|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
18.12.2004 18:34:39
|
|
|
| tsitaat: |
Neid üldse saab vahetada?
Äkki räägiksid mulle ka??
|
Võtmesõnaks on patchimine
Nii et saab küll
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
19.12.2004 03:48:04
|
|
|
Asi vöib tunduda natuke kahtlane ja naljakas!
Nimelt igaksjuhuks küsin. Kui mu telefoni kood on lukustatud
ja ma lülitan telefoni välja, kas ma siis enam sisse ei saa?
Jamasin paroolidega ja sisestasin vale, ning asi on nüüd lukus.
Kuidas lahti saada?
Ja töesti, tegemist on minu, mitte varastatud telefuuniga
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ice006
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
19.12.2004 13:04:04
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
Asi vöib tunduda natuke kahtlane ja naljakas!
Nimelt igaksjuhuks küsin. Kui mu telefoni kood on lukustatud
ja ma lülitan telefoni välja, kas ma siis enam sisse ei saa?
Jamasin paroolidega ja sisestasin vale, ning asi on nüüd lukus.
Kuidas lahti saada?
Ja töesti, tegemist on minu, mitte varastatud telefuuniga  |
Mine vii esindusse koos dokumentidega ja teevad Sul lahti (väikese tasu eest).
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
19.12.2004 13:22:48
|
|
|
| ok, aga kui ma telefoni kinni panen, siis enam sisse ei saa jah?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
19.12.2004 17:48:13
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
| ok, aga kui ma telefoni kinni panen, siis enam sisse ei saa jah? |
Telefoni näppides mitte, aga kuidagi arvutiga möllates võib-olla küll. Muidugi on siis vaja ka teadmisi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
w00x
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2003
|
22.12.2004 23:08:59
|
|
|
Oleks v2ga t2nulik inimesele kes annaks mulle k6ik EMT GPRS seadistused. Virtuaalse 6lle eest ehk
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
23.12.2004 02:41:52
|
|
|
pane Sirvija>Lisavalik>Seaded >Sirvija>
sealt pane Andmeside ja koheselt ja samuti avaleheks pane et kasutaks kohe avalehte
Alguses telli omale seaded smsiga SEADED 1711 (ma ei tea kas seda vaja on aga mina tegin alduses nii)
vähemalt mul hakkas nii tööle
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
23.12.2004 02:45:49
|
|
|
| ˇoTT kirjutas: |
| Inimesed kellel see telefon on.. kuidas rahul olete, mingid puudused on, kuidas vastu peab(Füüsiliselt) ?? |
tundub olevat igati tugev ja korralik kuid akukatte kaan logiseb juba algusest peale mis käib jubedalt närvidele
aga muud pooled on kõik 5+
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
23.12.2004 11:00:07
|
|
|
mul ei logise akukaas üldse ja pole ka ühelgi teisel telefonil logisemas näinud. Ju on sul praak, mis muud
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
23.12.2004 12:50:15
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
mul ei logise akukaas üldse ja pole ka ühelgi teisel telefonil logisemas näinud. Ju on sul praak, mis muud  |
Logiseb ikka ja logiseb ka teistel CX-del, mida mina näinud olen. Ise ma modisin oma akukaane kinnituse kuuma pliidiraua abil ära (ettevaatust, kui keegi üritab sama teha, kergesti võib terve tagakaane niimoodi peppu keerata)
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixx
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2003
|
23.12.2004 15:39:13
|
|
|
| kergelt ikka logiseb küljelt küljele
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Realist
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2001
|
23.12.2004 16:40:15
|
|
|
| Kas väike kummitükk ei päästa sellest loginast, s45 sain küll korda sellisel viisil.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
23.12.2004 22:50:48
|
|
|
ma panin väikese papitüki vahele ja aitas kuid küljelt küljele ikka nac liigub ei tahaks asja päris kinni ka liimida
kaua kellelgi aku muidu kestab mul endal kestab küll kuidagi vähesevõitu miski 2-3päeva
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
23.12.2004 23:12:08
|
|
|
| reimers66 kirjutas: |
kaua kellelgi aku muidu kestab mul endal kestab küll kuidagi vähesevõitu miski 2-3päeva |
Näpid palju telefoni?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
23.12.2004 23:12:11
|
|
|
mul kipub see kaas ise ära tulema, jama on see et kukkusin telefonile peale ja ekraan oli sodi aga muidu vägagi bro telefon.
