|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
05.11.2004 14:22:54
|
|
|
Et,
kust saada uuemaid helinaid sellele ?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
05.11.2004 14:25:24
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
Et,
kust saada uuemaid helinaid sellele ? |
vaata teemat mobiiltelefonide lingikogu
seal igasuguseid viiteid tasuta ja tasulistele helinatele mängudele jne.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
05.11.2004 14:44:46
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
Et,
kust saada uuemaid helinaid sellele ? |
vaata teemat mobiiltelefonide lingikogu
seal igasuguseid viiteid tasuta ja tasulistele helinatele mängudele jne. |
Seal paljud ei tööta ja pole midagi erilist leidnud ka nende seast, mida vaatasin.
Keegi võiks mingi kindla lingi anda, kust saaks helinaid, uuemaid kui ka vanemaid.
EDIT:
Pole enam vaia. Sain juba.
Kuskil siin eespool oli kirjas, mismoodi neid .jar mänge tööle saab ?
Ma ei viitsi otsida eriti
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanster01
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
05.11.2004 21:26:56
|
|
|
| Jaanster01 kirjutas: |
| kas juba vahetatakse moblal sw versiooni 16-neks |
Ei oska öelda.
Ostes mul oli sw16 peal kohe,
oletan et siemensi esinduses pannakse ka juba sw16 peale järelikult.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
06.11.2004 08:20:58
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
Krt vötsin telefoni taskust välja ja avastasin, et jope lukk on display'd kraapinud.
Kas seda korpuse osa vahetada ka saab? |
Just sel põhjusel jätsin mina korpuse klaasi katva kile üldse peale ja ei kavatse seda enne sealt eemaldada, kui päris koledaks läheb.. Kui odavamaid esipaneele liikuma hakkab, siis pole muidugi probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
07.11.2004 11:15:51
telefoni kood |
|
|
| telefon käis garantiis, vahetati välja põhiplaat aga nüüd ei tea enam telefoni koodi. kaks korda olen vanat koodi proovinud ütleb et vale (1 korra saab veel sisestada) kas mingi programmiga seda vaadata saaks, kaabel olemas. ei tahaks sellepärast uuesti sinna ka minema hakata. tegu siis cx65-ga. tänud
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
08.11.2004 02:24:44
|
|
|
ostsin lõpuks ometi DCA-500 kaabli. Lähipäevil asun tegudele (fw12->16).
Muide, on keegi tähele pannud, et alternatiivsete orig. korpuste disain on märgatavalt erinev tavapärasest tumehallist.
Ka on tagumise lohu asemel hoopis iluliistu taoline asjandus.
Premium Black korpus on samuti kena. Tuleb vist mõne aja pärast tellida.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
09.11.2004 18:31:35
|
|
|
Keegi teab midagi SW 25 kohta rääkida, sain telefoni garantiist tagasi ja enda suureks üllatuseks leidsin sealt 16 asemel sw25
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dehumanized
HV kasutaja
liitunud: 01.07.2002
|
09.11.2004 19:33:30
|
|
|
SW25 ja SW12 vaheks olen siiamaani märganud tiba kiirema menüü ja tiba vähem "kiiluva" kaamera. Muud eriti suurt vahet ei ole - ei funktsionaalsuse ega kalamise koha pealt. Juurde ei paista probleeme tulevat, seega kahju see upgrade minu arvates ei tee.
Aga noh, võimalik, et mul on miskit veel avastamata jäänud
_________________ 5,3 alc. vol |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cx66
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2004
|
09.11.2004 21:41:36
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| ostsin lõpuks ometi DCA-500 kaabli. Lähipäevil asun tegudele (fw12->16). |
Mis versioon sul sellest fw16 on? Eesti keelne?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
09.11.2004 23:05:55
|
|
|
| cx66 kirjutas: |
| sevenhugs kirjutas: |
| ostsin lõpuks ometi DCA-500 kaabli. Lähipäevil asun tegudele (fw12->16). |
Mis versioon sul sellest fw16 on? Eesti keelne? |
ei tea, pole veel uuendanud. Kuid kuna tundub, et mingi salapärane fw25 on väljas, siis prooviks hoopis seda.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
10.11.2004 12:41:48
|
|
|
Ma kirjutaks nüüd väikese õpetuse siia, kuidas vahetada LED-ide ja klahvivalgustuse värvi.
