|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
10.11.2004 23:37:00
|
|
|
| Millistel servudel siis HVlasi leida võib?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
10.11.2004 23:38:43
|
|
|
| Subu kirjutas: |
| Millistel servudel siis HVlasi leida võib? |
Hetkel ei kuskilt
Muidu üldjuhul see mis automaatselt annab ja normal server, teen quest jne, mis see pvp server ülsde tähendab? ainult tapad teisi mängijaid?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
10.11.2004 23:40:32
|
|
|
| Mina olen PvP. Hetkel ei mäleta, kas test 21 või 22 (vist oli 22). Gnome - rogue "Tatikrae".
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
10.11.2004 23:41:43
|
|
|
ma ka 22 elanik ning samuti gnoom
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
11.11.2004 00:25:40
|
|
|
Ja server on tagasi üleval!
EDIT: Korra olid realmsid olemas, aga nüüd hakkas jälle disconnectima
viimati muutis Ohohh 11.11.2004 00:27:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
11.11.2004 00:26:47
|
|
|
| ma ei saa loginservuga connecti, tuleb disconnected from server
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geforce
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
11.11.2004 10:40:05
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| dwarf Vikat |
vikat?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
11.11.2004 16:44:42
|
|
|
| ma sain surm ja tulin sealt alla kellega ma rääkima pidin et ellu äragata ja enam ei saa sinna tagasi see on kuskil kõrgel mää otsas mis tegema pean
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
11.11.2004 17:21:11
|
|
|
| pro kirjutas: |
| ma sain surm ja tulin sealt alla kellega ma rääkima pidin et ellu äragata ja enam ei saa sinna tagasi see on kuskil kõrgel mää otsas mis tegema pean |
Väga informatiivne küsimus. ning minu teada siin ei jagata õpetusi niimoodi. Reeglites on nii kirjas.
Ise muidu proovin inimesena ning olen Paladin. Muidu lemmik rass on Night Elves ning siis olla hunter.
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
11.11.2004 17:33:37
|
|
|
Lähed jalutad vaimuna tagasi oma laiba juurde ning kui piisavalt lähedale jõuad, saad ise ellu end äratada. Radari peal näitab, kus suunas su korjust leida võib.
Krt niigi lihtsaks tehtud algajatele.. Everquestis oli normaalne asi, et alguses paar laipa kõige täiega lihtsalt kaduma läksid, enne kui tähele hakkasid panema.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geforce
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
11.11.2004 17:38:02
|
|
|
| wicked kirjutas: |
geforce,  |
Vikat on sul nimi mängus?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
11.11.2004 18:01:27
|
|
|
kes mängib sellise nimega nägu veri
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
12.11.2004 01:41:56
|
|
|
| Seal selle suremisega on üks väike bug. Kui ära sured, aga ei viitsi oma laipa üles otsida ja ei taha oma varustust kah katki teha, siis tuleb lihtsalt mängust korraks välja logida ja siis sisse tagasi. Seejärel tekid sa täiesti elusana surnuaeda... Selle avastasin siis, kui mingil põhjusel mäng ei lasknud mind enam kehasse tagasi ("accept nupu vajutamine ei äratanud ellu") ja ma läksin korraks mängust välja.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
12.11.2004 03:51:43
|
|
|
kaua muidu mäng veel betas on ?
Install võtab pea 2,5 GB ära
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.11.2004 11:35:27
|
|
|
geforce, jah praegu Vikat test20s, kuid vist läheb 12sse üle millalgi, sõbrad ronisid ka sinna...
OB peaks olema kuni retail välja tuleb 23., kuid kusklilt on silma jäänd selle nädala lõpp juba, keegi võiks kinnitada/ümber lükata selle
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
12.11.2004 12:32:39
|
|
|
| arvutisõber kirjutas: |
kaua muidu mäng veel betas on ?