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
24.12.2004 02:04:43
|
|
|
| fly2k kirjutas: |
| reimers66 kirjutas: |
kaua kellelgi aku muidu kestab mul endal kestab küll kuidagi vähesevõitu miski 2-3päeva |
Näpid palju telefoni? |
näpin suht vähe ja räägin samuti vähe kuid aku kuidagi ei kesta (6100 aku oli parem)
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
24.12.2004 02:10:01
|
|
|
Mul ei logise, aku peab ka nii umbes 3-4 päeva.
Köige rohkem vötab akut pildistamine ja filmimine.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErxXxXx
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2004
|
24.12.2004 11:39:11
|
|
|
Mul probleem uue Elionist ostetud telefoniga gprsi saamisega. Kui panen avalehts siis ytleb et ei saa gprs-i ja kysib kas soovid alustada andmesidekõnet. Tekib kysimus mis on andmesidekõne . Tean et eespool võib sellest olla juttu olnud aga ei viitsinud/suutnud leida. Wap seaded olid juba alguses peal.
_________________ Ok? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
24.12.2004 11:41:44
|
|
|
| ErxXxXx kirjutas: |
Mul probleem uue Elionist ostetud telefoniga gprsi saamisega. Kui panen avalehts siis ytleb et ei saa gprs-i ja kysib kas soovid alustada andmesidekõnet. Tekib kysimus mis on andmesidekõne . Tean et eespool võib sellest olla juttu olnud aga ei viitsinud/suutnud leida. Wap seaded olid juba alguses peal. |
Tean, et eespool on sellest kirjutatud (ma ise kirjutasin), aga ma ei viitsi seda uuesti kirjutama hakata
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
24.12.2004 11:43:46
|
|
|
| Tripp kirjutas: |
| ErxXxXx kirjutas: |
Mul probleem uue Elionist ostetud telefoniga gprsi saamisega. Kui panen avalehts siis ytleb et ei saa gprs-i ja kysib kas soovid alustada andmesidekõnet. Tekib kysimus mis on andmesidekõne . Tean et eespool võib sellest olla juttu olnud aga ei viitsinud/suutnud leida. Wap seaded olid juba alguses peal. |
Tean, et eespool on sellest kirjutatud (ma ise kirjutasin), aga ma ei viitsi seda uuesti kirjutama hakata  |
Jõulu aeg ju, eks otsisin sis ise ülesse.
| Tripp kirjutas: |
Kui te csd seaded ära kustutate siis ei alustata csd kõnet, vaid läheb ikka läbi gprs-i. Kui aga tahate sellest teatest lahti saada, siis tehke nii:
1. Käivitage wap-browser
2. Vajutage Lisavalik-> Seaded
3. Valige Sirvija
4. Otsige üles Andmeside sektsioon ja seal aktiveerige Koheselt.
Enam ei tohiks seda gprs katkemise jura ajada  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
24.12.2004 12:47:32
|
|
|
mul ka tagakaan loksub, aga pärast seda kui telefoni kaelapael puruks läks ja maha kukkus
aku peab 4 päeva keskmiselt
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
w00x
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2003
|
24.12.2004 19:07:04
|
|
|
| mkm, ei toota nende tellitud seadetega, ei emt poolt ega siemensi. Ehk keegi ytleb kogu kupatuse, mis IPd ja v2rgid ja kasutajad jne ... t2nud! ( H2id J6ule ! )
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
24.12.2004 23:12:12
|
|
|
| w00x kirjutas: |
| mkm, ei toota nende tellitud seadetega, ei emt poolt ega siemensi. Ehk keegi ytleb kogu kupatuse, mis IPd ja v2rgid ja kasutajad jne ... t2nud! ( H2id J6ule ! ) |
ei ole seal mingit värki! pane need käsitsi sisse ja töötab
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PALMM
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?‡oTT
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2004
|
26.12.2004 03:20:15
|
|
|
Näidake keegi parimaid pilte mis olete saanud cx65'ga..
