|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
muhv
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2002
|
17.12.2004 10:52:08
|
|
|
Lugesin kogu selle pika teema läbi, kuid ikkagi jäi õhku küsimus, mille poolest ikkagi üks on parem kui teine! See et keegi kribab AMD on igatahes parem, ei anna selgitust, miks? Või et INTEL igaljuhul üle kõige, jälle küsimus, mille poolest?
On keegi kogenum, kes oskaks paremini välja tuua need plussid-miinused, mis ühel või teisel on, kui hind kõrvale jätta! (Kuna paistab et enamuse argumendiks on siiski vaid hinnatase, mitte mingi reaalne prose parameeter või omadus)
Et näiteks kui tavakasutaja, kes tahab mängida ja tööd arvutiga teha, ja omab põgusaid teadmisi ka riistvarast, et ise masin kokku korralikult lappida, sooviks omale arvutit osta, miks peaks ta valima ühe või teise? (Taaskord hinnale mitte rõhuda vaid just süsteemi omadusstele/eelistele)
Või on kogu see ühe eelistamine/teise maha tegemine siiski vaid fännluse küsimus?
_________________ * Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
17.12.2004 12:19:54
|
|
|
| muhv kirjutas: |
Et näiteks kui tavakasutaja, kes tahab mängida ja tööd arvutiga teha, ja omab põgusaid teadmisi ka riistvarast, et ise masin kokku korralikult lappida, sooviks omale arvutit osta, miks peaks ta valima ühe või teise? (Taaskord hinnale mitte rõhuda vaid just süsteemi omadusstele/eelistele)
Või on kogu see ühe eelistamine/teise maha tegemine siiski vaid fännluse küsimus? |
kui hinnale mitte rõhuda, siis on sügavalt savi, mis protsessor masinas tiksub. tööga saavad mõlemad hakkama. juba vanarahvas teadis üht-teist ema ja tütre teemadel rääkida...
pime ühe tootja eelistamine ja teise mahategemine, ja seda tihti ilma pädevate argumentideta (karjed stiilis "amd/intel on parem/odavam", "amd/intel suksordab", "igal juhul amd/intel" ei ole pädevad), on tõesti lihtlabane fännlus. samas selliste fännboide möla on lihtsalt naljakas lugeda, kui ajalehe huumorirubriiki ei viitsi otsida.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.12.2004 14:35:10
|
|
|
| haipija kirjutas: |
| vaevalt... inteli k2es ju suurem osa OEM turust |
kahjuks nii see on, AMD pääseb sinna juurde ka vaikselt, aga miskit suurt turuosa kasvu ei ootaks... pealegi läpakate turul on Intel AMD-st väga palju edukam
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raunous
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2004
|
17.12.2004 17:20:30
|
|
|
Minu arvates on Intel Celeron parim
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
17.12.2004 19:17:03
|
|
|
| kes7 kirjutas: |
| gloom kirjutas: |
amd varsti intelist ees  |
et nagu mis suhtes? amd on juba ammu intleist ees... 8) |
ei mõtle ostmise suhtes ..võimsuse...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
17.12.2004 19:22:17
|
|
|
ostmise suhtes? võimsuses? ma ei saa pihta.
see et intelil on üle kolme gigaherzi teeb ta paremaks? amd on oma kahega ikka parem. 8)
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
17.12.2004 19:22:45
|
|
|
| gloom kirjutas: |
| ei mõtle ostmise suhtes ..võimsuse... |
põhimõtteliselt on A64 terve selle aasta inteli pressikottidele näppu näidanud...
ja seda igalt aspektilt...
jahedam, võimsam, 64bit, ilusam
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
17.12.2004 19:31:57
|
|
|
| kes7 kirjutas: |
see et intelil on üle kolme gigaherzi teeb ta paremaks? amd on oma kahega ikka parem. 8)  |
Suht mõttetu äraleierdatud ütlemine.Prosede arhitektuur on erinev.Samahästi võiks öelda, et usa mingil autol on küll 5 liitrine mootor aga japside 3 liitrine twin turbo on ikka kiirem.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.12.2004 19:32:12
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| gloom kirjutas: |
| ei mõtle ostmise suhtes ..võimsuse... |
põhimõtteliselt on A64 terve selle aasta inteli pressikottidele näppu näidanud...