Vaja läheb : Kääre , mingit pabertaskurätti, vildikaid.
CX65 on valged LED-id ja valge klavhivalgustus nagu te märganud olete ja kellele see nagu üksluiseks jääb ja värvilised themed ei aita siis peaks aitama see:
Võtke see pabertaskurätik lõigake enam-vähem sama suureks kui on klahvistik, siis värvige seda vastavalt oma soovile kas siniseks punaseks või hoopis kirjuks , ühesõnaga võimalusi on lõputult . Lõigake joystick-ule avaus ja harutage see taskurätik lahti . Nüüd pange lihtsalt see taskurätik oma klahvide peale ja teil on uue värviga valgustus + summutatud klahvide töötamine . LED-ide kohapealt on täpselt sama jutt ...
Selline mõte siis tekkis mul eile palavikuga ja proovisin järgi ning töötas
Omal vastutusel teete seda, kuigi see ei tohiks eriti telefoni rikkuda aga igaksjuhuks...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clint
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002
|
16.11.2004 00:23:22
catastrofic failure |
|
|
kui Infrarediga pilte kopida, siis pidevalt see jama, et mõned pildid kopib ära, ja
siis tuleb XP-l teade, et ei saa kopida enam, ja catastrophic failure.
Edasi tihti kaotab ka ühenduse ära, nii et enne ära ei tunne, kui peab restarti arvutile tegema.
mobla sw on 16.
Ja XP SP2.
Kusjuures arvutist mobiili kopides ei juhtu kunagi seda viga tekkima. Ikka mobiilist arvutisse..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
16.11.2004 01:07:32
Re: catastrofic failure |
|
|
| clint kirjutas: |
kui Infrarediga pilte kopida, siis pidevalt see jama, et mõned pildid kopib ära, ja
siis tuleb XP-l teade, et ei saa kopida enam, ja catastrophic failure.
Edasi tihti kaotab ka ühenduse ära, nii et enne ära ei tunne, kui peab restarti arvutile tegema.
mobla sw on 16.
Ja XP SP2.
Kusjuures arvutist mobiili kopides ei juhtu kunagi seda viga tekkima. Ikka mobiilist arvutisse.. |
Mul tuttav vähemalt rääkis, et see firewall mis sp2'ga kaasas on, pidavat ühteist takistama.
Võta see maha ja proovi uuesti. Endal mingeid probleeme pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clint
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002
|
16.11.2004 14:15:00
Re: catastrofic failure |
|
|
| Fuz kirjutas: |
| clint kirjutas: |
kui Infrarediga pilte kopida, siis pidevalt see jama, et mõned pildid kopib ära, ja
siis tuleb XP-l teade, et ei saa kopida enam, ja catastrophic failure.
Edasi tihti kaotab ka ühenduse ära, nii et enne ära ei tunne, kui peab restarti arvutile tegema.
mobla sw on 16.
Ja XP SP2.
Kusjuures arvutist mobiili kopides ei juhtu kunagi seda viga tekkima. Ikka mobiilist arvutisse.. |
Mul tuttav vähemalt rääkis, et see firewall mis sp2'ga kaasas on, pidavat ühteist takistama.
Võta see maha ja proovi uuesti. Endal mingeid probleeme pole olnud. |
no ei usu. Firewall on mul väljalülitatud, ja anyway ei tohiks infraredi ja firewalli vahel mingit
seost olla. Aga see jama oli mul juba enne, kui mul oli veel SP 0. Lootsingi, et
ehk SP2-ga probleem kaob, aga mitte ei kadunud. Kuidas saab olla, et teistel seda jama pole ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
16.11.2004 17:54:54
|
|
|
Eile sama jama ja arvan et asi pigem mobla softis sw8 polnud mingit probleemi kuigi arvuti oli täpselt sama, samas sw25 tuli selline jama, õnneks sain kõik pildid kätte kui neid kõiki ei copinud vaid 4 kaupa.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clint
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002
|
16.11.2004 19:42:38
|
|
|
| TNS kirjutas: |
Eile sama jama ja arvan et asi pigem mobla softis sw8 polnud mingit probleemi kuigi arvuti oli täpselt sama, samas sw25 tuli selline jama, õnneks sain kõik pildid kätte kui neid kõiki ei copinud vaid 4 kaupa.  |
justnimelt, ise olen ka kopinud 4 kaupa. Ja siis enamvähem õnnestub ära kopida. Aga kui on ikka 120 pilti kopida,
siis on väga tüütu nii nikerdada.. - aeglaselt kopib ju. Ja teinekord annab siis kah veateate.
