Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Siemens CX65 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 02.12.2004 17:49:22 vasta tsitaadiga

Kui telefoniga netti lähen siis viskab alguses sellise teate:
Viga: GPRS ühendus katkes, alustan andmesidekönet.
analoogne teade oli.

on see loomulik?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 17:49:43 vasta tsitaadiga

miks sa siemensi kodukalt endale ei saada, tasuta ju
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 17:53:50 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
keegi tele2 gprsi seadeid ei viitsi kriblada?


Avaleht: http://wap.tele2.ee/
Seansi tüüp: Pidev
Ühenduse turvalisus: Väljas
Andmekandja: GPRS
GPRS-ühendus: Vajadusel
GPRS'i pöörduspunkt: internet.tele2.ee
IP-aadress: 130.244.196.90
Autentimise tüüp: Tavaline
Logimistüüp: Automaatne
Kasutajanimi: wap

Loodan, et mõtlesid seda ikka..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 02.12.2004 18:09:48 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
Kui telefoniga netti lähen siis viskab alguses sellise teate:
Viga: GPRS ühendus katkes, alustan andmesidekönet.
analoogne teade oli.

on see loomulik?

Tripp kirjutas:
Kui te csd seaded ära kustutate siis ei alustata csd kõnet, vaid läheb ikka läbi gprs-i. Kui aga tahate sellest teatest lahti saada, siis tehke nii:
1. Käivitage wap-browser
2. Vajutage Lisavalik-> Seaded
3. Valige Sirvija
4. Otsige üles Andmeside sektsioon ja seal aktiveerige Koheselt.

Enam ei tohiks seda gprs katkemise jura ajada icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 19:09:07 vasta tsitaadiga

Kaua aku muidu peab teil?

Akuks on Li-On 600mAh?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 21:28:59 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Kaua aku muidu peab teil?

Akuks on Li-On 600mAh?


Li-Ion 750 mAh on aku ja peab nii nädala ja nati peale oleneb sellest kui palju röögid
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 22:33:04 vasta tsitaadiga

Masendav.

Mul c65(peaks enamvähem sama olema), aku 600mAh ja 1 päev. Noh istusin wapis ka. Ikkagi võiks rohkem olla.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 04.12.2004 00:48:36 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Mul c65(peaks enamvähem sama olema)

Ei ole sama, akude mahutavus ja voolutarve on erinevad, C65 sööbki väga kiirelt akut.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 04.12.2004 14:07:06 vasta tsitaadiga

Nii, tekkis järgmine mure seoses EMT võrgus MMS-i vastuvõtuga:

Tuttav saadab mulle TELE2-st MMS-i, mulle tuleb vastav teade, alustab MMS-i allalaadimist, kuid sinnamaale see jääbki sõnum kohale ei tule. Seaded on saadetud siemensi kodukalt ja GPRS funkab ilusti soft on 08.
Näppisin ka mmsi seadeid, aga need on nokia omadest väga erinaevad nagu icon_confused.gif

olekuraport JAH
vaikimisi kestus TAVALINE
kehtivuse lõpp KÄSITSI
lehekõlje kestus 006.0 SEKUNDIT
AUTOMAATNE
loomisviis VABA
suuruse näit
000 piir
000 piir
000 piir

Ei leia kuskilt mingit IP aadressi ega midagi icon_rolleyes.gif


Ehk keegi oskab aidata?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2004 15:23:36 vasta tsitaadiga

Katsu sealt 000 tagant need "Piir" muuta "Vaba"
IP aadress on ühendusprofiili seadetes.

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 04.12.2004 17:49:15 vasta tsitaadiga

Tripp kirjutas:
Katsu sealt 000 tagant need "Piir" muuta "Vaba"
IP aadress on ühendusprofiili seadetes.


No äkki räägiksid siis juba täpsemalt, mida ma kustkohast leian icon_wink.gif

sedaded, andmeside,andmeside teenused,EMT MMS,GPRS SEADED kas seda mõtlesid?
Ma sinna küll mingeid numbreid panna ei oska icon_sad.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2004 18:25:18 vasta tsitaadiga

Sõnumid-> Sõnumi seaded-> MMS seaded-> Ühendusprofiil (see, mis kahe noole vahel on)-> Muuda

See, mida sinna panna, on kõik EMT lehel olemas

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 04.12.2004 19:05:22 vasta tsitaadiga

