|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
14.11.2004 22:22:09
|
|
|
| ja mis jutt se on et queste pole, siin mängus on isegi pvp questid olemas.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
14.11.2004 22:53:29
|
|
|
| Keegi võiks nüüd selgeks teha mis vahe siis on PvP ja Normal serveritel.?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
15.11.2004 01:05:29
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Keegi võiks nüüd selgeks teha mis vahe siis on PvP ja Normal serveritel.? |
selline vahe et PvP serveril on sul kogu aeg pvp flag üleval, mis aga tähendab seda ,et Contested tsoonides saavad vastaspoole characterid sind iga kell rünnata. Tavaliselt serveritel pead enne pvp flagi aktiveerima et omavahel müdistada. Vastapoole NPC on aga alati sinu peale aggrod. Controlled tsoonides aga on kontrollival poolel initsiatiiv, sina neid rünnata ei saa, aga nemad sind võivad ( kui nad sind ründavad siis saad tagasi sõdida)
RP tähendab roleplaying, st sinna lähevad inimesed kellele meeldib chatis vaielda mängu lori üle. Ehk siis tavaline server kuhu roleplayerid võiksid koguneda.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
15.11.2004 08:42:32
|
|
|
Eelpool juba küsiti...
Kas kellelgi on ära anda WoW account?
Vaevatasuks nelipakk õlut. Või kaks.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
15.11.2004 08:57:19
|
|
|
pelan Night Elfiga ja Rogue pappi saab kõvasti varastades. ja pooled questid annavad vähemalt 4 silverit
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
15.11.2004 11:43:02
|
|
|
| gloom kirjutas: |
... ja pooled questid annavad vähemalt 4 silverit  |
Ei no jah ma olen ka üle kümne queste leidnud, aga ära küll teha ei suuda (üksikud). Mingi "Eliit" queste on 3 tükki, mida sai proovitud oma 5 korda hea kambaga - tehtud ei saa. Saaks, aga "koll" ründas alati mind millegi pärast - mina surnud = kõik surnud, kui ravijaid ei ole.
Põhimõtteliselt võiks ju oma accounti "laenata" aga ma ei tea millal ma jälle mingi õhtu ringi sebida tahaks Varsti saab asi nii või naa vist läbi - juttude järgi.
Praegu on character paar pügalat üle kümne saadud mitme - mitme õhutga, samas sõber, kes mitte midagi vahepeal ei teinud sai ühe päevaga sellise kangelase. Võta sa nüüd kinni
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
15.11.2004 13:57:04
|
|
|
20 questi listis on liiga vähe. Ise pean pidevalt teisi kustutama et uutele ruumi teha. Eriti just eliitquestid.
P.S saatsin ronleyle accoudi. sai teisi natike liiga palju tehtud kui alustasin.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
15.11.2004 14:55:41
|
|
|
kas keegi test10 mängib ve ma olen ise päkapikk
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
15.11.2004 15:41:59
|
|
|
| Subu kirjutas: |
20 questi listis on liiga vähe. Ise pean pidevalt teisi kustutama et uutele ruumi teha. Eriti just eliitquestid.
P.S saatsin ronleyle accoudi. sai teisi natike liiga palju tehtud kui alustasin. |
Millised need eliitquestid veel on? Kas need, kus peab mingi kindla kolli ära tapma?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
15.11.2004 16:39:07
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| Subu kirjutas: |
20 questi listis on liiga vähe. Ise pean pidevalt teisi kustutama et uutele ruumi teha. Eriti just eliitquestid.
