|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
smike
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2004
|
19.11.2004 15:42:09
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Jätke see jutt, et "hl3 võiks tulla hl2 mootoril"...pähh...mis te arvate et mootori täiustamine toob endaga kaasa tohutul hulgal suuri edusamme ja et nii võib täiesti edukalt U3 mootoriga ja ES4:Oblivion taoliste mootoritega konkureerida? See oleks võimatu. Kuigi ka selleks ajaks on mõlemad viimased mootorid juba aegunud...olete hl1'te üldse hl2 mootoris näinud? Täpselt sama sugune, ainult mõningad üksikud muudatused. Praegu tundub muidugi HL2 mootor tohutult võimas ja vinge, kuid seda oli omal ajal ka q1/q2 mootor...mis sellest praegu järel on? midagi...isegi kui seda oleks täiustatud ja uuendatud, oleks see praegusel hetkel, palun vabandust, aga täiesti KAKA asi...Äkki oleks pidanud kogu see aeg Doom I mootorit täiustama ja sellega kõik FPSid läbi mängima...arvan et HL2 oleks siis sigavinge
Nagu ka Scart ütles, et U3 mootoril baseeruvad mängud tulevad juba aasta pärast välja, selle kõrval tundub juba hl2 mootor väikse poisina, isegi täiustatuna.
Igatahes uus mootor on ikka parem, ja vaevalt Valve sellega metsa paneb, esimene nende mootor ja juba väga hea
Uus mootor, uued võimalused  |
Kui ma ei eksi, siis Unreal2 ja UT 2 kasutavad sama mootorit mis nende eelkäijad. Lihtsalt täiustatud versiooni. Paneb mõtlema?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
19.11.2004 15:47:00
|
|
|
| prints kirjutas: |
kui teie jutu järgi võtta olen siis umbes 30 ja ei tahaks eriti uskuda et siis mängin  |
Mina usun, et mina mängin nii kaua kuni käsi liigub ja aju töötab... 8)
...elu on mäng.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
19.11.2004 16:16:04
|
|
|
| smike kirjutas: |
Kui ma ei eksi, siis Unreal2 ja UT 2 kasutavad sama mootorit mis nende eelkäijad. Lihtsalt täiustatud versiooni. Paneb mõtlema? |
On olemas Unreal Engine
On olemas Unreal Engiine 2
On tulemas Unreal Engine 3
Unreal2 ja UT2003/2004 kasutavad Unreal Engine 2'te, Unreal1 aga I mootorit.
Endale on jäänud kõrvu, et U2 mootor on täiesti uus ja iseseisev mootor kui U1 oma...
Samas kuidas võtta seda uuendamist, mõni uuendab nii, et lisab mingi koodi juurde, teine aga kustutab vana koodijupi ära ja kirjutab uue asemele, seega kui kasutada teist varianti ja kustutada kogu vanamootori koodistik ja lihtsalt uus asemele, siis olekski nagu uus mootor või mis, vanast ei jääks haisugi järgi
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.11.2004 16:21:06
|
|
|
Mina mitte täna või ehk homme ostan.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
19.11.2004 16:41:06
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| smike kirjutas: |
Kui ma ei eksi, siis Unreal2 ja UT 2 kasutavad sama mootorit mis nende eelkäijad. Lihtsalt täiustatud versiooni. Paneb mõtlema? |
On olemas Unreal Engine
On olemas Unreal Engiine 2
On tulemas Unreal Engine 3 |
On olemas ka selline mootor nagu Unreal Engine 2x.
Muidu, et asi liiga OT poleks, siis GameSpy's on lahe naljajutt Gordon Freeman'i elust enne Black Mesa intsitenti seal hulgas ka tema pere ning sünni lugu.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
19.11.2004 16:55:34
|
|
|
Jah, kuid see on juba Unreal Engine 2'he edasi arendus ehk täiendus,
aga jah, mis me siin ikka, loeme parem Gamespotist Gordoni elu....IRW, päris hea
IRW
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
19.11.2004 17:01:51
|
|
|
Midagi huvitavad.
