Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2004 22:23:15 vasta tsitaadiga

bigbossu16 kirjutas:
Viskan ühe komplekti siia, mida peaks Gennetlabist hea hinnaga saama:

DFI lanparty Nf3
AMD 64 3000+ (inbox)
Club 3d 9600pro
Twinmos pc3200 512mb
Aopen 300W
Western Digital Caviar Se 120GB, 8mb, SATA

Mis hinnaga seda saama peaks siis?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigbossu16
HV kasutaja
bigbossu16

liitunud: 28.07.2004




sõnum 12.12.2004 22:27:51 vasta tsitaadiga

No täpselt ei oska ütelda, aga see peaks jääma suht odavaks, võrreldes paljude teiste kohtadega 8)

Muideks saaks praegu Gennetist sellise prose AMD Athlon 64 3000+ Socket 939 protsessor 2500.- icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigbossu16
HV kasutaja
bigbossu16

liitunud: 28.07.2004




sõnum 13.12.2004 10:46:17 vasta tsitaadiga

Komplekt Genneti hinnakirja põhjal:

AMD ATHLON 64 3000+ inBOX, socket 939 2600.-
Epox 9NDA3+, Socket 939, nForce3, S-ATA, GLAN, heli 2300.-
icon_biggrin.gif 512MB DDR DIMM PC4500,A-data 1900.-
thumbs_up.gif 512MB DDR DIMM PC4500,A-data 1900.-
200GB Western Digital Caviar SE, 7200rpm, SATA100, 8MB WD2000JD 1900.-
128MB Club 3D Radeon 9600XT, TV-Out, DVI 2390.-
Antec ATX korpus SLK3700AMB/MT 350W 4x5.25" ATX 2xUSB PFC 1200.-
Lite-On DVD/CD-RW combo 52/32/52X CD, 16X DVD SOHC-5232K-01C 640.-

video võib hiljem teise panna, aga esialgu käib 9600xt ka veel täiesti.

kokku: 14830.-
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigbossu16
HV kasutaja
bigbossu16

liitunud: 28.07.2004




sõnum 13.12.2004 14:54:06 vasta tsitaadiga

Ordi hinnakirja järgi:

AMD Athlon 64 2800+ 512kB cache 1.8GHz socket 754 1970.-
EPoX MB 8KDA3i, Athlon 64 soc. 754, Nforce 3-250 1290.-
Arctic cooling K8 CPU cooler AC-SIL64U Silencer 64 TC Athlon 64 up to 4000+ vaikne 200.-
MediumTower 360W PFC Chieftec DX-01W "Dragon" low noise 4x5,25" 2xFDD 4x3,5" 1300.-
DDRAM 512MB DIMM 500MHz PC4000 (3-4-4-8) DDR Corsair 1800.-
Samsung 160GB Serial-ATA150 7200rpm 8MB cache FDB 1600.-
Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 (CGNX-G668TVD) 3050.-
kui see on ikka AGP icon_confused.gif

kokku: 11210.-
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 13.12.2004 18:53:30 vasta tsitaadiga

Video pole AGP, kas tähis PCX ei valgusta sind?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigbossu16
HV kasutaja
bigbossu16

liitunud: 28.07.2004




sõnum 13.12.2004 22:42:26 vasta tsitaadiga

pokk kirjutas:
Video pole AGP, kas tähis PCX ei valgusta sind?


Selles ma ju kahtlesin, teistes oli väljakirjutatud, et pci express, aga siin mitte.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2004 15:18:43 vasta tsitaadiga

Nagu varem mainitud oli ju ka siin välja toodud tema tüüp.
Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX...
A pole hullu
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 15.12.2004 00:33:05 vasta tsitaadiga

Ei saa vist jah
Mul komplektidel uuendus tehtud, nädalaks ära icon_razz.gif
www.zone.ee/henristuff
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 15.12.2004 19:09:52 vasta tsitaadiga

Lisaks mõned komplektid:

Abit AV8-3rd Eye 1830.-
AMD Athlon 64 3200+ Socket 939 3300.-
Zalmantech cooler CNPS7000A-AlCu 600.-
Antec ATX supertower Serv 400W USB 4x5.25 2x3.5 Must 1665.-
Western Digital Raptor 36GB 10000rpm 1650.-
Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1450.-
Lite-On DVD/CD-RW combo SOHC-5232K 52/32/52, 16xDVD, OEM 625.-
Adata DDRAM PC-4000 500MHz 512MB CL 2,5 1900.-
Adata DDRAM PC-4000 500MHz 512MB CL 2,5 1900.-
GF 6800 GT 256 MB GDDR-3 & FAR CRY 6580.-
21500.-

Abit AV8-3rd Eye 1830.-
AMD Athlon 64 3000+ Socket 939 2390.-
Zalmantech cooler CNPS7000A-AlCu 600.-
Antec ATX supertower Serv 400W USB 4x5.25 2x3.5 Must 1665.-
Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1450.-
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 1045.-
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 1045.-
Lite-On DVD/CD-RW combo SOHC-5232K 52/32/52, 16xDVD, OEM 625.-
Club 3d GeForce 6800 128MB 4950.-
15600.-

Epox Socket 754 EP-8KDA3J, nForce3 250GB, ATX, LAN, Sound 1370.-
AMD ATHLON 64 3000+ BOX 2000MHz 2260.-
Aopen ATX miditower QF50B 300w 635.-
Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1450.-
Lite-On DVD/CD-RW combo SOHC-5232K 52/32/52, 16xDVD, OEM 625.-
PNY GeForce 6600GT AGP 3210.-
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 1045.-
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 1045.-
11640.-

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xAMDx
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.12.2004 22:08:19 vasta tsitaadiga

Uue korraliku kasutaja reklaamin siin veidi beestingu komplekte, mille ma ise olen kokku pannud!
PS: See ei tähenda, et oleksin beestingu palgal, lihtsalt hea hinna/kvaliteedi suhe on beestingu pluss thumbs_up.gif


Intel 530 P4 3.0GHz/1MB/800/inbox 2790.-
ASUS P5GD1 1990.-
ATX, i915P, 800FSB, Dual DDR, PCI Express, 4x SATA150, RAID, Gigabit LAN, 8x USB2.0, 8ch audio + S/P DIF, Socket775
512MB PC3200 DDRAM PQI 1090.-
Samsung 160GB SpinPoint P80 SATA 7200rpm 8MB 1490.-
PointOfView GeForce6600GT PCX 128MB DDR TV-out/DVI 3690.-
NEC ND-3500 DVD+/-RW Dual 16xW/4xRW/16xR 1099.-
Chieftec DX-01WD-U 360W ATX 1390.-

kokku: 13539.-

Väga võimsa videkaardiga multimeedia arvuti, mille töö muudab laitmatuks pikaaegsete traditsiionidega P4 protsessor, ning kvaliteet toide/korpus.


