Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Laserlõikus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 22.12.2004 10:23:03 Laserlõikus vasta tsitaadiga

Paneks siia kõik Eesti laserlõikajate kontaktid case-modijatele.
Teen otsa lahti

Laserstuudio (pleksiklaasi, plasti, puidu jne lõikus; väga thumbs_up.gif koht)

FinEst Steel (terasest detailide lõikus)

Deatwyler (paksem teras)

Kes oskab võib lisada juurde.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 22.12.2004 11:18:39 vasta tsitaadiga

Pane rahvale orientiiriks ka mõne sellise kujundi välja lõikamise hind ülesse, mida laseriga lõikama mõtet minna ka oleks...
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 22.12.2004 11:22:14 vasta tsitaadiga

pmst ..... tavaliselt tahavad nad CAD joonist ja siis teevad hinnapakkumise icon_wink.gif
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 22.12.2004 12:34:34 vasta tsitaadiga

Palju see Laser stuudio värk maxab?
umbes beer_yum.gif

_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo86
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004




sõnum 22.12.2004 12:58:12 vasta tsitaadiga

v2hja, kas coreli fail ei sobi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 13:14:41 vasta tsitaadiga

Kermo86 kirjutas:
v2hja, kas coreli fail ei sobi?

küsi seda tegijate enda käest
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo86
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004




sõnum 22.12.2004 13:20:52 vasta tsitaadiga

Saatsin maili, aga pole vastanud! icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 22.12.2004 14:22:51 vasta tsitaadiga

laseriga kogemust pole kuid eksisteerib ka vesilõikus. minu meelest ideaalne igasuguse plastiku ja lehtmetalli jaoks. täpsus piisav, protsess suure jõudlusega.
umbes 250mm kontuuri lõikamise eest 10 mm titaani võeti 236 eek. kui proovida taandada see ca 1mm paksule korpuseplekile siis peaks selle raha eest juba meetri-paar kontuuri saama. kuigi võin ka valesti oletada.
www.waterjet.ee , dwg fail.
asuvad dvigateli territooriumil
samas ei soovi nad väga palju eraisikutega jamada, neile meeldiks mingile firmale arve välja kirjutada millegipärast.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kermo86
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004




sõnum 22.12.2004 14:50:14 vasta tsitaadiga

Pean tõdema et meie pink on mõeldud just kergete materjalide lõikusele, mis
on siis erinevad plastikud, puu liigid, papp, paber jne. Metalli meie pink
läbi ei lõika kuid saab seda markeerida ning kui metallil on mingi kate
peal, siis ka graveerida. Nt, väga ilus on graveering anodeeritud
alumiiniumil või pulbervärvitud metalli pinnal


Laserstudiost sain sellise vastuse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 22.12.2004 14:56:29 vasta tsitaadiga

Kermo86 kirjutas:
Pean tõdema et meie pink on mõeldud just kergete materjalide lõikusele, mis
on siis erinevad plastikud, puu liigid, papp, paber jne. Metalli meie pink
läbi ei lõika kuid saab seda markeerida ning kui metallil on mingi kate
peal, siis ka graveerida. Nt, väga ilus on graveering anodeeritud
alumiiniumil või pulbervärvitud metalli pinnal


Laserstudiost sain sellise vastuse.



esimeses postis see ju kirjas pmst
FinEst Steel <- nemad tegelevad sellise asjaga pige,m icon_smile.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo86
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004




sõnum 22.12.2004 15:07:14 vasta tsitaadiga

Jah, aga FinEst Steel asub nats halva koha peal. Väikse asja pärast pole mõtet sinna sõita
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 23.12.2004 12:40:14 vasta tsitaadiga