P.S saatsin ronleyle accoudi. sai teisi natike liiga palju tehtud kui alustasin. |
Millised need eliitquestid veel on? Kas need, kus peab mingi kindla kolli ära tapma? |
eliitquestid on party questid, seal k]vasti karmimad kollid ( 2x hp suurem dämm), peale lvl 20 hakkab neid nagu oavarrest tulema.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
15.11.2004 23:19:09
|
|
|
krt mul mingi jama tahan maast asja võtta siis ei võtta ära ja jääb samasse asendisse ja siis hiljem viskab mängust välja ja kui mängu tagasi lähen siis ma enam pole samas kohas olen üldse kuskil mujal kus ma jumala ammu olin nagu aeg läheks tagasi
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004

|
16.11.2004 05:41:38
|
|
|
Loll küsimus vahepeale: kas on ÜLDSE mingi võimalus enam accounti saada? siis kui ma EI OLE olnud beta tester(nats hiljaks jäin selle betaga )
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
16.11.2004 13:56:26
|
|
|
Ma võtsin eile ühest raidist osa. Päris huvitav oli, kuigi tulemus oli katastroof... Mõned jäidki Orcide maale lõksu, sest paadisillal istuvad kalastajad ei lasknud neid enam laevale tagasi. Mina sain laevale tänu rogue hiilimise oskusele.
Mulle on ainult arusaamatu, kas nendest raididest vastase maale mingit praktilist kasu kah on? Võiks ju mingit ekstra expi saada. Või on see lihtsalt lõbu pärast...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
16.11.2004 17:33:04
|
|
|
Kes soovib beeta kausta? Ma võin anda, kuna enam ei viitsi mängida. Ootan lõpversiooni ära, siis hakkan korralikult mängima. Muidu vaja hiljem jälle uuesti kõike queste tegema hakata.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004

|
16.11.2004 19:34:30
|
|
|
| noh, kui sa oled nõus seda loovutama, siis ma hirmsasti tahaks selle ära proovida. mulle on sellest kõike head räägitud, ise pole veel proovinud ... tänan!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
16.11.2004 21:46:14
|
|
|
head lükked ikka mängus. Lõime g oblin shredderi deepminis maha ja sealt seest kukkus piloot välja ( kes oli shredderist leveli võrra suurem)
Isegi vahest war3es shreddereid kasutatud, nüüd sai ühe vastu sõdidud kah ( päris kobe tegelane oli)
P.S. Huvitav mis HV omanikel sõna g0blin vastu on goblin
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
18.11.2004 00:18:31
|
|
|
tõmbasi uue pach ära mängule mida ta tahtis ja nüüd kui mängu tahan minna teeb arvuti restarti kas keegi oskab öelda milles viga on???
viimati muutis pro 18.11.2004 00:37:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
18.11.2004 00:37:08
|
|
|
| pro kirjutas: |
| kas kõik serverid on maas ve?? |
patch väljas, servud 2 kuni 3 tunniks maas
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
18.11.2004 14:45:16
|
|
|
Huvitav, kas eestis kah mõni selline mängudega tegelev firma on, kus saaks WoWi ära tellida.
Või saab ainult kusagilt netipoest.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
18.11.2004 15:07:20
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
Huvitav, kas eestis kah mõni selline mängudega tegelev firma on, kus saaks WoWi ära tellida.
Või saab ainult kusagilt netipoest. |
Vaata, tellida sa ju võid, aga kas sa ka USA versiooni servudel pelada saad on iseasi. Viimasel ajal on mängukompaniid selles küsimuses parajad natsid olnud ( US based credit card, US based IP ) . Et eurooplased istugu sakslate ja pranstlastega oma localized versioonides mis tavaliselt patchitakse paar kuud hiljem kui US versioon ( keeletõlgete pärast). Viimati kui blizzi FAQ vaatasin siis nad polnud veel otsustanud kas meid, U-rooplasi, ka valgete inimeste serveritele lastakse. Hetkel ei suuda offical foormitele connectide ka.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
18.11.2004 15:10:51
|
|
|
| Subu kirjutas: |
| Ohohh kirjutas: |
Huvitav, kas eestis kah mõni selline mängudega tegelev firma on, kus saaks WoWi ära tellida.
