Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls III: Morrowind märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 07.11.2004 09:31:52 vasta tsitaadiga

http://www.morrowind.com/downloads/updates_plugins.htm icon_lol.gif ok ma ei tea küll kus see ok nupp on, aga sealt lehelt peab kirjale klõkkama. Kui tõmbamisel ei ööta mingi ok nupp siis kasuta flasgetti tõmbamiseks http://www.hot.ee/janar360/flashget.htm omal sai küll ilusti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 13:10:44 vasta tsitaadiga

bloodyone kirjutas:
http://www.morrowind.com/downloads/updates_plugins.htm icon_lol.gif ok ma ei tea küll kus see ok nupp on, aga sealt lehelt peab kirjale klõkkama.

Mida ma siis tegin icon_evil.gif ega ma nii newb ka ple icon_lol.gif näe...vaata...vot see OK nupp icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 14:16:27 vasta tsitaadiga

Imelik ma küll oma FF'ga saan icon_confused.gif vaata igaks juhuks download settingud üle äkki mingi viga sees...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 15:21:13 vasta tsitaadiga

Sain oma bretoni lvl 7 peale...nüüd mängin jooksupoissi teiste heaks icon_razz1.gif
kuidas mana taastada saab?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 15:23:18 vasta tsitaadiga

Ma taastub magades või magicka potioneid kasutades.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 15:25:33 vasta tsitaadiga

Ei taastu imho see magicka magades...
ja magicka potione ma ei leia ka kuskilt icon_sad.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 15:30:12 vasta tsitaadiga

Maga lihtsalt kauem(näit.24h), kui sa miski 1h magad siis muidugi ei tulem muffigi.Potioneid sa nii algul ei saagi.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 15:35:56 vasta tsitaadiga

Ok...selge...praegu just mingi quest käsil kus pean mingi kuubiku kätte saama...aga see kuubik on mingi räiges bandiitide,ämmelgate,ghostide maaaluses rägastikus...ja mana potte oleks ikka vaja... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 15:41:33 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Ok...selge...praegu just mingi quest käsil kus pean mingi kuubiku kätte saama...aga see kuubik on mingi räiges bandiitide,ämmelgate,ghostide maaaluses rägastikus...ja mana potte oleks ikka vaja... icon_rolleyes.gif


siin teemas on alguse poole juttu kuidas seda kuubikut väga lihtsalt kätte saada icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 15:59:23 vasta tsitaadiga

heh...ega naljalt ei selle kuubiku kohta siit ei leia icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 16:21:54 vasta tsitaadiga

Soovitan kõikidele uutele ja vanadele kaladele Alchemi skilli. See teeb surematuks! alguses võid teha igast mana potte ja health potte sellega, aga kui sa hakkad juba vingemaid asju tegema (näiteks restore health 10k points for 2000 sec) siis on raha nagu raba ja siis põmst võib kõike teha. Et sellega saab väga lihtsalt ja hästi järje peale.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 09:55:50 vasta tsitaadiga

WTF?!...passin laksin mobe ja pärast hulgun ringi kui märkan et str tavalise 62 asemel on 54 peal ja punast värvi...sama oli ka endurance-iga...mõtsin et mees haige or smt...puhkasin...ei midagi...siis ostsin igast erinevaid cure potte ja ei midagi...aint luck läks vopsee alla...muu kõik sama... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 10:29:38 vasta tsitaadiga

Eee...vat igast nänn mida maast korjad või poes müüakse kuulub üldiselt alchemy skilli alla.Enamus itemid omavad kasutades mitut effekti ja need pole alati positiivsed.Näiteks mõni asi võib anda sulle intelligence buusti paariks minutiks aga samas võtab agilityt alla jne.Samas kui paned hiire kursori itemi peale, siis(olenevalt alchemy skilli tugevusest) näed asja omadusi.Kui skill nõrk näed võibolla ühtainust omadust ja teised on asendatud icon_question.gif märkidega.Kui skill väga nõrk ei pruugi üldse algul lambist teada mida item teeb, niiet lampi ära kasuta suvalisi asju.Enivei see, et sul statid punased tähendab seda, et sul kas on miski haigus küljes või sind on löödud statte alandava relvaga icon_biggrin.gif ja sellest lahti saamiseks ostad potioneid müüvast poest restore vastav statt pudeli.Näiteks kui strength on punane ja alla õige määra, siis kasutad restore strength potioni.Kuna potioni tugevused on erinevad, siis mõnikord kui statt väga all ei pruugi ühest potionist aidata.Hope that helps.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 10:37:05 vasta tsitaadiga

