|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
26.11.2004 09:20:16
|
|
|
njaa...täna ommikul siis proovisin veidike pelada...aga mingi eriline "pausi" laadne lagg oli...yks klanniliige oli ka sees..temal kõik OK...
siis ma läksin välja ja tal tuli DC...siis läksin tagasi sisse...sama lagg...kedagi sees ple eriti...5min sain partys pelada kui just party member jooksis mobi eest tuli DC proovisin tagasi minna...ping 9999ms
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
26.11.2004 11:58:18
|
|
|
| nii asi siis nii olen elf mustic ja täna õhtul hakkan tegema seda muutust kelleks ma peaks minema kas wisardiks või oarcleiks ja kas on veel vabu kohti clannis
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
26.11.2004 14:19:15
|
|
|
5 vaba kohta tuleb järgmise clanni lvlupiga.
Kaks/kolm päeva veel.
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Waltson
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001
|
26.11.2004 18:10:05
|
|
|
njah, kuidagi igav ilma hellspawnita.....sõltuvus vist
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
27.11.2004 13:16:46
|
|
|
deeeeeeeeeem...server maas...no krt
sain Rogue lvl 29 peale...ostsin omale Sukuruki or smt daggeri mis maksab 1 mil 8) Shirt on Manticore,pyksid ka.Helmer,boots,gloves on need Girani poe 83k-sed kõik oli lausa perfect...tahtsin just minna ja oma 500k-ne võlg tagasi teha kui DC
jään siis ootama...HS foorumit tasub ka chekata
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
27.11.2004 13:28:37
|
|
|
| mis tähendab selline asi panen mängu käima ja tuleb login screen ette kirjutan kasutaja ja pasw ära vajutan login aga edasi ei juhtu misket kas server mass või mis see tähenad või asi muus
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
27.11.2004 15:36:06
|
|
|
| kust ma selle orc cheaf tanukia leian selle sain tehtud aga kuidas ma saan vibuga lasta ütleb et pole nooli aga mul nooli 200 aga kuidas ma neid kasutada saan kas elf mystic saab ülce vibuga lasta
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
27.11.2004 20:42:22
|
|
|
No mul ei ole enam sõnu Iga kord kui mingi event toimub, kus meil on isegi võidu võimalused, paneb server hea meelega pange!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
27.11.2004 22:12:11
|
|
|
Nii, Tapsime Core ära, suht kerge oli!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
27.11.2004 23:02:41
|
|
|
Kes on Core?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
27.11.2004 23:35:41
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
Kes on Core?  |
core on cruma boss
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
28.11.2004 14:59:43
|
|
|
Kui ma level 40 saan, siis keegi võiks mulle 3 milli laenata!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
28.11.2004 20:17:47
|
|
|
Yehaa!!! lvl 33 Rogue see on see nolife
sain päris paljudega tuttavaks/sõbraks mängus andsin oma 500k-se võla Mairole Legendeli kätte 8) nüüd olen vaba mees...
Clan Kult omab elu on hea nalja kui palju
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
28.11.2004 23:42:00
|
|
|
Täna oli Arenal kõva teema. See DE lont sai aru mida tähendab OMAMINE, poiss tegi mulle 0 damage, oma suure sõbrata oli ta köki-möki!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
29.11.2004 15:58:47
|
|
|
| ma olen arvatavasti pime aga kas keegi n2itaks mulle kus on fairy's Valley???
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k413
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2004
|
29.11.2004 17:08:30
|
|
|
mis siis viga on kui mingi siuke kiri ette tuleb?
OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 1397 MHz with 255MB RAM
Video: NVIDIA GeForce2 GTS/GeForce2 Pro (6677)
Failed to enter Entry: Can't find file 'Entry'
History: UGameEngine::Init <- InitEngine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
29.11.2004 20:32:57
|
|
|
ega keegi Spell Booke osta ei taha:
Transfer Pain 38k
Summon Corrupted Man 40k
Prominence 40k
Blazing Skin 40k
Blazing Skin 40k
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
29.11.2004 20:48:33
|
|
|
Juhuu. Uus jagaja lõpuks
ja loomulikult ma servusse ei saa
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
29.11.2004 22:35:35
|
|
|
kuidas sinna klanni siis aab või kas ülce saab muidu minu kasutaja on seal :Nicki
ja olen elven wisard
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k413
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2004
|
29.11.2004 23:16:56
|
|
|
mul mingi siuke proble, et tõmbasin selle värgi ära, lasin upi ka peale, kui tõõle panen siis tuleb see login värk ette aga kui vajutan log in siis ei juhtu midagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
29.11.2004 23:36:08
|
|
|
Legandel, palun ära nüüd quiti
kahju kohe su pükstest
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
29.11.2004 23:39:20
|
|
|
Asi pole pükstes vaid saatuses.
