|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
15.11.2004 23:41:12
|
|
|
| ainuke asi mis punktid ära rikkus, oli see et kirjtuaja tahtis näha niisugust stoorit kus oleks pidand olema igale asjale vastus, aga vat HL puhul ei tohi olla niisugust stoorit, peabki kõik poolikuks jääma, et järgmises osas edasi näha.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
15.11.2004 23:41:34
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Peale seda previewi lugemist ma küll mängu enam osta ei taha,
ennem ka ei tahtnud  |
Ma ei jaga ikka veel mängu pointi lahti
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hitimees
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
15.11.2004 23:46:33
|
|
|
| mul hirm-kumba stiilis ta rohkem on kas doom3 või farcry?kas laus loll/nõme jooksmine tulistamine või taktikat,veits hiilimist jms.nagu farcrys?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
15.11.2004 23:55:00
|
|
|
| Imo see on nõme, need suured detailsed seinad on sõna otseses mõttes hallid, võiks kasvõi nati ulmelisem olla, aga ei. Kole.. Mitte detailsuse poolelt, vaid ... Mulle lihtsalt meeldivad q3 stiilis mängud :p
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
15.11.2004 23:56:43
|
|
|
hakkab tulema...HL2 tehakse juba enne ilmumist maha..
_________________ BMW |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
15.11.2004 23:59:55
|
|
|
kamoon kas siis hl 1 ei ole mänginud või......minu arust hl üldse omapärane ei ole nagu doom 3 ja ei ole nagu farcry.....
ma siiski muidu otsustasin kooli minna nii kuna mul 2 esimest tööõpetused ,nendesse lähen et vanemaid veenda et ma läind ja siis käbe peale 2 tundi koju (15 mintiga hiiult kesklinna ) ja 8)
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hitimees
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
16.11.2004 00:05:44
|
|
|
ma tegelikult mõtlen seda,et ega seal lihtsalt jooksmist ja tulistamist ei ole?hl 1 ei ole kunagi pelanud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
16.11.2004 00:08:46
|
|
|
| hitimees kirjutas: |
| mul hirm-kumba stiilis ta rohkem on kas doom3 või farcry?kas laus loll/nõme jooksmine tulistamine või taktikat,veits hiilimist jms.nagu farcrys? |
Peaks nagu mõlemat olema, kuid ma ei liigitaks teda kummagi alla, kuid eks tuleb kannatada veel alla 11 tunni, siis saab proovitud ning täpsemini seletada ka. Mina igaljul GS järgi ei võta midagi. Ma ootan suurima mängu lehe ülevaate ära. GC alati kiirustab ülevaadeteda. Nagunii kiirustas ka sellega ning siis pmt. jooksis mängu läbi ning ütles, et ah käib kah umbes. GameSpy's on ülevaadet oodata alles nädala lõpuks. Seal tehakse põhjalik ülevaade üldiselt mängust. Peale ülevaate räägitakse seal ka täpsemalt mängu detailidest jne. Ühesõnaga Gamespy paneb ülevaatesse lõpmulje mitte esmamulje nagu GameSpot seda tegi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
16.11.2004 00:10:17
|
|
|
| tere112 kirjutas: |
hakkab tulema...HL2 tehakse juba enne ilmumist maha..  |
sry, aga tavaliselt picid ilused, need on ju koledad.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.11.2004 00:12:57
|
|
|
Nomaitea, mina loen tavaliselt review'sid peale mängu läbimängimist või kui olen kahevahel kas tasub seda üldse mängida. Milleks end mingite eelarvamustega koormata? Peatähtis on ju ikkagi see, et mäng mulle endale isiklikult meeldiks.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
16.11.2004 00:17:16
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Nomaitea, mina loen tavaliselt review'sid peale mängu läbimängimist või kui olen kahevahel kas tasub seda üldse mängida. Milleks end mingite eelarvamustega koormata? Peatähtis on ju ikkagi see, et mäng mulle endale isiklikult meeldiks.  |
Kah imelik ... äkki enne mängiks läbi ja siis hakkaks reviewe vaatama, muidu on mäng ette ära rikutud...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
16.11.2004 00:23:34
|
|
|
normaalne mäng tuleb, ärge muretsege. see gamespoti 9.2 review on lambikas.