Install võtab pea 2,5 GB ära  |
nojasiis ? aasta on 2004 mitte 2000
Aga muidu kas praegu saaks ma ka joinida veel ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
12.11.2004 18:37:35
|
|
|
| ma olen test10 ja just jõutsin lvl11.Kas keegi test10 mängib ka ve
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
12.11.2004 23:26:08
|
|
|
Kas olemasolevat tegelast saab teise realmi ümber ka viia?
See test 17 hirmsa laggiga kui usakat online ronivad, päeval täiesti ok.
Endale tundub et tuleb otsustada siiski Guildwars kasuks kui see lag jätkub.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
12.11.2004 23:27:27
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
Kas olemasolevat tegelast saab teise realmi ümber ka viia?
See test 17 hirmsa laggiga kui usakat online ronivad, päeval täiesti ok.
Endale tundub et tuleb otsustada siiski Guildwars kasuks kui see lag jätkub. |
Tegelasi üleviia ei saa. Lag on selleks kuna tegelt on see USA Open Beta ning sellest tulenevalt on serverid ka USA's. Kui Euroopas mäng tuleb välja, siis on Euroopas ka omad serverid. Nii, et lõpversioonis laggi muret ei tohiks olla.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
13.11.2004 11:57:55
|
|
|
kui keegi tegi enade accoundi ja ei ole mängu oleks hea kui viitsid accoundi mulle anda sest regamine closed pm
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geforce
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
13.11.2004 13:32:56
|
|
|
| Lag-seda viga pead otsima oma arvutist või ühendusest, mina oma konfiga ja kodutööga pole seal laggi kohanud veel!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
13.11.2004 13:38:52
|
|
|
krt mul mingi jama tahan looma võtta aga ütleb et mul on juba looma aga tegelt pole
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
13.11.2004 13:49:28
|
|
|
| pro kirjutas: |
| krt mul mingi jama tahan looma võtta aga ütleb et mul on juba looma aga tegelt pole |
Looma osta või nagu "taltsutada" (oli vist tame vms)?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
13.11.2004 14:39:00
|
|
|
taltsutada aga kust osta saab
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
13.11.2004 14:44:43
|
|
|
krt. tõmbasin wow i regamisel ära selle installer-downloaderi. ei suutnud ära connectida
kas keegi saaks seda installer-downloaderit anda? või on kuskil terve beta olemas?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
13.11.2004 15:06:57
|
|
|
geforce Lag väljendub selles et kui näitkes võtad kolli tapmisel uue itemi mida sul veel inventoris pole siis pead vahel kuni 1min ootama enne kui selle kätte saad ja selle aja jooksul ei saa midagi teha ja lõpetad jumal teab kus kui liigud ka veel. Sama kehtib poest ostmise puhul. KUid kui võtad/ostad asja mis sul juba on backbagis siis toimib ideaalselt. Keegi seal chatis mainis et items serveri cache cõi mida iganes, igal juhul isegi blizzard teab seda ja tunnistab nii et see ikkagi serveri poolne lag.
