|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
02.12.2004 17:49:22
|
|
|
Kui telefoniga netti lähen siis viskab alguses sellise teate:
Viga: GPRS ühendus katkes, alustan andmesidekönet.
analoogne teade oli.
on see loomulik?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
02.12.2004 17:49:43
|
|
|
| miks sa siemensi kodukalt endale ei saada, tasuta ju
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.12.2004 17:53:50
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
| keegi tele2 gprsi seadeid ei viitsi kriblada? |
Avaleht: http://wap.tele2.ee/
Seansi tüüp: Pidev
Ühenduse turvalisus: Väljas
Andmekandja: GPRS
GPRS-ühendus: Vajadusel
GPRS'i pöörduspunkt: internet.tele2.ee
IP-aadress: 130.244.196.90
Autentimise tüüp: Tavaline
Logimistüüp: Automaatne
Kasutajanimi: wap
Loodan, et mõtlesid seda ikka..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
02.12.2004 18:09:48
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
Kui telefoniga netti lähen siis viskab alguses sellise teate:
Viga: GPRS ühendus katkes, alustan andmesidekönet.
analoogne teade oli.
on see loomulik? |
| Tripp kirjutas: |
Kui te csd seaded ära kustutate siis ei alustata csd kõnet, vaid läheb ikka läbi gprs-i. Kui aga tahate sellest teatest lahti saada, siis tehke nii:
1. Käivitage wap-browser
2. Vajutage Lisavalik-> Seaded
3. Valige Sirvija
4. Otsige üles Andmeside sektsioon ja seal aktiveerige Koheselt.
Enam ei tohiks seda gprs katkemise jura ajada  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
03.12.2004 19:09:07
|
|
|
Kaua aku muidu peab teil?
Akuks on Li-On 600mAh?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
03.12.2004 21:28:59
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
Kaua aku muidu peab teil?
Akuks on Li-On 600mAh? |
Li-Ion 750 mAh on aku ja peab nii nädala ja nati peale oleneb sellest kui palju röögid
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
03.12.2004 22:33:04
|
|
|
Masendav.
Mul c65(peaks enamvähem sama olema), aku 600mAh ja 1 päev. Noh istusin wapis ka. Ikkagi võiks rohkem olla.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
04.12.2004 00:48:36
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
| Mul c65(peaks enamvähem sama olema) |
Ei ole sama, akude mahutavus ja voolutarve on erinevad, C65 sööbki väga kiirelt akut.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
04.12.2004 14:07:06
|
|
|
Nii, tekkis järgmine mure seoses EMT võrgus MMS-i vastuvõtuga:
Tuttav saadab mulle TELE2-st MMS-i, mulle tuleb vastav teade, alustab MMS-i allalaadimist, kuid sinnamaale see jääbki sõnum kohale ei tule. Seaded on saadetud siemensi kodukalt ja GPRS funkab ilusti soft on 08.
Näppisin ka mmsi seadeid, aga need on nokia omadest väga erinaevad nagu
olekuraport JAH
vaikimisi kestus TAVALINE
kehtivuse lõpp KÄSITSI
lehekõlje kestus 006.0 SEKUNDIT
AUTOMAATNE
loomisviis VABA
suuruse näit
000 piir
000 piir
000 piir
Ei leia kuskilt mingit IP aadressi ega midagi
Ehk keegi oskab aidata?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
04.12.2004 15:23:36
|
|
|
Katsu sealt 000 tagant need "Piir" muuta "Vaba"
IP aadress on ühendusprofiili seadetes.
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
04.12.2004 17:49:15
|
|
|
| Tripp kirjutas: |
Katsu sealt 000 tagant need "Piir" muuta "Vaba"
IP aadress on ühendusprofiili seadetes. |
No äkki räägiksid siis juba täpsemalt, mida ma kustkohast leian
sedaded, andmeside,andmeside teenused,EMT MMS,GPRS SEADED kas seda mõtlesid?
