida sa nuputad ma ei saa aru ! mine kellegi sõbra juurde pane oma hdd sinna taha copy inf ümber , siis pane hdd oma
arvutisse tagasi win XP plaadilt bootima ja sealt XP setupist saad ka formattida (kui juba seda teed siis tee omale 2 draivi )
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 19:11:52 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
miga kirjutas:
Oliver112 kirjutas:
Piisab, kui ainult windowsi ja programmide kataloogid maha lased.


mismoodi ma need maha lasen, kui ma ei saa windowsi piltigi ette icon_neutral.gif


Kui kõvaketas on FAT32, siis boodid omale kusagilt diskilt dosi. Ja dosis võid niisama kustutada või kasutada mõnd abiprogrammi nagu näiteks Volkov commander.


vaat see diskiga dosi minna tänapäeval on küll mõttetu tegevus! sama asja teeb 10 korda lihtsamalt ära XP setup
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 19:21:09 vasta tsitaadiga

mul vaja sõbra käest siis bootiv plaat võtta...muidu võin näppu lutsida, et asja tööle saan icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 19:55:58 vasta tsitaadiga

kurat, selle enda kõvaketta välja võtmisega on ka selline asi, et ennem oleksin selle vabalt ära teinud, kuid kui täna Beestingus olin ka kõrvalseisva mehe muret kuulsin, siis ma ei julge enam arvuti sees surkida. Nimelt mehel oli arvuti tuxis, sest arvuti jupid olid saanud staatilist elektrit...yhesõnaga terve arvuti oli pees...vähemalt nii ma kuulsin..
Samas tundub, et ainuke võimalus, et mu staff alles jääb on ketta eemaldamine arvuti kyljest ja copyda sõbra kõvakale ning siis tagasi panna, kuid kuidas vältida staatilist elektrit icon_question.gif parem karta kui kahetseda icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 20:00:57 vasta tsitaadiga

staatilise jutt on bs... ma lasen masinas tolmuimejaga ringi - väike säde ei tee sittagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 20:01:38 vasta tsitaadiga

enne kui midagi kiskuma hakkad, võta kahe käega kasti metallosadest kinni ja peakski piisama. ära miskit paksu kampsunit sel ajal kanna icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 20:02:21 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
staatilise jutt on bs... ma lasen masinas tolmuimejaga ringi - väike säde ei tee sittagi icon_lol.gif


hehehe thumbs_up.gif veab sul... kuid ikkagi rsk...mulle piisab sellest, et parandus läks 2200.- eeku maksma ning tahaks nüüd kõrvalistest hädadest hoiduda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 20:03:57 vasta tsitaadiga

ega see staatiline seda ketast nii kergelt ka ei tapa ja üldse on imho see staatilise jutt üles puhutud icon_rolleyes.gif
maanda ennast korpusesse/suvalisse radikasse ära ja kisu tekas välja - 100% kindel, et miskit ei juhtu
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Joosep8
HV veteran

liitunud: 23.08.2002




sõnum 27.12.2004 20:08:50 Re: Kuidas arvuti käima saada uue emaplaadiga ?!? vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Sain arvuti kätte parandusest, kus vahetati ära emaplaat ja toitekas. Nüüd on selline jama, et ma ei saa arvutit tööle...n00b noh icon_neutral.gif Peale emaplaadi vahetust tekkis juurde kaks yhesugust sinist pesa, üks asub keskel ning teine all. Nendesse pesadesse peaks minema juhe, mis tuleb monitori tagant. Kui panen selle juhtme keskel olevasse pessa, siis hakkab arvuti tööle, kuid pilti ei tule ette, kui aga alumisse pessa, siis hakkab arvuti tööle ja pilti jätkub niikauax kuni lööb ette Windows XP Pro kirja ning siis teeb kohe reboodi. Kaasa sain emaplaadi plaadi ka, kuid kui selle panen CD-ROM'i, siis tuleb ainult kiri, et kuidas Windowsi minna, et kas läbi safe mode jne.
Loodan, et keegi juuresolevast textist aru sai ning oskab mind aidata...endal on juhe koos igatahes icon_confused.gif Tuleb midagi muuta BIOS's või mida teha icon_question.gif icon_question.gif


