Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 10.11.2004 23:37:00 vasta tsitaadiga

Millistel servudel siis HVlasi leida võib?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.11.2004 23:38:43 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
Millistel servudel siis HVlasi leida võib?


Hetkel ei kuskilt icon_sad.gif

Muidu üldjuhul see mis automaatselt annab ja normal server, teen quest jne, mis see pvp server ülsde tähendab? ainult tapad teisi mängijaid?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 10.11.2004 23:40:32 vasta tsitaadiga

Mina olen PvP. Hetkel ei mäleta, kas test 21 või 22 (vist oli 22). Gnome - rogue "Tatikrae".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 10.11.2004 23:41:43 vasta tsitaadiga

ma ka 22 elanik ning samuti gnoom icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 10.11.2004 23:46:31 vasta tsitaadiga

Test20 eastern, gnome Keefir ja dwarf Vikat, praegu viimane, kuna gnome warrior ei olnd just parim valik icon_wink.gif
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 11.11.2004 00:25:40 vasta tsitaadiga

Ja server on tagasi üleval! icon_biggrin.gif

EDIT: Korra olid realmsid olemas, aga nüüd hakkas jälle disconnectima icon_cry.gif


viimati muutis Ohohh 11.11.2004 00:27:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 11.11.2004 00:26:47 vasta tsitaadiga

ma ei saa loginservuga connecti, tuleb disconnected from server
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2004 10:40:05 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
dwarf Vikat

vikat?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 11.11.2004 16:12:42 vasta tsitaadiga

geforce, icon_question.gif

Server maintenance mängus ka midagi muutis?

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.11.2004 16:44:42 vasta tsitaadiga

ma sain surm ja tulin sealt alla kellega ma rääkima pidin et ellu äragata ja enam ei saa sinna tagasi see on kuskil kõrgel mää otsas mis tegema pean
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 11.11.2004 17:21:11 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
ma sain surm ja tulin sealt alla kellega ma rääkima pidin et ellu äragata ja enam ei saa sinna tagasi see on kuskil kõrgel mää otsas mis tegema pean

Väga informatiivne küsimus. ning minu teada siin ei jagata õpetusi niimoodi. Reeglites on nii kirjas.

Ise muidu proovin inimesena ning olen Paladin. Muidu lemmik rass on Night Elves ning siis olla hunter. icon_smile.gif

_________________
Pleased to Beat You!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 11.11.2004 17:33:37 vasta tsitaadiga

Lähed jalutad vaimuna tagasi oma laiba juurde ning kui piisavalt lähedale jõuad, saad ise ellu end äratada. Radari peal näitab, kus suunas su korjust leida võib.

Krt niigi lihtsaks tehtud algajatele.. Everquestis oli normaalne asi, et alguses paar laipa kõige täiega lihtsalt kaduma läksid, enne kui tähele hakkasid panema. icon_wink.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2004 17:38:02 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
geforce, icon_question.gif

Vikat on sul nimi mängus?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.11.2004 18:01:27 vasta tsitaadiga

kes mängib sellise nimega nägu veri
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 12.11.2004 01:41:56 vasta tsitaadiga

Seal selle suremisega on üks väike bug. Kui ära sured, aga ei viitsi oma laipa üles otsida ja ei taha oma varustust kah katki teha, siis tuleb lihtsalt mängust korraks välja logida ja siis sisse tagasi. Seejärel tekid sa täiesti elusana surnuaeda... Selle avastasin siis, kui mingil põhjusel mäng ei lasknud mind enam kehasse tagasi ("accept nupu vajutamine ei äratanud ellu") ja ma läksin korraks mängust välja.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 12.11.2004 03:51:43 vasta tsitaadiga

kaua muidu mäng veel betas on ?

Install võtab pea 2,5 GB ära icon_neutral.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 12.11.2004 11:35:27 vasta tsitaadiga

geforce, jah praegu Vikat test20s, kuid vist läheb 12sse üle millalgi, sõbrad ronisid ka sinna...