Millegipärast arvan, et mitte moblas olev soft ei ole süüdi, vaid see Siemensi soft, mille installisin selleks, et XP üldse
moblaga suhtlema hakkaks - see soft on vist veits debiilne. Sest see, mis veateate viskab, on ju arvuti, mitte
mobla, ja arvuti vajab tihti re-starti, et ta jälle telefoni hakkaks recocnizema..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanster01
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
16.11.2004 21:26:29
|
|
|
mida tähendab SyncML aidake rumalat inimest
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanster01
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
16.11.2004 21:48:40
|
|
|
| clint kirjutas: |
| TNS kirjutas: |
Eile sama jama ja arvan et asi pigem mobla softis sw8 polnud mingit probleemi kuigi arvuti oli täpselt sama, samas sw25 tuli selline jama, õnneks sain kõik pildid kätte kui neid kõiki ei copinud vaid 4 kaupa.  |
justnimelt, ise olen ka kopinud 4 kaupa. Ja siis enamvähem õnnestub ära kopida. Aga kui on ikka 120 pilti kopida,
siis on väga tüütu nii nikerdada.. - aeglaselt kopib ju. Ja teinekord annab siis kah veateate.
Millegipärast arvan, et mitte moblas olev soft ei ole süüdi, vaid see Siemensi soft, mille installisin selleks, et XP üldse
moblaga suhtlema hakkaks - see soft on vist veits debiilne. Sest see, mis veateate viskab, on ju arvuti, mitte
mobla, ja arvuti vajab tihti re-starti, et ta jälle telefoni hakkaks recocnizema.. |
Endal oli enne telefoni softivahetust arvuti sama programm ja asi töötas kenasti peale seda kui sw-25 peale sain telefonile hakkas jukerdama. Seega ei oska seda millegi mu kui telefoni softi kaela ajada
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
16.11.2004 22:13:02
|
|
|
minu arust ei pea selleks, et telefonist faile arvutisse saata, mingisugust eraldi softi vaja installida. Paned telefoni IR silma kõrvale ja failid paned läbi IR tulema.
Mul igatahes mingit probleemi pole.
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
17.11.2004 08:35:22
cx65 e-posti seaded |
|
|
selline asi siis et ei saa kuidagi telefonist kirja saadetud @mail.ee -sse. Tehtud kaks kontot mail.ee ja hot.ee tõmmata saab ilusti tulevad kohale ja saata saab ka hot.ee, kuid mail.ee ei lähe. ja selline asi veel kui saata hot.ee-sse siis näitab et saatjaks on nii xxxx.xxxx@mail.ee kui ka xxxxx@hot.ee
oskate miskit tarka öelda.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixx
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2003
|
17.11.2004 08:59:09
|
|
|
| vaata et su saatja server oleks ikka vastavalt su teenusepakkujale, siis saad ka välja saata, ega telefon teistsugune pole kui mailiprogramm
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
17.11.2004 13:57:40
e-post |
|
|
seaded mul siis järgmised:
teenusepakkuja: EMT HTTP
APN: internet.emt.ee
Kasutaja:
Salasõna:
DNS 1: 000.000.000.000
DSN 2: 000.000.000.000
Kasutajatunnus: (minu nimi)
E-posti aadress: xxxx.xxxx@mail.ee
vastamisaadress:xxxx.xxxx@mail.ee
kasutaja: (kasutajatunnus)
salasõna: xxxxxxx
Lae ainult väiksemad kui 20 kBaiti
Koopia serveris:JAH
Laadimine: Küsi kasutajalt
Serveri tüüp: POP3
POP3 server: www.mail.ee
POP3 port: 00110
SMTP server: gprsmail.emt.ee
SMTP port: 00025
SMTP autentimine: EI
maili saab lugeda ilusti s.t tõmbab ära ja saatmisel ütleb ka et saadetud aga kohale ei jõua ???