kui võimalk siis ka videosi
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanster01
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sansam
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2003
|
27.12.2004 14:47:17
|
|
|
| mul küll siiamaani kõik funkab
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
27.12.2004 19:59:33
|
|
|
| w00x kirjutas: |
| mkm, ei toota nende tellitud seadetega, ei emt poolt ega siemensi. Ehk keegi ytleb kogu kupatuse, mis IPd ja v2rgid ja kasutajad jne ... t2nud! ( H2id J6ule ! ) |
kustuta kõik eesolevad profiilid enne kui seaded tellid
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahu
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2004
|
29.12.2004 13:56:00
|
|
|
| Kas SW-versioonil 16 on võimalik ka kuidagi pildistamise heli maha võtta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
29.12.2004 16:49:23
|
|
|
| rahu kirjutas: |
| Kas SW-versioonil 16 on võimalik ka kuidagi pildistamise heli maha võtta? |
minuarust ei saa küll maha võtta! SW16 on eriti jama versioon ma lasen omale uuema sw25 peale panna
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
29.12.2004 18:02:26
|
|
|
| rahu kirjutas: |
| Kas SW-versioonil 16 on võimalik ka kuidagi pildistamise heli maha võtta? |
Räägiti siin eespool, et pidi saama, enam küll mitte nii nagu vanemate versioonidega, vaid lihtsalt tuleb telefonist see heli ära kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lohv56
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
29.12.2004 21:46:04
|
|
|
| Millised omadused tuleb WAV failile panna et ta cx65 helinaks sobib ja milline oleks hea proge selle tegemiseks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
30.12.2004 13:50:03
|
|
|
mu CX65 (fw12) on hakanud aeg-ajalt hanguma. Varem pole seda probleemi täheldanud, aga eilsest peale on juba kokku tosin korda külmunud/end välja lülitanud. Kusjuures see pole esimene CX65, mis nii teeb - nägin äsja sama probleemiga telefoni.
Tea, kas mingi kuu faas mõjub või
Edit: õhtul lasen lõpuks fw25 peale. Siiamaani pole nagu otsest tarvidust olnud, aga eks näis, kas see parandab asja.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
30.12.2004 14:27:57
|
|
|
| Mul SW on 12, kas tele2 esinduses saab tasuta uue tarkvara peale?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
30.12.2004 14:48:07
|
|
|
tele2 esindused saadavad edasi (Siemensi hooldusesse Tallinnas), kohapeal nad ei uuenda.
Aga tarkvara uuendamine garantiiperioodi ajal on tasuta küll, jah.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
30.12.2004 15:03:39
|
|
|
| kus see siemensi esindus asub muidu ?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
30.12.2004 15:54:50
|
|
|
loe, selles mammutteemas on kuskil mainitud :p
Edit:
Mobitec Service OÜ, Gonsiori 31a, Tallinn
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
30.12.2004 17:07:35
|
|
|
Kas kellelgi on õnnestunud see Download assistant tööle saada?
Ja kas sw16'nel ja sw25'el on märgatav vahe? mis nagu oluliselt muutub?
muidu sain eile selle tel. ja väga rahul siiani
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
30.12.2004 18:32:42
|
|
|
| Noname kirjutas: |
Kas kellelgi on õnnestunud see Download assistant tööle saada?
Ja kas sw16'nel ja sw25'el on märgatav vahe? mis nagu oluliselt muutub?
muidu sain eile selle tel. ja väga rahul siiani  |
pidi aku kauem vastu pidama! kas peab siis minema siemensi garantiisse et softi vahetada
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
30.12.2004 18:49:52
|
|
|
| võid ka ise vahetada, DCA500/510 kaabliga. Soft on siemensi enda lehelt saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
30.12.2004 19:23:33
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| võid ka ise vahetada, DCA500/510 kaabliga. Soft on siemensi enda lehelt saadaval. |
saad laenata kaablit?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
30.12.2004 20:22:33
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| sevenhugs kirjutas: |
| võid ka ise vahetada, DCA500/510 kaabliga. Soft on siemensi enda lehelt saadaval. |
saad laenata kaablit?  |
miks ka mitte.
Jätkaks msn-is.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
30.12.2004 20:30:35
|
|
|
| Noname kirjutas: |
Kas kellelgi on õnnestunud see Download assistant tööle saada?
Ja kas sw16'nel ja sw25'el on märgatav vahe? mis nagu oluliselt muutub?
muidu sain eile selle tel. ja väga rahul siiani  |
enamus seal töötab kuid üht mängu ei saa alla kuidagi. alati ütleb laadimine ebaõnnestus.
kui ta sul üldse ei toimi siis vaata üle "HTTP seaded"
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErxXxXx
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2004
|
30.12.2004 23:42:36
|
|
|
Kus on telefonis see kaamera klõpsu heli? Ei suuda seda leida isegi läbi arvuti
_________________ Ok? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpelman
HV veteran

liitunud: 25.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
31.12.2004 02:45:26
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda palju selle korpused maksta võivad??
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|