TÄNUD! krt ma ei osanudki sellisest kohast midagi otsida icon_razz1.gif nüüd töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2004 21:23:29 vasta tsitaadiga

see siis on praegu parima "bang for buck" suhtega telefon praegu?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2004 23:01:58 vasta tsitaadiga

jep, tundub nii, kuigi ega veidi kallimad SE telefonid ka pahad pole
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 20:34:20 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
jep, tundub nii, kuigi ega veidi kallimad SE telefonid ka pahad pole


kumb võrdluses 3220-ga peale jääb?

edit: Siemensil tundub kõik tsipake suurem/parem olevat icon_razz1.gif
ikkagi tahaks teada mis teie arvate
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AHV
HV kasutaja
AHV

liitunud: 12.02.2004




sõnum 05.12.2004 21:38:44 vasta tsitaadiga

[Valts] kirjutas:
sevenhugs kirjutas:
jep, tundub nii, kuigi ega veidi kallimad SE telefonid ka pahad pole


kumb võrdluses 3220-ga peale jääb?

edit: Siemensil tundub kõik tsipake suurem/parem olevat icon_razz1.gif
ikkagi tahaks teada mis teie arvate


Mulle tundub ka samamoodi...

_________________
Haa
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2004 00:08:20 vasta tsitaadiga

3220? leidsid ka, millega võrrelda icon_smile.gif
saaks aru, et SE K500 vms... siis oleks raske. 3220 kohta loe vastavast teemast. Isiklik arvamus - mõttetu telefon, eriti veel selle raha eest.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanster01
HV kasutaja
Jaanster01

liitunud: 12.09.2004




sõnum 06.12.2004 20:18:30 vasta tsitaadiga

nii ok aga kuulge kuhu tuua telefon remonti (nimelt joystick ei reageeri kui tahad menüüsse minna) ja kaua võiks aega minna ja operaatot on tele2
_________________
Alternatiivenergia blogi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 06.12.2004 20:26:45 vasta tsitaadiga

Jaanster01 kirjutas:
nii ok aga kuulge kuhu tuua telefon remonti (nimelt joystick ei reageeri kui tahad menüüsse minna) ja kaua võiks aega minna ja operaatot on tele2

Kas sull seal keskel see menüü märk ikka on? Enal läks soft peeti ja selle tulemuseks oli see et menüüd kui sellist ei olnud. Aega läks vist kui õigesti mäletan neljapäevast teisipäevani, a garantiisse viisin ta rakveres kuid remont toimub ju siiski tallinnas, selle pärast ka selline aeg.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2004 21:00:41 vasta tsitaadiga

muide, kes on sirvinud näiteks Eesti Ekspressi tehnikalisa Homme, see leidis sealt huvitava artikli.
"Mercedese kliendid, kes tellivad tehases sisse-ehitatud telefoniga sõiduriista, saavad nüüd koos autoga uue Siemens CX65 mudeli koos käed-vabad-süsteemiga ja katuse antenniga - see on kombinatsioon, mis tagab madala elektromagneetilise radiatsiooni ning väga hea kõne vastuvõtu kvaliteedi.
Mercedese insenerid Stuttgardis testisid mitmeid telefone, et kindlaks teha, milline kõikvõimalikest telefonimudelistest tagaks sõidu ajal maksimaalse helikvaliteedi. Tundus, et Siemens CX65 täidab neid rangeid nõudmisi /..../
etc-etc


ühesõnaga, kui sobib Mercedese omanikele, sobib ka meile icon_smile.gif

Kuigi oleks muidugi vahvam, kui C-klassi mersu omanik saaks C või CX65, M-klassi omanik M65, S-klassi ostja S65 jne, kuna on ju vana tõdemus, et Siemens ja Mercedes kasutavad suht sarnaseid tähiseid.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2004 21:01:10 vasta tsitaadiga

sai ka siis täna endale see telefon muretsetud, siiamaani on kõik ok olnud...
eriti hakkas silma fotokas, mis teeb tavalisele telefoni fotokale ikka silmad ette icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lohv56
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.12.2004 22:01:22 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea kaua seal Gonsoris aega läheb kui softi uuendada. Sai telefon. reedel ostetud ja oh imet soft ver 8. ajas ikka vihale küll
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 00:16:05 vasta tsitaadiga

kui järjekorda pole, siis pool tundi vast. Igaks juhuks võib ka paar tundi varuda.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 07.12.2004 00:40:13 vasta tsitaadiga

mina tegin nii et läksin mingi 15 mintsa enem sulgemist sinna ja öeldi et järgmine päev saan kätte, ytlesin et oot softi update läheb ju mingi 5-10 minutit, tibi ütles et ei lähe, 2 tundi läheb, no ma ei hakanud vaidlema kah ja läksin järgmise päeva õhtul läbi sealt ja tibi ütles et pole valmis, ja ütles et oodake, ootasin 10 mintsa ja sain telefoni kätte icon_razz.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 08.12.2004 09:41:13 vasta tsitaadiga

Oleks tarka n6u vaja, oleks vaja praegu telefoniga PSid ära lugeda aga millegi pärast ei lae ta seda lehtd alla vaid võtab mälust, aga nii näen ma muld vanu s6numeid. Ajaloo kustvasin ära aga ikka on sama jama. Ideid?