| Gamershell.com kirjutas: |
| Over HL2world Forums there is a post explaining how to start a a Half-Life 2 deathmatch server (thanks Blues). Just type net_start, sv_lan 0, deathmatch 1, maxplayers (whatever you want), map (mapname), restart in the console in this order and you're good to go. If you haven't got the game yet, here is a movie and here another one. More of them to come soon. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
19.11.2004 17:06:17
|
|
|
| prints kirjutas: |
kui teie jutu järgi võtta olen siis umbes 30 ja ei tahaks eriti uskuda et siis mängin  |
Minul näiteks hetkel 32 turjal ja mängimist ei kavatse küll järele jätta
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
19.11.2004 17:15:26
|
|
|
| idikas kirjutas: |
| prints kirjutas: |
kui teie jutu järgi võtta olen siis umbes 30 ja ei tahaks eriti uskuda et siis mängin  |
Minul näiteks hetkel 32 turjal ja mängimist ei kavatse küll järele jätta  |
Kuni surm lahutab...jah? Minul igaljuh on nii. Ei kavatsegi lõpetada kunagi vist.
Muidu lõpuks siis on olemas HL2 Benchmarkid:
http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/half-life.html
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
19.11.2004 17:48:32
|
|
|
HL2 Multyplayer ka tuleb ?
Mäng on küll ülikõva.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
19.11.2004 17:51:20
|
|
|
| Kaivo kirjutas: |
HL2 Multyplayer ka tuleb ?
Mäng on küll ülikõva. |
Konkreetselt HL2 enda multiplayerit ei saa nagu tulla, aga multiplayer modifikatsioone tuleb varsti nagu seeni pärast vihma...kuigi ka üheks multiplayeriks on ju Counter Strike: Source
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.11.2004 17:55:08
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| smike kirjutas: |
Kui ma ei eksi, siis Unreal2 ja UT 2 kasutavad sama mootorit mis nende eelkäijad. Lihtsalt täiustatud versiooni. Paneb mõtlema? |
On olemas Unreal Engine
On olemas Unreal Engiine 2
On tulemas Unreal Engine 3
Unreal2 ja UT2003/2004 kasutavad Unreal Engine 2'te, Unreal1 aga I mootorit.
Endale on jäänud kõrvu, et U2 mootor on täiesti uus ja iseseisev mootor kui U1 oma...
Samas kuidas võtta seda uuendamist, mõni uuendab nii, et lisab mingi koodi juurde, teine aga kustutab vana koodijupi ära ja kirjutab uue asemele, seega kui kasutada teist varianti ja kustutada kogu vanamootori koodistik ja lihtsalt uus asemele, siis olekski nagu uus mootor või mis, vanast ei jääks haisugi järgi  |
irv, unreal ja unreal 2 sama mootori peal? kullake, tee endale oma faktid selgeks, enne kui ennast päris lolliks teed
EDIT: õnnitlused Xbiti pundile, kes võrldluseks kasutab ametlikke vs beetadraivereid... ilmselt ei pea ma lisama, et õiged, custom timedemod näitavad hoopis teist pilti?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
19.11.2004 18:06:08
|
|
|
Ot : Kas mitte ut 2004 ei kasuta u engine 2.5 te ? mai tea, Americas Army kodukalt lugesin !
Maru imelik, kas ma olen pime, et ei näe dx 8.1 ning 9 erinevusi peaaegu üldse !
dx 8
link
dx 9
link
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
19.11.2004 18:37:27
|
|
|
| metall plaatidel on märgata surim erinevus.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
19.11.2004 18:41:09
|
|
|
| mina näen directx erinevusi just valguse peegeldumises asjadelt ja nurkade üleminekud on sujuvamad/udusemad, suurt kvaliteedi vahet muidugi pole.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
19.11.2004 18:51:36
|
|
|
Kõige suurem erinevus Directx8/8.1 ja 9 vahel on vee renderdamine.
Kui dx8/8.1 puhul on ainult shader based lainetus näha, siis dx9 puhul peegeldab vesi ümberkaudseid objekte + sügavuses ja kauguses on vesi hägusamalt näha.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TD@
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2003
|
19.11.2004 19:04:42
|
|
|
Jap selline häda, et mängus tuleb kiri ette Node Graph Out...Rebuilding ja siis et A.I disabled... alguses mingi chapter 1 algust sai hästi mängida. Kõik töötas, aga pärast uuesti mängu minnes läks paigast. Milles asi võiks olla`?
