Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme tulemusi! PCMark2002 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2002 01:18:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

04.09.2002 00:47 Cobra[EST] kirjutas:
heh hdd läks sitemaks oopis


endine HDD score oli sellepärast parem,
et tegin testi kohe pärast ketta defragmentimist icon_smile.gif
mida päev edasi seda viletsamaks HDD score läheb icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 08.09.2002 19:25:00 vasta tsitaadiga

Arvuti:
CPU: P4 1,7GHz
Mobo: epox 4bdae
Mem: 256 MB ram PQI 266MHz DDR
Hdd: Seagate ST360021A 60GB 7200rpm

Ning tulemus:

CPU: 4118
Mem: 2947
HDD: 817
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 08.09.2002 20:06:00 vasta tsitaadiga

TO: Ruts8
Sul pole kirjas kõige tähtsamat - videokaarti! icon_biggrin.gif

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.09.2002 20:10:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

08.09.2002 20:06 troll kirjutas:
TO: Ruts8
Sul pole kirjas kõige tähtsamat - videokaarti! icon_biggrin.gif



mis sellega peale hakkad siin?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 08.09.2002 20:17:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

08.09.2002 20:10 Arvo Cobrietti kirjutas:
tsitaat:

08.09.2002 20:06 troll kirjutas:
TO: Ruts8
Sul pole kirjas kõige tähtsamat - videokaarti! icon_biggrin.gif

mis sellega peale hakkad siin?

icon_redface.gif Dumb,dumb, lugesin just 3DMarki tulemusi ja ei pannud tähelegi, et see on hoopis PCMarki leht!


_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.09.2002 22:06:00 vasta tsitaadiga

juhtub ikka! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 08.09.2002 22:22:00 vasta tsitaadiga

AthlonXP 1800+@1900+ (kordaja veel hetkel kinni) (140*11.5)
Apacer PC-2100@PC-2700 DDRAM (350MHz)
Western Digital WD1000JB 100G 7200rpm 8MB cahce

cpu - 4916
memory - 3706
hdd - 1058

[ Seda sõnumit muutis: DoS on 08.09.2002 22:24 ]
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 08.09.2002 22:36:00 vasta tsitaadiga

CPU 2669
memory 1008 icon_razz.gif
HDD 394 icon_razz.gif

krt mul mingi **** m2lu ja ketas annab v2he ning prose ka icon_sad.gif
http://service.madonion.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=7&projectId=640994
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Frizz
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2002




sõnum 08.09.2002 22:55:00 vasta tsitaadiga

CPU:...686
Mem:...675
HDD:...KRT! ei saand, täis sai icon_razz.gif icon_razz.gif :razz:

[ Seda sõnumit muutis: Frizz on 08.09.2002 22:55 ]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 08.09.2002 22:58:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

08.09.2002 22:36 General kirjutas:
CPU 2669
memory 1008 icon_razz.gif
HDD 394 icon_razz.gif

krt mul mingi **** m2lu ja ketas annab v2he ning prose ka icon_sad.gif

Prose on veel enam-vähem, aga mäludega on küll midagi lahti, kas töötavad ikka 133 kiirusega? Kõvakettale tee vahetult enne PCMarki defragmentimine, siis on tulemus parem. Soovitan ka vahetult enne testi teha restart, siis tühjendab vahemälu ära.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 08.09.2002 23:44:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

08.09.2002 22:58 troll kirjutas:
tsitaat:

08.09.2002 22:36 General kirjutas:
CPU 2669
memory 1008 icon_razz.gif
HDD 394 icon_razz.gif

krt mul mingi **** m2lu ja ketas annab v2he ning prose ka icon_sad.gif

Prose on veel enam-vähem, aga mäludega on küll midagi lahti, kas töötavad ikka 133 kiirusega? Kõvakettale tee vahetult enne PCMarki defragmentimine, siis on tulemus parem. Soovitan ka vahetult enne testi teha restart, siis tühjendab vahemälu ära.


kust saaks vaadata kas mu m2lu töötab 100mhz peal või 133mhz peal?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2002 23:46:00 vasta tsitaadiga

WCPUID30g

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 08.09.2002 23:58:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

08.09.2002 23:44 General kirjutas:
kust saaks vaadata kas mu m2lu töötab 100mhz peal või 133mhz peal?

