Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 00:41:14 vasta tsitaadiga

on sul ikka originaal mäng icon_question.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 17.11.2004 00:45:02 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
on sul ikka originaal mäng icon_question.gif icon_wink.gif

ei ma tirin steamist priaati icon_razz1.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 00:47:17 vasta tsitaadiga

Kas praegu on teistel ka Steami sisse logimisega probleeme?
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 17.11.2004 00:47:51 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Kas praegu on teistel ka Steami sisse logimisega probleeme?

jub just märkasin ise ka seda icon_sad.gif kuigi olen sees aga teise masina tagan üritasin ei saanud icon_sad.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 00:50:42 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
öelge nüüd. tirisin lõpuks steamist ära. panen käima. tuleb video ja siis tuleb loading screen ette peaks tulema menyy aga ei midagi. jääbki omastarust loadima. task manageris protsessorit võtab siis 0% vääga kahtlane. äkki oskate midagi selle peale kosta?


Hmm no midagi muud hetkel ei oska soovitada kui, et kontrolli driverid üle icon_rolleyes.gif

Ja eks steamistki või pira saada osavamad tüübid icon_lol.gif

EDIT minu logib steami sisse ilusti.

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 17.11.2004 01:17:48 vasta tsitaadiga

Siin siis põhilised skoorid:

IGN 9.7/10
GameSpot 9.2/10
Gamespy 5/5
PC Gamer 98/100
Game Informer 9.5/10
Edge Magazine UK 10/10
Games Master UK 96/100
PC Gamer UK 96/100
Games Radar UK 96/100
HomeLan Fed 97/100
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 01:59:47 vasta tsitaadiga

W00t lahe mäng hakkab samamoodi nagu Half Life1 ppihta icon_biggrin.gif ok ma edasi mängima... esmamulje icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 02:10:11 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
W00t lahe mäng hakkab samamoodi nagu Half Life1 ppihta icon_biggrin.gif ok ma edasi mängima... esmamulje icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

bastard icon_biggrin.gif. kohe mul ka asi töötab.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 17.11.2004 02:18:52 vasta tsitaadiga

143 minutit veel Steamist tulla veel. Öelge, kui kõik kohal on, kas peab kuhugile vajutama veel (OK, vms), või ma võin ilusti tuttu minna. Ei tahaks poole neljani numbrite kahanemist nullini oodata icon_rolleyes.gif.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 02:22:22 vasta tsitaadiga

irww praegu oli he icon_lol.gif mingi valvur seisis uksel ees... viskas purgi maha... ütles, et ma üles korjaks ja prügikasti viskaks icon_lol.gif tegin nii ja too naeris ja ütles ok u can go icon_razz1.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

See nädalavahetus läheb kõik HL2 peale 8)
Üks kaunis pilt ka teile: http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/hl2_1.JPG?2

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 17.11.2004 02:28:49 vasta tsitaadiga

Kumb siis nüüd lõpux parem on DOOM3 või HL2
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.11.2004 03:17:31 vasta tsitaadiga

Keegi viitsib teha ühe skriini max detailiga textuuridest? Tahan võrrelda, mul praegu samasugune nagu hihg-Q oli.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 03:19:28 vasta tsitaadiga

HL2 konkurentsitult just sisu poolest. Ja ikkagi on mingisugune inimlik reaalsus mis, äratundmis rõõmu kutsub esile, jäetud HL2-s sisse.
Samas minule tundub, et Far Cry graafikamootor on vingem!
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.11.2004 03:22:02 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
Kumb siis nüüd lõpux parem on DOOM3 või HL2


Loomulikult HL2 icon_exclaim.gif Seal ikka palju asju mida doomis polnud või oli liiga vähe. Ei viitsi neid kõiki nimetada aga n. tegevus toimub ka avatut maastikel, mitte aint ruumides ja ägedamates kohtades on taustamuusika, mis on ka päris lahe.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.11.2004 04:31:20 vasta tsitaadiga

mul oli jah timmimise asi, ma loodan, et siin on sutsu ilusamad screenid icon_wink.gif :
http://web.starman.ee/az/hv/hl2/uus/
aga muidugi sellisega mängida ei saanud, kohati tundus täiesti OK, FPS oli tibens-tobens, aga kohati kukkus julmalt, eriti selle vesimotika missioonides.
lisasin veel paar, kus oleks avaramad levelid või palju detaile.
on tõesti väga ilus, aga ei ole eriti mängitav (või pole üldse).
mina mängin tavalise 1024x768 mediumi peal, täitsa normaalne on, annab isegi paremaks timmida, aga siiski tahaks sujuvat liikumist.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 17.11.2004 07:11:41 vasta tsitaadiga