_________________ If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
19.11.2004 19:09:15
|
|
|
See probleem tundub kahtlaselt beeta järgi lõhnavat... kui mul beeta oli olid ka samad jamad... õiges versioonis ei tohiks seda "Node Graph.."blablabla tulla...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TD@
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2003
|
19.11.2004 19:12:26
|
|
|
Mkmm, ei ole beta.. Full ver. Keegi oskab aidata?
_________________ If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
19.11.2004 19:44:11
|
|
|
tee reinstall äkki
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
19.11.2004 19:45:49
|
|
|
mäng nüüd läbi (mängisin iizi astmega ), mõne tunni kaupa mängides mõned päevad läksid. nüüd täna võtsin juba bronzes kaasa tulnud CS:sortsu ligi, täitsa ok tuli välja, pisut vaja veel timmida, mingites saksa servudes isegi jäin ellu, kille oli rohkem kui death'e. erinevus vana cs-iga on aga natuke liiga suur. hea vähemalt, et mäpid samad, ei pea jälle juurde õppima (samas mõni hea mäpp (cbble, dust2 või azteci taoline) võiks veel lisanduda ).
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
19.11.2004 19:56:12
|
|
|
Lisanduda võiks militia ja iceworld
Aga see pole enam HL2-e teema...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
19.11.2004 20:02:21
|
|
|
| Scart kirjutas: |
irv, unreal ja unreal 2 sama mootori peal? kullake, tee endale oma faktid selgeks, enne kui ennast päris lolliks teed
|
Räägid sa minu või smike'ga?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
19.11.2004 20:19:03
|
|
|
Ilmselt sinuga... sind quoteti viimasena...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
venekirsa
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2004
|
19.11.2004 20:34:16
|
|
|
Kas teie DVD-l on ka sellised failid ja failisüsteem:
Ma ei saa HL2-te käima.
_________________ Elagu seltsimehed, viin ja leib!!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
TD@
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2003
|
19.11.2004 20:38:11
|
|
|
Hah mäng töötab nüüd ... alguses oli sõdureid plekkpurkidega päris äge visata
_________________ If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
19.11.2004 20:38:47
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Lisanduda võiks militia ja iceworld
Aga see pole enam HL2-e teema... |
Militia võiks küll aga eraisiku(te) poolt tehtud iceworld on juba olemas ja custom servude maplistis (mõnes ikka )
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
19.11.2004 21:00:42
|
|
|
my bad
aga lisaks võiks veel olla ikka source'i moodi assault... väga map oli eelmistes css-ides.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
venekirsa
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2004
|
19.11.2004 21:06:40
|
|
|
ma küsisin enne midagi
_________________ Elagu seltsimehed, viin ja leib!!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
19.11.2004 21:31:40
|
|
|
| No selliseid vanakooli mappe nagu Militia, Nuke, Inferno, Assault olen ma ammu juba oodanud CS Source-i.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
19.11.2004 21:32:28
|
|
|
Kurat 512ddr jääb ikka väheks selle mängu jaoks......lõputasemed hakkavad juba korralikult kinni kiiluma....kõvaketas hüppab või arvutist välja
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
19.11.2004 21:34:22
|
|
|
| venekirsa kirjutas: |
| ma küsisin enne midagi |
See on see piraatmäng kus polegi installikat. Klikka launcher.exe peale ja mäng lähebgi tööle. Arvatavasti nii lõplikult tööle sa muidugi seda ei saa aga....
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
19.11.2004 21:47:12
|
|
|
| tsitaat: |
No selliseid vanakooli mappe nagu Militia, Nuke, Inferno, Assault olen ma ammu juba oodanud CS Source-i.
|
Old school rulezz
| tsitaat: |
ma küsisin enne midagi
|
Sa peaksid selle kettale kopeerima(eiran korraldust et piraküsimustest HV-s ei räägi, nagu eelnevad tegid päris õieti). ja siis alles launcheri käivitama. ning hangi orikas parem - saad internetis mängida CSS-i.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
venekirsa
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2004
|
19.11.2004 22:06:07
|
|
|
sellel launcher.exe-l pole ikoonigi,, mingi DOSi ikoon ainult ja on 192 kb suur.
