|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.11.2004 16:45:46
|
|
|
omg...no excuse me kui kõik see raffas ei pela samades serverites kus sina...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.11.2004 16:49:07
|
|
|
kõik se rafas kes OSKAB on teada tuntud üksteisele ja neid on ca 20 ringis eestis , ylejäänud 300 on lihtsalt 'lahedad'.
u96d/idle/mõni snypest
teil pole lihtsalt vähimatki aimu mis on oskamine :]
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.11.2004 16:52:05
|
|
|
njah...jälle see "mina olen 1337 ja sina oled n00b" teema
mängida oskavad kõik aga tase on erinev...ja ega seepärast ei saa teisi noobideks materdada...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.11.2004 16:56:01
|
|
|
pigem ei tasu rääkida asjast millest tegelikult aimu pole :]
ma ei väida et 20 on 'prod' ja ylejäänud 200 on 'noobid' . vaid ma väidan et siin teemas sõna võtvatest peale errali ja deadmeati käivad tõesti kõik nimed sinna teise järgu alla . nutke nüüd veel natukene
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
06.11.2004 17:37:57
|
|
|
| ei usu et see interface on mingi äss . kujutab ette endale ... mis moodi ükssaab paremini lasta kui teine ... mäng on ju sama , daaaaaaa
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
06.11.2004 17:58:50
|
|
|
InterFace, sa tõesti persse minna ei taha või?
hüppa siin veel oma kõvade cw skillidega , ja mine haibi et oled lahe ja kõva.
pubilammas? ikka eriline leidur oled. oled käinud läbi kõik paartuhat pubi serverit, tead 100% mängijatest ja tead öelda kes on see koba kes istub pubides ?
minge omage kahekesi 6v6 ja olge rahul et saad 1-1le igalühele ära teha. õiges wolfis ei koti see 1-1 kedagi. lähed sõtta ja teed kõigiga 1-1?`või ütled militariseerimise peale et selline karjaga laskmine on mõttetu?
wolf kujutab endast tiimitööd - siiani olen sinu jutu järgi aru saanud et sina meil see 1337mastahh üksi omaja - no edu siis.
esimene klass? teine klass? mis kuradi klassid
kes oled sina et mind ja teisi hinnata? oioi - käisid lanil ja sind hinnati esimeste sekka, või oled klannis mis on tegija - eino tõesti. miljonid mängurid ei käi lannidel ega istu klannides! kas ikka ei jõua kohale?
äkki mina lasen paremini panzaga kui sina? äkki sina tapad noaga paremini kui mina? võibolla on minul pikem hüpe, või on sinul parem strafejump?
haige
mille järgi sa topid mind teise klassi - või mille järgi topid end esimesse?
selle järgi et ma mängin pubides ja ei viitsi onada mingis peitusemängu (6v6) serverites?
ma saaks aru kui tegu oleks mingi ühte tüüpi asjaga, nt kaugushüpe - hüppad kaugemale - oled sina parem.
aga tegu ei ole mingi ühe kriteeriumiga - vaid tegu on ikkagi suure ja laia mänguga kus loevad sada + veel 1 oskus.
nagu ma enne juba RÕHUTASIN , mittemingeid liigitamise katseid siin üritada enam, muidu soovitan selle teema kinni panna ja aitab. kui sa teed HS paremini kui mina siis teed, ja kõik. tulemus tuleb välja netis mängides - mitte siin teisi lammasteks, n00bideks ja teise klassi mänguriteks kutsudes .
kui sa oled eesti näiliste esi-wolfi-pelajate seas , siis ole, kuid see ei anna sul solvata või muud moodi kategoriseerida teisi (õigpoolest ei ole seda õigus kellelgi). ükskord võiks ikkagi eetika reeglid ka kohale jõuda , ja korrutan
veel - kui oled äss, mine näita seda netis mängides, mitte siin kõiki teisi lammasteks ja noobideks sõimates
PS! ma austan häid mängijaid - aga ma ei austa neid kes arvavad et nad võivad seada end seepärast teistest kõrgemale, või seeläbi teisi solvata.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
06.11.2004 18:01:04
|
|
|
lõpetaks selle mõttetu teema nüüd võibolla ära. viimased mitu lehekülge pole pmst midagi kasulikku kirjutatud, ainult sina oled n00b, ei sina oled n00b jms.