Ma sinna küll mingeid numbreid panna ei oska
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
04.12.2004 18:25:18
|
|
|
Sõnumid-> Sõnumi seaded-> MMS seaded-> Ühendusprofiil (see, mis kahe noole vahel on)-> Muuda
See, mida sinna panna, on kõik EMT lehel olemas
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
04.12.2004 19:05:22
|
|
|
TÄNUD! krt ma ei osanudki sellisest kohast midagi otsida nüüd töötab
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
04.12.2004 21:23:29
|
|
|
| see siis on praegu parima "bang for buck" suhtega telefon praegu?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
04.12.2004 23:01:58
|
|
|
| jep, tundub nii, kuigi ega veidi kallimad SE telefonid ka pahad pole
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
05.12.2004 20:34:20
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| jep, tundub nii, kuigi ega veidi kallimad SE telefonid ka pahad pole |
kumb võrdluses 3220-ga peale jääb?
edit: Siemensil tundub kõik tsipake suurem/parem olevat
ikkagi tahaks teada mis teie arvate
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AHV
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
05.12.2004 21:38:44
|
|
|
| [Valts] kirjutas: |
| sevenhugs kirjutas: |
| jep, tundub nii, kuigi ega veidi kallimad SE telefonid ka pahad pole |
kumb võrdluses 3220-ga peale jääb?
edit: Siemensil tundub kõik tsipake suurem/parem olevat
ikkagi tahaks teada mis teie arvate |
Mulle tundub ka samamoodi...
_________________ Haa |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.12.2004 00:08:20
|
|
|
3220? leidsid ka, millega võrrelda
saaks aru, et SE K500 vms... siis oleks raske. 3220 kohta loe vastavast teemast. Isiklik arvamus - mõttetu telefon, eriti veel selle raha eest.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanster01
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
06.12.2004 20:18:30
|
|
|
nii ok aga kuulge kuhu tuua telefon remonti (nimelt joystick ei reageeri kui tahad menüüsse minna) ja kaua võiks aega minna ja operaatot on tele2
_________________ Alternatiivenergia blogi. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
06.12.2004 20:26:45
|
|
|
| Jaanster01 kirjutas: |
| nii ok aga kuulge kuhu tuua telefon remonti (nimelt joystick ei reageeri kui tahad menüüsse minna) ja kaua võiks aega minna ja operaatot on tele2 |
Kas sull seal keskel see menüü märk ikka on? Enal läks soft peeti ja selle tulemuseks oli see et menüüd kui sellist ei olnud. Aega läks vist kui õigesti mäletan neljapäevast teisipäevani, a garantiisse viisin ta rakveres kuid remont toimub ju siiski tallinnas, selle pärast ka selline aeg.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.12.2004 21:00:41
|
|
|
muide, kes on sirvinud näiteks Eesti Ekspressi tehnikalisa Homme, see leidis sealt huvitava artikli.
"Mercedese kliendid, kes tellivad tehases sisse-ehitatud telefoniga sõiduriista, saavad nüüd koos autoga uue Siemens CX65 mudeli koos käed-vabad-süsteemiga ja katuse antenniga - see on kombinatsioon, mis tagab madala elektromagneetilise radiatsiooni ning väga hea kõne vastuvõtu kvaliteedi.
Mercedese insenerid Stuttgardis testisid mitmeid telefone, et kindlaks teha, milline kõikvõimalikest telefonimudelistest tagaks sõidu ajal maksimaalse helikvaliteedi. Tundus, et Siemens CX65 täidab neid rangeid nõudmisi /..../
etc-etc |
ühesõnaga, kui sobib Mercedese omanikele, sobib ka meile
Kuigi oleks muidugi vahvam, kui C-klassi mersu omanik saaks C või CX65, M-klassi omanik M65, S-klassi ostja S65 jne, kuna on ju vana tõdemus, et Siemens ja Mercedes kasutavad suht sarnaseid tähiseid.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
06.12.2004 21:01:10
|
|
|
sai ka siis täna endale see telefon muretsetud, siiamaani on kõik ok olnud...
