Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 86, 87, 88  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
muhv
HV kasutaja
muhv

liitunud: 12.04.2002




sõnum 17.12.2004 10:52:08 vasta tsitaadiga

Lugesin kogu selle pika teema läbi, kuid ikkagi jäi õhku küsimus, mille poolest ikkagi üks on parem kui teine! See et keegi kribab AMD on igatahes parem, ei anna selgitust, miks? Või et INTEL igaljuhul üle kõige, jälle küsimus, mille poolest?

On keegi kogenum, kes oskaks paremini välja tuua need plussid-miinused, mis ühel või teisel on, kui hind kõrvale jätta! (Kuna paistab et enamuse argumendiks on siiski vaid hinnatase, mitte mingi reaalne prose parameeter või omadus)

Et näiteks kui tavakasutaja, kes tahab mängida ja tööd arvutiga teha, ja omab põgusaid teadmisi ka riistvarast, et ise masin kokku korralikult lappida, sooviks omale arvutit osta, miks peaks ta valima ühe või teise? (Taaskord hinnale mitte rõhuda vaid just süsteemi omadusstele/eelistele)

Või on kogu see ühe eelistamine/teise maha tegemine siiski vaid fännluse küsimus?

_________________
* Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 12:19:54 vasta tsitaadiga

muhv kirjutas:
Et näiteks kui tavakasutaja, kes tahab mängida ja tööd arvutiga teha, ja omab põgusaid teadmisi ka riistvarast, et ise masin kokku korralikult lappida, sooviks omale arvutit osta, miks peaks ta valima ühe või teise? (Taaskord hinnale mitte rõhuda vaid just süsteemi omadusstele/eelistele)

Või on kogu see ühe eelistamine/teise maha tegemine siiski vaid fännluse küsimus?
kui hinnale mitte rõhuda, siis on sügavalt savi, mis protsessor masinas tiksub. tööga saavad mõlemad hakkama. juba vanarahvas teadis üht-teist ema ja tütre teemadel rääkida...

pime ühe tootja eelistamine ja teise mahategemine, ja seda tihti ilma pädevate argumentideta (karjed stiilis "amd/intel on parem/odavam", "amd/intel suksordab", "igal juhul amd/intel" ei ole pädevad), on tõesti lihtlabane fännlus. samas selliste fännboide möla on lihtsalt naljakas lugeda, kui ajalehe huumorirubriiki ei viitsi otsida.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.12.2004 14:35:10 vasta tsitaadiga

haipija kirjutas:
vaevalt... inteli k2es ju suurem osa OEM turust

kahjuks nii see on, AMD pääseb sinna juurde ka vaikselt, aga miskit suurt turuosa kasvu ei ootaks... pealegi läpakate turul on Intel AMD-st väga palju edukam icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raunous
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 17.12.2004 17:20:30 vasta tsitaadiga

Minu arvates on Intel Celeron parim thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 17.12.2004 19:17:03 vasta tsitaadiga

kes7 kirjutas:
gloom kirjutas:
amd varsti intelist ees thumbs_up.gif

icon_eek.gif icon_lol.gif
et nagu mis suhtes? amd on juba ammu intleist ees... 8)


ei mõtle ostmise suhtes ..võimsuse...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.12.2004 19:22:17 vasta tsitaadiga

ostmise suhtes? võimsuses? ma ei saa pihta. icon_lol.gif
see et intelil on üle kolme gigaherzi teeb ta paremaks? amd on oma kahega ikka parem. 8) icon_razz1.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2004 19:22:45 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
ei mõtle ostmise suhtes ..võimsuse...

põhimõtteliselt on A64 terve selle aasta inteli pressikottidele näppu näidanud...
ja seda igalt aspektilt...
jahedam, võimsam, 64bit, ilusam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 19:31:57 vasta tsitaadiga

kes7 kirjutas:
see et intelil on üle kolme gigaherzi teeb ta paremaks? amd on oma kahega ikka parem. 8) icon_razz1.gif


Suht mõttetu äraleierdatud ütlemine.Prosede arhitektuur on erinev.Samahästi võiks öelda, et usa mingil autol on küll 5 liitrine mootor aga japside 3 liitrine twin turbo on ikka kiirem.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.12.2004 19:32:12 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
gloom kirjutas:
ei mõtle ostmise suhtes ..võimsuse...

