Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakad juhtumised mängudest. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 01:03:24 vasta tsitaadiga

www.zone.ee/zoig/m2ngud/Flatout.jpg
www.zone.ee/zoig/m2ngud/Flatout2.jpg
www.zone.ee/zoig/m2ngud/gta.jpg
www.zone.ee/zoig/m2ngud/max_payne2.jpg
www.zone.ee/zoig/m2ngud/colin3.PNG
icon_biggrin.gif

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 17.12.2004 01:08:38 vasta tsitaadiga

Oot, sellest Max Payne'i pildist küll midagi aru ei saanud.
Viimane pilt on hea thumbs_up.gif

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 01:15:19 vasta tsitaadiga

.phonkyp. kirjutas:
Oot, sellest Max Payne'i pildist küll midagi aru ei saanud.
Viimane pilt on hea thumbs_up.gif
vaata selle surnud tüübi kätt icon_wink.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 17.12.2004 18:43:00 vasta tsitaadiga

A-rühm
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.12.2004 13:52:35 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
A-rühm

Imelik on video.
Mul ei taha seda mängida lõpuni.
Iga kord lõpetab erinevas kohas näitamise ... kuskil video esimese kolmandiku juures.
Või on see ainult mu softi-poolne jama ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2004 14:06:49 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
A-rühm

Imelik on video.
Mul ei taha seda mängida lõpuni.
Iga kord lõpetab erinevas kohas näitamise ... kuskil video esimese kolmandiku juures.
Või on see ainult mu softi-poolne jama ?


Minul näitas küll lõpuni ära. Proovi uuesti tõmmata. Võid ka antiviirused selleks ajaks välja lasta.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 18.12.2004 15:55:59 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif video. endalgi sarnaseid matse olnud - salto ja maandusin ratastele. aga videot ple....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.t
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2004 19:48:44 vasta tsitaadiga

lesbian Mäng siis Rome: Total War
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.12.2004 02:14:36 vasta tsitaadiga

mr.t kirjutas:
lesbian Mäng siis Rome: Total War

Geograafiat enam ei õpetata ?
Lesbose saar on vahemeres olemas praegugi. Lesbide nimetus on tulnud selle saare järgi. Nimelt olla seal vanal ajal elanud naisi armastav naispoeet vmt.
Inglise keeles käändub "Lesboslased" Lesbideks
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 21.12.2004 20:32:50 vasta tsitaadiga

Donnie on meil tõeline drag'er
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 21.12.2004 20:50:15 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:

Nimelt olla seal vanal ajal elanud naisi armastav naispoeet vmt.

Täpsemalt siis poetess Sappho icon_wink.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 21:40:37 vasta tsitaadiga

panin flatoutis siukse matsu, et vennike lendas üle puulatvade kaardilt välja ja vaadake mis siis sai icon_wink.gif

http://www.zone.ee/ocuser/timemachine.jpg?2

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 21.12.2004 23:01:41 vasta tsitaadiga

See meenutab väga udust matrixi kaklus tseeni, eriti vaadates seda, kuidas saapa tald on iga natukese aja tagant joonistatud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.12.2004 16:25:04 vasta tsitaadiga

grupikas

Ei soovita alaealistele!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 24.12.2004 18:32:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

grupikas

Ei soovita alaealistele!

Lol icon_biggrin.gif
Sa peaksid icon_biggrin.gif ka sinna lõppu panema, muidu mõeldakse, et porno, enne kui vaadatakse icon_biggrin.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 24.12.2004 18:59:04 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
tsitaat:

grupikas

Ei soovita alaealistele!

Lol icon_biggrin.gif
Sa peaksid icon_biggrin.gif ka sinna lõppu panema, muidu mõeldakse, et porno, enne kui vaadatakse icon_biggrin.gif

Seda rohkem vaadatakse kui arvatakse, et porno. Kaval reklaamitrikk
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 24.12.2004 20:34:15 vasta tsitaadiga

siin yks BUG'ine screenshot yhest kõige BUG'isemast mängust NFS U2'st : http://www.zone.ee/dillw33d/ullkala.JPG
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomasy
HV kasutaja
toomasy

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2004 20:59:04 vasta tsitaadiga

Huumorit Flashpoindi progejatelt http://www.hot.ee/toomasy/kuusk.jpg 24.dets icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 27.12.2004 02:04:51 vasta tsitaadiga

olen ka siis paarile naljakale juhtumisele jälile saandu:

GTA Vice City
1. Panin koodiga hunniku autosi ja kui nad õhku lasin(koodiga icon_razz1.gif) siis jäid nad nii.
2. Ma ei tea kuidas nad sinna sattusid aga seal nad on...