gloom Kas oled leidnud juba accounti? Mul üks tuttav regas ära kuid ei huvitu asjast ehk saan sulle tema accounti sebida.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
13.11.2004 16:03:22
|
|
|
see läg pole neil mitte serveri bandwithist vaid sitast softist. Item database pidevalt jukerdab . lvl 22 warlock koos succubusega siinpool
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
13.11.2004 16:04:38
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
krt. tõmbasin wow i regamisel ära selle installer-downloaderi. ei suutnud ära connectida
kas keegi saaks seda installer-downloaderit anda? või on kuskil terve beta olemas? |
ftp.estpak.ee on olemas ju, sellest eespool juttu ka olnud
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
13.11.2004 16:06:02
|
|
|
| pro kirjutas: |
| taltsutada aga kust osta saab |
Osta saab, kuid see on tohutult kallis. Muidu ma arvan, et sul on sinu endine lemmikloom ikka veel elus. Sa saad ta vilega maagiaga kohel kutsuda (selle "vile" leiad spellbook'st).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
13.11.2004 16:06:58
|
|
|
thx. leidsin
kuskil alamkaustas sügaval
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
viimati muutis painkillah 13.11.2004 16:12:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geforce
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
13.11.2004 16:08:43
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
geforce Lag väljendub selles et kui näitkes võtad kolli tapmisel uue itemi mida sul veel inventoris pole siis pead vahel kuni 1min ootama enne kui selle kätte saad ja selle aja jooksul ei saa midagi teha ja lõpetad jumal teab kus kui liigud ka veel. Sama kehtib poest ostmise puhul. KUid kui võtad/ostad asja mis sul juba on backbagis siis toimib ideaalselt. Keegi seal chatis mainis et items serveri cache cõi mida iganes, igal juhul isegi blizzard teab seda ja tunnistab nii et see ikkagi serveri poolne lag.
gloom Kas oled leidnud juba accounti? Mul üks tuttav regas ära kuid ei huvitu asjast ehk saan sulle tema accounti sebida. |
Mäng on vigane, lagiga ei ole siin mingisugust seost.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
13.11.2004 16:09:16
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| pro kirjutas: |
| kust ma selle estpak sealt leian üless |
Kiika siia |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
13.11.2004 16:13:45
|
|
|
pmst on mul vaja neid mpq faile? ehk siis need 5mpq faili ja installer?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clone^
HV kasutaja
liitunud: 15.04.2003
|
13.11.2004 16:14:58
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| pmst on mul vaja neid mpq faile? ehk siis need 5mpq faili ja installer? |
jah, nii see on.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
13.11.2004 16:16:08
|
|
|
thx. õhtuks on vast käes. ca 400kb/s tuleb.. aga noh pool tundi ühe mpq kohta. eks muljetan ka siis
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clone^
HV kasutaja
liitunud: 15.04.2003
|
13.11.2004 16:18:20
|
|
|
| Kui installida vaja ja küsib cd1 siis pane cancel ja hakkab installima (not sure) või moundi see mpq daemon toolsiga näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
13.11.2004 16:21:59
|
|
|
| pro kirjutas: |
| taltsutada aga kust osta saab |
no warlockil on need ikka lvl questid ( lvl 10 pet, lvl 20 petr, lvl 30 pet), pakuks et hunteril on sama deal . Trainer annab questi, saad teed selel ära ja saad uue looma omale kutsuda.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
13.11.2004 16:28:39
|
|
|
| Subu kirjutas: |
| pro kirjutas: |
| taltsutada aga kust osta saab |
no warlockil on need ikka lvl questid ( lvl 10 pet, lvl 20 petr, lvl 30 pet), pakuks et hunteril on sama deal . Trainer annab questi, saad teed selel ära ja saad uue looma omale kutsuda. |
Hunterid saavad ise omale suvalise looma loodusest valida ning siis ta ära taltsutada. Kuid Hunterid saavad omale lemmiklooma alles umbes 12 lvl. Ei mäleta, mis see täpselt oli. Night Elf ja siis Hunter on imo
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
13.11.2004 20:16:16
|
|
|
| ma sain küll hunter lvl10 endale looma
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
13.11.2004 20:17:42
|
|
|
| pro kirjutas: |
| ma sain küll hunter lvl10 endale looma |
Ju oli siis lvl 10, ma ei mäletanud täpselt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
14.11.2004 01:39:00
|
|
|
| Clone^ kirjutas: |
| Kui installida vaja ja küsib cd1 siis pane cancel ja hakkab installima (not sure) või moundi see mpq daemon toolsiga näiteks. |
CD ühte küsib ta siis, kui ta ei leia directX kausta koos directXiga samast folderist, kus on installer. Mina panin selle lihtsalt sinna ja siis enam ei küsinud CD1te.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
14.11.2004 01:45:21
|
|
|
| nujah, täna on päev otsa 22 server maas olnud. Nüüd kukkusid kõik ülejäänud ka. Blizzardi mutrid vist otsivad probleemi ja muudavad koodi, senini siis negatiivsuse poole.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
14.11.2004 03:01:55
|
|
|
Mis krdi cd1 teil küsib? mis versioon teil siis on miskine cracked closed beta? Mingit cd-d ei küsi õige versioon installib ära ja kõik.
