Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 22:15:48 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Rain kirjutas:
Kui tavaliselt nõrganärvilistele ei soovitata selliseid asju siis see on just nõrganärvilistele ehmatamiseks paras icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

kui see on, mis ma arvan, et see on, siis peaks sa vist "aeg maha" saama, minu meelest see oli siin arutlusel hiljuti



Seal polnud ju midagi ehmatavat icon_neutral.gif Mingi nõme muusika ja pildid
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 22:24:09 vasta tsitaadiga

krt ma naersin pool tundi seda toredat mängu http://www.lastekas.ee/swf/kubujuss.swf icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rain
Kreisi kasutaja
Rain

liitunud: 06.04.2002




sõnum 22.11.2004 22:27:42 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
dvd vader kirjutas:
Rain kirjutas:
Kui tavaliselt nõrganärvilistele ei soovitata selliseid asju siis see on just nõrganärvilistele ehmatamiseks paras icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

kui see on, mis ma arvan, et see on, siis peaks sa vist "aeg maha" saama, minu meelest see oli siin arutlusel hiljuti



Seal polnud ju midagi ehmatavat icon_neutral.gif Mingi nõme muusika ja pildid


Vot see oligi tore, et ei tule mingit rõvedat nägu ega jubedat karjatust vaid hoopis on kõik ilus ja hea, natuke erinev vähemalt icon_rolleyes.gif Peab siis kogu aeg verd pritsima ja ajutükke lendama? icon_sad.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 22:30:55 vasta tsitaadiga

kõik need lasteweebi flashid olid armsad.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 22:32:07 vasta tsitaadiga

krt ise olen ka paar korda siin sellise asja peale sattnunud mis ehmatab nii jubedalt. Ütleme, et õhtul läbi eriti arvuti taha ei tahtnud minna. (pilt oli mingi, et leia 3 erinevust ja korraga lendas mingi nägu ekraanile ja kõlarid olid muusika kuulamisest nii kõva peale jäänud et ehmatasin end surnuks) icon_sad.gif thumbs_down.gif jube, sellepärast ei tahagi siin pooli linke enam vaadata, kuna mine sa tea mis seal alt välja tulla võib.


kotmarjak kirjutas:
kõik need lasteweebi flashid olid armsad.

jep, ise just lõpetasin taevaskoja seikluse vaatamise icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 22.11.2004 23:49:40 vasta tsitaadiga

Autojuhi lõppastme koolitusel ehmatati pea terve rühm poolsurnuks taolise ehmatusvideoga - mingi kaubik sõidab rahulikult, nagu kommertsreklaamis ja sõidab ja pauh. Päris korralik ehmatus oli, isegi ehmatushüüe tuli välja ...

icon_neutral.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2004 21:34:20 vasta tsitaadiga

mingi sihuke asi oli ka, et auto läheb metsatuka taha, välja enam ei tule, jääd autot ootama, aga saad hoopis mingi verise lõusta ja karje
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.11.2004 22:24:02 vasta tsitaadiga

[Valts] kirjutas:
mingi sihuke asi oli ka, et auto läheb metsatuka taha, välja enam ei tule, jääd autot ootama, aga saad hoopis mingi verise lõusta ja karje

jah...mul on ka see.... nii lõbus video... icon_lol.gif neli korda vaatasin, aga ikka ehmatas. icon_lol.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2004 22:57:06 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, mis need viimased postitused siia teemasse puutuvad?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 24.11.2004 09:57:27 vasta tsitaadiga

http://users.pandora.be/stefdirrix/flash/elmo.swf
Kes ise ei viitsi arvuti taga istumisest väsinud liikmeid liigutada, saab seda teha ülaltoodud lingis:

_________________
Ei ole allkirja icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2004 18:39:42 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas on olnud, aga SIIN see on.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hylipho
HV vaatleja
hylipho

liitunud: 25.11.2004




sõnum 25.11.2004 10:35:58 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
oggy kirjutas:
www.inkasso.ee

Ärge päris näkku lööge, aga minuarust täitsa thumbs_up.gif kild thumbs_up.gif icon_lol.gif


See on raudselt mingi tillikas icon_lol.gif

Päris hea icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 14:32:57 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Ei tea, kas on olnud, aga SIIN see on.
oot on see kuidagi seoutud sellle HinnaVaatlusega?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 25.11.2004 15:33:04 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Hiid kirjutas:
Ei tea, kas on olnud, aga SIIN see on.
oot on see kuidagi seoutud sellle HinnaVaatlusega?