Ma ka just ostsin mängu läbi neti (bronze packi), preloading käib. Eks homme õhtul jõuan töölt koju ja võtan asja käsile. Kolmapäev õnneks vaba päev , ei ole vähese une pärast muretsemist.
CS:source ka tähtis mulle, tahaks normaalselt võrgus taguda, ka see on ostu üks suuri põhjuseid.
~750 eeku pole muidugi odav asi, aga igasuguseid CD-sid ja manuaale mul niikuinii vaja ei ole, läbi steami märksa mugavam.
täna aga rahvale head ja magusat und, nähke ikka stridereid ja gravity gun'e, homme läheb raskeks
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
16.11.2004 00:27:51
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Nomaitea, mina loen tavaliselt review'sid peale mängu läbimängimist või kui olen kahevahel kas tasub seda üldse mängida. Milleks end mingite eelarvamustega koormata? Peatähtis on ju ikkagi see, et mäng mulle endale isiklikult meeldiks.  |
Ma ostan mängu nii-või-naa, isegi kui see oleks saanud GC alla 5,0-i. Ma nagu fänn vms. Ma loen neid ülevaateid pea-aegu, et iga mängu kohta, mis vähegi huvi pakub, kuna ma olen selline inimene keda huvitab teiste arvamaus.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
16.11.2004 00:27:59
|
|
|
| hitimees kirjutas: |
ma tegelikult mõtlen seda,et ega seal lihtsalt jooksmist ja tulistamist ei ole?hl 1 ei ole kunagi pelanud  |
ea vend ! oled parimast fps-ist ilma jäänud omal ajal! sellepärast ka sul vähe usku on !
Mind vapse need reviewd ei koti! Mõni siin räägib et ostu isu lausa kadunud jne no come on, ma ütleks näiteks et flat out ja nfs u 2 ei kõlba mitte kuhugi, krr, ning need ei kõlba ka (minu silmis) , kas sis peaksid kohe minu arvamuse pärast enda arvamust või uskumist muutma?
Mõttetud teemad need reviewd tegelt! Nüüd kui neid uuemate ning põhimõtteliselt kaua oodatud mängude reviewsid lugeda siis kajastub neis koguaeg ka mingi asja maha tegemine ! Krt, kui sellise malli järgi ka teise mänge hinnata, siis ei saaks ükski mäng üle 2e lol !
Igaljuhul, kui arvestada kõiki neid aspekte, mida on kasutatud hl2e hindamisel siis annaks far cryle küll sitax madalamad punktid!
Anyway, keegi ei saa öelda, milline see mäng paljude silmis välja näeb, u have to see it for yourself and take the red pill
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
16.11.2004 00:37:02
|
|
|
huvitav, mitu levelit HL2-s on (kui on selline asi); mul singleplayeriga komme, et üks level=üks õlu (kui just imelühikesed ei ole),. Et mängu huvitavamaks teha; head ideed tekivad niiviisi. Nii teaks, palju ma pean homseks varuma pean .. Kasulik kah tegelt, muidu mängid ööläbi ja magama ei lähe, pärast käid nagu zombie ringi.. minumoodi aga mingi kell ikka vajud ära, magad välja ja jätkad. optimized gaming
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
16.11.2004 03:44:43
|
|
|
| Imelik, tsekkasin siis oma pre-load statust ja näitas ainult 61% kuigi enne oli 100% ilusti tõmmatud, kas st. et 39% on juurde lisatud? Keegi teine veel seda täheldanud on?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kahwel
Aeg maha 60
liitunud: 12.10.2004
|
16.11.2004 03:48:20
|
|
|
mul endiselt ilusasti 100% ootel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
16.11.2004 03:49:36
|
|
|
| kahwel kirjutas: |
mul endiselt ilusasti 100% ootel  |
kahtlane värk jah 3min tõmbas ja viskas 98,xx ja kohe lõpetas. krt seda teab mis toimub.
saaks juba näpud külge asjale.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2004 09:07:31
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
normaalne mäng tuleb, ärge muretsege. see gamespoti 9.2 review on lambikas.