AMD Athlon 64 3000+ Inbox 2350.-
ASUS K8N ATX, nForce3 250GB, 800FSB, DDR400, AGP(8x), Serial ATA, LAN, 8-ch sound + S/P DIF, 8x USB2.0, Socket754 1290.-
512MB PC3200 DDRAM PQI 1090.-
Samsung 120GB SpinPoint P80 SATA 7200rpm 8MB 1290.-
Club3D Radeon 9600 XT 128MB DDRTV-out + DVI 2190
LiteOn SOHC-5232K 52xW/32xRW/52xR+16xDVD 670.-
Chieftec DH-01W 300W ATX 950.-

võimas arvuti kodukasutajale, mille kasutamise teevad nauditavaks kiire ja tulevikku suunatud protsessor, kiire kõvaketas, ning dx9 videkaart.

kokku: 9830


AMD Sempron 2400+ Inbox 950.-
EPoX EP-8KMM3I 790.-
mATX, VIA KM400, DDR, 64MB video + AGP(8x), audio, LAN, ATA/133, 6x USB2.0, SocketA2
512MB PC3200 DDRAM PQI 1090.-
Seagate 120GB Barracuda 7200.7 Plus 7200rpm 8MB 1290.-
Samsung 1.44 FDD Black 100.-
Q-Tec L-DT 350W ATX must 790.-
LiteOn SOHC-5232K 52xW/32xRW/52xR+16xDVD Black 670.-

kokku: 5680.-

Ilusa musta välimusega korpus ja kiire arvuti muudab kontoritöö palju meeldivamaks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 23.12.2004 22:52:50 vasta tsitaadiga

Abit AV8-3rd Eye 1830.- (Dr Peep)
Thermaltake Silent Boost K8 330.- (Ordi)
Hitachi Deskstar 7K250 80GB 7200rpm SATA150 8MB 1020.- (Fauni, ATF)
AMD Athlon 64 3000+ (2000MHz) 512KB L2 cache inbox 2340.- (Dr Peep)
Adata PC-3200 400MHz 512MB 1200.- (Gennet Lab)
~6600.-

Epox Socket 754 EP-8KDA3J, nForce3 250GB, ATX, LAN, Sound 1370.- (Dr Peep)
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 1045.- (Ordi)
Hitachi Deskstar 7K250 80GB 7200rpm SATA150 8MB 1020.- (ATF)
AMD Athlon 64 2800+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox 2080.- (Datalink)
Sapphire Radeon 9600PRO Advantage 128MB 400/466 1450.- (Dr Peep)
~7000.-
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.12.2004 23:00:30 vasta tsitaadiga

selle 7K eest ei saa veel midagi eriti head... aa...ja kui tahad head int. heli... siis oota MSI uus emaplaat ära... Creative sound + PCI-E (SLI)

Abit AV8-3rd Eye 1830.- (Dr Peep)
Thermaltake Silent Boost K8 330.- (Ordi)
Hitachi Deskstar 7K250 80GB 7200rpm SATA150 8MB 1020.- (Fauni, ATF)
AMD Athlon 64 3000+ (2000MHz) 512KB L2 cache inbox 2340.- (Dr Peep)
Adata PC-3200 400MHz 512MB 1200.- (Gennet Lab)
~6600.-

seda Silent Boosti pole ju saada ja pealegi ajab default ilusti asja ära... parem võtku selle raha eest suurem kõvaketas icon_wink.gif
Kõik need jubinad võib vabalt Gennetist osta... hind jääks umbes samaks kui võtta see Silent Boost maha icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 23.12.2004 23:31:41 vasta tsitaadiga

Oih, jätsin kogemata Silent Boosti peale, inbox piisavalt hea tegelt icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 24.12.2004 00:09:52 vasta tsitaadiga

aga kas poleks mõttekam selle prose asemel panna AMD Athlon 64 3200+ (2000MHz) 1MB L2 cache inbox 3014.- ?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.12.2004 00:14:09 vasta tsitaadiga

ei ole... s754-st rääkides on 512 cachega 3200+ märksa kiirem icon_wink.gif samas hetkel tasuks ikka võimalusel eelistada s 939 prosesid... 3000+ väga soodsa hinnaga ja klokkub päris hästi
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 24.12.2004 00:54:59 vasta tsitaadiga

kuda siuke asi võiks toimida ning kummad mälud paremad(ja kas on ikk nii et cl2.0 on parem kui cl3.0?) on ning kas see emme ka hea on?
Epox 9NDA3+ 2300.- (Gennet Lab)
AMD Athlon 64 3000+ (2000MHz) 512KB L2 cache inbox 2380.- (Gennet Lab)
Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1480.- (ATF)
Corsair DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,0 1540.- (ATF) või
Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,0 HyperX 1595.- (ATF)

~7700.-
läks küll natuke yle aga seda saab veel lubada
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 24.12.2004 02:53:50 vasta tsitaadiga

xAMDx kirjutas:
Uue korraliku kasutaja reklaamin siin veidi beestingu komplekte, mille ma ise olen kokku pannud!
PS: See ei tähenda, et oleksin beestingu palgal, lihtsalt hea hinna/kvaliteedi suhe on beestingu pluss thumbs_up.gif


Intel 530 P4 3.0GHz/1MB/800/inbox 2790.-
ASUS P5GD1 1990.-
ATX, i915P, 800FSB, Dual DDR, PCI Express, 4x SATA150, RAID, Gigabit LAN, 8x USB2.0, 8ch audio + S/P DIF, Socket775
512MB PC3200 DDRAM PQI 1090.-
Samsung 160GB SpinPoint P80 SATA 7200rpm 8MB 1490.-
PointOfView GeForce6600GT PCX 128MB DDR TV-out/DVI 3690.-
NEC ND-3500 DVD+/-RW Dual 16xW/4xRW/16xR 1099.-
Chieftec DX-01WD-U 360W ATX 1390.-

kokku: 13539.-

Väga võimsa videkaardiga multimeedia arvuti, mille töö muudab laitmatuks pikaaegsete traditsiionidega P4 protsessor, ning kvaliteet toide/korpus.


Praktiliselt samasugune komplekt ORDIst tuli ca 1000kr odavam!