Selle Laserstuudio koha pealt oskan öelda, et hinda arvestatakse laseri tööminuti järgi. Oli seen nüüd 60.- vms. Aga kokkuvõttes suht soodne asi kui vaadata lõpptulemust, sest lõikeservad jäävad väga puhtad ja ilusad. Ise sealt tellind ka lõikust ja graveerimist pleksiklaasile.
Põhiliselt teevadki jooniseid Corelis kuid ka CAD joonised sobivad.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2004 13:24:34 vasta tsitaadiga

Palju siis näiteks üks 80x80 vendi auk maksaks ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 23.12.2004 14:49:06 vasta tsitaadiga

see oleneb kui sigavale vaja lõigata ja mis materjal

tee corelis joonis ja saada neile email

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 23.12.2004 15:41:58 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Palju siis näiteks üks 80x80 vendi auk maksaks ? icon_smile.gif


Saada jah joonis ja küsi järele. Ma arvan et suht vähe maksab.
Kui juba lased siis soovitaks igasugu kujundeid ja vigureid sisse joonistada, tuleb vägevam thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 24.12.2004 23:44:10 vasta tsitaadiga

vendiauku saad ka koduste vahenditega teha.
või no mõne tuttava töökojas.


Laserile ikka midagi põnevamat.
vendi augu grilli asemel teed kohe plekki, (vendi ette) mingi oma kujundi, nime vms
hoopis teine asi ju icon_smile.gif
originaalsem
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2004 10:55:04 vasta tsitaadiga

j2nx kirjutas:
vendiauku saad ka koduste vahenditega teha.
või no mõne tuttava töökojas.


Laserile ikka midagi põnevamat.
vendi augu grilli asemel teed kohe plekki, (vendi ette) mingi oma kujundi, nime vms
hoopis teine asi ju icon_smile.gif
originaalsem

seda kindlasti ,aga mind huvitas lihtsalt umbkaudne hind
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ePe
HV kasutaja
ePe

liitunud: 18.11.2001




sõnum 25.12.2004 12:29:21 vasta tsitaadiga

Loksa laevatehases on pingid, mis lõikavad vähemalt 30 cm terast. Seda vist nimetati plasmalõikuseks icon_smile.gif Nii et kui kellelgi on huvi paksemast materjalist korpuse vastu, tasub uurida icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 25.12.2004 12:45:13 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
j2nx kirjutas:
vendiauku saad ka koduste vahenditega teha.
või no mõne tuttava töökojas.


Laserile ikka midagi põnevamat.
vendi augu grilli asemel teed kohe plekki, (vendi ette) mingi oma kujundi, nime vms
hoopis teine asi ju icon_smile.gif
originaalsem

seda kindlasti ,aga mind huvitas lihtsalt umbkaudne hind


Tee joonis ja küsi järgi.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2004 13:15:18 vasta tsitaadiga

millega saab teha seda CAD joonist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 25.12.2004 13:21:15 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
millega saab teha seda CAD joonist icon_rolleyes.gif

http://www.a9tech.com/ näiteks sellega.
põhimõtteliselt iga asjaga mis annab välja .dwg või .dxf formaadi.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 26.12.2004 02:57:45 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
millega saab teha seda CAD joonist icon_rolleyes.gif


Tee parem Corel Draw'ga.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 13.02.2005 00:33:08 vasta tsitaadiga

www.taevakivi.ee peaks kah laseriga lõikama vist
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 13:02:43 vasta tsitaadiga

zimm kirjutas:
www.taevakivi.ee peaks kah laseriga lõikama vist


Omg ma käisin eile sealsamas laamendamas mahajäetud tsehhis icon_lol.gif
Päris hea tundub, kohe mu kodukandis, plaanisin ise kah pleksiga jamama hakata suvekanti.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2006 23:05:45 vasta tsitaadiga