Mäng ise on jah viimase peal kuid jah need serveri probleemid ja Item lag jne. muutuvad tüütuks, aga noh 12500 mängijat serveri peale, eks seal tuleb midagi trastilist ikka välja käia et asi sujuvalt tööle hakkaks.
Ise leian et see trammi värk natuke kehva, asi liiga lihtsaks tehtud, 30sec oled Stormwind --> Ironforge, nendest grypthonitest oleks piisanud, sest nende flight route tuli ise endal enne avastada.
Graafika detailsus oleks võinud ka parem olla eriti kui oled just Guilwars mänginud kus relvad armor ja üldse kõik väga viimase peal viimistletud. Aga samas GW pole ka miskine MMORPG, 6 meheline party võtab ikka tunduvalt vähem ressursse kui 100kond meest ühes koos
Paar küsmiust ka...
Nagu ma aru saan siis PvP serverid ainult nagu madistamiseks ja queste seal pole? või on?
Samas kui ma näiteks Normal serveris lähen Horde territooriumile kas siis seal on ikka Horde mängijad ka, ma mõtlen just player controlled, pole veel ühtegi kohanud Allied territooriumil ja mõtlesin et äkki ainult npc vastased Normal serveris?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geforce
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
14.11.2004 03:15:16
|
|
|
Mis levelis siis vastas leeriga duelli pidada saab, ning kuidas üldse teisele saarele saada
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
14.11.2004 03:24:47
|
|
|
| geforce kirjutas: |
Mis levelis siis vastas leeriga duelli pidada saab, ning kuidas üldse teisele saarele saada  |
Nagu ma kuskilt kuulsin siis Boat Ride, Night Elfe kolab piisavalt ringi saare peal. Undead aga pesitseb ju samal saarel põhja pool.
Eks kui serverid üleval jälle proovin seal ära käia eks näis kas siis mu Normal serveris on seal player controlled tegelased.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
14.11.2004 14:25:43
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Mis krdi cd1 teil küsib? mis versioon teil siis on miskine cracked closed beta? Mingit cd-d ei küsi õige versioon installib ära ja kõik. |
CD1 küsis mul siis, kui ma tõmbasin mägu ftp.estpak.ee serverist ja samas kasutas puudus directX
| Pihv kirjutas: |
Paar küsmiust ka...
Nagu ma aru saan siis PvP serverid ainult nagu madistamiseks ja queste seal pole? või on?
Samas kui ma näiteks Normal serveris lähen Horde territooriumile kas siis seal on ikka Horde mängijad ka, ma mõtlen just player controlled, pole veel ühtegi kohanud Allied territooriumil ja mõtlesin et äkki ainult npc vastased Normal serveris? |
Mul üks tegelane PvP serveris ja seal on küll questid. Vahe vist ainult selles, et Hordide maale minnes lüüakse mind kohe maha. Normalis aga ei lööda...
Kas keegi teab, mis vahe on RPl ja Normalil?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
14.11.2004 14:39:43
|
|
|
| ma ei sa aru kuidas kala kätte saab ma viskan õnge sisse aga ühtegi kala ei saa
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
14.11.2004 22:21:32
|
|
|
| pro kirjutas: |
| ma ei sa aru kuidas kala kätte saab ma viskan õnge sisse aga ühtegi kala ei saa |
sest sa ei oska õngitseda. Kui õngekork üles alla hakkab liikuma pean teda avama nagu boxi.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|