|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
13.12.2004 22:02:38
|
|
|
| Kui vastasrääkija saadab Sulle ikooni, mille ta on tõmmanud sealt, siis tuleb selline tekst ette kuna seda Sul endal ei ole. See on minu teada ka kerge "spyware".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trustmann
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2002
|
14.12.2004 02:14:00
|
|
|
| trustmann kirjutas: |
Mu sõbral on selline probleem, et alati kui ta kellegi rääkima hakkab, siis lööb selle räägitava inimese msnni kasti järgmine teade:
Your buddy has a new Buddy Icon. Take a look! http://buddies.funbuddyicons.com
@[fwpscript]Icon:none@[/fwpscript]
Ma ei tea kust ta selle sai või mis asi see on... ilmselt see mingi viirus pole, tegu vist mingisuguse spywarega.... :S
Kas oskab keegi aidata |
Sain probleemi lahendatud... ma mõtlesin, et asi on hullem, aga kui sõbra arvuti taha sain, lasin lihtsalt selle spämmi proge add/removest maha ja kustutasin vastava registri sissekande... ja oligi asi korras...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
papsik
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
häpijoii
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
14.12.2004 15:23:27
|
|
|
Õde krt tõmbas MSN + i peale ja nüüd tuleb pidevalt mingit reklaam jura ja mingi kasiino banner on all nurgas kogu aeg lahti, mida teha olen kõik msn jura maha lasknud, aga ikkagi tuleb bänner alla kõik adawared jne asjad on ka proovitud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
14.12.2004 15:39:24
|
|
|
| häpijoii kirjutas: |
Õde krt tõmbas MSN + i peale ja nüüd tuleb pidevalt mingit reklaam jura ja mingi kasiino banner on all nurgas kogu aeg lahti, mida teha olen kõik msn jura maha lasknud, aga ikkagi tuleb bänner alla kõik adawared jne asjad on ka proovitud  |
Lase MSN+ maha ja kõik sponsorprogrammid koos sellega. Kui MSN+'i vaja, siis lase ta uuesti peale, aga ise. Ta küsib installi käigus, kas Sa soovid omale sponsorprogrammi (see seda jura toobki) ka, siis lihtsalt keeldu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
motion
HV vaatleja
liitunud: 07.11.2004
|
14.12.2004 17:42:28
|
|
|
nii nii, probleem selline, et kui msnis faile saata, siis see on jube aeglane and i mean jube aeglane. kõigepalt läheb ala 10kbs
siis aina kukub kuni saadab paari kb kaupa ja siis puhkab 5 seki ja jälle 2kb jne. ühesõnaga milles probla võiks olla? ruuteriga jagatud ja ruuteril fw peal ei ole. ainuke kamm see, et elioni kodulahendus 3 millel kraanid kinni. xp fire on maas.
ja kusjuures seda jama on nii kohtvõrgus kui ka mitte lanis olevatele arvutitele faile saates. vanasti, kui oli xp ics, ruuterit pold, siis kui saatsin msni kaudu faile arvutile, mis connectisid netti läbi jagaja arvuti, oli saatmine väga kiire, enam vähem nagu võrgu kiirus peabki olema. OT: ja kust võiks leida abi ip nat sessioni kohta?! :S ruuteri log näitab, et see on mul pidevalt täis, kui panna kazaa või donkey tööle, ning nett kisub kooma ehk ei tööta enam ja viib välja isegi kuni neti disconnectimiseni. kusjuures lubatud connectionite arv donkeys on ju kõigest 45 ja pealegi, ega siis ruuteril vaevalt see limit mingi 40 pole, need peaksid olema ikka minu meelest ala 256 min, kui mitte 512 või rohkemgi. nii et shoot, andke tulla
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
14.12.2004 18:30:50
|
|
|
| motion, kui arvutid võrgus on, siis on saatmine jah kiire. Tavaliselt segab saatmist kas tulemüür, aga sellest pole isegi aru saanud, miks MSN'iga kõik nii aeglaselt käib kahe võrgu vahel. Paratamatus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
motion
HV vaatleja
liitunud: 07.11.2004
|
14.12.2004 18:50:05
|
|
|