Intel530 Pentium 4 3,0 GHz/1M box FSB800 s775 2 910.00 kr
ABIT MB AG8-V i915P+ICH6, DualDDR, 1xIDE, 4xS-ATA, Sb 5.1 ; PCI Express 16x, 3PCI Exp., 2PCI, 1Gbit LAN 1 700.00 kr
DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1 045.00 kr
Samsung 160GB Serial-ATA150 7200rpm 8MB cache FDB 1 550.00 kr
Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 (CGNX-G668TVD) 3 050.00 kr
MediumTower 360W PFC Chieftec DX-01W "Dragon" low noise 4x5,25" 2xFDD 4x3,5" 1 300.00 kr
DVD +/- RW NEC ND-3500 OEM dual layer hele 16X, (48*24*48 ) ilma tarkvarata 1 099.00 kr

Summa: 12 654.00 kr

ORDIs on üldse viimasel ajal kuidagi soodsad hinnad.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!


viimati muutis Troll 24.12.2004 02:55:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.12.2004 09:45:30 vasta tsitaadiga

Jõulutroll kirjutas:
xAMDx kirjutas:
Uue korraliku kasutaja reklaamin siin veidi beestingu komplekte, mille ma ise olen kokku pannud!
PS: See ei tähenda, et oleksin beestingu palgal, lihtsalt hea hinna/kvaliteedi suhe on beestingu pluss thumbs_up.gif


Intel 530 P4 3.0GHz/1MB/800/inbox 2790.-
ASUS P5GD1 1990.-
ATX, i915P, 800FSB, Dual DDR, PCI Express, 4x SATA150, RAID, Gigabit LAN, 8x USB2.0, 8ch audio + S/P DIF, Socket775
512MB PC3200 DDRAM PQI 1090.-
Samsung 160GB SpinPoint P80 SATA 7200rpm 8MB 1490.-
PointOfView GeForce6600GT PCX 128MB DDR TV-out/DVI 3690.-
NEC ND-3500 DVD+/-RW Dual 16xW/4xRW/16xR 1099.-
Chieftec DX-01WD-U 360W ATX 1390.-

kokku: 13539.-

Väga võimsa videkaardiga multimeedia arvuti, mille töö muudab laitmatuks pikaaegsete traditsiionidega P4 protsessor, ning kvaliteet toide/korpus.


Praktiliselt samasugune komplekt ORDIst tuli ca 1000kr odavam!

Intel530 Pentium 4 3,0 GHz/1M box FSB800 s775 2 910.00 kr
ABIT MB AG8-V i915P+ICH6, DualDDR, 1xIDE, 4xS-ATA, Sb 5.1 ; PCI Express 16x, 3PCI Exp., 2PCI, 1Gbit LAN 1 700.00 kr
DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1 045.00 kr
Samsung 160GB Serial-ATA150 7200rpm 8MB cache FDB 1 550.00 kr
Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 (CGNX-G668TVD) 3 050.00 kr
MediumTower 360W PFC Chieftec DX-01W "Dragon" low noise 4x5,25" 2xFDD 4x3,5" 1 300.00 kr
DVD +/- RW NEC ND-3500 OEM dual layer hele 16X, (48*24*48 ) ilma tarkvarata 1 099.00 kr

Summa: 12 654.00 kr

ORDIs on üldse viimasel ajal kuidagi soodsad hinnad.

on jah soodsad hinnad... vaatan, et siin topitakse mõnuga seda Peepu igale poole ja üldse hindu mist kõige odavama järgi võetud... nii mõnigi kord on Ordi hind vaid 100-300kr kallim kui sedagi ja mis põhiline - Ordist saab alet kaubelda, mul on emaplaat näiteks tänu väiksele soodukale odavamalt käes kui miskist Peebust icon_razz.gif
Point on selles, et alati ei ole odavaim hind odavaim lahendus - seda on juba K tõestanud icon_razz.gif

Nii et tubli töö Troll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DmX
HV kasutaja
DmX

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 00:39:27 vasta tsitaadiga

EPoX 8KRAI via KT600 FSB400 socket A for AMD XP 900.-
AMD Sempron 2200 333MHz socket 462 700.-
CPU Cooler CP5-8JD1F-OL for AMD K7 3200+ vasest silindriga 80x80 125.-
Seagate 80 GB, Barracuda ATA 7200.7 8,5ms up to 683Mbs 2MB 920.-
DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1045.-
A-Open 300W MidiTower CAG 1.1 QF50C Must/Silver 750.-
Club 3D ATI RADEON 9600 128MB DDR (128bit) 400MHz TV out 1650.-
CD Recorder LG IDE int. 52Read/52XWrite/32xReWr 375.-
FDD 3.5" 1.44MB Samsung musta paneeliga 105.-

vaadake lihtsalt kas sobib kokku ja äkki saab mõne jupi odavama ja samaväärse vastu vahetada.


viimati muutis DmX 31.12.2004 00:51:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 31.12.2004 00:46:42 vasta tsitaadiga

Noh, 200kr võid korpusega säästa, ORDIs Midi ATX Codegen 400W 6205-1 USB/Audio/Fan hele 555.00 kr , sellele konfile kõlbab täiesti. Teine 200kr videokaardiga, osta Dr.Peebust see R9600Pro ADVANTAGE 1420kr eest: http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=212351 , saad isegi parema kaardi.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DmX
HV kasutaja
DmX

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 00:51:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Noh, 200kr võid korpusega säästa, ORDIs Midi ATX Codegen 400W 6205-1 USB/Audio/Fan hele 555.00 kr , sellele konfile kõlbab täiesti. Teine 200kr videokaardiga, osta Dr.Peebust see R9600Pro ADVANTAGE 1420kr eest: http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=212351 , saad isegi parema kaardi.

korpuse võtaks küll teise aga videot ei saa sest komplekt ostetakse ühest kohast

edit: äkki mingit monitori ka siis praegu on selline: 17" LG Flatron ez T710BH Flat TCO99 aga ega vist odavamat ei saa küll
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 13.01.2005 20:51:05 vasta tsitaadiga

Vaatasin hinnapäringu foorumis ringi ja proovin nüüd vastata levinud küsimustele ja annan lingi.

6600GT VS 6800LE?

1) https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=142076&postdays=0&postorder=asc&highlight=6800le&start=25
2) https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=144196&highlight=

Vastus: 6600GT oleks parem valik. 6800LE puhul on suht väike võimalus torud lahti saada(kui see õnnestub on 6800LE kiirem).

R9600XT VS 9800SE?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=147129

Vastus: R9600XT on parem valik. R9800SE@PRO on 50/50 ja Sapphire SE-d ei lähe kindlasti. Antud lingi Club3D isendiga on suurem võimalus.

Mis mälu soetada ~1000.- eest?

Vastus: 512mb PQI PC3200 CL2,5 hinnaga ~1045.- ( www.ordi.ee )

Mis mälu soetada ~1400.- eest?

Vastus: Hynix D43 PC-3200 512MB hinnaga ~1450.- ( www.enter.ee )

Mis mälu soetada ~2000.- eest?

Vastus: Adata DDRAM PC-4500 566MHz 512MB hinnaga ~1900.- ( www.gennet.ee )

Mis prose soetada ~1000.- eest?

Vastus: AMD Sempron 2600+ (1833 MHz) ( www.datalink.ee )

Mis prose soetada ~2300.- eest?

Vastus: AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) s939 ( www.gennet.ee )

Mis firma HHD-si tuleks eelistada?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=145472&highlight=hitachi

Vastus: SATA ketaste puhul Samsungi(kiireim) ja Hitachit. Muidu Hitachit - vaikne ja kiire.