Promoks siis ka:

http://www.erald.ee/laser.html

Lehtmetalli laserlõikus
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 01.02.2006 22:55:03 vasta tsitaadiga

kumb muidu kallim on,kas vesilõikus või laserlõikus?
tahaks plexist fangriille teha..pmst saaks seda cncs ka
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mux
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2005




sõnum 23.02.2006 16:52:31 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:

tahaks plexist fangriille teha..pmst saaks seda cncs ka


Kardan, et CNC pleksi ei söö
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 23.02.2006 22:43:45 vasta tsitaadiga

miks mitte?
graveeritakse ju nendega?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 24.02.2006 00:57:37 Re: Laserlõikus vasta tsitaadiga

Beanladen kirjutas:
Paneks siia kõik Eesti laserlõikajate kontaktid case-modijatele.
Teen otsa lahti ...
Mul tuli meelde üks koht, kus on vesilõikur ja peaks olema ka programm 3d CAD joonise CAM-i transportimiseks ...
peaks uurima selle seadme suutlikust, ma arvan et 5mm akrüüli peaks see küll lõikama, plekki vist ei lõika
täpsus peaks ka sinna 1/10mm kanti jääma
pole ise kunagi sellepeale tulnud, et kastimodimisel võiks sellest kasu olla ...
Reaper kirjutas:
Promoks siis ka:
http://www.erald.ee/laser.html
Lehtmetalli laserlõikus
Erald Algmaga sai ka kunagi koostööd tehtud, sellest ajast aastaid karjala kasest peaga juustunuga kasutusel ...
ei teadnudki, et nad uue mänguasja ostnud ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005




sõnum 25.02.2006 15:10:30 vasta tsitaadiga

http://www.volume.ee/ Saab ka teha igasuguseid asju,aga laserstuudi ikka kõige parem thumbs_up.gif
_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oleg2005
Kreisi kasutaja
oleg2005

liitunud: 23.08.2005




sõnum 16.03.2006 01:28:22 vasta tsitaadiga

Kes siis, nende mainitud firmadest saab arviti korpust lõigata? Korpuse külje plekk, ülemine plekk pole ju leht material. icon_confused.gif

EDIT: On siis asjatundjaid, või ei?

_________________
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bystronic
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.03.2006 11:28:30 vasta tsitaadiga

http://www.daetwyler.ee icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oleg2005
Kreisi kasutaja
oleg2005

liitunud: 23.08.2005




sõnum 20.05.2006 10:44:51 vasta tsitaadiga

http://www.daetwyler.ee Sain sealt sellise kirja.
Tere
Saab lõigata ainult tasapinnalistele detailidele.
Väljaulatuvad ja painutatud servad jäävad segama.
Arvan, et odavam on teha täiesti uus detail.
Saadan ka laserlõikuse hinnakirja.

Tuleb vist käsitsi teha, või venemaale saatma või sõitma, mis iganes, kus on võimalik sellised tööd teostada. Väike näidis :
http://i49.photobucket.com/albums/f281/oleg2005/1200-091167600.jpg


Ümargust auku saab käsi laseriga lasta, Töörista marketis, Lasnamäel leidsin sellise põneva ristapuu: http://i49.photobucket.com/albums/f281/oleg2005/P3280007a.jpg, võib olla keegi on huvitatud.

Kas pole midagi lisada kellelgi? icon_confused.gif

_________________
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.05.2006 23:54:17 vasta tsitaadiga

oleg2005 kirjutas:
Töörista marketis, Lasnamäel leidsin sellise põneva ristapuu: http://i49.photobucket.com/albums/f281/oleg2005/P3280007a.jpg, võib olla keegi on huvitatud.

Pilti ei ole icon_wink.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2006 23:58:59 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
oleg2005 kirjutas:
Töörista marketis, Lasnamäel leidsin sellise põneva ristapuu: http://i49.photobucket.com/albums/f281/oleg2005/P3280007a.jpg, võib olla keegi on huvitatud.