OB peaks olema kuni retail välja tuleb 23., kuid kusklilt on silma jäänd selle nädala lõpp juba, keegi võiks kinnitada/ümber lükata selle icon_neutral.gif

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2004 12:32:39 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
kaua muidu mäng veel betas on ?

Install võtab pea 2,5 GB ära icon_neutral.gif


nojasiis ? aasta on 2004 mitte 2000 icon_smile.gif
Aga muidu kas praegu saaks ma ka joinida veel ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 12.11.2004 18:37:35 vasta tsitaadiga

ma olen test10 ja just jõutsin lvl11.Kas keegi test10 mängib ka ve
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 12.11.2004 23:26:08 vasta tsitaadiga

Kas olemasolevat tegelast saab teise realmi ümber ka viia?
See test 17 hirmsa laggiga kui usakat online ronivad, päeval täiesti ok.

Endale tundub et tuleb otsustada siiski Guildwars kasuks kui see lag jätkub.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 12.11.2004 23:27:27 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kas olemasolevat tegelast saab teise realmi ümber ka viia?
See test 17 hirmsa laggiga kui usakat online ronivad, päeval täiesti ok.

Endale tundub et tuleb otsustada siiski Guildwars kasuks kui see lag jätkub.

Tegelasi üleviia ei saa. Lag on selleks kuna tegelt on see USA Open Beta ning sellest tulenevalt on serverid ka USA's. Kui Euroopas mäng tuleb välja, siis on Euroopas ka omad serverid. Nii, et lõpversioonis laggi muret ei tohiks olla. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 13.11.2004 11:57:55 vasta tsitaadiga

kui keegi tegi enade accoundi ja ei ole mängu oleks hea kui viitsid accoundi mulle anda sest regamine closed icon_smile.gif pm
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 13:32:56 vasta tsitaadiga

Lag-seda viga pead otsima oma arvutist või ühendusest, mina oma konfiga ja kodutööga pole seal laggi kohanud veel!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.11.2004 13:38:52 vasta tsitaadiga

krt mul mingi jama tahan looma võtta aga ütleb et mul on juba looma aga tegelt pole
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 13.11.2004 13:49:28 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
krt mul mingi jama tahan looma võtta aga ütleb et mul on juba looma aga tegelt pole

Looma osta või nagu "taltsutada" (oli vist tame vms)?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.11.2004 14:39:00 vasta tsitaadiga

taltsutada aga kust osta saab
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 14:44:43 vasta tsitaadiga

krt. tõmbasin wow i regamisel ära selle installer-downloaderi. ei suutnud ära connectida icon_evil.gif
kas keegi saaks seda installer-downloaderit anda? või on kuskil terve beta olemas?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 13.11.2004 15:06:57 vasta tsitaadiga

geforce Lag väljendub selles et kui näitkes võtad kolli tapmisel uue itemi mida sul veel inventoris pole siis pead vahel kuni 1min ootama enne kui selle kätte saad ja selle aja jooksul ei saa midagi teha ja lõpetad jumal teab kus kui liigud ka veel. Sama kehtib poest ostmise puhul. KUid kui võtad/ostad asja mis sul juba on backbagis siis toimib ideaalselt. Keegi seal chatis mainis et items serveri cache cõi mida iganes, igal juhul isegi blizzard teab seda ja tunnistab nii et see ikkagi serveri poolne lag.

gloom Kas oled leidnud juba accounti? Mul üks tuttav regas ära kuid ei huvitu asjast ehk saan sulle tema accounti sebida.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 13.11.2004 16:03:22 vasta tsitaadiga

see läg pole neil mitte serveri bandwithist vaid sitast softist. Item database pidevalt jukerdab . lvl 22 warlock koos succubusega siinpool icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 13.11.2004 16:04:38 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
krt. tõmbasin wow i regamisel ära selle installer-downloaderi. ei suutnud ära connectida icon_evil.gif
kas keegi saaks seda installer-downloaderit anda? või on kuskil terve beta olemas?