High-Q, http://web.starman.ee/az/hv/hl2/uus/hl2%202004-11-17%2003-43-49-81.jpg
selline tunne nagu oleks lasnamäe majad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 08:07:24 vasta tsitaadiga

prints kirjutas:
High-Q, http://web.starman.ee/az/hv/hl2/uus/hl2%202004-11-17%2003-43-49-81.jpg
selline tunne nagu oleks lasnamäe majad thumbs_up.gif

Endal jäi esimesest pilgust sama hea "äratundmisrõõm" thumbs_up.gif huvitav kui suure fpsi-languse võtaks mäng 9800Pro peal kui 2xAA peale lükata icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 17.11.2004 08:19:26 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
Kumb siis nüüd lõpux parem on DOOM3 või HL2

Doom oli natuke teravama graafikaga aga mängitavus oli väga ühekülgne. HL2 on ikka põnevam ja avastamisrõõmu on rohkem. Minuarust. HL2-s on väga ilusad inimesed, võimas füüsika. Praegu avastasin, et inimesed võiksid reageerida ikka, kui neile pudel pähe puruks lüüa. See on jäänud tegemata. icon_confused.gif või pole sellega arvestatud, et norm inimene teisele pudeliga pähe paneb icon_lol.gif

Ise mängin 1024*768 ja aa on 4* ja muu on high, jookseb hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 08:39:31 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/zone/HL2%20%202/d1_canals_070005.jpg?
omfg nagu lasnamäe kanal need kivid seal ääres
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 17.11.2004 09:05:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://web.starman.ee/az/hv/hl2/uus/hl2%202004-11-17%2003-43-49-81.jpg

tsitaat:

http://www.zone.ee/zone/HL2%20%202/d1_canals_070005.jpg?

On jah täpselt nagu Lasnamäe icon_smile.gif nüüd kohe teine tunne, kui sinna kanti satun 8)
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.11.2004 09:26:36 vasta tsitaadiga

No aga peabki ju olema täiesti meie lasnamägede ja muude linnaosade moodi, sest...

Then Viktor Antonow--Valve's Romanian-born art director--suggested that the team think of setting the game in the suburban and outlying areas around an Eastern European-style city. The team liked the idea. Soon "City 17" was born.


Muide, väike palve, kas keegi, kellel HL:Source olemas, saaks visata paar skriini üles, tänud!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 10:48:41 vasta tsitaadiga

Vähe teemast välja:
See otsus ja tulemus võib positiivselt mõjuda meie turismile. Mõni turismifiram hakkab pakkuma HL tuuri kus lõpuks on ka paintball majade vahel..... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.11.2004 10:56:42 vasta tsitaadiga

Lasevad paintball püssidega HL2 logosid seinale thumbs_up.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 17.11.2004 10:57:05 vasta tsitaadiga

Muide, ka väike "offtopic" City 17 nime teemal.
Nimelt nõukogude ajal olid Venemaa avarustes sellised linnad olemas, kuhu kupatati kõik võimsad ajud ja teadlased kes tegelesid ülisalajaste tuumaprojektide ja muu kraami kallal.
Linnast välja ei saanud, ainult sisse sai. Linna ümbritses mitu tiiru okastraati ja pataljon sõjaväelasi. Kuigi elu oli neil seal tõesti nagu "kommunismis"- kõik tasuta jne aga isegi oma ema matustele ei saanud minna.
Linnade nimedeks olidki "Gorod 23" jne. Ehk siis "Linn 23".

Tundub et mängutegijad on kõvasti kodutööd teinud icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 17.11.2004 10:57:52 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Lasevad paintball püssidega HL2 logosid seinale thumbs_up.gificon_biggrin.gif


mis paintball, raudkangid kätte kõigile! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 11:41:12 vasta tsitaadiga

Tõesti-tõesti icon_smile.gif
Peale selle oodatakse ju Stalkerit mis toob samuti sarnase olustiku-õhustiku.
Ida-euroopa sellised linnad on usakate ja muude jaoks ikka tõsine eksootika. Meie siin saame äratundmis rõõmu tunda ainult. See on mängude uus trend! 8)
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigbossu16
HV kasutaja
bigbossu16

liitunud: 28.07.2004




sõnum 17.11.2004 12:03:29 vasta tsitaadiga

Graafika on Gamespoti andmetel ikka ülihea ehk 10 p, aga nõuded tunduvad olevat arvutile samameeldivad, kui omalajal HL1 nõuded. Kas 512ram ja radeon 9600prost piisab, lisaks celeron 2200mhz.