ja seda igalt aspektilt...
jahedam, võimsam, 64bit, ilusam  |
kas just igas asjas edestab A64 intelit, aga kodukasutaja jaoks pole küll paremat proset
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.12.2004 20:22:01
|
|
|
mina olen asjast nii aru saanud, et intel on videotöötluses (ka pilditöötluses ning igast CAD'idel) parem valik oma suure kella tõttu.
aga mängudes AMD ikka üsna kõvasti ees...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
17.12.2004 20:38:52
|
|
|
| kes7 kirjutas: |
ostmise suhtes? võimsuses? ma ei saa pihta.
see et intelil on üle kolme gigaherzi teeb ta paremaks? amd on oma kahega ikka parem. 8)  |
sa arvad et ma mõtlen seda kõike GHz-ide järgi? ma ei võrdle oma vahel amd ja inteli ghze
| voltc kirjutas: |
| gloom kirjutas: |
| ei mõtle ostmise suhtes ..võimsuse... |
põhimõtteliselt on A64 terve selle aasta inteli pressikottidele näppu näidanud...
ja seda igalt aspektilt...
jahedam, võimsam, 64bit, ilusam  |
aga neid ei osteta veel niipalju arvan.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
17.12.2004 22:12:12
|
|
|
gloom, mida Sa võrdled siis?
Btw., kõik uuemad/kallimad komplektid on juba A64'ga, mis siin kokku pannakse. A64 prosede kuningas minu jaoks hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
17.12.2004 23:17:51
|
|
|
AMD pwns intel
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
18.12.2004 22:54:50
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
gloom, mida Sa võrdled siis?
Btw., kõik uuemad/kallimad komplektid on juba A64'ga, mis siin kokku pannakse. A64 prosede kuningas minu jaoks hetkel. |
võimusus võrdlen
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
19.12.2004 00:48:32
|
|
|
vaatan neid väljavõtteid ja imestan et see amd90nm peaks olema väga jahe , seal näitab et fullload 60*c stock jahutus ju kah nii saast päris ple?
edit: need tabelid segased mõnesmõttes
seal on AMD system 60*c
ja siis 90nm 3500+ 48*c
ise eelistaks amd, kuna mängudes kiirem, see on hea näide : p4 EE a64 3000+ d00mIII-es olid võrdsed
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.12.2004 01:55:55
|
|
|
äkki sul korpuse jahutus jube saast... siis olgu sul seal või Hyper 6 peal kasu on ikka praktiliselt null
vaatasin ka seda "stress testi" sutkoht mõttetu võrdlus...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
19.12.2004 02:26:36
|
|
|
intel juhib aga olen amd poolt
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
19.12.2004 02:28:49
|
|
|
| gloom kirjutas: |
| intel juhib |
mida ta juhib? bussi vä?
turuosas on jah intel liider aga tehnoloogias?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
19.12.2004 02:32:07
|
|
|
Intel = AMD
Intel
Downtime: none
Reboots: 0
AMD
Downtime: none
Reboots: 0
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
19.12.2004 11:45:06
|
|
|
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.12.2004 11:59:49
|
|
|
| qwerty007 kirjutas: |
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata.  |
krt juba hommikul kuula nõnda lolli juttu
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
19.12.2004 12:03:41
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| qwerty007 kirjutas: |
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata.  |
krt juba hommikul kuula nõnda lolli juttu  |
no need amd @600-900mhz ei ole veel midagi erilist ju.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.12.2004 12:05:11
|
|
|
| qwerty007 kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| qwerty007 kirjutas: |
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata.  |
krt juba hommikul kuula nõnda lolli juttu  |
no need amd @600-900mhz ei ole veel midagi erilist ju. |
poiss enne kui päriselt ärganud ei ole ole parem vait
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.12.2004 12:12:36
|
|
|
ega jah ei tasu ajada sellist jura... see, et 1700+ läks isegi 3GHz'i peale pole muidugi mingi näitaja(üle 2X oc...) ?