ftp.estpak.ee on olemas ju, sellest eespool juttu ka olnud
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 13.11.2004 16:06:02 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
taltsutada aga kust osta saab

Osta saab, kuid see on tohutult kallis. Muidu ma arvan, et sul on sinu endine lemmikloom ikka veel elus. Sa saad ta vilega maagiaga kohel kutsuda (selle "vile" leiad spellbook'st).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 16:06:58 vasta tsitaadiga

thx. leidsin
kuskil alamkaustas sügaval icon_biggrin.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.


viimati muutis painkillah 13.11.2004 16:12:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 16:08:43 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
geforce Lag väljendub selles et kui näitkes võtad kolli tapmisel uue itemi mida sul veel inventoris pole siis pead vahel kuni 1min ootama enne kui selle kätte saad ja selle aja jooksul ei saa midagi teha ja lõpetad jumal teab kus kui liigud ka veel. Sama kehtib poest ostmise puhul. KUid kui võtad/ostad asja mis sul juba on backbagis siis toimib ideaalselt. Keegi seal chatis mainis et items serveri cache cõi mida iganes, igal juhul isegi blizzard teab seda ja tunnistab nii et see ikkagi serveri poolne lag.

gloom Kas oled leidnud juba accounti? Mul üks tuttav regas ära kuid ei huvitu asjast ehk saan sulle tema accounti sebida.

Mäng on vigane, lagiga ei ole siin mingisugust seost.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 13.11.2004 16:09:16 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
pro kirjutas:
kust ma selle estpak sealt leian üless

Kiika siia


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 16:13:45 vasta tsitaadiga

pmst on mul vaja neid mpq faile? ehk siis need 5mpq faili ja installer?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 13.11.2004 16:14:58 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
pmst on mul vaja neid mpq faile? ehk siis need 5mpq faili ja installer?

jah, nii see on.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 16:16:08 vasta tsitaadiga

thx. õhtuks on vast käes. ca 400kb/s tuleb.. aga noh pool tundi ühe mpq kohta. eks muljetan ka siis thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 13.11.2004 16:18:20 vasta tsitaadiga

Kui installida vaja ja küsib cd1 siis pane cancel ja hakkab installima (not sure) või moundi see mpq daemon toolsiga näiteks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 13.11.2004 16:21:59 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
taltsutada aga kust osta saab


no warlockil on need ikka lvl questid ( lvl 10 pet, lvl 20 petr, lvl 30 pet), pakuks et hunteril on sama deal . Trainer annab questi, saad teed selel ära ja saad uue looma omale kutsuda.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 13.11.2004 16:28:39 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
pro kirjutas:
taltsutada aga kust osta saab


no warlockil on need ikka lvl questid ( lvl 10 pet, lvl 20 petr, lvl 30 pet), pakuks et hunteril on sama deal . Trainer annab questi, saad teed selel ära ja saad uue looma omale kutsuda.

Hunterid saavad ise omale suvalise looma loodusest valida ning siis ta ära taltsutada. Kuid Hunterid saavad omale lemmiklooma alles umbes 12 lvl. Ei mäleta, mis see täpselt oli. Night Elf ja siis Hunter on imo thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.11.2004 20:16:16 vasta tsitaadiga

ma sain küll hunter lvl10 endale looma
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 13.11.2004 20:17:42 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
ma sain küll hunter lvl10 endale looma

Ju oli siis lvl 10, ma ei mäletanud täpselt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 14.11.2004 01:39:00 vasta tsitaadiga

Clone^ kirjutas:
Kui installida vaja ja küsib cd1 siis pane cancel ja hakkab installima (not sure) või moundi see mpq daemon toolsiga näiteks.