BIOSest peaks kah saama välja lugeda kuskilt.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 09.09.2002 08:56:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

08.09.2002 20:06 troll kirjutas:
TO: Ruts8
Sul pole kirjas kõige tähtsamat - videokaarti! icon_biggrin.gif



Videokaart: Geforce 4 mx 440 Chaintech g440 64Mb
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kandinski
HV kasutaja


liitunud: 18.08.2002




sõnum 10.09.2002 00:26:00 vasta tsitaadiga



CPU 5849
Mem 5411
HDD 805

P 4 2,4 (fsb 533) (testis näitas et hoopis 2350 mhz)
Apacer PC-2100 CL 2 256 MB
SEAGATE B 80GB



Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kandinski
HV kasutaja


liitunud: 18.08.2002




sõnum 10.09.2002 00:30:00 vasta tsitaadiga

link :: Siin see 2,350 GHz ongi.



CPU 5849
Mem 5411
HDD 805

P 4 2,4 (fsb 533) (testis näitas et hoopis 2,350 GHz ??)
Apacer PC-2100 CL 2 256 MB
SEAGATE B 80GB

kõin on näppimata.
Kahjuks ka HDD. icon_sad.gif
Püüan enda käitumist parandada... icon_smile.gif

Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 10.09.2002 19:24:00 vasta tsitaadiga

http://service.madonion.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=7&projectId=646072
panin peale 256 pc133 hynix m2lu(noname vastu) ja 64 mb on PQI aga scoor on vahem kui noname m2ludest icon_eek.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 11.09.2002 11:40:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, et mix pc-mark 2002 näitab et mul on prose 1,6 GHz kuigi tegelt on 1,7 icon_question.gif Vist pole eriti levinud ...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.09.2002 11:45:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

11.09.2002 11:40 ruts8 kirjutas:
Kas keegi teab, et mix pc-mark 2002 näitab et mul on prose 1,6 GHz kuigi tegelt on 1,7 icon_question.gif Vist pole eriti levinud ...

Mingi ümardusviga? Kontrolli teiste progedega...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 12.09.2002 11:44:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

11.09.2002 11:45 XYZ kirjutas:
tsitaat:

11.09.2002 11:40 ruts8 kirjutas:
Kas keegi teab, et mix pc-mark 2002 näitab et mul on prose 1,6 GHz kuigi tegelt on 1,7 icon_question.gif Vist pole eriti levinud ...

Mingi ümardusviga? Kontrolli teiste progedega...


Mujal näitab õieti 1,71
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.09.2002 12:29:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

12.09.2002 11:44 ruts8 kirjutas:
Mujal näitab õieti 1,71

Siis ära hooli, proge enda veakene lihtsalt.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 12.09.2002 19:43:00 vasta tsitaadiga

kas thunder 1.4-l töötab pliiatsi-trikk?? või ei funka see aint XP-del

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2002 20:41:00 vasta tsitaadiga

ja funkaks, aga 1.2-1.4GHz on juba factory unlocked... teinekord prooviks BIOSes m2ssata näiteks.

_________________
Intel stands for intelligence..

[ Seda sõnumit muutis: CMaster on 12.09.2002 20:42 ]
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2002 18:30:00 vasta tsitaadiga

CPU: 4296
Memory: 2571
HDD: 646

Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nyndir
HV vaatleja
Nyndir

liitunud: 14.02.2002




sõnum 14.09.2002 21:37:00 vasta tsitaadiga

CPU 3325
Memory 2164
HDD 791
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 14.09.2002 21:48:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