Pilti ei ole icon_wink.gif


õige link: http://i49.photobucket.com/albums/f281/oleg2005/P3280007a.jpg
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki123
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 21.05.2006 21:05:49 vasta tsitaadiga

teen cnc lõikust tartus
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oleg2005
Kreisi kasutaja
oleg2005

liitunud: 23.08.2005




sõnum 22.05.2006 01:34:21 vasta tsitaadiga

heiki123, Mis asi see on?
_________________
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SideWinder
HV kasutaja
SideWinder

liitunud: 14.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 13:01:36 vasta tsitaadiga

CNC - Computer Numerical Control (Wikipedia link), maakeeli siis arvprotsessjuhtimine. Kasutatakse tööstuses tööpinkide lõikeinstrumentide (treiterade, freeside, laserkiire, veejoa jne.) väga täpseks positsioneerimiseks. Kui asja vastu huvi, siis ise vaadata uurida saad sügisel Instrutec'i messil. Eelmisest messist veel endal alles üks 6mm pleksist laseriga lõigatud elevandi kujuke.
_________________
Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oleg2005
Kreisi kasutaja
oleg2005

liitunud: 23.08.2005




sõnum 24.05.2006 13:29:52 vasta tsitaadiga

Kas selle riistaga saaks arvuti korpuse kaanele või esi paneelile lõigata? Väidetavalt kõik laserlõikajad eestis saavad ainult tasapennalist plekki lõigata. Aga mis laseritedega ida naabrid siis seda teevad? http://i49.photobucket.com/albums/f281/oleg2005/1200-091167600.jpg
_________________
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 23:55:46 vasta tsitaadiga

Korpuse kaan ongi ju tasapinnaline... vähemalt minu korpusel on.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oleg2005
Kreisi kasutaja
oleg2005

liitunud: 23.08.2005




sõnum 25.05.2006 00:52:35 vasta tsitaadiga

Noh minul ka, aga valtsitud ja painutatud servad on takistuseks. Sile plekk peab olema, ma saan nii aru.
_________________
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki123
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 25.05.2006 13:00:04 vasta tsitaadiga

painutatud serv pole minu jaoks probleem
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 18:41:12 vasta tsitaadiga

painutatud serva paned allapoole. Kui ülemine pind on sile ja ilma väljaulatuvate osadeta, siis ei tohiks probleemi olla.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metexport
HV vaatleja
metexport

liitunud: 22.03.2006




sõnum 14.12.2006 18:56:51 vasta tsitaadiga

www.fineststeel.ee : teeb praktiliselt kõikkide tasapinnaliste (laserlõikus ka toru) materjalide vesi ja laserlõikust.

Firma on spetsialiserunud antud teenuste osutamisele, kuid selge see, et mida rohkem ühesuguseid detaile seda odavam!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oleg2005
Kreisi kasutaja
oleg2005

liitunud: 23.08.2005




sõnum 14.12.2006 22:35:22 vasta tsitaadiga

Mina kunagi rääkisin firma esindajaga, nad eriti ei taha eraisikutega tegeleda. icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 15.12.2006 11:44:17 vasta tsitaadiga

hei sepad, kasutage vesilõikust. Asi ei ole eriti kallis ka ning vahet ei ole, kas eraisik või firma! thumbs_up.gif

vesilõikusega ka see teema, et ei kõrveta lõikeservasi ära
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oleg2005
Kreisi kasutaja
oleg2005

liitunud: 23.08.2005




sõnum 16.12.2006 00:09:52 vasta tsitaadiga

riff, Kus seda tehakse?
_________________
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 18.12.2006 11:57:04 vasta tsitaadiga

http://www.waterjet.ee/kes_me_oleme.htm

sealt tasub küsida!
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laur87
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2007




sõnum 06.03.2007 22:18:21 vasta tsitaadiga

Teen vesilõikus töid Tartus.

viimati muutis laur87 14.11.2008 19:56:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oleg2005
Kreisi kasutaja
oleg2005

liitunud: 23.08.2005




sõnum 06.03.2007 22:35:33 vasta tsitaadiga

laur87, Kas plekki lõikab ka ja kui kiiresti ta seda teeb?
_________________
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Laserlõikus mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.