| noh ei tahaks uskuda, et paratamatus. kuna enne ruuteri ostu töötas saatmine kohtvõrgus ja neti kaudu hästi, siis kipun arvama, et millegi pärast on probleemiks ikkagi ruuter ja/või kodu3 pordid :S kuid puudub täielik idee, kuidas asja parandada. peab ikka pinnima, et lahti tehtaks pordid. "turvalisuse" pärast sai valitud kinnised kraanid :S :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bastard
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2004
|
15.12.2004 10:00:24
|
|
|
mul on peale ühenduse jagamist msn trikke tegema hakanud
sekundiks logib sisse aga siis pangestub - not responding
teises masinas samamoodi
sellele sai format tehtud ja nüüd töötab aga enda masinale ei tahaks teha
ei tahaks selle webmsniga jamada nii et abi oleks teretulnud
muidu ruuteri seaded on default ja tulemüür maas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
15.12.2004 12:13:19
|
|
|
| Hetkel ei saa MSNi sisse logida, viskas välja ja ei lase sisse enam. Kasutan 7.0 beta. On teistel ka probleeme?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
15.12.2004 14:01:26
|
|
|
mul sama 7.0 ja webmessengeriga
status aga OK
http://messenger.msn.com/Status.aspx
http://e-messenger.net/
-abil sain sisse
''There is currently a problem with the .NET Passport Service and engineers are working on a solution. This also affects MSN Messenger users with non @hotmail.com/@msn.com email addresses, who may be experiencing problems with the service this evening. The common error message is:
"We could not sign you in to MSN Messenger because there is a problem with your .NET Passport. Click OK to learn more at the .NET Passport Web site. 81000303." Clicking OK results in another error message: "Microsoft® .NET Passport was temporarily unable to complete your request. Please try again later."
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
16.12.2004 22:17:50
|
|
|
panin kogemata automat sign in-i sisse msn-il, kuidas sele nüüd maha saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
16.12.2004 22:27:06
|
|
|
| registrist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
16.12.2004 22:40:40
|
|
|
| janno89 kirjutas: |
panin kogemata automat sign in-i sisse msn-il, kuidas sele nüüd maha saab?  |
kohe algul kui msni lahti teed, siis seal on need andmete sisestamise väljad... seal võtad linnukese maha automat loginu eest.
_________________ ayo one two one two |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
16.12.2004 22:45:33
|
|
|
| Oliver112 kirjutas: |
| registrist |
äkki räägiksid täpsemalt mida seal tegema peab ja kust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
16.12.2004 22:46:49
|
|
|
| kes7 kirjutas: |
| janno89 kirjutas: |
panin kogemata automat sign in-i sisse msn-il, kuidas sele nüüd maha saab?  |
kohe algul kui msni lahti teed, siis seal on need andmete sisestamise väljad... seal võtad linnukese maha automat loginu eest.  |
ta ei näita enam seal ees linnukest, aga ikka on automat sign in sees
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
16.12.2004 22:53:39
|
|
|
contorol panel->users->''sinu kasutaja''->change my net passport
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
16.12.2004 23:50:16
|
|
|
| SCREAMER kirjutas: |
| contorol panel->users->''sinu kasutaja''->change my net passport |
proovisin ja lugesin ja mässasin sealt igat pidi, aga ikka jääb see peale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
17.12.2004 01:55:12
|
|
|
oo jee..msn ruulib
täna nagu enam polnud online's mul listi inimesi, kuigi reaalselt olid online ja isegi polnud mind ära blokkinud..
öhtuks asi jöudis niikaugele, et minu msn'i aadress kadus osadel listist salapäraselt ära (k.a. minu enda teise msn'i aadressil)..lisaks osadel kasutajatel oli yhel hetkel üks nimi, miskine 5mintsa pärast muutus nimi teiseks...see muutumine väike asi, aga ka sellistel, kes peale töökoha netti ei saa ja msn'is ei käi...
oeh ytleks sellepeale..kustutasin accounti ära ja tegin uuesti...eks näis kauaks kasu sellest oli...
on kellelgi veel selliseid toredaid seikasid?
