Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 84, 85, 86  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Henrik
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003




sõnum 30.11.2004 11:16:28 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
eelpool oli jutt sellest, et asju ei tahtnud üks müüja näidata

Seda küll. Kuid sai ka selgeks et see koht ei olnud Ordi. Keegi võiks teha uue threadi - Ordi edasimüüjad - näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 30.11.2004 18:20:18 vasta tsitaadiga

Kui mõned hinnad tsuti allpool oleks, siis oleks üle riigi tegija muidu thumbs_up.gif
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2004 17:55:25 vasta tsitaadiga

Täna sain jälle Väga positiivse kogemuse. Saatsin kirja oma murega kuskil 16.40 paiku ning lootsin et vast homme vastavad ära aga oh üllatust ma ei jõudnud oma inboxi kinnigi panna kui juba olid vastus käes // kahjuks oli see kül negatiivne icon_smile.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 01.12.2004 18:48:35 vasta tsitaadiga

Äraütlemised tulevad ikka ruttu icon_razz.gif
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udna
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2004




sõnum 01.12.2004 20:00:36 vasta tsitaadiga

kas kellelgi septembrikuu(kuskil nii 1 - 20. vahel) ordi hinnakirja on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 01.12.2004 20:02:10 vasta tsitaadiga

Kirjuta ordile, vaata kas saadavad.
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
külaline






sõnum 01.12.2004 20:07:01 vasta tsitaadiga

Ordi=parim garantii ja klienditugi Eestis
tagasi üles
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2004 20:08:42 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Ordi=parim garantii ja klienditugi Eestis

Ordi=rist ja viletsus Eestis, nagu kõik teisedki arvutimüügi firmad. icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udna
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2004




sõnum 01.12.2004 20:32:27 vasta tsitaadiga

aga seda, et äkki ostis või mäletab keegi ordis septembris kuskil 10. paiku P4 3,0ghz HT prescoti protsessori hinda?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henrik
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003




sõnum 01.12.2004 20:49:44 vasta tsitaadiga

septembri teisel nädalal - Intel Pentium 4 3,0 GHz Prescot 3180.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ext
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2004




sõnum 02.12.2004 09:38:33 vasta tsitaadiga

positiivne kogemus, tartus betooni tänaval on teenindus nagu peab
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 10:20:40 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal suht palju sealt ost ja on oldud väga arusaajad ja ka kaup kiirelt kohal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.12.2004 19:01:52 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Viimasel ajal suht palju sealt ost ja on oldud väga arusaajad ja ka kaup kiirelt kohal thumbs_up.gif

täpselt nii... sai täna endale s939 emaplaat ostetud ja teenindus oli väga hea ja nalja oli ka nabani...
einohh tore oli icon_smile.gif oleks igalpool selline teenindus thumbs_up.gif

edit: nüüd bios ka winchesteri toetavaks saadud... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 09:46:42 vasta tsitaadiga

Sai siis käidud, ostetud Jõe tänava Ordist mp3 pleier
Teenindus oli ideaalilähedane.
Ordi ültdse vägagi tore koht. Enamus oste teen ordist, kui vähegi võimalik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Future
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 08.12.2004 20:24:28 vasta tsitaadiga

Ise ostsin kunagi Tartust videokaardi (GeForce FX5200 128 mb kui ma ei eksi), kodus tõdesin, et ei tööta nagu peaks 128 mb-sele kohaselt. Colin 3 jukerdas hirmsasti. Viisin poodi tagasi, vahetas teise samasuguse vastu, et vb nagu antud eksemplari viga. Ikka sama jama tollega ka. Viisin uuesti tagasi ja vahetasin GeForce4 MX 440 vastu. Ei olnud nagu garantiiga mingeid probleeme. Ostsin FX5200 kaardi, sest tollal ei osanud vaadata kaardi juures muud kui: et oleks 8x AGP ja oooo 128 mb icon_razz1.gif .
_________________
You like to think you're never wrong
You want to act like you're someone
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Future
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 08.12.2004 20:49:42 vasta tsitaadiga

Ahjaa...Võrus Ordi esinduses ütles üks patsiga vend meile, et K-Arvutisalong müüb odavat Hiina paska. Ilus käitumine ju klientide juuresolekul, või mis? thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
You like to think you're never wrong
You want to act like you're someone
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 20:53:27 vasta tsitaadiga

Future kirjutas:
Ahjaa...Võrus Ordi esinduses ütles üks patsiga vend meile, et K-Arvutisalong müüb odavat Hiina paska. Ilus käitumine ju klientide juuresolekul, või mis? thumbs_up.gif icon_lol.gif


Ehh mis töötad ise K's ve, et tõde niiväga riivas icon_question.gif icon_lol.gif 8)
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.12.2004 20:56:55 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Future kirjutas:
Ahjaa...Võrus Ordi esinduses ütles üks patsiga vend meile, et K-Arvutisalong müüb odavat Hiina paska. Ilus käitumine ju klientide juuresolekul, või mis? thumbs_up.gif icon_lol.gif