BIOS-is -init display first- tuleb panna arvatavasti AGP, sest ilmselt see keskmine on AGP videokaart ja juhe ka siis vastavalt keskele.
Kui safe mode-s sisse laseb, siis safes sisse ja proovi emaplaadi plaadiga driverid üle kirjutada.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 20:14:30 vasta tsitaadiga

Kusjuures win reintsall ei pruugi aidata (tehtud, proovitud, tulemus 0). Mingi jama jääb ikka kettale. Kui sul teist ketast pole siis võid ju häda pärast windowsi üle lasta, aga ma kardan et masin jääb ebastabiilseks. Targal mehel oleks windowsi jaoks oma partitsioon kõvakettal icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 20:15:53 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Targal mehel oleks windowsi jaoks oma partitsioon kõvakettal icon_wink.gif

thumbs_up.gif elu oleks oluliselt lihtsam jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 20:24:25 Re: Kuidas arvuti käima saada uue emaplaadiga ?!? vasta tsitaadiga

Joosep8 kirjutas:
miga kirjutas:
Sain arvuti kätte parandusest, kus vahetati ära emaplaat ja toitekas. Nüüd on selline jama, et ma ei saa arvutit tööle...n00b noh icon_neutral.gif Peale emaplaadi vahetust tekkis juurde kaks yhesugust sinist pesa, üks asub keskel ning teine all. Nendesse pesadesse peaks minema juhe, mis tuleb monitori tagant. Kui panen selle juhtme keskel olevasse pessa, siis hakkab arvuti tööle, kuid pilti ei tule ette, kui aga alumisse pessa, siis hakkab arvuti tööle ja pilti jätkub niikauax kuni lööb ette Windows XP Pro kirja ning siis teeb kohe reboodi. Kaasa sain emaplaadi plaadi ka, kuid kui selle panen CD-ROM'i, siis tuleb ainult kiri, et kuidas Windowsi minna, et kas läbi safe mode jne.
Loodan, et keegi juuresolevast textist aru sai ning oskab mind aidata...endal on juhe koos igatahes icon_confused.gif Tuleb midagi muuta BIOS's või mida teha icon_question.gif icon_question.gif


BIOS-is -init display first- tuleb panna arvatavasti AGP, sest ilmselt see keskmine on AGP videokaart ja juhe ka siis vastavalt keskele.
Kui safe mode-s sisse laseb, siis safes sisse ja proovi emaplaadi plaadiga driverid üle kirjutada.


see variant ei tööta, proovisin mõlemat pidi läbi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 20:25:03 vasta tsitaadiga

egas siis midagi, ainuke variant on ketas kuhugi ymber copyda, tagasi panna, XP plaadiga yles bootida ja format teha icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 20:35:17 vasta tsitaadiga

kohe saabub bootiv plaat ning hakkan tegutsema...

EDIT: mul tekkis selline kysimus, et kui mul praegu ei boodi isegi emaplaadi CD'd yles, vaevalt see siis ka XP plaati yles boodib ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 20:48:33 vasta tsitaadiga

Op. süsteemi CD plaat on bootiv plaat (peaks olema!). Kas CD-ROM ei tööta!? Siis on nadi jah ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 22:19:58 vasta tsitaadiga

niih...sai windows yle lastud ja asi töötab laitmatult icon_lol.gif 8) icon_lol.gif 8) ei pidanudki formatit tegema...igatahes nüüd jälle väheke targem ja hea olla beer_yum.gif
tänx kõigile, kes aidata pyydsid beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oswald
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2004




sõnum 28.12.2004 12:54:12 vasta tsitaadiga

ülelaskmise käigus pani win ennast teise kausta aga vana wini stuff jäi alles minuteada? kui ketas väike(saad ruumi juurde), tegelikult igal juhul soovitan teha kettale 2 partitsiooni(tuleviku kindlustamiseks), copida päästmist vajav stuff teisele ning siis teha ikkagi clean install ..
_________________
Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 20:29:46 vasta tsitaadiga

http://zone.ee/kuubik/nann.JPG
osad(mina) hoiavad oma jubinaid niimoodi ja ei juhtu ka miskit

pildil kuulus voodoo kogu ja veel nänni
icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver88
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 21:32:20 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
kui ei ole sama kiibiga plaat siis format c ja windosa uuesti peale.repairi võid ka proovida aga tavaliselt see ei aiata thumbs_up.gif


Ise ka seda alles kogesin! icon_cry.gif
Masendav jah!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2004 20:42:25 vasta tsitaadiga

staatilisest elektrist ajavad nad seal remondis enesekaitse juttu!!!!Mul sama lugu mis voltcilgi-imur tööle ja masin seest puhtax!Aga puhtax tolmust mitte progedest jne kuni mahakandmiseni....
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 30.12.2004 09:30:15 vasta tsitaadiga

terjetiik kirjutas:
staatilisest elektrist ajavad nad seal remondis enesekaitse juttu!!!!Mul sama lugu mis voltcilgi-imur tööle ja masin seest puhtax!Aga puhtax tolmust mitte progedest jne kuni mahakandmiseni....