14.09.2002 21:37 Nyndir kirjutas:
CPU 3325
Memory 2164
HDD 791

krt no mis jahu mul on m2ludega,saan 1200 punni icon_sad.gif siin 128mb saadaxe 2200ringis
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2002 01:13:00 vasta tsitaadiga

cpu 4139 AMD XP1600+
mem 2758 512 DDR-SDRAM
hdd 831 maxtor 60GB 7200pm
WIN XP Abit KR7A
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2002 13:56:00 vasta tsitaadiga

nii.. minu nadid tulemused siis..

masin:
PIII-533B (133MHz FSB, 512KB cache)
128 MB SDRAM (2x 64 MB, vist mõlemad PC133, üks kindlasti.. aga töötavad vist PC100 peal; noname'id peaksid ka mõlemad olema)
30 GB IBM 7200rpm ja 3 GB Western Digital 5400rpm (vist)
opsüsteemiks Windows XP Professional

esimene test, masina uptime oli juba mõned päevad, lahti oli Outlook Express, Netscape 7.0, MSN Messenger ja võibolla veel mõned asjad:
CPU: 1399
MEM: 1074
HDD: 543 (see juust 3 GB vint kisub maha? IBM peaks ju tugevam olema.. muidugi defragment on ka tegemata icon_razz.gif)

niisiis, proovisin uuesti, tegin masinale rebu, panin kõik asjad kinni, mis vähegi andis panna:
CPU: 1377
MEM: 1086
HDD: 516
huvitav, onju?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002




sõnum 15.09.2002 23:15:00 vasta tsitaadiga

Massin:
CPU - Athlon XP 1800+@1900+
MEM - 2x256MB DDR PC2100 Kingston CL 2.5@2
HDD - WD 80GB 7200rpm 8MB (WD800JB), S.M.A.R.T. on, defrag tehtud
WinXP Pro

Tulemus:
CPU - 4775
MEM - 3252
HDD - 1105

_________________
The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumo
HV kasutaja
sumo

liitunud: 11.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2002 17:38:00 vasta tsitaadiga

CPU AMD XP2000+
Apacher 512MB PC3200 400MHz
SG 40GB 7200/WD 120GB 7200
WIN XP

CPU 4742
Mem 3348
HDD 878

Veitsa lahja või kuidas? Arvake midagi..Sandra andis mälule võrreldes PC800-ga vabsje poole väiksemat kiirust minu PC3200-le icon_sad.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 20.09.2002 15:07:00 vasta tsitaadiga

ämm...memory skoor natsa pask ei ole vä??
400mhz ja 512mb peaks see tunduvalt suurem olema

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gsc
HV vaatleja


liitunud: 01.06.2002




sõnum 21.09.2002 19:05:00 vasta tsitaadiga

4662-xp2000+
2362-256pqi
1227-20maxtor
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 23.09.2002 23:40:00 vasta tsitaadiga

CPU XP 1600+ @166/166(2100+)
Mem Samsung DDR333 Cl 2,5 @Cl 2
HDD WD 600AB (6000 rpm)

CPU 5235
MEM 3676
HDD 699
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2002 11:10:00 vasta tsitaadiga

Lõpuks sain oma mälu 256Mb PC2100 noname tööle 166 FSB-ga,
arvuti näitas, et on PC2700 mälu. Mälu settingud on turbo
peal. Kordaja kiskusin küll maha 10.5->8.5 aga ikkagi.
1.4 GHz athlon
256 Mb noname FSB 133@166 (PC2100@PC2700)
Maxtor 40 Gb, 7200rmp
prose ~3800
mälu ~4100
HDD ~820
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2002 13:14:00 vasta tsitaadiga

cpu 7000
ram 7127
hdd 1114

http://service.madonion.com/compare?pcm=672054

huvitav muidugi, et pcmark prose kiirusest ja fsb'st valesti aru sai.
tegelt vist oli 2945/155
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 25.09.2002 21:18:00 vasta tsitaadiga

heh elitegamer mu TBird teeb samadel megahertsidel su P4-le ära...ise räägid et ostke P4-a icon_razz.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 27.09.2002 09:56:00 vasta tsitaadiga

link :: Siin ta on

XP1600+@XP2100+,Soltek 75DRV5,Crucial 256MB PC2100
CPU-5040
Mem-3313
HDD-917

Registreeritud ECC mälu kohta päris hea,sama kiirus mis PC2700@2100. Kõvaketas oli täis ja defragmet tegemata,norm
tulemus seal 1500-1800 vahel.