Ehh mis töötad ise K's ve, et tõde niiväga riivas icon_question.gif icon_lol.gif 8)
Jäeti mainimata, et suure osa (ja just kõige odavamatesse komplektidesse pandavate) jubinate hankeallikas langeb kokku icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.12.2004 22:03:54 vasta tsitaadiga

Future kirjutas:
Ahjaa...Võrus Ordi esinduses thumbs_up.gif icon_lol.gif


Võrus on Ordi esindus icon_question.gif icon_eek.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 22:10:51 vasta tsitaadiga

minu teada on ka aint tallinn, tartu, narva ja pärnu, niiet VÕRU icon_eek.gif icon_lol.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mash
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2004 23:27:51 vasta tsitaadiga

Võrus on ainult edasimüüjad ja neid pole mitte vähe, sellise suurusega linna kohta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Future
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 09.12.2004 11:15:41 vasta tsitaadiga

Jah minu viga...seal on ametlik edasimüüja.


tsitaat:
Ehh mis töötad ise K's ve, et tõde niiväga riivas


Ja ma ei tööta K-arvutisalongis. icon_rolleyes.gif

_________________
You like to think you're never wrong
You want to act like you're someone
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 09.12.2004 19:45:54 vasta tsitaadiga

Kus see pats Võrus on?
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2004 21:05:10 vasta tsitaadiga

Se on seal loomakliiniku juures

Krt kui ma sinna poodi sisse jõuan,siis se juba nõuabet ma midagi ostax rahaulikult vaadata yldse ei saa icon_biggrin.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 09.12.2004 21:08:39 vasta tsitaadiga

Seal ei olegi vist midagi vaadata aga jah nii see on: "Ära roni siia kui midagi ei osta või ei küsi!"
Pole seal mega kaua käinud, on riiulitel üldse midagi?

_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2004 21:11:53 vasta tsitaadiga

riiulitel on miskit paar kasutatud kyna ,videomakke ja telekaid icon_lol.gif
ja klaaside al on miskid videod ja paar venti ja cd toorikud
ja videofilme on ka
icon_smile.gif icon_smile.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 09.12.2004 21:15:52 vasta tsitaadiga

Siis on sama mis aasta tagasi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif , pole mõtet sinna oma jalga tõsta icon_lol.gif
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xayqo
HV kasutaja
Xayqo

liitunud: 04.08.2002




sõnum 09.12.2004 21:26:36 vasta tsitaadiga

Too patsiga tegelane Võrus on üks Ordi edasimüüjatest, kes tegelikult on spetsialiseerunud videolaenutusele. Ordi õigeks esindajaks võiks lugeda FIE Urmas Kaivi( Lembitu 2 ) arvutisalongi, kes tegeleb tõsisemalt arvuti juppide müügiga. Teised on kas väga kitsa kaubavalikuga või vähese letikaubaga ning mitme erineva poe kaupade edasimüüjad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 09.12.2004 21:35:13 vasta tsitaadiga

Täitsa nõus thumbs_up.gif
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2004 10:48:36 vasta tsitaadiga

No viisin siis oma DVD/CD-RW garantiise teenindus oli muidugi super! aga vaatab kui tagasi saan või uue saan kuidas siis lood on , probleeme pole mul ordiga kunagi olnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 14.12.2004 18:01:56 vasta tsitaadiga

Mina ostsin oma jubinad pronksi tänava ordist tlns. Väga meeldiv oli, kõikidele juppidele sain mingi 100-300 eek alet ka. Kui kiiresti juppe vaja siis raplas ordi edasimüüja, FIE martti raavel. IT WORKS 8)
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 01:50:56 vasta tsitaadiga

väga hea pood
aga miks neil on hinnakirjas ühed hinnad ja vitriinides teised ning ostes saab ikka hinnakirja järgi?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
str3ss
HV vaatleja
str3ss

liitunud: 14.12.2004




sõnum 16.12.2004 10:50:14 vasta tsitaadiga

ise ordiga täielikult rahul. ka karantiiga. õnneks saan vajalikud jupid omahinnaga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.12.2004 11:40:53 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
väga hea pood
aga miks neil on hinnakirjas ühed hinnad ja vitriinides teised ning ostes saab ikka hinnakirja järgi?

see kuidas kunagi... vahes tehakse ju lambist alet ka... mul ikka päris mitu head juhust olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 16.12.2004 17:07:43 vasta tsitaadiga