Ma ka just ostsin mängu läbi neti (bronze packi), preloading käib. Eks homme õhtul jõuan töölt koju ja võtan asja käsile. Kolmapäev õnneks vaba päev , ei ole vähese une pärast muretsemist.
CS:source ka tähtis mulle, tahaks normaalselt võrgus taguda, ka see on ostu üks suuri põhjuseid.
~750 eeku pole muidugi odav asi, aga igasuguseid CD-sid ja manuaale mul niikuinii vaja ei ole, läbi steami märksa mugavam.
täna aga rahvale head ja magusat und, nähke ikka stridereid ja gravity gun'e, homme läheb raskeks  |
huvitav, misajast on review'd lambikad? korralike saitide review'd on siiski väga erapoletud ja adekvaatsed, rohkem on tegu mängu nõrkuse, kui autori oskamatusega erapooletu olla või vajame veel ühte PC Gameri hinnet, mis kuulutab HL2 maailma parimaks mänguks, nagu seda on nende arvates doom 3?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taat
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.11.2004 10:40:00
|
|
|
... prügikasti pole mõtet nuumata, armsad foorumi kaaskasutajad, seega pidage hoogu ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kahwel
Aeg maha 60
liitunud: 12.10.2004
|
16.11.2004 11:21:47
|
|
|
kurat asi seisab 82% peal ja edasi ei lähe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
16.11.2004 11:25:05
|
|
|
Ootaks kasutajatelt varsti esimesi muljeid kui võimalik, ise olen tööl ning ei saa veel proovida
Ärge olge tagasihoidlikud, laske oma "reviewdel" lennata
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.11.2004 11:26:54
|
|
|
steam running smooth the guards are assholes , nagu kuskil öeldi
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2004 11:32:35
|
|
|
| on ta siis lahti või ei ole? mul küll ei tööta
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.11.2004 11:33:59
|
|
|
Need kellel HL2 'lahti' pole, tehke STEAMile paar korda sisse-välja logimine!.
Mul ka kohe esimesel korral ei toimunud midagi.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
käbi
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2003
|
16.11.2004 11:37:21
|
|
|
Half-Life 2 is available now for purchase and to play. Those who pre-purchased their copy via Steam may access the game by restarting Steam, then double-clicking on the Half-Life 2 icon in their Steam Games directory. To purchase your copy via Steam
_________________ Müüa vähekasutaud südametunnistus. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2004 11:44:35
|
|
|
kohe on unlockitud ja läheb lahti!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
16.11.2004 11:46:41
|
|
|
Pilt on päris kena.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
16.11.2004 11:49:08
|
|
|
| Kui siinmail kusagil Silver paketti müügil juhtute nägema, siis võiks teada anda 8)
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
16.11.2004 11:50:27
|
|
|
sai pisut pusitud, mulle küll väga meeldis, nii algusestoori, graafikaefektid ja mudelid, hääled. Täitsa kutsub kohe mängima aint tööle vaja minna, õhtul jätkan rändamist.
mõnele natuke screene suuvesistuseks:
http://web.starman.ee/az/hv/hl2/
1024x768 noAA/noAF kõik MAX quality
nagu näha frapsi FPS-ist, jooksutas minu masin [A64 3000+, 5900XT (61.77 driverid), 512MB mälu (kõik def. kiirustel), Seagate SATA ketas] seda täiesti hästi.
viimane pilt hea: lasnamäelik kivilinn ja vana hea sõrgkang.. nagu polekski aeg edasi läinud.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
16.11.2004 12:00:35
|
|
|
| maru imelik, graafika ei tundunud küll sama olema mis originaal screenidel, kas siis gf seeria nõrkused jälle väjas ?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.11.2004 12:01:25
|
|
|
Mis nõrkused polnud ju aa ega af resu oli suht madal
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.11.2004 12:07:24
|
|
|
| Kamoooon pane JPG
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
16.11.2004 12:08:31
|
|
|
Ta peabki selline olema, ta on ju ingel või jumal, siis valgus kumabki nii
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
16.11.2004 12:09:28
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Mis nõrkused polnud ju aa ega af resu oli suht madal  |
ei, tea, tekstuuride distants oli suht jama, kaugemal oli juba nagu mingi puder põrandal, st. ei olnud enam terav !