põhimõtteliselt on A64 terve selle aasta inteli pressikottidele näppu näidanud...
ja seda igalt aspektilt...
jahedam, võimsam, 64bit, ilusam icon_biggrin.gif

kas just igas asjas edestab A64 intelit, aga kodukasutaja jaoks pole küll paremat proset thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 20:22:01 vasta tsitaadiga

mina olen asjast nii aru saanud, et intel on videotöötluses (ka pilditöötluses ning igast CAD'idel) parem valik oma suure kella tõttu.
aga mängudes AMD ikka üsna kõvasti ees...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 17.12.2004 20:38:52 vasta tsitaadiga

kes7 kirjutas:
ostmise suhtes? võimsuses? ma ei saa pihta. icon_lol.gif
see et intelil on üle kolme gigaherzi teeb ta paremaks? amd on oma kahega ikka parem. 8) icon_razz1.gif

sa arvad et ma mõtlen seda kõike GHz-ide järgi? ma ei võrdle oma vahel amd ja inteli ghze icon_smile.gif

voltc kirjutas:
gloom kirjutas:
ei mõtle ostmise suhtes ..võimsuse...

põhimõtteliselt on A64 terve selle aasta inteli pressikottidele näppu näidanud...
ja seda igalt aspektilt...
jahedam, võimsam, 64bit, ilusam icon_biggrin.gif

aga neid ei osteta veel niipalju arvan.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 22:12:12 vasta tsitaadiga

gloom, mida Sa võrdled siis?
Btw., kõik uuemad/kallimad komplektid on juba A64'ga, mis siin kokku pannakse. A64 prosede kuningas minu jaoks hetkel.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 17.12.2004 23:17:51 vasta tsitaadiga

AMD pwns intel icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 18.12.2004 22:54:50 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
gloom, mida Sa võrdled siis?
Btw., kõik uuemad/kallimad komplektid on juba A64'ga, mis siin kokku pannakse. A64 prosede kuningas minu jaoks hetkel.

võimusus võrdlen
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 19.12.2004 00:38:21 vasta tsitaadiga

incognito kirjutas:
AMD pwns intel icon_smile.gif


fanboy... ahem..

aga gloom, kust kuradi otsast sa võimsust võrdled. ei saa ma aru... yldse teed väga segaseid postitusi!

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2004 00:39:42 vasta tsitaadiga

huvitav kes võidab icon_biggrin.gif ,go-go INTEL thumbs_up.gif
www.tomshardware.com/stresstest/index.html

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2004 00:48:32 vasta tsitaadiga

SCREAMER kirjutas:
huvitav kes võidab icon_biggrin.gif ,go-go INTEL thumbs_up.gif
www.tomshardware.com/stresstest/index.html
vaatan neid väljavõtteid ja imestan et see amd90nm peaks olema väga jahe , seal näitab et fullload 60*c icon_rolleyes.gif stock jahutus ju kah nii saast päris ple?
edit: need tabelid segased mõnesmõttes
seal on AMD system 60*c icon_question.gif
ja siis 90nm 3500+ 48*c icon_question.gif
ise eelistaks amd, kuna mängudes kiirem, see on hea näide : p4 EE a64 3000+ d00mIII-es olid võrdsed icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.12.2004 01:55:55 vasta tsitaadiga

äkki sul korpuse jahutus jube saast... siis olgu sul seal või Hyper 6 peal kasu on ikka praktiliselt null icon_wink.gif

vaatasin ka seda "stress testi" sutkoht mõttetu võrdlus...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 19.12.2004 02:26:36 vasta tsitaadiga

intel juhib aga olen amd poolt icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2004 02:28:49 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
intel juhib

mida ta juhib? bussi vä? icon_lol.gif
turuosas on jah intel liider aga tehnoloogias? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2004 02:32:07 vasta tsitaadiga

Intel = AMD icon_razz.gif

Intel
Downtime: none
Reboots: 0

AMD
Downtime: none
Reboots: 0

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 19.12.2004 11:45:06 vasta tsitaadiga

igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata. icon_wink.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.12.2004 11:59:49 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata. icon_wink.gif

krt juba hommikul kuula nõnda lolli juttu icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 19.12.2004 12:03:41 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
qwerty007 kirjutas:
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata. icon_wink.gif

krt juba hommikul kuula nõnda lolli juttu icon_razz.gif
icon_lol.gif
no need amd @600-900mhz ei ole veel midagi erilist ju.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2004 12:05:11 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
Magic kirjutas:
qwerty007 kirjutas:
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata. icon_wink.gif

krt juba hommikul kuula nõnda lolli juttu icon_razz.gif
icon_lol.gif
no need amd @600-900mhz ei ole veel midagi erilist ju.