ju see oli mõni siinsetest kasutajatest icon_lol.gif

haige et tondile selline nimi pandud... krt mingi FACE lugu we?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 15:45:23 vasta tsitaadiga

Seda linki võite oma sama tühmas sõpradele saata, kui te ise olete. Muutke vaid lingi aadressi lõpp ära. Muutub ka tekst vastavalt. icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 15:49:25 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Seda linki võite oma sama tühmas sõpradele saata, kui te ise olete. Muutke vaid lingi aadressi lõpp ära. Muutub ka tekst vastavalt. icon_wink.gif
Assa vana kurat, kunagi nägin sarnast saiti, et paned tükid sisse mingi lehe aadressi ja siis läheb sinna lehele ja lehel (näiteks delfi), loobib suvaliselt teksti sekka räiged roppe sõnu. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 15:57:19 vasta tsitaadiga

tuu om ju vana sõber www.pornolize.com
Ja stiilinäide
http://www.pornolize.com/pornolize4?lang=en&url=http%3A%2F%2Fwww.bsa.ee%2Findex.php3%3Fmenu_id%3D75%E2%8C%A9%3Dee%26PHPSESSID%3Ddeff4d0761f5a656e236da6e5ad0c6cd
edit: näide muudetud, kuna kõigil eestimaistel uudisteportaalidel on avalehel sama lugu


viimati muutis infidel 25.11.2004 16:06:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2004 16:04:02 vasta tsitaadiga

infidel kirjutas:
tuu om ju vana sõber www.pornolize.com
Ja stiilinäide
http://www.pornolize.com/pornolize4?lang=en&url=http%3A%2F%2Fwww.postimees.ee
see pole küll uudis mida solkida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 25.11.2004 16:20:37 vasta tsitaadiga

Hardcore Itaalia senatis


Loe edasi...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 27.11.2004 13:06:14 vasta tsitaadiga

http://www.s*tt.net/
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 29.11.2004 23:58:55 vasta tsitaadiga

esilehel kiri: lykke til. icon_neutral.gif
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2004 11:06:13 vasta tsitaadiga

ameeriklased teevad kõik rahaks
maailma kaubanduskeskuse mahatõmbamise teemalised koomiksid
ämblikmees on päris hea

***

see leht on aga kottpükste ja kapuutsiga vendadele, mingi koht, kuhu sellised laevad oma pilte üles ja teised kommenteerivad. naersin päris tükk aega thumbs_up.gif nagu rate'is, kus selline "eriti cool" riietus "ruulib"
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 01.12.2004 04:09:44 vasta tsitaadiga

circles kirjutas:
esilehel kiri: lykke til. icon_neutral.gif

mis siis on sellega?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.12.2004 16:34:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see leht on aga kottpükste ja kapuutsiga vendadele, mingi koht, kuhu sellised laevad oma pilte üles ja teised kommenteerivad. naersin päris tükk aega thumbs_up.gif nagu rate'is, kus selline "eriti cool" riietus "ruulib"

päris geto. icon_lol.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 01.12.2004 17:52:34 vasta tsitaadiga

[16:50] <_Lucifer_> http://manbottle.com/pictures/Computer_Upgrade.htm
haavee' kasutajatel pooltel arvutitel nagunii see on aga kes ei ole veel näinud

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 02.12.2004 04:09:26 vasta tsitaadiga

mul pole, hea mõte peakski monteerima omale sellise siia.
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarmo53
Kreisi kasutaja
tarmo53

liitunud: 10.07.2003




sõnum 02.12.2004 18:47:34 vasta tsitaadiga

http://www.albinoblacksheep.com/flash/noises.php
vot mis teha saab
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 02.12.2004 18:52:49 vasta tsitaadiga

tarmo53 kirjutas:
http://www.albinoblacksheep.com/flash/noises.php
vot mis teha saab


see siin ennegi olnud icon_confused.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GOD
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2002




sõnum 02.12.2004 23:18:31 vasta tsitaadiga

link :: Muuda Mr. George W Bushi näolappi

Loodan, et herr Bush ei pahanda. icon_lol.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argo
HV kasutaja
argo

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 23:20:42 vasta tsitaadiga

LOL, päris magus asi, kahju et linki savida sei saa vms, aga see jah läheks hirmus suureks icon_biggrin.gif

nice1 icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 02.12.2004 23:29:20 vasta tsitaadiga

GOD kirjutas:
Loodan, et herr Bush ei pahanda. icon_lol.gif

Elevust terveks õhtuks 8)

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2004 23:35:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Loodan, et herr Bush ei pahanda.