Kas on mõtet osta veel s754 prosesi?

Vastus: Ei, kuna hinnavahe ei ole võrreldes s939 prosedega suur. Samas kui nagunii ei plaani niipea NF4 ega ka PCI-E kaartide peale üle minna võib
soetada ka s754 prose. Seda juhul kui tõesti raha rohkem ei ole.

Hetkel niipalju. Eks neid küsimusi ole veel palju, aga hetkel aitab. Hiljem lisan veel kasutatud asjad. MONITORID, hiired jne leiate kasutaja pokki lehelt .

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 01:01:40 vasta tsitaadiga

mälude kohapealt väike soovitus: võiks kasvõi neti põhjal panna umbkaudse max FSB, mida kannatavad icon_wink.gif
üsna raske ülesanne, saan aru! aga samas sellest teemast võib kujuneda üks HV lahutamatu osa, kui algatajad piisavalt vaeva näevad icon_wink.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 14.01.2005 23:34:10 vasta tsitaadiga

arm2004, vaatab seda. Kui aega/viitsimist leian teen ära.

Tahaks lisada ühe asja(ei tea kuidas suutsin seda üldse unustada).

Millist DVD-kirjutajat osta?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=147070&highlight=nec+nd3520
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=146084&highlight=nec+nd3520
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=145317&highlight=nec+nd3520

Vastus: NEC ND-3520 ~1100.- ( www.doctorpeep.ee )

Neid teemasi tuleb nädalas juba mitu tükki icon_confused.gif .

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 15.01.2005 06:08:42 vasta tsitaadiga

pokk kirjutas:
Endal suurem uuendus tehtud www.zone.ee/henristuff thumbs_up.gif

Pokk, viimasel komplektil on prose hind valesti: AMD Athlon 64 3000+ Socket 939 inbox ~3500.- (Gennet Lab) , või oled vale prose pannud, olema peaks A64 3200+

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 15.01.2005 12:36:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aopen H600B 350W ~1300.-


Pokk, selle asemel võiks mingi Chiefteci 360W olla ~1350 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 15.01.2005 15:58:09 vasta tsitaadiga

woody kirjutas:
tsitaat:
Aopen H600B 350W ~1300.-


Pokk, selle asemel võiks mingi Chiefteci 360W olla ~1350 thumbs_up.gif
Vaatab võibolla paneb
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 26.01.2005 09:26:28 vasta tsitaadiga

SOOVITUSED EELKÕIGE MÄNGURITELE!


ORDI ja GENNETI baasil:

AMD ATHLON 64 3200+ 2200 MHZ BOX, socket 939 3250.- (Gennet)
Arctic cooling Freezer 64 CPU cooler socket 754,939 K8 vaikne HeatPipe tehnoloogiaga, kuni Athlon 5000+ 360.- (ORDI)
ASUS S939 NFORCE4 SLI, PCI EXP. DDR 2400.- (Gennet)
512MB DDR DIMM PC4500,A-data 1900.- (Gennet)
512MB DDR DIMM PC4500,A-data 1900.- (Gennet)
Antec ATX korpus Plus 1080AMG/MT 430W 4x5.25" USB FiWi 2150.- (Gennet)
Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 (CGNX-G668TVD) 3050.- (ORDI)
Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 (CGNX-G668TVD) 3050.- (ORDI)
WD 200GB Serial-ATA-150 7200rpm 8MB cache 1880.- (ORDI)
DVD +/- RW NEC ND-3520 OEM dual layer hele 16X (48*24*48) ilma tarkvarata 1150.- (ORDI)

kokku: 21090.-


ORDI hinnakirja baasil:

AMD Athlon 64 3000+ socket 939 BOX 2550.-
CHAINTECH VNF4 Ultra, nForce 4 Ultra chip, soc939 4xDDR400, PCI-Exp 16x, 1Gbit LAN, S-ATA 2 300MB/s, RAID, SB 7.1, Firewall 1870.-
PQI DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1050.-
PQI DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1050.-
Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 (CGNX-G668TVD) 3050.-
Samsung 160GB Serial-ATA150 7200rpm 8MB cache FDB 1550.-
DVD +/- RW NEC ND-3520 OEM dual layer hele 16X (48*24*48) ilma tarkvarata 1150.-
MediumTower 360W ATX 2.0 24pin PFC Chieftec LCX-01 B-B-W (must+hele) low noise 4x5,25" 2xFDD 4x3,5", USB + IEEE 1394 + audio, 1400.-

kokku: 13670.-

AMD Athlon 64 3000+ 512kB cache 2.0GHz socket 754 2220.-
EPoX MB 8KDA3J, Athlon 64 soc. 754, Nforce 3-250 , ATA133/ 2x S-ATA150, 4xUSB 2.0, AGP 8X, 6PCI, 3DDR, lan 10/100/1000, sb7.1 1425.-
Arctic cooling K8 CPU cooler AC-SIL64U Silencer 64 Ultra Athlon 64 up to 4000+ vaikne 220.-
PQI DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1050.-
PQI DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1050.-
Club 3D ATI RADEON 9600PRO 128MB DDR (128bit) 600MHz TV out,DVI 8xAGP (CGA-P968TVD) 1990.-
Combo Liteon IDE int. 52Read/32xReWr/52xWrite/16xDVD 685.-
Midi ATX Codegen 400W 6205-1 USB/Audio/Fan hele 555.-
Samsung 160GB Serial-ATA150 7200rpm 8MB cache FDB 1550.-

kokku: 10745.-



AMD Athlon 64 3000+ 512kB cache 2.0GHz socket 754 2220.-
EPoX MB 8KDA3i, Athlon 64 soc. 754, Nforce 3-250 , ATA133/ 2x S-ATA150, 4xUSB 2.0, AGP 8X, 5PCI, 3DDR, lan 10/100, sb5.1 1290.-
Arctic cooling K8 CPU cooler AC-SIL64U Silencer 64 Ultra Athlon 64 up to 4000+ vaikne 220.-
PQI DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1050.-
Midi ATX Codegen 400W 6205-1 USB/Audio/Fan hele 555.-
Combo Liteon IDE int. 52Read/32xReWr/52xWrite/16xDVD 685.-
Samsung 80GB Serial-ATA150 7200rpm 8MB cache FDB 1025.-
Club 3D ATI RADEON 9600PRO 128MB DDR (128bit) 600MHz TV out,DVI 8xAGP (CGA-P968TVD) 1990.-

kokku: 9035.-


AMD Sempron 2400 333MHz socket 462 925.-
CPU Cooler CP5-8JD1F-OL for AMD K7 3200+ vasest silindriga 80x80, Ball Bearing 80x80 (29dB) CoolerMaster 110.-
ABIT MB NF7 nvidia Nforce2 chip, socket A, ATX, ATA133, USB 2.0, AGP 8X, 5PCI, 3DDR (128bit), lan 10/100 970.-
PQI DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1050.-
Club 3D ATI RADEON 9600PRO 128MB DDR (128bit) 600MHz TV out,DVI 8xAGP (CGA-P968TVD) 1990.-
Samsung 80GB Serial-ATA150 7200rpm 8MB cache FDB 1025.-
Midi ATX Codegen 400W 6205-1 USB/Audio/Fan hele 555.-
Combo LG IDE int. 52Read/32xReWr/52xWrite/16xDVD OEM, Nero, hele 565.-

kokku: 7190.-


viimati muutis woody 26.01.2005 11:11:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 26.01.2005 09:32:38 vasta tsitaadiga

Woody, kohe esimene komplekt on vigane - PCIExpress pesaga emaplaat ja AGP videokaart!
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 26.01.2005 09:39:12 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Woody, kohe esimene komplekt on vigane - PCIExpress pesaga emaplaat ja AGP videokaart!