ja axis, interface on tõesti üks eesti parimaid ja ei usu, et paljud eesti ET mängijad sellele vastu vaidlevad
EDIT: samas, interface võiks natuke vähem siin sõna võtta ja teisi õrritada
ja lõpetuseks: targem jätab järele
viimati muutis khan 06.11.2004 18:20:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
06.11.2004 18:10:17
|
|
|
pean nõustuma painuga
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.11.2004 18:25:16
|
|
|
cw > all
mingi pubis ringihyppamine ei näita mitte muffigi.
põhiline on 6on6 cupid/liiga koos oma tiimiga .
sa kysid et huvitav kuidas ma tean kuidas kõik eesti mängijad pelavad . muidugi ei tea, kuid ma tean kes on head . ja neid on 20 ringis. pealegi need kes tõesti kuskil suvalistes pubides ringi jooksevad ei saagi midagi osata. see ei anna sulle mingit skilli ega mitte mingisugust mõtlemist. tiimitöö pubis ? selle all mõtled sa a'la mg'le ammo loopimist, gg .
eestis on around 200-300 mängijat kellest ca 100 on huvitatud mängu õigest poolest ja istuvad ka IRC's kõik koos. mingi osa veel moodustavad lahedad public serverite 'msn-klannid' . "yo mis su msn on , tule klanni" teemaga .
jah mõni oldskool quaker võibolla toksib 4fun ka publicut sest ei oma näiteks quake kõrvalt aega et ETs midagi korda saata kuid siiski 99,99999% neist kes on omaarust lahedad ja jõledat sõda mängivad pubis ei oma mitte mingit skilli mitte üheski ühikus .
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
06.11.2004 18:26:17
|
|
|
| see on juba inimloomuses, et olla milleski parim ja tähelepanu sellega endale tõmmata .........
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.11.2004 18:30:53
|
|
|
| axis kirjutas: |
| see on juba inimloomuses, et olla milleski parim ja tähelepanu sellega endale tõmmata ......... |
imo ongi asja mõte saada paremaks / treenida ja vaeva näha ning ylespoole rühkida . mitte niisama aega raisata ja sama kohapeal istuda skilli poolepealt.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
06.11.2004 18:31:31
|
|
|
InterFace
palun ära targuta....
las olla inimesed sellised nagu on sina neid muuta ei saa ja punkt
vb on eestis wolfi mängijaid mingi 1000 ja neist on head 500
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.11.2004 18:33:08
|
|
|
| axis kirjutas: |
| see on juba inimloomuses, et olla milleski parim ja tähelepanu sellega endale tõmmata ......... |
jah... seda kindlasti...
samas näiteks mul puudub selline vaba aeg, et ET'd tõsiselt pelada... RTCW päevil oli aega küll, aga arvuti ja nett olid kehvad
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
06.11.2004 18:34:09
|
|
|
InterFace, ma saan aru et sa oled ET-s kõva käsi, aga miks on sul vaja teisi maha teha?
las inimesed mängivad rahus, samuti ka sina
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
06.11.2004 18:35:10
|
|
|
| erkki kirjutas: |
InterFace, ma saan aru et sa oled ET-s kõva käsi, aga miks on sul vaja teisi maha teha?
las inimesed mängivad rahus, samuti ka sina  |
targad sõnad ....
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.11.2004 18:36:17
|
|
|
| hmekk_ kirjutas: |
| erkki kirjutas: |
InterFace, ma saan aru et sa oled ET-s kõva käsi, aga miks on sul vaja teisi maha teha?
las inimesed mängivad rahus, samuti ka sina  |
targad sõnad ....  |
eks siin olema mõlemapidist targutamist, aga ega tema pole ka võlgu jäänud
nii et siin kehtib pigem üks eesti vanasõna....
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.11.2004 18:37:36
|
|
|
| jah tunnistan , et ma ei saa lihtslat vait olla kui liiga palju lolli möla tuleb kellegi suust kes asja ei jaga :]
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
06.11.2004 18:42:35
|
|
|
ja sina siis jagad kõike , et teed teisi maha ..