Lähed poodi, ütled, et mm.. ei tea jah sääl kõrval poes oli 150.- odavam... ja huvitav küll, tuleb vist ära osta. Siis peaks müüjal silmad heldeks minema ja allahindlus tulema.
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.12.2004 17:14:39 vasta tsitaadiga

mina olen põhimõtteline inimene ja väikeste-keskmiste ostude puhul alet ei nõua. müüja tahab ka süüa saada, äkki lapsed, kodumajapidamine jne.
Selline "niikuinii" saab alet suhtumine imeb. kui lipikul on hind olemas, siis las see hind olgu. türgi laata meil vaja ei ole.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 16.12.2004 17:21:52 vasta tsitaadiga

Heh, ega müüja raha endale ei saa, ikka firma saab. Müüja saab lihtsalt palka ju. Point ongi selles, et ostad ikka sealt poest kus on odavam. Kui firmal on valida kas anda kaup ära natuke soodsamalt või mitte üldse ära anda, siis arva millise variandi valib. Turunduse teooria ütleb, et kõige tähtsam on kaubast vabaneda. ("...ära armasta oma kaupa...").
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.12.2004 17:24:15 vasta tsitaadiga

hehh, sa vist ei jaga nende palgaasju..?
enamikes eesti arvutifirmades saavad müüjad põhi+tulemuspalka, st et on olemas mingi fix põhipalk ja siis tulemuspalk, mis tihtipeale sõltub läbimüügist (tuttaval oli mingi diil, et läbimüügi pealt 8%, mis on üsna reaalne, sest selline on umbes edasimüüja protsent).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 16.12.2004 17:27:20 vasta tsitaadiga

Maybe, aga ikka ostan sealt kus odavam, mitte sealt kus lähemal/parem teenindus vms. Olen selline vastik parasiit icon_evil.gif
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2004 17:49:07 vasta tsitaadiga

Kusjuures, NB!

Üldjuhul ei arvutata tulemuspalka mitte käibelt vaid müügimarginaalilt ehk brutokasumilt. Ma võin ju miljonite eest kaupa omahinnas müüa, aga teenides mitte midagi.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 16.12.2004 18:02:06 vasta tsitaadiga

Eks see asi ole erinev igalpool.
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 17.12.2004 21:40:19 vasta tsitaadiga

kas nad ordi garantiis läpakate klaviatuuri viitsivad puhastada?
Läks pool klaasi cocat peale ning peale ühe nupu eemaldamist ja tagasipanemist andsin alla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 22:05:15 vasta tsitaadiga

karta võib, et see garantii alla päris ei lähe icon_smile.gif hea, et läpakas ellu jäi, paljudele läpakatele on coca saatuslikuks saanud.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 17.12.2004 22:42:45 vasta tsitaadiga

kas keegi on k2inud l2hiajal Jqe t2naval asuvas Ordi kaupluses Kas seal oli KOhal selline CPuClooer NAgu Thermaltake Silent Boost K8
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 17.12.2004 22:52:18 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
karta võib, et see garantii alla päris ei lähe icon_smile.gif hea, et läpakas ellu jäi, paljudele läpakatele on coca saatuslikuks saanud.

garantii on läpakal läbi nagunii. Lihtsalt huvitas kas nad seal selliste asjadega nokitsevad ka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 23:03:10 vasta tsitaadiga

kindlasti...vastava summa eest.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2004 10:31:06 vasta tsitaadiga

v6hik kirjutas:
attrs kirjutas:
karta võib, et see garantii alla päris ei lähe icon_smile.gif hea, et läpakas ellu jäi, paljudele läpakatele on coca saatuslikuks saanud.

garantii on läpakal läbi nagunii. Lihtsalt huvitas kas nad seal selliste asjadega nokitsevad ka.

... aga miks Sa nende endi käest ei küsi ? Vastus on ju kõigest ühe telefonikõne kaugusel:
http://www.ordi.ee/pood/kontakt?id=jap7L74H&mv_pc=98

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulaner
HV vaatleja
paulaner

liitunud: 27.02.2004




sõnum 28.12.2004 13:03:55 vasta tsitaadiga

Kas see on muidu Ordil tavaline käekiri helistada lõppkliendile kui edasimüüja ei maksa tootjale pappi ära?

Kaks nädalat kimbutavad ilmsüütu "lõppkliendi" raamatupidajat, närvi hakkab käima juba.

_________________
bregs
Paulaner
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 13:17:17 vasta tsitaadiga

Pühapäeval ostsin Ordi kodulehelt HP Laserjet 1010, täna kell 9.00 toodi koju ukse taha (magasin veel). Andsin allkirja ja dokumendi nr.

Väga hea ja lihtne lahendus ostmiseks, üle 1000.- ostud toimetatakse TASUTA koju kätte thumbs_up.gif

Üks probleem on ainult pean linna minema ja USB kaabli ostma, sest seda ei ole kaasas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 18:13:58 vasta tsitaadiga

igati hea pood 8y)
käisin termopastat ostmas, sain 50% alla icon_razz.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 84, 85, 86  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.