Nijah see läks nii, aga teised on OK
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 26.01.2005 17:46:15 vasta tsitaadiga

See teine variant tundub thumbs_up.gif Kuid sul pole seal ju coolerit väljatoodud, või see kuskil olemas juba? Muidu millist toidet (korpus kah seal) sees teie soovitaksite (peaks olema hea aga mitte kallis)? Ja siis mis vahe on "PQI DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1050.- " ning siis mõndadel teistel natuke kallimatel mäludel? Kas PC3200 on muidu hea kiire mälu või võiks olla midagi paremat?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 26.01.2005 22:32:52 vasta tsitaadiga

-=Px=- kirjutas:
See teine variant tundub thumbs_up.gif Kuid sul pole seal ju coolerit väljatoodud, või see kuskil olemas juba? Muidu millist toidet (korpus kah seal) sees teie soovitaksite (peaks olema hea aga mitte kallis)? Ja siis mis vahe on "PQI DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1050.- " ning siis mõndadel teistel natuke kallimatel mäludel? Kas PC3200 on muidu hea kiire mälu või võiks olla midagi paremat?


Cooler on inBOX. Jah see on hea mälu, kuid veidi kiirem on näiteks Corsairi PC3200 Cl2, mis maksab aga palju rohkem ~1500. Üldiselt ütlen mina, et parem olgu rohkem mälu, järeleandmisega, et see ehk veidi aeglasem on. Vahed on minimaalsed icon_wink.gif
Kui protsessorit klokkida tahad, siis aga pead vaatama PC4000 või mis veelgi parem PC4500 TCCD poole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 31.01.2005 20:14:04 vasta tsitaadiga

Panen ka ühe moluga komplekti:
______________________________________________________________________
• AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939 - 2380.- (gennet)
• Asus Socket 939 A8N-SLI S939 NFORCE4 SLI, PCI EXP. DDR - 2205.- (atf)
• Club 3D GeForceFX 6600GT PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 - 3010.- (atf)
• Adata DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 - 990.- (array)
• Hitachi Deskstar 7K250 80GB 7200rpm SATA150 8MB - 975.- (fauni)
• Antec ATX supertower SLK3700AMB MT 350W 1300.- (gennet)
• Lite-On DVD/CD-RW combo SOHC-5232K 52/32/52, 16xDVD int Retail (fauni)
• Samsung 17" SyncMaster 795MB, DynaFlat, MagicBright, valge 1975.- (datalink)
______________________________________________________________________
KOKKU: 13465.-

Komplekt on mõeldud tavakasutajale. Mängud, filmid jne. Hetkel saab põhimõtselt kõigega suht normilt hakkama.

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 02.02.2005 00:00:20 vasta tsitaadiga

Ordi baasil:

AMD Athlon 64 3000+ socket 939 BOX 2550.-
PQI DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1050.-
CHAINTECH VNF4 Ultra, nForce 4 Ultra chip, soc939 4xDDR400, PCI-Exp 16x, 1Gbit LAN, S-ATA 2 300MB/s, RAID, SB 7.1, Firewall 1870.-
Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 (CGNX-G668TVD) 3050.-
WD 200GB Serial-ATA-150 7200rpm 8MB cache 1880.-
Toiteplokk 420W ATX Chieftec P4 ATX 2.0, 24pin, active PFC TÜW, Low Noise, 2x fan temp contr HPC-420-302, S-ATA 880.-

Kokku: 11280.-

Läks küll üle, aga alla ka eriti kuskilt võtta ei tahaks/saaks. Väga hea toide, mis kindlalt peaks ära toitma sul ka järgmise video, kui 6600GT on lahjaks jäänud. Vaatasin su profiili, mis mälu sul see 512mb on, kui oleks PC3200, siis oleks sa omadega mäel icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.02.2005 00:00:47 vasta tsitaadiga

ORDI põhjal:

AMD Athlon 64 3000+ socket 939 BOX 2 550.00 kr
CHAINTECH VNF4 Ultra, nForce 4 Ultra chip, soc939 4xDDR400, PCI-Exp 16x, 1GLAN, S-ATA RAID, SB 7.1, Firewall 1 870.00 kr
DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1 050.00 kr
WD 200GB Serial-ATA-150 7200rpm 8MB cache 1 880.00 kr
Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 (CGNX-G668TVD) 3 050.00 kr
Toiteplokk 400W ATX (v2.03) P4 & PFC Codegen, 12cm FAN, vaikne, 340.00 kr

Summa: 10 740.00 kr

P.s Heh, ainult toite erinevus ongi! icon_smile.gif Kui rahakott lubab, siis tasuks tõesti see Chiefteci toitekas osta.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 02.02.2005 00:05:28 vasta tsitaadiga

Ei tea palju ma sinust ette jõudsin Troll ~1min icon_biggrin.gif
Igatahes ka Trolli toide sobib esialgu, aga kui midagi vähegi voolunõudlikumat lisada tahad, siis pead kindlasti jälle vahetuse tegema icon_neutral.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h6bekas
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2005




sõnum 04.02.2005 01:03:27 vasta tsitaadiga

AOPEN 91,97020,C0P QF50C black Midi tower CAG 1,1 ATX2 PSU 300W USB, Audio 735,00 kr (ATF)
DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1 050.00 kr (ORDI)
EP-8RDA3I PRO EPOX SOCKET A NFORCE ULTRA400, SATARAID 890.00 (Dr Peep)
80GB Western Digital Caviar WD800JB 7200rpm 8MB cache 950.00 (Datalink)
Combo: CD-kirjutaja LiteON SOHC-5235K, 52*32*52+16* DVD, IDE, BP, must (K-Arv) 599.-
Athlon XP2500+ "Barton" 1833MHz 1477.- (ABC comp.)
Samsung 17" SyncMaster 795DFX GreyBlack 1980 (ATF)
Nexus AthlonXP AXP3200 AMD XP3400+ 19.0db 295.- (Mikromaailm)
Logitech Internet Pro Keyboard EST OEM PS2 must, tootekood 967450-0106 160.00 kr (ORDI)
LOGITECH Pilot Wheel Optical MOUSE USB + PS/2 oem B58 Premium Optical MUST 175.00 kr (ORDI)
Sapphire RADEON 9600 PRO 128MB DDR TV-OUT&DVI 8X AGP (19) 3 1575kr (Faun)