poiss enne kui päriselt ärganud ei ole ole parem vait icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.12.2004 12:12:36 vasta tsitaadiga

ega jah ei tasu ajada sellist jura... see, et 1700+ läks isegi 3GHz'i peale pole muidugi mingi näitaja(üle 2X oc...) ?
Aga jah kui mõnel... loeb vaid MHz(piiksupikendus), siis on küll kurb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 19.12.2004 12:53:59 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata. icon_wink.gif

kurat jälle prääksub,võtame 1.7celeron ja 1.7ahtlon.OC-id 1.7celeroni 4ghz ja 1.7ahtlon 2.2ghz oih 8) ja ahtlon omas
celeroni ära kõigest 500mhz oc kui celeronil 2300mhz oc
aga 64bitised ahtlonid neile pole inteli poolt vastast icon_wink.gif


viimati muutis KENWOOD 19.12.2004 18:53:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 19.12.2004 14:24:21 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
qwerty007 kirjutas:
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata. icon_wink.gif

kurat jälle prääksub,võtame 1.7celeron ja 1.7ahtlon.OC-id 1.7celeroni 4ghz ja 1.7ahtlon 2.2ghz oih 8) ja ahtlon omas
celeroni ära kõigest 500mhz oc kui celeronil 1300mhz oc
aga 64bitised ahtlonid neile pole inteli poolt vastast icon_wink.gif

Arvutamisega raskusi? 1,7GHz pealt 4GHz peale on justkui pisutrohkem kui 1300MHz!

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2004 14:36:27 vasta tsitaadiga

Jõulutroll kirjutas:
Arvutamisega raskusi? 1,7GHz pealt 4GHz peale on justkui pisutrohkem kui 1300MHz!

jumala poh ju icon_lol.gif
üldiselt on see jumala mõttetu fleimi teema icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.12.2004 15:20:09 vasta tsitaadiga

mõttetu teema jah selles osas, samas kui seda poleks siis kubiseks foorum märksa rohkem AMD vs Intel jurast icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 19.12.2004 18:55:16 vasta tsitaadiga

Jõulutroll kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
qwerty007 kirjutas:
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata. icon_wink.gif

kurat jälle prääksub,võtame 1.7celeron ja 1.7ahtlon.OC-id 1.7celeroni 4ghz ja 1.7ahtlon 2.2ghz oih 8) ja ahtlon omas
celeroni ära kõigest 500mhz oc kui celeronil 1300mhz oc
aga 64bitised ahtlonid neile pole inteli poolt vastast icon_wink.gif

Arvutamisega raskusi? 1,7GHz pealt 4GHz peale on justkui pisutrohkem kui 1300MHz!

mis vahet sell on,celeronil kas 1ghz rohkem või vähem paremaks ta ikka ei muutu icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 12:06:15 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
no need amd @600-900mhz ei ole veel midagi erilist ju.


Erm on küll.Näiteks võib tuua kasvõi selle dothani testi(jaa ATI fänboyd tõmmelge nüüd) kus dothanit klokiti ainult 200 Mhz'i ehk siis 2000Mhz'i pealt 2200Mhz'i peale aga jõudlus kasvad meeletult ja osades, peamiselt mängude testides astus isegi FX55'le pähe millel oli suurem kiirus.Samamoodi nagu AMDäl on väiksema Mhz'i juures suurem jõudlus kuna ta teeb rohkem tehteid takti kohta funkab see ka klokkides kus AMD'd ei pea üldse niipalju klokkima, et samaväärne jõudlusekasv oleks.


viimati muutis Auron 21.12.2004 12:42:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 12:37:43 vasta tsitaadiga

Tegelt testitest ma cellu clokkamisel ei lähtuks... Ise kahe cellu juures märganud, et clokkimisel mingites benchides, jah, punkt suurem aga mängudes ja operatsioonides jõudluse vahe 0 proseosas. On loomulik Auron, et paremad tulemused said cellu kellamisel sest fsb-ga kellates ei suurene ainult prose takt vaid ka plate jõudlus. Sul mälud olid ka ilmselt 1:1 -le? Enda masinaga sain võrelda põhimõteliselt sama konfiga p4-ja (northwood 2,4ghz @ 2,7ghz , 512mb dual ddr pc3200 cl2,5 kingston, dfi lanpart intel 865 chippil jne) ja minu masin sai 2250mhz peal testides ikke paremaid tulemusi, vähe paremaid aga paremaid icon_razz.gif Proovin veel seda masinat laenata ja täpsemat infi anda testide kohta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 12:44:42 vasta tsitaadiga