viimati muutis Vananematu 16.11.2004 12:10:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2004 12:10:38
|
|
|
oodake, kohe näitan milleks GT võimeline on
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
16.11.2004 12:11:46
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Ta peabki selline olema, ta on ju ingel või jumal, siis valgus kumabki nii  |
aga tegelikut ??? miks ta selline on
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
16.11.2004 12:11:50
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
mõnele natuke screene suuvesistuseks:
http://web.starman.ee/az/hv/hl2/
1024x768 noAA/noAF kõik MAX quality
nagu näha frapsi FPS-ist, jooksutas minu masin [A64 3000+, 5900XT (61.77 driverid), 512MB mälu (kõik def. kiirustel), Seagate SATA ketas] seda täiesti hästi.
viimane pilt hea: lasnamäelik kivilinn ja vana hea sõrgkang.. nagu polekski aeg edasi läinud. |
Pildid täiesti prod, enam paremat ei oskagi tahta
to Erkxxx, peabki nii olema, ega sa kah päriselt ju ei näe kaugele selgelt...või mul endal silmadega probleeme
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kahwel
Aeg maha 60
liitunud: 12.10.2004
|
16.11.2004 12:14:56
|
|
|
| esmamuljed on head, kõigile ootustele vastav.... MÄNGIN EDASI
|
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
16.11.2004 12:15:24
|
|
|
| darknes89 kirjutas: |
aga tegelikut ??? miks ta selline on  |
eem...proovi draivereid vahetada videokaardil...samas ega su kaart on siuke nagu ta on kah, aga noh HL2 on ju ATI'le optimiseeritud kah
viimati muutis corvette 16.11.2004 12:17:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2004 12:17:32
|
|
|
et siis valve jättis osad efektid meelega välja? lõpetage see paanika eksole
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
16.11.2004 12:38:35
|
|
|
| darknes89 kirjutas: |
aga tegelikut ??? miks ta selline on  |
vaata oma videokaardile otsa, ja küsi ta käest kas ta ei tahaks puhkusele minna!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
16.11.2004 13:00:29
|
|
|
Mäng ikka väga hea nagu oligi oodata story super, graafika super, keskkond super jne.
Minu video jooksutab kõik high aa ja af off, ise täitsa rahul.
Lugesin ühest mingist user previewst kuidas ta kurtis et vahtis valvuriga tõtt pool tundi, proovisin ka ise järgi, peale 2-te hoiatust sain miskise elektri nuiaga tuimestava tutsu kahe silma vahele, nii et minu meelest küll see asi korras, see kutt kes preview tegi peaks vähem kanepit tõmbama
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
16.11.2004 13:07:56
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
Mäng ikka väga hea nagu oligi oodata story super, graafika super, keskkond super jne.
Minu video jooksutab kõik high aa ja af off, ise täitsa rahul.
Lugesin ühest mingist user previewst kuidas ta kurtis et vahtis valvuriga tõtt pool tundi, proovisin ka ise järgi, peale 2-te hoiatust sain miskise elektri nuiaga tuimestava tutsu kahe silma vahele, nii et minu meelest küll see asi korras, see kutt kes preview tegi peaks vähem kanepit tõmbama  |
voh , esimene näide, sellest et ei ole mõtet reviewsid nii sõna sõnalt võtta ! krt , see oligi see haige review mis tegi haledalt hl2te alla, et oh ei ole mingi parim asi jne, sõitku seenele, raiped, review lihtsalt väikeseks lugemiseks, kuid mitte kohe lõpp-pildi loomiseks mängust!
nii, et siis sul 9500 ning jooksis 1024 @ max jah ?
see on küll hea uudis!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|