eriti hakkas silma fotokas, mis teeb tavalisele telefoni fotokale ikka silmad ette
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lohv56
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
06.12.2004 22:01:22
|
|
|
| Ega keegi ei tea kaua seal Gonsoris aega läheb kui softi uuendada. Sai telefon. reedel ostetud ja oh imet soft ver 8. ajas ikka vihale küll
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
07.12.2004 00:16:05
|
|
|
| kui järjekorda pole, siis pool tundi vast. Igaks juhuks võib ka paar tundi varuda.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
07.12.2004 00:40:13
|
|
|
mina tegin nii et läksin mingi 15 mintsa enem sulgemist sinna ja öeldi et järgmine päev saan kätte, ytlesin et oot softi update läheb ju mingi 5-10 minutit, tibi ütles et ei lähe, 2 tundi läheb, no ma ei hakanud vaidlema kah ja läksin järgmise päeva õhtul läbi sealt ja tibi ütles et pole valmis, ja ütles et oodake, ootasin 10 mintsa ja sain telefoni kätte
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
08.12.2004 09:41:13
|
|
|
Oleks tarka n6u vaja, oleks vaja praegu telefoniga PSid ära lugeda aga millegi pärast ei lae ta seda lehtd alla vaid võtab mälust, aga nii näen ma muld vanu s6numeid. Ajaloo kustvasin ära aga ikka on sama jama. Ideid?
Posted from a mobile
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
08.12.2004 10:46:11
|
|
|
| saab ka tühjendada vahemälu ja küpsised. Lisaks on võimalus leht lihtsalt uuesti laadida.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
08.12.2004 23:51:46
|
|
|
| Keegi javat on saanud netist laadida? Mul ei tule üldse alla, jääbki laadima :/.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lohv56
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
10.12.2004 12:37:57
|
|
|
| Küsimus s´uurele ringile. Millist tarkvara te kasutate kui saadate Irda kaudu telefoni helinaid , mänge taustapilte jne. ? Milline oleks parim(lihtsaim) ? Ise olen alles algaja sellepärast ka selline küsimus .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
10.12.2004 13:40:45
|
|
|
irda kaudu, siis ei kasutagi mingit tarkvara. Paned aktiveeritud irdaga telefoni arvuti infrapuna silma lähedale ja vajaliku faili peal hiire paremat klahvi klõpsides saadan selle faili "Send to another computer".
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
10.12.2004 21:50:08
|
|
|
| kuda softi versiooni vaadata ja palju maksab selline kaabel millega ise softi saaks vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
10.12.2004 22:19:32
|
|
|
| [Valts] kirjutas: |
| kuda softi versiooni vaadata ja palju maksab selline kaabel millega ise softi saaks vahetada? |
*#06#
Kaabli hinna kohta räägiti vahepeal isegi et pidavat 350 EEKiga kätte saama
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
11.12.2004 00:19:58
|
|
|
| TNS kirjutas: |
[Kaabli hinna kohta räägiti vahepeal isegi et pidavat 350 EEKiga kätte saama  |
ka 300 või alla on nähtud... Rääkimata veel kasutatud kraamist - DCA-500 võib kätte saada paarisaja krooniga
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
11.12.2004 12:52:19
|
|
|
| ok, kustkohast seda kaablit on võimalik osta ja äkki on üldse mõttekam osta arvutile see kuradi infrapuna julla?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
11.12.2004 15:51:46
|
|
|
| kaabliga on rohkem võimalusi - DCA-500 & 510 abil saab softi vahetada. DCA-540 ning infrapuna abil seda uuendada ei saa. Arvestades, et aeg-ajalt on jälle uus ja parem fw saadaval, siis ise soovitaksin kaabli kasuks otsustada.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
11.12.2004 16:46:50
|
|
|
| tsitaat: |
| Sobib järgmistele telefonidele: Siemens A55; Siemens C55; Siemens M55; Siemens S55; Siemens S57; Siemens SL55; Siemens C60; Siemens MC60; Siemens A60; Siemens C62; Siemens CF62 |
eee.... a mis sa ise arvad?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
11.12.2004 17:06:11
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
| tsitaat: |
| Sobib järgmistele telefonidele: Siemens A55; Siemens C55; Siemens M55; Siemens S55; Siemens S57; Siemens SL55; Siemens C60; Siemens MC60; Siemens A60; Siemens C62; Siemens CF62 |
eee.... a mis sa ise arvad? |
http://www.mobiltec24.de/indexs.php
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ice006
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2001
|
11.12.2004 17:06:53
|
|
|