Selge...nüüd siis tean...kuigi jah...alguses oli vapsee paanika...savegame-i normide statsidega kah polnud icon_biggrin.gif
keegi teab kus see dwemer or smt kuubik on?ma seda maaalust kohta tean..aga kus seal täpsemalt...mees praegu ypris nõrk ja minu relv sealolevatele ghostidele ei mõju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 10:50:59 vasta tsitaadiga

Selle kuubiku leiad lõpuks seal kõik läbi otsides niikuinii üles.Kui tegelane praegu liiga nõrk, siis tee midagi muud praegu, et paar levelit saada ja areneda tugevamaks, sest see nagu ongi morrowindi üks maagilisi asju,et sa ei pea otseselt tegema riburadapidi järjest ühe gildi missioone või põhimissiooni.Samuti oleks kindlasti abiks kui tooksid balmorast ühest tornist kapiotsast sword of white woe ära, sest see teeb alguses mängu palju kergemaks.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 10:55:56 vasta tsitaadiga

ohh...thanks icon_razz.gif loodan et asja yles leian icon_biggrin.gif questid mulle ka meeldivad...stoori areneb nii kuidas oma valikuid teen...näiteks oli just mingi mees ilma riieteta ja palus abi nõia yles leidmisel kes ta paljaks kooris icon_biggrin.gif nu siis leidsime ja ma pidin pärast 2 erineva loo ajendil omale poole valima icon_smile.gif nu siis valisin mehe poole ja koksasime eide maha icon_razz1.gif kuigi oleks ma tugevam oleks mõlemad maha koksanud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif yeah...mäng on hea icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 11:19:31 vasta tsitaadiga

nii...leidsin selle torni ja mõõga...aga kuidas ma ta ära võtta saan,ilma et valvurid mind ära ei tapaks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 12:20:05 vasta tsitaadiga

No krt jälle ajasite isu peale hakkan siis homme/ülehomme juba 3. korda läbi mängima seekord plaanin seda nii kaua peal hoida et jõuan lõpuks tribunali ja bloodmooni ka läbi mängida. Varem on alati mul see tegemata jäänud kuna ära on tüüdanud... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 13:28:21 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
nii...leidsin selle torni ja mõõga...aga kuidas ma ta ära võtta saan,ilma et valvurid mind ära ei tapaks? icon_rolleyes.gif



sa pead nagu hästi palju proovima ja igatpidi proovima siis kui ta sulle seljaga on ja kasuta sneeki äkki on abi ja kül õnnestub mul läks ka mitu korda ennam kui kätte sain. seivsin enanst sinna towerisse ära ja siis mudkui jälle load ja load...icon_razz1.gif aga see mõõk on seda väärt vähemalt alguses icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 13:30:32 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
nii...leidsin selle torni ja mõõga...aga kuidas ma ta ära võtta saan,ilma et valvurid mind ära ei tapaks? icon_rolleyes.gif


On kolm võimalust.Üks on see, et võtad mõõga ajal mil ühtegi valvurit seal ruumis pole.Teine variant ja raskem on see, et kuna on sneak(hiilimise) nupp, siis olenemata sellest, et see algul kehv on funkab aegajalt ikka.Teed siis nii, et kui valvur on ruumis räägid temaga niimoodi, et ta jääks seljaga su poole kui seal mõõga juures oled, ronid mõõga juure ja paned selle sihiku mõõga peale, siis näiteks seivid ära juhul kui ebaõnnestub ja peale seda hoiad sneaki all.Nii kui see käemärk tekib kohe krahmad asja ära.Kolmas variant on valvuriga tüli norida kuni ta ise kallale tuleb ja ta maha lüüa.Kui ise mölised ükskõik mis tegelase kallal niikaua kuni kallale tuleb, siis tapmise eest bountyt ei teki.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 14:47:03 vasta tsitaadiga

Tänud teile mehed hea nõu eest thumbs_up.gif
sai veidi aega pusitud selle sneekiga...aga asja sai icon_biggrin.gif nüüd mul tore mõõk ja kogemus 8) beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 08.11.2004 14:49:27 vasta tsitaadiga

neljas vüimalus on selline et haarad mõõga ( võid aksutada näiteks telekineesist, see on varastamiseks ypris asine spell) ja jooksed thief guildi ja maksad oma bounty kinni
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 18:41:50 vasta tsitaadiga