Aga jah kui mõnel... loeb vaid MHz(piiksupikendus), siis on küll kurb
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
19.12.2004 12:53:59
|
|
|
| qwerty007 kirjutas: |
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata.  |
kurat jälle prääksub,võtame 1.7celeron ja 1.7ahtlon.OC-id 1.7celeroni 4ghz ja 1.7ahtlon 2.2ghz oih 8) ja ahtlon omas
celeroni ära kõigest 500mhz oc kui celeronil 2300mhz oc
aga 64bitised ahtlonid neile pole inteli poolt vastast
viimati muutis KENWOOD 19.12.2004 18:53:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
19.12.2004 14:24:21
|
|
|
| MarsKiller kirjutas: |
| qwerty007 kirjutas: |
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata.  |
kurat jälle prääksub,võtame 1.7celeron ja 1.7ahtlon.OC-id 1.7celeroni 4ghz ja 1.7ahtlon 2.2ghz oih 8) ja ahtlon omas
celeroni ära kõigest 500mhz oc kui celeronil 1300mhz oc
aga 64bitised ahtlonid neile pole inteli poolt vastast  |
Arvutamisega raskusi? 1,7GHz pealt 4GHz peale on justkui pisutrohkem kui 1300MHz!
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
19.12.2004 14:36:27
|
|
|
| Jõulutroll kirjutas: |
| Arvutamisega raskusi? 1,7GHz pealt 4GHz peale on justkui pisutrohkem kui 1300MHz! |
jumala poh ju
üldiselt on see jumala mõttetu fleimi teema
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.12.2004 15:20:09
|
|
|
mõttetu teema jah selles osas, samas kui seda poleks siis kubiseks foorum märksa rohkem AMD vs Intel jurast
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
19.12.2004 18:55:16
|
|
|
| Jõulutroll kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| qwerty007 kirjutas: |
igatahes klokkijad vaadaku inteli poole.Amd-l pole selle koha pealt midagi ette näidata.  |
kurat jälle prääksub,võtame 1.7celeron ja 1.7ahtlon.OC-id 1.7celeroni 4ghz ja 1.7ahtlon 2.2ghz oih 8) ja ahtlon omas
celeroni ära kõigest 500mhz oc kui celeronil 1300mhz oc
aga 64bitised ahtlonid neile pole inteli poolt vastast  |
Arvutamisega raskusi? 1,7GHz pealt 4GHz peale on justkui pisutrohkem kui 1300MHz! |
mis vahet sell on,celeronil kas 1ghz rohkem või vähem paremaks ta ikka ei muutu
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.12.2004 12:06:15
|
|
|
| qwerty007 kirjutas: |
| no need amd @600-900mhz ei ole veel midagi erilist ju. |
Erm on küll.Näiteks võib tuua kasvõi selle dothani testi(jaa ATI fänboyd tõmmelge nüüd) kus dothanit klokiti ainult 200 Mhz'i ehk siis 2000Mhz'i pealt 2200Mhz'i peale aga jõudlus kasvad meeletult ja osades, peamiselt mängude testides astus isegi FX55'le pähe millel oli suurem kiirus.Samamoodi nagu AMDäl on väiksema Mhz'i juures suurem jõudlus kuna ta teeb rohkem tehteid takti kohta funkab see ka klokkides kus AMD'd ei pea üldse niipalju klokkima, et samaväärne jõudlusekasv oleks.