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
17.12.2004 18:21:59
|
|
|
| janno89 kirjutas: |
panin kogemata automat sign in-i sisse msn-il, kuidas sele nüüd maha saab?  |
Options-General-Allow automatic sign in when connected to the Internet
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AsTeR
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
17.12.2004 21:39:57
|
|
|
| Mul ei näita miskipärast kontaktide nimesid aint maili aadress on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
17.12.2004 22:14:43
|
|
|
| AsTeR kirjutas: |
| Mul ei näita miskipärast kontaktide nimesid aint maili aadress on. |
MSN'i seadeid uuri "contacts'ide" alt. Kui sealt kõik korras, siis MSN+'i seadete kallale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
17.12.2004 23:27:34
|
|
|
milles probleem vöib olla, et ei saa .ee domeenil asuvad msn'i aadressi veritify teha?
häda selles, et panen veritify email jne..aga postkasti ei tule maili..et saaks seda veritify'da ära.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
17.12.2004 23:29:29
|
|
|
| busse kirjutas: |
milles probleem vöib olla, et ei saa .ee domeenil asuvad msn'i aadressi veritify teha?
häda selles, et panen veritify email jne..aga postkasti ei tule maili..et saaks seda veritify'da ära. |
Siis lase uuesti see meil saata. Endal oli küll kõik korras.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
17.12.2004 23:43:38
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| busse kirjutas: |
milles probleem vöib olla, et ei saa .ee domeenil asuvad msn'i aadressi veritify teha?
häda selles, et panen veritify email jne..aga postkasti ei tule maili..et saaks seda veritify'da ära. |
Siis lase uuesti see meil saata. Endal oli küll kõik korras. |
olen seda 2päeva jooksul kymneid kordi teinud..ikkagi ei möhkugi
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
18.12.2004 13:17:29
|
|
|
Selline probleem on, et MSN Messengeril kui võtta menüüst > Tools > Options > Show me as "Away" when I`m inactive for 1 minutes ( seda aega saab muuta ) ja panna sinna linnuke ette, siis see asi ei taha kahjuks toimida.
MSN Messenger 6.2
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
18.12.2004 14:00:46
|
|
|
Mul ka see ei toimi 6.2-l. Alguses küll töötas, kuid siis mingil hetkel lihtsalt ei läinud enam Away peale, olgu ma kasvõi 3 tundi ära (Pandud 3 min. peale).
Huvitaks ka, kuidas see uuesti tööle saada.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| tagasi üles |
|
 |
papsik
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2004
|
18.12.2004 15:09:36
|
|
|
| Lase msn maha ja uuesti peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
20.12.2004 16:32:53
|
|
|
kas keegi teab kuda saab panna näiteks mediaplayeris mängivat videot msni näitama?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
20.12.2004 17:16:47
|
|
|
| VirtualCamera ,aga seal ei käi see mediaplayeri kaudu vaid paned selles progres video jooksma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mrmuff
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2004
|
20.12.2004 19:53:07
|
|
|
Mis asja abil saaks MSN 6.2-te nähtamatult sisse logida (MSN Plus on kah olemas). mingi "Jnrzloader" mul on aga see tahab vägisi arvuti restarti vajavasse seisu viia
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
21.12.2004 01:16:32
|
|
|
| kas keegi oskab öelda palju saab msn 7 panna kasutajaid ??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
21.12.2004 16:32:42
|
|
|
Oeh.. juba teist päeva msni ei saa. Ajab oma incorrect password ja 0x81000303 jama.
Olen vist kõik variandid seda tööle saada ka ära proovind ... Eriti huvitav on see ,et http://webmessenger.msn.com töötab.
Aga ei viitsi eriti koguaeg läbi browseri msnis olla
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
21.12.2004 17:57:10
|
|
|
Mitte midagi sealt ei aidanud ... see lugu käib seal pmst. 0x.......370 kohta , mul ...303.
Ah , eks peab siis ootama millal probleem ennast ise lahendab,
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
21.12.2004 21:01:20
|
|
|
| jäädki ootama nii,tee parem nii, uninstall messengarile,ning siis registry kallale ning lased sealt messengeriga seostuva maha ning siis installid uuesti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
21.12.2004 22:47:15
|
|
|
ooeeeeh. praegu mässasin selle msniga üle tunni aja järjest .. lugesin mingit 20 teemat 10-s erineva foorumis.
Ja olen täpselt samas kohas tagasi kust alustasin.