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.11.2004 18:44:34
|
|
|
| jah, ET / RtCW kohapealt ning mängijatest ma tean
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
06.11.2004 18:49:07
|
|
|
ei no siis oled sa küll väga tark jah ....
minuseisukohapealt oled sa küll täielik priit ...
tõmma oma ego kokku ja mine magama
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.11.2004 18:53:12
|
|
|
| pole tarvis . naer on terviseks . pubinoobid on söödaks
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.11.2004 19:03:38
|
|
|
... püüame edaspidi isklikud tõekspidamise viisakalt välja öelda ja seda viisil, et need siin kedagi ei solva, muidu tuleb administratiivset sekkumist rakendada ja ma ei usu, et see meeldiva mõjuga saaks olema ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bos.Tasuja
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2004
|
06.11.2004 20:51:24
|
|
|
| tsitaat: |
OMFG! käisin yhes Xp save servus... mingi Et bash jne... adre: 195.204.39.27:27960
seal on ikka vopsee noobid ja lamerid koos...ei soovita... yks eest tyyp: GBU.BOS.Tasuja oli yks adminnidest...
ma mingi 5x kirjutasin et tiimid ple võrdsed...sain MUTE...ja tagasi ei saandki...mingi 20 mapi pärast aint
tyybid on ikka räigelt haledad...keegi ütles korra midagi GBU clanni kohta ja sai bäni... täitsa piix ikka aga nujah...ple ime et serv ja nendes olijad nii väärakad...GBU=GayBoys United ....nii et...kui tahate kicki,mute jms. eest rahu...siis ärge seda servut võtke...
nende clanni liikmeid omasin kah...mitu korda sattusid ette...siis proovisid MUTE maha saada aga teised mängijad nii dumb-id lihtsalt...ma olin xp poolest ees kah...
|
njah..märkasin et keegi on seal servus mänginud..tuli isu ka natuke rääkida..algatuseks Tasuja ehk mina pole mingi admin..ja sellist asja ei mäleta nagu sa räägid..muidugi võis see väike vend olla kes seal mängis..kuna sellist asja ei mäleta et oleks olnud...clann on jah GBU aga nime tähendus pole selline nagu sina arvad..kui keegi midagi ütleb mõne clanni mängija ja pole ka ime miks mute said sest see ju ikkagi selle klanni liikmete servu ... ja muidex kui kõik nii lamerid ja noobid olid siis mix sa seal nii kaua mängisid ? ?? ja ega selles servus mingid crybabid ka teretulnud pole sest ega lõpuks xp ei loe vaid ikkagi kogemus ja oskused ...ja ega rahva kohta on üpris vähe vingujaid kes mutetakse või kickitakse ... ja ei tea kes sa seal olid sest ega GBU klanni liikmeid just paljud ei oma ... mõned vähesed ja arvan et sina küll see ei ole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
06.11.2004 22:01:05
|
|
|
| Ärge mängige pubides mingite lammastega, kes warbivad. Minu närvid on nad juba ära rikkunud :/
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.11.2004 22:06:36
|
|
|
efterlyst > all
phantom ja battlegrounds käivad enamvähem kah
ajolahtis võib samuti mingitel aegadel leida suht kena taseme
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.11.2004 22:27:08
|
|
|
käisin siis täna ka natuke pikemalt mängimas ja ikka masendav kui palju kasutatakse seda selfkilli
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
06.11.2004 23:00:34
|
|
|
| Oleneb kudas kasutatakse. Selfkill on hea kui ammot pole (kuigi saab ka enemylt) või siis kui vaja spawnida erinevates punktides kiirelt. A kui mingi 1 1 situatsioonis keegi selfat kasutab siis ei ole see hea!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarknezZ
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
07.11.2004 00:00:48
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
pigem ei tasu rääkida asjast millest tegelikult aimu pole :]
ma ei väida et 20 on 'prod' ja ylejäänud 200 on 'noobid' . vaid ma väidan et siin teemas sõna võtvatest peale errali ja deadmeati käivad tõesti kõik nimed sinna teise järgu alla . nutke nüüd veel natukene |
ma pean ennast erralist paremaks
aitäh :D
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
07.11.2004 05:38:03
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| Ärge mängige pubides mingite lammastega, kes warbivad. Minu närvid on nad juba ära rikkunud :/ |
tekib kysimus...aga miks sa seal üldse siis mängid?
| tsitaat: |
| algatuseks Tasuja ehk mina pole mingi admin..ja sellist asja ei mäleta nagu sa räägid..muidugi võis see väike vend olla kes seal mängis |
eks meil kõigil ole omad väiksed "vennad" ja teatud hetkedel tekib mälukaotus...