Või saab ainult kusagilt netipoest. |
Vaata, tellida sa ju võid, aga kas sa ka USA versiooni servudel pelada saad on iseasi. Viimasel ajal on mängukompaniid selles küsimuses parajad natsid olnud ( US based credit card, US based IP ) . Et eurooplased istugu sakslate ja pranstlastega oma localized versioonides mis tavaliselt patchitakse paar kuud hiljem kui US versioon ( keeletõlgete pärast). Viimati kui blizzi FAQ vaatasin siis nad polnud veel otsustanud kas meid, U-rooplasi, ka valgete inimeste serveritele lastakse. Hetkel ei suuda offical foormitele connectide ka. |
Ma ei tahtnudki US versiooni tellida. Alates 26 novembrist saab tellida EU versiooni. Netist tellimisega on see jama, et siis peab krediitkaart olema. Ma sooviks ülekandega või kuskil poes kohapeal maksta, aga ülekanne välismaale vist läheb natuke kalliks...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
18.11.2004 17:39:25
|
|
|
igaljuhul panin selle pela downloadima, paljud tuttavatest mängivad ja kiidavad.
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
18.11.2004 18:12:34
|
|
|
kas open beta on läbi juba või kui ei ole millal läbi saab siis
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
18.11.2004 20:58:39
|
|
|
Räägitakse, et täna saab USA open beta läbi kell 6 (USA aja järgi).
Euroopa open beta vist tuleb alles - ei ole kindel.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
18.11.2004 21:11:39
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
| igaljuhul panin selle pela downloadima, paljud tuttavatest mängivad ja kiidavad. |
Open beta lõpeb täna öösel
| kempi kirjutas: |
Räägitakse, et täna saab USA open beta läbi kell 6 (USA aja järgi).
Euroopa open beta vist tuleb alles - ei ole kindel. |
Ma sain aru, et Euroopas open betat ei tule. Final betas saavad mängida need, kes tellivad mängu enne ära ja siis veel vabad kohad vist need, kes on juba avadluse saatnud...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
18.11.2004 21:20:34
|
|
|
| kui ma tahan endale mängu tellida kust üldse saab hetkel andke link ja kas kõik ootava euroopa oma ära või hakkab keegi ennem ka usa oma mängima
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
18.11.2004 21:51:55
|
|
|
| pro kirjutas: |
| kui ma tahan endale mängu tellida kust <b>ül<font color=red>d</font>se</b> saab hetkel andke link ja kas kõik ootava euroopa oma ära või hakkab keegi ennem ka usa oma mängima |
Euroopa versiooni saab tellima hakata alates 26 novembrist. Kas kuskilt eesti firma kaudu kah saab, tahaks isegi teada.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
18.11.2004 23:38:34
|
|
|
| No siis peaks siit saama tellida https://ssl.kundenserver.de/mmorg-shop.de . Paar HV kasutajat on sealt tellinu ja asi on ilusasti kohale tulnud, postimaks 10 euri ja krediitkaarti polnud vaja. Muide, euroversioon tuleb alles veebruaripaiku välja.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
19.11.2004 00:23:01
|
|
|
Lugesin asja kohta ka täpsemalt. Nimelt väga positiivse mulje jätti "pre-payed card" vms. Et umbes ostad edasimüüjalt selle kaardi, aktiveerid netis ja saad online mängida.
Hind just eriti soolane polegi. Kui võtta 6 kuud ette maksu, siis pidi olema 12.99 dollarit kuu kohta - töötavale inimesele köömes, aga teistele...
Iseenesest vastumeelne on see, et esimese väljaminek on suht koht suur.
Edit!
Ei suuda enam leida seda hinnakirja lehte - äkki keegi viskab siia
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crave
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2004
|
19.11.2004 01:04:05
|
|
|
| krdi saksa keel on seal sittagi ei saa aru
|
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
19.11.2004 01:33:27
|
|
|
World of Warcraft (EU)
Die pre-order ist ausverkauft
: /
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3vil.ee
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
19.11.2004 03:01:28
|
|
|
Tervist kaasmaalased,
Mõned sõnad ühest vähestest eestlastest, kes EU Closed Betasse sai.
Esiteks tean väga hästi, mis tunne on Open Beta testi lõpus. Sain sama tunda Septembris kui Stress Test lõppes. Aga pole hullu. Küll tuleb päev kui rebite oma retail karbi lahti ja lükkate CD1'e rommi.
Natuke räägiks US vs EU servudest.