Kui kiirelt võib eelnimetatu hea tuju perse keerata.
Kõigepealt suren, püksid kukuvad. Jooksen järgi suren. Jooksen uuesti jõuan poolele maale, server crashib püksid läinud....
Lausa naerma ajab
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
30.11.2004 00:02:35
|
|
|
oot oot ...millest ma ilma jäin?
ja kui suur kahju oli?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
30.11.2004 00:42:40
|
|
|
see nüüd küll ei ole 1m mööda perset pole mõnus. Aga pole hullu saad minupoolt 250k taastusravi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
30.11.2004 01:49:46
|
|
|
| Nii teen siis ühe clani veel eestlaste oma kes tahavd tulla saatke ps
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
30.11.2004 08:38:12
|
|
|
| Ära teee sel pole mõtet. Varsti laguneb teil lihtsalt asi ära. Küll te kõik ära mahute. Lihtsalt mõni päev veel läheb
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.11.2004 11:36:29
|
|
|
NB!
By Duante:
This weekend the server is going to have an accelerated day to boost what items should have allready dropped because the server has only killed 1/5th of the mobs a normal server would have. as discussed in many topics almost all 50+ people are in full c-grade armor... in live they would have achieved much more by then. if this event materializes this will take place on saterday from 0000-2400 CNT US Time(Texas Time). make sure your on
duante
---------------------
By Silk
No this will not only benefit level 50+ players. Mobs of all levels will be dropping stuff. So find out what drops what you need and go kill it until you get it, which wont' take long. Then move to another mob. My advice, get a big group or two or three of 30+ or 40+ chars and go hunt stuff that is way to hard for just you solo, or too hard for just one group. You do enough killing and everyone in both groups(or 3 groups or whatever) will get good drops. Kill until eveyone is happy, tired, or the 24 hour even is over. EVERYONE can benefit from this.
---------------------------------
Source:http://l2.hsclan.com/forum/viewtopic.php?t=4186
---------------------------------------------------------------------------
ma magan ennast vist enne korralikult v2lja, ja tuleb 24/7 gameplay
ja veel siin SoE map: http://www.zone.ee/lineage_2/L2_SoE_map.jpg?2
Enjoy!!
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
30.11.2004 13:12:23
|
|
|
omg...see lauppäev ?
mis see eesti kella järgi on?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
30.11.2004 16:34:40
|
|
|
Õige aeg ja õige koht Läheb pelamiseks
System kas tead kus siuksed mobid on ?
Elder Tarlk Basilisk
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
30.11.2004 17:30:51
|
|
|
Kas Envoyofantaras Nakondas = Wyrm?? Need agro lohed otse Girani juures?
Kui jah siis ma neid nottima!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rednas
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2004
|
30.11.2004 17:33:46
|
|
|
| Envoy of Antharas Nakondas on Death Passi boss. Ta on palju suurem ja tugevam kui Wyrm (kui ta tekib, siis tema ümber on tavaliselt kolm Wyrmi).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
30.11.2004 17:51:33
|
|
|
Ka need 3 wyrmi on tugevamad. Nimeks vist Antharas Nakodas slave
Kuid sul ei peaks ming probla nende tapmisega olla.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
30.11.2004 18:43:50
|
|
|
Soovitage midagi. Ma hetkel level 40 ja ei tea keda tappa tollel evendil. Mida soovitate? Endal on Dual'e vaja!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
30.11.2004 20:14:24
|
|
|
kuskil võiks nihuke post ka olla kus on kirjas kes seal klännis on eestlastest siis saaks mängu ajal kontaksti võta sest praegu ei tea ülce kes mis kasutjaga mängib
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
30.11.2004 21:33:44
|
|
|
siska, kasuta teema sisest otsingut
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
30.11.2004 22:08:21
|
|
|
Klannis kõik eestlased
Bloodyone - Mairo
System - Legendel
No_limit - Everlong
Snaxez - Snaxez
Mafka - FireGod
Nendest peaks piisama
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
30.11.2004 23:28:22
|
|
|
Sooviks abi siis: Spirit Sword Dicor [47] (0.0007%) 2 seda või siis...
Katana Torfe [49*] (0.0007%)
Kas siis kummakist ühest 2tk või siis mõlemast 1tk. Tahaks Duale teha!