see oleks nagu krüpteeritud
_________________ Elagu seltsimehed, viin ja leib!!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
19.11.2004 22:09:06
|
|
|
Osta orikas siis,mis virised.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
19.11.2004 22:13:01
|
|
|
| samad sõnad osta originaal
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
19.11.2004 22:19:11
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
Kurat 512ddr jääb ikka väheks selle mängu jaoks......lõputasemed hakkavad juba korralikult kinni kiiluma....kõvaketas hüppab või arvutist välja  |
tänapäeva mängudel ikka jah uus standard 1 Gb rammi
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
19.11.2004 22:22:59
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
Kurat 512ddr jääb ikka väheks selle mängu jaoks......lõputasemed hakkavad juba korralikult kinni kiiluma....kõvaketas hüppab või arvutist välja  |
Mul ei räägi need tegelased pea ühtegi laused ilma kokutamata
Stoory oli minu arust nõrk
_________________ zero
viimati muutis 486 19.11.2004 22:32:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extrance
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2003
|
19.11.2004 22:28:17
|
|
|
Ma ei saagi seda mängu seetõttu mängida, et enamus sõnu lähevad kaduma selle kokutamise pärast ja ikka jube tõks on sees. Arvuti on: AMD Athlon 64 3000+, 512MB DDR PC3200, His Excalibur ATI Radeon 9800 Pro IceQ. Tundub, et siis jääb mälu taha asi, ostsin orika, aga niisuguse süsteemiga seda mängu mängida ei saa. Tahtsin ikka korralikku mänguelamust, aga näed arvuti jääb väheks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
19.11.2004 23:11:48
|
|
|
| prints kirjutas: |
kui teie jutu järgi võtta olen siis umbes 30 ja ei tahaks eriti uskuda et siis mängin  |
Mul kukub järgmine aasta 40 8)
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
19.11.2004 23:17:07
|
|
|
| Extrance kirjutas: |
Ma ei saagi seda mängu seetõttu mängida, et enamus sõnu lähevad kaduma selle kokutamise pärast ja ikka jube tõks on sees. Arvuti on: AMD Athlon 64 3000+, 512MB DDR PC3200, His Excalibur ATI Radeon 9800 Pro IceQ. Tundub, et siis jääb mälu taha asi, ostsin orika, aga niisuguse süsteemiga seda mängu mängida ei saa. Tahtsin ikka korralikku mänguelamust, aga näed arvuti jääb väheks.  |
Heh sul siis midagi tõsiselt viga süsteemiga...endal jookseb 98% ajast yle 40fpsi @ high setingud + 2xAF...väiksed nõksud tulevad ainult siis kui eriti palju vastaseid on ja/või kui eriti palju füüsikamootorist mõjutatud asju lendavad
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
19.11.2004 23:32:54
|
|
|
Väike küsimus, et seal kohas kus esimest korda autoga sõita saab, kas kõigil kraana "kukutab" auto tagurpidi?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
19.11.2004 23:36:59
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Väike küsimus, et seal kohas kus esimest korda autoga sõita saab, kas kõigil kraana "kukutab" auto tagurpidi?  |
Jah, et saa ära õpiks et gravitigunniga saab tagasi lükata.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
19.11.2004 23:37:54
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| corvette kirjutas: |
Väike küsimus, et seal kohas kus esimest korda autoga sõita saab, kas kõigil kraana "kukutab" auto tagurpidi?  |
Jah, et saa ära õpiks et gravitigunniga saab tagasi lükata. |
Minu gravitikann küll auto vastu ei hakka..
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
19.11.2004 23:41:45
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
| corvette kirjutas: |
Väike küsimus, et seal kohas kus esimest korda autoga sõita saab, kas kõigil kraana "kukutab" auto tagurpidi?  |
Jah, et saa ära õpiks et gravitigunniga saab tagasi lükata. |
Minu gravitikann küll auto vastu ei hakka..  |
Vajuta mouse button 1-le
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
19.11.2004 23:44:10
|
|
|
Krt see mäng mõjub mu südamele halvasti
Pole kaua enam sellist hirmu tundnud,Viimati oli RTCW katakombides :
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
19.11.2004 23:51:21
|
|
|
| Kaivo kirjutas: |
Krt see mäng mõjub mu südamele halvasti
Pole kaua enam sellist hirmu tundnud,Viimati oli RTCW katakombides : |
Mis koht seal siis nii jube oli?
_________________ zero
viimati muutis 486 20.11.2004 00:04:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|