OT:
kui vaja, kolige vaidluse foorumisse.
miks elektroonikatootjad investeerivad igasse tehasesse kümneid miljoneid lisaeurosid/-dollareid ESD kaitseks, alates põrandakatte materjalist kuni tööliste riietuse, jalanõude ja kätepesuvahendini välja. seadmed on kaetud spetsvärviga, töölauad spetskattega, kõik juhib ja on maandatud, tehakse spetsiaalseid ESD auditeid.... olen kogu selles kammaijaas osalenud ca 7 aastat ja käinud kümnetes eri firmade tehastes ümber maailma....
asi on teadmistes ja silmaringis, füüsika tundides millegi muuga tegelenud või sealt hoopis pausi pannud võiks neti abil veidi teemat uurida.
jah, tavaliselt midagi ei juhtu ja sellest ka enamuse ülbe enesekindlus. ega laengut ju ei suuna, läheb ikka sinna kuhu ise tahab.
miks loeme siin pidevalt justkui ilma põhjuseta peetis plaatidest. mingi protsent on raudselt laksu saanud laengust mingi näppimise ajal.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.12.2004 19:15:25 vasta tsitaadiga

Tulin täna õuest - jalatsid olid niisked - käsi läks vastu arvuti korpust ja litakas, mille sain, oli ülimalt vägagi tuntav icon_biggrin.gif
Ja kes ei usu - võtke vahelduvpinge indikaator - põleb, kuidas suudab. Nii, et energiat on nii elektrilöögi saamiseks kui vidinate mahapõletamiseks 8) icon_exclaim.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 14:51:45 vasta tsitaadiga

link :: Staatilise elektri huvilistele (inglise keeles)

tahanteada kirjutas:
Tulin täna õuest - jalatsid olid niisked - käsi läks vastu arvuti korpust ja litakas, mille sain, oli ülimalt vägagi tuntav icon_biggrin.gif
Ja kes ei usu - võtke vahelduvpinge indikaator - põleb, kuidas suudab. Nii, et energiat on nii elektrilöögi saamiseks kui vidinate mahapõletamiseks 8) icon_exclaim.gif beer_yum.gif


Staatiline eletrilaeng (LAENG!) küll sul indikaatorit vms. "põlema" ei pane. Selleks on tal liiga vähe võimu (vastasel korral ju piisaks teleka vaatamiseks särgikäise hõõrumisest vastu tagumikku thumbs_up.gif). Kehv on ka see, et nö. tavaliste testritega ei saa staatlist kõrgepinget mõõta, kuna nende sisetakistus on liialt väike. Selleks on olemas spets profiriistad, sisetakistusega alates 10E11 Ohm (triljonit oomi) ja üle.

Lõbusat ka. Kuna pinge läbilöök õhus on jämedalt 1 mm 3 kV kohta (oleneb õhu niiskusest), siis saad vaadata ( icon_lol.gif ) ja rahulikult mõelda pärast elektrilööki kui suur tegelikult pinge oli. Näiteks kui elektrilöögi hetkel jäi näpu ja arvutikasti vahele 1,5 mm, siis tähendab see seda, et läbi sinu käe jooksis ca. 4,5 kV pinge!

Jõudu katsetamisel!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 14:53:55 vasta tsitaadiga

Elektroskoop on staatilise elektrilaengu mõõtmiseks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 16:37:15 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
http://zone.ee/kuubik/nann.JPG
osad(mina) hoiavad oma jubinaid niimoodi ja ei juhtu ka miskit

pildil kuulus voodoo kogu ja veel nänni
icon_lol.gif
ot: mis see punane kaart on?
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 17:28:13 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:
ot: mis see punane kaart on?

ot: mu r9600xt see millega varsti wr-i tegema hakatakse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Kuidas arvuti käima saada uue emaplaadiga ?!?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.