Head mängimist kõigile icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.11.2004 12:06:07 vasta tsitaadiga

bigbossu16 kirjutas:
...Kas 512ram ja radeon 9600prost piisab, lisaks celeron 2200mhz.

Head mängimist kõigile icon_exclaim.gif

Tänud!
Kuidas võtta, kas piisab...mängida saab küll, ise küll isiklikult eelistaksin 1GB rammi ja paremat proset, kuid sellisega mis sinul on võib kah täiesti talutavalt mängida icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 12:30:06 vasta tsitaadiga

mul on üks OT küsimus, et kas on veel saadaval poes selliseid ATI kaarte (eelistatavalt 9600XT) kus on HL2 kupong kaasas? Mis tootja kaardiga on tegemist, ning millisest poest leida võib? tänud thumbs_up.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.11.2004 12:32:41 vasta tsitaadiga

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=282&id=180092

Teoreetiliselt peaks sellel kaasas olema...aga pead ei anna icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 13:12:02 vasta tsitaadiga

Kas mängu kuskil müügil ka on nähtud, peale ase computersi?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 13:20:18 vasta tsitaadiga

geforce kirjutas:
Kas mängu kuskil müügil ka on nähtud, peale ase computersi?

Sikupilli Prismas olevat need juba välja müüdud icon_lol.gif HL2 väga minev kaup
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extrance
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2003




sõnum 17.11.2004 14:50:48 vasta tsitaadiga

Sikupilli Prismast just ostsin, seal oli neid küllaga. Millegipärast Playstation 2 mängude hulgas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.11.2004 15:09:34 vasta tsitaadiga

Kas keegi viitsib lühidalt kirjutada, mis selle mängu stoori on. Kas mäng on pigem delta force või doom (if you know what I mean)?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.11.2004 15:15:50 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kas keegi viitsib lühidalt kirjutada, mis selle mängu stoori on. Kas mäng on pigem delta force või doom (if you know what I mean)?

WT... icon_eek.gif Sa teed nalja, eks? Ei teadnudki et leidub inimesi kes ei tea HL tagaloost midagi icon_smile.gif
Aga, ütlen, et see pole kumbki. Kui, siis väheke D3 poole...aa vbl ka mitte...Et päris aimu saada millega tegu on, soovitaksin HL1 natuke mängida, või siis juba päris läbi teha icon_wink.gif
Eriti hinge on läinud see mäng ikka neile, kes on hl1 läbi mänginud juba omal-ajal thumbs_up.gif

Kiirelt ja lihtsalt on stoori selline:
Sina kehastad teadlast nimega Gordon Freeman, kes ühe suure eksperimendi läbikukkumise põhjusel põgeneb valitsusetegelaste, sõjaväe ning tulnukate eest, esimese osa lõpus saadi sind kätte ja nüüd toimetatakse sind kohta, kust saad vanade sõprade abil uuesti plehku panna...icon_smile.gif


viimati muutis corvette 17.11.2004 15:26:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.11.2004 15:21:41 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
weasel kirjutas:
Kas keegi viitsib lühidalt kirjutada, mis selle mängu stoori on. Kas mäng on pigem delta force või doom (if you know what I mean)?

WT... icon_eek.gif Sa teed nalja, eks? Ei teadnudki et leidub inimesi kes ei tea HL tagaloost midagi icon_smile.gif
Aga, ütlen, et see pole kumbki. Kui, siis väheke D3 poole...aa vbl ka mitte...Et päris aimu saada millega tegu on, soovitaksin HL1 natuke mängida, või siis juba päris läbi teha icon_wink.gif
Eriti hinge on läinud see mäng ikka neile, kes on hl1 läbi mänginud juba omal-ajal thumbs_up.gif


Tuleb tunnistada, et tõesti ei tea. Olen mänginud ainult Delta Force ja IGI't (Doom2-te ka). Põhjuseks iseäralik probleem - ma ei suuda mingites kongides ja käikudes ringi käia, pea hakkab valutama. Deltat ja IGI't saigi sellepärast mängida, et seal "vabaõhusõda" suurel määral.

Stoorit ei taha siis keegi tutvustada?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.11.2004 15:26:42 vasta tsitaadiga

Tegin väikse editi icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 15:36:42 vasta tsitaadiga

geforce kirjutas:
Kas mängu kuskil müügil ka on nähtud, peale ase computersi?

Täna ostsin endale 1 eksemplari Rocca al Mare Prismast ... 2 tk on veel järgi seal tänase seisuga
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.11.2004 15:51:11 vasta tsitaadiga

PC Jubin kirjutas:
geforce kirjutas:
Kas mängu kuskil müügil ka on nähtud, peale ase computersi?