Posted from a mobile
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 10:46:11 vasta tsitaadiga

saab ka tühjendada vahemälu ja küpsised. Lisaks on võimalus leht lihtsalt uuesti laadida.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 23:51:46 vasta tsitaadiga

Keegi javat on saanud netist laadida? Mul ei tule üldse alla, jääbki laadima :/.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lohv56
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 10.12.2004 12:37:57 vasta tsitaadiga

Küsimus s´uurele ringile. Millist tarkvara te kasutate kui saadate Irda kaudu telefoni helinaid , mänge taustapilte jne. ? Milline oleks parim(lihtsaim) ? Ise olen alles algaja sellepärast ka selline küsimus .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2004 13:40:45 vasta tsitaadiga

irda kaudu, siis ei kasutagi mingit tarkvara. Paned aktiveeritud irdaga telefoni arvuti infrapuna silma lähedale ja vajaliku faili peal hiire paremat klahvi klõpsides saadan selle faili "Send to another computer".
_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2004 21:50:08 vasta tsitaadiga

kuda softi versiooni vaadata ja palju maksab selline kaabel millega ise softi saaks vahetada?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 10.12.2004 22:19:32 vasta tsitaadiga

[Valts] kirjutas:
kuda softi versiooni vaadata ja palju maksab selline kaabel millega ise softi saaks vahetada?

*#06#
Kaabli hinna kohta räägiti vahepeal isegi et pidavat 350 EEKiga kätte saama icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 00:19:58 vasta tsitaadiga

TNS kirjutas:
[Kaabli hinna kohta räägiti vahepeal isegi et pidavat 350 EEKiga kätte saama icon_wink.gif


ka 300 või alla on nähtud... Rääkimata veel kasutatud kraamist - DCA-500 võib kätte saada paarisaja krooniga
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 12:52:19 vasta tsitaadiga

ok, kustkohast seda kaablit on võimalik osta ja äkki on üldse mõttekam osta arvutile see kuradi infrapuna julla?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 15:51:46 vasta tsitaadiga

kaabliga on rohkem võimalusi - DCA-500 & 510 abil saab softi vahetada. DCA-540 ning infrapuna abil seda uuendada ei saa. Arvestades, et aeg-ajalt on jälle uus ja parem fw saadaval, siis ise soovitaksin kaabli kasuks otsustada.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 11.12.2004 16:23:30 vasta tsitaadiga

Kas see sobib?

http://www.kauplus.ee/?t=395
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 11.12.2004 16:46:50 vasta tsitaadiga

DeCoder kirjutas:
Kas see sobib?

http://www.kauplus.ee/?t=395

tsitaat:
Sobib järgmistele telefonidele: Siemens A55; Siemens C55; Siemens M55; Siemens S55; Siemens S57; Siemens SL55; Siemens C60; Siemens MC60; Siemens A60; Siemens C62; Siemens CF62

eee.... a mis sa ise arvad?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 17:06:11 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
DeCoder kirjutas:
Kas see sobib?

http://www.kauplus.ee/?t=395

tsitaat:
Sobib järgmistele telefonidele: Siemens A55; Siemens C55; Siemens M55; Siemens S55; Siemens S57; Siemens SL55; Siemens C60; Siemens MC60; Siemens A60; Siemens C62; Siemens CF62

eee.... a mis sa ise arvad?


http://www.mobiltec24.de/indexs.php
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ice006
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 17:06:53 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab mind ka aidata mul funkab asi yle irda ilusti aga siemensi tarkvara MPM (Mobile phone manager) ütleb et ei ole ühendatud. Samas XP-ga saan ilusti faile mõlematpidi saata. Olen mingi miljon erinevat irda driverit ka läbi proovinud aga ikka ei midagi, tahaks ikka MPM-iga ka asja tööle saada kuna sel paar head lisavõimalust.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 17:25:33 vasta tsitaadiga

ice006 kirjutas:
Äkki keegi oskab mind ka aidata mul funkab asi yle irda ilusti aga siemensi tarkvara MPM (Mobile phone manager) ütleb et ei ole ühendatud. Samas XP-ga saan ilusti faile mõlematpidi saata. Olen mingi miljon erinevat irda driverit ka läbi proovinud aga ikka ei midagi, tahaks ikka MPM-iga ka asja tööle saada kuna sel paar head lisavõimalust.