viimati muutis Auron 21.12.2004 12:42:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
21.12.2004 12:37:43
|
|
|
Tegelt testitest ma cellu clokkamisel ei lähtuks... Ise kahe cellu juures märganud, et clokkimisel mingites benchides, jah, punkt suurem aga mängudes ja operatsioonides jõudluse vahe 0 proseosas. On loomulik Auron, et paremad tulemused said cellu kellamisel sest fsb-ga kellates ei suurene ainult prose takt vaid ka plate jõudlus. Sul mälud olid ka ilmselt 1:1 -le? Enda masinaga sain võrelda põhimõteliselt sama konfiga p4-ja (northwood 2,4ghz @ 2,7ghz , 512mb dual ddr pc3200 cl2,5 kingston, dfi lanpart intel 865 chippil jne) ja minu masin sai 2250mhz peal testides ikke paremaid tulemusi, vähe paremaid aga paremaid Proovin veel seda masinat laenata ja täpsemat infi anda testide kohta
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.12.2004 12:44:42
|
|
|
| ... and the saga continues ... 8)
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
21.12.2004 12:55:02
|
|
|
| teeks siis juba sellise teema ka: ema või tütar - kumba eelistad?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
21.12.2004 14:17:23
|
|
|
Kui Intelit/Amd-d emaks/tütreks tituleerida, siis võin öelda ,et eelistan mõlemat
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
21.12.2004 15:02:54
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| teeks siis juba sellise teema ka: ema või tütar - kumba eelistad? |
Alati ei tarvitse tütar ilusam, võluvam olla, kuigi jah, enamikul juhtudel eelistatakse tütart.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
21.12.2004 15:14:15
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| teeks siis juba sellise teema ka: ema või tütar - kumba eelistad? |
Vana tytar on
Teemal oleks vist minekut küll
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
21.12.2004 15:27:57
|
|
|
| mtimmo kirjutas: |
| voltc kirjutas: |
| teeks siis juba sellise teema ka: ema või tütar - kumba eelistad? |
Vana tytar on
Teemal oleks vist minekut küll  |
tütar 12, ema 58
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
21.12.2004 15:43:09
|
|
|
46-aastasel naisel on juba viljastumine küllalt kahtlane, seega küllalt imelik, kui 58-aastasel naisel oleks 12-aastane tütar.
Teema kisub bioloogia tunniks ära.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
21.12.2004 15:45:17
|
|
|
| zbx kirjutas: |
| mtimmo kirjutas: |
| voltc kirjutas: |
| teeks siis juba sellise teema ka: ema või tütar - kumba eelistad? |
Vana tytar on
Teemal oleks vist minekut küll  |
tütar 12, ema 58  |
Sis tuleb oodata kuni ema ära sureb ja tytar vanemax saab
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
21.12.2004 16:55:22
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
intelil rebuut muhaaa, keegi ei tea siis
|
kõigele lisaks on veel amd stabiilsem kah 8)
aa muidu oleneb emast/tütrest tõesti... mõnel juhul on ema heam - mõnel juhul tütar
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
21.12.2004 16:58:38
|
|
|
| tsitaat: |
mõnel juhul on ema heam - mõnel juhul tütar
|
nimelt siis....
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
21.12.2004 16:59:36
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
intelil rebuut muhaaa, keegi ei tea siis
|
kõigele lisaks on veel amd stabiilsem kah 8)
aa muidu oleneb emast/tütrest tõesti... mõnel juhul on ema heam - mõnel juhul tütar  |
jah ise eelistaks tytart, aga jah eks kõik loeb, psu ema mälu jne, aga vaevalt et tomm hakkab mingit si** ga teste tegema
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.12.2004 17:15:02
|
|
|
irw... poleks uskunud, error nõnda kiiresti tuleb
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
21.12.2004 17:35:45
|
|
|
| Tavaliselt on tom olnud nati inteli poole kaldu... Eks näis mida selle ürituse kokkuvõte ütleb.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.12.2004 20:57:21
|
|
|
| Mis see ikka ütleb.Mäletan, et nvidial ja ATI'l sama test käimas ja seal juba mainisin, et niikuinii niikui ühel misiganes põhjusel jama sisse viskab tehakse kohe mõttetu üldistu.Et test sobilik oleks peaks vähemalt miski 10 tuhat proset mõlemalt panema kuuks ajaks tööle ja vaatama siis.See praegune näide ei kõlba kuhugi, sest lampi võib iga jubin ka peale 5 mintsast tööd otsad anda ja kui selliste näidete puhul üldistada ei saaks vist midagi osta.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.12.2004 23:33:56
|
|
|
ja kes siis räägib... noonii uurime profiili... ai kodune eelistus Intel - vahele võetud
ok ok ei nori Sul tegelikult täiesti õigus, et see test on mõttetu
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|