KOKKU : 9886 krooni
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 04.02.2005 01:19:14 vasta tsitaadiga

Chaintech Socket 939 VNF4 Ultra, nForce 4 Ultra chip, S-ATA, 7.1, Firewall 1800.- Fauni (Võib vahetada Asus A8N-SLI (Deluxe) vastu)
Arctic Freezer 64 360.- Ordi (ei ole vajalik)
Aopen H600B/ST 350W 1290.- K-Arvutisalong
Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1320.- Dr Peep
Adata PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 995.- Array
Adata PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 995.- Array
AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939 2495.- ATF, Fauni
Leadtek GeForce 6600GT 500/1000 128MB PCI-E 2790.- K-Arvutisalong
12045.-
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 06.02.2005 18:25:56 vasta tsitaadiga

______________________________________________________________________
• AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939 - 2380.- (gennet)
• Asus Socket 939 A8N-SLI S939 NFORCE4 SLI, PCI EXP. DDR - 2140.- (datalink)
• Zalmantech CPU Cooler CNPS7700-Cu - 850.- (enter)
• Leadtek GeForce 6600GT 500/1000 128MB PCI-E 2790.- (k-salong)
• Leadtek GeForce 6600GT 500/1000 128MB PCI-E 2790.- (k-salong)
• Adata DDRAM PC-4500 566MHz 512MB - 1900.- (gennet)
• Adata DDRAM PC-4500 566MHz 512MB - 1900.- (gennet)
• Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1320.- (peep)
• Antec ATX supertower SLK3700AMB MT 350W 1300.- (gennet)
• NEC DVD-RW/DVD+RW ND-3520 DVD±RW DL, 16x, OEM - 1095.- (fauni)
• KOKKU: 18465.-
• LG 19" LCD-TFT Flatron L1920P - 6910.- (datalink)

______________________________________________________________________
KOKKU: 25375.-

Tegemist siis võimsa kodu-arvutiga, mis saab väga edukalt hakkama kõigi uute mängudega, vägagi mõnusaks teeb mängu/filmi elamuse 19" LCD monitor. Tänu Zalmantech-i jahutile, sobib arvuti ka väga hästi klokkijale.

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 07.02.2005 22:32:57 vasta tsitaadiga

• AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939 - 2380.- (gennet)
• Abit Socket 939 AV8, VIA K8T800 Pro, ATX, LAN, SATA, IEEE1394 - 1620.- (fauni)
• Sapphire Radeon 9600PRO Advantage 400/466 - 1420.- (peep)
• Adata DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 - 990.- (array)
• Hitachi Deskstar 7K250 80GB 7200rpm SATA150 8MB - 975.- (fauni)
• Midi ATX Codegen 400W 6205-1 USB/Audio/Fan hele - 555.- (ordi)
• Lite-On CD-RW CDRW 40X/12X/48X IDE - 295.- (array)
________________________________________________________________
KOKKU: 8235.-

Odavaim, veel normaalsuse piirides s939 komplekt(st. saaks ka odavamalt kui 256ram/40gb hdd jne).

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 07.02.2005 23:33:39 vasta tsitaadiga

Panen ühe väga hästi uuendatava komplekti siia:
Chaintech VNF4 Ultra nForce 4 1800.- (Fauni)
Antec SLK2650-BQE 350W 1250.- (Ase)
Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1290.- (Dr Peep)
Adata DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 995.- (Array)
AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939 2380.- (Gennet)
Club 3D GeForceFX 6600 PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 300/250 (CGNX-668TVD) 2045.- (ATF)
9760.-
Hiljem võiks panna samasuguse videokaardi lisaks ja mälu samasugune pulk juurde. Lisaks võib sama kõvaketta osta veel üks juurde ja vajadusel panna RAID0-i. Kui on vaja vaikust siis võib võtta lisaks jahuti Arctic Freezer 64 360.- (Ordi), kui on Cool'n Quiet režiim peal, siis saab vahest isegi ilma ventilaatorita läbi ajada.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iMC
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 08.02.2005 00:28:15 vasta tsitaadiga

Combo LG IDE int. 52Read/32xReWr/52xWrite/16xDVD OEM, Nero, hele 580.00 kr
CHAINTECH VNF4 Ultra, nForce 4 Ultra chip, soc939 4xDDR400, PCI-Exp 16x, 1Gbit LAN, S-ATA 2 300MB/s, RAID, SB 7.1, Firewall 1 870.00 kr
Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 (CGNX-G668TVD) 3 050.00 kr
Midi ATX Codegen 400W 6064-1 USB/Audio/Fan/Airduct hele 670.00 kr
Samsung 160GB Serial-ATA150 7200rpm 8MB cache FDB 1 605.00 kr
DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1 055.00 kr
AMD Athlon 64 3000+ socket 939 BOX 2 650.00 kr
Summa: 12 535.00 kr

See Ordi hinnakirja järgi. Kas tasub selline komplekt ära? Arvuti on mõeldud ainult mängimiseks, klokkimine alguses kavas ei ole.
Samas kas tuleks kasulikum osta selle emaplaadi asemel Asuse SLI mobo? Oskab keegi paremat komplekti soovitata, soovitavalt ühest kohast. Ahjaa, hinnapiir peaks jääma 12K juurde
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iMC
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 08.02.2005 21:26:23 vasta tsitaadiga

Asus Socket 939 A8N-SLI S939 NFORCE4 SLI, PCI EXP. DDR 2140.00.-
Club 3D GeForceFX 6600GT 128MB, 128bit, TV+DVI+CRT 500/500 2890.00.-
AMD Athlon 64 3000+ (2000MHz) 512KB L2 cache inbox 2275.00.- ( ei tea kas sobib)
Codegen Midi ATX CE 6066 400W 700.00.-
160GB Hitachi Deskstar 7K250 7200rpm 8MB 1350.00.-
Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 1250.00.-
Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 1250.00.-
LG CD-RW GCE-8526B 52x32x52x IDE Nero, hõbe 350.00.-
Kokku: 12205.00

See komplekt võetud www.datalink.ee.Parem ja odavam, kui Ordi oma. Kas Datalink on hea firma?
Kui Datalink on kliendisõbralik, siis tellin selle komplekti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 09.02.2005 20:03:37 vasta tsitaadiga

Ordi baasil :