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
17.11.2004 17:46:27
mail |
|
|
kas siis keegi tõesti ei kasuta e-posti, viitsite oma seadistused äkki kribada
no ei saa tööle kuidagi...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clint
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002
|
18.11.2004 10:21:35
Re: mail |
|
|
| sakurock kirjutas: |
kas siis keegi tõesti ei kasuta e-posti, viitsite oma seadistused äkki kribada
no ei saa tööle kuidagi... |
ära siis saada sinna mail.ee -sse.
mul on telefoni email seotud @starline.ee accountiga.
Ja kui ma saatsin pildi @mail.ee aadressile, siis pilt tuli kohale, aga pilti ühegi programmiga
avada ei saanud - oli nagu 16-koodi tekstiläbuks läinud. Võib-olla oli see juhus, ava
võib-olla Tele2 lihtsalt solgib attatchmendi binary -> tekstiks
Kui saatsin sama pildi teisele aadressile, tuli pilt ilusti lahti.
edit:
Ajah, üks põhjuks, miks SA ei saa ehk saata, aga vastuvõtta saad - kui oled EMT klient, siis saatmiseks peab olema E-Mail Account settingutes
SMTP server: gprsmail.emt.ee
Järsku on see aadress sul valesti praegu ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixx
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2003
|
18.11.2004 13:01:52
|
|
|
| mul on smtp serveriks pandud mail.hot.ee ja saadab välja ka mail.ee nimelisi kirju.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ice006
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2001
|
19.11.2004 14:08:49
|
|
|
| Teab keegi äkki kustkohast oleks võimalik infrapunaporti saada (tahaks juba hirmsasti enda cx65 pilte, helinaid ja mänge täis toppida), k-saluuni hinnakirjas on küll mingi 4 erinevat infrapunapori kirjas aga müügil pole nendest ühtegi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
19.11.2004 15:33:00
|
|
|
| ice006 kirjutas: |
| Teab keegi äkki kustkohast oleks võimalik infrapunaporti saada (tahaks juba hirmsasti enda cx65 pilte, helinaid ja mänge täis toppida), k-saluuni hinnakirjas on küll mingi 4 erinevat infrapunapori kirjas aga müügil pole nendest ühtegi. |
Elioni esindusest saad kindlalt, ma ise sain vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ice006
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2001
|
19.11.2004 17:16:02
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
| Elioni esindusest saad kindlalt, ma ise sain vähemalt. |
Mis hinnaga sa ostsid
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
19.11.2004 18:56:27
|
|
|
| oli vist 250 eeku, või midagi sellist.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lohv56
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
21.11.2004 19:59:00
|
|
|
| Oskab keegi ära seletada sellise asja : omadustes on kirjas et poly helinad 40 häälsed. endal hetkel on 3510i mitme häälsed helinad on sellel ja kas need 40 häälsed on paremad ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
21.11.2004 20:01:50
|
|
|
| lohv56 kirjutas: |
| Oskab keegi ära seletada sellise asja : omadustes on kirjas et poly helinad 40 häälsed. endal hetkel on 3510i mitme häälsed helinad on sellel ja kas need 40 häälsed on paremad ? |
Lahjematel värviliste ekraanidega nokiatel (k.a. 3510i) oli minu mälu järgi 4 häälsed helinad
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
21.11.2004 22:03:58
|
|
|
| lohv56 kirjutas: |
| Oskab keegi ära seletada sellise asja : omadustes on kirjas et poly helinad 40 häälsed. endal hetkel on 3510i mitme häälsed helinad on sellel ja kas need 40 häälsed on paremad ? |
40-häälne tähendab seda, et midi failis saab olla 40 pilli. 4-häälsetel on siis ainult 4 pilli. Eks sa pead ise otsustama, kumb sulle parem on
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
22.11.2004 15:49:36
|
|
|
Aga ma tahaks ikka seda teada, kuidas nende mängudega on ?