Teab keegi kes tappis Rhull Hluulo...või midagi taolist icon_biggrin.gif Balmora linnas?...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 08.11.2004 20:24:24 vasta tsitaadiga

aga uuri välja mis pärid icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunter
HV vaatleja
hunter

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 20:54:10 vasta tsitaadiga

Kes teie arvates on kõige häirivaim vaenlane mängus?IMO need Cliff Racerid käivad täiega närvidele,kolmekesti hakkasid Erabenimsun campist mind jälitama ja Molag Mari lähistel otsustasid alles mulle pähe maanduda,ühe käest sain veel haiguse kah:@
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 21:05:35 vasta tsitaadiga

jajah...need haiged mobid käivad jah pinda...
aga selle mõrva uurimine on vapsee tupikus...uurisin välja kes oli aga nagu tappa ka ei saa...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 09.11.2004 00:03:09 vasta tsitaadiga

Mulle käis pinda Bull Netch, kelle peab tapma kahvliga.
Sheogorath 'i missioon.
Kahvel-sinder muudab atribuudid nõrgemaks ja hüppa siis kahvliga ringi nagu pühadejänes ja aja lendavat, karvast hiidmuna taga ... aega võtab vastavalt icon_confused.gif
"Relva" nimi oli "Fork of Horrapilation" kui õieti mäletsen
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 00:43:32 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Teab keegi kes tappis Rhull Hluulo...või midagi taolist icon_biggrin.gif Balmora linnas?...


tegelt tappis üks tüüp corner clubis, aga kui sa tema ära tapad siis on sul mänguga kellad, parem usu selle cornerclubi jobu juttu ja löö mingi Nine Toes maha(sisalik caiuse maja lähedal), siis ei tule sul mingeid probleeme ja saad korralikult ka töö eest tasutud...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 09.11.2004 00:49:37 vasta tsitaadiga

[Valts] kirjutas:
Mafka kirjutas:
Teab keegi kes tappis Rhull Hluulo...või midagi taolist icon_biggrin.gif Balmora linnas?...


tegelt tappis üks tüüp corner clubis, aga kui sa tema ära tapad siis on sul mänguga kellad, parem usu selle cornerclubi jobu juttu ja löö mingi Nine Toes maha(sisalik caiuse maja lähedal), siis ei tule sul mingeid probleeme ja saad korralikult ka töö eest tasutud...


Vale jutt thumbs_down.gif
Varaste guild'i vastu ära mõõka haara.
Morag Tong on kurja juur.
Ka siis kui code book'i pead tagastama. Peaaegu alati on 2 lahendust : "vale" ja "õige"
Pealegi cornerclubi matsid maha lüües saad "chameleon ring" i ühe missiooni raames


Edit :
Samas võid ka nine-toes'i tappa kui pole plaanis varaste gildi missioone üldse teha.
Ise olen küll alati proovinud võimalikult paljudesse "seltsidesse" kuuluda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 01:07:24 vasta tsitaadiga

Oot...Nine Tocs on varaste guildist?...miks ma enne ple seda märgand...
anyway...lvl 11 ja jooksin just Mog Mari kandi läbi...ysna "fun" Keskkond icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 09.11.2004 01:10:13 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Oot...Nine Tocs on varaste guildist?...miks ma enne ple seda märgand...
anyway...lvl 11 ja jooksin just Mog Mari kandi läbi...ysna "fun" Keskkond icon_biggrin.gif


Oh neetud, õigus - ta kuulub "Blades"'i ehk uriel septimi kult'i mitte varaste gildi
vmt icon_lol.gif
Igas tahes tasub kindlaks teha endale alguses - millised kultused on pahad, millised "head" ja häid ei tasu tappa
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 01:17:28 vasta tsitaadiga

nu mul küll juhe koos... Council Club ja Blades mõlemad korralikud vist icon_rolleyes.gif
teab keegi kust head armorit saada ja kus on mõni suure rahakotiga kaupmees,kellele ma stuffi saan ärida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 09.11.2004 01:32:21 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:

teab keegi kust head armorit saada ja kus on mõni suure rahakotiga kaupmees,kellele ma stuffi saan ärida icon_biggrin.gif