... and the saga continues ... 8)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2004 12:55:02 vasta tsitaadiga

teeks siis juba sellise teema ka: ema või tütar - kumba eelistad?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 21.12.2004 14:17:23 vasta tsitaadiga

Kui Intelit/Amd-d emaks/tütreks tituleerida, siis võin öelda ,et eelistan mõlemat icon_razz1.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 21.12.2004 15:02:54 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
teeks siis juba sellise teema ka: ema või tütar - kumba eelistad?

Alati ei tarvitse tütar ilusam, võluvam olla, kuigi jah, enamikul juhtudel eelistatakse tütart. icon_redface.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 15:14:15 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
teeks siis juba sellise teema ka: ema või tütar - kumba eelistad?


Vana tytar on icon_razz1.gif

Teemal oleks vist minekut küll icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 21.12.2004 15:27:57 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
voltc kirjutas:
teeks siis juba sellise teema ka: ema või tütar - kumba eelistad?


Vana tytar on icon_razz1.gif

Teemal oleks vist minekut küll icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

tütar 12, ema 58 icon_lol.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 21.12.2004 15:43:09 vasta tsitaadiga

46-aastasel naisel on juba viljastumine küllalt kahtlane, seega küllalt imelik, kui 58-aastasel naisel oleks 12-aastane tütar.

Teema kisub bioloogia tunniks ära.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 15:45:17 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
mtimmo kirjutas:
voltc kirjutas:
teeks siis juba sellise teema ka: ema või tütar - kumba eelistad?


Vana tytar on icon_razz1.gif

Teemal oleks vist minekut küll icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

tütar 12, ema 58 icon_lol.gif


Sis tuleb oodata kuni ema ära sureb ja tytar vanemax saab icon_razz1.gif icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 16:47:44 vasta tsitaadiga

intelil rebuut muhaaa, keegi ei tea siis

http://www.tomshardware.com/stresstest/index.html
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2004 16:55:22 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
intelil rebuut muhaaa, keegi ei tea siis

icon_lol.gif kõigele lisaks on veel amd stabiilsem kah 8)

aa muidu oleneb emast/tütrest tõesti... mõnel juhul on ema heam - mõnel juhul tütar icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 21.12.2004 16:58:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mõnel juhul on ema heam - mõnel juhul tütar

nimelt siis....
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 16:59:36 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
intelil rebuut muhaaa, keegi ei tea siis

icon_lol.gif kõigele lisaks on veel amd stabiilsem kah 8)

aa muidu oleneb emast/tütrest tõesti... mõnel juhul on ema heam - mõnel juhul tütar icon_biggrin.gif
jah ise eelistaks tytart, aga jah eks kõik loeb, psu ema mälu jne, aga vaevalt et tomm hakkab mingit si** ga teste tegema
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.12.2004 17:15:02 vasta tsitaadiga

irw... poleks uskunud, error nõnda kiiresti tuleb icon_confused.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 17:35:45 vasta tsitaadiga

Tavaliselt on tom olnud nati inteli poole kaldu... Eks näis mida selle ürituse kokkuvõte ütleb.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2004 20:57:21 vasta tsitaadiga

Mis see ikka ütleb.Mäletan, et nvidial ja ATI'l sama test käimas ja seal juba mainisin, et niikuinii niikui ühel misiganes põhjusel jama sisse viskab tehakse kohe mõttetu üldistu.Et test sobilik oleks peaks vähemalt miski 10 tuhat proset mõlemalt panema kuuks ajaks tööle ja vaatama siis.See praegune näide ei kõlba kuhugi, sest lampi võib iga jubin ka peale 5 mintsast tööd otsad anda ja kui selliste näidete puhul üldistada ei saaks vist midagi osta.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.12.2004 23:33:56 vasta tsitaadiga

ja kes siis räägib... noonii uurime profiili... ai kodune eelistus Intel - vahele võetud icon_biggrin.gif
ok ok ei nori icon_razz.gif Sul tegelikult täiesti õigus, et see test on mõttetu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2004 23:38:08 vasta tsitaadiga

nujah...samas intelil juba 2 rebooti icon_wink.gif

http://www.tomshardware.com/stresstest/index.html
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 86, 87, 88  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.