Asus A8N-SLI nForce 4, s939, 2PCI EXP 16x, 3PCI, 4DDR, lan 2420.-
AMD Athlon 64 3500+ socket 939 BOX 4500.-
DDRAM 512MB DIMM 400MHz PC3200 CL2.0 DDR Corsair (2-3-3-6) 1580.-
DDRAM 512MB DIMM 400MHz PC3200 CL2.0 DDR Corsair (2-3-3-6) 1580.-
Club 3D nVidia GeForce 6800GT 256MB GDDR3 256bit 350/500 TV-out,DVI 8xAGP (CGN-G686TVD) 6600.-
Club 3D nVidia GeForce 6800GT 256MB GDDR3 256bit 350/500 TV-out,DVI 8xAGP (CGN-G686TVD) 6600.-
Creative Labs SB 7.1 Live 24bit bulk 380.-
DVD +/- RW NEC ND-3520 OEM dual layer hõbedane 16X (48*24*48) ilma tarkvarata 1095.-
FullTower 410W Chieftec CA-01B-B-SL (must) low noise 6x5,25" 2xFDD 4x3,5" 1830.-
WD 200GB Serial-ATA-150 7200rpm 8MB cache 1880.-

kokku: 28465.-

Jah selline siis oleks võimalik ORDI baasil, aga isiklikult mulle see komplekt eriti ei meeldi, kuna väga raske on high-end arvutit ainult ühe kaupluse hinnakirja põhjal kokku panna. Aga mõttekas on kõik ikkagi ühest kohast osta, siis ei ole närveerimist garantii jms. pärast icon_wink.gif
Ma ei oska ütelda, mis see helikaart endast kujutab, aga int. helist (16bit) on ta kindlasti etem.

kokku:
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 13.02.2005 19:48:47 vasta tsitaadiga

——————————————————————————————————————————————
• AMD Athlon 64 3200+ (2200MHz) 512KB L2 cache socket 939 inbox - 3050.- (k-salong)
• Asus Socket 939 A8N-SLI S939 NFORCE4 SLI, PCI EXP. DDR - 2140.- (datalink)
• Zalmantech CPU Cooler CNPS7700-Cu - 850.- (enter)
• Asus X850 XT PCI-E 256MB VGA+DVI-I+TV - 7360.- (peep)
• Adata DDRAM PC-4500 566MHz 512MB - 1900.- (gennet)
• Adata DDRAM PC-4500 566MHz 512MB - 1900.- (gennet)
• Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1320.- (peep)
• Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1320.- (peep)
• NEC DVD-RW/DVD+RW ND-3520 DVD±RW DL, 16x, OEM - 1095.- (fauni)
• Antec Toiteplokk TRUE 550EPS12VEC 550W TruePower non ATX - 2295.- (atf)
• Antec ATX miditower P160 EU Aluminium - 1990.- (atf)

——————————————————————————————————————————————
KOKKU: 25220.-

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 26.02.2005 09:24:30 vasta tsitaadiga

——————————————————————————————————————————————————
• AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939 - 2380.- (gennet)
• Asus Socket 939 A8N-SLI S939 NFORCE4 SLI, PCI EXP. DDR - 2205.- (atf)
• VGA 128MB Leadtek GF PX 6600 GT TDH, 500/500, HDTV-out, DVI, PCI-E- 2790.- (k-salong)
• Adata DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 - 990.- (array)
• Adata DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 - 990.- (array)
• Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB - 1435.- (fauni)
• Antec ATX supertower SLK3700AMB MT 350W 1300.- (gennet)
• NEC DVD-RW/DVD+RW ND-3520 DVD±RW DL, 16x, OEM - 990.- (grant)
——————————————————————————————————————————————————
KOKKU: 13080.-

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 07.03.2005 20:38:22 vasta tsitaadiga

Ilma monitorita:
AMD Athlon 64 3000 512KB cache socket 939 BOX 2350.-
PQI DDR 512 PC3200 1025.-/DDRAM 512MB DIMM 550MHz PC4400 CL2.0 DDR Corsair 1990.-
Hitachi Deskstar 7K250 160GB, SATA-150 7200 rpm, 8Mb cache 1435.-
CHAINTECH VNF4 Ultra, nForce 4 Ultra, s939 4xDDR, PCI-Exp 16x, 1Gb LAN, SATA, RAID, SB 7.1 1800.-
Club 3D nVidia GeForce PCX 6600 128MB 128bit 300/250 TV+DVI+CRT (CGNX-668TVD) 2040.-
Aopen H600B ST 350W 4x5.25" 5x3.5" Black 1370.-
DVD +/- RW NEC ND-3520 OEM dual layer must 16X, (48*24*48) ilma tarkvarata 1065.-
11085/12050.- (Fauni hinnad)
Kast sobib neile, kes tahavad odavalt heade upgrademis võimalustega arvutit.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 07.03.2005 20:56:35 vasta tsitaadiga

Võtsin teemat vähe kokku:

@YX666
——————————————————————————————————————————————————
• AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939 - 2380.- (gennet)
• Abit Socket 939 AV8, VIA K8T800 Pro, ATX, LAN, SATA, IEEE1394 - 1620.- (fauni)
• Sapphire Radeon 9600PRO Advantage 400/466 - 1420.- (peep)
• Adata DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 - 990.- (array)
• Hitachi Deskstar 7K250 80GB 7200rpm SATA150 8MB - 975.- (fauni)
• Midi ATX Codegen 400W 6205-1 USB/Audio/Fan hele - 555.- (ordi)
• Lite-On CD-RW CDRW 40X/12X/48X IDE - 295.- (array)
——————————————————————————————————————————————————
KOKKU: 8235.-

@pokk
——————————————————————————————————————————————————
AMD Athlon 64 3000 512KB cache socket 939 BOX 2350.-
PQI DDR 512 PC3200 1025.-/DDRAM 512MB DIMM 550MHz PC4400 CL2.0 DDR Corsair 1990.-
Hitachi Deskstar 7K250 160GB, SATA-150 7200 rpm, 8Mb cache 1435.-
CHAINTECH VNF4 Ultra, nForce 4 Ultra, s939 4xDDR, PCI-Exp 16x, 1Gb LAN, SATA, RAID, SB 7.1 1800.-
Club 3D nVidia GeForce PCX 6600 128MB 128bit 300/250 TV+DVI+CRT (CGNX-668TVD) 2040.-
Aopen H600B ST 350W 4x5.25" 5x3.5" Black 1370.-
DVD +/- RW NEC ND-3520 OEM dual layer must 16X, (48*24*4 ) ilma tarkvarata 1065.-
——————————————————————————————————————————————————
KOKKU: 11085/12050.- (Fauni hinnad)

@iMC
——————————————————————————————————————————————————
Combo LG IDE int. 52Read/32xReWr/52xWrite/16xDVD OEM, Nero, hele 580.- (ordi)
CHAINTECH VNF4 Ultra, nForce 4 Ultra chip, soc939 4xDDR400, PCI-Exp 16x 1870.- (ordi)
Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX 128MB DDR 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 (CGNX-G668TVD) 3050.- (ordi)
Midi ATX Codegen 400W 6064-1 USB/Audio/Fan/Airduct hele 670.- (ordi)
Samsung 160GB Serial-ATA150 7200rpm 8MB cache FDB 1605.- (ordi)
DDRAM 512MB DIMM 400 PC3200 CL2,5 DDR 1055.- (ordi)
AMD Athlon 64 3000+ socket 939 BOX 2650.- (ordi)
——————————————————————————————————————————————————
KOKKU: 12535.-