Täna ostsin endale 1 eksemplari Rocca al Mare Prismast ... 2 tk on veel järgi seal tänase seisuga


Palju maksis?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 15:51:48 vasta tsitaadiga

PC Jubin kirjutas:
geforce kirjutas:
Kas mängu kuskil müügil ka on nähtud, peale ase computersi?

Täna ostsin endale 1 eksemplari Rocca al Mare Prismast ... 2 tk on veel järgi seal tänase seisuga


Steam ütleb mulle praeguse seisuga, et ma ei saa enne HL2 pelada, kui olen ennast subscribenud ... seda ma aga teha ei saa kuna Valve serverid on kõik umbes icon_razz1.gif Päris mugav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 15:52:01 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
PC Jubin kirjutas:
geforce kirjutas:
Kas mängu kuskil müügil ka on nähtud, peale ase computersi?

Täna ostsin endale 1 eksemplari Rocca al Mare Prismast ... 2 tk on veel järgi seal tänase seisuga


Palju maksis?


690.-
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 17.11.2004 16:04:44 vasta tsitaadiga

samas p4 2,4ghz ja gf2mx 800x600@medium jookseb suhtkoht puhtalt. vahepeal viskab väikseid jõnkse sisse aga muidu on bro thumbs_up.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 16:05:19 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
Muide, ka väike "offtopic" City 17 nime teemal.
Nimelt nõukogude ajal olid Venemaa avarustes sellised linnad olemas, kuhu kupatati kõik võimsad ajud ja teadlased kes tegelesid ülisalajaste tuumaprojektide ja muu kraami kallal.
Linnast välja ei saanud, ainult sisse sai. Linna ümbritses mitu tiiru okastraati ja pataljon sõjaväelasi. Kuigi elu oli neil seal tõesti nagu "kommunismis"- kõik tasuta jne aga isegi oma ema matustele ei saanud minna.
Linnade nimedeks olidki "Gorod 23" jne. Ehk siis "Linn 23".

Tundub et mängutegijad on kõvasti kodutööd teinud icon_wink.gif


Uurides mängu lähemalt, hakkad tähele panema, et nii mitmelgi majal on vene keelseid kirju peal icon_wink.gif
ja darkplyr 2xaa peale panek kukutas minul fpsi ainult 10 võrra 8)

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stUnt
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 16:24:05 vasta tsitaadiga

geforce kirjutas:
Kas mängu kuskil müügil ka on nähtud, peale ase computersi?

Stockmanis näiteks, hind ka vist soodsaim hetkel, 675EEK thumbs_up.gif ja riiulil oli neid oma 30tk. Kes tahab 300 krooni niismama maha visata, siis võib Tallinna Kaubamajast 999.- eest osta.


viimati muutis stUnt 17.11.2004 16:55:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.11.2004 16:31:55 vasta tsitaadiga

stUnt kirjutas:
geforce kirjutas:
Kas mängu kuskil müügil ka on nähtud, peale ase computersi?

Stockmanis näiteks, hind ka vist sootsaim hetkel, 675EEK thumbs_up.gif ja riiulil oli neid oma 30tk. Kes tahab 200 krooni niismama maha visata, siis võib Tallinna Kaubamajast 999.- eest osta.


OT: Ma mitmel korral juba tähele pannud, et HV kasutajad, ei oska kirjutada sõna soodsalt. Kirjutatakse soodne, soodsaim jne, nõrga d-ga.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 16:42:43 vasta tsitaadiga

kurat, peab peale tööd vist minema ja vaatama, et ega järsku Pärnus port arturis pole müüa icon_smile.gif ?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.11.2004 16:44:22 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
kurat, peab peale tööd vist minema ja vaatama, et ega järsku Pärnus port arturis pole müüa icon_smile.gif ?

Muide, viska ASE'sse tellimus sisse, kui pärnus ei ole, nad peaksid tooteid tasuta saatma, mis on väärtuses üle 500, küsi järgi icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stUnt
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 16:57:24 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
OT: Ma mitmel korral juba tähele pannud, et HV kasutajad, ei oska kirjutada sõna soodsalt. Kirjutatakse soodne, soodsaim jne, nõrga d-ga.

Tänan parandamast, lisaks õigekirjale oli ka mu matemaatika väga mööda :)
Kiiruga kirjutasin, nii et juhtub.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.11.2004 17:05:12 vasta tsitaadiga

endal vahet pole, kas AA on 0x või 4x
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.11.2004 17:06:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
endal vahet pole, kas AA on 0x või 4x


Mul ka. Ja vsync ei oma ka efekti. Imelik.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.