Täna Velvet ütles, et ma olin umbes 50m kaugusel Samurai Longswordist ja ta nägi mind mööda kõmpimas kui ma otsisin! DAMN!
EDIT: Hey kui lähme juba Snaxezile Samuraid taguma, siis muretseks äkki mulle ka 2tk ?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NewDave
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
30.11.2004 23:44:08
|
|
|
tahaks ka nagu klanniga liituda.
mis lvl ma pean selle jaoks olema?
mis ma tegema pean et liituda saaks?
selline asi veel et mis queste lvl 15 soovitate
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
30.11.2004 23:53:01
|
|
|
Level pole tähtis. Liituda võib iga kell Njahsnaxezil oleks see kõva atack ponus küll, everlong sulle pole vaja Dual b grade. Omal läheks küll tegelt 2 vaja. Ise läheb laupäeval sword of delusion ja sword of nightmare jahtima.
NewDave, kes oled ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
01.12.2004 01:58:24
|
|
|
| kas ma pean siis ise sees ka olema kui liituda tahan või võite te kohe mind ära kutsuda ja kui sisse login siis saan panna acspt ve
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
01.12.2004 02:13:36
|
|
|
minu list siis asjadest millest 2ra ei ytleks, ehs siis k6ik C grade top:
Samurai Longsword
--------------------------------------------
Hamrut [58] (0.002703%)
Drake [57*] (0.0025%)
Malruk Succubus [55*] (0.0001%)
Oel Mahum Warrior [54]
--------------------------------------------
Full Plate Shield
--------------------------------------------
Malruk Succubus Turen [56] (0.019608%)
Harit Lizardman Warrior [53]
--------------------------------------------
Full Plate Boots
--------------------------------------------
Paliote [57] (0.004762%)
Yintzu [56*] (0.004545%)
Unicorn Elder [55]
--------------------------------------------
Divine Gloves
--------------------------------------------
Paliote [57] (0.004762%)
Yintzu [56*] (0.004545%)
Unicorn Elder [55]
Antharas [70]
--------------------------------------------
Full Plate Helmet
--------------------------------------------
Malruk Succubus Turen [56] (0.013699%)
Harit Lizardman Warrior [53]
--------------------------------------------
Nassen's Earring
--------------------------------------------
Cave Keeper [58] (0.013889%)
Oel Mahum Witch Doctor [55]
--------------------------------------------
Ring of Sage
--------------------------------------------
Cave Keeper [58] (0.020833%)
--------------------------------------------
Sage's Necklace
--------------------------------------------
Thunder Wyrm [54*] (0.006%)
Oel Mahum Witch Doctor [55]
--------------------------------------------
http://www.onlinewelten.com/sites/L2/index.php <----v2ga kasulik leht, n2itab itemi kohta, mos mob seda tropib ja siis kui vajutad seal locate it!, n2itab mapi peal koha kus see mob asub ja kui kiiresti respawnib
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
01.12.2004 02:36:07
|
|
|
normaalne...
mul oleks siis vaja kätte saada mithril dagger ja mingi kickass armor 8)
ja ega muudest asjadest ka ära ei ytle raha läheb ju alati vaja
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.12.2004 09:29:56
|
|
|
Dual Samuraid on jah top dualid mängus ja B grade ning ma ei saa neid kasutada, aga ega see mingi raskus pole mõne päevaga ennast level 52 taguda!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NewDave
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
01.12.2004 10:14:18
|
|
|
| bloodyone kirjutas: |
NewDave, kes oled ? |
FromEST on mu nimi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
01.12.2004 17:48:11
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| Dual Samuraid on jah top dualid mängus ja B grade ning ma ei saa neid kasutada, aga ega see mingi raskus pole mõne päevaga ennast level 52 taguda! |
No ma ei tea kui mõne päevaga sa ennast 52 taod, 1-40 on tunduvamalt lihtsam kui 40-52.
Muide top dualid ei ole samurai longsword+samurai longsword. Need tulevad alles C2.
Hetkel oleks Delution sword+ Delution sword.
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
01.12.2004 18:27:05
|
|
|
Asoo seljuhul on asi mäda
NewDave,
Rass ja kas võitleja või mag klass
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NewDave
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
01.12.2004 19:21:31
|
|
|
| inimene ja võitleja.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
01.12.2004 19:51:17
|
|
|
ei saa aru, mis kamm on...
tõmbasin mängu ära, installisin ka, aga mängida ei saa, kuna kirjutab, et files are corrupt...file checki ei saa kah teha, kuna ta hangub siis täielikult
mis soovitate, kas uuesti tõmmata või ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|