Korralik armor ... sõltub mis armor sul eelistatuks on pandud. Light armori puhul saab GhostGatest (Calderast idas) päris hea Glass armori (maksab ainult oma 60 või enam tonni) ja müümiseks on hea Shakti's Temple Fences plugin.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 09.11.2004 01:33:15 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
nu mul küll juhe koos... Council Club ja Blades mõlemad korralikud vist icon_rolleyes.gif
teab keegi kust head armorit saada ja kus on mõni suure rahakotiga kaupmees,kellele ma stuffi saan ärida icon_biggrin.gif


Enamus Council Club 'is (mis on vaid kõrtsu/maja nimi) kuulub morag tong 'i. Pole just eriti positiivne organisatsioon see.
Head armorit tuleb jupp haaval maailmast kokku koguda. Keegi ei müü seda sulle. Ebony't võibolla saad osta, ent kirvehinnaga.
Ärida saad 5k 'ga asju , õige hinna eest veel !, creeperile Calderas. Jutud käivad, et vivec'ist idas asub mudcrab 10k 'ga. Ent sinna pole ma ise veel jõudnud. Calderasse saab lihtsalt - läbi maagide gildi
Soovitaks sul endal mängu süveneda - on endal huvitavam

Edit : või oli ikkagi cammona tong mitte morag tong.


viimati muutis Elof 14.11.2004 11:59:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 03:54:44 vasta tsitaadiga

Tänud nõuannete eest icon_wink.gif thumbs_up.gif
ma ise süvenen mängu ja täitsa tore...aga vahest sihuke sihitu mööda maailma töllerdamine viskab kopa ette icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 09.11.2004 09:23:01 vasta tsitaadiga

tolles forki missioonis on lihtsam bull giant netch mõõgaga 90% eluni taguda ja siis kahvliga surmata.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 10:14:28 vasta tsitaadiga

Kesse siin seletab, et nine toes on süüdlane?Kurat juhiseid antakse siis ju öeldakse, et tüübil oli suur dwemer axe või midagi.Lähed sinna council club'i mis on peaväravast sisse ja kohe paremale nurgapeal ja lööd maha selle tüübi kes uksest sisse astudes on vasakul.Lööd maha, siis leiad ka dwemer axi tal inventorist.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 11:47:15 vasta tsitaadiga

Rahvas süüdistab jah et nine toes tegi (ta on muidu suht hea tegelane), mine räägi temaga, ta ütleb et mine hlaalo koju ja vaata ringi... sealt leiad mingi töötaja kellega kui räägid siis ta annab mõrvari täpse välimuse ja see ongi see council clubi liige. icon_biggrin.gif
PS: Hakkan täna õhtul ka mängima... kui hätta jääd siis soovitan UHS vaadata icon_wink.gif mina küll kasutan nende programmi aga ka netist saab vaadata http://www.uhs-hints.com/uhsweb/morrownd.php
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 16:35:20 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kesse siin seletab, et nine toes on süüdlane?Kurat juhiseid antakse siis ju öeldakse, et tüübil oli suur dwemer axe või midagi.Lähed sinna council club'i mis on peaväravast sisse ja kohe paremale nurgapeal ja lööd maha selle tüübi kes uksest sisse astudes on vasakul.Lööd maha, siis leiad ka dwemer axi tal inventorist.



no minul oli nii, et kui selle jobu maha lõin sain kohe 10000 bounty ja valvurid sappa...
hlaalust taheti ka välja visata, kui aga ma uskusin selle jobu juttu siis lõin üheksavarba maha ja asi oli ok icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 16:38:37 vasta tsitaadiga

Siis sa ei tohiks saada ka main questi teha kuna nine toes on bladesis...
KRT hakkaks ise ka nüüd pelama aga http://www.elderscrolls.com/ ei lase mul patche tirida kui keegi teab kust saaks morrowindi, tribunali ja bloodmooni patch andke teada
EDIT: Tribunali oma sain kätte aga teisi on veel vaja.


viimati muutis ZAndlamb 09.11.2004 16:41:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 16:40:48 vasta tsitaadiga

ZAndlamb kirjutas:
Siis sa ei tohiks saada ka main questi teha kuna nine toes on bladesis...


võimalik tõesti, sest sellise teo tegin ma siis kui mul oli eelmine character, kellega ma main questi ei teinud, nüüd uuega ei hakanud ma House Hlaaluga üldse jändama sest nende bossiks saab ka lihtsamini icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 16:42:25 vasta tsitaadiga

Kas sa nine toesiga rääkisid ja selle töötaja üles otsisid?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 16:46:11 vasta tsitaadiga