oleneb millist irda kasutad sisemist või välimist proovisin kunagi mingi Chronose(välimine ordis müügil) oma sellega töötas ilusasti
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ice006
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 18:30:48 vasta tsitaadiga

Leidsin ise välismaa foorumitest vastuse, see pidi mingi levinud probleem olema ei tea kas siis sõltub softi versioonist vms. Aga lahendus on lihtne tuleb telefonile restart teha ja hakkab ilusti tööle icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2004 22:02:03 vasta tsitaadiga

ice006 kirjutas:
Leidsin ise välismaa foorumitest vastuse, see pidi mingi levinud probleem olema ei tea kas siis sõltub softi versioonist vms. Aga lahendus on lihtne tuleb telefonile restart teha ja hakkab ilusti tööle icon_smile.gif


siis hästi kui said tööle
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 22:23:07 vasta tsitaadiga

ik2 kirjutas:
Caveman kirjutas:
DeCoder kirjutas:
Kas see sobib?

http://www.kauplus.ee/?t=395

tsitaat:
Sobib järgmistele telefonidele: Siemens A55; Siemens C55; Siemens M55; Siemens S55; Siemens S57; Siemens SL55; Siemens C60; Siemens MC60; Siemens A60; Siemens C62; Siemens CF62

eee.... a mis sa ise arvad?


http://www.mobiltec24.de/indexs.php



eee... mingit poodi eestis ei ole?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2004 00:23:41 vasta tsitaadiga

Ostsin ka siis täna omale selle telefoni ja olen igati rahul icon_biggrin.gif Tele2 lukku peal ei olnud ja lõpuks tänu siinsele foorumile sain ka GPRSi tööle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ice006
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 11:56:49 vasta tsitaadiga

Oskab keegi äkki öelda kuda seda EE EMT GSM kirja eest ära saab, see krt hakkab osade taustapiltidega ilgelt närvidele käima???
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 13:19:54 vasta tsitaadiga

ice006 kirjutas:
Oskab keegi äkki öelda kuda seda EE EMT GSM kirja eest ära saab, see krt hakkab osade taustapiltidega ilgelt närvidele käima???


Ava telefonis: http://wap.eurobate.com/remove_oplogo.php?ref=0&eier=843&PHPSESSID=806cc1276b2442d46d3c850db640fcc4
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ice006
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 18:31:15 vasta tsitaadiga

sain jälle ise sellega hakkama enne kui siia uusti vaatasin. Ma tegin nii, et tegin läbipaistva GIF faili 1x1 pixelit ja panin selle operaator logoks ja kõik normis aga Tänud vastuse eest ikkagi.
Mässasin siin just oma telefoniga ja sain sellest vastikust kaamera KLIK soundist ka lahti ja vahetasin kõik menüü ikoonid ka ära niiet nüüd teistest nats erinev cx65 icon_biggrin.gif. Saaks aint neid Levi ja Aku ikoone ka vahetada siis oleks imehea icon_smile.gif aga neid saab aint datakaabliga vahetada, mul IR niiet see asi jääb katki.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2004 14:24:30 vasta tsitaadiga

Inimesed kellel see telefon on.. kuidas rahul olete, mingid puudused on, kuidas vastu peab(Füüsiliselt) ??
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ice006
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2004 15:10:04 vasta tsitaadiga

mingi kuu olnud ja ei kurda, selle raha eest telefoni küll ja küll
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2004 18:02:02 vasta tsitaadiga

ice006 kirjutas:
sain jälle ise sellega hakkama enne kui siia uusti vaatasin. Ma tegin nii, et tegin läbipaistva GIF faili 1x1 pixelit ja panin selle operaator logoks ja kõik normis aga Tänud vastuse eest ikkagi.
Mässasin siin just oma telefoniga ja sain sellest vastikust kaamera KLIK soundist ka lahti ja vahetasin kõik menüü ikoonid ka ära niiet nüüd teistest nats erinev cx65 icon_biggrin.gif. Saaks aint neid Levi ja Aku ikoone ka vahetada siis oleks imehea icon_smile.gif aga neid saab aint datakaabliga vahetada, mul IR niiet see asi jääb katki.


Neid üldse saab vahetada?
Äkki räägiksid mulle ka?? icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Siemens CX65 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.