Härra Põõsas oleks saanud juba pahandada kui oleks tahtnud ehk see siin juba olnud. Kordamine on aga tarkuse ema!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 03.12.2004 13:34:53 vasta tsitaadiga

http://tmp.cgnews.de/win-95/ vaadake ikka lõpuni icon_smile.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 14:33:57 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
http://tmp.cgnews.de/win-95/ vaadake ikka lõpuni icon_smile.gif

killing my software with windows icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 16:34:31 vasta tsitaadiga

mnjah see oli suht hea icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2004 17:12:41 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
limp kirjutas:
http://tmp.cgnews.de/win-95/ vaadake ikka lõpuni icon_smile.gif

killing my software with windows icon_lol.gif
oi kurat, üle hulga aja üks tore lugu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 03.12.2004 17:28:37 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
http://tmp.cgnews.de/win-95/ vaadake ikka lõpuni icon_smile.gif

Super icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.12.2004 19:14:51 vasta tsitaadiga

vat see oli hea... väga head laulud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 03.12.2004 19:36:09 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
http://tmp.cgnews.de/win-95/ vaadake ikka lõpuni icon_smile.gif

Eestis mingid diilerid ei paku seda plaati? icon_razz1.gif windowsxp

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 03.12.2004 19:41:03 vasta tsitaadiga

Krt...loov mõtlemine ikka mõnel... thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2004 00:37:51 vasta tsitaadiga

ei tea kas see nüüd naljakas aga sai tehtud siis väike markko märtin Sims 2 icon_lol.gif
PILT
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cry
HV vaatleja
cry

liitunud: 10.04.2003




sõnum 05.12.2004 01:20:24 vasta tsitaadiga

see ka thumbs_up.gif

http://www.hot.ee/smark/catglobus.swf icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.12.2004 02:58:01 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
http://tmp.cgnews.de/win-95/ vaadake ikka lõpuni icon_smile.gif



tsitaat:
...and who can forget the Peter, Paul & Mars - Where have all my drivers gone?



icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.12.2004 22:44:36 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
ei tea kas see nüüd naljakas aga sai tehtud siis väike markko märtin Sims 2 icon_lol.gif
PILT

päris sarnane.. icon_smile.gif
poleks arvanudki, et midagi nii sarnast teha saab icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 22:47:35 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
velzatis kirjutas:
ei tea kas see nüüd naljakas aga sai tehtud siis väike markko märtin Sims 2 icon_lol.gif
PILT

päris sarnane.. icon_smile.gif
poleks arvanudki, et midagi nii sarnast teha saab icon_razz.gif
ega kõiki ei saagi. Tal lihtsalt selline nägu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 23:28:02 vasta tsitaadiga

cry kirjutas:
see ka thumbs_up.gif

http://www.hot.ee/smark/catglobus.swf icon_lol.gif
kaasakiskuv naer icon_razz.gif tglt suht hea
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 08.12.2004 06:02:09 vasta tsitaadiga

www.hallikainen.org/windoze/winrg.swf eriti lahe on Word ja vedrumihklist abimees
vana hea klassika http://www.allyourbasearebelongtous.com/flash/ selline 90ndate alguse hardcore muusika aga üsna lahe asi kokku meisterdatud
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 09.12.2004 22:46:23 vasta tsitaadiga

link :: I'm better than your kids.

Kuna ma olen laisk ja värki, siis ma ei ole viitsinud kogu seda pikka teemat läbi vaadata, seega võibolla on see link siit juba läbi käinud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.12.2004 23:02:48 vasta tsitaadiga

JanisK kirjutas:
Kuna ma olen laisk ja värki, siis ma ei ole viitsinud kogu seda pikka teemat läbi vaadata, seega võibolla on see link siit juba läbi käinud.

nii mõnus. icon_lol.gif icon_biggrin.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 09.12.2004 23:08:06 vasta tsitaadiga

kas te näete mehe seljal sama kirja nagu mina? icon_razz1.gif

icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.