ZAndlamb kirjutas:
Kas sa nine toesiga rääkisid ja selle töötaja üles otsisid?


ma rääkisin oma tööandjaga, kes soovitas selle naisega rääkida, see ütleski et mõrvar on dwemeri kirvega dunmer, siis uurisin mingilt valvurilt kus selline tüüp võiks pesitseda, ta vastas et council clubis...
siis tegin seivi ja lõin ta maha, peale mahalöömist sain aga kohe bounty kaela ning võtsin loadi lahti rääkisin temaga, ta ütles, et üheksavarvas on tegelik mõrvar ja kuna mul muud üle ei jäänud pidin nine toe maha lööma icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 16:54:16 vasta tsitaadiga

Üks hea moodus kuidas kahest questist korraga lahti saada ja ka oma bounty saad kaelast ära: mine enne tema tapmist moonmoth legion forti (mis on kohe tee peal balmorasse) mine sisse ja kusagile alla kus on voodid seal seisab üks valvur räägi temaga paljudest asjadest, eriti veel tell you a little story põhimõtteliselt ta tahab et sa notiksid mingid vennad ära (need seal concil clubis) lähed thives guildi ja räägid neist thives guildi inimesed ütlevad sulle kes nad täpselt on... lähed sinna notid na kõik ära.... jooksed nii et valvurid sind kätte ei saa moonmoth legion forti räägid selle valvuriga ta võtab sult bounty ära ja annab mingi sõrmuse vist, siis lähed selle hlaalu muti juurde ja saad sealt ka rewardi.... oeh seda oli nõme kirjutada.
PS: tee ennem uus seiv kuna siin võib täiega kõik peese minna
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 17:01:23 vasta tsitaadiga

ehhee...eks proovin täna siis icon_biggrin.gif...kuigi jah...alguses nottisin selle Counsil Club redhaired muffi maha ja läksin rääkisin guardiga...aga see kysis oma 1k raha ja enamus asjad võttis ära...aga questi sain läbi kuna Hlaalu mutt andis 1k icon_smile.gif
täna siis aretan teistmoodi icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pec
HV vaatleja
pec

liitunud: 06.02.2004




sõnum 09.11.2004 17:07:53 vasta tsitaadiga

kui on vaja kedagi maha lüüa nii, et bountyt ei tule, siis on vaja kasutada natuke kavalust ja veenmisoskust (vana hea skill nimega speachcraft). nimelt on võimalik dialoogiaknas vastavat tegelast tauntida (see on provotseerimine). kui kolm korda järjest välja tuleb, siis tuleb hoopis tema sulle kallale ja sul on täielik õigus ta maha nottida. vähemalt mina olen alati morrowindis seda võimalust kasutanud. ses mõttes on speachcraft üsna hea skill. enne tauntimist on mõttekas loomulikult salvestada.
_________________
noh, primitiiv, tulid leiba varastama vä?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 17:11:49 vasta tsitaadiga

njaa...ma olen ka seda taunti proovind...aga kuidas see funkama peaks?...mingi oma 10k korda klikkind aga ikka ei midagi...aga noh...võibolla sellest tingitud et speechcraft on väga madal...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 09.11.2004 17:12:51 vasta tsitaadiga

pec kirjutas:
kui on vaja kedagi maha lüüa nii, et bountyt ei tule, siis on vaja kasutada natuke kavalust ja veenmisoskust (vana hea skill nimega speachcraft). nimelt on võimalik dialoogiaknas vastavat tegelast tauntida (see on provotseerimine). kui kolm korda järjest välja tuleb, siis tuleb hoopis tema sulle kallale ja sul on täielik õigus ta maha nottida. vähemalt mina olen alati morrowindis seda võimalust kasutanud. ses mõttes on speachcraft üsna hea skill. enne tauntimist on mõttekas loomulikult salvestada.


Teine võimalus on see et kui selja tagant ühe critical hitiga sneakides maha lööd icon_biggrin.gif Teiskordsel läbitegemisel kasutasin seda laialdaselt
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 17:20:41 vasta tsitaadiga

Ok sain nüüd patchid kätte ja mäng on peal... hakkan siis pelama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 17:23:39 vasta tsitaadiga

oleksid nii hea ja annaksid lingid kust said? icon_razz1.gif mul morrowind ja mõned teised lehed ei lase tõmmata... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls III: Morrowind mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.