CD ühte küsib ta siis, kui ta ei leia directX kausta koos directXiga samast folderist, kus on installer. Mina panin selle lihtsalt sinna ja siis enam ei küsinud CD1te.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 14.11.2004 01:45:21 vasta tsitaadiga

nujah, täna on päev otsa 22 server maas olnud. Nüüd kukkusid kõik ülejäänud ka. Blizzardi mutrid vist otsivad probleemi ja muudavad koodi, senini siis negatiivsuse poole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 14.11.2004 03:01:55 vasta tsitaadiga

Mis krdi cd1 teil küsib? mis versioon teil siis on miskine cracked closed beta? Mingit cd-d ei küsi õige versioon installib ära ja kõik.

Mäng ise on jah viimase peal kuid jah need serveri probleemid ja Item lag jne. muutuvad tüütuks, aga noh 12500 mängijat serveri peale, eks seal tuleb midagi trastilist ikka välja käia et asi sujuvalt tööle hakkaks.

Ise leian et see trammi värk natuke kehva, asi liiga lihtsaks tehtud, 30sec oled Stormwind --> Ironforge, nendest grypthonitest oleks piisanud, sest nende flight route tuli ise endal enne avastada.
Graafika detailsus oleks võinud ka parem olla eriti kui oled just Guilwars mänginud kus relvad armor ja üldse kõik väga viimase peal viimistletud. Aga samas GW pole ka miskine MMORPG, 6 meheline party võtab ikka tunduvalt vähem ressursse kui 100kond meest ühes koos icon_razz.gif

Paar küsmiust ka...
Nagu ma aru saan siis PvP serverid ainult nagu madistamiseks ja queste seal pole? või on?
Samas kui ma näiteks Normal serveris lähen Horde territooriumile kas siis seal on ikka Horde mängijad ka, ma mõtlen just player controlled, pole veel ühtegi kohanud Allied territooriumil ja mõtlesin et äkki ainult npc vastased Normal serveris?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 03:15:16 vasta tsitaadiga

Mis levelis siis vastas leeriga duelli pidada saab, ning kuidas üldse teisele saarele saada icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 14.11.2004 03:24:47 vasta tsitaadiga

geforce kirjutas:
Mis levelis siis vastas leeriga duelli pidada saab, ning kuidas üldse teisele saarele saada icon_lol.gif


Nagu ma kuskilt kuulsin siis Boat Ride, Night Elfe kolab piisavalt ringi saare peal. Undead aga pesitseb ju samal saarel põhja pool.

Eks kui serverid üleval jälle proovin seal ära käia eks näis kas siis mu Normal serveris on seal player controlled tegelased.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 14.11.2004 14:25:43 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Mis krdi cd1 teil küsib? mis versioon teil siis on miskine cracked closed beta? Mingit cd-d ei küsi õige versioon installib ära ja kõik.


CD1 küsis mul siis, kui ma tõmbasin mägu ftp.estpak.ee serverist ja samas kasutas puudus directX

Pihv kirjutas:

Paar küsmiust ka...
Nagu ma aru saan siis PvP serverid ainult nagu madistamiseks ja queste seal pole? või on?
Samas kui ma näiteks Normal serveris lähen Horde territooriumile kas siis seal on ikka Horde mängijad ka, ma mõtlen just player controlled, pole veel ühtegi kohanud Allied territooriumil ja mõtlesin et äkki ainult npc vastased Normal serveris?

Mul üks tegelane PvP serveris ja seal on küll questid. Vahe vist ainult selles, et Hordide maale minnes lüüakse mind kohe maha. Normalis aga ei lööda...

Kas keegi teab, mis vahe on RPl ja Normalil?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.11.2004 14:39:43 vasta tsitaadiga

ma ei sa aru kuidas kala kätte saab ma viskan õnge sisse aga ühtegi kala ei saa
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 14.11.2004 22:21:32 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
ma ei sa aru kuidas kala kätte saab ma viskan õnge sisse aga ühtegi kala ei saa

sest sa ei oska õngitseda. Kui õngekork üles alla hakkab liikuma pean teda avama nagu boxi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.