| tsitaat: |
| sest ega lõpuks xp ei loe vaid ikkagi kogemus ja oskused |
täitsa nõus...
| tsitaat: |
| ja ei tea kes sa seal olid sest ega GBU klanni liikmeid just paljud ei oma ... mõned vähesed ja arvan et sina küll see ei ole icon_wink.gif |
no sellel ajal sattus sina või sinu "vend" või mõni muu GBU liige alati mulle ette...ja 50/50 omasin nad ära...ja kuna seda juhtus ypris tihti et ma ette juhtusin ja vahest maha materdasin siis sain kicki
loogika tegelt...kui keegi ei meeldi siis mute või kick
ja ma isegi ei tea miks ma edasi seal pelasin...olid uued mapid?..ei tea...ei huvita pelamisrõõm on see tähtsaim...pohhui kui mute ja lõpuks kick
btw...selle 1 posti jaoks tegidki kasutaja?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
07.11.2004 11:32:18
|
|
|
::
viimati muutis t-force 25.11.2013 17:49:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.11.2004 11:37:48
|
|
|
| irw... vat see on nali... ilselt tõmbasid omale teadmata mingi addoni mis muutis keelt... üks variant on see, et lase ET maha ja uus peale... samas peaks lihtsamini ka saama... nii et uuri mõnelt wolfi lehelt(ilmselt tegu mingi keele paketiga)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
07.11.2004 11:38:43
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| irw... vat see on nali... ilselt tõmbasid omale teadmata mingi addoni mis muutis keelt... üks variant on see, et lase ET maha ja uus peale... samas peaks lihtsamini ka saama... nii et uuri mõnelt wolfi lehelt(ilmselt tegu mingi keele paketiga) |
maha ei ttaha lasta,sellest keelset tahan lahti saada lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
07.11.2004 11:41:52
|
|
|
| Deafult conf äkki aitab.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
07.11.2004 11:55:14
|
|
|
|
tänan,täpselt nii oligi
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
08.11.2004 11:21:47
|
|
|
Lugesin seda teemat ning otsustasin ka jälje maha jätta ... selle mute ja kick jutu peale ütlen seda, et see server millest juttu oli, on täiesti normaalne servu:
Kõik GBU klanni liikmed on head ja viisakad mängijad. Vähemalt mäletan ühte seika, kus üks tropp mind ära kickis kuna olin natuke aega mängust eemal "spectatorina". Pärast kui uuesti sisse sain küsisin adminni käest miks ja kes mind kickis, siis kõigepealt vabandati viisaklt mu ees ning teiseks uuriti välja kes sellise lollaka vote'i tegi, ning kickiti see sell ise ära-väike kahjurõõm oli
PS. GBU Bos Tasuja on üks õiglasmaid mängijaid keda tean, ning päris tihti on just tema see, kes päästab kellegi mute'ist või välja viskamisest. Ning kui tõesti kellelegi on mute peale pandud siis seda on tehtud põhjusega-kellegi sõimamine või lihtsalt hullem läbustamine. Ning Tasuja väike vend mängib ka vahel täpselt sama nime all, ning võis tõesti tema olla see kes kellelegi mute'i peale pani.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
08.11.2004 11:24:25
|
|
|
sinu jutust järeldades selgub et GBU on maailma parim ja õiglaslikum klänn eks loodan et see oli ta väike vend...sest mina ilmaasjata ca 4 korda texti ei repeadi ja ei sõima ka... 8)
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
08.11.2004 11:44:54
|
|
|
kas ma ütlesin maailma õiglaslikum ja parem klänn? ma ütlesin et on viisakad ja ausad mängijad, mitte suvalised tühikargajad. Ma pole mingi selline tüüp kes mängib ainult ET päevast õhtuni, kuid mõned korrad nädalas eksin ära küll. Ning olen enamvähem 6 kuud nendega koos mänginud ja pole küll täheldanud mingit üleolevat käitumist.
Muidugi s**t tunne, kui MUTE peale pannakse või hoopis KICK'itakse, kuid see pole nüüd küll mingi teab mis suur asi et sellest nii suurt nr'it tehakse.