Need For Speed: Underground 2
1. Kihutasin läbi botaanikaaia Civicuga, natukene gaasi, natukene nitrot ja hopsti...
2. Sõitsin ühele autole hea hooga sisse ja lendasin selle sama auto katusele.
3. Pidin Supraga minema ühte Sponsored Street Xi sõitma, hakkan siis lähedale jõudma ja X täht kadus ringide seest ära(sõitsin GPS'iga sinna) ning see hakkas seal ringi liikuma(ringid kaardi peal, X-täht kadus üldse ära)

Tony Hawk Pro Skater 3
1. Vend mängis siis seda ükskord, esimene skatepark siis. Üritas seal mingit trikki vist teha omaarust(hüppas) ja maandus viltu, nii, et ta sellili lendas ja kukerpalle tegema hakkas ning siis kui ta hakkas püsti tõusma, läks nagu naksti see sinna auku ja jäi sinna ringe sõitma(seal augys peaks muidu ära surema kui sinna sisse sõidad st, et pilt läheb punaseks ja sind "tõstetakse" sinna lähedale).
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 27.12.2004 02:09:33 vasta tsitaadiga

yboy kirjutas:
Need For Speed: Underground 2
1. Kihutasin läbi botaanikaaia Civicuga, natukene gaasi, natukene nitrot ja hopsti...


Täpselt sama asja ka minuga juhtunud, aga ei õnnestunud filmida...
sõidad rahulikult ja siis hopsit taevapoole ajama...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 27.12.2004 02:11:53 vasta tsitaadiga

seal oli see väike hüpekas ka, reeglina ta peakski sealt ülesse lendama aga mitte nii palju ikkagi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 27.12.2004 02:17:57 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
A-rühm

parandaks siis linki veidi http://www.zone.ee/erliko/A-team.avi :wink:
edit: juba jõutsid ära parandada :-P

see on väga spets :D tüüpiline nähtamatu trampliin, mis alati täpselt ratta alla satub kui kuul seda tabab.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2004 17:11:36 vasta tsitaadiga

Kas ta nüüd just naljakas on, ent üsna WTF tunne oli kui keset Azura Coast'i mingi Slaughterfish vastu tuleb. Mööda maad!
1
2
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 27.12.2004 17:17:16 vasta tsitaadiga

sfx kirjutas:
Kas ta nüüd just naljakas on, ent üsna WTF tunne oli kui keset Azura Coast'i mingi Slaughterfish vastu tuleb. Mööda maad!
1
2

Kui ma millalgi ammu vana raali peal morrowindi mängisin siis oli ka mingist hetkest saadik igasuguseid mereelukaid maapeal uimerdamas - st. ka Dreugh´d.
Võibolla ongi stoori sisseloodud selline anomaalia st. Dagoth Ur tekitab mereelukais hämmingut ja koordinatsioonihäireid

Praegu kui ma uue kastiga pelan siis pole seda täheldanud et kalad mägedes roniks


viimati muutis Elof 27.12.2004 23:07:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 27.12.2004 18:25:57 vasta tsitaadiga

PILT <-- üks kena pildike GTAIII'st
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 28.12.2004 02:06:35 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
PILT <-- üks kena pildike GTAIII'st


kas sul on mingi tweaked versioon GTA III'st ? see rusika kujutis ja MAP on minumeelest natuke ebatavalised, või ma ple siis GTAIII kaua pelanud lihtsalt :S
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 03:55:34 vasta tsitaadiga

Tal on mingi mod peale pandud, vaata autot icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Svmaster
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 28.12.2004 17:23:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
PILT <-- üks kena pildike GTAIII'st


See siis RealGta mod, siin on kodukas

Endal ka see peal, ei pannud tähelegi et midagi ebatavalist on pildi peal icon_razz1.gif
See üpris hea, värvid muudab erksamaks, hoopis teine mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 17:59:16 vasta tsitaadiga

Svmaster kirjutas:
tsitaat:
PILT <-- üks kena pildike GTAIII'st


See siis RealGta mod, siin on kodukas

Endal ka see peal, ei pannud tähelegi et midagi ebatavalist on pildi peal icon_razz1.gif
See üpris hea, värvid muudab erksamaks, hoopis teine mäng thumbs_up.gif


Sellest modist võite üsna suure suuga siin rääkida: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=128246&highlight=
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2004 20:16:50 vasta tsitaadiga

link :: vices juhtus midagi huvitavat......

Vices oli üks imelik mootoratas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 31.12.2004 23:26:54 vasta tsitaadiga

irwwww....täna mängisin võrgus Medal Of Honorit ja nii enam vähem silmaga vaadates 3 meetri kauguse paistis aken
ise sõin parasjagu siffasid ja siis nagu refleksist sülitasin siffa koored vastu monitori.......mõtlesin et saab aknast välja sülitada icon_lol.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 01.01.2005 00:18:41 vasta tsitaadiga

mis on siffa'd?
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 01.01.2005 00:20:12 vasta tsitaadiga

zilwer kirjutas:
mis on siffa'd?