Nüüd peaks olema absoluutselt kõik asjad ära proovitud .. , peale formati muidugi. I rest my case
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
21.12.2004 23:45:27
|
|
|
| hardi_k kirjutas: |
ooeeeeh. praegu mässasin selle msniga üle tunni aja järjest .. lugesin mingit 20 teemat 10-s erineva foorumis.
Ja olen täpselt samas kohas tagasi kust alustasin.
Nüüd peaks olema absoluutselt kõik asjad ära proovitud .. , peale formati muidugi. I rest my case  |
lasid registrist kõik messengeriga seaonduva ka maha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
21.12.2004 23:49:58
|
|
|
| tsitaat: |
| lasid registrist kõik messengeriga seaonduva ka maha? |
Absoluutselt kõik asjad - tähendab , et muidugi sai ka see ära proovitud.
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
22.12.2004 00:34:16
|
|
|
| hardi_k kirjutas: |
| tsitaat: |
| lasid registrist kõik messengeriga seaonduva ka maha? |
Absoluutselt kõik asjad - tähendab , et muidugi sai ka see ära proovitud. |
sul on eraldi kasutajad winis? tee uus account ja proovi siis kui nii on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
22.12.2004 01:04:20
|
|
|
ehh... ma nagu oleks ise selle peale tulenud , k mul pole vist erit mõtet siin oma jamaga spämmida
vaatab kas mess.be ja msn enda foorumitst jne. saab midagi tarka teada.
EDIT: Asi siis korras , repair install
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003

|
22.12.2004 17:53:25
|
|
|
oskab keegi öelda, kus kohas MSN'i parooli sai muuta ??? mis lk see oli...absull ei mäleta enam
EDIT: leidsin...võlusõna on ALATI google
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mrmuff
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2004
|
23.12.2004 13:57:07
|
|
|
| mrmuff kirjutas: |
Mis asja abil saaks MSN 6.2-te nähtamatult sisse logida (MSN Plus on kah olemas). mingi "Jnrzloader" mul on aga see tahab vägisi arvuti restarti vajavasse seisu viia  |
No mida värki keegi ei tea siis midagi ve
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mrmuff
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2004
|
23.12.2004 18:36:38
|
|
|
[quote="2 trini"]
Ok thanks proovin sellega siis mõni aeg kas tekib veel probleeme. See teine muitu töötas kah aga mingi 50% käivitamistest lõppes restardiga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
23.12.2004 19:26:54
|
|
|
mis võiks olla probleem, kui msn muudab fondi uue vestlusakna avamisel ise pidevalt 10 peale, kasutan 15" monitori, ja sellel oleva resoga ei ole see font size 10 kohe kuidagi silmale sobiv.
_________________ Võtke õuna! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
23.12.2004 19:30:28
|
|
|
krt mul messenger 7 betaga ei lähe tekst üldse läbi. siis korraks nagu läheb, ja mõne aja pärast ei saa jälle midagi kirjutada.
peab 6.2 vist tagasi panema, kui muud varianti pole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
24.12.2004 19:32:27
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
Ok thanks proovin sellega siis mõni aeg kas tekib veel probleeme. See teine muitu töötas kah aga mingi 50% käivitamistest lõppes restardiga  |
Ka msn shell võimaldab sisse logida nähtamatult http://www.msnshell.com/
ainult et jube aeglaselt tõmbab seda sealt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
semper
HV kasutaja
liitunud: 19.12.2004
|
25.12.2004 16:18:09
|
|
|
Tere, kas keegi palun saaks uppida või anda lingi kust saaks msn'i program filesid tõmmata. Mul arvuti teeninduses ja mingi p100 rondile ei saa msnni installida, aga üritaks siis todamoodi käima saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mrmuff
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2004
|
25.12.2004 19:37:53
|
|
|
| semper kirjutas: |
Tere, kas keegi palun saaks uppida või anda lingi kust saaks msn'i program filesid tõmmata. Mul arvuti teeninduses ja mingi p100 rondile ei saa msnni installida, aga üritaks siis todamoodi käima saada.  |
Kui seal windows 95 siis uuemad msn-id seal ei töötagi... tõmba vanem mingi www.oldversion.com oli vist kust saab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|