Kui selline asi juhtub võta üks tuleb maha rahuneda ja mängida edasi
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
08.11.2004 11:58:01
|
|
|
| tsitaat: |
| viisakad ja ausad mängijad |
ma nüüd enam ei mäleta eriti seda servut ja raffast aga viisakad mõned GBU omad küll ei tundunud
Jama oli jah kui mute ja peale seda kick...aga noh...mis teha...lamers will be lamers... ma ei viita GBU-le...aga kes iganes sellel ajal viha mu peale kandis ja vote pani
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
08.11.2004 12:08:46
|
|
|
ma ei tea mis kuul ja päeval sa mängisid seal servus kuid osa klänni liikmeid on läinud ning uusi juurde tulnud. Võibolla oli seal tõesti mõni GBU -selline keda mina ei tea ja pole mängimas näinud ning kes käitus ülbelt. Teda ei pruugigi enam klännis olla?! Kuid ütlen niipalju,et kui mina olen mänginud nende vendadega koos pole seal mingit mõtetuid ülbamisi või kicke ja mute olnud peace
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
08.11.2004 12:42:07
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Teda ei pruugigi enam klännis olla?! Kuid ütlen niipalju,et kui mina olen mänginud nende vendadega koos pole seal mingit mõtetuid ülbamisi või kicke ja mute olnud peace |
Võimalik ja ok usun sind nautigem mängu ja olgem rõõmsad
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
08.11.2004 17:09:02
|
|
|
| mõte raisate ennast sellesse GBUsse, ma ütleks sellistel want offical yaaa. JA siis kõik kardaksid :p
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
12.11.2004 15:23:47
|
|
|
mida see errori control teeb? miks ping paremaks läheb kui see maas on?
ja kas on selline võimalus et ping läheb hoopis metsa kui see maha võtta?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
12.11.2004 15:49:30
|
|
|
inglise keelt oskad ? siis ilmselt ytleb se kõik.
kunagi kui ADSL Light välja alles tuli ja nii , siis oli selle asja mõte yhendust stabiilsemaks teha , kukkus ju teine koguaeg ära.
nüüd aga pole sellel absoluutselt mitte mingit mõtet , nii et see pakettide kontrollimine tõstab ainult pindi .
eesti siseselt siis ~46ms -> ~15ms cool.hot.ee'sse . kui maha võtta.
yhendust sitemaks ei tee ta mitte kuidagi ja downloadi/uploadi ei mõjuta .
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mesilased
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
12.11.2004 16:31:16
|
|
|
kas keegi teab kes on shoutcaster?
oli selline tegelane ükskord spectatori asemel......
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
12.11.2004 17:15:42
|
|
|
shoutcasteril on "õigus" näga miine , dynotiemrit ja nimesi. aitab shotucasti tegemisel.
tavaline spec neid õigusi ei oma
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.11.2004 18:21:39
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
shoutcasteril on "õigus" näga miine , dynotiemrit ja nimesi. aitab shotucasti tegemisel.
tavaline spec neid õigusi ei oma |
Hmm nujaa...kui see OT ei ole siis võiksid ära seletada kudas see Shoutcaster end "kuuldavaks teeb" läbi winambi ? Too näiteks eSports 04 vms ülekanded
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
12.11.2004 18:24:06
|
|
|
no shoutcasti tehakse jap winampiga. selleks eraldi plugin ja asjad .
ET sees shoutcaster on lihtsalt sellepärast , et shoutcastija näeks kõike mis toimub. nimed mängijate peakohal on väga abiks ja samuti dynotimer .
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
27.11.2004 14:16:17
|
|
|
veits vale teema, a no elab üle.
ostsin siis logitech mx510, installisin ära. tahan wolfis panna button7(see mis rullis ülevalpol asub) n. reloadima. kui vajutan nuppu siis sihik liigub diagonaalis alla paremale. kui modifin nupu setingutest unassigned siis ei lase mängus üldse nuppu bindida. ideid?
ja kui see button 7 ongi miski cruise up ja ma selle bindin reloadiks siis nagu mwheelup kaotab oma bindingu. et kas on v6imalik neid üldse eraldi bindida ja kui on siis kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
27.11.2004 14:47:25
|
|
|
mouse 4/5/6 ei funxigi sedasi. mousewarest pead panema näiteks mouse5'le Keystroke ja siis mingile nupule (näitenks täht O) panema.
mängus /bind O +moveup , seega mouse5 töötab kui täht O ja seega kui vajutad mouse5 siis hyppad.
segane text?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|