[ Seda sõnumit muutis: 123 on 27.09.2002 10:13 ]
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutineeger
HV vaatleja
arvutineeger

liitunud: 09.11.2001




sõnum 27.09.2002 14:09:00 vasta tsitaadiga

CPU 5875
RAM 5005
HDD 1074

(konf on profiilis kirjas)

_________________
Leheneeger digitaalajastul...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 27.09.2002 14:12:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

27.09.2002 14:09 arvutineeger kirjutas:
CPU 5875
RAM 5005
HDD 1074
(konf on profiilis kirjas)

Väga hea tulemus! Hea oleks, kui sa profiili ka emaplaadi margi kirja paneksid!

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutineeger
HV vaatleja
arvutineeger

liitunud: 09.11.2001




sõnum 27.09.2002 15:08:00 vasta tsitaadiga

jama on selles, et see emaplaat ametlikult PC2700 mälu ei toeta ma ei tea, kas ma ta täisvõimsusel tööle saanud olen. Settingud on 2-2-2-5-1...need nagu pdavat maksimaalsed olema...või oskab keegi targemat nõu anda.

PS. Mis see 1 seal numbrijadas on??? Seda nagu BIOSest ei leidnud...

_________________
Leheneeger digitaalajastul...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 27.09.2002 15:42:00 vasta tsitaadiga

Jah, nüüd tuli meelde, me vist uurisime ühes teemas seda sinu emaplaati. Aga vaadates mälu tulemust PCMargis, siis töötab see ülihästi, vaevalt, et ta 166 kiiruse peal rohkem annaks.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 28.09.2002 17:01:00 vasta tsitaadiga

CPU Score 3111
Memory Score 1373
HDD Score 355
arvuti konf profiilis.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fox
HV vaatleja
fox

liitunud: 19.05.2002




sõnum 28.09.2002 18:06:00 vasta tsitaadiga

CPU-5837
DDR-6105
HDD-669

Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 28.09.2002 18:21:00 vasta tsitaadiga

CPU axp 200+ @ 1730mhz - 5134
DDR PC2100 Apacer cl2 - 3223 (2t-5t-2t)
Seagate Barracuda ata IV - 846
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mägiaivar
HV kasutaja
Mägiaivar

liitunud: 27.06.2002




sõnum 28.09.2002 20:48:00 vasta tsitaadiga

CPU Athlon XP 2000+ @ 1,73GHz
Memory 256 MB 266 MHz
Vint IBM 60 GB 7200 rpm

PCMark 2002:
CPU- 5106
MEM- 3137
HDD- 1202
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2002 11:15:00 vasta tsitaadiga

link :: Compare

CPU Score 4525
Memory Score 3453
HDD Score 873
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaim
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 03.01.2002




sõnum 02.10.2002 21:34:00 vasta tsitaadiga

CPU Score 1253
Memory Score 944
HDD Score 269

Tehke järgi.

Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2002 09:36:00 vasta tsitaadiga

CPU 7622
MEM 7180

http://service.madonion.com/compare?pcm=731641
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 11.10.2002 00:25:00 vasta tsitaadiga

Tegin siis kah selle PC margi ära
CPU 5986
Memory 5514
Hdd 875
1,8@2,4 Abit SR7
256MG 2700
GF4 TI4200
Maxtor 40Gb 7200 ja 15GB 5400

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2002 12:49:00 vasta tsitaadiga

CPU Score 3850
Memory Score 3945
HDD Score 432

Test on tehtud läpakaga Sony Vaio PCG-GRX550.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme tulemusi! PCMark2002 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.