"pop ja noortepärane®" väljend päevalilleseemnete kohta
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 20:03:07 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/zandlamb/Salute.JPG
Hakkas flashpointis igav...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2005 16:52:36 vasta tsitaadiga

ultimate vc mod
http://www.hot.ee/trvpildid/hv/ultimatevc.jpg
selline asi asub uhe wtc maja katusel.(maja alumisel korrusel on mälestusmärk hukkunutele)

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomasy
HV kasutaja
toomasy

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2005 19:07:06 vasta tsitaadiga

Open Tycoon-ist kompude "tarkust"
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 02.01.2005 21:45:45 vasta tsitaadiga

see siis minu sõbra poolt tehtud pilt http://www.zone.ee/acti0nb0y/source%201.JPG?2
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.01.2005 02:24:29 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/margusss/naljakas.JPG

ostke tagavara kumm ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.01.2005 20:07:43 vasta tsitaadiga

FLATOUT RUULIB 500-ga icon_lol.gif
www.hot.ee/mardo530/FO
Äkki tõstaks selle maja ära vms icon_razz1.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 21:33:01 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
FLATOUT RUULIB 500-ga icon_lol.gif
www.hot.ee/mardo530/FO
Äkki tõstaks selle maja ära vms icon_razz1.gif


megaLOL, krt hale kajakas käis üle toa kui seda pilti nägin icon_lol.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.01.2005 05:11:45 vasta tsitaadiga

[quote="ajuNolk"]
yboy kirjutas:
Need For Speed: Underground 2
1. Kihutasin läbi botaanikaaia Civicuga, natukene gaasi, natukene nitrot ja hopsti...

eem on endalgi juhtunud.. Aga trumbake see üle (kahjuks pici ple) 3 kordne tagurpidisalto dragis ja maanduge ratastele:P Ja mude, kuda seda videoklippi veel saab lindistada?? muidu äkki mul tuleks uuesti välja ja laseks ülesse selle video icon_razz.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 08.01.2005 05:41:18 vasta tsitaadiga

[quote="Marduuhin"]
ajuNolk kirjutas:
yboy kirjutas:
Need For Speed: Underground 2
1. Kihutasin läbi botaanikaaia Civicuga, natukene gaasi, natukene nitrot ja hopsti...

eem on endalgi juhtunud.. Aga trumbake see üle (kahjuks pici ple) 3 kordne tagurpidisalto dragis ja maanduge ratastele:P Ja mude, kuda seda videoklippi veel saab lindistada?? muidu äkki mul tuleks uuesti välja ja laseks ülesse selle video icon_razz.gif

Tõmbad Fraps'i paned käima ning mängus vajutad F9 ning teeb video max 30sek.
Aga see video on jõlesuur eht pakkimata, siis pead pakkima näiteks virtualdub'iga.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.01.2005 05:43:33 vasta tsitaadiga

huh ei viitsi jamama hakata.. eriti praegu.. väsinud juba nac ja kohvit ei saa ka tegema minna... aga homme mayby proovin... icon_wink.gif tnx. icon_smile.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2005 21:51:12 vasta tsitaadiga

lennu kirjutas:
kuskil mujal teemas jah


Tegelt eelmisel leheküljel.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2005 23:26:06 vasta tsitaadiga

www.painkillah.pri.ee/cs/WNA.jpg
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.01.2005 23:38:10 vasta tsitaadiga

endal juhtus kaa täna GTA VC'd pelades üks naljakas juhtum, kahjuks aga olid näpud liiga aeglased screenshoti võtmiseks.. icon_rolleyes.gif
asi oli selline et hüppasin autoga, maandusin teise auto peale ja pidurdasin. teine auto sõitis alt ära, mina kukkusin maha aga õhku jäid hetkeks pidurdusjäljed. icon_razz1.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 09.01.2005 07:57:21 vasta tsitaadiga

kes7 kirjutas:
endal juhtus kaa täna GTA VC'd pelades üks naljakas juhtum, kahjuks aga olid näpud liiga aeglased screenshoti võtmiseks.. icon_rolleyes.gif
asi oli selline et hüppasin autoga, maandusin teise auto peale ja pidurdasin. teine auto sõitis alt ära, mina kukkusin maha aga õhku jäid hetkeks pidurdusjäljed. icon_razz1.gif


selline asi on olnud mul mootorrattaga hüpekast risti üle sites ja pidurit vajutades. õhus olid laiad kummijutid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
srock
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2004




sõnum 10.01.2005 02:40:06 vasta tsitaadiga

Olen GTA VC, autoga tagurpidisalto teinud ,vist sai isegi screeniga pilt ka tehtud icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 10.01.2005 16:11:51 vasta tsitaadiga

srock kirjutas:
Olen GTA VC, autoga tagurpidisalto teinud ,vist sai isegi screeniga pilt ka tehtud icon_lol.gif


mis sa ootad siis, näita meole ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2005 16:24:08 vasta tsitaadiga

yboy kirjutas:
srock kirjutas:
Olen GTA VC, autoga tagurpidisalto teinud ,vist sai isegi screeniga pilt ka tehtud icon_lol.gif


mis sa ootad siis, näita meole ka icon_wink.gif
ma olen tasase teel peal chopperiga üle mendiauto katuse hüpanud, 3 screeni peaks ka kuskil olema.
üldiselt on suht lihtne igast kreisi hüppeid GTA-s teha, tagurpidi saltosi olen ka omajagu teha suutnud.

ps: kui soovite või oma GTA mõned pildid ülesse panna icon_wink.gif

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakad juhtumised mängudest. mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.