| Äkki keegi oskab mind ka aidata mul funkab asi yle irda ilusti aga siemensi tarkvara MPM (Mobile phone manager) ütleb et ei ole ühendatud. Samas XP-ga saan ilusti faile mõlematpidi saata. Olen mingi miljon erinevat irda driverit ka läbi proovinud aga ikka ei midagi, tahaks ikka MPM-iga ka asja tööle saada kuna sel paar head lisavõimalust.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
11.12.2004 17:25:33
|
|
|
| ice006 kirjutas: |
| Äkki keegi oskab mind ka aidata mul funkab asi yle irda ilusti aga siemensi tarkvara MPM (Mobile phone manager) ütleb et ei ole ühendatud. Samas XP-ga saan ilusti faile mõlematpidi saata. Olen mingi miljon erinevat irda driverit ka läbi proovinud aga ikka ei midagi, tahaks ikka MPM-iga ka asja tööle saada kuna sel paar head lisavõimalust. |
oleneb millist irda kasutad sisemist või välimist proovisin kunagi mingi Chronose(välimine ordis müügil) oma sellega töötas ilusasti
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ice006
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2001
|
11.12.2004 18:30:48
|
|
|
Leidsin ise välismaa foorumitest vastuse, see pidi mingi levinud probleem olema ei tea kas siis sõltub softi versioonist vms. Aga lahendus on lihtne tuleb telefonile restart teha ja hakkab ilusti tööle
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
11.12.2004 22:02:03
|
|
|
| ice006 kirjutas: |
Leidsin ise välismaa foorumitest vastuse, see pidi mingi levinud probleem olema ei tea kas siis sõltub softi versioonist vms. Aga lahendus on lihtne tuleb telefonile restart teha ja hakkab ilusti tööle  |
siis hästi kui said tööle
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
12.12.2004 22:23:07
|
|
|
| ik2 kirjutas: |
| Caveman kirjutas: |
| tsitaat: |
| Sobib järgmistele telefonidele: Siemens A55; Siemens C55; Siemens M55; Siemens S55; Siemens S57; Siemens SL55; Siemens C60; Siemens MC60; Siemens A60; Siemens C62; Siemens CF62 |
eee.... a mis sa ise arvad? |
http://www.mobiltec24.de/indexs.php |
eee... mingit poodi eestis ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
13.12.2004 00:23:41
|
|
|
Ostsin ka siis täna omale selle telefoni ja olen igati rahul Tele2 lukku peal ei olnud ja lõpuks tänu siinsele foorumile sain ka GPRSi tööle
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ice006
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2001
|
17.12.2004 11:56:49
|
|
|
| Oskab keegi äkki öelda kuda seda EE EMT GSM kirja eest ära saab, see krt hakkab osade taustapiltidega ilgelt närvidele käima???
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ice006
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2001
|
17.12.2004 18:31:15
|
|
|
sain jälle ise sellega hakkama enne kui siia uusti vaatasin. Ma tegin nii, et tegin läbipaistva GIF faili 1x1 pixelit ja panin selle operaator logoks ja kõik normis aga Tänud vastuse eest ikkagi.
Mässasin siin just oma telefoniga ja sain sellest vastikust kaamera KLIK soundist ka lahti ja vahetasin kõik menüü ikoonid ka ära niiet nüüd teistest nats erinev cx65 . Saaks aint neid Levi ja Aku ikoone ka vahetada siis oleks imehea aga neid saab aint datakaabliga vahetada, mul IR niiet see asi jääb katki.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?‡oTT
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2004
|
18.12.2004 14:24:30
|
|
|
| Inimesed kellel see telefon on.. kuidas rahul olete, mingid puudused on, kuidas vastu peab(Füüsiliselt) ??
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ice006
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2001
|
18.12.2004 15:10:04
|
|
|
| mingi kuu olnud ja ei kurda, selle raha eest telefoni küll ja küll
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
18.12.2004 18:02:02
|
|
|
| ice006 kirjutas: |
sain jälle ise sellega hakkama enne kui siia uusti vaatasin. Ma tegin nii, et tegin läbipaistva GIF faili 1x1 pixelit ja panin selle operaator logoks ja kõik normis aga Tänud vastuse eest ikkagi.
Mässasin siin just oma telefoniga ja sain sellest vastikust kaamera KLIK soundist ka lahti ja vahetasin kõik menüü ikoonid ka ära niiet nüüd teistest nats erinev cx65 . Saaks aint neid Levi ja Aku ikoone ka vahetada siis oleks imehea aga neid saab aint datakaabliga vahetada, mul IR niiet see asi jääb katki. |
Neid üldse saab vahetada?
Äkki räägiksid mulle ka??
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|