Esiteks kindlasti latency. See mida te Open Betas tunda saite, ei saa kaugeltki võrrelda Retail servude pingiga. OB's oli servudesse mitu korda rohkem rahvast sisse lastud kui plaanitud maht on. Kindlasti saab täiesti pandava pingiga seal mängida. Kui valida US'i siis saad kõike kõige esimesena proovida, kuna EU lubadus hoida kõike samal tasemel kui US pole veel kaugeltki õnnestunud. Näiteks eile saite teie patchi, meie aga ootame veel näpp p*rses seda. Nagu keegi mainis, et kolm kuud tuleb lokalisatsiooni pärast oodata, on õnneks üleliialdatud. Tulevad Saksa, Pratsuse ja UK servud. Nii et noh Prantsuse ja Saksa lokalisatsioon võib tõepoolest veidi aega võtta, aga noh kes teist ikka Hansude ja Jeanidega pelama hakkab, pigem Johnid ja Michaelid. US'i ainuke probleemne külg on ehk igakuine maksmine, krt seda teab kas prepaid kaardid mida euroopas müüma hakatkse, kõlbavad ka US'le ja kui karm on ikkagi nende forced serverite poliitika. US'l üks pluss ja miinus, kuidas kellele ühesõnaga, mängite te ju mitte tipptunnil - madalam ping, vähem rahvast, ja ingame öö, mis mulle kohe mitte kuidagi ei istu. EU'st lühidalt parem ping ja meeletu uimamine, kuna kogu Euro tiim peab koguaeg üle lombi bossidelt kinnitusi saama.
EU-tiim lubas rohkem infot anda järgmise nädala jooksul (loe siis kui jõuab kätte Preorderi päev).Open Beta euroopale tuleb, nii nad on väitnud. Nii palju kui mina aru saan, ongi see Final Beta test. Üldiselt ei soovita ettetellida muudest neti poodidest. Kui otse Blizzilt tellida, saate 1) Miskise Soundtracki 2) Kindla koha EU open-betasse 3) Cd-key, et kohe esimesel päeval Open Beta kliendiga mängida Retail servudes, samal ajal kui teie karp kusagil saksamaa tollis inspektsioonis vedeleb.
Enda kogemustest nii palju, et paljud tõsiselt lõbusad highend featured pole veel mängu lisatud. Ise olen suutnud valmis saada lvl 57 Warrioriga, kes praegu innis Rest State'i kogub, et üks päev ta 60'ks grindida. Nimelt ei ole nagu enam queste mida teha. Ärge nüüd ehmatage, et saavad kiiresti otsa. Ma ei kujuta ette mitu questi ma olen ära teinud, kuid usun et 40-600 ringis. Horde ja Alliance peale on praegu queste gramm üle 3000'e.
Viimaseks räägiksin veidi eliit questidest. Enamus neist paiknevad Instance'tes. Alad kus mob respawn toimub iga 2 tunni järel ning see väikene jupp maailmast on ainult teie Grupi jaoks, keegi ei saa teid sinna tülitama tulla, ega kille varastama. Instancites on enamus mobe eliidid, ehk nagu mainiti tublisti parem hp, damage ja tublisti parem exp kah. Lõpus on aga mingi eriti kõva nina ning auhinnad ja lewt on tublisti magusamad kui tava maailmas.
Oeh aeg põhku pugeda, ühesõnaga, kui vähegi kannatad oodata EU retaili, siis tee seda. Ehk kunagi kohtume Euro servudes retailis.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
19.11.2004 11:31:21
|
|
|
Vähemalt nii palju kui ma aru sain, siis retailis tuleb eestlaste oma guild "kalevlased" - nagu beta testis. Päris mõnus oli iseenesest. Nimelt see guild oli üks suuremaid selles serveris ja alatihti põrkasid kokku mõne kalevlasega.
Eniveis kui ma peakski hakkama uuesti mängima, siis orc, shaman ja kalevlane ühes lauses
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
19.11.2004 14:45:41
|
|
|
Mis nendest guildidest kasu on? Kas Alliance ja Hord saab ühes guildis olla? Ja kas guildid on realmi piires?