@Troll
——————————————————————————————————————————————————
AMD ATHLON 64 3000+ inBOX, socket 939 2380.- (gennet)
ASUS S939 NFORCE4 SLI, PCI EXP. DDR, Deluxe 2600.- (gennet)
512MB DDR DIMM PC3200, CL3, A-DATA 1200.- (gennet)
512MB DDR DIMM PC3200, CL3, A-DATA 1200.- (gennet)
160GB Samsung, 7200rpm, Serial-ATA, 8MB 1500.- (gennet)
128MB Galaxy nVIDIA 6600GT Nvidia DDR3 PCI-E 3400.- (gennet)
A-Open ATX2 korpus QF50B miditower ATX2, 300W,USB 750.- (gennet)
——————————————————————————————————————————————————
KOKKU: 13030.-

@YX666
——————————————————————————————————————————————————
• AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939 - 2380.- (gennet)
• Asus Socket 939 A8N-SLI S939 NFORCE4 SLI, PCI EXP. DDR - 2205.- (atf)
• VGA 128MB Leadtek GF PX 6600 GT TDH, 500/500, HDTV-out, DVI, PCI-E- 2790.- (k-salong)
• Adata DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 - 990.- (array)
• Adata DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 - 990.- (array)
• Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB - 1435.- (fauni)
• Antec ATX supertower SLK3700AMB MT 350W 1300.- (gennet)
• NEC DVD-RW/DVD+RW ND-3520 DVD±RW DL, 16x, OEM - 990.- (grant)
——————————————————————————————————————————————————
KOKKU: 13080.-

@YX666
——————————————————————————————————————————————————
• AMD Athlon 64 3200+ (2200MHz) 512KB L2 cache socket 939 inbox - 3050.- (k-salong)
• Asus Socket 939 A8N-SLI S939 NFORCE4 SLI, PCI EXP. DDR - 2140.- (datalink)
• Zalmantech CPU Cooler CNPS7700-Cu - 850.- (enter)
• Asus X850 XT PCI-E 256MB VGA+DVI-I+TV - 7360.- (peep)
• Adata DDRAM PC-4500 566MHz 512MB - 1900.- (gennet)
• Adata DDRAM PC-4500 566MHz 512MB - 1900.- (gennet)
• Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1320.- (peep)
• Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1320.- (peep)
• NEC DVD-RW/DVD+RW ND-3520 DVD±RW DL, 16x, OEM - 1095.- (fauni)
• Antec Toiteplokk TRUE 550EPS12VEC 550W TruePower non ATX - 2295.- (atf)
• Antec ATX miditower P160 EU Aluminium - 1990.- (atf)
——————————————————————————————————————————————————
KOKKU: 25220.-

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woody
Bännitud

liitunud: 27.12.2004




sõnum 29.03.2005 16:20:33 vasta tsitaadiga

K-Arvutisalongi põhjal ka midagi:

CPU AMD Athlon 64 3000+1,8Ghz/512kB, FSB 1000MHz, Soc. 939, box 2350.-
Emaplaat Asus A8N-SLI Soc.939/nForce4/PCIe/R/SA/8xH/1394/U2/GL 2250.-
VGA 128MB Leadtek PX6600 GT TDH Extreme, 500/560, HD-TV, DVI, SLi,PCIe 2973.-
Mälu 512MB DDRAM 500MHz A-Data Vitesta, DDR500, PC4000 1590.-
Mälu 512MB DDRAM 500MHz A-Data Vitesta, DDR500, PC4000 1590.-
Korpus Super Tower Antec Slk3700AMB, 350W, black 1690.-
DVD(+/-) kirjutaja NEC ND-3520 DL 16*6*12 DVD, 4*2,4*12 DVD+RW, must 1090.-

kokku: 13533.-

Hea masin klokkimiseks ning eriti mängimiseks, kuna omab ühte kiiremat 6600GTd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 15:35:49 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif

Epox Socket 754 EP-8KDA3J, nForce3 250GB, ATX, LAN 1220.- (Faun)
AMD Sempron 2800+ (1600 MHz) 256KB L2 cache Socket 754 inbox 1480.- (Elgate)
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,5 350.- (ATF)
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,5 350.- (ATF)
Hitachi Deskstar 7K250 80GB 7200rpm SATA150 8MB 925.- (ATF)
Sparkle GeForceFX 6600 8X AGP, 128MB DDR 1735.- (ATF)
Aopen ATX miditower QF50A Must 300W 725.- (Faun)

kokku: 6785.-


Epox Socket 754 EP-8KDA3J, nForce3 250GB, ATX, LAN 1220.- (Faun)
AMD Sempron 3100+ (1800 MHz) 256KB L2 Socket 754 inbox 0,09µ 1880.- (Elgate)
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 680.- (ATF)
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 680.- (ATF)
Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1400.- (ATF)
Sparkle GeForceFX 6600 8X AGP, 128MB DDR 1735.- (ATF)
Aopen ATX miditower QF50A Must 300W 725.- (Faun)

kokku: 8320.-



CHAINTECH VNF4 Ultra, nForce 4 Ultra chip, soc939 1540.- (ATF)
AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939 2350.- (FAUN)
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 680.- (ATF)
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 680.- (ATF)
Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1400.- (ATF)
Sparkle GeForceFX 6600 PCI-E, 128MB DDR 3.6ns 300/550 1770 (ATF)
Aopen ATX miditower QF50A Must 300W 725.- (Faun)

kokku: 9145.-


CHAINTECH VNF4 Ultra, nForce 4 Ultra chip, soc939 1540.- (ATF)
AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939 2350.- (FAUN)
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 680.- (ATF)
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 680.- (ATF)
Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1400.- (ATF)
ANTEC SLK1650EC SLK1650EC MT 350W 1080.- (ATF)
128MB Leadtek PX6600 GT TDH xtreme 2973.- (K-Arvutisalong)

kokku: 10703.-


CHAINTECH VNF4 Ultra, nForce 4 Ultra chip, soc939 1540.- (ATF)
AMD Athlon 64 3200+ (2000MHz) 512KB L2 cache socket 939 inbox 2990.- (Faun)
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 680.- (ATF)
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5 680.- (ATF)
Hitachi Deskstar 7K250 160GB 7200rpm SATA150 8MB 1400.- (ATF)
Aopen ATX supertower H700C 400W Black 1940.- (Mikromaailm)
VGA 256MB HIS Excalibur X800XL, 432/1000, D/T, PCIe, Retail 5190.- (K-Arvutisalong)

kokku: 14420.-
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.