GPRSist kuskilt aadressilt sain .jar faililõpulisi mänge, telefon näitab kõik mängu nime ja asjad ära, aga avades viskab errori.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
22.11.2004 19:44:50
|
|
|
| TNS kirjutas: |
| lohv56 kirjutas: |
| Oskab keegi ära seletada sellise asja : omadustes on kirjas et poly helinad 40 häälsed. endal hetkel on 3510i mitme häälsed helinad on sellel ja kas need 40 häälsed on paremad ? |
Lahjematel värviliste ekraanidega nokiatel (k.a. 3510i) oli minu mälu järgi 4 häälsed helinad  |
Seega vahe on kümnekordne (ja on ka tegelikult, Nokia omad on ikka haledad küll).
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clint
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002
|
23.11.2004 10:56:52
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
Aga ma tahaks ikka seda teada, kuidas nende mängudega on ?
GPRSist kuskilt aadressilt sain .jar faililõpulisi mänge, telefon näitab kõik mängu nime ja asjad ära, aga avades viskab errori. |
üks fail peab olema .jar, ja teine .jad
mõttekam on Internetist arvutiga mängud alla laadida ju, ja siis telefoni pumbata. Kuna enamus
mängusid on ju nii jamad, korra proovid ja kustutad maha, et mõttetu GPRS-i raisata nende peale.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega_w
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2004
|
23.11.2004 14:36:52
|
|
|
WAP LINK
proovi download siit via Your phone
www.hot.ee/dmw/games1.wml
seal vali Bowling link
teised ajutiselt suletud..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanster01
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
28.11.2004 20:27:59
|
|
|
Kuulge selline probleem et joysticku vajuta sisse aga menüüse ei lähe
vajutan seda nurga alla siis läheb
Andke nõu kas viga minus mobiilis või milleski kolmandas
_________________ Alternatiivenergia blogi. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
28.11.2004 21:47:46
|
|
|
| Jaanster01 kirjutas: |
Kuulge selline probleem et joysticku vajuta sisse aga menüüse ei lähe
vajutan seda nurga alla siis läheb
Andke nõu kas viga minus mobiilis või milleski kolmandas |
mobiilis ikka paraku ilmselt... kui sul garantii on siis vii sinna
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
29.11.2004 13:41:30
|
|
|
Selline küsimus.. Et nädalavahetusel mõne tõttu suutsin tagakaane ära kaotada, kas neid müüakse eraldi, või pean terve korpuse uue ostma ?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
29.11.2004 18:30:31
|
|
|
Gonsiori tänaval on mingi Siemensi remondiesindus. Seal müüdi tagakaant 200.- eest.
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
29.11.2004 19:14:00
|
|
|
| Tglt endal ka mure telefoniga, nimelt peale garantiist tulekut ei püsi enam aku kinni ja äkki keegi teeks pilti nii akust kui selles asjast seal telefonis miz teda kinni hoiab, sest ei suuda minu mõistus aru saada kuidas see aku seal kinni peaks püsima, võimalik, et on mingine jumal teab miz vuffel aku sest aku vist vahetati ka garantiis ära kuna sai neile kurdetud et ei taha ta päevagi pidada ja nüüd jälle kenasti 4 päeva relv.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
29.11.2004 21:33:02
|
|
|
| TNS kirjutas: |
| Tglt endal ka mure telefoniga, nimelt peale garantiist tulekut ei püsi enam aku kinni ja äkki keegi teeks pilti nii akust kui selles asjast seal telefonis miz teda kinni hoiab, sest ei suuda minu mõistus aru saada kuidas see aku seal kinni peaks püsima, võimalik, et on mingine jumal teab miz vuffel aku sest aku vist vahetati ka garantiis ära kuna sai neile kurdetud et ei taha ta päevagi pidada ja nüüd jälle kenasti 4 päeva relv. |
http://www.club-siemens.net/galleries/cx65/21.jpg
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
02.12.2004 17:24:11
|
|
|
| Kuskilt kuulsin et cx65-le on mingi mäng mida saab kaameraga mängida, on see tõsi?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.12.2004 17:36:40
|
|
|
| luke skywalker kirjutas: |
| Kuskilt kuulsin et cx65-le on mingi mäng mida saab kaameraga mängida, on see tõsi? |
Ei saa küll võimalik olla see..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
02.12.2004 17:38:28
|
|
|
ma ise arvasin ka seda
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
02.12.2004 17:45:52
|
|
|
| keegi tele2 gprsi seadeid ei viitsi kriblada?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|