Kas see "Kalevlased" oli US Open betas või Euro betas?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
19.11.2004 14:52:06
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
Mis nendest guildidest kasu on? Kas Alliance ja Hord saab ühes guildis olla? Ja kas guildid on realmi piires?
Kas see "Kalevlased" oli US Open betas või Euro betas? |
Alliance ja hord ei saa ühes guildis olla mitte ühegi serveri peal. Sa näiteks ei saa arugi mida vastasleeri inimesed räägivad ( alliancil on ühiseks keeleks common ja hordil orcish). PvP servul sa ei tohi korraga omada hordi ja allainci chari.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
19.11.2004 15:09:05
|
|
|
tabard on selline mantlilaadne moodustis kus rüütlitel oma vapp või ordutunnus peal oli.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
19.11.2004 15:23:06
|
|
|
Guildist on nii palju kasu, et rahvas hoiab kokku. Aidatakse nõrgemaid. Kui reide teha on lihtne inimesi leida. Jne.
Kui ma viimati vaatasin, siis oli Kalevlased guildis ca 70 (Horde).
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
19.11.2004 15:38:32
|
|
|
| kempi kirjutas: |
Guildist on nii palju kasu, et rahvas hoiab kokku. Aidatakse nõrgemaid. Kui reide teha on lihtne inimesi leida. Jne.
Kui ma viimati vaatasin, siis oli Kalevlased guildis ca 70 (Horde). |
Kui juba mingis ühes realmis horde oli 70 (seal võis ka neid olla, kes guildi ei kuulunud), siis kui palju eestlasi võis seda kõikide ralmide peale kokku veel mängida
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
19.11.2004 15:41:04
|
|
|
kahtlen kas need kõik 70 eestlased olid. Arvatavasti recruititi lihtsalt kõiki.
Lokalisatsiooni pealt siis niipalju et arvatavsti tulevad nii saksa prantsuse kui ka inglise servud ühes samas clusteris, mitte et euroopa peale tehakse 3 teami kes igaüks erineval ajal patchi välja laseb. Ikka ühine patch mis saabub kõvasti hiljem kõikidele eurooplastele.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
19.11.2004 18:02:51
|
|
|
Enne beta lõppu toimus väike reid hordi rahvale.
Oma 200 inimest sai kokku aetud. Võimas...
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
19.11.2004 18:06:48
|
|
|
| System kirjutas: |
Enne beta lõppu toimus väike reid hordi rahvale.
Oma 200 inimest sai kokku aetud. Võimas... |
Sain ka väikese osa beta viimastest tundidest. Kahjuks pilte küll ei teinud aga päris ponks oli vaadata kui 20-30 (Horde) tüüpi ajavad ühte Dwarfi taga Ratcheti ja Crossroadsi vahel. Eriti pull oli see, et kedagi laeva peale tagasi ei lastud. Kõik kes tulid need ka jäid. Mõned põgenesid vee alla, aga ega neile ka armu ei antud. Päris ponks oli igatahes.
Fullis hakkab vast ka millalgi nii moodi olema. Aetakse guildi rahvas kokku ja minekut.
Muuseas algul kedagi Ratchetis polnudki. Aga kui Alliance omad tulid ja seal lärmi tõstsid, siis Hordi rahvas hakkas kokku jooksma. Suht koht võimas vaatepilt oli. Mõtle nüüd selle peale, et iga kangelase taga on eraldi inimene - kokkuvõttes võimas.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
19.11.2004 18:13:15
|
|
|
Too ratcheti pvp oli nac igav, muudkui newbiede mass jooksis edasi tagasi ja lõid seal linna juures teineteist maha, kord ühed peal, kord teised. Kõik toimus veel hordi territooriumil ka mitte contested tsoonis. Doomguardid , infernalid ja dread lordid olid rohkem fun Plus mingi blizzi mees tegi seal vahel playereid chickeniteks
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
19.11.2004 18:52:27
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| System kirjutas: |
Enne beta lõppu toimus väike reid hordi rahvale.
Oma 200 inimest sai kokku aetud. Võimas... |
Sain ka väikese osa beta viimastest tundidest. Kahjuks pilte küll ei teinud aga päris ponks oli vaadata kui 20-30 (Horde) tüüpi ajavad ühte Dwarfi taga Ratcheti ja Crossroadsi vahel. Eriti pull oli see, et kedagi laeva peale tagasi ei lastud. Kõik kes tulid need ka jäid. Mõned põgenesid vee alla, aga ega neile ka armu ei antud. Päris ponks oli igatahes.
Fullis hakkab vast ka millalgi nii moodi olema. Aetakse guildi rahvas kokku ja minekut.
Muuseas algul kedagi Ratchetis polnudki. Aga kui Alliance omad tulid ja seal lärmi tõstsid, siis Hordi rahvas hakkas kokku jooksma. Suht koht võimas vaatepilt oli. Mõtle nüüd selle peale, et iga kangelase taga on eraldi inimene - kokkuvõttes võimas.  |
Kas niimoodi ei saa tagasi, et lähed vaimuna levale ja siis oma maa spirithealeril lased end resurectida? Ma ise sain selliselt raidilt tagasi tänu rogue omadusele hiilida.
Kusagilt ma kunagi lugesin, et pidid olema ma questid vaimudele. Mina pole küll ühtegi näinud...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
19.11.2004 20:00:49
|
|
|
Mnjah, mind tõmbas open beta sedasi õnge otsa, et teisipäeval läheb nui neljaks US versiooni ostmiseks. Euroopa oma võivad endale peesse pista, sest open beta oli täiesti mängitav ka 350ms pingiga ent eile peale miskeid Elioni ümbertõstmisi oli ping üldse alla 200. Ostan 6-kuuse gamecardi ligi... Eks kui euroopa versioon välja tuleb, on ehk ka serveritevahelised liikumised võimalikud. Kui ei ole, siis pole ka midagi.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
19.11.2004 20:12:52
|
|
|
| sigakoer kirjutas: |
Mnjah, mind tõmbas open beta sedasi õnge otsa, et teisipäeval läheb nui neljaks US versiooni ostmiseks. Euroopa oma võivad endale peesse pista, sest open beta oli täiesti mängitav ka 350ms pingiga ent eile peale miskeid Elioni ümbertõstmisi oli ping üldse alla 200. Ostan 6-kuuse gamecardi ligi... Eks kui euroopa versioon välja tuleb, on ehk ka serveritevahelised liikumised võimalikud. Kui ei ole, siis pole ka midagi. |
oled kindel et seal pelada ka saad? Endal kah hammas verel...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
19.11.2004 20:21:45
|
|
|
Ma kardan ka, et ei saa. Aga kui keegi ära kinnitab, et töötab, siis hoidke alt
PS! Ping polnud jah üldse eriti hull. Ses mõttes, et selles mängus ei mängi eriti rolli kas sul on 40 või on 200.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
19.11.2004 20:28:56
|
|
|
Üldiselt mu arvamus muutus pärast betat totaalselt ja võin rahus väta, et tegu on parima mmorpg-ga mis peale ultima online ilmunud on. Ainuke mis seda võib-olla samale tasemele langeb on wish, aga see alles kauge tulevik.
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
19.11.2004 20:32:56
|
|
|
ei taha 4 kuud oodata, telliks vast ära kui ta käima läheb . Aga blizzi FAQ vaikib asja kohta ja beeta foorumid on ka maas
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
19.11.2004 20:39:14
|
|
|
| tsitaat: |
Will European players be able to connect to US servers once the game has been shipped?
e believe that European players will have a significantly better experience playing on local European servers. In addition, Blizzards local European team will be able to provide a much higher level of support to the European players than would our US support team. Therefore, initially, World of Warcraft players will be able to connect, play and subscribe only to their local servers and services. However, we understand that some European players will still want to play on US servers, despite our strong recommendation. For these individuals Blizzard will provide a specific solution following the European release. |
Nujah, niipalju siis USA servul pelamisest. No on alles natsikari.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|